PDA

View Full Version : mobile έκδοση



LogOutGoRide
01/06/2015, 17:46
Είναι γενικότερο φαινόμενο στην έκδοση για κινητά του φόρουμ να μην φαίνονται οι ειδοποιήσεις ή συμβαίνει για κάποιον λόγο μόνο σε μένα;

7Tolis
01/06/2015, 17:48
Ποτέ, καμία ειδοποίηση. Βέβαια δεν έχω κάνει κάπου σαμπσκράιπ, αλλά σε quotes πχ δεν έρχεται ποτέ ειδοποίηση.

McGyver
01/06/2015, 19:19
Είναι γενικότερο φαινόμενο στην έκδοση για κινητά του φόρουμ να μην φαίνονται οι ειδοποιήσεις ή συμβαίνει για κάποιον λόγο μόνο σε μένα;

Φαντάζομαι μιλάς για τη web έκδοση και όχι το Forum Runner.
Οι ειδοποιήσεις εμφανίζονται για όσα υποστηρίζονται στη mobile έκδοση (προσωπικά μηνύματα π.χ.).

Αν θες γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος για να μπορέσω να βοηθήσω.



Ποτέ, καμία ειδοποίηση. Βέβαια δεν έχω κάνει κάπου σαμπσκράιπ, αλλά σε quotes πχ δεν έρχεται ποτέ ειδοποίηση.

Οι ειδοποιήσεις παίζουν κανονικά για όσα υποστηρίζονται, αρκεί να έχεις και τις σωστές ρυθμίσεις.
Ειδοποίηση για παράθεση δεν υποστηρίχτηκε ποτέ μέχρι σήμερα, ίσως στο μέλλον.

amyroukai
01/06/2015, 19:34
αυτα που δεν βγαινουν ειναι τα βρουμ. μηνυματα βγαινουν.

McGyver
01/06/2015, 19:40
αυτα που δεν βγαινουν ειναι τα βρουμ. μηνυματα βγαινουν.

Σωστός.

LogOutGoRide
01/06/2015, 23:13
Και εγώ αυτά είχα στο μυαλό μου. Τα vrooms δεν φαίνονται καθόλου.
Ακόμη, σε όσα θέματα έχω κάνει συνδρομή, δεν έχει έρθει ποτέ ειδοποίηση.
Ένα άλλο που μου κάνει είναι όταν θέλω να δω κάποιο θέμα και ακολουθώ πχ την διαδρομή forum/track days. Εκείνη την στιγμή είναι σαν φορτώνει αρκετές φορές η σελίδα. Δηλαδή η μπάρα που δείχνει το ποσοστό φόρτωσης της σελίδας, γεμίζει ξανά και ξανά αρκετές φορές μέχρι να σταματήσει και να εμφανιστεί μια λευκή σελίδα. Εκεί για λίγη ώρα δεν κάνει τίποτα, μέχρι να φορτώσει κανονικά σε καποια δευτερόλεπτα η σελίδα και να φανούν τα θέματα.
Δεν το κάνει σε android όμως. Μόνο στο 930 μου.
Η αλλαγή λειτουργικού δεν είναι επιλογή χαχαχαχαχα

Edit: Κάποιες φορές ανεβάζει κάποιο φωτογραφίες και στην έκδοση για κινητά απλά γράφει "συνημμένες εικόνες". Αν όμως εκείνη την στιγμή γυρίσω σε full έκδοση, φαίνονται κανονικά.

amyroukai
01/06/2015, 23:17
Μερικές φορές το κάνει και στο android, με τον chrome τουλάχιστον. Η μπάρα κολλάει στο μέσο και βλέπεις άσπρο ή πρέπει να το πατήσεις 2-3 φορές για να ξυπνήσει.
Η τελευταία αναβάθμιση το περιόρισε, αλλά δεν έχω δοκιμάσει άλλον browser ακόμα λόγω απίθανης βαρεμάρας :)

LogOutGoRide
01/06/2015, 23:20
Στο nexus δεν το είδα ποτέ. Στο 930 όμως είναι το πιο συχνό φαινόμενο Γιάννη. Όλο και κάποιος χριστιανός θα υπάρχει με WP χαχαχαχαχαχα

amyroukai
02/06/2015, 00:12
Ο McG νοκιομαικροσοφτ έχει.

McGyver
02/06/2015, 05:49
Και εγώ αυτά είχα στο μυαλό μου. Τα vrooms δεν φαίνονται καθόλου.
Ακόμη, σε όσα θέματα έχω κάνει συνδρομή, δεν έχει έρθει ποτέ ειδοποίηση.
Ένα άλλο που μου κάνει είναι όταν θέλω να δω κάποιο θέμα και ακολουθώ πχ την διαδρομή forum/track days. Εκείνη την στιγμή είναι σαν φορτώνει αρκετές φορές η σελίδα. Δηλαδή η μπάρα που δείχνει το ποσοστό φόρτωσης της σελίδας, γεμίζει ξανά και ξανά αρκετές φορές μέχρι να σταματήσει και να εμφανιστεί μια λευκή σελίδα. Εκεί για λίγη ώρα δεν κάνει τίποτα, μέχρι να φορτώσει κανονικά σε καποια δευτερόλεπτα η σελίδα και να φανούν τα θέματα.
Δεν το κάνει σε android όμως. Μόνο στο 930 μου.
Η αλλαγή λειτουργικού δεν είναι επιλογή χαχαχαχαχα

Edit: Κάποιες φορές ανεβάζει κάποιο φωτογραφίες και στην έκδοση για κινητά απλά γράφει "συνημμένες εικόνες". Αν όμως εκείνη την στιγμή γυρίσω σε full έκδοση, φαίνονται κανονικά.

Πολλά μαζί :lol:...

1) Vrooms δεν παίζουν στη mobile έκδοση, ούτε οι ειδοποιήσεις.
2) Για subscriptions δε βγαίνουν ειδοποιήσεις, μόνο emails αν το έχεις επιλέξει στον πίνακα ελέγχου.
3) Στον Internet Explorer των Windows Phone έχει όντως κάποια θέματα η mobile έκδοση.
4) Στη mobile έκδοση φαίνονται μόνο τα inline attachments.

LogOutGoRide
02/06/2015, 15:53
Να σαι καλά ρε Θωμά που μας ακούς.
WP power λέμε.

Στην έκδοση για κινητά του myphone κολλάει το scroll. Πιάνει πάντα με την δεύτερη φορά. Πάλι καλά δηλαδή στο moto.gr.
Το 4 ούτε που το κατάλαβα. "Φταίνε" δηλαδή αυτοί που ανεβάζουν τις φωτο;

Έρχεται ο egde χαχαχαχαχα

amyroukai
02/06/2015, 17:20
Αν προσθέσεις τις φωτογραφίες από το εικονάκι με το δέντρο εδώ από πάνω, τις παίζει το mobile.

Αν πας από την "προβολή πλήρους έκδοσης" και τις κάνεις συνημμένα, δεν τις παίζει το mobile.

Κατάλαβες το 4; :)

LogOutGoRide
02/06/2015, 19:22
Τώρα ναι Γιάννη!
Αν μου πείτε και πως ανεβάζω φωτο απο την mobile έκδοση για να φαίνονται σε όλες τις εκδόσεις, θα είμαι εντάξει.

7Tolis
02/06/2015, 20:29
Απο mobile δεν ανεβαίνει φωτό.Κρίμα βεβαία.

amyroukai
02/06/2015, 21:49
όντως, το γυρνάς στην κανονική και πατάς το εικονάκι με το δέντρο κλπ.

7Tolis
02/06/2015, 22:05
Μια φορά το δοκίμασα αυτό αλλά fujitsu η δουλειά.

McGyver
02/06/2015, 22:23
Για να ανέβουν φωτογραφίες από φορητή συσκευή θα πρέπει και ο browser να μπορεί να διαβάσει το file system και να κάνει upload.
Αυτό δεν υποστηρίζεται από όλα τα configurations.

virus
20/11/2015, 18:52
Στην mobile version δεν μπορω να πατησω το αποστολη απαντησης. Πρεπει να παω σε full versiοn για να μπορεσω να απαντησω. Android εχω αν παιζει ρολο.

bros400pgm
20/11/2015, 20:25
Στην mobile version δεν μπορω να πατησω το αποστολη απαντησης. Πρεπει να παω σε full versiοn για να μπορεσω να απαντησω. Android εχω αν παιζει ρολο.


same here :beer:

amyroukai
20/11/2015, 21:00
Το "αποστολή γρήγορης απάντησης" σε εμένα δουλεύει κανονικά.

Αυτό που είναι λίγο μπερδευτικό είναι στα προσωπικά μηνύματα, έχει τρία κουμπιά, το "+σύνταξη", ένα βελάκι και ένα Χ.

Εκείνο το πρόβλημα με το anchor που υπήρχε και παλιά, έχει χτυπήσει το βελάκι (4,4,2 και chrome)....

McGyver
20/11/2015, 21:20
Προσπάθησα να αναπαράξω και τα δύο προβλήματα που αναφέρετε αλλά δεν τα κατάφερα.

Τόσο η απάντηση (είτε "γρήγορη" είτε "πλήρης έκδοση") όσο και το κουμπάκι της μετακίνησης προσωπικών μηνυμάτων παίζουν κανονικά.

Δοκίμασα με την τελευταία έκδοση του Chrome (46) σε tablet με Android 5.1.

amyroukai
20/11/2015, 23:03
Το κουμπί παίζει, αλλά παίζει σε όλη την "στήλη" με το ιδιο πλάτος από κάτω του. Phantom button syndrome.

LogOutGoRide
21/11/2015, 00:35
Ευτυχώς η mobile έκδοση στον edge λειτουργεί καλύτερα από τον internet explorer.
Στο nexus με android 6 και chrome δεν είδα κάποιο πρόβλημα.

McGyver
21/11/2015, 06:16
Το κουμπί παίζει, αλλά παίζει σε όλη την "στήλη" με το ιδιο πλάτος από κάτω του. Phantom button syndrome.

To be revisited.

McGyver
21/11/2015, 21:31
Το κουμπί παίζει, αλλά παίζει σε όλη την "στήλη" με το ιδιο πλάτος από κάτω του. Phantom button syndrome.


To be revisited.

Διορθώθηκε.

avlihos
24/11/2015, 23:11
Σε android 5.1 με firefox 46.0.1 το κουμπί γρήγορης απάντησης δεν παίζει. Και σε τάμπλετ και σε τηλέφωνο. Μπορεί βέβαια να μην είναι πρόβλημα της mobile έκδοσης...

virus
25/11/2015, 06:36
Δοκιμη....

Λοιπον. Προς bros400 kai avlichos. Εβαλα chrome και δουλευει κανονικα το κουμπι γρηγορης απαντησης. Τελικα κατι παιζει με mozila kai android 5.....

bros400pgm
25/11/2015, 17:24
Δοκιμη....

Λοιπον. Προς bros400 kai avlichos. Εβαλα chrome και δουλευει κανονικα το κουμπι γρηγορης απαντησης. Τελικα κατι παιζει με mozila kai android 5.....


:beer:

Μπορει να βρεθει λυση απο τον admin του φορουμ?

McGyver
25/11/2015, 17:52
:beer:

Μπορει να βρεθει λυση απο τον admin του φορουμ?

O admin θα προσπαθήσει, αλλά (ότ)αν βρει χρόνο.
Το να ελέγχεται διαρκώς κάθε πιθανός συνδυασμός browser & λειτουργικού είναι full time job.

BLiTzER
25/11/2015, 18:01
Μια καλή λύση είναι να μη χρησιμοποιείτε άχρηστους browsers.

bros400pgm
25/11/2015, 18:15
O admin θα προσπαθήσει, αλλά (ότ)αν βρει χρόνο.
Το να ελέγχεται διαρκώς κάθε πιθανός συνδυασμός browser & λειτουργικού είναι full time job.


Δεν βιαζεται κανεις απλα ρωτησα εαν μπορει να διορθωθει απο την δικη σας μερια ή ειναι κατι που απαιτει αλλαγες στο mozilla.;)




Μια καλή λύση είναι να μη χρησιμοποιείτε άχρηστους browsers.

Εδω οι αλλοι κυκλοφορουν με γιαπωνεζικα μηχανακια, στον browser θα σκαλωσουμε.

McGyver
25/11/2015, 18:20
Δεν βιαζεται κανεις απλα ρωτησα εαν μπορει να διορθωθει απο την δικη σας μερια ή ειναι κατι που απαιτει αλλαγες στο mozilla.;).

Δεν ξέρω αν χρήζει διόρθωσης κάποιο template ή έχει κάποιο bug ο Firefox στο Android.
Απ' όσο θυμάμαι πάντως πριν κανένα τρίμηνο που τον είχα δοκιμάσει είχα διάφορα θέματα σε αρκετά websites.

Ίδωμεν.

BLiTzER
25/11/2015, 18:53
Εδω οι αλλοι κυκλοφορουν με γιαπωνεζικα μηχανακια, στον browser θα σκαλωσουμε.


Καταλαβαίνω την ανάγκη να διαφέρετε (σε software και μηχανάκια), αλλά ο mozilla έχει πάψει να είναι ανταγωνιστικός (πολύ επιεικής όρος) πάνω από 3 χρόνια τώρα.

Σε άλλα νέα, δοκίμασα σε windows mozilla και παίζει κανονικά και στις 2 εκδόσεις του φόρουμ. Οπότε είτε δε συνεργάζεται καλά με το android, είτε έχετε κάποιο browser plugin που δε βοηθάει. Απενεργοποιήστε τα πάντα και ξαναδοκιμάστε.

bros400pgm
25/11/2015, 19:18
Δεν μας απασχολεί ρε φίλε. Μια χαρά δουλεύει. Εάν έχεις κάποιο πρόβλημα με τον Mozilla, βάλε google να σωθείς. Πάρε κ γιαπωνέζικο σαν του Byron.
Άκου ντε κ καλά να βάλουμε άλλο browser γιατί τοπε ένας σε ένα φόρουμ μοτο :cry:

bros400pgm
25/11/2015, 19:20
Δεν ξέρω αν χρήζει διόρθωσης κάποιο template ή έχει κάποιο bug ο Firefox στο Android.
Απ' όσο θυμάμαι πάντως πριν κανένα τρίμηνο που τον είχα δοκιμάσει είχα διάφορα θέματα σε αρκετά websites.

Ίδωμεν.


Μην σκας. Δεν χάθηκε ο κόσμος :beer:

McGyver
25/11/2015, 19:33
OK, το πρόβλημα όντως υπάρχει και στην έκδοση 42 (stable) και στη 43 (beta) του Firefox, τουλάχιστον σε Android 5.1.
Δεν επηρεάζει μόνο το κουμπί της γρήγορης απάντησης, αλλά και κάποια άλλα.

Ενώ φαίνεται πως γίνεται trigger το "click down" event, το κουμπί δε λειτουργεί.

Θα το κοιτάξω κάποια στιγμή, αλλά από τον τρόπο που γίνεται render η σελίδα στο Firefox, μάλλον είναι πιο γενικό το πρόβλημα.

