PDA

View Full Version : ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ??



Spazz
25/10/2005, 20:34
λοιπον πριν απο λιγη ωρα εσκασα με το παπι δικαβαλο σε λακουβα-ταφο!!!

λοιπον εκτος οτι τα ειδε ολα η φιλη μου στραβωσε λιγο και η ζαντα.τι κανουμε??βαριομουνα να καλεσω μπατσο.


λεω να παω αυριο εκει και να του πω κοιτα να δεις τωρα εσκασα εδω μεσα.......και ειμαι ζωντανος για να σου δειξω πως αυτη η λακουβα χρεωσε τη ζαντα!χαχαχαχα



μετα τι κανω??γενικα καποια συμβουλη??πως θα παρω λεφτα πισω??πειτε πειτε....



α!μεχρι κι η πινακιδα κοπηκε!!για τετοιο βροντο μιλαμε!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εντξει αφου δε κοπηκε το παπι στη μεση καααλα ειναι!



ενημερωστεεεε τωρα....:o

sotpag
25/10/2005, 21:58
τωρα ειναι αργα.....
το φτιαχνεις μονος και τελος


παλι καλα που δεν χτυπισατε

AFTER
25/10/2005, 23:43
Ποτε δεν ειναι αργα!
Καλεσε την αστυνομια και δηλωσε και τραυματισμο, ολο και καποιον θειο/θεια γιατρο θα εχεις!

Προς απανταχου δυσπιστους:Αν ακουγεται ''κλεψιμο'' η συμβουλη μου, τοτε θα εχετε αρκετα χρηματα για να δωσετε στο παλικαρι να φτιαξει την ζαντα του...,εμπρος λοιπον. :mad:

ironbum2
26/10/2005, 09:08
το σωστό ήταν να καλέσεις αστυνομία να καταγράψει το συμβάν. Τώρα αν είσαι τυχερός και δεν την έχουν σκεπάσει, πήγαινε πάλι και κάλεσε την αστυνομία.

Cpt. Haddock
26/10/2005, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
λοιπον πριν απο λιγη ωρα εσκασα με το παπι δικαβαλο σε λακουβα-ταφο!!!

λοιπον εκτος οτι τα ειδε ολα η φιλη μου στραβωσε λιγο και η ζαντα.τι κανουμε??βαριομουνα να καλεσω μπατσο.


λεω να παω αυριο εκει και να του πω κοιτα να δεις τωρα εσκασα εδω μεσα.......και ειμαι ζωντανος για να σου δειξω πως αυτη η λακουβα χρεωσε τη ζαντα!χαχαχαχα



μετα τι κανω??γενικα καποια συμβουλη??πως θα παρω λεφτα πισω??πειτε πειτε....



α!μεχρι κι η πινακιδα κοπηκε!!για τετοιο βροντο μιλαμε!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εντξει αφου δε κοπηκε το παπι στη μεση καααλα ειναι!



ενημερωστεεεε τωρα....:o

Ρε σεις !!

Επι τόπου τροχαία σε κάτι τέτοια. Έχει βγει εδώ και καιρό απόφαση του Αρείου Πάγου σύμφωνα με την οποία ο Δήμος ή το ΥΠΕΧΩΔΕ (ανάλογα που ανήκει ο δρόμος) είναι υποχρεωμένοι να σε αποζημιώσουν. Και μη μου πείτε οτι ονειρεύομαι, η αποφαση βγήκε εξ'αιτίας ενός τύπου που το έψαξε και δικαιώθηκε.

Τώρα βέβαια φίλε Spazz είναι αργά. Μην τα αφήνετε αυτά έτσι ρε σεις...

Η καταγραφή του συμβάντος είναι το πειστήριο για την αποζημίωση.