PDA

View Full Version : Multi 1200 Θεσσαλονίκη



macdeath_s
09/03/2015, 20:16
αντιγραφή από mybike

Κλάπηκε τα ξημερώματα κόκκινη Ducati Multistrada 1200 του 2010 απο την περιοχή της Τούμπας.
Έχει ένα μικρό σκίσιμο στο σελάκι του οδηγού και αρ.κυκλ. ΑΑΟ 693
Για ότι πέσει στην αντίληψη σας 6999888001 Χάρης.

Μανολης67
09/03/2015, 20:27
Φίλε σου έκλεψαν εργαλείο, κουράγιο, σε καταλαβαίνω γιατί το ένοιωσα και εγώ, επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά ότι μοτοσυκλετα στην Θεσσαλονίκη, οπωσδήποτε παρκινκ, το δικό μου μηχανάκι μου το παρέδωσε μετά από εξι μήνες το μηχανολογικό, σε άθλια κατάσταση, το εκλεψαν για βόλτα, παρακαλά αυτο και για το δικό σου, μην πάει για ανταλλακτικά δηλαδή, που το απευχομαι,

macdeath_s
09/03/2015, 20:47
Φίλε σου έκλεψαν εργαλείο, κουράγιο, σε καταλαβαίνω γιατί το ένοιωσα και εγώ, επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά ότι μοτοσυκλετα στην Θεσσαλονίκη, οπωσδήποτε παρκινκ, το δικό μου μηχανάκι μου το παρέδωσε μετά από εξι μήνες το μηχανολογικό, σε άθλια κατάσταση, το εκλεψαν για βόλτα, παρακαλά αυτο και για το δικό σου, μην πάει για ανταλλακτικά δηλαδή, που το απευχομαι,

Δεν κλέψαν δικό μου αν δεις γράφω "αντιγραφή από mybike". Μακρυά από μας. Φίλε μου και το κλειστό πάρκιν πια δε λέει τπτ. Ίσα ίσα κάνουν πιο εύκολα τη δουλειά τους. ΜΕ το κλειστό ρίχνεις πόρτα σε ερασιτέχνες γιατί σε επαγγελματίες χρειάζεται απλά ένα laptop.

Αν δεν σε πείθω ψάξε Chaos Communication Congress 2012 (Γερμανία) και RKE attacks.