Ίσως έχει η ώρα πάντως να αναθεωρήσω τη θέση μου για το Tapatalk...

avlihos
25/11/2015, 22:33
Το tapatalk έχει κι αυτό τα θεματάκια του, αλλά βοηθάει πολύ να παρακολουθείς ένα φόρουμ και πάει και σφαίρα. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο να μπει το μότο εκεί,αλλά θα ήταν ένα βήμα μπροστά. Το advrider.com πάντως διαβάζεται πολύ πιο άνετα (μέχρι και το xrv.org.uk)...

BLiTzER
25/11/2015, 22:42
Εγώ, πάντως, δοκίμασα tapatalk για 15 δευτερόλεπτα ακριβώς, πριν 1-2 χρόνια και έφαγε uninstall. Καλύτερα παλιός, καλός browser.

7Tolis
25/11/2015, 22:50
το tapatalk στις τόσες αναβαθμίσεις,το γραμμα φ ποτε δεν το φτιάχνει.Το μονο συν που εχει ειναι η ανάρτηση φωτογραφίας.Τπτ άλλο.

virus
25/11/2015, 22:51
Εγώ, πάντως, δοκίμασα tapatalk για 15 δευτερόλεπτα ακριβώς, πριν 1-2 χρόνια και έφαγε uninstall. Καλύτερα παλιός, καλός browser.

Ο παλιος καλος browser ποιος ειναι;

Συνφωνω παντως με tapatalk δεν μαρεσει καθολου.

BLiTzER
25/11/2015, 22:53
Οποιοσδήποτε. Chrome χρησιμοποιώ κατά 99%. Αλλά έχω διάφορους browsers για developing/debugging σκοπούς.

amyroukai
25/11/2015, 23:05
Πάντως το ducati.ms που είναι επίσης v-bulletin είναι πανέμορφο στην mobile εκδοση

byron
25/11/2015, 23:26
το tapatalk στις τόσες αναβαθμίσεις,το γραμμα φ ποτε δεν το φτιάχνει.Το μονο συν που εχει ειναι η ανάρτηση φωτογραφίας.Τπτ άλλο.

Εγώ κάνω απ΄το chrome βλέποντας όμως την κανονική έκδοση του forum, όχι mobile.

7Tolis
25/11/2015, 23:29
Μια δυο φορές το έκανα και εγω απο το κινητο σε πλήρη έκδοση μόνο και μόνο για να ανεβάσω φωτό.Ολη την υπολοιπη χρήση την κάνω απο το mobile style στο κινητο.

amyroukai
25/11/2015, 23:32
Το mobile δουλεύει και σε 2G... :)

virus
26/11/2015, 00:49
Γιαυτο παει σφαιρα στο 4+ γιαυτο το προτιμαω:)

bros400pgm
30/12/2015, 08:38
OK, το πρόβλημα όντως υπάρχει και στην έκδοση 42 (stable) και στη 43 (beta) του Firefox, τουλάχιστον σε Android 5.1.
Δεν επηρεάζει μόνο το κουμπί της γρήγορης απάντησης, αλλά και κάποια άλλα.

Ενώ φαίνεται πως γίνεται trigger το "click down" event, το κουμπί δε λειτουργεί.

Θα το κοιτάξω κάποια στιγμή, αλλά από τον τρόπο που γίνεται render η σελίδα στο Firefox, μάλλον είναι πιο γενικό το πρόβλημα.

Ίσως έχει η ώρα πάντως να αναθεωρήσω τη θέση μου για το Tapatalk...


Τώρα δουλεύει πάντως :)

McGyver
30/12/2015, 08:42
Τώρα δουλεύει πάντως :)

Μετά από κάποιο update του Firefox προφανώς γιατί εμείς δεν αλλάξαμε κάτι :) ...

7Tolis
01/01/2016, 16:55
Εδώ και αρκετές ημέρες, το κουμπί που χρησιμεύει για τις νέες δημοσιεύσεις, δε κάνει τίποτα. Με μερικά refresh ενίοτε στρώνει αλλά για λίγο.

amyroukai
01/01/2016, 17:07
Εδώ και αρκετές ημέρες, το κουμπί που χρησιμεύει για τις νέες δημοσιεύσεις, δε κάνει τίποτα. Με μερικά refresh ενίοτε στρώνει αλλά για λίγο.

Στον chrome σε 4.4 δουλεύει σωστά.

McGyver
01/01/2016, 17:39
Εδώ και αρκετές ημέρες, το κουμπί που χρησιμεύει για τις νέες δημοσιεύσεις, δε κάνει τίποτα. Με μερικά refresh ενίοτε στρώνει αλλά για λίγο.

Δεν έχει γίνει καμία αλλαγή τελευταία που να έχει σχέση.
Αν δεν οφείλεται σε κάποια αναβάθμιση του browser, δοκίμασε να καθαρίσεις cookies, cache/temp files.

Catherinepan
25/05/2016, 21:50
Γιατί όταν γράφω μνμ από κινητό δεν το εμφανίζει όλο?Βγάζει ως ένα σημείο

BLiTzER
31/05/2016, 10:57
Ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς;

LogOutGoRide
15/10/2016, 12:12
Δύο μέρες τώρα, παρατηρώ πως στην έκδοση για κινητά, όταν πατάω στο κάτω μέρος για να με πάει στην κορυφή της σελίδας, δεν γίνεται τίποτα.
Επίσης δεν σε πηγαίνει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο μήνυμα.
Εκτός από έκδοση Android (7.0 October security) δεν έχω αλλάξει τίποτα. Όλα αυτά από chrome, που πάντα αυτόν χρησιμοποιούσα.

BLiTzER
15/10/2016, 12:20
Σε 5.0.2 και Chrome, δουλεύουν και τα 2 κανονικά. Με μεταφέρει στην κορυφή της σελίδας και, πατώντας στο βελάκι, στα δεξιά του θέματος, με μεταφέρει στο τελευταίο μήνυμα.

LogOutGoRide
15/10/2016, 12:24
Σε 5.0.2 και Chrome, δουλεύουν και τα 2 κανονικά. Με μεταφέρει στην κορυφή της σελίδας και, πατώντας στο βελάκι, στα δεξιά του θέματος, με μεταφέρει στο τελευταίο μήνυμα.

Λειτουργεί κανονικά και με wp10.
Κάτι πρέπει να έγινε με την αναβάθμιση σε Android 7.0. Δεν έχω αλλάξει κάτι εγώ.
Μήπως υπάρχει άλλος με chrome και 7.0;

Στην κανονική έκδοση, βλέπω ενώ λειτουργεί το "κορυφή της σελίδας", δεν με αφήνει να κάνω edit.

BLiTzER
15/10/2016, 12:28
Πρέπει να μου πεις τι ακριβώς εννοείς, όμως, γιατί δεν έχω 7.0 να το δοκιμάσω. Δείχνει να πατιέται το "κουμπί" και στις 2 περιπτώσεις, αλλά δεν κάνει τίποτα; Ή δεν πατιέται καν, σαν να μην υπάρχει;

LogOutGoRide
15/10/2016, 12:36
Πρέπει να μου πεις τι ακριβώς εννοείς, όμως, γιατί δεν έχω 7.0 να το δοκιμάσω. Δείχνει να πατιέται το "κουμπί" και στις 2 περιπτώσεις, αλλά δεν κάνει τίποτα; Ή δεν πατιέται καν, σαν να μην υπάρχει;

Πατίεται κανονικά. Μετά όμως δεν γίνεται τίποτα και η σελίδα μένει εκεί που είναι.
Όταν επιλέγεις να δεις ένα θέμα, δεν σε πηγαίνει εκεί που το άφησες, αλλά στην κορυφή της σελίδας.
Στην κανονική έκδοση, επιλέγεις την τροποποίηση, αλλά και πάλι δεν γίνεται κάτι.


Πέρασα για δοκιμή τον yandex browser, και λειτουργεί κανονικά. Άρα είναι θέμα του chrome.

Επίσης κανονικά δουλεύει και ο chrome beta και μάλιστα σε πηγαίνει στο τέλος της σελίδας, όταν κάνεις edit ένα μήνυμα!

BLiTzER
30/12/2016, 10:14
Διορθώθηκαν κάποια θεματάκια που είχε η mobile έκδοση, ειδικά στο "απάντηση στο θέμα" (πάτημα "κουμπιών" που δεν έπρεπε, περιττό ύψος που δεν οδηγούσε πουθενά κτλ.). Παρακαλώ ενημερώνετε για ό,τι περίεργο συναντάτε.

doctoras
30/12/2016, 11:29
τα vrooms να προσθέσετε

BLiTzER
30/12/2016, 11:41
Δεν παίζουν σε mobile.

doctoras
30/12/2016, 11:53
εμ εδώ σε θέλω
το 80% θεωρώ των περισσοτέρων γράφουν από κινητά και σε mobile μορφή γιατί είναι πιο ευδιάκριτη και χωρίς χρήση ζουμ

BLiTzER
30/12/2016, 11:56
Μα είναι σαν να μου ζητάς να κάνω ένα αεροπλάνο να κολυμπάει. Δεν υποστηρίζεται από το σύστημα. Ακόμα κι αν βάλω το κουμπάκι, δε θα παίζει.

Δεν αποτελεί λειτουργικό κομμάτι του forum έτσι κι αλλιώς. Βρίσκεται εκεί μόνο για την πλάκα μας.

7Tolis
30/12/2016, 11:57
Παρακαλώ ενημερώνετε για ό,τι περίεργο συναντάτε.

Σήμερα το πρωί στο Σύνταγμα συνάντησα έναν που έκανε τζοκινγκ με αμανικο και βερμουδα. Φορούσε γάντια βέβαια και αυτό μου φάνηκε περίεργο.

+1097 για τα vroom.

bros400pgm
30/12/2016, 12:02
Επισης, εαν γινεται ενα κουμπακι να σημειωνει τα μυνήματα ως αναγνωσμενα.

daz
30/12/2016, 12:04
Σήμερα το πρωί στο Σύνταγμα συνάντησα έναν που έκανε τζοκινγκ με αμανικο και βερμουδα. Φορούσε γάντια βέβαια και αυτό μου φάνηκε περίεργο.


Για το φόρουμ μιλάει ρε!


Blitzer εγώ απ' πρωί, συναντάω συνέχεια κάτι περίεργους τύπους μέσα στο φόρουμ!

BLiTzER
30/12/2016, 12:06
τα vrooms να προσθέσετε


+1097 για τα vroom.


Επισης, εαν γινεται ενα κουμπακι να σημειωνει τα μυνήματα ως αναγνωσμενα.

Παιδάκια, ζήτησα να αναφέρετε BUGS! Πράγματα που δε δουλεύουν όπως θα έπρεπε να δουλεύουν.

Νέες λειτουργίες θα προστεθούν όταν γίνεται να προστεθούν και δεν είναι της παρούσης.

teogtp
30/12/2016, 12:38
Αυτό είναι φυσιολογικό;












376923











:tooth:

daz
30/12/2016, 15:31
Αυτό είναι φυσιολογικό;



:tooth:

Ναι ρε συ! Αφού αυτή ειναι η φουλ έκδοση! :smokin:


(Σπαμάρουμε και θα μας το ρίξει το μπινελίκι μας! Έχει ξεσκιστεί στη δουλειά τις τελευταίες μέρες για το φόρουμ.)