PDA

View Full Version : Κλειδαριά συναγερμός για cbf 125



ChrisNt
10/04/2015, 23:00
Γεια σας παίδες ψάχνω για κλειδαριά με συναγερμό που να μπαίνει στο μπροστινό δισκόφρενο με τιμή ως 60 -70 ευρώπουλα . Είδα σε κάτι ιστοσελίδες για τους xena αλλά διάβασα ότι είναι προβληματικοί , δηλαδή χτυπάνε με το παραμικρό ..πράγμα το οποίο αναγκάζει τους ιδιοκτήτες μετά από λίγο καιρό να μην χρησιμοποιούν καθόλου τον συναγερμό.Έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ;

George_Sp
10/04/2015, 23:06
http://www.bikerspoint.gr/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=1&view=productdetails&virtuemart_product_id=1067&virtuemart_category_id=178

Specialized
11/04/2015, 15:46
Γεια σας παίδες ψάχνω για κλειδαριά με συναγερμό που να μπαίνει στο μπροστινό δισκόφρενο με τιμή ως 60 -70 ευρώπουλα . Είδα σε κάτι ιστοσελίδες για τους xena αλλά διάβασα ότι είναι προβληματικοί , δηλαδή χτυπάνε με το παραμικρό ..πράγμα το οποίο αναγκάζει τους ιδιοκτήτες μετά από λίγο καιρό να μην χρησιμοποιούν καθόλου τον συναγερμό.Έχει κανείς να μου προτείνει κάτι ;

Εγώ πήρα έναν (ΧΧ10) και μου έχει μείνει μόνο σαν κλειδαριά. Όταν δούλευε και σαν συναγερμός χτυπούσε και με το πιο ανεπαίσθητο αεράκι. Χτυπούσε ακόμη και κλειδωμένος στη μπαγκαζιέρα. Κάποια στιγμή τέλειωσε η μπαταρία, άλλαξα μπαταρία και δεν ξαναδούλεψε. Θα σου πρότεινα σίγουρα κάτι άλλο.