PDA

View Full Version : Aλλαγη πιστονιου σε Wr426f



manos426f
27/10/2005, 11:43
Παιδια ξερω πως μερικοι μπορει να βρειτε μαλ..... την ερωτηση,αλλα εγω θα την κανω!

Λοιπον,χρησιμοποιωντας τη μηχανη για βολτες Σαβ/κα αλλα και χρηση εντος Αθηνας,και εχοντας φτασει τα 22.500 χλμ αλλοι μου λενε να αλλαξω προληπτικα πιστονακι και αλλοι οτι δεν χρειαζεται.

Σημειωστε ομως οτι το μοτερ ανοιχτηκε λογω κομμενου γραναζιου 5ης στα 15000 χλμ και ολα τοτε ηταν ΟΚ.

Οποτε ποια η γνωμη σας?

Οποιαδηποτε απαντηση αποδεκτη....

wrenchfzr
28/10/2005, 10:17
εξαρταται απο τον τροπο οδηγησης.αν τα περνεις ολα απο το μοτερ και επειδη δεν ειναι και κανενα ησυχο μοτερ τοτε θα δεις βελτειωση απο αλλαγη τουλαχιστον ελατηριων.αν στην αλλαγη γραναζιου αλλαχθηκαν και ελατηρια τοτε απο την αλλαγη εχεις 5-6000 χλμ αρα δεν θα δεις και τιποτα σπουδαιο.για εμβολο δεβ το βλεπω πιθανο αλλα αυτα που λεμε διαπιστωνονται μονο με λυσιμο και μετρημα απλα αν το οδηγεις ανθρωπινα τοτε δεν χρειαζεραι τιποτα

manos426f
28/10/2005, 12:15
Βασικα,δυστυχως ουτε ελατηρια αλλαχτηκαν στο ανοιγμα του μοτερ τοτε γιατι ο μηχανικος ειπε οτι δεν χρειαζοταν

!Η χρηση ειναι ανθρωπινη μεν,ψιλοακαταλληλη για τη συγκεκριμενη μηχανη δε (π.χ μεχρι και Αθηνα-Ναυπλιο-Αθηνα αυθημερον) για αυτο και προβληματιζομαι...

manos426f
01/11/2005, 23:14
Και καπως ετσι απλα,σημερα το απογευμα αρχισε να κουδουνιζει η μπιελα της.Την πηγα κατευθειαν στο μηχανικο και η διαγνωση αμεση......
Αλλαγη μπιελας και προληπτικα πιστονι,ρουλεμαν στροφαλου και οτι αλλο χρειαζεται.Δυστυχως οι ανησυχιες μου επαληθευτηκαν
Την ειχα ταλαιπωρησει την κακομοιρα και ηταν ωρα της να ζητησει και αυτη κατι...
Οποτε το thread μαλλον κλεινει εδω με αυτη την απροσμενη -κατα καποιο τροπο- εξελιξη.Ευχαριστω παντως για την απαντηση φιλε wrenchfzr.....

n1k3man
01/11/2005, 23:22
ποσο θα σου παει το μαλλι ρε μανο? στο ~

manos426f
01/11/2005, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
ποσο θα σου παει το μαλλι ρε μανο? στο ~

Ακομη δε ξερω,οτι μαθαινω θα το γραφω εδω (ετσι για να μεινει και το thread ζωντανο...)
Παντως παμε για πολλα λεφτα....

DimST
02/11/2005, 07:36
Χαράς το κουράγιο σου ρε φιλαράκι.... Ναύπλιο με τον 426!
Πάρε ένα χορνετάκι, ένα φέηζερ. Κρίμα είναι, για το μηχανάκι για την τσέπη σου. Αν θυμάμαι καλά... για καθαρόαιμο εντούρο το πούλαγαν ;)

Ελπίζω να μην σε γδύσουν αλλά μια και θα ανοίξεις, άλλαξε ότι αναλώσιμο μπορεί να αλλαχτεί και θα έχεις καινούργιο μηχανάκι...


αααα.... και πάρε και ένα μικρό στρητάκι ;)


:beer: :wave2:

manos426f
02/11/2005, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Χαράς το κουράγιο σου ρε φιλαράκι.... Ναύπλιο με τον 426!
Πάρε ένα χορνετάκι, ένα φέηζερ. Κρίμα είναι, για το μηχανάκι για την τσέπη σου. Αν θυμάμαι καλά... για καθαρόαιμο εντούρο το πούλαγαν ;)

Ελπίζω να μην σε γδύσουν αλλά μια και θα ανοίξεις, άλλαξε ότι αναλώσιμο μπορεί να αλλαχτεί και θα έχεις καινούργιο μηχανάκι...


αααα.... και πάρε και ένα μικρό στρητάκι ;)


:beer: :wave2:

Και ομως,εκεινη την βολτα την ειχα ευχαριστηθει περισσοτερο απο καθε αλλη!
Μακαρι να μπορουσα να εχω 2-3 μηχανες,αλλα μια μπορω και αυτη θα εξακολουθησει να ειναι το WR για πολυ καιρο ακομη,ισως σε αλλη μορφη (supermoto)
To καλο ειναι οτι αλλαξα μηχανικο πλεον και το εχω δωσει σε φιλο,που αποκλειεται να μου πιασει τον κωλο....

manos426f
05/11/2005, 18:22
Σημερα λοιπον ειχαμε τα πρωτα δειγματα....
Το πιστονι ψιλοταλαιπωρημενο,οχι σε ιδιαιτερο βαθμο,αλλα αλλαζεται,εννοειται αυτο...
Η μπιελα ψιλοχτυπαγε και παει κι αυτη να μας χαιρετισει....
Ο κυλινδρος,και εδω ειναι το γαμωτο,ενω ειναι nicasil ειχε χαραχτει ΛΙΓΟ,αλλα επειδη δεν ξερουμε αυτο το λιγο τι μπορει να σημαινει,παει για μετρημα τη Δευτερα....
Και τα υπολοιπα,στροφαλος,ρουλεμαν,γραναζια κιβωτιου κτλ απο αυριο τα βλεπουμε.....

manos426f
09/11/2005, 20:05
WR τελος.......

DimST
10/11/2005, 09:15
??? τι εγινε?

manos426f
10/11/2005, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
??? τι εγινε?

Κωλος ολα......

Στροφαλος,ρουλεμαν στροφαλου,μπιελα,κυλινδρος,καδενα εκκεντροφορου,πιστονι κτλ ολα θελουν αλλαγη......

Αφ'ενος δεν εχω τα φραγκα στην παρουσα φαση να τα αλλαξω ολα αυτα και αφέτερου δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο....
Μεγαλη πικρα οπως καταλαβαινεις,ειδικα απο τη στιγμη που και τα service του γινονταν αυστηρα στη ωρα που επρεπε......

n1k3man
10/11/2005, 13:59
πακετο ρε μανο.. σε καταλαβαινω.. ειμαι σε παρομοια φαση με το klx.. μεχρι να βρεθουν τα φραγκα το εχω στο γκαραζ μου..

αλλα που θα παει, θα ξαναγινει μαχιμο..!

υπομονη man

manos426f
10/11/2005, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
πακετο ρε μανο.. σε καταλαβαινω.. ειμαι σε παρομοια φαση με το klx.. μεχρι να βρεθουν τα φραγκα το εχω στο γκαραζ μου..

αλλα που θα παει, θα ξαναγινει μαχιμο..!

υπομονη man

Τhanks man!!!!:a013: :a013: :a013:

slaybas
10/11/2005, 14:19
Εγώ στο είπα........αλλά εσύ δεν με ακούς.......:D :D :D :D :D :D :D :D

http://www.suzuki.gr/moto/technical.php?nm=DR-Z%20400SM&id=00048

manos426f
10/11/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από slaybas
Εγώ στο είπα........αλλά εσύ δεν με ακούς.......:D :D :D :D :D :D :D :D

http://www.suzuki.gr/moto/technical.php?nm=DR-Z%20400SM&id=00048


ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DimST
10/11/2005, 14:39
:sad: Φίλε εύχομαι γρήγορη αποκατάσταση στο μηχανάκι... Υπομονή :beer:

manos426f
10/11/2005, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
:sad: Φίλε εύχομαι γρήγορη αποκατάσταση στο μηχανάκι... Υπομονή :beer:

Να 'σαι καλα αρχηγε........:wave2: :wave2: :wave2:

Spazz
10/11/2005, 16:33
ποοοο τι λες τωρα!πακετο!μαλακια!

μιλαμε για τρελα φραγκα για να το φτιαξεις.

φανταζομαι τωρα θα εισαι και στο διλημμα....το φτιαχνω και το κραταω?

η το δινω οπως οπως??

η μαλακια ειναι οτι ειναι ηδη καποιων χρονων το μηχανακι και ετσι και το φτιαξεις θα ειναι σαν καινουριο και με τοσα λεφτα που θα χεις ακουμπησει θα λυπασαι να το δωσεις.

γνωμη μου..............πουλησε το οπως ειναι και μαζευε για αλλο πριονι!!!

συγγνωμη κι ολας αλλα ρε μαλακα κι εσυ μεχρι το μαυπλιο!:alien: καφριλα με τετοιο μηχανημα.εγω ουτε καν 5 φορες την εβδομαδα δε θα το εβγαζα.............εντος αθηνων κι ολας!


...πας για πανω απο 2 χαρτια σιγουρα!:eyepop:

κριμα ..κουραγιο..

manos426f
10/11/2005, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
ποοοο τι λες τωρα!πακετο!μαλακια!

μιλαμε για τρελα φραγκα για να το φτιαξεις.

φανταζομαι τωρα θα εισαι και στο διλημμα....το φτιαχνω και το κραταω?

η το δινω οπως οπως??

η μαλακια ειναι οτι ειναι ηδη καποιων χρονων το μηχανακι και ετσι και το φτιαξεις θα ειναι σαν καινουριο και με τοσα λεφτα που θα χεις ακουμπησει θα λυπασαι να το δωσεις.

γνωμη μου..............πουλησε το οπως ειναι και μαζευε για αλλο πριονι!!!

συγγνωμη κι ολας αλλα ρε μαλακα κι εσυ μεχρι το μαυπλιο!:alien: καφριλα με τετοιο μηχανημα.εγω ουτε καν 5 φορες την εβδομαδα δε θα το εβγαζα.............εντος αθηνων κι ολας!


...πας για πανω απο 2 χαρτια σιγουρα!:eyepop:

κριμα ..κουραγιο..

Το ξερω,δικιο εχεις,αλλα εγω τις βολτες μου τις απολαμβανα με αυτο το μηχανακι,τι να κανω ρε!Γι'αυτο το πηρα αλλωστε για να το ευχαριστηθω,εστω κι αν δεν το χρησιμοποιουσα οπως επρεπε.....
Τωρα δε ξερω τι θα κανω,θα το σκεφτω πολυ.....

manos426f
17/11/2005, 01:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz

μιλαμε για τρελα φραγκα για να το φτιαξεις..

...ετσι και το φτιαξεις θα ειναι σαν καινουριο και με τοσα λεφτα που θα χεις ακουμπησει θα λυπασαι να το δωσεις...

...πας για πανω απο 2 χαρτια σιγουρα!:eyepop:




Πλησιαζει αργα αργα η ωρα να το φτιαξω....σημερα πηρα τα πρωτα ανταλλακτικα....

Οχι,ΔΕΝ θα παει 2 χαρτια......οταν θα ειναι ετοιμο θα σου πω.....

DimST
17/11/2005, 08:49
μπάβο..... άντε.... σιγά σιγά :beer: :beer:

manos426f
19/11/2005, 02:01
Ηρθε σημερα και το δευτερο σετ ανταλλακτικων και παμε ΒΟΥΡΡΡΡ για δεσιμο τωρα.....

ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ.....!!!!

n1k3man
19/11/2005, 02:15
me to avatar kai kala loading! :D

manos426f
19/11/2005, 02:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
me to avatar kai kala loading! :D

Πως με κοβεις?Σωστος...?

n1k3man
19/11/2005, 02:50
σωστοςςς! :beer:

slaybas
19/11/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos426f
Πως με κοβεις?Σωστος...?

Σωστός.....

:eek:

manos426f
22/11/2005, 00:57
Μερες μεινανε πλεον για να ξαναπαρω το μοτορι πισω....!

Προφανως εως το τελος της εβδομαδας θα το εχω.....

Αντε ρε π.... γιατι σκουριασα τελειως!!!:dizzy: :dizzy:

manos426f
06/12/2005, 15:37
Ξερω οτι πολλοι θα σκεφτουν ''ΟΚ και τι μας το λες?' αλλα επειδη υπαρχουν και καποιοι λιγοι που οντως εδειξαν ενδιαφερον,σημερα λοιπον ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΟΤΟ ΠΙΣΩ!!!

Επιτελους,εχω μηχανη ξανα ρε πουστη!!!!

Daemon
06/12/2005, 15:45
:a013: :beer:

manos426f
06/12/2005, 15:53
Αντρεα σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες και τη βοηθεια σου φιλε.....

n1k3man
07/12/2005, 01:56
wraios, na tin xairesai akoma perissotero twra pou gurise 3ana pisw! poso sou pige telika?

manos426f
07/12/2005, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
wraios, na tin xairesai akoma perissotero twra pou gurise 3ana pisw! poso sou pige telika?

Λοιπον αλλαχτηκαν τα εξης.....

1.Στροφαλος-μπιελα κομπλε
2.Ρουλεμαν στροφαλου
3.Κυλινδρος
4.Πιστονι-πειρος-ελατηρια
5.Καδενα εκκεντροφορου
6.Δισκοι συμπλεκτη (8+8)
7.Διαφορες φλαντζες (βασεως,καυσεως,καμπανας κτλ)
8.Φιλτρο λαδιου
9.Διαφορες τσιμουχες (βαλβιδων,τρομπας νερου κτλ ) και o-ring λαστιχακια (φιλτρου λαδιου κτλ)

Επισης αλλαχτηκαν ρουλεμαν λαιμου και λαδια πιρουνιου

Συνολο λοιπον 1100 ευρω τα ανταλλακτικα και 300 ευρω ολη η εργασια (για λυσιμο-δεσιμο μοτερ και service πιρουνιου)........
Την εβγαλα με 1400 ευρω δηλαδη.Βεβαια ειχα 2 γνωστους.Εναν για τα ανταλλακτικα και τον αλλον που μου εκανε την ολη εργασια.Αλλιως δε θελω να σκεφτομαι ποσα θα ειχα σκασει συνολικα..... !!

DimST
07/12/2005, 14:59
τσάμπα την έβγαλες.... πραγματικά τσάμπα.

Ωραίος.

n1k3man
08/12/2005, 11:43
ontws i sinoliki timi einai apisteuta kali! mpravo re! ante kai kalo strwsimo! :beer:

manos426f
08/12/2005, 16:20
Να 'στε καλα ρε παιδια!Τωρα οπως καταλαβαινετε,ειμαι στην -απιστευτα βαρετη- διαδικασια στρωσιματος........
Τουλαχιστον ομως τωρα το στρωνω εγω το μηχανακι και οχι αλλος (μια και το ειχα παρει μτχ) οποτε νιωθω πιο σιγουρος....

stefanos
09/12/2005, 20:08
Το στρώσιμο δεν είναι βαρετή διαδικασία.
Διάβασε το βιβλίο του κατασκευαστή.

steliosf78
13/12/2005, 21:28
file kalispera !
diabasa tin peripetia soy kai huela na se rotisw an kai ali eixan ta idia problimata me esena (sto moter) kai an exeis akoysi tipota kai gia WR 450 !
akoma moy fanike periergo giati exw enan gnosto poy toy ekane trela xil. gia 4 xronia kai den eixai kanena problima kai otan lew trela enow patra - pirea kai hraklio - reuymno ! mexri poy kapios toy to eklepcse stin auhna kai ante geia !


:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

manos426f
14/12/2005, 15:54
Φιλε μου το WR426 γενικα θεωρειται ενα πολυ αξιοπιστο μηχανακι,ειτε για τη χρηση που προοριζεται,ειτε για αυτη που περιγραφεις εσυ (και εκανα και κανω κι εγω)....
Ομως εγω το πηρα μτχ οποτε μαλλον πληρωσα και τις αμαρτιες του προηγουμενου ιδιοκτητη που -πιστεψε με- δεν ηταν αυτο που λεμε και ο πιο ηρεμος οδηγος,ουτε το προσεχε ιδιαιτερα απ'οσο καταλαβα.Απλα το πηρα σε καλη τιμη....
Για το WR450 δες κι αυτο το thread
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=14008
οπου λεω καποια πραγματα επιπλεον και απανταω μαλλον και στην ερωτηση σου...
Για οτιδηποτε αλλο θες,στη διαθεση σου....

nikos force
28/12/2005, 12:04
φιλε τωρα διαβασα το ποστ σου.σε καταλαβαινω απολυτα.το καλοκαιρι το δικοπ μου κολλησε(μπιελα,εκκεντροφορος κλπ) και τωρα πριν 10 μερουλες τα ιδια,στροφαλος,ρουλεμαν στροφαλου,εμβολο,χιτωνιο.πικρα.αλλα γουσταρο το πεισμα σου και ποθ δε το πουλησες και το εφτιαξες.το καλοκαιρι φτιαχνοντας το το τουμπανιασα,ελαφρωμενη μπιελα και ροικη στη κεφαλη και τωρα το ξαναφτιαχνω με ελαφρωμενο στροφαλο και billet εμβολο,βεβαια παιζουν αρκετα κονε,αλλα οπως και ναχει θα το εφτιαχνα.ετσι ειναι αυτα τα πραγματα.ΤΡΕΛΑ

manos426f
29/12/2005, 00:22
Κι ομως,η ιστορια δεν τελειωσε εδω......!!!
Ακομη δεν το εχω χαρει το μηχανακι,διοτι τωρα χαλασε η εισαγωγη του καρμπυρατερ και υστερα απο αναμονη 8 ημερων,θα την παρω αυριο απο τη Yamaha......
Να δω τι αλλο εχει σειρα.....

nikos force
29/12/2005, 15:32
αυτο ειναι το κακο,η μια μαλακια μετα την αλλη

OldMan
29/12/2005, 18:57
:wave2: :wave2: :wave2:

Καρντάση, παρατήρησες ότι έως τώρα είμαι gentleman σχετικά με το μπουρδέλο σου (διότι περί τουτου πρόκειται...).

Για να κλείνουμε το ζήτημα...

Τράβα φούνταρέ το κάπου (να πάει στο διάολο ρε αδερφέ και να μην έχουμε όλους αυτούς τους μαλάκες που μπαίνουν με τα WRF στα μονοπάτια και μας φωνάζουν να τους βγάλουμε γιατί πρέπει να προλάβουν την βάφτιση...)

Άει σιχτίρ με τις μαλακίες που νομίσανε ότι γίνανε enduro επειδή βγάλανε 40 Hp στον τροχό ....

:beer: :wave2: :beer:

steliosf78
29/12/2005, 23:37
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
[B]:wave2: :wave2: :wave2:

Καρντάση, παρατήρησες ότι έως τώρα είμαι gentleman σχετικά με το μπουρδέλο σου (διότι περί τουτου πρόκειται...).

Για να κλείνουμε το ζήτημα...

Τράβα φούνταρέ το κάπου (να πάει στο διάολο ρε αδερφέ και να μην έχουμε όλους αυτούς τους μαλάκες που μπαίνουν με τα WRF στα μονοπάτια και μας φωνάζουν να τους βγάλουμε γιατί πρέπει να προλάβουν την βάφτιση...)

Άει σιχτίρ με τις μαλακίες που νομίσανε ότι γίνανε enduro επειδή βγάλανε 40 Hp στον τροχό ....

RE TI LOGA EINAI AYTA DEN TREPESE GEROS ANUROPOS?
TOYLAXISTON TA WR EINAI PIO AJIOPISTA APO TA KTM KAI AN PAUOYN KATI DEN SE BGAZOYN STO DROMO OPOS TA KTM(MANETA KTM 50 EYRO) OPOTE OTI KAI NA PIS EINAI TOYLAXISTON KALITERA APO TA KTM !!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nikos force
30/12/2005, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:wave2: :wave2: :wave2:

Καρντάση, παρατήρησες ότι έως τώρα είμαι gentleman σχετικά με το μπουρδέλο σου (διότι περί τουτου πρόκειται...).

Για να κλείνουμε το ζήτημα...

Τράβα φούνταρέ το κάπου (να πάει στο διάολο ρε αδερφέ και να μην έχουμε όλους αυτούς τους μαλάκες που μπαίνουν με τα WRF στα μονοπάτια και μας φωνάζουν να τους βγάλουμε γιατί πρέπει να προλάβουν την βάφτιση...)

Άει σιχτίρ με τις μαλακίες που νομίσανε ότι γίνανε enduro επειδή βγάλανε 40 Hp στον τροχό ....

:beer: :wave2: :beer: τα κτμ δηλαδη με 45 αντι 40 αλογα γινανε μηχανακια???χοχοχο

OldMan
30/12/2005, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από steliosf78
[(MANETA KTM 50 EYRO)

:wave2: :wave2: :wave2:

Οι πλαστικές (μανίσιες) έχουν 12€ το ζευγάρι !!!

:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
30/12/2005, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
τα κτμ δηλαδη με 45 αντι 40 αλογα γινανε μηχανακια???χοχοχο

Τώρα ρε μάστορα, εσύ με το "τρακτέρ" γιατί γελάς ???

:lol: :rotflmao: :lol:

nikos force
30/12/2005, 00:41
η μανετα του αποσυμπιεστη η πλαστικη για lc4 κανει μαμισια 60ευρωπουλα.τιμη αντιπ.εκτοσ αν εχεισ πεσει τοσες φορες που πλεον πληρωνεις τιμη εργοστασιουχαχαχααχαχαχαχα.και πριν γελαγα γιατι εχω τρακτερ που ομως βγαζει γυρω στα 20 αλογα παραπανω απο το δικο σου νυχοκοπτη.χοχοχοχο

OldMan
30/12/2005, 00:49
Ναι ρε Νικολάκη, αλλά εγώ κατουράω πιο μακριά !!!

(Πλάκα με κάνεις νυχτιάτικα... Τα άλογά μας θα μετράμε ???)

:wave2: :beer: :wave2:

nikos force
30/12/2005, 00:54
εγω θελω να ανοιξω σταβλο.χιχιχι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manos426f
30/12/2005, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:wave2: :wave2: :wave2:

Καρντάση, παρατήρησες ότι έως τώρα είμαι gentleman σχετικά με το μπουρδέλο σου (διότι περί τουτου πρόκειται...).

Για να κλείνουμε το ζήτημα...

Τράβα φούνταρέ το κάπου (να πάει στο διάολο ρε αδερφέ και να μην έχουμε όλους αυτούς τους μαλάκες που μπαίνουν με τα WRF στα μονοπάτια και μας φωνάζουν να τους βγάλουμε γιατί πρέπει να προλάβουν την βάφτιση...)

Άει σιχτίρ με τις μαλακίες που νομίσανε ότι γίνανε enduro επειδή βγάλανε 40 Hp στον τροχό ....

:beer: :wave2: :beer:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:
Eγραψες.......!!!!
Αλλα εγω ΔΕΝ το αλλαζω!!!!!!!!!!!!!
Ειμαι μαζοχα ρε λεμε!

OldMan
30/12/2005, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos426f
...Αλλα εγω ΔΕΝ το αλλαζω!!!!!!!!!!!!!
Ειμαι μαζοχα ρε λεμε!

:sad: :sad: :sad:

Κλινική Περίπτωσις !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

(Τουλάχιστον ξαναέγινε μηχανάκι ?? Γιατί αυτά τα γ@μημένα, όταν αρχίσουν να "βροντάνε", δεν σταματάνε ότι και να τους αλλάξεις ...)

:wave2: :beer: :wave2:

manos426f
30/12/2005, 13:13
Aυριο θα φανει που θα αλλαχτουν οι εισαγωγες στο καρμπυρατερ.....
Αλλα που θα παει,θα γινει ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ...!!!!
(Ειναι να μη με πιασει το πεισμα μου......)

sniper
30/12/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από manos426f
.....
(Ειναι να μη με πιασει το πεισμα μου......)


Kαι η φαγούρα στην τσέπη.... :lol:

manos426f
30/12/2005, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Kαι η φαγούρα στην τσέπη.... :lol:


Χε χε χε........
Λες ε?
Η αληθεια ειναι οτι εγινα αιμοδοτης αυτη τη χρονια....
Ελπιζω το '06 να με παει καλυτερα.....

steliosf78
30/12/2005, 21:30
FILE MANOS426F OTI KAI NA LENE EGW EIMAI MAZI SOY !
TO MOTO EINAI KAI GAMW !
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

manos426f
31/12/2005, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από steliosf78
FILE MANOS426F OTI KAI NA LENE EGW EIMAI MAZI SOY !
TO MOTO EINAI KAI GAMW !
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Xαιρομαι να ακουω λογικους ανθρωπους!!!
(Χε χε χε....!!!)

manos426f
01/01/2006, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:sad: :sad: :sad:
(Τουλάχιστον ξαναέγινε μηχανάκι ?? Γιατί αυτά τα γ@μημένα, όταν αρχίσουν να "βροντάνε", δεν σταματάνε ότι και να τους αλλάξεις ...)

:wave2: :beer: :wave2:

Μια χαρα ειναι τωρα!!!!