PDA

View Full Version : Κάμερα στο κράνος? Μπα...



MG-KTiNoS
09/02/2015, 14:15
AΠΟΚΑΛΥΨΗ - ΣΟΚ από τον γιο του Γερμανού πιλότου σε δημοσιογράφο
Απίστευτο και όμως αληθινό! Για την τραγική κατάσταση της υγείας του Σουμάχερ, ευθύνεται η κάμερα που είχε στο κράνος του!
Αυτό αποκάλυψε ο γιος του Μίκαελ Σουμάχερ μιλώντας σε δημοσιογράφο, για το σοβαρό εγκεφαλικό τραύμα του πατέρα του!
"Είδα πρόσφατα τον γιό του. Ο Σουμάχερ ξυπνά πολύ αργά, πολύ αργά. Στο σπίτι του έχει όλο τον χρόνο, θα έλεγα όλη την ζωή μπροστά του για να συνέλθει.
Δεν ήταν το σοκ (της σύγκρουσης από την σφοδρή πτώση) αλλά εξάρτημα της μικρoκάμερας Go-Pro που ήταν τοποθετημένη στο κράνος του Σουμάχερ και διαπέρασε τον εγκέφαλο (προκαλώντας την βλάβη)", σχολίασε ο Ζαν Λουί Μονσέ στο Europe 1...



ΠΗΓΗ: sportdog.gr
- See more at: http://www.redder.gr/redder-web/25226/oxi-re-mikael-pagkosmia-sygkinisi-gia-soumaxer#sthash.iN3VD3Y8.dpuf

kostas777
09/02/2015, 14:25
Παλιό νέο

Το οποίο έριξε αμέσως κατά 16%+ τις πωλήσεις των go pro

Ζεύκας
09/02/2015, 14:27
Μην πετάς έτσι ειδήσεις βόμβα. Ψάξτο λίγο.

http://www.forbes.com/sites/ryanmac/2014/10/15/gopro-may-pursue-legal-action-against-journalist-for-false-schumacher-crash-accusations/

Billymuse
09/02/2015, 14:34
Mαλακίες οτι φταίει η κάμερα τάχα μου... και 100% να φταίει και πάλι αμα δε σε θέλει και λίγο η τύχη..

MG-KTiNoS
09/02/2015, 16:32
Μην πετάς έτσι ειδήσεις βόμβα. Ψάξτο λίγο.

http://www.forbes.com/sites/ryanmac/2014/10/15/gopro-may-pursue-legal-action-against-journalist-for-false-schumacher-crash-accusations/

Ξέρεις κάτι?
Δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι είναι τρολιά.
Μπορεί να μην έχει σχέση με το σουμάχερ αλλά κι εγώ είχα σκεφτεί ότι κάμερα εκεί δεν είναι καλό πράγμα.
Δεν ξέρω αν θυμάσαι κάτι φτεράκια από πλαστικό που έβαζαν παλιά στα κράνι....
Δες ότι όσοι το έχουν πια το πλαστικό έχει γίνει "χάρτινο" και σπάει με το παραμικρό.
Μας έχει πει (1ο χέρι) τι έκανε εκείνο το πλαστικό φίλος γιατρός.
(κι αν θες μια Δευτέρα έλα να τ ακούσεις με τ αυτιά σου)
:(


υγ
Εγώ πάντως δεν έβαλα ποτέ τέτοιες μλκιες στο κράνος
Αν τη θες τόσο πολύ βάλτη στο μηχανάκι ρε αδερφέ.

kostas777
09/02/2015, 18:11
Αν τη θες τόσο πολύ βάλτη στο μηχανάκι ρε αδερφέ.

ή πάρε μια contour

Pan (dvs)
09/02/2015, 18:35
Θα συμφωνησω με τον Κτηνο,δεν ειναι το κρανος για τετοια μπιρμπιλικια.

MG-KTiNoS
09/02/2015, 18:56
Μου είπε και η κυρία Αρβανικάκη ότι η FIM στο εντούρο απαγορεύει κάμερες στο κράνος ως επικίνδυνες

amyroukai
09/02/2015, 19:32
Ντάξει ρε "φίλος" εσύ τώρα δηλαδή να ουμ και αμαλάχει πας να μας πεις τώρα ωφου ότι και καλά είναι επικίνδυνη κιετς...
Ξες ρε πόσα βίδεα έχουν ανέβει στο σωλήνα; Ο λαός ο πούλης μούρης θα μείνει χωρίς φιλοθεάμον ρε "φίλος";
Μπρος στα λάικΖ τι'ν'ο ψόφος ρε.

faraway
09/02/2015, 19:37
Άμα δεν δω ποιο εξάρτημα , και πως μπήκε στο κράνος δυσκολεύομαι ...

Και μιλάμε για κράνος ski , όχι μοτοσυκλέτας ...

lykourgi
09/02/2015, 20:16
Γενικά πάντως, καλό είναι να μην κουβαλάμε επάνω μας οτιδήποτε όταν οδηγούμε.

Ούτε εργαλεία (βλ. εντουράδες), ούτε τσάντες με πράγματα, ούτε κάμερες, τίποτα.

Όλα στη μηχανή.