PDA

View Full Version : εκ προθέσεως ...????



panagiotis dim
09/04/2015, 11:36
Εν αρχήν ασχοληθήκαμε επισταμένα με τον Σκαραβαίο του θείου μου. νερά στις δύο εξατμίσεις και για να αποφύγουμε την...εξάχνωση τις ταπώσαμε και με πατάτες ( περιοχής ...) . Τα κλατσσ και σκλούτσσσσ ακόμα αντηχούν στα αυτιά μας . Τα δε΄γαμοσταυρίσματα κάνανε τα παράθυρα των γειτόνων να κλείνουν.

Μετά την πέσαμε στην bmw toy 50, του γείτονα . Εκεί κάναμε επιμελημένη εργασία . Του πασαλείψαμε το μοτέρ με λάδι και γράσσο και οταν εφυγε ντουμάνιασε ο δρόμος καπνούς . Μποτιλιάρισμα και οι παναγίες ακουγόντουσαν στην παραλία .

Την φλορέττα του αλλου θείου την σεβόμαστε .΄Δίχρονο ντε . ηταν και καρδιακός και τον λυπόμαστε ..
Λίγο χαρτί μεταξύ μπουζί και πίπας και στην δεκατη μανιβελλιά αρχιζε το τριώδιο

Γαμω τα καν...λια μου μέσα γαμ.... τα κερ...τα μου γαμ.... ταευαγγ....σου κλπ κλπ και φεύγανε απο τις κλωτσιές οτι εβρισκε μπροστά του

Το τρακτέρ του αλλου γείτονα ) universal το δέναμε απο πίσω με σκοινί με οτι υπήρχε φρεζα αλέτρι δισκοσβάρνα καλλιεργητής ανέβαινε αυτός φουριόζος να βγεί απο την αυλή στον δρόμο βρουμμμμμ σκρουτσσσσσσσ οτι είχε απο πίσω το έσερνε . Εκεί τα καντηλογαμοσταροσταυροπαναγιωκάντηλα δίνανε και παίρνανε μέχρι και τα σκυλιά εφευγαν απο μπροστά του ..

Εκεί ομως που είχαμε δώσει βαρύτητα΄ήταν στον ξάδελφο.

Κάτσε ρε φίλε πάς τώρα με καινουργιο δίπλωμα να μου αγοράσεις καινουργιο afla sud?? οχι ρε δεν πάς ..παίρνει ζάσταβα μεταχείρω και αν μάθεις με δαύτο παίρνεις κορόλα και μετα φορντ εσκορτ που δεν χαλάει ..ΟΧΙ ilaliko oμως !!!

Την πρώτη φορά που δεν μπορούσε να ξεκλειδώσει του βάλαμε οδοντογλυφίδες

Πήρε ολη την γειτονιά και το είπε εφαγαν πολλοί ξύλο να μαρτυρήσουν ποιοί ησαν οι ενοχοι ..ακρη δεν εβγαλε ξύλο εφαγαν πολλοί άθώοι και ενοχοι.

Ανοιξε μέτωπο ομως .. ρε φίλε τον ρουφιάνο δεν τον συγχωρνας ..τον γαμάς μετα, με το συμπάθειο !!!

Μιά μέρα που έβρεχε βρήκε την αλφα χωρίς υαλοκαθαριστήρες

εκεί εκανε το δεύτερο λάθος και εμπλεξε και την αστυνομία στην μέση ( μεγάλο λάθος αυτό ασυγχώρητο)

Ετσι λοιπόν οταν ενα πρωί βρήκε 42 κότες μέσα μαζί με ταυγά τους και δώδεκα κουνέλια δεν έβγαλε τσιμουδιά ο πούστης

alexzafeir
09/04/2015, 11:44
Ελπιζω να κάνεις πλακα...

stam2
09/04/2015, 11:44
χαχαχα! κωλόπαιδα....! :p

panagiotis dim
09/04/2015, 11:45
Ελπιζω να κάνεις πλακα...

εσύ είσαι ξάδελφε ?????:eek:

alexzafeir
09/04/2015, 11:49
εσύ είσαι ξάδελφε ?????:eek:

:D:D

Ichigo
09/04/2015, 11:58
Καλά ας μου κάνανε καμιά μαλακία σε αμάξι και ιδιαίτερα σε ALFA και θα... scusi μέχρι πρωίας!! :P

https://youtu.be/rJd_8DIcwqE?t=1m55s :D

panagiotis dim
09/04/2015, 12:18
Καλά ας μου κάνανε καμιά μαλακία σε αμάξι και ιδιαίτερα σε ALFA και θα... scusi μέχρι πρωίας!! :P

https://youtu.be/rJd_8DIcwqE?t=1m55s :D

που μένεις ομως..???

vaska
09/04/2015, 12:20
Ωραίος ο Παναής και η τσετία του λέμε!!!

:beer:

GFawkes
09/04/2015, 12:22
Λυκοπουλο ησουν;

:lol:

toyar
09/04/2015, 12:39
οι αλφες κανουν πλακες απο μονες τους στους ιδιοκτητες τους:D

panagiotis dim
16/05/2016, 09:34
οι αλφες κανουν πλακες απο μονες τους στους ιδιοκτητες τους:D


μπορείς να φανταστείς τα μούτρα αλφίστι ( ξάδελφος) που αντί σήματος alfa βρίσκει της αξιολάτρευτής skoda( rapid)???

Panos76
16/05/2016, 09:43
Καμία τιμωρία δεν είναι αρκετή για έναν Ιταλόφιλο αλλά η επιλογή τους και μόνο καθίσταται ένα είδος αυτοτιμωρίας. :evil: :lol:

OldMan
16/05/2016, 13:16
οταν ενα πρωί βρήκε 42 κότες μέσα μαζί με ταυγά τους και δώδεκα κουνέλια δεν έβγαλε τσιμουδιά ο πούστης
Ούτε ένα ευχαριστώ, τπτ..???

(του εξασφαλισατε φαγητό ενός χρόνου και δεν κερασε τπτ..??)

daz
16/05/2016, 13:53
Διαόλοι! :lol:

Bladerunner
16/05/2016, 14:03
Ούτε ένα ευχαριστώ, τπτ..???

(του εξασφαλισατε φαγητό ενός χρόνου και δεν κερασε τπτ..??)

Πολλών χρόνων!
Με 12 κουνέλια, αν υποθέσουμε ότι τα μισά ήταν θηλυκά, δυνητικά θα μπορούσε να έχει 500+ κουνέλια μέσα σ' ένα χρόνο!

sapila racing
16/05/2016, 14:04
Σιγα μην ηταν δικές τους οι κότες και τα κουνελια!
Οι αλλοι ταλαίπωροι γείτονες, ο ενας με το τρακτερ, κι ο αλλος με το BMW τα ψαχνανε σιγουρα! :lol:

Pan (dvs)
16/05/2016, 14:30
:beer:

AristidisZ
16/05/2016, 14:32
Πολλών χρόνων!
Με 12 κουνέλια, αν υποθέσουμε ότι τα μισά ήταν θηλυκά, δυνητικά θα μπορούσε να έχει 500+ κουνέλια μέσα σ' ένα χρόνο!

ειδικά αν τα κλείσεις όλα μαζί μέσα στο alfa sud για κάνα χρόνο :bawl:

Nostradamus
16/05/2016, 20:47
ειδικά αν τα κλείσεις όλα μαζί μέσα στο alfa sud για κάνα χρόνο :bawl:

τα κουνελια μην τα υποτιμας.... τα κουνελια...

https://www.youtube.com/watch?v=L8lgm35KyKs :bawl::bawl: