PDA

View Full Version : Πατρινοί και γύρω!



skylaros
18/06/2015, 15:49
Παίδες καλησπέρα,

Το post αυτό αφορά κυρίως άτομα που ζουν στην Πάτρα και την ευρύτερη περιοχή.

Από Οκτώβριο υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να ζήσω για κάποιο διάστημα στην πόλη σας. Ναι ξαφνικά στα γεράματα και μιας που δουλειά δεν έχω και επίσης ισορροπώ και στα θέλω μου σκέφτομαι να κατασταλάξω σε κάτι. Τέλος πάντων άλλη κουβέντα αυτή. Από εσάς θέλω την εξής χάρη-βοήθεια. Αν τελικά είναι να έρθω στην Πάτρα ( θα απαντήσω σίγουρα μέσα- τέλος Αυγούστου) θα χρειαστώ καύσιμο κοινός χρήμα, από εσάς θα ήθελα αν ακούσετε κάτι που να αφορά δουλειά του ποδαριού και να είναι λίγες ώρες και βραδινές κυρίως ώρες ή αρκετά πρωινές πάλι για λίγες ώρες θα με ενδιέφερε πολύ. Φυσικά δε περιμένω να δουλεύω 4 ώρες τη μέρα ή τη νύχτα και να περνάω το μήνα, απλά να είναι κάποια χρήματα που να ενισχύουν το μήνα μου. Ε, νιώθω και άβολα να ζητάω από τους δικούς μου αν και θα χρειαστεί να τσοντάρουν. Οι απαιτήσεις μου είναι λίγες και οι συμβιβασμοί μου πολλοί! Δε με νοιάζει τι δουλειά θα είναι, γραφείου, χειρωνακτική (δε παίζω μαλακί@ σε κουλούς), σέρβις κλπ. Επίσης στη συγκεκριμένη φάση δε με ενδιαφέρουν τα ένσημα (κακός αλλά τι να γίνει). Σε ότι αφορά τα χαρακτηριστικά μου να ξέρετε πως είμαι δουλευταράς, βρίσκω ισορροπίες και αν πω από την αρχή πως μπορώ να κάνω μια δουλειά την κάνω, σε καμιά περίπτωση δε θα ήθελα να εκθέσω κάποιον που με πρότεινε για δουλειά. Το CV μου δε το βάζω εδώ, αλλά γενικά έχω ένα πρώτο πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης, ένα μεταπτυχιακό σε έκτακτες ανάγκες και ένα σε περιβάλλον. Έχω εμπειρία κυρίως σε δουλειές του ποδαριού, φοιτητοδουλειές κλπ. δουλειές γραφείου, τηλεφωνικά κέντρα, διδασκαλία και συγγραφή εργασιών. Τώρα αν σας έρθει στο μυαλό κάτι και θέλετε ένα γερό, ευγενικό και δραστήριο τύπο εγώ είμαι εδώ! :p Φυσικά αν βρεθεί δουλειά μπορώ να έρθω και Τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτεμβρίου και να ξεκινήσω άμεσα!

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας παίδες :) :beer::beer::beer:

vaska
18/06/2015, 18:40
Καταχωρήθηκες και μπήκες στα υπ' όψιν. Έχεις και πμ με το τηλέφωνό μου για πιο άμεση επικοινωνία.
Μακάρι να μπορέσω να σε βοηθήσω.

:wave2:

akis_trevor
18/06/2015, 18:55
καλως να ρθεις και να σταθεις το ιδιο τυχερος ως προς την αποκατασταση (την εργασιακη ) οπως και εταιρος συμφορουμιτης που εχει καμποσο καιρο εδω.παντως γενικα ζορικα τα πραγματα (και) εδω με δουλειες...
:wave2:

AUFGEBRACHT
18/06/2015, 23:14
Φιλικότατη παρατήρηση, αν θες στον τίτλο αντικατάστησε το όμικρον με ωμέγα γιατί όταν τον διάβασα περίμενα συνάντηση στην Πάτρα σε ψητοπωλείο-οβελιστήριο. :wave2:

amyroukai
19/06/2015, 02:23
Και εγώ μπήκα να ρωτησω χοιρινό η κοτόπουλο τον γύρο και γιατί μόνο οι πατρινοι;

skylaros
19/06/2015, 08:12
Παίδες, είχα να φάω γύρο 15 μέρες! Έφαγα χθες :p Δε βρίσκω πως να διορθώσω τον τίτλο όμως :) :beer:

teogtp
19/06/2015, 08:15
Και εγώ μπήκα να ρωτησω χοιρινό η κοτόπουλο τον γύρο και γιατί μόνο οι πατρινοι;

Ρε εσυ στον γυρο κολλησες;
Εδω μας εχουν παρει ολα τα γκομενακια (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=145577)!
:D

skylaros
19/06/2015, 09:11
Είναι ζυγούρες αυτές δε με αφορούν :p

skylaros
27/10/2015, 11:08
Για άλλη μια φορά με έφαγε το μέσον φίλοι μου. Δε θα κατέβω Πάτρα και θα συνεχίσω μάλλον να σπάω το κεφάλι μου στον μαγευτικό Πειραιά :p Ευχαριστώ τα παιδιά που αμέσως έδειξαν ενδιαφέρον :) Έχω τόσα πολλά νεύρα όσα δε φαντάζεστε αλλά τι να γίνει ;)