PDA

View Full Version : [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] BMW F650GS



George_Sp
24/04/2015, 18:43
Mοντέλο: F650GS
Τιμή πώλησης: 2900
Χρονολογία κατασκευής: 2003
Ημερομηνία 1ης αδείας: 05/2007
Χιλιόμετρα: 37800
Χρώμα: Κίτρινο
Βιβλίο service: Ναι
Επόμενη ημερομηνία Κ.Τ.Ε.Δ.: 11/2017
Ενδιαφέρον για ανταλλαγή: Όχι
Άλλες πληροφορίες: Από τον Νίκο στο Γιώργο, από το Γιώργο στο Γιάννη, και περιμένει τον επόμενο :)

Από Ιδιώτη F650GS full extra μοντέλο 2003.
37.800 πραγματικά χιλιόμετρα.
Η μηχανή είναι ατρακάριστη και με όλα τα service στην ώρα της.
Στις φωτογραφίες μπορείτε να δείτε με αρκετή λεπτομέρεια όλα τα σημεία για την κατάστασή της.
Υπάρχουν μικρές γρατσουνιές σημάδια λόγω 2 στατικών πτώσεων.
Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.
(μπορεί να φανεί άλλωστε και αν ρωτήσετε δικό σας ασφαλιστή με βάση την πινακίδα και την άδεια κυκλοφορίας αν υπάρχει ιστορικό ατυχήματος).
Φυσικά είναι δεκτός κάθε έλεγχος.
Έγινε πρόσφατα service σε αναλώσιμα (λάδια, υγρά, φίλτρα, μπουζί)
Έχει γίνει και το μεγάλο σερβις για ρύθμιση βαλβίδων στα 32.000χλμ.
Τα έξτρα που έχει είναι original bmw θερμαινόμενα γκριπ μαζί με χούφτες, original bmw ποδιά, original bmw κάγκελα προστασίας, ABS, μπαγαζιέρα 52 λίτρα Hepco&Becker και προστατευτικές κάλτσες για τα καλάμια.
Ελαστικά Bridgestone Battlax με πολύ ψωμί ακόμα και αλυσιδογράναζα σε αρκετά καλή κατάσταση.
Περασμένη ΚΤΕΟ και φυλάσσεται σε γκαράζ.
Έτος κατασκευής 2003 και 1η άδεια Απρίλιος 2007.
Η τιμή στα 2900 δεν είναι διαπραγματεύσιμη κυρίως γιατί η μηχανή είναι καθαρή και με λίγα χιλιόμετρα για το συγκεκριμένο άσπαστο μοτέρ Rotax.
Για να τη δείτε από κοντά μπορεί να κανονιστεί ραντεβού στη Πλατεία Μπουρναζίου. Δεκτή επίσκεψη σε δικό σας μηχανικό με γνώμονα πάντα οτι πρόκειται για σοβαρό ενδιαφέρον και όχι για να χάσουμε την ώρα μας. Έχει γίνει έρευνα αγοράς και γι αυτό το λόγο η λεπτομέρεια σε όσα γράφονται.
και το link από car.gr
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6400708/

Να ξεκαθαρίσω το εξής:
Το δικό μου τηλέφωνο μπήκε γιατί ο φίλος τρέχει με άλλα θέματα και κάνω εξυπηρέτηση μιας και ξέρω από πρώτο χέρι τη μηχανή και με εμπιστεύεται πλήρως.
Το οικονομικό όμως είναι καθαρά δικό του και θα συζητηθεί αφού υπάρξει συνάντηση-ενδιαφέρον, οπότε μην μου ζητάτε να απαντήσω σε πράγματα που δε μπορώ να ανακατευτώ.

Όνομα: Γιώργος
Περιοχή: Αθήνα-Περιστέρι
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974951874
Ώρες τηλεφωνικής επικοινωνίας: 12:00-17:00
Εmail επικοινωνίας:

George_Sp
06/05/2015, 21:23
Η αγγελία στο car προς το παρόν έκλεισε. Παρόλαυτά αν κάποιος θέλει κάτι σχετικά με τη μηχανή μου στέλνει προσωπικό μήνυμα.