PDA

View Full Version : Πρόταση γάμου ??????



vaska
12/06/2015, 12:44
Αντί προλόγου:
Το λοιπόν είναι γνωστό τοις πάσι ότι έχουμε ξεφύγει. Άλλος πολύ άλλος λίγο αλλά την δόση μας την έχουμε όλοι. Και βέβαια έναν λόγο παραπάνω τον έχουν οι άνθρωποι που ψάχνουν το μεροκάματο ή πως να κρατήσουν το υπάρχον. Μέχρι εδώ κατανοητά όλα, από δω και κάτω όμως??

Κι εξηγούμαι:
Με παίρνουν τηλέφωνο πριν από 2-3 μέρες, απογευματινή ώρα (μια χαρά δεν ενόχλησαν) για να μου κάνουν προσφορά από την Γουίντ για σταθερό και μπλα μπλα μπλα.
Η κοπελιά στο τηλέφωνο ευγενέστατη και είχε όλη την καλή διάθεση να μου αποσαφηνίσει όλες τις απορίες μου. Αφού λοιπόν μιλήσαμε όσο χρειάστηκε για να καταλάβω τι προσφέρουν και πόσο θα πληρώνω τον μήνα, της ζήτησα να με ξανακαλέσει μετά από 2 ημέρες να προλάβω να κάνω μιά έρευνα στη γειτονιά μου να δω αν έχει κάποιος τον συγκεκριμένο πάροχο και πόσο ευχαριστημένος είναι. Της είπα μάλιστα να με ξαναπάρει τηλέφωνο πάλι απογευματινή ώρα στην δικιά της βάρδια για να χρεωθεί σε αυτήν η πώληση. Πραγματικά δεν είχα θέμα με την ώρα.
Πήρε λοιπόν η καψερή την ώρα που είχαμε συμφωνήσει αλλά για κακή της τύχη είχα πελάτη και μετά άλλον και μετά πάλι άλλον οπότε δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε καθόλου.
Ξανα-παίρνει λοιπόν την επόμενη, με βρίσκει χαλαρό και αρχίζουμε την κουβέντα γύρω από την σύνδεση.
Τώρα μα την Μπαναγία πως από τηλεφωνία καταλήξαμε να μιλάμε για την ζωή της την πολύπαθη στην πόλη, για το μεροκάματο που είναι δύσκολο, για το πόσο της έχει λείψει το μέρος της (κάπου από Πήλιο μεριά αν κατάλαβα καλά είναι), για την πίεση από τους εργοδότες της για νέες συνδέσεις και τελικά για το αν είμαι ελεύθερος κι αν έχω διάθεση να τα παρατήσω όλα και να πάω να μείνω στην ξεγνοιασιά και την ησυχία του χωριού, να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα.

Βρε λες να την κάνω βουκολικά και να πετάξω κινητό και πισί σε μια αραχνιασμένη γωνία και να τα παίρνω μόνο αν είναι να κανονίσω μοτοβόλτα??

Κι αν και θέλει παιδί ?? τι κάνουμε τότε?? Αν γίνω πολύτεκνος παίρνω μηχανάκι με μειωμένα τέλη??
:hmm::hmm:

7Tolis
12/06/2015, 12:50
Μου εχει τύχει..να μην στα πολυλογώ,ο πατέρας της άρρωστος και τα γεμιστά τα έφτιαχνε με κιμμά.

spyrakos35
12/06/2015, 12:54
και δε μου λες?

οι κλήσεις ηχογραφούνται εεεεεεε?

vaska
12/06/2015, 12:54
Μου εχει τύχει..να μην στα πολυλογώ,ο πατέρας της άρρωστος και τα γεμιστά τα έφτιαχνε με κιμμά.

ααα νταξ λοιπόν να μην ανησυχώ, δεν είμαι ο μόνος.

Βρε λες να είναι η ίδια??

theofilos888
12/06/2015, 12:55
Ατιμη τηλεφωνια φερνεις ανθρωπους κοντα και τους γαμους κοντυτερα!!!!! Χαχαχαχαχαχα

vaska
12/06/2015, 12:55
και δε μου λες?

οι κλήσεις ηχογραφούνται εεεεεεε?

Μπα δεν νομίζω, μόνο όταν αρχίσει να σου λέει τους όρους του συμβολαίου (νομίζω)

spyrakos35
12/06/2015, 12:56
WIND....
η τηλεφωνία που γ@μ@ει....



το νεο σλόγκαν

OldMan
12/06/2015, 12:57
Κανα πατρικό στο Πήλιο παίζει..??

theofilos888
12/06/2015, 12:58
και δε μου λες?

οι κλήσεις ηχογραφούνται εεεεεεε?

Δεν ηχογραφουνται απο την αρχη. Υπαρχει παντα το ενδεχομενο να την εβαλε η γυναικα του βασιλη. Ειτε για να τον τεσταρει, ειτε για να τον ξεφορτωθει!!!!

zannisvel
12/06/2015, 12:58
Χειμωνα Πηλιο και καλοκαιρι Πατρα. Τι αλλο θες?

7Tolis
12/06/2015, 12:58
Κανα πατρικό στο Πήλιο παίζει..??

Εδώ είσαι.Κλαίτε παιδιά κλαίτε.
https://www.youtube.com/watch?v=_JEl3aaFjuM

mreza
12/06/2015, 13:07
Είναι αξιοθαύμαστο το τι ευρηματικούς τρόπους χρησιμοποιούν οι εταιρείες για να τσιμπήσουν πελάτες.
Παλιότερα ο "πλασιέ" , σου μπαστακωνότανε στον καναπέ ώρες ατελείωτες και σου περιέγραφε όλο το γενεαλογικό του δέντρο μέχρι να σου πουλήσει την εγκυκλοπαίδεια...

spyrakos35
12/06/2015, 13:09
ε και τι? να πηδ@γαμε τον πλασιέ?????

:lol:

mreza
12/06/2015, 13:15
ε και τι? να πηδ@γαμε τον πλασιέ?????

:lol:
ενώ τώρα στραβοψ@λιάσαμε!!!! :lol:

spyrakos35
12/06/2015, 13:19
ενώ τώρα στραβοψ@λιάσαμε!!!! :lol:

δε γκσέρω για σένα αλλά ο βάσκας έχει μεγάλες πιθανότητες να πηδήσει.......









































his palm..... :lol:

vaska
12/06/2015, 13:20
δε γκσέρω για σένα αλλά ο βάσκας έχει μεγάλες πιθανότητες να πηδήσει.......




his palm..... :lol:

F.U. ρε

morpheus
12/06/2015, 13:32
Αντί προλόγου:
Το λοιπόν είναι γνωστό τοις πάσι ότι έχουμε ξεφύγει. Άλλος πολύ άλλος λίγο αλλά την δόση μας την έχουμε όλοι. Και βέβαια έναν λόγο παραπάνω τον έχουν οι άνθρωποι που ψάχνουν το μεροκάματο ή πως να κρατήσουν το υπάρχον. Μέχρι εδώ κατανοητά όλα, από δω και κάτω όμως??

Κι εξηγούμαι:
Με παίρνουν τηλέφωνο πριν από 2-3 μέρες, απογευματινή ώρα (μια χαρά δεν ενόχλησαν) για να μου κάνουν προσφορά από την Γουίντ για σταθερό και μπλα μπλα μπλα.
Η κοπελιά στο τηλέφωνο ευγενέστατη και είχε όλη την καλή διάθεση να μου αποσαφηνίσει όλες τις απορίες μου. Αφού λοιπόν μιλήσαμε όσο χρειάστηκε για να καταλάβω τι προσφέρουν και πόσο θα πληρώνω τον μήνα, της ζήτησα να με ξανακαλέσει μετά από 2 ημέρες να προλάβω να κάνω μιά έρευνα στη γειτονιά μου να δω αν έχει κάποιος τον συγκεκριμένο πάροχο και πόσο ευχαριστημένος είναι. Της είπα μάλιστα να με ξαναπάρει τηλέφωνο πάλι απογευματινή ώρα στην δικιά της βάρδια για να χρεωθεί σε αυτήν η πώληση. Πραγματικά δεν είχα θέμα με την ώρα.
Πήρε λοιπόν η καψερή την ώρα που είχαμε συμφωνήσει αλλά για κακή της τύχη είχα πελάτη και μετά άλλον και μετά πάλι άλλον οπότε δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε καθόλου.
Ξανα-παίρνει λοιπόν την επόμενη, με βρίσκει χαλαρό και αρχίζουμε την κουβέντα γύρω από την σύνδεση.
Τώρα μα την Μπαναγία πως από τηλεφωνία καταλήξαμε να μιλάμε για την ζωή της την πολύπαθη στην πόλη, για το μεροκάματο που είναι δύσκολο, για το πόσο της έχει λείψει το μέρος της (κάπου από Πήλιο μεριά αν κατάλαβα καλά είναι), για την πίεση από τους εργοδότες της για νέες συνδέσεις και τελικά για το αν είμαι ελεύθερος κι αν έχω διάθεση να τα παρατήσω όλα και να πάω να μείνω στην ξεγνοιασιά και την ησυχία του χωριού, να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα.

Βρε λες να την κάνω βουκολικά και να πετάξω κινητό και πισί σε μια αραχνιασμένη γωνία και να τα παίρνω μόνο αν είναι να κανονίσω μοτοβόλτα??

Κι αν και θέλει παιδί ?? τι κάνουμε τότε?? Αν γίνω πολύτεκνος παίρνω μηχανάκι με μειωμένα τέλη??
:hmm::hmm:

337021

amyroukai
12/06/2015, 13:41
το γνωστο phone sex?

γαμικοι βγηκατε σεις οι πατρινΙοι

OldMan
12/06/2015, 13:47
Καλλιγραμε, αυτό που ξενίζει είναι ότι το έβαλες στα Off-topic και όχι στα ανέκδοτα...:pantofla:

Red Rider
12/06/2015, 13:49
Από το να ξοδέψει χρόνο σε 10 αποτυχημενα τηλεφωνήματα,κοιτάει να αφιερώσει λίγο παραπάνω σε ένα παραγωγικό..:smokin:

byron
12/06/2015, 13:49
Και εγώ νόμιζα οτι σου πρότειναν ανταλλαγή με άλλο BMW...;)

vaska
12/06/2015, 13:57
Και εγώ νόμιζα οτι σου πρότειναν ανταλλαγή με άλλο BMW...;)

τους είπα να κάνουμε ανταλλαγή το bmw με ενός χρόνου τηλεφωνικά τέλη ( μη φανταστείς το απλό πακέτο των 20 ευρώ) και δεν δέχτηκαν.

:lol:

Vice
12/06/2015, 13:59
Μιας και ολες συστήνονται στην αρχή "γειά σας ονομάζομαι........." κανα 2-3 απο τις 10 τις βρήκα στο facebook και ήταν καλά κομμάτια. Μηπως να την κάνεις την "νέα σύνδεση" ?

dimmie_72
12/06/2015, 14:03
Ξανα-παίρνει λοιπόν την επόμενη, με βρίσκει χαλαρό και αρχίζουμε την κουβέντα γύρω από την σύνδεση.
Τώρα μα την Μπαναγία πως από τηλεφωνία καταλήξαμε να μιλάμε για την ζωή της την πολύπαθη στην πόλη, για το μεροκάματο που είναι δύσκολο, για το πόσο της έχει λείψει το μέρος της (κάπου από Πήλιο μεριά αν κατάλαβα καλά είναι), για την πίεση από τους εργοδότες της για νέες συνδέσεις και τελικά για το αν είμαι ελεύθερος κι αν έχω διάθεση να τα παρατήσω όλα και να πάω να μείνω στην ξεγνοιασιά και την ησυχία του χωριού, να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα.

πω, πω! δλδ άμα δούλευε σε εισπρακτική, παίζει να σέπαιρνε και επί τόπου!

κι ύστερα λένε π@τάνες τις Τράπεζες! :D

teogtp
12/06/2015, 14:08
Ρε πάρτε το χαμπάρι. ........








Γ@ΜΕΙ Η WIND

tsompanis
12/06/2015, 14:09
Μιας και ολες συστήνονται στην αρχή "γειά σας ονομάζομαι........." κανα 2-3 απο τις 10 τις βρήκα στο facebook και ήταν καλά κομμάτια. Μηπως να την κάνεις την "νέα σύνδεση" ?

Ωωωωωω μας έβαλες γυαλιά μάστορα!
Όσο ζεις μαθαίνεις! Εύγε! !

tsompanis
12/06/2015, 14:11
Βασίλη άμα την δεις βουνισιος, δώρο μια πρατινα από μένα!
Χωρια που θα τους φτιάχνεις και τα pc που είμαστε όλοι σκραπες! Χαχα

dimmie_72
12/06/2015, 14:16
Γ@ΜΕΙ Η WIND

φοβερή επιχειρηματική ιδέα! τα -090- σε αντίστροφη κλήση! :bawl:

Nikol1979
13/06/2015, 00:27
Αντί προλόγου:
Το λοιπόν είναι γνωστό τοις πάσι ότι έχουμε ξεφύγει. Άλλος πολύ άλλος λίγο αλλά την δόση μας την έχουμε όλοι. Και βέβαια έναν λόγο παραπάνω τον έχουν οι άνθρωποι που ψάχνουν το μεροκάματο ή πως να κρατήσουν το υπάρχον. Μέχρι εδώ κατανοητά όλα, από δω και κάτω όμως??

Κι εξηγούμαι:
Με παίρνουν τηλέφωνο πριν από 2-3 μέρες, απογευματινή ώρα (μια χαρά δεν ενόχλησαν) για να μου κάνουν προσφορά από την Γουίντ για σταθερό και μπλα μπλα μπλα.
Η κοπελιά στο τηλέφωνο ευγενέστατη και είχε όλη την καλή διάθεση να μου αποσαφηνίσει όλες τις απορίες μου. Αφού λοιπόν μιλήσαμε όσο χρειάστηκε για να καταλάβω τι προσφέρουν και πόσο θα πληρώνω τον μήνα, της ζήτησα να με ξανακαλέσει μετά από 2 ημέρες να προλάβω να κάνω μιά έρευνα στη γειτονιά μου να δω αν έχει κάποιος τον συγκεκριμένο πάροχο και πόσο ευχαριστημένος είναι. Της είπα μάλιστα να με ξαναπάρει τηλέφωνο πάλι απογευματινή ώρα στην δικιά της βάρδια για να χρεωθεί σε αυτήν η πώληση. Πραγματικά δεν είχα θέμα με την ώρα.
Πήρε λοιπόν η καψερή την ώρα που είχαμε συμφωνήσει αλλά για κακή της τύχη είχα πελάτη και μετά άλλον και μετά πάλι άλλον οπότε δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε καθόλου.
Ξανα-παίρνει λοιπόν την επόμενη, με βρίσκει χαλαρό και αρχίζουμε την κουβέντα γύρω από την σύνδεση.
Τώρα μα την Μπαναγία πως από τηλεφωνία καταλήξαμε να μιλάμε για την ζωή της την πολύπαθη στην πόλη, για το μεροκάματο που είναι δύσκολο, για το πόσο της έχει λείψει το μέρος της (κάπου από Πήλιο μεριά αν κατάλαβα καλά είναι), για την πίεση από τους εργοδότες της για νέες συνδέσεις και τελικά για το αν είμαι ελεύθερος κι αν έχω διάθεση να τα παρατήσω όλα και να πάω να μείνω στην ξεγνοιασιά και την ησυχία του χωριού, να πω την αλήθεια δεν κατάλαβα.

Βρε λες να την κάνω βουκολικά και να πετάξω κινητό και πισί σε μια αραχνιασμένη γωνία και να τα παίρνω μόνο αν είναι να κανονίσω μοτοβόλτα??

Κι αν και θέλει παιδί ?? τι κάνουμε τότε?? Αν γίνω πολύτεκνος παίρνω μηχανάκι με μειωμένα τέλη??
:hmm::hmm:

...Πολυ ωραια φωνη πρεπει να χεις εσυ.....


Δεν ηχογραφουνται απο την αρχη. Υπαρχει παντα το ενδεχομενο να την εβαλε η γυναικα του βασιλη. Ειτε για να τον τεσταρει, ειτε για να τον ξεφορτωθει!!!!

οριστε, δυο κολπα ειχαμε κι εμεις, αμεσως να τα βγαλετε στη φορα!!!!

tzimidis
13/06/2015, 06:23
...Πολυ ωραια φωνη πρεπει να χεις εσυ.....

apo foni, kormara.........

spyrakos35
13/06/2015, 07:00
apo foni, kormara.........

:bawl:

Ichigo
13/06/2015, 07:45
Είναι ξεκάθαρο ότι σε κάλεσε από κάποιο τμήμα "retention" ή "sales" της εταιρείας. Εκτός από το να έχουν εντολές για να είναι "επιθετικοί" προς τον υποψήφιο πελάτη ώστε να τον πείσουν, έχουν το ελεύθερο να πουν και κάτι παραπάνω άσχετα αν οι κλησεις ηχογραφουνται ή όχι (όχι βέβαια και να φτάσουν σε σημείο να σας βρισουν :p) διαφορετικά ξέρουν ότι οι στόχοι και τα νουμερακια στο τέλος του μηνα δε βγαίνουν... :wave2:

Πρόσεξε μόνο μη σε πάρει χαμπάρι το μιλφ γιατί δε γλιτώνεις την τσοκαρια στο δόξα πατρι... :D

AristidisZ
13/06/2015, 07:53
δε το πήγες καλά

ας ζήταγες πρώτα μια φωτογραφία και μετά βλέπαμε :evil:

karellen
13/06/2015, 08:21
Είναι σαν τις σερβιτόρες στα κ*λόμπαρα που όοολες είναι χωρισμένες με 3 παιδιά και 'αναγκάζονται' να κάνουν αυτή την ρημαδοδουλειά για να ζήσουν. :cry:

nicksior
13/06/2015, 08:51
Ειστε όλοι σεξιστές ρε!
Εγώ έκανα θεραπεία και μου πέρασε.
δυο ώρες κάθε μέρα βλέπω τη Ζωή (μία είναι η Ζωή).

spyrakos35
13/06/2015, 09:14
Είναι σαν τις σερβιτόρες στα κ*λόμπαρα που όοολες είναι χωρισμένες με 3 παιδιά και 'αναγκάζονται' να κάνουν αυτή την ρημαδοδουλειά για να ζήσουν. :cry:

Και συ που τα ξερεις αυτα ρε μαστορα;

karellen
13/06/2015, 09:37
Πήγαινα για πρακτική.
Ήταν απέναντι από τη ΓΕΧΑ.:evil:

MG-KTiNoS
13/06/2015, 09:37
Και συ που τα ξερεις αυτα ρε μαστορα;

απ το πληκτρολόγιο μου το πήρες.... :D

MG-KTiNoS
13/06/2015, 09:38
Πήγαινα για πρακτική.
Ήταν απέναντι από τη ΓΕΧΑ.:evil:


έχει κάοια σχέση με τον Γερούν αυτή?

karellen
13/06/2015, 09:49
Google it ρε σειρά..

devil's animal
13/06/2015, 09:50
Βασιλη κανεις λες και ανακαλυψες την Αμερικη...:bawl:

εχουν βγει παλιοτερα τετοια μεροκαματα...
αυτες επαιρναν για να πουλησουν προσφορες εταιρειων και εμεις πουλαγαμε κατι αλλο...ειναι να μην πεσεις σε καλυτερο "πωλητη"...:giggle:

bulmont
13/06/2015, 11:17
A, πστη μου, δεν θα τύχει να το διαβάσει αυτό η Βάσκαινα................

Να σου μετρήσει, ρε, τα παϊδια ένα-ένα............(αν τα βρεί..........)


:bawl::bawl::bawl:

MG-KTiNoS
13/06/2015, 17:33
Βάσκα...
Άκου !
https://www.youtube.com/watch?v=MVC8SkYUt4E

vaska
13/06/2015, 19:50
A, πστη μου, δεν θα τύχει να το διαβάσει αυτό η Βάσκαινα................

Να σου μετρήσει, ρε, τα παϊδια ένα-ένα............(αν τα βρεί..........)


:bawl::bawl::bawl:

Να την πάρεις τηλ να ρίξεις ρουφιανιά ρε, να της δώσεις και τον κωδικό σου να μπει να τα δει με τα ματάκια της αλλά να ξέρεις εγώ δεν είμαι bulmont, δεν μασσάω, ούτε κάθομαι σούζα όταν μιλάει η κυρά.


Βάσκα...
Άκου !
https://www.youtube.com/watch?v=MVC8SkYUt4E

Δεν Μπαίρνω χαμπάρια λέμε Νικόλα, το έχω σχολάσει το πανηγύρι.

bulmont
13/06/2015, 19:54
......... εγώ δεν είμαι bulmont, μασσάω, κάθομαι σούζα όταν μιλάει η κυρά.




Κάπως καλύτερα τώρα............:bawl:

Pan (dvs)
13/06/2015, 20:19
A, πστη μου, δεν θα τύχει να το διαβάσει αυτό η Βάσκαινα................

Να σου μετρήσει, ρε, τα παϊδια ένα-ένα............(αν τα βρεί..........)


:bawl::bawl::bawl:

Ενταξει της το εστειλα σε μυνημα.

el_hymador
13/06/2015, 21:22
άσε ρε γατάκι Μπίλυ... εγώ παλιότερα είχα καταφέρει να προκαλέσω οργασμό στην τύπισσα που έλεγε την ώρα στο 141... μου το έπαιζε σοβαρή και βράχος μέχρι που λέει σε κάποια φάση: στον επόμενο τόνο η ώρα θαααααααααχ αααααααααααχ λιώνωωωωω... και ήμουν και 12 χρονών ε;

Tedvj23
13/06/2015, 22:55
Περναει τοσο πολυ η μπογια του vaska...?Μπραααααααβοοοοοοοοοο...:bawl::beer:

Ktm.Prestige
17/06/2015, 08:56
Και δε μου λες τώρα , πότε τρώμε κουφέτα??

:a07::a46::a49::wlae:

mikes
17/06/2015, 20:34
αλλά να ξέρεις εγώ δεν είμαι bulmont, δεν μασσάω, ούτε κάθομαι σούζα όταν μιλάει η κυρά.



https://www.youtube.com/watch?v=Fo9oH8yJqyU :lol: :lol:

vaska
18/06/2015, 08:28
https://www.youtube.com/watch?v=Fo9oH8yJqyU :lol: :lol:

Σωστότατος!!
:beer:

blackbusa
18/06/2015, 14:37
Μπα δεν νομίζω, μόνο όταν αρχίσει να σου λέει τους όρους του συμβολαίου (νομίζω)
Νταξ έχει κάπως χαβαλέ η ιστορία αλλα πληροφοριακά:
-όλες οι κλήσεις καταγράφονται απο την πρώτη στιγμη
-η πίεση για πωλήσεις είναι τεράστια και ο χρόνος για κάθε τηλεφώνημα ειναι συγκεκριμένος (βγαίνει μέσος όρος του μήνα και αν έχεις παραπάνω έχεις επίπληξη)
-αυτο που έκανε η κοπελίτσα, αν κάποιος απο το QA την ακούσει στα δειγματοληπτικά που κάνουν ,θα χάσει την δουλεία της
-ο μισθός δεν ξέρω πόσο έχει φτάσει αλλα ειναι πολύ χαμηλός (ηταν πολύ χαμηλός το 2012)
-αν έκανες καταγγελία για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά, μίας και αυτο που έκανε ειναι τελείως αντιδεοντολογικό, θά έχανε αμέσως την δουλεία της

Για να ρίσκαρε να σου μιλήσει τόσο ανοιχτά ,όπως ανάφερες, προφανώς είνα ήταν σε τετοία ψυχολογική κατασταση και ίσως πανικό/απόγνωση που είναι γαμισέτα.Απο την αλλήν σίγουρα έπαιξε ρόλο και η φωνή σου και ο τρόπος ομιλίας σου που ισώς την έκανε να ανοιχτεί σε τέτοιο βαθμό.

σόρρυ αν το χάλασα...

ο κονταροβαστέας σου...:a07:

lykourgi
18/06/2015, 15:53
Εχω την εντύπωση (μου το έχουν πει, δεν είναι σίγουρο) ότι πλέον οι διάφορες εταιρείες προώθησης δίνουν λίστες με ονόματα και τηλέφωνα σε εξωτερικούς συνεργάτες, οι οποίοι κάνουν τις κλήσεις από προσωπικά τους τηλέφωνα.
Αν ισχύει, εξηγείται η 'άνεση' της τηλεφωνήτριας.

vaska
18/06/2015, 18:37
Νταξ έχει κάπως χαβαλέ η ιστορία αλλα πληροφοριακά:
-όλες οι κλήσεις καταγράφονται απο την πρώτη στιγμη
-η πίεση για πωλήσεις είναι τεράστια και ο χρόνος για κάθε τηλεφώνημα ειναι συγκεκριμένος (βγαίνει μέσος όρος του μήνα και αν έχεις παραπάνω έχεις επίπληξη)
-αυτο που έκανε η κοπελίτσα, αν κάποιος απο το QA την ακούσει στα δειγματοληπτικά που κάνουν ,θα χάσει την δουλεία της
-ο μισθός δεν ξέρω πόσο έχει φτάσει αλλα ειναι πολύ χαμηλός (ηταν πολύ χαμηλός το 2012)
-αν έκανες καταγγελία για αντιεπαγγελματική συμπεριφορά, μίας και αυτο που έκανε ειναι τελείως αντιδεοντολογικό, θά έχανε αμέσως την δουλεία της

Για να ρίσκαρε να σου μιλήσει τόσο ανοιχτά ,όπως ανάφερες, προφανώς είνα ήταν σε τετοία ψυχολογική κατασταση και ίσως πανικό/απόγνωση που είναι γαμισέτα.Απο την αλλήν σίγουρα έπαιξε ρόλο και η φωνή σου και ο τρόπος ομιλίας σου που ισώς την έκανε να ανοιχτεί σε τέτοιο βαθμό.

σόρρυ αν το χάλασα...

ο κονταροβαστέας σου...:a07:

Δεν το "χάλασες" ρε Πάνο, ίσα ίσα που κι εγώ αυτό σκεφτόμουνα. Πρέπει να είναι σε τρελές πιέσεις όλοι αυτοί οι και καλά "μισθωτοί" και αυτό είναι κάτι που με χαλάει αφάνταστα.
:wave2:

nicksior
18/06/2015, 19:46
Πρόταση γάμου ?

Αντε να φἀμε τα κουφέτα και να τελειώνουμε...