PDA

View Full Version : Νέα πινακίδα σε 750s



SF
31/10/2005, 11:28
Ρε παιδιά, είμαι 100% σίγουρος ότι η νέα πινακίδα ΔΕΝ μπαίνει στο S! Έχω άδικο?!?!!? H εξάτμιση έρχεται πιο έξω από το τέλος του πίσω φτερού...

Cpt. Haddock
31/10/2005, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ρε παιδιά, είμαι 100% σίγουρος ότι η νέα πινακίδα ΔΕΝ μπαίνει στο S! Έχω άδικο?!?!!? H εξάτμιση έρχεται πιο έξω από το τέλος του πίσω φτερού...

α. Κόβεις την εξάτμιση

:confused: :nono:

β. Ανοίγεις τρύπα στην πινακίδα...

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Άσε είναι τραγική η κατάσταση και πέρα από την πλάκα, το πράγμα είναι πολύ σοβαρό καθώς σε λίγο καιρό θα αρχίσουν να γράφουν.

Εγώ θα επιμείνω οτι ο μόνος τρόπος να γίνει κάτι είναι η δημοσιοποίηση. Αν όντως είναι όπως τα λες, στείλε μια επιστολή στον ΥΜΕΤ και κοινοποιήσεις στη βουλή, στα κόμματα και σε εφημερίδες καθώς και σε μοτολέσχες.

Μην το αφήνετε παίδες, θα παγιωθεί...

idi
31/10/2005, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ρε παιδιά, είμαι 100% σίγουρος ότι η νέα πινακίδα ΔΕΝ μπαίνει στο S! Έχω άδικο?!?!!? H εξάτμιση έρχεται πιο έξω από το τέλος του πίσω φτερού...

ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ

ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΠΙΑ ΚΡΥΒΕΙ ΤΑ ΦΛΑΣ!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΣΕ ΕΝΑ APRILLIA MILLE ΝΟΜΙΖΩ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΞΑΤΜΗΣΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GTZ750
31/10/2005, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ρε παιδιά, είμαι 100% σίγουρος ότι η νέα πινακίδα ΔΕΝ μπαίνει στο S! Έχω άδικο?!?!!? H εξάτμιση έρχεται πιο έξω από το τέλος του πίσω φτερού...

για αυτο δεν την βαζεις καθολου!!!!:D :D :D :D

adam_tsouk
31/10/2005, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
για αυτο δεν την βαζεις καθολου!!!!:D :D :D :D


Αυτό ισχυρίζομαι και εγώ αλλά δεν είναι η λύση.


Μη ξεχνάς ότι αν κυκλοφορείς στην Αθήνα ή σε άλλη μεγάλη πόλη έχεις πρόβλημα.....

vakou
31/10/2005, 19:09
Όπως όλοι ξέρεται οι νέες πινακίδες είναι ίδιες σε διαστάσεις (δυστυχώς) με αυτές που κυκλοφορούν χρόνια τώρα στη Γερμανία, & αφο΄θ αποφασίστικε σε όλη την Ευρώπη να έχουν το ίδιο μέγεθος, δεν τίθεται θέμα αλλαγής τους!


27189

skeyos
01/11/2005, 20:29
Den einai na kykloforeis pantos kentro xoris pinakida. Emena se mia mera me stamathsan 2 fores gia thn pinakida. Mallon gia na mou th spasoun to ekanan.

DrIoannis
03/11/2005, 11:41
Σημερα την πηρα και ειναι ταμπελα ολοκληρη

McGyver
03/11/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Σημερα την πηρα και ειναι ταμπελα ολοκληρη

Άντε βρε, καλορίζικη...

Εσένα σου έδωσαν μαζί το βιβλίο της Βέφας για ψητά του φούρνου;

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Γ@μώ τα υπουργεία μου, γ@μώ!

SF
03/11/2005, 11:57
Dr Ioannis, έχεις Ζ? Την έβαλες? Μπορείς να ποστάρεις φωτογραφία???

idi
03/11/2005, 13:30
SF ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΤΟ Ζ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΩΡΟ ΤΗ ΒΑΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ ΟΕΟ :D :D :D :D :D


27330

webman
03/11/2005, 21:39
Να δώ πότε θα την πάρω κι εγώ. Όχι πως με νοιάζει, άλλωστε καλύτερα έτσι που γλιτώνω και τα ραντάρ!

Εμένα μου είπαν κάτι για χριστούγεννα, οπότε μέχρι τα χριστούγεννα ο κώλος μου θα είναι ανώτερος!! Μετά, άστα βράστα!

Δε τάμπελ γουίλ κάμ! :sick: :sick:

Lazio
04/11/2005, 09:58
ελα μην μασας εγω θα την διπλωσω στις ακρες και θα γινει KAWLA ! :wave2: :wave2:

webman
04/11/2005, 15:40
Τώρα θα δημιουργηθεί μία νέα τέχνη, πώς είναι το Graffity κ.α. κάτι τέτοιο, αλλά θα έχει να κάνει με τις τεράστιες πινακίδες! Θα αναγκαζόμαστε να τις διπλώνουμε σε διάφορα σχήματα για να τις ομορφαίνουμε!

Καιρός να δημιουργηθούν καινούργια επαγγέλματα, Διπλωτής πινακίδων "Ο Jimmys"! Σε διάφορα σχήματα...

Μα τί λέω πάλι!:D :D :wave2: :wave2:

webman
09/11/2005, 16:08
Μόλις σήμερα πήρα την πινακίδα!

Τελικά είναι ακόμη πιο χάλια απ'ότι περίμενα! Δεν την είχα δεί πάνω σε Zού (την είχα δεί σε παπί μόνο!) και μόλις την έβαλα μόνο που δεν με έπιασε συγκοπή! Είναι αηδία!
Προσοχή, όχι πάνω από 230 χλμ/ώρα! Μετά τα 230 χάνεις την πινακίδα και ο άτυχος δεν θα είσαι εσύ, αλλά ο πίσω σου που θα την φάει στα μούτρα!

Ήθελα και να ήξερα ποιός τη σχεδίασε! Αλλά πάλι τα ίδια θα ξαναλέμε; ΆΑαααχχΧ!!

Μάη τάμπελ σάκς!!!!! :yuck: :yuck:

I want my ass back!! :bigcry: :bigcry: