PDA

View Full Version : Μας τη φέραν οι βάρβαροι



o_gavros
29/07/2015, 23:13
Μετά απο ένα γεμάτο near-miss καταστάσεις μήνα, σήμερα πουρνό πουρνό τα καταφερα.
το στόρυ χιλιοπαιγμένο.
ταρίφας,σφάξιμο στοπ και έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ.
Σε σλο μο σχεδόν του την έδωσα (κανα 30χαω) και του κατέβασα την πρόσοψη.
το παπί την άκουσε στερεοφωνικά, εγώ πιο μονοφωνικά.
Προσέχετε ρεεεεε!





Υγ: ερωτεύτηκα την γιατρό που με κοίταξε.
Υγ2:πουσαι κοπελια αν διαβαζεις μοτο, ο γιαννης ο μπούκας να ξέρεις σε κάνει πολύ κέφι :bigcry:

teogtp
29/07/2015, 23:16
Φακ......
Ελπιζω να είναι κατι επιπόλαιο. .....
:beer:

Εντιτ :
Δεν μιλαω για το αίσθημα με την γιατρο.....:D

DrEvil
29/07/2015, 23:53
Περαστικα ρε φιλαρακι...
:(

RaGe_Raptor
29/07/2015, 23:59
Περαστικά ...!!!! :beer:

Hayate
30/07/2015, 00:06
Τι; που; πως; γιαννο περαστικά ρε

fournas
30/07/2015, 00:06
οχι ρε .. :(

ποτε ξανα φιλε :beer:

Ζεύκας
30/07/2015, 00:09
περαστικά ρε μαν κ καλά ξεμπερδέματα :beer:

cosgili
30/07/2015, 00:12
Περαστικά αγορίνα μου και ποτέ ξανά!!!:beer:

7Tolis
30/07/2015, 00:20
Για πες για τη γιατρό. Εσύ καλά είσαι εφόσον γράφεις.

BLiTzER
30/07/2015, 00:21
Φωτογραφίες γιατρού plx.

Και περαστικά ;)

taisteal
30/07/2015, 01:16
Περαστικα ρε φιλε..

ggs
30/07/2015, 01:39
Ρε άσε τα μελομενα και πες μας ..ο ταριφας πως είναι;...ζει;:lol:

Γιαννακό περαστικά ρε. Για να γραφείς και να κανεις χαβαλε υποθέτω οτι δεν έχεις κάτι σοβαρό γι αυτό και η πλάκα.

skylaros
30/07/2015, 01:51
Περαστικά και ποτέ ξανά!

Bob_o_mastoras
30/07/2015, 03:11
Περαστικα και μαπες στον ταριφα!!!

pipe_smoker
30/07/2015, 05:23
Ρε μπα γαμω τις ζεστες τους για καλοκαίρι!
Δυο κιτρινιαρηδες έχω φτάσει στο αμήν να σβερκωσω τις τελευταίες μέρες.

Περαστικά ρε Γιάννο!
Ποτε ξανά ρε αγόρι!:beer:


Πες νοσοκομείο και όνομα της γιατρεσσας και τα υπόλοιπα άς'τα πάνω μου.
Έχω καταστρώσει σχεδιο σατανικο:evil:

spyrakos35
30/07/2015, 05:50
περαστικά ρε γιάννη.....

και μία καντάδα για πάρτη σου....

γιαννη πονάς
γ@μιέτ' ο πειραιάς :D

:beer:

theofilos888
30/07/2015, 05:58
Περαστικα ρεεεεε!!!!!!!! Κ το νου σου με τις γιατρινες!!!!

mikes
30/07/2015, 06:54
περαστικα και σιδερένιος..

οσο για τη γιατρο, καλυτερα αστην... πιθανότατα να την εχει πηδηξει και αυτην ο σπαλιαρας..

zannisvel
30/07/2015, 06:57
περαστικα ρε φιλε. Αφου απεφυγες τα χειρότερα τοτε ολα καλα. περιμενουμε ρο story με τη γιατρο... Η φαντασια μας οργιαζει.
:beer::beer:

kyo
30/07/2015, 07:20
περαστικα φιλε

vaska
30/07/2015, 07:54
ότι είπαν οι από πάνω, περαστικά και φωτό της γιατρού και αν είναι δυνατός φωτο HD για ακαδημαϊκούς και μόνο λόγους.

