PDA

View Full Version : Τρεις 5χρονοι φίλοι το έσκασαν απ'το σχολείο...



Θάνος
27/10/2005, 11:57
και μέσα σε 45 λεπτά πήγαν περπατώντας από τους Αμπελόκηπους στου Γκύζη! :eyepop:

Α ρε τρελοπαρέα! :rotflmao:

nimbus
27/10/2005, 11:59
ε και?:D

μια χαραααααααα λέμεεεε:lol: :lol:

να ναι καλά να θυμούνται σε 10 χρόνια:beer: :wave2:

afrotwin
27/10/2005, 12:19
kala goustaro leme fenete oti iparxi elpida....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
27/10/2005, 12:53
Ναι αλλα δεν ειπανε οτι την κοπανησανε για να πανε να δουνε το μοτορι του πατερα!!! :beer:

CHRISTINE
27/10/2005, 13:12
...αν και ο κόσμος είναι επικίνδυνος για να κυκλοφορούν τα πιτσιρικάκια μόνα τους και εφόσον δεν πάθανε τίποτα....




ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΑΛΗΤΕΙΕΣ .... ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩ!!!! :D

adam_tsouk
27/10/2005, 15:58
Συγγνώμη αλλά.....5 χρονών;


μήπως κάνετε καποιο λάθος;


Ο ανηψιός μου είναι 4,5 και ούτε στο πεζοδρόμιο δεν βγαίνει μόνος του (και καλά)


Γιατί μου φαίνεται λίγο απίστευτο;


:look:


Και τι "παιδικές" αλητείες; Σε 10 χρόνια... ακόμα παιδιά θα είναι!:lol:

Θάνος
27/10/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Συγγνώμη αλλά.....5 χρονών;


μήπως κάνετε καποιο λάθος;


Ο ανηψιός μου είναι 4,5 και ούτε στο πεζοδρόμιο δεν βγαίνει μόνος του (και καλά)


Γιατί μου φαίνεται λίγο απίστευτο;


:look:


Και τι "παιδικές" αλητείες; Σε 10 χρόνια... ακόμα παιδιά θα είναι!:lol:

Τι λες τώρα...

4.5 χρονών με πέταξε έξω από το νηπιαγωγείο η δασκάλα και μου είπε φύγε απ'δω εγκληματία! :lol:

Γύρισα σπίτι μόνος μου... :(

Και γιατί όλα αυτά; για ένα ψιλοχτυπηματάκι στο κεφάλι του ξάδερφου μου... του έλεγα το καφέ όπλο ΔΕΝ είναι το δικό σου!



Μήπως το κρατάτε κλεισμένο μέσα το παιδί;

nimbus
27/10/2005, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τι λες τώρα...

4.5 χρονών με πέταξε έξω από το νηπιαγωγείο η δασκάλα και μου είπε φύγε απ'δω εγκληματία! :lol:

Γύρισα σπίτι μόνος μου... :(

Και γιατί όλα αυτά; για ένα ψιλοχτυπηματάκι στο κεφάλι του ξάδερφου μου... του έλεγα το καφέ όπλο ΔΕΝ είναι το δικό σου!



Μήπως το κρατάτε κλεισμένο μέσα το παιδί;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
27/10/2005, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τι λες τώρα...

4.5 χρονών με πέταξε έξω από το νηπιαγωγείο η δασκάλα και μου είπε φύγε απ'δω εγκληματία! :lol:

Γύρισα σπίτι μόνος μου... :(

Και γιατί όλα αυτά; για ένα ψιλοχτυπηματάκι στο κεφάλι του ξάδερφου μου... του έλεγα το καφέ όπλο ΔΕΝ είναι το δικό σου!



Μήπως το κρατάτε κλεισμένο μέσα το παιδί;

Μπααα... από αυτά που λες μπορώ να σου πω πως είναι κάτι σαν.... τα νιάτα σου! :lol:

Απλά, μου φαίνεται η ηλικία πολύ μικρή για αν σηκωθούν και να πάνε μια απόσταση (μέσα στο κέντρο της Αθήνας σχεδόν) μόνα τους!

Και που το διαβάσαμε;


(Θοδώρα και εσύ τέτοια έκανες και γελάς ή θα ήθελες; ):lol:

nimbus
27/10/2005, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Μπααα... από αυτά που λες μπορώ να σου πω πως είναι κάτι σαν.... τα νιάτα σου! :lol:

Απλά, μου φαίνεται η ηλικία πολύ μικρή για αν σηκωθούν και να πάνε μια απόσταση (μέσα στο κέντρο της Αθήνας σχεδόν) μόνα τους!

Και που το διαβάσαμε;


(Θοδώρα και εσύ τέτοια έκανες και γελάς ή θα ήθελες; ):lol:

τις διαολιές μου τις έκανα μαζί με τις αδερφές μου, οι οποίες με περνούν 8 χρόνια η μία και 9 η άλλη:winka:δεν είχα το άγχος, γιατί με πρόσεχαν:lol: (άσχετα αν αντιστράφηκαν οι ρόλοι και πλέον τις προσέχω εγώ:uplate: )
Όχι δεν έκανα τέτοια:lol: χειρότερα έκανα:rotflmao:

πλάκα κάνω:D
Η αλήθεια είναι ότι κι εγω παραξενεύτηκα με την ηλικία των παιδιών αυτών, γιατί θα μπορούσε να τους τύχει οτιδήποτε:look:

marine521
27/10/2005, 17:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
τις διαολιές μου τις έκανα
Όχι δεν έκανα τέτοια:lol: χειρότερα έκανα:rotflmao:
:

xmmmmmmmmmmmmmmm
έτσι εξηγείται.....:winka:

nimbus
27/10/2005, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από marine521
xmmmmmmmmmmmmmmm
έτσι εξηγείται.....:winka:

αμ πώς:winka:
γιατί πώς θα έπρεπε να είναι τα παιδιά?
κλεισμένα σε ένα μπαλκόνι?
αποκοιμησμένα κι αγκαλιά με το plastation??
ή να παίζουν με άλλα παιδιά και να χαίρονται την ξεγνοιασιά τους?
τα σημερινά παιδιά, είναι φορτωμένα από μικρή ηλικία με αγγλικά, γαλλικά, αθλητισμό, φροντηστήρια κτλ. με φρικτό αποτέλεσμα να μην έχουν χρόνο να παίζουν...
Πώς θα μεγαλώσει φυσιολογικά ένα παιδί, αν δεν παίξει, δεν γελάσει...



:wave2:

Tropeas
27/10/2005, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Τι λες τώρα...

4.5 χρονών με πέταξε έξω από το νηπιαγωγείο η δασκάλα και μου είπε φύγε απ'δω εγκληματία! :lol:

Γύρισα σπίτι μόνος μου... :(

Και γιατί όλα αυτά; για ένα ψιλοχτυπηματάκι στο κεφάλι του ξάδερφου μου... του έλεγα το καφέ όπλο ΔΕΝ είναι το δικό σου!



Μήπως το κρατάτε κλεισμένο μέσα το παιδί;
Και μένα 6,5 με πέταξε έξω απο την τάξη στο δημοτικό τότε... που απο όσο θυμαμαι δεν βγαζανε , για να ψάξω λεει να βρω ποια θα είναι τελικά η καρέκλα μου που θα μαι συνεχεια καθηστός την ώρα του μαθήματος.....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αφου δεν μπορούσα , απο θρανίο σε θρανίο ήμουν έκανε και ενα 5λεπτο η δασκάλα να με πιάσει και να με βγάλει έξω , είχε λαχανιάσει.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :wave2:

Ακόμα την βλέπω στην γειτονια με βλέπει και με θυμάται.... :lol:

Alx 84
29/10/2005, 04:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
αμ πώς:winka:
γιατί πώς θα έπρεπε να είναι τα παιδιά?
κλεισμένα σε ένα μπαλκόνι?
αποκοιμησμένα κι αγκαλιά με το plastation??
ή να παίζουν με άλλα παιδιά και να χαίρονται την ξεγνοιασιά τους?
τα σημερινά παιδιά, είναι φορτωμένα από μικρή ηλικία με αγγλικά, γαλλικά, αθλητισμό, φροντηστήρια κτλ. με φρικτό αποτέλεσμα να μην έχουν χρόνο να παίζουν...
Πώς θα μεγαλώσει φυσιολογικά ένα παιδί, αν δεν παίξει, δεν γελάσει...



:wave2:


αχ, δυστυχώς έτσι είναι. όλοι μας πλέον έχουμε αυτή την καταραμένη έλλειψη χρόνου. τι να κάνεις όμως αφού είναι όλα απαραίτητα;;;;

Alx 84
29/10/2005, 04:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas


Ακόμα την βλέπω στην γειτονια με βλέπει και με θυμάται.... :lol:

και παίρνει δρόμο;;;:lol: :lol:

nimbus
29/10/2005, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
αχ, δυστυχώς έτσι είναι. όλοι μας πλέον έχουμε αυτή την καταραμένη έλλειψη χρόνου. τι να κάνεις όμως αφού είναι όλα απαραίτητα;;;;


πράγματι είναι απαραίτητα, αλλά θεωρώ πολύ σημαντικό ένα παιδί να μπορεί να εκφράζεται δίχως να μπεί στο καλούπι που του επιβάλλουν:nono: γιατί κατόπιν αυτού, αν δεν είναι ψυχικά δυνατό, θα επισκέπτεται συχνά τους ψυχολόγους μεγαλώνοντας:winka:

ένας άνθρωπος τι θυμάται μεγαλώνοντας?
τις διαολιές του, τα γέλια και τα πειράγματα:)
όταν κάθομαι με τις αδερφές μου και θυμόμαστε, είναι η καλύτερή μας:lol:

αμ πώς:wacko:

Tropeas
29/10/2005, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
και παίρνει δρόμο;;;:lol: :lol: μπα μεχρι πριν 5 χρόνια με ψιλοκοίταγε με μισό μάτι να δει αν έχω ηρεμήσει, :rotflmao:
τα τελευταία χρόνια όμως μια χαρά, μάλλον κατάλαβε λανθασμένα ότι έχω σοβαρευτεί.... :lol: :wave2:

Alx 84
29/10/2005, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
πράγματι είναι απαραίτητα, αλλά θεωρώ πολύ σημαντικό ένα παιδί να μπορεί να εκφράζεται δίχως να μπεί στο καλούπι που του επιβάλλουν:nono: γιατί κατόπιν αυτού, αν δεν είναι ψυχικά δυνατό, θα επισκέπτεται συχνά τους ψυχολόγους μεγαλώνοντας:winka:

ένας άνθρωπος τι θυμάται μεγαλώνοντας?
τις διαολιές του, τα γέλια και τα πειράγματα:)
όταν κάθομαι με τις αδερφές μου και θυμόμαστε, είναι η καλύτερή μας:lol:

αμ πώς:wacko:

δεν έχεις άδικο. δυστυχώς όμως κάποια πράγματα πρέπει να γίνονται νωρις. Αν περιμένει κανείς να γίνει το παιδί του 10χρονών για να το ρωτήσει τι ξένες γλώσσες θέλει να κάνει κάηκε. Τώρα βέβαια τα κολήματα του στίλ "το παιδί θα μάθει πιάνο" επειδή ήταν απωθημένο της μάνας ή του πατέρα είναι άλλη ιστορία (η οποία μπορεί να καταλήξει σε ψυχολόγους).

πλάκα πλάκα, χθές μιλούσα με ένα φίλο μου και του έλεγα για τις ταρζανιές που έκανα με τον αδερφό μου όταν είμασταν μικροί. Ρίξαμε πολύ γέλιο!!

Alx 84
29/10/2005, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
μπα μεχρι πριν 5 χρόνια με ψιλοκοίταγε με μισό μάτι να δει αν έχω ηρεμήσει, :rotflmao:
τα τελευταία χρόνια όμως μια χαρά, μάλλον κατάλαβε λανθασμένα ότι έχω σοβαρευτεί.... :lol: :wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: την κακομοίρα!

nimbus
29/10/2005, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
δεν έχεις άδικο. δυστυχώς όμως κάποια πράγματα πρέπει να γίνονται νωρις. Αν περιμένει κανείς να γίνει το παιδί του 10χρονών για να το ρωτήσει τι ξένες γλώσσες θέλει να κάνει κάηκε. Τώρα βέβαια τα κολήματα του στίλ "το παιδί θα μάθει πιάνο" επειδή ήταν απωθημένο της μάνας ή του πατέρα είναι άλλη ιστορία (η οποία μπορεί να καταλήξει σε ψυχολόγους).

πλάκα πλάκα, χθές μιλούσα με ένα φίλο μου και του έλεγα για τις ταρζανιές που έκανα με τον αδερφό μου όταν είμασταν μικροί. Ρίξαμε πολύ γέλιο!!



:lol:
:winka:

:a20: :a18:

marilaki
30/10/2005, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
δεν έχεις άδικο. δυστυχώς όμως κάποια πράγματα πρέπει να γίνονται νωρις. Αν περιμένει κανείς να γίνει το παιδί του 10χρονών για να το ρωτήσει τι ξένες γλώσσες θέλει να κάνει κάηκε. Τώρα βέβαια τα κολήματα του στίλ "το παιδί θα μάθει πιάνο" επειδή ήταν απωθημένο της μάνας ή του πατέρα είναι άλλη ιστορία (η οποία μπορεί να καταλήξει σε ψυχολόγους).

πλάκα πλάκα, χθές μιλούσα με ένα φίλο μου και του έλεγα για τις ταρζανιές που έκανα με τον αδερφό μου όταν είμασταν μικροί. Ρίξαμε πολύ γέλιο!!


κάηκε εε???εγώ στα 10 αποφάσισα τι γλώσσες θα κάνω....
όσο για τα κολληματα που λες, δεν έχεις άδικο!!κάποιοι γονείς επιβάλλουν με τον χειρότερο τρόπο στα παιδιά τους να μάθουν κάτι που εκείνοι δεν μπορούσαν....ξέρω πολλά παιδιά για παράδειγμα...ένα παιδί είναι δύσκολο να καταλήξει στους ψυχολόγους!!πρέπει να έχει υποστεί μεγάλη πιέση από τους δικούς του για να φτάσει σε τέτοιο σημείο....:winka: :winka:

nimbus
30/10/2005, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
κάηκε εε???εγώ στα 10 αποφάσισα τι γλώσσες θα κάνω....
όσο για τα κολληματα που λες, δεν έχεις άδικο!!κάποιοι γονείς επιβάλλουν με τον χειρότερο τρόπο στα παιδιά τους να μάθουν κάτι που εκείνοι δεν μπορούσαν....ξέρω πολλά παιδιά για παράδειγμα...ένα παιδί είναι δύσκολο να καταλήξει στους ψυχολόγους!!πρέπει να έχει υποστεί μεγάλη πιέση από τους δικούς του για να φτάσει σε τέτοιο σημείο....:winka: :winka:


ή και παρα πολύ εύκολα μπορεί να καταλήξει στους ψυχολόγους:winka: ανάλογα με την εσωτερική δύναμη που διαθέτει και πόσο ευαίσθητο είναι:wave2:

Alx 84
30/10/2005, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
κάηκε εε???εγώ στα 10 αποφάσισα τι γλώσσες θα κάνω....
όσο για τα κολληματα που λες, δεν έχεις άδικο!!κάποιοι γονείς επιβάλλουν με τον χειρότερο τρόπο στα παιδιά τους να μάθουν κάτι που εκείνοι δεν μπορούσαν....ξέρω πολλά παιδιά για παράδειγμα...ένα παιδί είναι δύσκολο να καταλήξει στους ψυχολόγους!!πρέπει να έχει υποστεί μεγάλη πιέση από τους δικούς του για να φτάσει σε τέτοιο σημείο....:winka: :winka:

Εδώ θα συμφωνίσω με την nimbus. Είναι πολλοί παράγοντες που παίζουν ρόλο. Αλλά εκτός αυτού δεν είναι ανάγκη να το΄πάμε στα άκρα. Μόνο και μόνο άν αρχίσει το παιδί ένα hobby που δε του αρέσει(λόγω του ότι το είχε ψώνιο κάποιος από τους γονείς) αυτό φτάνει. Όσο για τις γλώσσες κι εγώ άργησα!! :a13: :a13:
θα ήθελα όμως να είχα αρχίσει κάποια πραγματάκια από μικρός, αλλά δυστυχώς δεν έγινε αυτό. Τρανό παράδειγμα είναι ότι είχα ξεκινήσει(με είχαν ξεκινήσει για την ακρίβεια) μικρός πιάνο και το παράτησα(χίλιες φορές προτιμώ την κιθάρα).
Μπερδεύτηκα τώρα κι εγώ. Τελικά τι να κάνουμε; περιμένουμε και αφήνουμε τα παιδιά να μας πουν τι θέλουνε ή αρχίζουμε όταν είναι μικρά και βλέπουμε;;:confused: :confused: :confused:

marilaki
30/10/2005, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
ή και παρα πολύ εύκολα μπορεί να καταλήξει στους ψυχολόγους:winka: ανάλογα με την εσωτερική δύναμη που διαθέτει και πόσο ευαίσθητο είναι:wave2:

δεν έχεις άδικο σε αυτό....εξαρτάται από την δύναμη που έχει κάθε παιδί...απλά μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο....

nimbus
30/10/2005, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
δεν έχεις άδικο σε αυτό....εξαρτάται από την δύναμη που έχει κάθε παιδί...απλά μου φαίνεται λίγο τραβηγμένο....


τραβηγμένο γιατι?:confused:

marilaki
30/10/2005, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Εδώ θα συμφωνίσω με την nimbus. Είναι πολλοί παράγοντες που παίζουν ρόλο. Αλλά εκτός αυτού δεν είναι ανάγκη να το΄πάμε στα άκρα. Μόνο και μόνο άν αρχίσει το παιδί ένα hobby που δε του αρέσει(λόγω του ότι το είχε ψώνιο κάποιος από τους γονείς) αυτό φτάνει. Όσο για τις γλώσσες κι εγώ άργησα!! :a13: :a13:
θα ήθελα όμως να είχα αρχίσει κάποια πραγματάκια από μικρός, αλλά δυστυχώς δεν έγινε αυτό. Τρανό παράδειγμα είναι ότι είχα ξεκινήσει(με είχαν ξεκινήσει για την ακρίβεια) μικρός πιάνο και το παράτησα(χίλιες φορές προτιμώ την κιθάρα).
Μπερδεύτηκα τώρα κι εγώ. Τελικά τι να κάνουμε; περιμένουμε και αφήνουμε τα παιδιά να μας πουν τι θέλουνε ή αρχίζουμε όταν είναι μικρά και βλέπουμε;;:confused: :confused: :confused:

και μένα με είχαν αρχίσει με το έτσι θέλω πιάνο,αλλά το δεύτερο χρόνο το παράτησα!!!δεν ήθελαν αλλά τους ξεκαθάρισα ότι δεν μ'άρεσε...κιθάρα τους παρακαλάω 3 χρόνια περίπου να μάθω αλλά δεν θέλουν...
πάντα περιμένεις να δεις τι θέλει το παιδί σου....γιατί να μην το μάθεις κάτι που πάντα ήθελε??

Tropeas
30/10/2005, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
και μένα με είχαν αρχίσει με το έτσι θέλω πιάνο,αλλά το δεύτερο χρόνο το παράτησα!!!δεν ήθελαν αλλά τους ξεκαθάρισα ότι δεν μ'άρεσε...κιθάρα τους παρακαλάω 3 χρόνια περίπου να μάθω αλλά δεν θέλουν...
πάντα περιμένεις να δεις τι θέλει το παιδί σου....γιατί να μην το μάθεις κάτι που πάντα ήθελε??

Οντας ο πατέρας φίλος της τεχνολογίας κόλλησα και εγώ και γούσταρα, όμως μερικά πράγματα είναι διαφορετικά, όπως παράδειγμα όταν στα 6 μου με ρωτήσαν τι ήθελα για δώρο τα Χριστούγεννα εγώ τους είπα μια ακουστική κιθάρα, ξαφνικά είδα ένα σούπερ σινθισάιζερ πανάκριβο που το έπιασα 2-3 μήνες και πολούς λέω και το παράτησα.... βέβαια γονεις βοηθάγαν να ασχοληθω με βιβλία για αρχάριους κλπ, αλλά εμένα η καρδιά μου ήταν σε μια απλή , φθηνή κιθάρα σε σχέση με το σινθισάιζερ....
:bigcry: ακόμα το θυμάμαι και στεναχωριέμαι μιας και τώρα που χρόνος για κιθάρα, και τα εφηβικά χρόνια περάσαν χωρίς κιθάρα στα χέρια.... ξέσπασα βέβαια σε μερικά φιλικά ντραμς όποτε τα έβρισκα!

Alx 84
31/10/2005, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από marilaki
και μένα με είχαν αρχίσει με το έτσι θέλω πιάνο,αλλά το δεύτερο χρόνο το παράτησα!!!δεν ήθελαν αλλά τους ξεκαθάρισα ότι δεν μ'άρεσε...κιθάρα τους παρακαλάω 3 χρόνια περίπου να μάθω αλλά δεν θέλουν...
πάντα περιμένεις να δεις τι θέλει το παιδί σου....γιατί να μην το μάθεις κάτι που πάντα ήθελε??

τους ρωτησες ποτέ γιατί δε θέλουν;:confused:

marilaki
31/10/2005, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Οντας ο πατέρας φίλος της τεχνολογίας κόλλησα και εγώ και γούσταρα, όμως μερικά πράγματα είναι διαφορετικά, όπως παράδειγμα όταν στα 6 μου με ρωτήσαν τι ήθελα για δώρο τα Χριστούγεννα εγώ τους είπα μια ακουστική κιθάρα, ξαφνικά είδα ένα σούπερ σινθισάιζερ πανάκριβο που το έπιασα 2-3 μήνες και πολούς λέω και το παράτησα.... βέβαια γονεις βοηθάγαν να ασχοληθω με βιβλία για αρχάριους κλπ, αλλά εμένα η καρδιά μου ήταν σε μια απλή , φθηνή κιθάρα σε σχέση με το σινθισάιζερ....
:bigcry: ακόμα το θυμάμαι και στεναχωριέμαι μιας και τώρα που χρόνος για κιθάρα, και τα εφηβικά χρόνια περάσαν χωρίς κιθάρα στα χέρια.... ξέσπασα βέβαια σε μερικά φιλικά ντραμς όποτε τα έβρισκα!

σε καταλαβαίνω....και εγώ προσπαθώ να μάθω κιθάρα από φίλους αλλά δεν πιάνει!!!χρειάζεται εξάσκηση και μάλιστα πολύ....δεν αρκεί να σου δείχνουν απλά...
άσε που και οι δικοί μου όταν έπαιζα πιάνο μου είχαν αγοράσει αρκετά βιβλία..αλλά από κιθάρα τπτ!!!:bigcry: :bigcry:
αλλά αν ήθελες να μάθεις έπρεπε να μάθεις....και εγώ αν δεν μάθω τώρα σίγουρα θα μάθω αργότερα!!!:winka: :winka:

marilaki
31/10/2005, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
τους ρωτησες ποτέ γιατί δε θέλουν;:confused:



απλά δεν θέλουν...πιστεύουν οτι είναι μια επιθυμία που θα μου φύγει....όπως καλή όρα και με τις μηχανές...το ίδιο πιστεύουν....δεν μπορώ να τους πείσω για το αντίθετο!!!:( :(

nimbus
31/10/2005, 20:27
αυτοί οι γονείς, τα ξέρουν όλα...:sick: :hypnotize :look: :eek: :bigcry: :wacko: