PDA

View Full Version : Διαδρομή Β. Εύβοια Χαλκίδα - Αγ. Αννα



cafe
04/02/2015, 10:52
Τι θα θέλαμε να είχε στην διαδρομή Β.Εύβοιας, Χαλκίδα - Αγ. Αννα; και πόσοι από εμάς την κάνουμε σχεδόν κάθε ΣΟΥΚΟΥ :ninja:

buckley
04/02/2015, 11:46
Τι θα θέλαμε να είχε στην διαδρομή Β.Εύβοιας, Χαλκίδα - Αγ. Αννα; και πόσοι από εμάς την κάνουμε σχεδόν κάθε ΣΟΥΚΟΥ :ninja:

Εναλλακτική διαδρομή από Καντήλι να έμενε ο ορεινός άδειος για γούστα...
Εγώ πάντως ανεβαίνω τέρμα μέχρι Ωρεούς για μεζέ .

sniper
04/02/2015, 11:51
Τι θα θέλαμε να είχε στην διαδρομή Β.Εύβοιας, Χαλκίδα - Αγ. Αννα; και πόσοι από εμάς την κάνουμε σχεδόν κάθε ΣΟΥΚΟΥ :ninja:

Καλή ασφαλτο σε όλη τη διαδρομή, συρματόπλεγμα να μην πετάγονται σκύλοι και κατσίκια.

Κι ελάχιστοι πλέον την κάνουν, πόσο δε κάθε σ/κ.

dimitrisag
05/02/2015, 10:00
Καλά όμως παιδιά μιλάμε για μια από τις ομορφότερες διαδρομές που υπάρχουν για μοτοσυκλέτες! (...αν δεν παινέψεις και το σπίτι σου!!!)

Τι θα ήθελα να έχει... Άσφαλτο στο ξωκλήσι της Μεταμόρφωσης στο Καντήλι... Νομίζω από τα πιο όμορφα μέρη εκεί πάνω, αλλά αν δεν έχεις τζιπάκι ή εντουράκι δεν πας ρε γμτ...

amyroukai
05/02/2015, 10:37
Έχω να την κάνω καιρό...

Θα συμφωνήσω με τον sniper.

Αν εννοεί ο ποιητής αν θα ήθελε κάποιος καφετέρια/καντίνα κλπ στην διαδρομή, όχι.

Επίσης ωραίους μεζέδες στην Κοτσυκιά (ή τουλάχιστον τελευταία φορά που πήγα).

dimitrisag
05/02/2015, 11:10
Επίσης ωραίους μεζέδες στην Κοτσυκιά (ή τουλάχιστον τελευταία φορά που πήγα).

Για τους "αρχάριους" να αναζητήσετε την Ταβέρνα στην περιοχή "πεθαμένος :priest:". Είναι πριν το Προκόπι και λίγο πριν την Ταβέρνα "Το Βυσσι". Παϊδάκια άλλου επιπέδου...

amyroukai
05/02/2015, 12:36
ψάρι είχα φάει :)


αλλά και αυτό που λες δεν με χαλά ιδιαίτερα. Θα αναζητηθεί σε επόμενη βόλτα...

εντιτ Αλλά ο γκούγκλης λέει ότι δεν έχει καμμιά σχέση... Το Βυσσί είναι στο χωριό Καμαρίτσα, κάμποσα χιλιόμετρα πριν το Προκόπι.

dimitrisag
05/02/2015, 13:02
ψάρι είχα φάει :)


αλλά και αυτό που λες δεν με χαλά ιδιαίτερα. Θα αναζητηθεί σε επόμενη βόλτα...

εντιτ Αλλά ο γκούγκλης λέει ότι δεν έχει καμμιά σχέση... Το Βυσσί είναι στο χωριό Καμαρίτσα, κάμποσα χιλιόμετρα πριν το Προκόπι.

Ε ναι είναι αρκετά πριν το Προκόπι για να το αποσαφηνίσω.