PDA

View Full Version : Cbr 125 ή Sym wolf 125;



Stefanos12
12/08/2015, 16:12
Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο..απο εμφανιση μου αρεσει πιο πολυ το sym αλλα δεν ξερω το κατα ποσο ειναι αξιοπιστο..απο την αλλη το cbr ειναι honda..σταθερη αξια και καμια αμφιβολια για την ποιοτητα του..Οδηγω το παπι του πατερα μου εδω και ενα χρονο και θελω να παρω κατι διαφορετικο..ειμαι 19 χρονων δηλ νεος οδηγος.Τι προτεινετε;
Ευχαριστω εκ των προτερων!

George_Sp
12/08/2015, 16:20
Μια χαρά το λυκάκι. Δεν υπάρχουν παράπονα εδώ και 3 χρόνια που κυκλοφορεί και ο Γκοργκόλης έχει αρκετά μεγάλο δίκτυο και καλή υποστήριξη. Αν σου κάνει αυτό κλικ στο μάτι, καλορίζικο. :)

GFawkes
13/08/2015, 08:10
Και εγω το γουλφ θα κοιταζα καλυτερα....

πιο πρακτικο, με καλη αντιπροσωπεια....

noodles
13/08/2015, 10:57
μια χαρα ειναι το sym (μου αρεσει περισσοτερο σα σχεδιο). καλο ελεγχο σε μηχανικο να κανεις αν παρεις μεταχειρισμενο και δε θα εχεις προβλημα.

Panos76
13/08/2015, 11:04
Πιο όμορφο το SYM, πιο φρέσκο, πιο μηχανή οπτικά, αλλά εγώ μάλλον το cbr θα τσίμπαγα από κάλο στο κεφάΛι :D .

Σημαντικό είναι να κάτσεις επάνω τους, να τα νοιώσεις, ιδανικά να τα οδηγήσεις και να επιλέξεις όπου κουμπώνεις καλύτερα.

Ζεύκας
13/08/2015, 12:34
απο την αλλη το cbr ειναι honda..σταθερη αξια και καμια αμφιβολια για την ποιοτητα του..


άλλο τα χόντα του τώρα και άλλο τα χόντα των πατεράδων μας.
τότε όλα κατασκευάζονταν από τζαπόνια μαστόρια και είχαν εξαιρετικά υλικά.

τώρα τα μικρά κατασκευάζονται σε κάτι ινδίες και ταίλανδες και δεν έχουν και
καμιά διαφορά από τα sym, kymco κτλ.

strokt up
17/08/2015, 10:50
Ειδικά αν πρόκειται για καινούργιο πάρε το wolf. Αν θες μεταχειρισμένο όποιο βρείς σε καλύτερη αναλογία τιμής-κατάστασης