PDA

View Full Version : EΛΕΕΙΝΗ ερωτηση!!!!!



mastouri
29/10/2005, 10:10
Καλημέρα σε όλους παιδιά.
Λοιπόν ας μην σας κρατάω σε αγωνία.Η ερητησή μου είναι η εξής.
Στις ταχύτητες η πρώτη είναι κάτω και όλες οι άλλες πάνω. Λοιπόν έστω οτι κινουμαι με 5η για να παω στην νεκρα θα πατήσω κάτω 5 φορές ετσι δεν είναι η μαλακίες λέω???
Ακόμα αν έχω πρώτη (πατώντας κάτω) αν ξαναπατήσω κάτω θα μπει νεκρά ετσι? Παρακαλώ δώστε μια χείρα βοηθείας.
ΧΤ_660_Χ! :evil:

DoctorS
29/10/2005, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από mastouri
Καλημέρα σε όλους παιδιά.
Λοιπόν ας μην σας κρατάω σε αγωνία.Η ερητησή μου είναι η εξής.
Στις ταχύτητες η πρώτη είναι κάτω και όλες οι άλλες πάνω. Λοιπόν έστω οτι κινουμαι με 5η για να παω στην νεκρα θα πατήσω κάτω 5 φορές ετσι δεν είναι η μαλακίες λέω???


Ακόμα αν έχω πρώτη (πατώντας κάτω) αν ξαναπατήσω κάτω θα μπει νεκρά ετσι?

Παρακαλώ δώστε μια χείρα βοηθείας.
ΧΤ_660_Χ! :evil:

4 φορές αν και δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να βάλεις από 5η κατευθείαν νεκρά.......πάντα με κατεβάσματα λειτουργεις....η μηχανή δεν είναι αμάξι...


έχοντας πρώτη δεν πάει άλλο κάτω.........με ελαφρύ ανέβασμα είναι η νεκρά και ακολουθουν οι υπόλοιπες.....



καμία ερώτηση δεν είναι ελεινή...........αρκει βέβαια να μην έχεις πάρει ακόμα το δίπλωμα έτσι......χεχεχεχε......... :D :D :D

Spazz
29/10/2005, 14:11
αν εχεις 5η θελει 4 φορες να πατησεις κατω για να μπει νεκρα.


αν εχεις πρωτη και πατησεις κατω τιποτα δεν θα αλλαξει.


η νεκρα ειναι αναμεσα απο 1η και 2α.απαλα ομως μπαινει.γλυκα μαλλον τι να σου πω τωρα ανεβα σε ενα μηχανακι και τσεκαρε τι γινεται καλυτερα....

manos426f
29/10/2005, 14:41
Οπως στο ειπε ο Spazz......

Aλλα αν απο 5η εν κινησει κατεβασεις 4 ταχυτητες κολλητα και βαλεις 1η θα συμβουν τα εξης 2 πραγματα
1.Θα παρεις το κιβωτιο στο χερι
2.Θα μεταφερθεις στο πλησιεστερο νοσοκομειο...

Ολα αυτα στη θεωρια δε μποεις να τα καταλαβεις απολυτα,θελει μαθηματα πανω σε μηχανη και ολα θα σου ερθουν φυσιολογικα εκει....