PDA

View Full Version : περι 600rr '05 : βγάζει προβλήματα ??



Spazz
25/10/2005, 20:48
επειδη το πιθανοτερο ειναι να αγορασω αυτο το μηχανακι θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε αν εχει βγαλει τιποτα προβληματα η εαν εχει ακουστει τιποτα γενικοτερα.


οχι οτι εχω ακουσει τιποτα........αλλα ξεεερω γω....:ZZZ:

sniper
25/10/2005, 21:45
Φυσικά κι έχει βγάλει και απορώ που δεν το ξέρεις!!!!!


















Εχει βγάλει...............
































































Ευτυχισμένους αναβάτες!!!! :D

Tigas
26/10/2005, 07:27
ΠΑΛΙΑ ΤΑ 600RR ΤΟΥ 2003 ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΣΤΙΣ ΣΟΥΖΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΚΙΝΗΣΕΙΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟ ΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ.
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ RR ΤΟΥ 2003, ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΣΤΡΙΒΕΙ ΣΑΝ ΠΑΠΙ ΗΠΙΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10000rpm ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙ.
ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΜΕ 24000χλμ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ, ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΗΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΑΚΙ:D .

StarSailor
26/10/2005, 08:22
Eπίσης μένει και από...βενζίνη :D

Έχω 2 γνωστούς που έχουν RR, δεν έχουν βγάλει κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα

Και που σαι, αν θες να το πάρεις σε τιμή αρκετά κάτω της αντιπροσωπείας (αλλά χωρίς δώρο κράνος που κάνει για βάζο και κλειδαριά να μη δένεις ούτε το σκύλο σου) πες να σου πω :winka:

Tigas
26/10/2005, 11:47
NA ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ Ο ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΩΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΠΛΕ CBR600RR ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥ 2004.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ UPSIDE ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ
ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΠΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ.
ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΙΜΗ ΕΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ.

StarSailor
26/10/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
NA ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ Ο ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΛΕΟΦΩΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΠΛΕ CBR600RR ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥ 2004.
ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ UPSIDE ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ
ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΠΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ.
ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΙΜΗ ΕΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ.

Δεν είναι μόνο τα upside down. Το 2005 έχει αλλαγές και στο κινητήρα με αποτέλεσμα να είναι αρκετά πιο ζωντανό χαμηλά από το 2004 ;)

Tigas
27/10/2005, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
Δεν είναι μόνο τα upside down. Το 2005 έχει αλλαγές και στο κινητήρα με αποτέλεσμα να είναι αρκετά πιο ζωντανό χαμηλά από το 2004 ;)

ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ, Ο ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ.
Η HONDA ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ JPN ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΗΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΙΚΡΟΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΄΄ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ΄΄ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΤΗΣ.

DimST
27/10/2005, 13:54
Εκπληκτικό μηχανάκι, έχει φίλος ένα 03 και είναι απόλυτα ευχαριστημένος... πραγματικά αξίζει

Ps. Φίλε, υπάρχει και ένα μπλέ usd 05 που είδα πρόσφατα σε ένα μαγαζί σε εκπληκτική τιμή, αν θυμάμαι καλά κάπου στα 9.000Ε πραγματικά αξίζει να το δείς. Για να μην γίνει διαφήμιση στείλε πμ να σου πώ σε ποιό μαγαζί, αν υπάρχει ακόμα.

Spazz
27/10/2005, 16:48
οχι δε θελω μοντελο 2004.

η καλυτερη προσφορα που εχω βρει ειναι 24 μηνες ατοκα.24 δοσεις θα βαλω.α!ατοκα αλλα χωρις κανενα δωρο.

starsailor μηπως η προσφορα σου ειναι καλυτερη??

δε μου στελνεις σε πμ το τηλεφων του εν λογω μαγαζιου?:beer: