PDA

View Full Version : Ταπετσαρίες αυτοκινήτων



spyro
05/03/2015, 12:28
Παίδες σόρυ για το off-topic του φόρουμ, αλλα εσας σας εμπιστεύομαι περισσότερο από διάφορα άλλα πιο εξειδικευμένα φόρουμ επι του θέματος

Τα υφάσματα στο κουτί μου κρεμάσανε. Ψάχνω για ταπετσέρη που δε θα με γδύσει αλλά θα τη κάνει τη δουλειά, το κατά δύναμη κοντά σε δυτική αττική.

Ευχαριστώ σας
:wave2:

kostas.
05/03/2015, 13:33
έχω πάει στο παρακάτω μαγαζί για να φτιάξω την σέλα του Bandit και είδα ότι κάνει πολύ καλές δουλειές σε ταπετσαρίες auto.
Moto & Car Dressing (https://www.facebook.com/CarDressingTapetsariesAutokinetonskaphonKMoto?fref=ts)

Lioulios
05/03/2015, 13:42
Θα το παρακολουθήσω και εγώ το θέμα .

:wave2:

manhunter
05/03/2015, 14:00
Κάνει πολύ ωραίες δουλειές από ότι είδα ο γείτονας. Και λογικές τιμές επίσης. Νομίζω θα κάνω μία επίσκεψη τώρα κοντά και εγώ.

stam2
05/03/2015, 14:09
έχω πάει στο παρακάτω μαγαζί για να φτιάξω την σέλα του Bandit και είδα ότι κάνει πολύ καλές δουλειές σε ταπετσαρίες auto.
Moto & Car Dressing (https://www.facebook.com/CarDressingTapetsariesAutokinetonskaphonKMoto?fref=ts)

+1 κι από μένα!
είναι ευγενικός, εξυπηρετικός, και φιλότιμος.
2 σέλες μου έχει φτιάξει. Τη δεύτερη επειδή δεν ήμουν ικανοποιημένος την ξήλωσε και την ξαναέραψε.
Κάνει πολλές κάστομ δουλειές σε αυτοκίνητα και πιστεύω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος.

spyro
06/03/2015, 09:08
ευχαριστώ, θα τον κοιτάξω.

:beer:

ελπίζω να μην ειδικευεται μόνο στις σέλες και στα καθίσματα. το δικό μου θέμα είναι ο ουρανός εσωτερικά

manhunter
06/03/2015, 09:14
ευχαριστώ, θα τον κοιτάξω.

:beer:

ελπίζω να μην ειδικευεται μόνο στις σέλες και στα καθίσματα. το δικό μου θέμα είναι ο ουρανός εσωτερικά

Από ότι είδα στις δουλειές του στο facebook, κάνει κανονικά και ουρανούς (χωρίς αστέρια :) ) , και με λογικό κόστος.

stam2
06/03/2015, 11:06
ευχαριστώ, θα τον κοιτάξω.

:beer:

ελπίζω να μην ειδικευεται μόνο στις σέλες και στα καθίσματα. το δικό μου θέμα είναι ο ουρανός εσωτερικά

πρώτα ξεκίνησε από αυτοκίνητα και μετά ασχολήθηκε με σέλες.. :a013:

paramedic
06/03/2015, 18:21
Εχω αλλάξει κάλλυμα στην σέλα του παπιού στο παλικάρι. Μάλιστα είδα πως αλλάζουνε ταπετσαρία στον ουρανό του αυτοκινήτου σε live εκτέλεση. Τιμές λογικότατες θα έλεγα.

rsp
07/03/2015, 20:12
Εχοντας κανει restore - upgrade 4 αυτοκινητα σε αυτον, ο κ.Τακης ειναι μακραν ο πιο μερακλης ανθρωπος στο χωρο!! Πληροφοριες σε οποιον θελει!
Στην φωτογραφια ενα δειγμα της δουλειας του
332100