Εύχομαι να είναι το τελευταίο.
:beer:

Eversman
30/07/2015, 07:55
Περαστικά Γιάννη! Οφείλεις στον εαυτό σου, μία επανεξέταση από την γιατρό :)

pipe_smoker
30/07/2015, 08:00
Εύχομαι να είναι το τελευταίο.
:beer:

Πας καλά μωρε κι εσύ?
Ο άλλος ο φάπας, ο χαστουκης, πώς τον λένε, έχει καρφιτσωσει 4.000 και συνεχίζει.

Κι ο Γιάννης μας, νέο παιδί, απο τώρα θα την κλείσει την "καριέρα" του επειδή εμφανίστηκε μια ωραία γιατρός?

:lol::lol::lol:

nikos_abel
30/07/2015, 08:01
Ιατρός - στούκα 1-0.

Περαστικά αγορίνα

MG-KTiNoS
30/07/2015, 08:02
Υγ: ερωτεύτηκα την γιατρό που με κοίταξε.
Υγ2:πουσαι κοπελια αν διαβαζεις μοτο, ο γιαννης ο μπούκας να ξέρεις σε κάνει πολύ κέφι :bigcry:

Που να δώσεις και αίμα στον Ευαγγελισμό....
:D

Ρούφα με παιδι μου ρούφαμε θα φωνάζεις!!!

o_gavros
30/07/2015, 09:06
Αλόχα και περνάω κατευθείαν στα σημαντικά.
Κλαίω που λέτε, γοερά, γιατί απο την γιατρό δεν κράτησα κατι άλλο πέρα απο τα μάτια της και τη ζημιά που αυτά μου κάμανε.
Λυπάμαι που θα απογοητεύσω το φιλοθέαμον αλλά φωτοντοκουμέντα δεν έχω.
Είμαι απαράδεχτος,το ξέρω,αλλά απαλάσσομαι λόγω προτέρου ανέντιμου βίου.
Γενικό Κρατικό Νικαίας έγινε το μελέ,αλλά κάτι ο καύσων, κάτι το πουταναόλα που διακρίνει τα ελληνικά ιδρύματα υγείας, ούλα μπα ούλα ντα, το χάσαμε το γκομενακι.
Η προτροπή του Μπαναώτη για επανεξέταση με ιντριγκάρει βέβαια(κι ας χαίρω άκρας υγείας), αλλά μπαίνουν πρακτικά ζητήματα στη μέση που το δυσκολεύουν.

Σε άλλα νέα, ο ταρίφας ζει (πφφφ...κακοήθειες),τα στρουμφάκια ήρθαν πρώτα, τα γερανά των οδικώνε ακολούθησαν, (ξήλωσα μάλιστα και το χερούλι στου δικού μου αλλανταξειμωρεσυμβαινουναφτά),το μηχανακι αναμένει στο συνεργείο τον αστυνόμο Μπέκα της ασφαλιστικής του ταρίφα για να διαπιστωθεί το πόσο στέρεο ήτο το άκουσμα και η ζωή συνεχίζεται όμορφα στο μικρό γαλατικό χωριό του Πειραιά.

Pan (dvs)
30/07/2015, 09:17
Για να εχεις ορεξη να γραφεις μαλακιες στο moto δεν σε φοβαμαι,εισαι μια xαρα.Περαστικα και ολα τα αλλα θα γινουν.

o_gavros
30/07/2015, 09:19
εννοείται ρε Πανο,δεν έπαθα τίποτα. λίγο τα γονατα μονο πονάνε απο το χτύπο.
τα επίλοιπα δε γαμιόνται;
αν και όχι,τωρα που το ξανασκέφτομαι όχι όλα τα επίλοιπα.
η γιατρίνα μου δε θέλω να μάθω ότι γαμιέται αλλού :bawl:

Manalishi
30/07/2015, 09:22
Περαστικά!!

nihristo
30/07/2015, 09:43
Περαστικά ρε φίλε! Εμένα μετά το στούκο με γεροντονεανία που έκανε αναστροφή, η γιατρέΣΣα που με ανέλαβε όταν έκανε όπισθεν ακουγόταν το μπιπ-μπιπ του γερανού.

Αυτό με το near-miss, πόσο αληθινό ρε πστμ.

Ποτέ ξανά εύχομαι, μόνο άντρες γιατροί, δεν είμαστε για περιπέτειες.

o_gavros
30/07/2015, 09:57
Ωπα ώπα,μπάστα κουμπάρε.
τιναφτα για μόνο άντρες γιατροί;
ώπα,όχι κι έτσι.
το ίδιο είναι να σε κουράρει ο Ανέστης με τη μουστάκα, και το ίδιο το κάθε αέρινο πλασματακι με τα μεμέ του να κουνιούνται ανάλαφρα στο χώρο;

sapila racing
30/07/2015, 09:59
Περαστικά!
Παντως πρέπει να πας για επεναξέταση.. :)

buckley
30/07/2015, 10:07
Αλόχα και περνάω κατευθείαν στα σημαντικά.
Κλαίω που λέτε, γοερά, γιατί απο την γιατρό δεν κράτησα κατι άλλο πέρα απο τα μάτια της και τη ζημιά που αυτά μου κάμανε.
Λυπάμαι που θα απογοητεύσω το φιλοθέαμον αλλά φωτοντοκουμέντα δεν έχω.
Είμαι απαράδεχτος,το ξέρω,αλλά απαλάσσομαι λόγω προτέρου ανέντιμου βίου.
Γενικό Κρατικό Νικαίας έγινε το μελέ,αλλά κάτι ο καύσων, κάτι το πουταναόλα που διακρίνει τα ελληνικά ιδρύματα υγείας, ούλα μπα ούλα ντα, το χάσαμε το γκομενακι.
Η προτροπή του Μπαναώτη για επανεξέταση με ιντριγκάρει βέβαια(κι ας χαίρω άκρας υγείας), αλλά μπαίνουν πρακτικά ζητήματα στη μέση που το δυσκολεύουν.

Σε άλλα νέα, ο ταρίφας ζει (πφφφ...κακοήθειες),τα στρουμφάκια ήρθαν πρώτα, τα γερανά των οδικώνε ακολούθησαν, (ξήλωσα μάλιστα και το χερούλι στου δικού μου αλλανταξειμωρεσυμβαινουναφτά),το μηχανακι αναμένει στο συνεργείο τον αστυνόμο Μπέκα της ασφαλιστικής του ταρίφα για να διαπιστωθεί το πόσο στέρεο ήτο το άκουσμα και η ζωή συνεχίζεται όμορφα στο μικρό γαλατικό χωριό του Πειραιά.

Μάλιστα ,τι νούμερο σουτιέν είπες φόραγε δεν θυμάμαι...

o_gavros
30/07/2015, 10:10
δε φόραγε :bawl::rotflmao:

spyro
30/07/2015, 10:29
περαστικά και σιδερένιος Γιάννη

gior-gos
30/07/2015, 10:40
Τωρα τι να σου πω; Περαστικά; Αφου δεν χτυπησες. Να πω περαστικά στην καρδουλα σου; :a07: Ουτε. Ειν ωραια αυτα ρει! Περαστικά στο μηχανακι θα πω και ποτέ ξανα στουκο. :beer:

amyroukai
30/07/2015, 10:54
Ωραία πράγματα (για την γιατρό).

Θα έλεγα για τα κίτρινα αλλά έχουμε και έναν δωμέσα που είναι ΟΚ, οπότε μην γενικεύσω. Δυστυχώς έχουν ΟΛΟΙ ξεφύγει όλο και περισσότερο, όχι μόνο οι ταχυτζήδες, δεν ξέρεις πόθεν σου 'ρχεται...

Περαστικά ρε μαν, και μακάρι να μην έρθει το επόμενο τράκο ποτές.
Αλλά μακάρι να έρθει η γιατρέσσα πρόθυμη για να παίξει.... τον γιατρό.

spyrakos35
30/07/2015, 10:57
δε φόραγε :bawl::rotflmao:

Το χω παθει με οδοντιατρο..... Δραμα λεμε.....

o_gavros
30/07/2015, 11:01
Ωραία πράγματα (για την γιατρό).

