PDA

View Full Version : Συναδελφοι δωστε like για κερδισει Ελληνας , ευρωπαικο διαγωνισμο moto



db88
03/06/2015, 20:55
https://www.facebook.com/MotoZem/photos/a.843438839068177.1073741849.116588751753193/843931782352216/?type=1&theater&__mref=message


Ανοιξτε το λινκ και καντε like , αυριο ειναι τελευταια μερα και ειμαι τεταρτος αναμεσα σε σχεδον 300 συμμετεχοντες. Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σας.......:beer:

db88
03/06/2015, 21:01
:a013:

cosgili
03/06/2015, 21:03
:beer:

k7600
03/06/2015, 21:15
:) άντε και καλή επιτυχία !!!!!

db88
03/06/2015, 21:20
ευχαριστω πολυ αυριο θα εχουμε τα αποτελεσματα, οσοι μπορειτε να βοηθησετε και με κοινοποιησεις ευπρπσδεκτοι :D

daz
03/06/2015, 21:23
Μπήκα από περιέργεια και πάτησα λικε από βαρεμάρα. :lol:

RaGe_Raptor
03/06/2015, 21:24
:a013:

db88
03/06/2015, 21:25
:a20::a20::wlae:

7Tolis
03/06/2015, 21:30
Δεν έχω facebook.
Θες ενα vroom?

db88
03/06/2015, 21:33
Δεν έχω facebook.
Θες ενα vroom?

:whiteflag: ωωωωω ναιιιι :D :D

macedonas
03/06/2015, 21:38
:beer:

taisteal
03/06/2015, 21:41
Done :)

Hayate
03/06/2015, 21:53
Καλή επιτυχία :beer:

kyo
03/06/2015, 22:10
done

tsompanis
03/06/2015, 22:53
:beer:

amyroukai
03/06/2015, 22:58
εγινεεεεε

xristos x
04/06/2015, 00:02
Έγινα ο χιλιοστος, Καλή επιτυχία

andreaspetr
04/06/2015, 00:31
προλαβαμε?

BLiTzER
04/06/2015, 01:02
Αν και καφασάκι, πάρε άλλο ένα.

DAYMAN
04/06/2015, 09:45
:beer:

Bowleno
04/06/2015, 15:46
Done κι από μένα, Χ2 (έκανα like και από τον λογαριασμό του αισθήματος.....):D

andgeo
04/06/2015, 15:51
Αναρωτιέμαι μέχρι τώρα δεν βρέθηκε ένας να θέλει να δει και τις υπόλοιπες φωτογραφίες στο "διαγωνισμό" για να κρίνει που θα δώσει την ψήφο του ;
Μην δίνεται σημασία , συνεχίστε !

Dennis-
04/06/2015, 23:53
πηγες τσεχια ρε τρελε? ποτε θα κατεβεις για μπουγατσα? 3 λαικς απο δω !

chester24
06/06/2015, 15:02
:D :cool:

Bob_o_mastoras
06/06/2015, 15:12
Αναρωτιέμαι μέχρι τώρα δεν βρέθηκε ένας να θέλει να δει και τις υπόλοιπες φωτογραφίες στο "διαγωνισμό" για να κρίνει που θα δώσει την ψήφο του ;
Μην δίνεται σημασία , συνεχίστε !

Φυσικα και οχι..
Στα παπακια μας ο διαγωνισμος! :cool:
Αφου παιζει δικο μας παιδι καλο ειναι να το στηριξουμε και ας εβγαζε τη φωτο θολη και αναποδη!

andgeo
06/06/2015, 16:08
καλά ξηγιέσαι ...

atom_smasher
06/06/2015, 16:08
Αναρωτιέμαι μέχρι τώρα δεν βρέθηκε ένας να θέλει να δει και τις υπόλοιπες φωτογραφίες στο "διαγωνισμό" για να κρίνει που θα δώσει την ψήφο του ;
Μην δίνεται σημασία , συνεχίστε !

εγω

Bob_o_mastoras
06/06/2015, 22:32
καλά ξηγιέσαι ...

Kλικα moto.gr :p

andgeo
07/06/2015, 00:04
μια χαρά τα λες , χάνεις όμως την ουσία ... η οποία λέει ότι αν όλοι έχουν την ίδια λογική , πάντα θα βρίσκεται μια κλίκα μεγαλύτερη από του μοτο που δεν αποκλείεται να βραβεύσει για παράδειγμα οτιδήποτε άσχετο με τη μοτοσυκλέτα για μοτοσυκλετιστική φωτογραφία και βέβαια θα πρέπει να ζήσεις με το αποτέλεσμα.Τεσπα όπως τη βρίσκει κανείς !

Bob_o_mastoras
07/06/2015, 00:22
Δεν αμφιβαλω αλλα δεν με αφορα ο διαγωνισμος αλλωστε. Αν μπορω να κανω κατι για να βοηθησω να κερδισει ο συμφορουμητης ενα διαγωνισμο που ενδιαφερει αυτον (προφανως για να συμμετεχει) δεν βρισκω καποιο λογο να μην το κανω.

Αν για παραδειγμα κατεβαινε ως υποψηφιος βουλευτης ή δημοτικος συμβουλος τοτε ναι, δεν θα με ενδιεφερε το αν ειναι μελος ή οχι του moto.gr αλλα η πολιτικη του.

andgeo
07/06/2015, 02:15
Ακόμα κι αν δεν σ ενδιαφέρει ο διαγωνισμός , ενδιαφέρει όλους τους υπόλοιπους που πιθανόν να μπαίνουν στη διαδικασία να στέλνουν τις φωτογραφίες τους και αυτούς που τουλάχιστον μπαίνουν στον κόπο να δουν και τις υπόλοιπες για να κρίνουν πριν ψηφίσουν . Αφού δε σ ενδιαφέρει ο διαγωνισμός θα ήταν προτιμότερο για όλους να μη συμμετέχεις ... Θα προτιμούσα να έδειχνες την αλληλεγγύη σου στο συμφορουμίτη για πιο ουσιαστικά θέματα από το να κερδίσει ένα διαγωνισμό φωτογραφίας με μια φωτογραφία που δεν αξίζει την επιλογή σου!

Bob_o_mastoras
07/06/2015, 12:45
Μου αρεσει η φωτογραφια του παιδιου. Γουσταρω το εξαλο το κρανακι που φοραει ο τυπας στη φωτο! :D

BLiTzER
07/06/2015, 14:06
Ακόμα κι αν δεν σ ενδιαφέρει ο διαγωνισμός , ενδιαφέρει όλους τους υπόλοιπους που πιθανόν να μπαίνουν στη διαδικασία να στέλνουν τις φωτογραφίες τους και αυτούς που τουλάχιστον μπαίνουν στον κόπο να δουν και τις υπόλοιπες για να κρίνουν πριν ψηφίσουν . Αφού δε σ ενδιαφέρει ο διαγωνισμός θα ήταν προτιμότερο για όλους να μη συμμετέχεις ... Θα προτιμούσα να έδειχνες την αλληλεγγύη σου στο συμφορουμίτη για πιο ουσιαστικά θέματα από το να κερδίσει ένα διαγωνισμό φωτογραφίας με μια φωτογραφία που δεν αξίζει την επιλογή σου!

Γνωρίζουμε πολύ καλά ότι οι "διαγωνισμοί" που βασίζονται σε likes (και οτιδήποτε σχετικό) κάθε άλλο παρά αξιοκρατικοί είναι. Ποσότητα > ποιότητα. Και, βεβαίως, κανείς δεν ενδιαφέρεται, αφού ο μόνος λόγος για τον οποίο υπάρχουν τέτοιοι "διαγωνισμοί" είναι για να μαζεύουν likes/hits οι εκάστοτε σελίδες κι όχι για να κερδίσει ο καλύτερος. Είναι τουλάχιστον αφελές να πιστεύεις κάτι τέτοιο. Γιατί να ασχοληθεί κάποιος παραπάνω; Αν διαφωνείς με τη λογική, δεν "ψηφίζεις". Σίγουρα δε θα κάνεις τη διαφορά ψηφίζοντας τον πραγματικά καλύτερο.

andgeo
07/06/2015, 18:54
δεν διαφωνώ απλά κάνω μια επισήμανση για τον τρόπο που βουτάει ο καθένας στο φβ σε κάθε είδους βλακεία .

andgeo
07/06/2015, 18:56
Μου αρεσει η φωτογραφια του παιδιου. Γουσταρω το εξαλο το κρανακι που φοραει ο τυπας στη φωτο! :D
και μένα , αρχικά ρώτησα αν είδες τις υπόλοιπες .

amyroukai
07/06/2015, 20:23
Εγώ τις είδα μετά, όσο άντεξα δηλαδή να χαζέψω γιατί όλες σίγουρα δεν τις είδα. Μπορεί καμμιά 50-60 ακόμα.
Είδα μιά-δυό που μου άρεσαν (εξάλλου εννοείται ότι μπορείς να "ψηφίσεις" με το like σου και άλλες) αλλά τίποτα που να μου κάνει φοβερή εντύπωση. Οπότε μεταξύ εν πολλοίς αδιάφορων φωτογραφιών, η "δική μας" ας πάρει το κλικ της.

andgeo
07/06/2015, 21:08
μπράβο βρε !

daz
07/06/2015, 21:41
και μένα , αρχικά ρώτησα αν είδες τις υπόλοιπες .

Εγώ δεν ήξερα που είναι οι άλλες και επειδή δε με ενδιέφερε καθόλου έκανα like για να μην πάει χαμένος ο κόπος που εκανα και μπήκα μετά από τόσο καιρό στο fb.

Μετά ένοιωσα άσχημα που δεν ψήφισα με συνείδηση αλλά μιμήθηκα τον Έλληνα ψηφοφόρο την περίοδο των εκλογών.

Ένοιωσα αηδία και αναγούλα με τον εαυτό μου αλλά όταν είδα το μνμ της Μαρίας τα ξέχασα όλα.

Και έρχεσαι τώρα εσύ να με γεμίσεις πάλι τύψεις που δεν μπορώ να διαχειριστώ.

Τώρα πρέπει να δω και τις υπόλοιπες και να πείσω τον εαυτό μου ότι αυτή που ψήφισα μου άρεσε περισσότερο! (Εκτός και αν μου έχει στείλει κι άλλο μνμ η Μαρία οπότε...)

amyroukai
07/06/2015, 21:48
ποιά είναι η μαρία ρε μαν και τι σχέση έχει με το διαγωνισμό;

SHOOTER045
07/06/2015, 22:12
Ρε εσείς
Μου θυμίσατε αυτό https://youtu.be/LSnDBZpuz7g

andgeo
08/06/2015, 00:12
ποιά είναι η μαρία ρε μαν και τι σχέση έχει με το διαγωνισμό; ++1

andgeo
08/06/2015, 00:20
Εκτός ότι η Μαρία μου είναι άγνωστη , χορτάσαμε υπερβολή και ειρωνεία ... με το μαλακό εδώ μοτο.γρ που δεν αντέχουν ούτε μια παρατήρηση για ένα τόσο ασήμαντο θέμα όπως ένας διαγωνισμός με likes ... Είχα κάτι φαγούρες τελευταία και ήμουν έτοιμος το πρωί να πάω στο φαρμακείο για Spregal , τώρα όμως ανακουφίστηκα γνωρίζοντας περί τίνος πρόκειται !

andgeo
08/06/2015, 00:26
Ρε εσείς
Μου θυμίσατε αυτό https://youtu.be/LSnDBZpuz7g
μέσα είσαι ,η νοοτροπία δεν διαφέρει και πολύ ...

BLiTzER
08/06/2015, 00:31
Έχετε δίκιο. Το "like" σε έναν παντελώς άκυρο και αδιάφορο διαγωνισμό συγκρίνεται με σπασμένα αυτοκίνητα και εκλογές. Επίσης με τη μόλυνση του περιβάλλοντος, τον ρατσισμό και φήμες ακούγονται ότι προκάλεσε τον πόλεμο στη Συρία.

spyrakos35
08/06/2015, 00:36
Γουι ντιντ δε τρίχα, τριχιά.....
Βολιουμ 123456789

taisteal
08/06/2015, 00:40
Έχετε δίκιο. Το "like" σε έναν παντελώς άκυρο και αδιάφορο διαγωνισμό συγκρίνεται με σπασμένα αυτοκίνητα και εκλογές. Επίσης με τη μόλυνση του περιβάλλοντος, τον ρατσισμό και φήμες ακούγονται ότι προκάλεσε τον πόλεμο στη Συρία.

:lol::lol::lol:

andgeo
08/06/2015, 00:47
Δεν μου λες πήγαν όλοι οι ελληνόψυχοι να κάνουν λαικ με μόνο κριτήριο ότι είναι "έλληνας" και "συμφορουμίτης" ή άκουσες κανένα να το ψάξει καθόλου γιατί εγώ είδα 20 ψήφους και κανένας δεν μπήκε στον κόπο να πει έστω μια κουβέντα για κάποια διαφορετική φωτογραφία που του άρεσε . Προσωπικά δεν τραβάω κανένα ζόρι ,δεν έχω φβ και δεν συμμετέχω σε ανούσιους διαγωνισμούς , κουβέντα να γίνεται , αφού την είδα έτσι να γράψω σε ένα άσχετο θέμα μετά από 3+ χρόνια χωρίς να προσβάλω ρώτησα αν προκαλεί το γεγονός μόνο σε μένα εντύπωση και κάποιοι άρχισαν τις ειρωνείες , ξέρεις πόσο σκιάχτηκα ... Και ναι, αν φανταστώ ότι κάποιοι απλά πατάτε κουμπάκια και πεθαίνουν άτομα στην Κίνα που έλεγε και ένας παλιός μύθος για Μανταρίνους ,,ε τότε είστε και για σκότωμα , αλλά δεν είναι της παρούσης !

andgeo
08/06/2015, 00:54
Γουι ντιντ δε τρίχα, τριχιά.....
Βολιουμ 123456789
με μερικά βόλιουμ ακόμα στην dhi μπορεί να τις πάρεις και πιο φτηνά ...

BLiTzER
08/06/2015, 01:01
Μπήκε ένας τύπος και ζήτησε βοήθεια. Και τον βοηθήσαμε. Αυτό είναι όλο. Καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, έχεις δίκιο ΓΕΝΙΚΑ, αλλά ειδικά στη συγκεκριμένη περίπτωση, απλά υπερβάλλεις και δημιουργείς θέμα από το πουθενά. Προσωπικά, είμαι του χώρου (Πληροφορικής/ΙΤ) και ξέρω πολύ καλά τί και γιατί το κλικάρω.

Εγώ κι εσύ μπορεί να θεωρούμε βλακώδη και ανούσιο τον διαγωνισμό, αλλά για εκείνον, προφανώς, για να φθάσει να ζητήσει βοήθεια από αγνώστους, είναι σημαντικός. Γιατί, λοιπόν, να μη βοηθήσω έναν άνθρωπο που ζητάει τη βοήθειά μου, όταν το μόνο που μου στοιχίζει είναι 3 δευτερόλεπτα από τον χρόνο μου; Γιατί να με ενδιαφέρει να δω και τους άλλους διαγωνιζόμενους; Είδα κάτι γκομενάκια που πόζαραν, αλλά ακόμα και πολύ, πολύ καλύτερες φωτογραφίες να υπήρχαν, πάλι τον "φίλο" θα ψήφιζα, επειδή μου το ζήτησε.

daz
08/06/2015, 01:08
Έχετε δίκιο. Το "like" σε έναν παντελώς άκυρο και αδιάφορο διαγωνισμό συγκρίνεται με σπασμένα αυτοκίνητα και εκλογές. Επίσης με τη μόλυνση του περιβάλλοντος, τον ρατσισμό και φήμες ακούγονται ότι προκάλεσε τον πόλεμο στη Συρία.

Ο νόμος της πεταλούδας!


Γουι ντιντ δε τρίχα, τριχιά.....
Βολιουμ 123456789

Τα αγγλικά σου έχουν βελτιωθεί αισθητά! :lol:


ποιά είναι η μαρία ρε μαν και τι σχέση έχει με το διαγωνισμό;

Δεν σου απαντώ γιατί δεν είμαι σίγουρος αν ρωτάς στα σοβαρά.:cool:

daz
08/06/2015, 01:11
andgeo sorry για την ειρωνεία. Δεν ήταν ακριβώς αυτός ο σκοπός μου.

andgeo
08/06/2015, 01:11
μα για αυτό σου έγραψα κι εγώ ότι δεν τραβάω ζόρι γενικά απλά έκανα μια απλή ερώτηση , έγινε λίγο κουβέντα και μετά άρχισαν κάποιοι την ειρωνεία , δεν είχα καμιά πρόθεση να θίξω κανένα για την επιλογή του ...
Τους μανταρίνους στους ανέφερα γιατί πρώτος σύγκρινες τις φωτογραφίες με τον πόλεμο .Εσύ μπορεί να ξέρεις, δεν συμβαίνει το ίδιο για όλους . Και η νοοτροπία είναι ίδια στα αυτοκίνητα γιατί το αντικείμενο με το οποίο ο Μπάμπης ο Σουγιάς κάνει την επιλογή του δεν έιναι το αυτοκίνητο αλλά οι πινακίδες .

andgeo
08/06/2015, 01:13
αυτός ακριβώς ήταν ο σκοπός σου αλλά γάμησε το , πάλι αδιάφορο μου είναι .

BLiTzER
08/06/2015, 01:14
Γενικά δε διαφωνούμε ότι υπάρχει ΠΟΛΥΣ αφελής κόσμος στα social media. Άνθρωποι που αναδημοσιεύουν ό,τι βλακεία δουν οπουδήποτε, καταπίνουν αμάσητα τα πάντα και θεωρούν ειδήσεις ό,τι διαβάζουν στο "Κουλούρι". Αλλά από εκείνο μέχρι αυτό εδώ απέχει λίγο. Καλή μας νύχτα ^^

daz
08/06/2015, 01:15
Μα αν ήταν αυτός ο σκοπός μου δε θα είχα λόγο να πω ότι δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου!

andgeo
08/06/2015, 01:18
μα σου είπα ότι μου είναι αδιάφορο ;

taisteal
08/06/2015, 01:20
Ρουφιανα κριση..


:rolleyes:

daz
08/06/2015, 01:21
μα σου είπα ότι μου είναι αδιάφορο ;

Ναι αλλά το ανέφερες 2 φορές και εξακολουθούμε να το συζητάμε!

daz
08/06/2015, 01:21
Ρουφιανα κριση..


:rolleyes:

:lol:

andgeo
08/06/2015, 01:22
δεν ήμουν σίγουρος αν στο είχα πει ...

daz
08/06/2015, 01:23
δεν ήμουν σίγουρος αν στο είχα πει ...

Δεν έπρεπε να έχει και πολύ σημασία αυτό!

andgeo
08/06/2015, 01:26
τώρα που είμαι σίγουρος ότι στο έχω πει ... συνέχισε να μου λες για το σκοπό σου που δεν μ ενδιαφέρει !

daz
08/06/2015, 01:28
τώρα που είμαι σίγουρος ότι στο έχω πει ... συνέχισε να μου λες για το σκοπό σου που δεν μ ενδιαφέρει !

Δε σου είπα για το σκοπό που είχα, αυτό περίμενα να το καταλάβεις μόνος σου. Σου είπα για το σκοπό που δεν είχα.

Καλά το πάμε! :lol:

andgeo
08/06/2015, 01:37
εδώ μου είναι αδιάφορος ο σκοπός που είχες , λες να δίνω δεκάρα για κάποιον που "δεν είχες" ;
Απ την αρχή λοιπόν αδιάφορος μου είναι και ο σκοπός που είχες και κάθε σκοπός που δεν είχες , αδιάφορος θα μου είναι κάθε σκοπός που θα έχεις ή δεν θα έχεις στο εξής ...
και για να μην έχω και ενοχές αν στο έχω πει θα βάλω και ένα ποστιτ στην οθόνη μου για να μην χρειαστεί ν ξαναρωτήσω αν στο έχω πει .
Καλά να σαι

daz
08/06/2015, 01:38
:lol:


:wave2:

taisteal
08/06/2015, 01:44
:lol:


:wave2:

Αποστολ' τι σκοπο εχεις γενικα ρε μαν;;;


:cry: :lol: :lol:

andgeo
08/06/2015, 01:48
και η φαγούρα συνεχίζεται ... τελικά μπορεί να είναι και ψείρες !!

daz
08/06/2015, 01:48
Αυτόν που αγιάζει τα μέσα! :lol:

Bob_o_mastoras
08/06/2015, 01:50
Για ενα σκοπο ζουσα.. Να επηρεασω ενα διαγωνισμο φωτογραφιας τσεχικου περιοδικου μοτοσυκλετας απο το fb του ξαδερφου μου (διοτι εγω δεν εχω). Πλεον μπορω να πεθανω ησυχος.
Αντιο! :wave2:

:p

spyrakos35
08/06/2015, 07:03
με μερικά βόλιουμ ακόμα στην dhi μπορεί να τις πάρεις και πιο φτηνά ...

αγάπη μου, ειδικά εγώ, με τρίχες δεν ασχολούμαι.... αποδεδειγμένα....

κάποιοι άλλοι απ ότι βλέπω, ναι.... αποδεδειγμένα εγκέν....

φιλούμπες στα μούτρα















υγ.... α, με την ευκαιρία φέρε και τη μύγα πίσω :lol:

SHOOTER045
08/06/2015, 09:13
αγάπη μου, ειδικά εγώ, με τρίχες δεν ασχολούμαι.... αποδεδειγμένα....

κάποιοι άλλοι απ ότι βλέπω, ναι.... αποδεδειγμένα εγκέν....

φιλούμπες στα μούτρα















υγ.... α, με την ευκαιρία φέρε και τη μύγα πίσω :lol:

336864
Σπύρο
Την βρήκα















Την μύγα

daz
08/06/2015, 09:27
Επειδή δημιούργησα αναπάντητα ερωτήματα και επειδή αυτοί που με ρώτησαν είναι αρκετά σοβαροί ώστε να μη παίρνουν κάποια πράγματα στα σοβαρά, δε μπορώ παρά να απαντήσω στο φλέγον ζήτημα "ποια είναι η Μαριγούλα και τι σχέση έχει με το διαγωνισμό".

Δεν ξέρω τι σχέση έχει η Μαριγώ με αυτό το διαγωνισμό αλλά ξέρω τι σχέση έχει με τον διαγωνισμό Μις μεγάλα μπαλκόνια.
Η κοπέλα μου ζήτησε να κάνω λικε στη φωτογραφία της γιατί έχανε στον πόντο από μια Σουηδέζα.
Φυσικά τσέκαρα τις φωτογραφίες όλων των κοριτσιών. :D

SHOOTER045
08/06/2015, 09:42
Επειδή δημιούργησα αναπάντητα ερωτήματα και επειδή αυτοί που με ρώτησαν είναι αρκετά σοβαροί ώστε να μη παίρνουν κάποια πράγματα στα σοβαρά, δε μπορώ παρά να απαντήσω στο φλέγον ζήτημα "ποια είναι η Μαριγούλα και τι σχέση έχει με το διαγωνισμό".

Δεν ξέρω τι σχέση έχει η Μαριγώ με αυτό το διαγωνισμό αλλά ξέρω τι σχέση έχει με τον διαγωνισμό Μις μεγάλα μπαλκόνια.
Η κοπέλα μου ζήτησε να κάνω λικε στη φωτογραφία της γιατί έχανε στον πόντο από μια Σουηδέζα.
Φυσικά τσέκαρα τις φωτογραφίες όλων των κοριτσιών. :D

Αυτά τα λένε νωρίτερα .
Αν το ήξερα θα έκανα face μόνο και μόνο για να την ψηφίσω.
Όχι και να χάσουμε από μια< αξύριστη > Σουηδέζα...

cosgili
08/06/2015, 16:14
Λες και διαβάζω διαλόγους από σενάριο του Φώσκολου...:bawl:

zannisvel
08/06/2015, 16:32
Ρε σεις τι μαργαριταρι ηταν αυτο εδω?
Εκανα και γω το καθηκον μου και μετα βλεπω οτι εφτασε 5 σελλιδες.:uplate:

Ημουν σιγουρος οτι θα μιλουσατε για Eurovιsion και λοιπους αξιοκρατικους θεσμους (FIFA). :lol:

amyroukai
08/06/2015, 17:42
Μωρή σουπιά αυτά δεν τα προωθεις...

BoSS_Man*
08/06/2015, 19:13
andgeo κλείσε τον λογαριασμό σου σύντομα και πάτα αριστερά πάνω το Χ

andgeo
08/06/2015, 19:28
γιατί ρε μόρτη ;

daz
08/06/2015, 20:02
Μωρή σουπιά αυτά δεν τα προωθεις...

Δεν το έκανα γιατί η Σουηδέζα ήταν τούμπανο.
Βοήθεια μου ζήτησε το κορίτσι όχι να το κάψω! :D

BoSS_Man*
08/06/2015, 20:31
γιατί ρε μόρτη ;

Kάνε αυτό που λέω, εδώ λες πως έχουν σωστά τα πράγματα και σε λίγο θα σε πάρουν με τις πέτρες, επίσης κανένας διαγωνισμός δεν είναι σωστός όλα στημένα από δήθεν και βολεμένους, δεν μιλάω για την περίπτωση εδώ αλλά γενικά.

daz
08/06/2015, 20:34
Kάνε αυτό που λέω, εδώ λες πως έχουν σωστά τα πράγματα και σε λίγο θα σε πάρουν με τις πέτρες, επίσης κανένας διαγωνισμός δεν είναι σωστός όλα στημένα από δήθεν και βολεμένους, δεν μιλάω για την περίπτωση εδώ αλλά γενικά.

Γιατί το λες ρε φιλαράκι αυτό? Οι περισσότεροι συμφώνησαν μαζί του!

BoSS_Man*
08/06/2015, 20:48
Γιατί το λες ρε φιλαράκι αυτό? Οι περισσότεροι συμφώνησαν μαζί του!

Άσε εμένα να ξέρω καλύτερα, συμφώνησαν και παρ'όλα αυτά άφησαν το like τους, μεγάλο fail ! Καλή επιτυχία στον φίλο στον διαγωνισμό και σίγουρα και άλλοι θα που μετέχουν στον διαγωνισμό θα έκαναν τα ίδια όπως και εκείνος οπότε για μούφα διαγωνισμό μιλάμε, τον εαυτό σας κοροϊδεύετε :D

daz
08/06/2015, 21:00
Άσε εμένα να ξέρω καλύτερα, συμφώνησαν και παρ'όλα αυτά άφησαν το like τους, μεγάλο fail ! Καλή επιτυχία στον φίλο στον διαγωνισμό και σίγουρα και άλλοι θα που μετέχουν στον διαγωνισμό θα έκαναν τα ίδια όπως και εκείνος οπότε για μούφα διαγωνισμό μιλάμε, τον εαυτό σας κοροϊδεύετε :D

Αυτό που (νομιζω) ότι δεν έχεις καταλάβει είναι ότι..

όλοι ξέρουμε ότι μιλάμε για μούφα διαγωνισμό.
Ακόμα και αυτοί που συμμετέχουν. :lol:

Είναι δυνατόν να παίρνουμε στα σοβαρά ένα διαγωνισμό του φβ βασισμένο σε λικε? Αυτό ξεπερνάει και τους διαγωνισμούς στα πρωινάδικα! :lol:

BoSS_Man*
08/06/2015, 21:05
Αυτό που (νομιζω) ότι δεν έχεις καταλάβει είναι ότι..

όλοι ξέρουμε ότι μιλάμε για μούφα διαγωνισμό.
Ακόμα και αυτοί που συμμετέχουν. :lol:

Είναι δυνατόν να παίρνουμε στα σοβαρά ένα διαγωνισμό του φβ βασισμένο σε λικε? Αυτό ξεπερνάει και τους διαγωνισμούς στα πρωινάδικα! :lol:

Μερικοί παίρνουν στα σοβαρά το tokoulouri.com οπότε μην σου κάνει εντύπωση που παίρνουν και κάθε διαγωνισμό του fb επίσης

daz
08/06/2015, 21:16
Σε αυτό δε μπορώ να διαφωνήσω. :beer:

andgeo
08/06/2015, 21:51
Kάνε αυτό που λέω, εδώ λες πως έχουν σωστά τα πράγματα και σε λίγο θα σε πάρουν με τις πέτρες, επίσης κανένας διαγωνισμός δεν είναι σωστός όλα στημένα από δήθεν και βολεμένους, δεν μιλάω για την περίπτωση εδώ αλλά γενικά.
Να σου πω ένα δίκιο το έχεις αλλά για την ιστορία δεν είμαι κάποιος μυγιάγγιχτος να παίρνω τα πράγματα τόσο σοβαρά . Συνεπώς ν απαντήσω και σε κάποιους που νομίζουν ότι κυνηγάω μύγες ότι και πάλι έξω πέφτουν,δεν μ αγγίζουν οι μύγες , κάτι παράσιτα στο σώμα μου μ ενοχλούν αλλά από χτες το απόγευμα και μετά που έμαθα την προέλευση τους ανακουφίστηκα ... Φυσικά όταν κάποιος δεν ασχολείται με τρίχες , δεν τρέχει να αφήσει την κουτσουλιά τους δεξιά κι αριστερά γιατί υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να την πατήσει κάποιος και να πρέπει να τους απαντήσει !Έχουμε δει και πολύ χειρότερα μην τρελαίνεσαι
Δεν είναι θέμα αν λες κάτι σωστό , το πρόβλημα με το μοτο και το κάθε μοτό είναι ότι κάποιοι μεμιάς αισθάνονται κοκόρια έτοιμα για μάχη για το κοτέτσι . Και καλά κανείς δεν νοιάζεται γιατί κανενός δεν ήταν σκοπός της ζωής του να ψηφίσει σε ένα διαγωνισμό τσέχικου περιοδικού μπλα μπλα .... αλλά ως δια μαγείας ψήφισαν όσοι το αρνούνται .Μάλιστα δανείστηκαν και λογαριασμούς στο φβ για να το κάνουν ! Παράδοξο , πες το όπως θέλεις ... Κανείς δεν απαντάει στο ερώτημα τι είναι ένας διαγωνισμός φωτογραφίας όταν δεν δεις τις φωτογραφίες ,τι είναι η φασολάδα χωρίς φασόλια;
Τώρα και στο προκείμενο αν φοβάμαι τις πέτρες .... χμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ νοπ ,γράφω στο νετ από την εποχή που δεν υπήρχε το web και η επικοινωνία γινόταν με ping και telnet σε sunos 5. Συνεπώς δε βαριέσαι , απλά σε κάνει ν αναρωτιέσαι αν αξίζει να επικοινωνείς με συγκεκριμένες ομάδες ανθρώπων που νοιώθουν άβολα όταν κάποιος τους επισημάνει κάποια αστοχία .Ο εγωισμός του κόκορα ; Τι να σου πω , αν εσύ έχεις νοιώσει άβολα με κάποιους απλά αγνόησε τους , κάνε αυτό που γουστάρεις και αν δεις ότι το πρόβλημα είναι γενικευμένο κάντην γι αλλού . Βλέπω ότι έχεις κάνει νέο λογαριασμό ,συνεπώς για να μιλάς έτσι , θα έχεις εμπειρίες εδώ μέσα , τιπ , μη δίνεις σημασία , λέγε αυτό που πιστεύεις και μην ερμηνεύεις τις αντιρρήσεις που μπορεί να έχουν κάποιοι σαν πέτρες , θα κοιμάσαι πιο ήσυχος . Αλίμονο αν χαλιέσαι , κόψστο! Απλά δεν αξίζει , δεν είναι το μόνο που θα συναντήσεις να μην αξίζει!

ggs
09/06/2015, 08:41
ποτε ληγει ο διαγωνισμος?

amyroukai
09/06/2015, 08:58
Αν δεν απατώμαι έληξε την επόμενη μέρα του αρχικού τοστ.

προσθήκη: Δεύτερος ο συμφορουμίτης.

Our Facebook contest has just ended and voices (like) thoroughly numbered. We thank all participants for your wonderful photos. A total of 258 involved contestants, which really surprised us pleasantly. Due to the frequent discussion on fake like ´ ´ we decided as follows. Photos for which was evident, the Exchange, like for like ´ ´ which is evident from the comments were deleted and excluded from our competition. Many of the contestants but also shared their photos on a variety of biker site begging Like which in essence was not prohibited in advance, if it was so no one could ask for Like not even their own friends. Really sorry to hear that the us found such, who tried to win an unfair way, and we want to get an honest competitor and they were all satisfied. When the next competition sure to set more stringent rules to this situation already. Our winners we are sure, after consultation with each of them, that their votes are valid, and that these contestants were really very active, which have collected their votes. This our congratulations and we hope that our prices will bring joy both from behind handlebars and outside at the same time we ask the winner to) contact us on email: jirka@motozem.cz from the same email, from which receive competitive photo and wrote to us the message address for delivery of the prize.

Nice the rest of the Thursday afternoon wishes all motorkářům team MotoZem


336894

ggs
09/06/2015, 09:08
Αν δεν απατώμαι έληξε την επόμενη μέρα του αρχικού τοστ.

προσθήκη: Δεύτερος ο συμφορουμίτης.

Our Facebook contest has just ended and voices (like) thoroughly numbered. We thank all participants for your wonderful photos. A total of 258 involved contestants, which really surprised us pleasantly. Due to the frequent discussion on fake like ´ ´ we decided as follows. Photos for which was evident, the Exchange, like for like ´ ´ which is evident from the comments were deleted and excluded from our competition. Many of the contestants but also shared their photos on a variety of biker site begging Like which in essence was not prohibited in advance, if it was so no one could ask for Like not even their own friends. Really sorry to hear that the us found such, who tried to win an unfair way, and we want to get an honest competitor and they were all satisfied. When the next competition sure to set more stringent rules to this situation already. Our winners we are sure, after consultation with each of them, that their votes are valid, and that these contestants were really very active, which have collected their votes. This our congratulations and we hope that our prices will bring joy both from behind handlebars and outside at the same time we ask the winner to) contact us on email: jirka@motozem.cz from the same email, from which receive competitive photo and wrote to us the message address for delivery of the prize.

Nice the rest of the Thursday afternoon wishes all motorkářům team MotoZem


336894

ωραίος επίλογος για το θρεντ .:beer: