PDA

View Full Version : Βορεια Ευβοια...ζητουνται πληροφοριες.



Pan (dvs)
21/06/2015, 14:42
Κατα τον Ιουνιο σκεφτομαι να παω για μερικες μερες με την οικογενεια στη Βορεια Ευβοια .Ακουω καλα λογια για την περιοχη,αλλα εχω μεσανυχτα.

Οποιος ξερει ας πει κανενα καλο παραθαλασσιο μερος ,η καποια δοκιμασμενα καταλυματα,κατα προτιμηση ενοικιαζομενα δωματια.

Περα απο αυτο,ολες οι πληροφοριες δεκτες.

Hayate
21/06/2015, 15:16
Εγώ για χρόνια πήγαινα για camping εδώ (http://www.clubagiaanna.gr/el).Αλλά κοίτα το γιατί έχει και bungallows και επίσης κάτω ακριβώς απο το δρόμο έχει πολύ καλή παραλία.Το συγκεκριμένο πάντως μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση γιατί και πεντακάθαρο ήταν και μπορούσες να φας εντός είχε καταπληκτικές τιμές στο εστιατόριο του και είχες και εναλλακτικά την πισίνα οπού πολλοί άφηναν τα παιδάκια τους και τα ελέγχει και ναυαγοσώστης και έχει και δραστηριότητες για να μην βαριόνται.Τελευταία φορά πήγα το '05 αλλά απ ότι είδα έχει οργανωθεί πιο πολύ απο τότε.

devil's animal
21/06/2015, 15:23
Ροβιες


βρισκεις απο bungalows μεχρι ενοικιαζομενα δωματια και ξενοδοχεια...
η θαλασσα ειναι καλη και διπλα καθ'οτι παραθαλασσιο το μερος...
στα 22χλμ Αιδηψος για μεγαλη περατζαδα και λιγο night life...(το ξερω δεν φημιζεται για την νεολαια το μερος, αλλα εχει 2-3 μαγαζια που μαζευει νεαρο-κοσμο)..
στα 10χλμ Λιμνη για ρομαντζαδα, βολτα και παγωτο..
στα 13χλμ καταρρακτες Δρυμωνα και μοναστηρι οσιου Δαϋιδ μεσα στο πρασινο...

και μπορεις να πας και μονοημερες εκδρομες σε Λιχαδα-Λιχαδονησια, Πευκι κλπ...

foler
21/06/2015, 18:18
Εγω επειδη λογω επαγγελματος αναγκαστικα τριγυριζω στην β. Ευβοια θα σου ελεγα να πας αν:
-Θελεις ηρεμες οικογενειακες διακοπες που το τσακιρ κεφι ειναι τσιπουρο με καλο ψαρακι σε ταβερνα.
- Σου αρεσει η φυση-βουνο-καταπρασινο δασος με ωραιες διαδρομες για μοτο.
-Οικονομικα σχεδον στα παντα.

-Μην πας αν ψαχνεις:
-Μαγευτικες παραλιες με γαλαζια νερα και αμμο. (Εχω κανει μπανιο σε Αιδηψο, Ωρεους, Πευκι και ξενερωσα με το τις πετρες που δεν μπορεις να περπατησεις, βαθιες θαλασσες γενικα κ σιγουρα οχι καθαρες- τελευταια φορα στο Πευκι κονομησα μια ωραια ωτιτιδα απο μολυσμενα νερα που με ταλαιπωρησε απιστευτα)
-Διασκεδαση για νεολερα..

Eversman
21/06/2015, 19:15
Καταπράσινα τοπία με πλατάνια, βελανιδιές και πολλά μα πολλά αξιοθέατα. Παμφθηνα ολα τα φαγωσιμα και χαλαροτητα. Μεχρι εκει ομως.Θα συμφώνησω με τον φίλο μου από πάνου, ότι η θάλασσα στον βόρειο Ευβοϊκό είναι χάλια.

Από την πλευρά της Αιδηψού, απατα στα τρία μέτρα από την ακτή, βοτσαλακι, θολούρα και βρωμια αν το πιάσει βοριάς.
Από την πλευρά της Αγ. Άννας οι παραλίες είναι καλύτερες ( ψιλο βοτσαλακι η αμμος) η θάλασσα καθαρή, αλλά πάλι στα τρία μέτρα το χάος. Επίσης απο την πλευρα του Αγαιου βγαίνουν σαλουφες ( τσούχτρες).

Θες αποκλειστικά Βόρεια? Η Νότια Εύβοια είναι εξίσου όμορφη ( δεν έχει πράσινο όμως) και οι παραλίες της θυμίζουν Κυκλάδες. Αμμος και πεντακαθαρες. Μαρμάρι, Κάρυστος, Στύρα είναι καταπληκτικά μερη για οικογενειακές διακοπές.
Για Κάρυστο σου λέω, που, πως και πόσο αν σε ενδιαφέρει. Για Στύρα έχει κονε ο Σωτήρης(sotostzav).

Άσχετο ...
Κανά αυτοκόλλητο έμεινε γιατί τα μοίρασα όλα? :D

spyrakos35
21/06/2015, 19:18
και οι παραλίες της θυμίζουν Κυκλάδες.

ήθελα να γράψω οτι το γ@μισες αλλά μάλλον το έχεις ξεσκίσει.... :lol:

Eversman
21/06/2015, 19:29
Μωρέ Εύβοια να ' ναι κι όπου να 'ναι. Παρόλ' αυτά προτιμώ για καλοκαίρι τη νότια. Έχει και χωματόδρομους Τρου αντβεντσουρ :lol:

spyrakos35
21/06/2015, 19:39
Τρου αντβεντσουρ :lol:

Θα ειναι με την οικογενεια....

Ειναι μπαι ντιφολτ τρου αντβεντσουρ.....:lol:

Panos76
22/06/2015, 09:24
Αιδηψός: Κοροϊδεύτε αλλά εμένα μου αρέσει, πολλές επιλογές για φαγητό κ ήρεμη βραδινή έξοδο.
Ιστιαία (Ξηροχώρι): Ωραίες παραλίες (τσουκαϊτη, κανατάδικα)
Ωρεοί: Πάνω - κάτω όπως η Ιστιαία.
Λίμνη: Όπως το λέει η λέξη, σαν να είσαι σε λιμνοθάλασσα με λίγες κ καλές επιλογές για καταλύματα.
Ροβιές: Πάνω κάτω όπως η λίμνη.
Πευκή: Ωραία παραλία, περιποιημένα δωμάτια.

Γενικά όλα τα παραπάνω είναι στη σειρά. Παντού είναι καλά κ έχεις την ευκαιρία να κάνεις τη βόλτα - περατζάδα από παντού.

Αγιά Άννα επίσης πολύ καλά. Μια καλή ιδέα είναι να μείνεις Αιδηψό κ μπάνιο στην Ιστιαία (έχει κ ωραίο ταβερΝείο στην ακροθαλασσιά).

Τέλος, θεωρώ πως η Β. Εύβοια είναι ποιοτικώς ανώτερη από τη Νότια πλευρά :D νοου οφένς γκάις.

spyrakos35
22/06/2015, 09:29
Τέλος, θεωρώ πως η Β. Εύβοια είναι ποιοτικώς ανώτερη από τη Νότια πλευρά :D νοου οφένς γκάις.

ναι αλλά δεν έχει τις παραλίες της νοτίου πλευράς (νομίζω)

devil's animal
22/06/2015, 10:01
ναι αλλά δεν έχει τις παραλίες της νοτίου πλευράς (νομίζω)

για Νοτια Ευβοια δεν ξερω...ειχα παει πολυ μικρος Αετο-Καρυστο και το μονο που θυμαμαι ειναι κατι βραχια που καναμε βουτιες...
Βορεια εχω εξοχικο Ροβιες και εχω γυρισει, επειδη ειμαι τυπος της παραλιας και της θαλασσας...καθομαι ολη μερα, ρακετες, ηλιοθεραπεια, κλπ...θα πω δυο πραγματα...


ο ευβοϊκος δεν εχει κυμα...ΠΟΤΕ...
που σημαινει οτι μπορεις να κολυμπησεις πολυ ανετα και συνεχως εχεις την εντυπωση οτι εισαι σε μια μεγαλη λιμνη...
οι θαλασσες ειναι καθαρες αλλα δεν εχει αμμο σχεδον πουθενα..μονο βοτσαλο, και μεγαλες πετρες (κροκαλες νομιζω το λενε)....

επισης ειναι πολυ βαθιες..στα 3 μετρα απο ακροθαλασσια δεν πατωνεις, εκτος αν εισαι 2μετρος...και μετα το χαος...κυριολεπτικα...(νομιζω οτι καπου στον ευβοϊκο εχει καταγραφει και το πιο βαθυ σημειο της Ελλαδας...)..γι'αυτο ειναι βαθυ μπλε το χρωμα και καπου βλεπεις οτι μαυριζει κιολας...:uplate:
μια καλη παραλια της Λιμνης ειναι το κοχυλι...ψιλο βοτσαλο, που δεν ενοχλει γιατι ειναι στρογγυλο και οχι τοσο βαθυα θαλασσα...το ομωνυμο beach bar ειναι ανεκτο απο αποψη παροχων (οχι απο τιμες) και μπορεις ν'αραξεις μια χαρα, αρκει να πας νωρις και να βρεις ξαπλωστρα-ομπρελα γιατι ειναι λιγες και πιανονται ευκολα...

το ιδιο περιπου ειναι και η παραλια στο παλιο κοινοτικο καμπινγκ Ηράκλη που βρισκεται λιγο εξω απο Ροβιες (απο την μερια της Λιμνης)...παλια το all day bar-beach bar-cafe-club "West" εκανε χρυσες δουλειες...
η παραλια των Ροβιων εχει μπερδεμενο βοτσαλο με αμμο και δεν ειναι κατι το τρελο αλλα εχει πολλες παροχες σε καταλυμματα, φαγητο και καφε..+ οτι ειναι μεσα στο χωριο και μπορεις να κινηθεις μονο με ποδια για το οτιδηποτε θελησεις...

Αιδηψο εχω κανει μπανιο μια φορα μετα απο προτροπη φιλου αλλα και μονο που εβλεπα τις παντοφλες δεν ημουν ανετος, παρ'οτι δεν ειχα κανενα θεμα και υπηρχαν και οικογενειες με παιδακια που κανανε μπανιο...εκτος απο τα γεροντια που ειναι σταθερα και πανε με ολα σαν την κοκα κολα...:lol:

τωρα στα πιο βορεια κοντα στην Ιστιαια εχεις οργανωμενες παραλιες κοσμοπολιτικες με beach bar και αμμο, οργανωμενες αρκετα με χωρο για ρακετες και μια χαρα θαλασσα...
Πευκι, τεραστια παραλια οργανωμενη με ξαπλωστρες παντου, αλλα ψιλοαχρωμη...

απο την μερια του Αιγαιου αυτες που αξιζαν οταν ειχα παει ειναι Αγ. Αννα, Κρυα Βρυση και Αχλαδι, αλλα εχω να παω καιρο (5-6 χρονια), οποτε μπορει να εχουν αλλαξει και δεν βαζω το χερι μου στην φωτια...

εκει που δεν εχω παει και εχω ακουσει καλα λογια ειναι Λιχαδα και Λιχαδονησια...κατι για τις Σεϋχελες της Ευβοιας (https://www.google.gr/search?q=%CE%BB%CE%B9%CF%87%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B9%CE%B1&biw=1600&bih=773&source=lnms&sa=X&ei=gcCHVb7YAYfpUqG7g5gE&ved=0CAUQ_AUoAA&dpr=1) λενε, αλλα αν δεν δω εγω δεν λεω τιποτα...:evil:


οτι αλλο θες, ρωτα...
:beer::beer:

spyrakos35
22/06/2015, 10:11
στην νοτια εύβοια

- μια χαρά κύμα έχει ο ευβοικός εφόσον φυσάει (συνήθως βοριάδες)
- όταν έχει νοτιάδες (σπάνια πάντως) βρωμίζει η θάλασσα
- μια χαρά αμμος στις παραλίες
- μια χαρα νορμάλ βαθαίνουν τα νερά (Στύρα), ωστόσο υπάρχουν και παραλίες που ναι, στα 2 μέτρα άβυσσος (Αλμυροπόταμος)
- είσαι στο στενό κομάτι της εύβοιας και αν θες σε 15 - 20 λεπτά είσαι αιγαίο
- αν είσαι αντβέντσουρ, πας σε καταπληκτικές απομονωμένες παραλίες

αυτιά

Pan (dvs)
22/06/2015, 13:55
Για Πετριες-Αγ.Αποστολους ακουσα καλα πραγματα.

spyrakos35
22/06/2015, 14:48
Για Πετριες-Αγ.Αποστολους ακουσα καλα πραγματα.

μπορεί, δεν ξέρω....

αλλά για πες μας κάτι, φαντάζομαι ΔΕ θες για κάθε πιθανή μετακίνηση να πρέπει να χρησιμοποιήσεις το αμάξι, ναι?

Pan (dvs)
22/06/2015, 15:45
Θα προτιμουσα να καθεται παρκαρισμενο οσο περισσοτερο γινεται.

gior-gos
22/06/2015, 19:47
ωστόσο υπάρχουν και παραλίες που ναι, στα 2 μέτρα άβυσσος (Αλμυροπόταμος)

Ε οχι και άβυσσος ο Αλμυροπόταμος ρε Σπυρο.. :lol:

337563

337565

337566

Eversman
22/06/2015, 22:42
Πετριες και Αγ. Απόστολοι .....

Καταπληκτικό μέρος αν θες απομόνωση, να παρκαρεις το αυτοκίνητο και να μην μετακίνησε. Κοινώς αν δεν θες πολλά πράγματα, παρά μόνο φαγητό, ύπνο, μπάνιο καφεδακι και ηρεμια, είσαι στο σωστό μέρος.

Δεν είναι για πολλές μέρες, βαρας ενέσεις. Έχει πολύ καλή αμμουδιά, πεντακάθαρη θάλασσα (Αιγαίο γάρ), πολυ καλο φαγητο.

Με τους ανθρωπους δεν τα ειχα παει καλα, γιατι θυμαμαι ειχαν τουπε, αλλα απο την αλλη μπορει να μην τους αρεσε η φυσιογνωμια μου ( η ιδιοκτητρια στο ενοικιαζομενο, επέμενε να μην παρκαρω τη μοτό σε υπόστεγο που προοριζόταν για αυτοκίνητο και ενώ δικαιουμουν θέση πάρκινγκ. Μετά τη δεύτερη φορά που μου το είπε, πήρα επιτόπου τηλέφωνο και της έκανα μια ωραιότατη αναφορά στο booking, οπότε το βουλωσε).

Γκουκγλαρε για Μεσοχωριά, Ζάρακες, Λιμνιώνα, Μουρτερη. Σημείωσε ότι η θάλασσα από την πλευρά του Αιγαίου δεν είναι ζεστή και όταν φυσάει Βοριάς σηκώνει ΠΟΛΥ κύμα.

Edit
Θα σου ανεβασω αύριο φωτό να πάρεις μια ιδέα.

nerofida
22/06/2015, 22:52
Οπου και να πας δεν θα απογοητευτεις. Με λιγο ψαξιμο (αρκετα εχουν πει και πολλοι σε αυτο το ποστ) θα βρεις ωραιες διαδρομες, ωραια μερη για να μεινεις και φανταστικες παραλιες απο τη μερια του Αιγαιου (κυριως). Οι τιμες ειναι απο καλες εως πολυ καλες (κυριως σε φαγητο) αναλογα με το ποσο "mainstream ή "εναλλακτικος" εισαι.

Χαζεψε και εδω (http://www.evia-guide.gr/places/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B5%CF%8D%CE%B2%CE%BF%CE%B9%CE%B1%CF%82.html) καμια παραλια, σε γενικες γραμμες ειναι αρκετα ακριβεις οι περιγραφες

Pan (dvs)
22/06/2015, 23:11
Πετριες και Αγ. Απόστολοι .....

Καταπληκτικό μέρος αν θες απομόνωση, να παρκαρεις το αυτοκίνητο και να μην μετακίνησε. Κοινώς αν δεν θες πολλά πράγματα, παρά μόνο φαγητό, ύπνο, μπάνιο καφεδακι και ηρεμια, είσαι στο σωστό μέρος.

Δεν είναι για πολλές μέρες, βαρας ενέσεις. Έχει πολύ καλή αμμουδιά, πεντακάθαρη θάλασσα (Αιγαίο γάρ), πολυ καλο φαγητο.
.................
Edit
Θα σου ανεβασω αύριο φωτό να πάρεις μια ιδέα.

Καμμια προταση για καταλυμα?

DrEvil
23/06/2015, 00:25
Να δηλωσω κι εγω το ενδιαφερον μου να μαθω για οτιδηποτε εκτος της Αγ. Αννας, Ιστιαιας και Λιμνης.
Εβερς, θα σε πμ συντομα γιατι το νοτιο κομματι ως προταση μου αρεσε/βολευει.

spyrakos35
23/06/2015, 01:22
Ε οχι και άβυσσος ο Αλμυροπόταμος ρε Σπυρο.. :lol:

337563

337565

337566

Βουτα εκει που εστιαζεις στις φωτο (στα καφενεδακια μπροστα) και ελα να τα πουμε παλι....

MG-KTiNoS
23/06/2015, 07:08
για Νοτια Ευβοια δεν ξερω...ειχα παει πολυ μικρος Αετο-Καρυστο και το μονο που θυμαμαι ειναι κατι βραχια που καναμε βουτιες...
Βορεια εχω εξοχικο Ροβιες και εχω γυρισει, επειδη ειμαι τυπος της παραλιας και της θαλασσας...καθομαι ολη μερα, ρακετες, ηλιοθεραπεια, κλπ...
Nάτooooooνααααααααα.......
Κι έλεγαν ποιός μας τα κάνει Ζέπελιν όλα αυτά τα χρόνια????
:a36:
:rotflmao:

Δες και την Μουρτερή και τις περιοχές εκεί

Eversman
23/06/2015, 08:24
Καμμια προταση για καταλυμα?

Eίχα μείνει σε αυτό:
http://argoevia.com/

Πέραν της αρχικής αγένειας της ιδιοκτήτριας, όπως ανέφερα και πιό πάνω (παίζει και να την πέτυχα στη κλιμακτήριο :bawl:), περάσαμε υπέροχα το τριήμερο που μείναμε.
Το ξενοδοχείο είναι στο τέρμα του παραλιακού δρόμου, πάνω στο κύμα, έχει δικό του πάρκινγκ με στέγαστρα στο πίσω μέρος (είπαμε είναι μόνο για αυτοκινητα :p), ταβέρνα με ΠΟΛΥ καλό φαγητό και καταπληκτική θέα.

Αποτελείται από δύο κτίρια. Το μπροστινό, που είναι και το αρχικό ξενοδοχείο και έχει από κάτω την ταβέρνα και από πάνω τα δωμάτια και το καινούργιο κτίριο (3 ή 4 όροφοι δεν θυμάμαι ακριβώς), πίσω από το παλιό.

Να προτιμήσεις το καινούργιο κτίριο, καθώς έχει ησυχία σε σχέση με το παλιό, που λόγω της ταβέρνας και της παραλίας έχει λίγο θόρυβο. Επίσης να προτιμήσεις δωμάτιο από τον δεύτερο και πάνω, για να έχεις θέα στον όμορφο κόλπο, καθώς η θέα στο ισόγειο και στον 1ο μπλοκάρεται από το παλιό κτίριο.
Πίσω από το καινούργιο κτίριο, βρίσκεται όπως σου είπα το πάρκινγκ και πίσω από το πάργκινγκ, βρίσκεται μία μικρή φάρμα με στρουθοκάμηλους. Η ομελέτα από το αυγό τους, ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!

Για το είδος των διακοπών που περιγράφεις είναι ιδανικό. Αφήνεις το τουτού στο πάρκινγκ, φοράς μαγιό/σαγιονάρα και ξεμπλέτσωτος πάς όπου θές στο χωριό ποδαράτος. Πρίν από το ξενοδοχείο, έχει και άλλη μία ταβέρνα και πρίν από αυτή μία όμορφη και ήσυχη καφετέρια. Θα το ευχαριστηθείς :beer:




Να δηλωσω κι εγω το ενδιαφερον μου να μαθω για οτιδηποτε εκτος της Αγ. Αννας, Ιστιαιας και Λιμνης.
Εβερς, θα σε πμ συντομα γιατι το νοτιο κομματι ως προταση μου αρεσε/βολευει.

Ότι θές!! Κάθε μέρος της Εύβοιας έχει τις ομορφιές του! Νότια όμως συνδιάζει εξωτικές παραλίες και ξεραΐλα των Κυκλάδων (προσωπικά την απολαμβάνω,). Άν δέ είσαι και τύπος που μετά τη δεύτερη μέρα καθισιού σε τρώει ο πισινός σου και κοιτάς επίμονα το μπέργκιν που έχεις ήδη φορτωμένο και έτοιμο από μέρες, υπάρχουν οργανωμένες ή και ατομικές δραστηριότητες π.χ. πεζοπορεία σε Δρακόσπιτα και φαράγγια και άπειρα χιλιόμετρα χωματόδρομων για ποδήλατο. Εχεις πολλές επιλογές! Για ότι θές μου λές :beer:

Mία ιδέα ... http://www.in-karystos.gr/index.html

LogOutGoRide
23/06/2015, 08:27
Λόγω εξοχικού, έχω πάει αρκετές φορές στην Κρύα Βρύση. Και καλοκαίρι και χειμώνα και πάσχα πρωτομαγιές κλπ. Από θάλασσα δεν τρελάθηκα γιατί όπως ειπώθηκε και παραπάνω είναι πολύ βαθιές και πολλές φορές με μεγάλα κύματα, άρα ακατάλληλες για παιδιά ή τέλως πάντων, θέλει πολύ προσοχή. Είναι η συνέχεια της Αγίας Άννας, με ότι αυτό συνεπάγεται. Την πρώτη φορά, θυμάμαι πως κόλλησα γιατί ενώ η παραλία ήταν στα δύο μέτρα και σχεδόν μπορούσα να πιάσω την πετσέτα, δεν πατούσα κάτω. Από τα must είναι η επίσκεψη στο μαγαζί του Αποστόλη για θαλασσινά κλπ συνοδευόμενα από τσίπουρο ή ούζο, αναλόγως της διάθεσης. Νομίζω λέγεται μαϊστράλι και από ότι έμαθα έχει και καλά ενοικιαζόμενα δωμάτια.
Κατά τα άλλα, προτιμούσα τις παραλίες στις Ροβ(δ)ιές. Δεν θυμάμαι πως έλεγαν μια, χρυσή άμμος, κοχύλι ή και τα δύο δεν θυμάμαι :lol:

Βλέπω τις φωτογραφίες από την ετήσια και με πιάνει μια νοσταλγία.

Στα συν και η σύνδεση μαντουδίου με σκόπελο από το κυμάσι εδώ και λίγα χρόνια, για μια επίσκεψη.

Μετά από 10 μέρες που περνάω εκεί, την ακούω από την ησυχία και αρχίζω να τα βρίσκω με τον θεό :cry:

geez996
23/06/2015, 14:14
Αν τα παιδια ειναι μικρα σε βλεπω Αγ. Αννα

Εχω θα προτειμουσα Λιμνη-Ροβιες.

Ριξε και κανα τηλ. οταν αποφασισεις... Θα ειμαι Μαντουδι (οπου το ουζο και το τσιπουρο δεν τελειωνει ποτε)

:beer:

Pan (dvs)
23/06/2015, 20:35
Αν τα παιδια ειναι μικρα σε βλεπω Αγ. Αννα

Εχω θα προτειμουσα Λιμνη-Ροβιες.

Ριξε και κανα τηλ. οταν αποφασισεις... Θα ειμαι Μαντουδι (οπου το ουζο και το τσιπουρο δεν τελειωνει ποτε)

:beer:

Τα παιδια ειναι μεγαλα.Αν ερθω θα τα πουμε.

ThanosMr
25/06/2015, 13:46
http://www.bungalowskaterina.gr/front_content.php

Είχα μείνει εκεί με το έτερον ήμυσι..
Πολύ καλό και προσεγμένο κατάλυμμα στις Ροβιές.
Δίπλα στη Λίμνη και την Αιδηψό και κοντά στους καταρράκτες Δρυμώνα και το μοναστήρι του Όσιου Δαυίδ.

Pan (dvs)
19/07/2015, 21:39
Tελικα στα τελη του μηνα με βλεπω Ευβοια.

Το κακο ειναι οτι ακομη δεν ξερω κατα που.Για δωστε μια τελευταια βοηθεια μπας και καταληξω στο προορισμο.

lykourgi
19/07/2015, 21:57
Λίγο έξω (1,5 χλμ) από την Λίμνη : http://www.xenonasvateri.com/index.php/el/

Πολύ καλό, εκτός αν θέλεις κάτι πάνω στο κύμα.

Pan (dvs)
19/07/2015, 22:28
Και για να μην ξεχνιομαστε.Ενα ευχαριστω σε ολους οσους βοηθανε την κατασταση.:beer: