PDA

View Full Version : RIP Top Gear



Σελίδες : [1] 2

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 14:33
Ολο και καποιος (κρυφοκουτακιας) θα βλεπει Top Gear εδω μεσα.. :D
Τιτλοι τελους λοιπον για την εκπομπη, οπως την ξεραμε τουλαχιστον.. :bigcry::bigcry::bigcry:
Ο Clarkson πηρε οριστικα ποδι απο το BBC, αγνωστο πως θα κινηθουν οι αλλοι δυο.
Αλλα χωρις τον J.C το TopGear δεν θα ειναι ποτε το ιδιο.
Πως κρινετε τα γεγονοτα εσεις;; Καλως επραξε το BBC και τον εδιωξε;; Τι θα απογινει το show??

υ.γ. Ηταν μεγαλο @ ο Clarkson αλλα τον συμπαθουσα, ειχε πολυ ταλεντο σε αυτο που εκανε.

υ.γ. 2. Πανω που ανακοινωσαν οτι θα πραγματοποιουσαν την κοντρα μεταξυ La Ferrari, McLaren P1 και Porche... :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry:

Sapadak
26/03/2015, 14:34
Α τελικά τοπουλογλού?
Κρίμας κρίμας γιατι σε αυτό που έκανε ήταν πολύ καλός

Viper4
26/03/2015, 14:35
Πολύ καλά έκανε και τον έδιωξε...
Δεν ήταν το πρώτο του παράπτωμα! Τον είχαν προειδοποιήσει πολλάκις πως θα πρέπει να αλλάξει συμπεριφορά και πως η επόμενη φορά που θα έκανε μαλακία θα έπαιρνε πόδι!

Η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι είναι πως χαστούκισε και έβρισε χυδαία συνεργάτη του επειδή δεν του άρεσε το φαγητό του. Όσο καλός και αν ήταν στην δουλειά του τέτοιες συμπεριφορές δεν πρέπει να γίνονται ανεκτές!

zannisvel
26/03/2015, 14:38
Σημερα διαβαζα τα αρθρα στο BBC. Και γω ψιλο - στεναχωρηθηκα... Αλλα πιστευω οτι θα περασει ο καιρος, θα ξεχαστει το θεμα και θα ξανασυνεργαστουν. 50Μ£ δε τα πετανε ετσι...

Μπορει να κανω και λαθος, παντως απο το Twitter του κανει λιγο τη κοτα (παπια)...

spyro
26/03/2015, 14:44
αν όντως ισχύουν αυτά που λένε, τότε καλά κάνανε και ας μου άρεσε να το βλέπω όποτε το πετύχαινα

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 14:56
Kαι εγω πιστευω οτι σωστα επραξε το bbc. Τετοιες συμπεριφορες δεν πρεπει να γινονται ανεκτες σε χωρο εργασιας.
Τωρα το τι ακριβως εγινε δεν το ξερουμε βεβαια, οπως και το τι σχεση ειχαν οι δυο μεταξυ τους. Ο δευτερος ηταν ο senior producer της εκπομπης.
Οπως και να εχει ηταν ατοπημα του Clarkson.

Kαλο θα ηταν να παει ολο το τριο σε αλλο καναλι της Βρετανιας και να συνεχισει το Top Gear με αλλο ονομα αλλα τον ιδιο ανωριμο και διασκεδαστικο χαρακτηρα. Αλλα οι αλλοι δυο εχουν συμβολαια με το bbc και δουλευουν και σε αλλα προγραμματα του σταθμου πλην του TopGear εν αντιθεση με τον Clarkson.

Και πηγαινε πολυ καλα η χρονια φετος. Ωραιο special στην Αργεντινη, 10 επεισοδια μεσα στο χειμωνα..
Τελικα προλαβαμε τα 6.. :lol:

Billymuse
26/03/2015, 15:12
Aυτος ήταν που μας έλεγε οτι είμαστε gay (https://youtu.be/b5fKxlfxVoI?t=28) ??

MG-KTiNoS
26/03/2015, 15:34
Ποτέ δεν τον έκανα κέφι και δεν τον έβλεπα.
Ο γιος μου τον έβλεπε και γούσταρε πολύ.
Δεν μου άρεσε η εκπομπή γιατί τ αμάξια που είχε ήταν και έξω από τα όνειρα μου.
Αυτό όμως που έβλεπα και δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το χιουμοράκι στιλ
Τζήμερου, ΣΚΑΙ και απανταχού νεοφιλελέδων.
Στιλ που τελικά δεν κούμπωσε με το BBC γιατί οι άνθρωποι ένα επίπεδο το είχαν
πάντα.
Κοινώς στα @@ μου...

Billymuse
26/03/2015, 15:40
Ποτέ δεν τον έκανα κέφι και δεν τον έβλεπα.
Ο γιος μου τον έβλεπε και γούσταρε πολύ.
Δεν μου άρεσε η εκπομπή γιατί τ αμάξια που είχε ήταν και έξω από τα όνειρα μου.
Αυτό όμως που έβλεπα και δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το χιουμοράκι στιλ
Τζήμερου, ΣΚΑΙ και απανταχού νεοφιλελέδων.
Στιλ που τελικά δεν κούμπωσε με το BBC γιατί οι άνθρωποι ένα επίπεδο το είχαν
πάντα.
Κοινώς στα @@ μου...

και φυσικά όλες οι ''ιστορίες'' στημένες και καλα με ''απρόοπτα'' και λοιπές δυσκολίες για να βγει
προς τα έξω πιο ενδιαφέρον ένα ταξίδι τους

paramedic
26/03/2015, 15:40
Αν και η εκπομπή ήταν ευχάριστη να την παρακολουθείς δεν είχα καταλάβει ποτέ το νόημά της μιας και εφόσον παρουσιάζε dream cars ως επι το πλείστον είναι λογικό να ήταν ωραία. Απο κεί και πέρα καλά του κάνανε του παπάρα μιας και τέτοιες συμπεριφορές δεν πρέπει να τις επικροτείς αλλά να τις καταδικάζεις. Την είχε δεί πολύ άρχοντας ο τύπος και καλά έκανε αφού του το επέτρεπαν αλλά εμένα δεν μου άρεσε. Βασικά η απάντηση του παλικαριού απο πάνω στο τέλος περιγράφει και τα δικά μου συναισθήματα.

sniper
26/03/2015, 15:40
Ποτέ δεν τον έκανα κέφι και δεν τον έβλεπα.
Ο γιος μου τον έβλεπε και γούσταρε πολύ.
Δεν μου άρεσε η εκπομπή γιατί τ αμάξια που είχε ήταν και έξω από τα όνειρα μου.
Αυτό όμως που έβλεπα και δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το χιουμοράκι στιλ
Τζήμερου, ΣΚΑΙ και απανταχού νεοφιλελέδων.
Στιλ που τελικά δεν κούμπωσε με το BBC γιατί οι άνθρωποι ένα επίπεδο το είχαν
πάντα.
Κοινώς στα @@ μου...

Δεν κούμπωσε μετά απο 15+ χρόνια συνεργασίας;

dimmie_72
26/03/2015, 15:53
ταυτόχρονα είναι μεγαλομέτοχος του BBC και μέλος του Δ.Σ. ;)

taisteal
26/03/2015, 15:56
Aυτος ήταν που μας έλεγε οτι είμαστε gay (https://youtu.be/b5fKxlfxVoI?t=28) ??

Ναι αυτος....ο Αγγλος...



:moutza:

teogtp
26/03/2015, 16:24
Ρε παιδιά μόνο εγώ γέλασα με το συγκεκριμένο βίντεο; :confused:
Στο ριπαπα μου αν έφυγε, τον διώξαν what ever ......
Στην δουλειά του είναι μανούλα. ......

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 16:36
Ποτέ δεν τον έκανα κέφι και δεν τον έβλεπα.
Ο γιος μου τον έβλεπε και γούσταρε πολύ.
Δεν μου άρεσε η εκπομπή γιατί τ αμάξια που είχε ήταν και έξω από τα όνειρα μου.
Αυτό όμως που έβλεπα και δεν μου άρεσε καθόλου ήταν το χιουμοράκι στιλ
Τζήμερου, ΣΚΑΙ και απανταχού νεοφιλελέδων.
Στιλ που τελικά δεν κούμπωσε με το BBC γιατί οι άνθρωποι ένα επίπεδο το είχαν
πάντα.
Κοινώς στα @@ μου...

Kοιτα, ο Clarkson ητανε Θατσερικος πολιτικα, εμετος και σκ@τα δλδ, και ποτε δεν το εκρυψε. Ομως ουδεμια σχεση ειχε με την πολιτικη "ορθοτητα" των αλα Σκαϊ και λοιπων νεοφιλελεδων.
Αντιθετως, το ρολο αυτο τον ενσαρκωνει πληρως το bbc, το οποιο ειναι στεγνη και χοντροκομμενη προπαγανδα των Βρετανικων και Δυτικων συμφεροντων (πολιτικο-οικονομικων), κατι αντιστοιχο του RT για το καθεστως Πουτιν. Ο πλουραλισμος των αποψεων που εκφραζονται μεσω του bbc εξαντλειται αναμεσα στην δεξια και το κεντρο με μεγαλες δοσεις Βρετανικου πατριωτισμου και αναμφισβητη στηριξη της καθεστυκιας Βρετανικης ταξης. Απλα, ολο αυτο το αμπαλαρει με μια απολιτικ προσεγγιση εναντιον του ρατσισμου, των κοινωνικων διακρισεων και της οικολογιας (οπου τους βολευει φυσικα).
Τουλαχιστον ο Clarkson ητανε ειλικρινης καφρος.

Σαφως και εγω διαφωνω οριζοντιως, καθετως και πλαγιως με τις αποψεις του αλλα δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι μου αρεζε παρα πολυ η εκπομπη αυτη και ο ιδιος σαν παρουσιαστης λογω του στυλ και του χιουμορ του.

Αλλωστε δεν ηταν τυχαια η νουμερο 1 εκπομπη αυτοκινητου στον κοσμο.

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 16:37
Ρε παιδιά μόνο εγώ γέλασα με το συγκεκριμένο βίντεο; :confused:
Στο ριπαπα μου αν έφυγε, τον διώξαν what ever ......
Στην δουλειά του είναι μανούλα. ......

Και 'γω γελασα! Συμφωνω απολυτα! :beer:

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 16:39
και φυσικά όλες οι ''ιστορίες'' στημένες και καλα με ''απρόοπτα'' και λοιπές δυσκολίες για να βγει
προς τα έξω πιο ενδιαφέρον ένα ταξίδι τους

Ρε Μπιλυ, σοου ητανε, οχι ντοκυμαντερ.. :rolleyes:
Προφανως και ηταν στημενα. Δεν παυει να ηταν διασκεδαστικα ομως. :D

sniper
26/03/2015, 16:40
...
Τουλαχιστον ο Clarkson ητανε ειλικρινης καφρος.
...

Αυτοι είναι οι Άγγλοι (προσέξτε, είπα Αγγλοι). Ο Κλαρκσον του πειραξε, υπανθρωπάρια.

Sapadak
26/03/2015, 16:42
Η πλακα ειναι οτι εχει κανει πολυ πιο χοντρα και δε δακρυσε κανεις.

Bob_o_mastoras
26/03/2015, 16:43
Αυτοι είναι οι Άγγλοι (προσέξτε, είπα Αγγλοι). Ο Κλαρκσον του πειραξε, υπανθρωπάρια.

Ψαξτε στο internet να βρειτε ποσες ειναι οι χωρες σε ολο τον κοσμο στις οποιες οι Αγγλοι ΔΕΝ εισεβαλαν. Θα εκπλαγειτε με το νουμερο.
Μεγιστα κ@λοπαιδα!

devil's animal
26/03/2015, 16:43
αν οντως συμπεριφερθηκε ετσι, εννοειται οτι ειναι φουλ κατακριτεο και καλα του εκαναν...

οσον αφορα την δουλεια του, τον λογο εχουν τα νουμερα τηλεθεασης της εκπομπης του που παει μπουνια και προβαλλεται παγκοσμιως...δεν μπορει τοσα εκατομμυρια κοσμος να μην εχει σωστη κριση...
αναμφισβητητα φλεγματικος με προσωπα και καταστασεις αλλα και πολυ καλος παρουσιαστης στο συγκεκριμενο κομματι...

sniper
26/03/2015, 16:56
Ψαξτε στο internet να βρειτε ποσες ειναι οι χωρες σε ολο τον κοσμο στις οποιες οι Αγγλοι ΔΕΝ εισεβαλαν. Θα εκπλαγειτε με το νουμερο.
Μεγιστα κ@λοπαιδα!

Καλά, κι εμεις το κάναμε αυτό, επί Μ. Αλέξανδρου, αλλά ήμασταν gay τότε...

AUFGEBRACHT
26/03/2015, 17:20
Στα τσακίδια!!! Προσωπικά μου ήταν αντιπαθής γιατί ήταν μέγας οιηματίας και το έδειχνε με κάθε ευκαιρία...

Cpt. Haddock
26/03/2015, 17:33
Καλά, κι εμεις το κάναμε αυτό, επί Μ. Αλέξανδρου, αλλά ήμασταν gay τότε...

Αμα το δει αυτο ο Καμμενος μικρε, σε βλεπω σε ταγμα εθνοφυλακης στον Εβρο (απ' αυτο που παρέλασε χθες...)

MG-KTiNoS
26/03/2015, 17:44
αν οντως συμπεριφερθηκε ετσι, εννοειται οτι ειναι φουλ κατακριτεο και καλα του εκαναν...

οσον αφορα την δουλεια του, τον λογο εχουν τα νουμερα τηλεθεασης της εκπομπης του που παει μπουνια και προβαλλεται παγκοσμιως...δεν μπορει τοσα εκατομμυρια κοσμος να μην εχει σωστη κριση...
αναμφισβητητα φλεγματικος με προσωπα και καταστασεις αλλα και πολυ καλος παρουσιαστης στο συγκεκριμενο κομματι...

Το κακό ξέρεις πιο είναι?
Ότι οι απανταχού δουλάρες γουστάρουν τέτοιες συμπεριφορές γιατί ονειρεύονται πως μια μέρα θα μπορούν κι αυτοί να τα κάνουν.
Το πρόβλημα δηλαδή δεν είναι ο σεβασμός αλλά να σέβονται και να φοβούνται εσένα (μην το πα΄ρεις προσωπικά) κι εσύ να ... κλάνεις όλους τους άλλους.

15 χρόνια τον άντεξαν, μια μέρα ούτε τα λεφτά που τους κουβάλαγε δεν έφτασαν για να μην... απολυθεί.
-Δεν κούμπωσε.

- Ο Σκάι είναι πολίτικαλ πως το λένε... Όταν μιλάει για τους πλούσιους. Όταν έχει να κάνει με τα συμφέροντα τους μια χαρά βάζει κάποιον να βρίζει.

DoctoR_k6
26/03/2015, 17:51
Καλά, κι εμεις το κάναμε αυτό, επί Μ. Αλέξανδρου, αλλά ήμασταν gay τότε...

Εμεις πηγαμε να διδάξουμε βρε...όχι επεκτατικο!!:lol:

Παντως για να πιασουμε κ το θεμα εχουνε μαζεψει ποσες χιλαδες, μην πω κανα εκατομμυριο υπογραφες να τον παρουν πισω.

Ουτε εγω τον συμπαθουσα αλλα εκανε νουμερα...τελος!!

devil's animal
26/03/2015, 18:00
Το κακό ξέρεις πιο είναι?
Ότι οι απανταχού δουλάρες γουστάρουν τέτοιες συμπεριφορές γιατί ονειρεύονται πως μια μέρα θα μπορούν κι αυτοί να τα κάνουν.
Το πρόβλημα δηλαδή δεν είναι ο σεβασμός αλλά να σέβονται και να φοβούνται εσένα (μην το πα΄ρεις προσωπικά) κι εσύ να ... κλάνεις όλους τους άλλους.

15 χρόνια τον άντεξαν, μια μέρα ούτε τα λεφτά που τους κουβάλαγε δεν έφτασαν για να μην... απολυθεί.
-Δεν κούμπωσε.

- Ο Σκάι είναι πολίτικαλ πως το λένε... Όταν μιλάει για τους πλούσιους. Όταν έχει να κάνει με τα συμφέροντα τους μια χαρά βάζει κάποιον να βρίζει.



κοιτα, αν δεν εισαι μεσα δεν μπορεις να ξερεις την απολυτη αληθεια της καταστασης, ουτε τα τι και τα πως του συγκεκριμενου συμβαντος...

ντιβες παντου υπηρχαν και θα υπαρχουν...στο ποδοσφαιρο, στον κινηματογραφο, στο τραγουδι, στην πολιτικη κλπ,κλπ...
τις συντηρει το συστημα και (αν θελεις) ειναι και επιτακτικο να υπαρχουν για να υπαρχει ο διαχωρισμος του μετριου απο τον πολυ καλο...
μπορει καποιος να το παιζει ντιβα και σνομπ προς τα εξω γιατι πουλαει, αλλα στην πραγματικοτητα να ειναι ο πιο συμπονετικος και καλος ανθρωπος του κοσμου...και με τους συνεργατες του και με ολους τους αλλους...
αντιστοιχα υπαρχουν και αυτοι που ειναι οτι δειχνουν και ακομα χειροτερα...δλδ εγωκεντρικοι, ψωνισμενοι, μ@λακες (για τους αντρες) και τιποτενιες, ψηλομυτες, κ@ργιολες (για τις γυναικες)...
αυτους συνηθως τους πεταει το συστημα, αργα ή γρηγορα...μπορει να ανηκει εκει και ο clarkson...
σχετικα προσφατη και η περιπτωση του charlie sheen με το two and a half men..:cool:

pipe_smoker
26/03/2015, 18:28
Διώξανε τον Κλάρκσον και σ'χωρεθήκανε οι αμαρτίες του BBC είς τους αιώνας των αιώνων αμήν.

Ο Κλάρκσον τους πείραξε... Τέσπα.

Εγώ την εκπομπή λυπάμαι που θα πάει άπατη πλέον, και τους άλλους δύο που μια χαρά ωραίοι ήταν αλλά χωρίς τον Jeremy παπάρια μπλε.

Όπως και το 2 and a half men μιας και αναφέρθηκε, που κάνανε τη μαλακία και διώξανε τον Charlie Sheen και βάλανε τον άλλο το σκατόφλωρο και πλέον μέχρι και η γιαγιά μου το βρίσκει βαρετό.

sniper
26/03/2015, 18:54
...
Όπως και το 2 and a half men μιας και αναφέρθηκε, που κάνανε τη μαλακία και διώξανε τον Charlie Sheen και βάλανε τον άλλο το σκατόφλωρο και πλέον μέχρι και η γιαγιά μου το βρίσκει βαρετό.

H αλήθεια είναι ότι αν δεν τον έδιωχναν, θα πέθαινε στο πλατώ από το συκώτι του...

pipe_smoker
26/03/2015, 19:20
H αλήθεια είναι ότι αν δεν τον έδιωχναν, θα πέθαινε στο πλατώ από το συκώτι του...

Άλλο αυτό (συμφωνώ) κι άλλο το πόσο @ μπορεί να είναι και λοιπά.

Και δε νομίζω ότι τον έδιωξαν γιατί τον λυπήθηκαν.

Τέσπα.

Εδώ ο Slash λέει δυο κουβέντες για το γείτονά του Charlie Sheen (https://www.youtube.com/watch?v=-sufPeY2a_o):D

Κι εδώ ο Sheen κάνει την ομιλία για τον Slash στην απονομή του αστεριού του στο Walk of Fame (https://www.youtube.com/watch?v=5c29Nr4ea6M):D

Με το κατάλληλο κράξιμο βεβαίως βεβαίως:

"Το βρίκσω ιδιάιτερα ταιριαστό, που ο Slash παίρνει ένα αστέρι στον ίδιο ακριβώς δρόμο στον οποίο μια μέρα θα κοιμάται ο Axl Rose" :tooth:

AUFGEBRACHT
26/03/2015, 20:13
Τελικά κάτι ακούγεται πως στο μεν Top Gear θα προσληφθεί ο Charlie Sheen, στο δε Two an d a half men ο Clarkson...

sniper
26/03/2015, 20:42
...
Και δε νομίζω ότι τον έδιωξαν γιατί τον λυπήθηκαν.
...

Καλά χαζεψες; Ποιος τον λυπήθηκε; Σε κλινική μπήκε για detox

Bob_o_mastoras
27/03/2015, 00:57
Καλά χαζεψες; Ποιος τον λυπήθηκε; Σε κλινική μπήκε για detox

Πως γινεσαι αλκοολικος ποτε δεν καταλαβα.. Θεμα ψυχολογιας;; Διοτι σαν ουσια ειναι ελαχιστα εθιστικη και σου αφηνει και μεγαλα περιθωρια σκεψης και αντιδρασης. Ασε που ποιος θελει να πιει την επομενη μερα απο μεθυσι;; :dizzy::a04:

7gibernau
27/03/2015, 01:20
Πως γινεσαι αλκοολικος ποτε δεν καταλαβα.. Θεμα ψυχολογιας;; Διοτι σαν ουσια ειναι ελαχιστα εθιστικη και σου αφηνει και μεγαλα περιθωρια σκεψης και αντιδρασης. Ασε που ποιος θελει να πιει την επομενη μερα απο μεθυσι;; :dizzy::a04:

Φεύγει η κουβέντα αλλα μου θυμησε έναν παλιό μου συνεργάτη.
Ένα ποτό έπινε,ένα μπουκάλι έπινε ήταν το ίδιο,με το που το μυριζε έφευγε ταξίδι
Όταν έκοβε το ποτό έπινε 15 ρεντμπουλτην ημέρα ,ναι 15,εγω του τα αγοραζα,και γύρω στα 3 λίτρα καφε,φυσικά δεν ξέρω αν όλα αυτα συνδέονται.
Μια μέρα είχε πει και την κορυφαία ατάκα σε έναν ταξιτζη
Σκάει μύτη με το ταξί,κατεβαίνει παει στο παράθυρο του οδηγού και του λέει
"τι σας οφείλω
"13 ευρώ,λέει ο ταξις
"ωραία,σας τα οφείλω....
Και έφυγε!!!

notakos600
27/03/2015, 07:55
Όπως λέει ο πατέρας μου...''τι ανάγκη έχουν αυτοί, έχουν πολλά λεφτά''.
Ούτε εγώ τον γούσταρα τον φλεγματικό Βρετανό.
Θυμάμαι είχα γελάσει πολύ τότε που ήταν στην Ινδονησία/Μαλαισία whatever, με τα μηχανάκια και του ψηλού του είχε πέσει η vespa που όλο χάλαγε. Το τι γέλιο είχα ρίξει με τα ατέλειωτα μπινελίκια του δεν λέγεται.

pipe_smoker
27/03/2015, 09:18
Καλά χαζεψες; Ποιος τον λυπήθηκε; Σε κλινική μπήκε για detox

Λες να χάζεψα?

Σε αυτές τις δουλειές, τη μια μέρα είσαι την επόμενη δε σε θυμάται η μάνα σου.
Αυτό εννοούσα ότι δεν τον στείλανε για αποτοξίνωση επειδή τον λυπηθήκανε.

Τους χάλασε τη σούπα, πήρε δρόμο. Δεν πήρε δρόμο γιατί τους έπιασε ο πόνος τους παραγωγούς μην πάθει το συκώτι του. Αυτό λέω.



Πως γινεσαι αλκοολικος ποτε δεν καταλαβα.. Θεμα ψυχολογιας;; Διοτι σαν ουσια ειναι ελαχιστα εθιστικη και σου αφηνει και μεγαλα περιθωρια σκεψης και αντιδρασης. Ασε που ποιος θελει να πιει την επομενη μερα απο μεθυσι;; :dizzy::a04:


Πες μου ότι κάνεις πλάκα τώρα......

DAYMAN
27/03/2015, 09:39
συγκινηθηκα με το αγγλακι!Λευτερια στην Σαξωνια.:wave2:

notakos600
27/03/2015, 10:47
Πως γινεσαι αλκοολικος ποτε δεν καταλαβα..

Τι έχεις πιεί πρωινιάτικα; :lol: :beer:

p@nos
27/03/2015, 10:47
και γιατι τον εδιωξαν?

notakos600
27/03/2015, 10:52
και γιατι τον εδιωξαν?

Πλάκωσε στις μάπες έναν του συνεργείου γιατί είχε κρυώσει η σούπα που του έφερε να χλαπακιάσει.

zannisvel
27/03/2015, 11:19
Εβριζε ενα συνεργατη του για μιση ωρα και χειροδικησε πανω του, επειδη μετα απο μια "σκληρη" μερα γυρισματων, οταν γυρισε στο ξενοδοχειο, η κουζινα ειχε κλεισει και το μονο που μπορουσε να του προσφερει ειναι κρυα πιατα, ενω εκεινος ηθελε μπριζολιτσα με πατατουλες. Ο ατυχος συνεργατης τα ακουσε και τις εφαγε γιατι το ξεστομισε εκ μερους του ξενοδοχειου....

zopas
27/03/2015, 12:02
Επιτελους εφαγε π@υλο ο μ@λ@κ@ς ανθέλληνας...

Pan (dvs)
27/03/2015, 13:49
Επιτελους εφαγε π@υλο ο μ@λ@κ@ς ανθέλληνας...

Οι Έλληνες του Λονδίνου είχαν ενοχληθεί από άρθρο από τον Jeremy Clarkson στην εφημερίδα "The Sun" στο οποίο είχε περιγράψει την Ελλάδα σαν μια τουαλέτα.
Ο παρουσιαστής της εκπομπής Top Gear του BBC στο άρθρο με τίτλο "Holiday ad cuts a'tache" είχε σχολιάσει μια εκστρατεία από την ελληνική εθνική επιτροπή τουριστών στο Λονδίνο, στην οποία μια γυναίκα είχε φωτογραφηθεί, αναφέροντας: "και ένα κορίτσι που δεν μοιάζει Ελληνίδα. Δεν είχε μουστάκι, για παράδειγμα".
Γιατί όμως τα "χώνει" στην Ελλάδα;
Όπως ο ίδιος έχει πει, πολλά χρόνια πριν και ενώ ήταν σε διακοπές στην Κρήτη, ένας Έλληνας αστυνομικός άπλωσε το χέρι του πάνω στα οπίσθια της κοπέλας του και αυτός αναγκάστηκε να την υπερασπιστεί.

Πέραν από τα άκομψα σχόλια, έχει πει βέβαια και αλήθειες. Δηλαδή:
Οδηγούμε χωρίς ζώνη και κράνος. Δεν μπορούμε να μείνουμε στη λωρίδα μας για πάνω από μερικά κλάσματα του δευτερολέπτου. Οδηγούμε υπό την επήρεια αλκοόλ χωρίς κανέναν έλεγχο από τη τροχαία. Μιλάμε στο κινητό ενώ οδηγούμε σαν να μη συμβαίνει τίποτα.
Επίσης έχει γράψει ότι στην Ελλάδα μπορείς να πεθάνεις με δύο τρόπους: είτε από τροχαίο με αυτοκίνητο, είτε από τροχαίο με μοτοσυκλέτα.

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/People-world/top-gear-ta-diamantia-toy-amfilegomenoy-jeremy-clarkson-kai-ta-sxolia-gia-thn-ellada.3350958.html

Ανθελληνας,απο που το εβγαλες το συμπερασμα????????
Αγαπαει την Ελλαδα πολυ περισσοτερο απο πολλους Ελληνες.

Αναιδης,προκλητικος,υπεροπτης Αγγλος και αλλα πολλα ναι,αλλα ανθελληνας οχι ,κατα την ταπεινη μου γνωμη.Εκτος και αν ειναι ρατσιστες ,οσοι λενε ανεκδοτα για τους μαυρους και τους Ποντιους.

Ητανε φοβερες οι εκπομπες του αλλα ξεπερασε τα ορια και καλα του ξηγηθηκανε (προς το παρων)

Cpt. Haddock
27/03/2015, 13:58
Ποιος ανθελληνας και παπαριες ρε σεις? Τα ίδια ελεγε για ολες τις χωρες. Για το Βελγιο ειχε πει οτι εφευρεθηκε σα χωρα για να λυνουν τις διαφορες τους Αγγλια και Γερμανια

(και δεν ειχε και άδικο :lol: )

sniper
27/03/2015, 14:01
Ανθέλληνας = αυτός που δεν λέει καλά πράγματα για την Ελλάδα/Ελληνες εστω κι αν ειναι αλήθεια.

Pan (dvs)
27/03/2015, 14:09
Ανθέλληνας = αυτός που δεν λέει καλά πράγματα για την Ελλάδα/Ελληνες εστω κι αν ειναι αλήθεια.

Ετσι ναι.

teogtp
27/03/2015, 14:09
Ανθέλληνας = αυτός που δεν λέει καλά πράγματα για την Ελλάδα/Ελληνες εστω κι αν ειναι αλήθεια.

Έτσι όπως το θέτεις έχει πολλούς από δαύτους στο "Σε είδα " (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=144296);)

toyar
27/03/2015, 14:14
το υφακι του ηταν καπως
παντως τα χειροτερα τα ειχε πει για τους συμπατριωτες του και την εγχωρια αυτοκινητοβιομηχανια

sniper
27/03/2015, 14:15
Τι να κάνουμε, η αλήθεια τσούζει.

MG-KTiNoS
27/03/2015, 15:06
κάτσε για να καταλάβω... η αλήθεια τσούζει ή ο μάστορας τα στούζει????
:D

theofilos888
27/03/2015, 15:46
Αντε με τον χλεμπουρα. Υφος 17 καρδιναλιων κ βαλε. Οξωωωωωωωωω

chester24
27/03/2015, 23:46
Το μπουλο... Μακακας κρυοκωλος κουλαμαρίας αγγλος με καλτσα σαγιοναρα. Που τα αναποδα που εκανε, του εβγαιναν επειδη ειχε 600+ αλογα σε ελεγχομενο περιβαλλον... Αντε απο κει... Οξωωωωωω

Bob_o_mastoras
28/03/2015, 03:20
Ρε παιδια! Ελεος!
Γιατι τοσο κραξιμο στον φιλτατο Jeremy??
:look::look:

υ.γ. Μακακας ηταν. Κρυοκωλος οχι, ειχε χιουμορ. Κουλομαρια οχι επισης, κανει απο το 90 εκπομπες αυτοκινητου, κατι θα εμαθε, του φουστη!! :lol:

LogOutGoRide
28/03/2015, 08:08
Δεν θα μου λείψει ούτε η εκπομπή, ούτε ο Κλάρκσον. Μόνο τον κοντούλι συμπαθούσα έτσι και αλλιώς και είχα να παρακολουθήσω επεισόδιο αρκετά χρόνια τώρα.

STOYBI
28/03/2015, 11:23
Κριμα...

Θα μου λειψει το σωου ( γιατι εκπομπη αυτοκινητου δεν ηταν τουλαχιστον για οτι αυτοκινητο αξιζε κατω απο 80000 $ ) ιδιαιτεροτητας της οποιας μ@λ@κι@ς ερχοταν στην κουρουπα των παρουσιαστων με διαφορα μεταφορικα μεσα .....

RaGe_Raptor
28/03/2015, 12:16
πιθανό....
333157

pipe_smoker
28/03/2015, 12:52
Κριμα...

Θα μου λειψει το σωου ( γιατι εκπομπη αυτοκινητου δεν ηταν.....

Ε γι'αυτό και την έβλεπε τόσος κόσμος:D

Λογικό είναι.

Και στις τσόντες παίζει η σούπερ ντούπερ γκόμενα που δε θα μαμήσεις ποτές, κι όχι η Μαριγούλα η κόρη του περιπτερά:lol:

Bob_o_mastoras
28/03/2015, 13:36
Και στις τσόντες παίζει η σούπερ ντούπερ γκόμενα που δε θα μαμήσεις ποτές, κι όχι η Μαριγούλα η κόρη του περιπτερά:lol:

Kαλα... Αμα δεις την κορη του δικου μου περιπτερα θα παθεις ζημια!! Ερωτας :a07::a07::a07:

:D

pipe_smoker
28/03/2015, 13:56
Kαλα... Αμα δεις την κορη του δικου μου περιπτερα θα παθεις ζημια!! Ερωτας :a07::a07::a07:

:D

Άμα δεις την κόρη του δικού μου περιπτερά θα πάθεις ζημιά. Σκέτο.

Billymuse
28/03/2015, 14:38
χαχαχαχα πάει τα παίξε αυτος (https://www.facebook.com/video.php?v=1553417268038791&set=vb.199098633470668&type=2&theater)

alexzafeir
28/03/2015, 14:40
Οχι ρε π@@στ@ μου πανω που θα καλουσε τον Βαρουφάκη για τον ποιο γρηγορο γυρο στην πιστα ...

Garfield
28/03/2015, 21:00
333184
:)

SHOOTER045
28/03/2015, 21:14
Κριμα...

Θα μου λειψει το σωου ( γιατι εκπομπη αυτοκινητου δεν ηταν τουλαχιστον για οτι αυτοκινητο αξιζε κατω απο 80000 $ ) ιδιαιτεροτητας της οποιας μ@λ@κι@ς ερχοταν στην κουρουπα των παρουσιαστων με διαφορα μεταφορικα μεσα .....

Ο κοντούλης αλλά και ο χαζουλης έχουν ήδη εκπομπές στο discovery.
Ο Clarkson εκθειαζε κάθε τι βρετανικό, χλεύαζε τα ιαπωνικά, μισούσε τα αμερικανικά.
Αλλά σαν προσωπικό όχημα είχε ένα evo viii

Μανολης67
28/03/2015, 21:23
Εμένα με άρεσαν, διαφορετικά βλέπε πρωινάδικα η Τατιάνα, για την Ελλάδα είπε ότι όλοι οι οδηγοί μιλούν στο κινητό και γενικά εκανε παρατηρήσεις καυστικές αλλά αληθινές, ηταν ξεχωριστός και αυτό χρειάζεται η τηλεόραση, όσο για τα ακριβά κουτιά, ετσι και αλλιώς τα χαζευουμε καλυτερα λοιπόν ακριβά κουτιά παρά φθηνά κουτιά

Cpt. Haddock
29/03/2015, 09:51
[...]
Ο Clarkson εκθειαζε κάθε τι βρετανικό, [...]

Ε; Εισαι σιγουρος οτι εβλεπες την ιδια σειρα; :lol:

SHOOTER045
29/03/2015, 09:58
Cap10 .
Όταν κάνανε τεστ η παρουσιάσεις αυτοκινήτων και υπηρχε και βρετανικό όχημα, το παρουσίαζε ως τόπ αυτό εννοω

telegonos
29/03/2015, 11:27
Έχει μια λατρεία για V12 Aston Martin και Jaguar όποτε μπαίνει μέσα κάνει σαν ερωτευμένος, αλλά μέχρι εκεί, δεν έκανε σχεδόν ποτέ αυτό που λες.

Για την Εγγλέζικη αυτοκινητοβιομηχανία των προηγούμενων δεκαετιών, δεν είπε ποτέ κάτι άλλο από πόσο σκάρτα και κακοφτιαγμένα ήταν. Εκείνο το καημένο παλιό εγγλέζικο, που πάντα το πετυχαίνει το πιάνο από την ''απρόσεχτη εταιρία αεροπορικών μεταφορών πιάνων'' για παράδειγμα.... Ή ότι την Λαμποργκίνι την τεστάρει ένας που λέγεται Μπααααλμπόοονι, ενώ το εγγλέζικο κάποιος Τζεφ... Όχημα εφεδρείας σε ταξιδιωτικό που είχαν πάει στα χιόνια, αν κάποιου του χάλαγε θα έπαιρνε ως ΚΑΤΑΡΑ αυτό, πάλι κάποιο ελλεεινό εγγλέζικο...

Από την άλλη, στα supercar την Mcclaren MP12C για παράδειγμα ενώ λέει πολύ καλά τεχνικά σαν αίσθηση την παρομοιάζει αποστειρωμένη σαν εκτυπωτή HP.

Μια φορά μόνο έκανε μια ωραία παρουσίαση-φιέστα, μάζεψε στο κέντρο του Λονδίνου χιλιάδες εταιρίες της Αγγλίας και το οχήματα που παράγουν, και είπε να τι φτιάχνει η αγγλία σήμερα, περάσανε και κάτι spitfire στον αέρα, και μετά πάει να μπει στην jaguar να φύγει και έχει αδειάσει η μπαταρία και δεν παίρνει μπρος, και πέφτουν τίτλοι τέλους με τον ήχο του κινητήρα που δεν γυρνάει πρόθυμα η μίζα...

Μέχρι και στο αφιέρωμα στα αμάξια του James Bond, κράζει με τρόπο την Aston Martin και την Jaguar, που στις πρώτες ταινίες σνομπάρανε και δεν δίνανε αυτοκίνητα, ενώ η Toyota στο You only live twice σχίστηκε να φτιάξει ανοικτό αμάξι που δεν έβγαινε κανονικά ανοικτό το μοντέλο, επειδή ο Sean Connery δεν χώραγε η κεφάλα του.

Και πολλά άλλα παραδείγματα περιπτώσεων που καθόλου δεν υποστηρίζει το Εγγλέζικο αν κρίνει ότι δεν αξίζει να το υποστηρίζει.

Γενικά αν την Ελλάδα την έχει κράξει μία ας πούμε, τους δικούς του τους έχει κράξει 151.

Χιούμορ κάνει ο άνθρωπος στις εκπομπές του, μην τον πετροβολάμε και για αυτό...

Cpt. Haddock
29/03/2015, 12:00
Cap10 .
Όταν κάνανε τεστ η παρουσιάσεις αυτοκινήτων και υπηρχε και βρετανικό όχημα, το παρουσίαζε ως τόπ αυτό εννοω

Οχι παντα, το κραξιμο που εριχνε σε βρετανικα προϊοντα ήταν ανεπαναληπτο. Ακομα γελαω με το ττεστ που ειχαν κανει για το Austin Metro και για την ατακα που ειχε πεταξει για τα ηλεκτρικα της Τζαγκουαρ που ηταν Lucas και χαλαγαν συνεχεια: "Γιατι οι αγγλοι πινουν ζεστη μπυρα; Γιατι εχουν ψυγεια Lucas"

:lol:

SHOOTER045
29/03/2015, 12:00
Δεν τον έβλεπα συνέχεια.
Αλλα σε κάποια επεισόδια που έτυχε να δω,μου παρουσίαζε τις νεκροφόρες τις Vauxhall καλύτερες από τζαπονια.
Όσα επεισόδια είχα δει ήταν για το 5 λεπτό του stig και τίποτα άλλο.
Ούτε τα κρύα αστεία τού ούτε τίποτα μ άρεσε σε αυτόν.
Και πολύ αξία τού δώσαμε μάλλον

pipe_smoker
29/03/2015, 14:16
Αλλα σε κάποια επεισόδια που έτυχε να δω,μου παρουσίαζε τις νεκροφόρες τις Vauxhall καλύτερες από τζαπονια.


Μήπως, λέω μήπως, δεν έφταιγε καμία δικιά του εμμονή με αγγλικά ή άλλα αυτοκίνητα, αλλά η δική σου εμμονή με τα Ιαπωνικά?

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 20:32
Μήπως, λέω μήπως, δεν έφταιγε καμία δικιά του εμμονή με αγγλικά ή άλλα αυτοκίνητα, αλλά η δική σου εμμονή με τα Ιαπωνικά?

Kαμια εμμονη!! Αντικειμενικα γ@μανε!! :D:D:D:evil:

pipe_smoker
29/03/2015, 20:44
Kαμια εμμονη!! Αντικειμενικα γ@μανε!! :D:D:D:evil:

Ναι....
Για τις τσέπες μας γ@μάνε, επειδή είναι VFM γ@μάνε, κλπ.

Για μια εκπομπή που κάποιες lambo και ferrari είναι "αργές μαούνες" μπροστά σε κάποια άλλα αυτοκίνητα που μέχρι χθες ούτε ξέραμε ότι υπήρχανε, ε εκεί ο Γιαπωνέζος κάθεται στη γωνιά του και μασουλάει πασατέμπο.

Όταν κάνανε την "κόντρα" του EVO FQ400 με τη murcielago στην πίστα και πηγαίνανε σχεδόν παρέα, εγώ μια χαρά τους είδα να αναγνωρίζουν την αξία του Μήτσου(μπίσι).

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 20:46
Στην αντικειμενικοτητα του Top Gear θα συμφωνησω. :)

pipe_smoker
29/03/2015, 20:50
Στην αντικειμενικοτητα του Top Gear θα συμφωνησω. :)

Κοίτα, εγώ δε μιλάω για αντικειμενικότητα γενικώς.

Ότι μπορεί να είχανε "αδυναμία" σε κάποια αυτοκίνητα και να μη "χώνευαν" άλλα, δεν το αποκλείω.

Όμως δεν πιστεύω ότι το έυρος κάποιας εκ των δύο κατηγοριών ήταν τόσο μεγάλη όπως "Όλα τα Ιαπωνικά" ή "Όλα τα Αγγλικά".
Τη BMW ας πούμε δεν τη λάτρευαν κιόλας. Όταν υπήρχε κάτι το θετικό εννοείται ότι της το αναγνωρίζανε κλπ, αλλά της την είχανε συνέχεια στημένη στη γωνία.

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 21:10
Mπα, οχι και τοσο. Τουλαχιστον τα M τα αποθεωναν διαχρονικα.
Γενικοτερα σε ολα βρισκαν αρνητικα και κραζαν. Αλλα αναγνωριζαν και τα θετικα. Δεν υπηρχε καποιου ειδους μεροληψια.
Εχω δει ολα τα επεισοδια απο το 2002 περισσοτερες απο 2 φορες και δεν μου δημιουργησαν τετοια εντυπωση ποτε.

el_hymador
29/03/2015, 21:56
Ένας εμετός με πόδια που παρήγαγε προκάτ "χιούμορ" βασισμένο εξ ολοκλήρου σε στερεότυπα και ήταν αναίτια προσβλητικός χωρίς λόγο.

...και τουλάχιστον αν τα κάνεις αυτά, να δέχεσαι και τις συνέπειες και να παραδέχεσαι ότι τα έκανες @@τα και παντελονάτα... (αν ξέρετε τι έγινε στην Αργεντινή με την πινακίδα της Πόρσε...)

...φυσικά το να ζητάς @@τες εξηγήσεις από βρετανούς, είναι σαν να ζητάς από βραδύποδα να εκτελέσει ασκήσεις εδάφους σε γυμναστικό event (και ναι, αυτό είναι μαλακισμένο "χιούμορ" Clarckson style...)

Πούλο και ψόφο.... από τους πλέον αντιπαθείς...

teogtp
29/03/2015, 21:56
Mπα, οχι και τοσο. Τουλαχιστον τα M τα αποθεωναν διαχρονικα.
Γενικοτερα σε ολα βρισκαν αρνητικα και κραζαν. Αλλα αναγνωριζαν και τα θετικα. Δεν υπηρχε καποιου ειδους μεροληψια.
Εχω δει ολα τα επεισοδια απο το 2002 περισσοτερες απο 2 φορες και δεν μου δημιουργησαν τετοια εντυπωση ποτε.

:eek:


333254

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 22:03
:eek:


333254

E κλαϊν. Λιγα επεισοδεια ειναι σε καθε σεζον. Σε μια μερα μπορεις να δεις ανετα μια σεζον. :)

teogtp
29/03/2015, 22:10
E κλαϊν. Λιγα επεισοδεια ειναι σε καθε σεζον. Σε μια μερα μπορεις να δεις ανετα μια σεζον. :)

Απλα (προσωπικα παντα)δεν θεωρω οτι η σειρα ηταν το απαυγασμα μιας ευφυους συλληψης το οποιο θα μου κεντριζε δις το ενδιαφερον.
Αν μου ελεγες για καποια κινηματογραφικη ταινια μπορει.;)

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 22:30
Απλα (προσωπικα παντα)δεν θεωρω οτι η σειρα ηταν το απαυγασμα μιας ευφυους συλληψης το οποιο θα μου κεντριζε δις το ενδιαφερον.
Αν μου ελεγες για καποια κινηματογραφικη ταινια μπορει.;)

:nono:
Hταν ενα αριστουργημα της 7ης τεχνης!!