Θα έλεγα για τα κίτρινα αλλά έχουμε και έναν δωμέσα που είναι ΟΚ, οπότε μην γενικεύσω. Δυστυχώς έχουν ΟΛΟΙ ξεφύγει όλο και περισσότερο, όχι μόνο οι ταχυτζήδες, δεν ξέρεις πόθεν σου 'ρχεται...

Περαστικά ρε μαν, και μακάρι να μην έρθει το επόμενο τράκο ποτές.
Αλλά μακάρι να έρθει η γιατρέσσα πρόθυμη για να παίξει.... τον γιατρό.

μωρε ο άνθρωπος εντάξει ήτανε.μου έδωσε και κωδικό για φρι κούρσα με το ταξιμπιτ για να γυρισω σπιτι απο το συνεργειο.
ήτανε να γίνει η μαλακία απλά,ένα μήνα κυριολεκτικα με νιαρ μιςς την έβγαλα.
την Τρίτη πχ γλίτωσα στο τσακ τη σούπα όταν μετα τα τουνελ στην ψαρόσκαλα,εφυγε απο λάδια μπροστα μου ένα μεγκασκουτερ και εγω πάλευα να αποφυγω κι αυτον και τα λάδια.
Εμενα δεν με νοιαζει το ποτέ ξανα.Με νοιάζει να μην χτυπαω.για τα σίδερα και τα πλαστικα,τα εχουμε πει.


Το χω παθει με οδοντιατρο..... Δραμα λεμε.....
ε μα τι σας λέω

teogtp
30/07/2015, 11:02
Το χω παθει με οδοντιατρο..... Δραμα λεμε.....

Φιλαρακι.......
Αν είναι να ξενιτευτω για να παρω ματι ,αστα βραστα......
:D

Εντιτ:
Δε μΕ λες.....στη Πίνδο τι ψάχνεις να βρεις; :D

bulmont
30/07/2015, 11:06
Για να εχεις ορεξη να γραφεις μαλακιες στο moto δεν σε φοβαμαι,εισαι μια ψαρα.Περαστικα και ολα τα αλλα θα γινουν.



+10000 :beer::beer::beer:

amyroukai
30/07/2015, 11:06
Δεν θα πάει για κυνήγι πάντως..

o_gavros
30/07/2015, 11:09
Α και μια συμβουλή προς τους αδύνατους.
τρώτε ρε παραπάνω.
ο όγκος σώζει λέμε!
παραδείγματα έχω δικά μου πολλά.απο αμάξι μέχρι και τραμ.

τρώτε λέμε και αφήστε τις μαλακίες με τις δίαιτες!

GiorgosLa
30/07/2015, 11:51
Ωπα ώπα,μπάστα κουμπάρε.
τιναφτα για μόνο άντρες γιατροί;
ώπα,όχι κι έτσι.
το ίδιο είναι να σε κουράρει ο Ανέστης με τη μουστάκα, και το ίδιο το κάθε αέρινο πλασματακι με τα μεμέ του να κουνιούνται ανάλαφρα στο χώρο;

Αν συνεχίσεις έτσι, το σκέπτομαι σοβαρά να έρθω Πειραιά και να ψάχνω ταξιτζή. Η πιο ανώδυνα, να αφήσω κάτω το μηχανάκι απαλά και να φωνάζω αχ, αχ, αχ! Δεν θα με πάνε στο ίδιο νοσοκομείο? :giggle:

Περαστικά πάντως, για όλα. :beer:

alres
30/07/2015, 12:18
Περαστικά αγόρι,
Καλά ακούγεσαι
Τα κιλά σώζουν, αλλά ακόμα περισσότερα σώζει να μην είσαι εντελώς λαπάς

Επανεξέταση κάμε, δίχως φόβο και με πολύ πάθος
Και να μην κουράζεις πολύ τα κοριτσα στα επείγοντα γιατί είμαστε πολύ οι υποψήφιοι για στούκες ειδικά όταν έχει πάνω από 35 βαθμούς

thunder ace
30/07/2015, 12:19
339051
Το χω παθει με οδοντιατρο..... Δραμα λεμε.....κατι τετοιο.

thunder ace
30/07/2015, 12:23
Για πες για τη γιατρό. Εσύ καλά είσαι εφόσον γράφεις.
ετσι ηταν;
339052

Ζεύκας
30/07/2015, 13:20
339051κατι τετοιο.

τι κάνει ο άνθρωπος άμα βλέπει μόνο προβατίνες στο χωριό του...

7Tolis
30/07/2015, 13:21
Αυτή είναι νοσοκόμα. Η γιατρός πρέπει να έχει στηθοσκόπιο.

nikos_abel
30/07/2015, 15:06
Βάζω και εγώ sexy doctor στο γούγλη να ποστάρω μια εικόνα...






















































339064
:lol:

Billymuse
30/07/2015, 15:08
Περαστικά ρε φίλε! Ελπίζω να μην την έπαθες άσχημα εντομεταξυ πριν μερικές μέρες πάλι σε είδα στο Κερατσίνι αλλα δε πρόλαβα να χαιρετήσω :beer:

harris_x
30/07/2015, 15:13
Περαστικά ρε φίλε και ποτέ ξανά...

MikeG
30/07/2015, 15:38
Περαστικά man! Όσο για τη γιατρέσσα, πήγαινε πάλι να της πεις ότι πονάς...

o_gavros
30/07/2015, 16:35
έκφυλοι σάτυροι εκ του Σειρηνάκη ορμώμενοι, το κορίτσι δεν ήτανε τσόντα.
ειχε ήθος,είχες αξίες,είχε ματάρες,είχε γενικώς.
ΔΕΝ είχε νταμπολ ντι μπροστοκούνα όπως ξεδιάντροπα οργιάζει η φαντασία σας, τς τς τς

7Tolis
30/07/2015, 17:07
Σε 3 ημέρες εφημερεύει πάλι να ξες πάντως. Μπορείς να της πας ιενα πισκές' να τη φχαρστηίς'α.

skylaros
30/07/2015, 20:13
Τι έγινε ρε παίδες, μαντρωμένους σας έχουν? Πιο πολύ τεστοστερόνη και από τη Θάνου όταν πήρε το ασημένιο ναουμ !!!


ps: Μακριά από Γιατρίνες, δικηγόρους και καλλιτέχνες :p

MikeG
30/07/2015, 20:14
ps: Μακριά από Γιατρίνες, δικηγόρους

Για κάνε ένα explain τις εμπειρίες σου..

bulmont
30/07/2015, 20:37
ps: Μακριά από Γιατρίνες, δικηγόρους και καλλιτέχνες :p


Για κάνε ένα explain τις εμπειρίες σου..




Κι' αν είναι εύκολο βάλε και καμμιά φωτογραφία...............

skylaros
30/07/2015, 20:47
Έλα μωρέ πλακίζω, όπως θα μπορούσα να έλεγα μακριά από Ιχθύεις και Διδύμους :p Φυσικά θα μπορούσα να τραβήξω το trolling δίνοντας κοινωνικές προεκτάσεις στο θέμα επάγγελμα και ανθρώπινες σχέσεις αλλά πολύ ζέστη ρε παιδί μου!

bulmont πρέπει να φύγεις από τις κελεμπίες γρήγορα!!!

mikes
30/07/2015, 21:06
Το χω παθει με οδοντιατρο..... Δραμα λεμε.....

https://www.youtube.com/watch?v=Ds2sXUTq2pE :smokin:

mikes
30/07/2015, 21:09
Αυτή είναι νοσοκόμα. Η γιατρός πρέπει να έχει στηθοσκόπιο.
339074

339075

Billymuse
30/07/2015, 21:55
Αυτη είναι για το αν του έφυγε κανα σφράγισμα..

DrEvil
30/07/2015, 22:43
Αυτη είναι για το αν του έφυγε κανα σφράγισμα..
Η για να του φυγουν τα σφραγισματα ;)

skylaros
31/07/2015, 03:37
Υπάρχει άνθρωπος που του αρέσει αυτή η γυναίκα ? Ελπίζω ρε Γαύρε να έχεις καλό γούστο και να μην είναι σα και δαύτη η γιατρέσσα που λες!

