PDA

View Full Version : εκλαπη DUCATI HYPERMOTARD 1100. αριθ. κυκλ. ΟΝΖ 896



redfantomas
03/02/2015, 18:06
για λογαριασμο φιλου,

ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΠΤ ενα π.μ

ΕΧΘΕΣ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΚΛΑΠΗ

DUCATI HYPERMOTARD 1100. αριθ. κυκλ. ΟΝΖ 896 κοκκινο :sick:

διδεται αμοιβη

macdeath_s
04/02/2015, 01:11
Έχεις παραπάνω πληροφορίες για το μέρος ? Καλλίπολη, Χατζηκυριάκειο, πασαλιμάνι, Πειραική... ? Καλλίπολη πρόσφατα φάγανε ένα MV του Moto.

Επίσης αν θες πληροφοριακά γράψε αν ήταν δεμένο και τι ώρα έγινε.

Εύχομαι να βρεθεί :(

Zanzibar
05/02/2015, 09:53
Δύο συμμορίες υπάρχουν και έχουν ρημάξει τα νότια προάστεια. Η μία είναι Πειραιά και η άλλη Καλλιθέα. Τους ξέρουν και για κάποιο περίεργο λόγο δεν κάνουν κάτι δραστικό, ειδικά της Καλλιθέας δεν την ακουμπάνε γιατί έχει να κάνει με τη μαφία των Ρωσσοποντίων.
Η ασφαλίστρια μου ανέφερε ότι έχουν αρχίσει να σκέφτονται για επασφάλιστρο στα αυτοκίνητα ειδικά (συμβ. κλοπής) μιας και τα κρούσματα είναι πλεον υπερβολικά πολλά! Τον Μάιο μου πήραν το αυτοκίνητο κάτω από το σπίτι (παραλιακή) και τις επόμενες 2 μέρες έκλεψαν άλλα 8 από παράλληλους δρόμους...

stam2
05/02/2015, 15:12
Δύο συμμορίες υπάρχουν και έχουν ρημάξει τα νότια προάστεια. Η μία είναι Πειραιά και η άλλη Καλλιθέα. Τους ξέρουν και για κάποιο περίεργο λόγο δεν κάνουν κάτι δραστικό, ειδικά της Καλλιθέας δεν την ακουμπάνε γιατί έχει να κάνει με τη μαφία των Ρωσσοποντίων.
Η ασφαλίστρια μου ανέφερε ότι έχουν αρχίσει να σκέφτονται για επασφάλιστρο στα αυτοκίνητα ειδικά (συμβ. κλοπής) μιας και τα κρούσματα είναι πλεον υπερβολικά πολλά! Τον Μάιο μου πήραν το αυτοκίνητο κάτω από το σπίτι (παραλιακή) και τις επόμενες 2 μέρες έκλεψαν άλλα 8 από παράλληλους δρόμους...
κλείνει τουλάχιστον 6ετία η συγκεκριμένη σπείρα, και εκτός από Καλλιθέα, έχει ρημάξει τη Ν. Σμύρνη το Π.Φαληρο
και έχει πάρει το αυτί μου ότι προστατεύονται από δημόσιους λειτουργούς, εξ ου και η μακροζωία τους...

notakos600
06/02/2015, 08:54
Οι κλεπταποδόχοι ξέρουμε ποιοί είναι;
Προφανώς εμπλέκονται και έμποροι μεταχειρισμένων ανταλλακτικών, γιατί οι αγγελίες στα car.gr κλπ είναι για τα κλεφτρόνια.

teogtp
06/02/2015, 09:12
Εφ'οσον ξερετε τοσες πληροφοριες γιατι δεν τις καταγγελετε στον εισαγγελεα;
Τελος παντων να μην χαλαμε και το νημα,ελπιζω να βρεθει ακεραιο.

stam2
06/02/2015, 10:37
Εφ'οσον ξερετε τοσες πληροφοριες γιατι δεν τις καταγγελετε στον εισαγγελεα;
Τελος παντων να μην χαλαμε και το νημα,ελπιζω να βρεθει ακεραιο.

τι λες ρε φίλε... εδώ τα ξέρουν οι ίδιοι οι αστυνομικοί και δεν μπορούν να κάνουν κάτι... Ποιός θα πάει στον εισαγγελέα, και Τί θα πει...?