:p:p:lol:

dimmie_72
29/03/2015, 22:40
κάτι σαν επίδειξη parkour στους νοσηλευομένους στο ΚΑΤ :p

teogtp
29/03/2015, 22:47
:nono:
Hταν ενα αριστουργημα της 7ης τεχνης!!

:p:p:lol:

Και αυτο ειναι.................

333259

:lol:

Bob_o_mastoras
29/03/2015, 23:35
Και αυτο ειναι.................

333259

:lol:

:bawl::bawl::bawl::bawl:

Αυτα ειναι τεχνη ρε πστμ!!! :lol:

spyrakos35
29/03/2015, 23:41
Και αυτο ειναι.................

333259

:lol:

του Μαέβιους Παχατουρίδη????

333262

SHOOTER045
30/03/2015, 01:10
του Μαέβιους Παχατουρίδη????

333262

Δεν έχω βρουμ γμτπτνμ

SHOOTER045
30/03/2015, 01:12
Και αυτο ειναι.................

333259

:lol:

Του ROSSI






































Όταν κοιμάται

teogtp
30/03/2015, 07:28
Του ROSSI






































Όταν κοιμάται

Εκτίθεσαι. .........:D

Cpt. Haddock
30/03/2015, 08:02
:eek:

:lol:

GFawkes
30/03/2015, 11:10
Ένας εμετός με πόδια που παρήγαγε προκάτ "χιούμορ" βασισμένο εξ ολοκλήρου σε στερεότυπα και ήταν αναίτια προσβλητικός χωρίς λόγο.

...και τουλάχιστον αν τα κάνεις αυτά, να δέχεσαι και τις συνέπειες και να παραδέχεσαι ότι τα έκανες @@τα και παντελονάτα... (αν ξέρετε τι έγινε στην Αργεντινή με την πινακίδα της Πόρσε...)

...φυσικά το να ζητάς @@τες εξηγήσεις από βρετανούς, είναι σαν να ζητάς από βραδύποδα να εκτελέσει ασκήσεις εδάφους σε γυμναστικό event (και ναι, αυτό είναι μαλακισμένο "χιούμορ" Clarckson style...)

Πούλο και ψόφο.... από τους πλέον αντιπαθείς...

Με καλυψες....

οκ καποιες φορες ειχε πλακα.....γενικα ηταν μ@λ@κ@ς....

πολυ το αναλυσαμε!

dimmie_72
04/05/2015, 21:18
http://www.gazzetta.gr/in-motion/article/736796/oi-neoi-paroysiastes-toy-top-gear

ΝIKOLTSOS
04/05/2015, 22:39
Σεβασμός στον θεο Guy Martin (https://www.youtube.com/watch?v=QldZiR9eQ_0)
Αν και αυτή μαλακία κίνηση την κόβω...μακάρι να βγάλει φράγκα φαίνεται ότι τα αξίζει!!

Bob_o_mastoras
05/05/2015, 01:12
Καλη επιτυχια στο νεο τριο. Αλλα top gear δεν θα ειναι ποτε.. :(
Ελπιζω να ειναι μια καλη εκπομπη αυτοκινητου.

dimmie_72
05/05/2015, 09:06
ε καλά, με την Jodie Kidd ας είναι και λίγο εκτός αυτοκινήτου... :a13:

335048

Ζεύκας
05/05/2015, 09:11
Για περιμένετε ρε παιδιά. Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε! καλη επιτυχία στα παιδιά.

Όσο για το "θεός" Guy Martin θεοποιήθηκε από την ταινία και γενικά είναι πολύ αρεστός γιατί τα λέει έξω από τα δόντια.

Για δευτερότριοτος καλός είναι και ο θεούλης, το μπουλντόγκ, το σκυλί το αταΐγο είναι ο Michael Dunlop.

zannisvel
05/05/2015, 09:39
Μακαρι να τα πανε καλα.
Παντως αν το πρωην τριο παει σε αλλο καναλι τοτε μονο κερδισμενοι θα ειμαστε αφου θα εχουμε μια ακομη "μηχανοκινητη" εκπομπη με μεγαλο budget.

ΝIKOLTSOS
05/05/2015, 09:40
Για περιμένετε ρε παιδιά. Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε! καλη επιτυχία στα παιδιά.

Όσο για το "θεός" Guy Martin θεοποιήθηκε από την ταινία και γενικά είναι πολύ αρεστός γιατί τα λέει έξω από τα δόντια.

Για δευτερότριοτος καλός είναι και ο θεούλης, το μπουλντόγκ, το σκυλί το αταΐγο είναι ο Michael Dunlop.


Αν και off topic,
Απο καμιά ταινία δεν θεοποιήθηκε....

Bruce Anstey
Michael Dunlop
John McGuinness
Gary Johnson
Peter Hickman
James Hillier
Guy Martin
και πολλοί άλλοι....

είναι όλοι οδηγοί που στον δικό μου κόσμο δεν τολμάς να τους πεις δευτερότριτους....γιατί πηγαίνουν τέζα δίπλα από ντουβάρια με "αμοπαγήδες" αχυρόμπαλες...
Σεβασμός & δέος σε όλους του αγώνα...
:beer:

Bob_o_mastoras
05/05/2015, 11:41
ε καλά, με την Jodie Kidd ας είναι και λίγο εκτός αυτοκινήτου... :a13:

335048

Aυτη ειναι ομορφη τωρα;;; :rolleyes:

Σαν τον Dave Murray απο τους Maiden μοιαζει! :lol:

335055

Αγγλιδες... :a06:

nikos_abel
05/05/2015, 11:49
Οι ελπίδες μου πάντως βρίσκονται σε αυτόν

335056

(και φαντάζομαι και στου καναλιού)

SHOOTER045
05/05/2015, 11:51
Αν το car τής φώτο είναι δικό τού ,κάτι θα ξέρει

nikos_abel
05/05/2015, 12:01
Αν το car τής φώτο είναι δικό τού ,κάτι θα ξέρει

Μωρέ δε μπορώ να βάλω τώρα το κλιπάκι από τη σειρά ashes to ashes που περιγράφει το quattro που οδηγεί...
Εκεί υποδύεται ένα κοντοσυνάδελφό σου στη 10ετία του '80 (είναι ο Detective Chief Inspector)

Μάλλον το απόγευμα, αν βρω χρόνο