Αν αλήθεια σου άρεσε και κρίνεις ταυτόχρονα πως δεν είναι και άδειο μύδι πάρε ένα κουτί γλυκά πήγαινε στο τμήμα που σε περιέθαλψαν και πες τους ένα ευχαριστώ. Διακριτικά και όμορφα πες της πως θα ήθελες να την ξαναδείς χωρίς να χρειαστεί να γίνει θαμώνας στα επείγοντα και ποιος ξέρει μπορεί κάτι όμορφο να βγει. :)

pipe_smoker
31/07/2015, 07:45
Υπάρχει άνθρωπος που του αρέσει αυτή η γυναίκα ? Ελπίζω ρε Γαύρε να έχεις καλό γούστο και να μην είναι σα και δαύτη η γιατρέσσα που λες!

Αν αλήθεια σου άρεσε και κρίνεις ταυτόχρονα πως δεν είναι και άδειο μύδι πάρε ένα κουτί γλυκά πήγαινε στο τμήμα που σε περιέθαλψαν και πες τους ένα ευχαριστώ. Διακριτικά και όμορφα πες της πως θα ήθελες να την ξαναδείς χωρίς να χρειαστεί να γίνει θαμώνας στα επείγοντα και ποιος ξέρει μπορεί κάτι όμορφο να βγει. :)

Σωραιος:beer:

Λελουδα ομως, οχι γλυκά.

foogr01
31/07/2015, 10:10
Πολλά περαστικά !

o_gavros
31/07/2015, 10:38
Υπάρχει άνθρωπος που του αρέσει αυτή η γυναίκα ? Ελπίζω ρε Γαύρε να έχεις καλό γούστο και να μην είναι σα και δαύτη η γιατρέσσα που λες!


ρε το κορίτσι ήτανε σωστό ναπούμε,οχι τζουλια :lol:

noodles
31/07/2015, 10:55
περαστικα αδερφε! τη γιατρινα θα την ξεπερασεις με την παρωδο του χρονου:)

tai
31/07/2015, 13:18
περαστικά για την γιατρίνα Γιάννη :)

bulmont
31/07/2015, 15:08
Υπάρχει άνθρωπος που του αρέσει αυτή η γυναίκα




































Ναι...

pektis
31/07/2015, 15:21
Περαστικα...;)

skylaros
31/07/2015, 15:22
Σωραιος:beer:

Λελουδα ομως, οχι γλυκά.

Όχι λουλούδια! Είναι το περιβάλλον εργασίας της και κάτι τέτοιο μπορεί να τη φέρει σε πολύ δύσκολη θέση. (Ποτέ δε θα προσέγγιζα κάποια στη δουλειά της, θέλω αν φλερτάρω να μπορεί η όποια αν νιώσει κάπως να μπορεί να μου πει φύγε από εδώ) Επίσης μπορεί να υπάρχει πρόσωπο μέσα στον ίδιο χώρο και να δημιουργήσει αναστάτωση και αυτό καθόλου ωραίο. Η μπορεί γενικά η κοπέλα να μη θέλει να δώσει "δικαιώματα" στον όποιο καλοθελητή θέλει να κρεμάσει κουδούνια. Γι'αυτό όταν βρει χρόνο, θα πάει με γλυκά γενικά για όλους και μόλις βρει ευκαιρία θα την ευχαριστήσει και κοιτώντας τη στα μάτια όχι γλυκανάλατα αλλά με χαμόγελο θα της πει πως θα ήθελε να του δώσει την ευκαιρία να βγουν για ποτό, θα της δώσει διακριτικά και το τηλ του και αν θέλει η κοπέλα θα τον καλέσει.

ps: Να κάνουμε τομέα " Έρωτας και ζώδια" :ppp

taisteal
31/07/2015, 15:23
Όχι λουλούδια! Είναι το περιβάλλον εργασίας της και κάτι τέτοιο μπορεί να τη φέρει σε πολύ δύσκολη θέση. (Ποτέ δε θα προσέγγιζα κάποια στη δουλειά της, θέλω αν φλερτάρω να μπορεί η όποια αν νιώσει κάπως να μπορεί να μου πει φύγε από εδώ) Επίσης μπορεί να υπάρχει πρόσωπο μέσα στον ίδιο χώρο και να δημιουργήσει αναστάτωση και αυτό καθόλου ωραίο. Η μπορεί γενικά η κοπέλα να μη θέλει να δώσει "δικαιώματα" στον όποιο καλοθελητή θέλει να κρεμάσει κουδούνια. Γι'αυτό όταν βρει χρόνο, θα πάει με γλυκά γενικά για όλους και μόλις βρει ευκαιρία θα την ευχαριστήσει και κοιτώντας τη στα μάτια όχι γλυκανάλατα αλλά με χαμόγελο θα της πει πως θα ήθελε να του δώσει την ευκαιρία να βγουν για ποτό, θα της δώσει διακριτικά και το τηλ του και αν θέλει η κοπέλα θα τον καλέσει.

ps: Να κάνουμε τομέα " Έρωτας και ζώδια" :ppp

Ελεος ρε μλκ :lol:

pipe_smoker
31/07/2015, 15:26
Όχι λουλούδια! Είναι το περιβάλλον εργασίας της και κάτι τέτοιο μπορεί να τη φέρει σε πολύ δύσκολη θέση. (Ποτέ δε θα προσέγγιζα κάποια στη δουλειά της, θέλω αν φλερτάρω να μπορεί η όποια αν νιώσει κάπως να μπορεί να μου πει φύγε από εδώ) Επίσης μπορεί να υπάρχει πρόσωπο μέσα στον ίδιο χώρο και να δημιουργήσει αναστάτωση και αυτό καθόλου ωραίο. Η μπορεί γενικά η κοπέλα να μη θέλει να δώσει "δικαιώματα" στον όποιο καλοθελητή θέλει να κρεμάσει κουδούνια. Γι'αυτό όταν βρει χρόνο, θα πάει με γλυκά γενικά για όλους και μόλις βρει ευκαιρία θα την ευχαριστήσει και κοιτώντας τη στα μάτια όχι γλυκανάλατα αλλά με χαμόγελο θα της πει πως θα ήθελε να του δώσει την ευκαιρία να βγουν για ποτό, θα της δώσει διακριτικά και το τηλ του και αν θέλει η κοπέλα θα τον καλέσει.

ps: Να κάνουμε τομέα " Έρωτας και ζώδια" :ppp

Το γλυκό είναι μπανάλ μωρ'αδερφέ μου όμως.

Το λουλούδι έχει άλλη χάρη.
Θα τονε στείλω εγώ σε ανθοπώλη να του σιάξει ανθοδέσμη που ρίχνει σέκο και την Μπελούτσι:D

Μ'αρέσει που το συζητάμε κιόλας κι ο ξενοδόχος άφαντος.


Γιάαααααααν'!!!!!!!!!!!

Θα πας ρε μλκ ή τσάμπα γράφουμε λες και τα λέμε στο κοσμοπόλιταν?

o_gavros
31/07/2015, 17:17
έλα σόρρυ μάγκες αλλά ήμαν στο μποτέ, έφτιαχνα νυχακια.
έχω κλάσει στο γέλιο λέμε

συμφωνω με το σκυλο πάντως.

SONone
31/07/2015, 20:40
Γιαννη περαστικα ρε.. οσο για τα υπόλοιπα με τα ματια τα πλανα καλα να παθεις..

skylakos βοηθα λιγο γιατι εδω μεσα τα παιδια το εχουν χασει λιγο. τι λουλούδια ρε pipe? σε νοσοκομείο? οχι στεφάνι να παει :yuck:.... στα "κυβικα" μας παμε και αναλογο δωρο.
για τρολια θα σου ελεγα να πας τπτ ΜπριΤζολιδια αλλα ας ειμεθα σεμνοι.. γλυκα για τα παιδια που σε ειδαν και την γιατρεσα ξεμοναχιασμα και ΟΧΙ greek lover. :beer:

skylaros
09/08/2015, 11:04
Περνάνε οι μέρες, κανόνισε να πας και να έχει άδεια :p

devil's animal
09/08/2015, 14:16
περαστικα για ολα...
:beer::beer: