PDA

View Full Version : πειζωωωωωωωωωω...........



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
27/10/2005, 18:11
τελευταια ωρα μου αναθεσαν το δυκτιο πυροσβεσης στην εκθεση αυτοκηνητου στο αεροδρομιο και μεσα σε 10 μερες πρεπει να βγαλουμε δουλια πανω απο 45 μερων. δεν προλαβενουμε ουτε να κολαστισουμε. αυριο ολλοι θα παρελαυουν και θα ειναι για καφε και εμεις.... τα κεφαλια μεσα. ειδη σημερα μπηκαν σηνεργια και στηνουν περιπτερα. αν κανεις το λαθος και ακουμπισης στον τοιχο για μια στιγμη να ανασανης στην επομενη ανασα θα εισαι πισο απο γυψοσανιδα εντοιχησμενος. εχω ακομα μιας βδομαδας δουλια και πρεπει μεχρη την κυριακη το μεσιμερι να την εχω παραδοσει..

και κατα τα αλλα ......

ανεργια σου λενε και μολις βρης καποιον να μην εχει δουλια (πραγμα σπανιο) μολης του λες οτι ειναι σηδηροσωληνες και ειναι βαρια η δουλια και εχει κουβαλιμα, αλβανο με περασες? σου λεει ο ελληνας!!!!!

ε τοτε μαλακα κατσε στο καφενιο και περιμενε το μανα εκ ουρανου να σου θρεψη την οικογενια σου. δεν ρωτανε ουτε το ποσα θα παρουν μονο τι δουλια θα κανουν και αμα εχει κουβαλημα λακιζουν.

φενετε δεν τους ειπε κανεις οτι οι δουλιες των διευθηνταδων μας τελιωσαν. και στο κατω κατω και αγραματος εισαι και ατεχνος. τι δουλια πρεπει να σου δωσουμε? να διευθηνης την ουνεσκο?

tifoefs
27/10/2005, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
τελευταια ωρα μου αναθεσαν το δυκτιο πυροσβεσης στην εκθεση αυτοκηνητου στο αεροδρομιο και μεσα σε 10 μερες πρεπει να βγαλουμε δουλια πανω απο 45 μερων. δεν προλαβενουμε ουτε να κολαστισουμε. αυριο ολλοι θα παρελαυουν και θα ειναι για καφε και εμεις.... τα κεφαλια μεσα. ειδη σημερα μπηκαν σηνεργια και στηνουν περιπτερα. αν κανεις το λαθος και ακουμπισης στον τοιχο για μια στιγμη να ανασανης στην επομενη ανασα θα εισαι πισο απο γυψοσανιδα εντοιχησμενος. εχω ακομα μιας βδομαδας δουλια και πρεπει μεχρη την κυριακη το μεσιμερι να την εχω παραδοσει..

και κατα τα αλλα ......

ανεργια σου λενε και μολις βρης καποιον να μην εχει δουλια (πραγμα σπανιο) μολης του λες οτι ειναι σηδηροσωληνες και ειναι βαρια η δουλια και εχει κουβαλιμα, αλβανο με περασες? σου λεει ο ελληνας!!!!!

ε τοτε μαλακα κατσε στο καφενιο και περιμενε το μανα εκ ουρανου να σου θρεψη την οικογενια σου. δεν ρωτανε ουτε το ποσα θα παρουν μονο τι δουλια θα κανουν και αμα εχει κουβαλημα λακιζουν.

φενετε δεν τους ειπε κανεις οτι οι δουλιες των διευθηνταδων μας τελιωσαν. και στο κατω κατω και αγραματος εισαι και ατεχνος. τι δουλια πρεπει να σου δωσουμε? να διευθηνης την ουνεσκο?

Μολις μετακομισω ελλαδα βαλε με στο συνεργειο σου γιατι θα χω ζορια !!!

:)

siokatas
27/10/2005, 22:03
:wave2:


α ρε πατριδα και γω δουλευω αυριο,μια απο τα ιδια,μηχανουργιο power κουραγιο...τι να πω αλλο :sad:

Krokodilos001
27/10/2005, 22:26
mmm pipos na ertho ke ego???

Tropeas
27/10/2005, 22:29
Αν θέλετε βοήθεια , σφυράτε....

stavrogin
27/10/2005, 22:30
Eγω θα βοηθησω στην σχεδιαση κατα πασα πιθανοτητα της πιστα δοκιμης των 4χ4,ειχα κανει και την προηγουμενη.

siokatas
27/10/2005, 22:53
:wave2:


ελατε να πειξουμε παρεαααα :bawl: :sad:

Nikoskazer2000
28/10/2005, 03:36
Ελάτε να ΣΥΝΠΕΙΞΟΥΜΕ όλοι μαζί

κοινώς: "δουλεύω και 'γω αύριο κοπέλια..." :cry:

oulas
28/10/2005, 10:16
Εγω μολις ξυπνησα βλεπω την παρελαση και δεν εχω τι να κανω!:a48: :a48: :a48:

rsp
28/10/2005, 11:36
Οποιος αντεχει η πλατη του και δεν κουραζετε ευχαριστως ερχετε για βοηθεια, 300-400 τελλαρα την ημερα..

cOzAtS
28/10/2005, 14:23
Με 10 λεπτά το τελάρο έρχομαι.:cool:

siokatas
28/10/2005, 16:23
:wave2:


ρε παιδες με τον πονο μας παιζεται?:confused: μολις σχολασα και απο παρελαση ουτε τακουνι....:sad: α ξεχασα και αυριο παιζει δουλεια....ευτηχως εκανε καλο καιρο κατι ειναι και αυτο........

:beer: :beer: :beer: :smokin: