PDA

View Full Version : Προς Βόρειους-Συνάντηση



Σελίδες : [1] 2

angels_gr
01/11/2005, 09:41
Που είστε παλικάρια μου??? Λοιπόν, προτείνω να βρεθούμε την Παρασκευή 04/11/2005 στην Καμάρα στις 18:00 για να πάμε για κανά καφέ. Έχω να σας πω ενδιαφέρουσα νέα από το τελευταίο μου ταξίδι.

:wave2: :beer: :wave2:

OldMan
01/11/2005, 09:44
:lol: :rotflmao: :lol:

Ρε Χάροντα, έχεις μετρήσει πόσες φορές αναγγέλθηκε συνάντηση και πόσες από αυτές έγινε ???

:wave2: :beer: :wave2:

angels_gr
01/11/2005, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :rotflmao: :lol:

Ρε Χάροντα, έχεις μετρήσει πόσες φορές αναγγέλθηκε συνάντηση και πόσες από αυτές έγινε ???

:wave2: :beer: :wave2:


Φίλε OldMan, όποτε καλώ τα παλουκάρια μας πάντα έρχονται. Θα το δεις. Ο μόνος που μας αποφεύγει τελείως είσαι εσύ!!! Γιατί βρε??? Κάνουμε τακτικά μπάνιο!!!

:wave2: :rotflmao: :wave2:

dukeandthecity
01/11/2005, 09:48
Μέσα.....

Angels για πες για το περιστατικο στις κ. Μαρίας .......... να ΑΚΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ εδω μέσα...:D :D :D :D :D :D

angels_gr
01/11/2005, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Μέσα.....

Angels για πες για το περιστατικο στις κ. Μαρίας .......... να ΑΚΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ εδω μέσα...:D :D :D :D :D :D


Η πρώτη συμμετοχή και έρχονται και οι άλλοι.

Τι να πρωτοπώ για εκείνη την μέρα!!! Για τα υπέροχα φαγητά, για τις κοπέλες που ήθελαν να τις κάνουμε βόλτες και μας κερνούσαν κρασάκι (λέμε και καμιά μαλακία), για το υπέροχο τοπίο, και πάνω από όλα για την υπέροχη παρέα!!!
:wave2: :rotflmao: :wave2:

city
01/11/2005, 10:09
Μέσα φυσικά!:D
Η συνάντηση εκτός των άλλων αποσκοπεί σε εύρεση νέας τοποθεσίας για εξόρμηση..
:evil:

OldMan
01/11/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
προτείνω να βρεθούμε την Παρασκευή 04/11/2005 στην Καμάρα

Κανονίστε, γιατί όποτε μαζεύονται πάνω από 7-8 άτομα στην Καμάρα, τους την πέφτουνε τα Μ.Α.Τ. !!!

(Τουλάχιστον έτσι γινόταν παλιότερα...)

:lol: :wave2: :lol:

angels_gr
01/11/2005, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κανονίστε, γιατί όποτε μαζεύονται πάνω από 7-8 άτομα στην Καμάρα, τους την πέφτουνε τα Μ.Α.Τ. !!!

(Τουλάχιστον έτσι γινόταν παλιότερα...)

:lol: :wave2: :lol:

Παλιότερα, τώρα όμως πηγαίνουμε μεταφιεσμένοι!!! Φοράμε τα καλσόν στα πόδια μας και όχι στο κεφάλι μας!!! Βρε θα έρθεις καμιά φορά και εσύ να σε γνωρίσουμε από κοντά??? Μόνο λόγια ακούμε για σένα!!! Και είδες πως η παρέα μας μεγαλώνει σιγά σιγά???

:wave2: :rotflmao: :wave2:

Dodok edessa
01/11/2005, 10:32
ρε κουφαλίτσες περάσατε απο εδω ,και το εμαθα αμεσως οτι ηρθατε ,την ωρα ακομα που βγαζατε τα μπουφαν σας στο παρκο,αλλα εκει που ημουν ηταν αδυνατον να ερθωνα σας δω.Γαμωτο ηταν να ερθει εκεινη την ημερα και ο siokata αλλα ηταν πολυ δυσκολη μερα .:(
Πηγατε και στον αγιο αθανασιο στην κυρα μαρια ειδα:eyepop: ακομα λεει στον κόσμο για ενα ομορφοπαιδο που ετρωγε τα πάντα :lol: :lol: μαλλον ο zan ητανε :lol: :beer:

Dodok edessa
01/11/2005, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Βρε θα έρθεις καμιά φορά και εσύ να σε γνωρίσουμε από κοντά??? Μόνο λόγια ακούμε για σένα!!! :wave2: :rotflmao: :wave2:


τοτε ειναι που θα ερθουν και τα κομμαντα :lol: :lol: :rotflmao:

angels_gr
01/11/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ρε κουφαλίτσες περάσατε απο εδω ,και το εμαθα αμεσως οτι ηρθατε ,την ωρα ακομα που βγαζατε τα μπουφαν σας στο παρκο,αλλα εκει που ημουν ηταν αδυνατον να ερθωνα σας δω.Γαμωτο ηταν να ερθει εκεινη την ημερα και ο siokata αλλα ηταν πολυ δυσκολη μερα .:(
Πηγατε και στον αγιο αθανασιο στην κυρα μαρια ειδα:eyepop: ακομα λεει στον κόσμο για ενα ομορφοπαιδο που ετρωγε τα πάντα :lol: :lol: μαλλον ο zan ητανε :lol: :beer:


Γεια σου πατρίδα. Φίλτατε όταν περάσαμε από τα μέρη σου, σπάσαμε τα τηλέφωνα για να σε βρούμε αλλά συνέχεια μας έλεγε πως έχεις κλειστό το κινητό!!! Φανταστήκαμε πως θα είσαι πάνω στα βουνά και έτσι αρχίσαμε να σε ψάχνουμε στο Καϊμακτσαλάν!!! Και ψάξε ψάξε βρήκαμε την ταβέρνα της καρα Μαρίας!!!

Που είσαι βρε φίλε??? Θα έρθεις στην συνάντησή μας??? Το Cagiva το έφτιαξες???

:wave2: :rotflmao: :wave2:

Dodok edessa
01/11/2005, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Γεια σου πατρίδα. Φίλτατε όταν περάσαμε από τα μέρη σου, σπάσαμε τα τηλέφωνα για να σε βρούμε αλλά συνέχεια μας έλεγε πως έχεις κλειστό το κινητό!!! Φανταστήκαμε πως θα είσαι πάνω στα βουνά και έτσι αρχίσαμε να σε ψάχνουμε στο Καϊμακτσαλάν!!! Και ψάξε ψάξε βρήκαμε την ταβέρνα της καρα Μαρίας!!!

Που είσαι βρε φίλε??? Θα έρθεις στην συνάντησή μας??? Το Cagiva το έφτιαξες???

:wave2: :rotflmao: :wave2:

ασε ρε κώτσο !:( ποια βουνα και λάγκάδια? :mad:
ειχα κατι τρεχαματα και δεκαπέντε μερες δεν εχω κατσει .την ημερα που ηρθατε ημουν στην κλινικη γιαυτο το ειχα κλειστό...αλλα τα αλάνια μου το σφυριξανε οτι σκασατε μυτη !:a13:
Με το cagiva ουτε ασχολήθηκα.:bawl:

nemethon
01/11/2005, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Κανονίστε, γιατί όποτε μαζεύονται πάνω από 7-8 άτομα στην Καμάρα, τους την πέφτουνε τα Μ.Α.Τ. !!!

(Τουλάχιστον έτσι γινόταν παλιότερα...)

:lol: :wave2: :lol:


ε και ;; Εμαθα οτι είσαι θηρίο και αφου είμαι "θηρίο" :a13: και εγώ τι είναι για μας μια κλούβα με ΜΑΤαδες;

OldMan
01/11/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemethon
ε και ;; Εμαθα οτι είσαι θηρίο και αφου είμαι "θηρίο" :a13: και εγώ τι είναι για μας μια κλούβα με ΜΑΤαδες;

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε σεις, το topic ονομάζεται "Συναντήσεις - Βόλτες" και όχι "Συμπλοκές - Αυτόφωρα" !!!
.
.
.
.
.
.
.
Γ@μωτ... την τρέλλα μου, "βράζει" το αίμα αυτών των νέων παιδιών ...
:rotflmao: :beer: :rotflmao:

OldMan
01/11/2005, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
...αλλα τα αλάνια μου το σφυριξανε οτι σκασατε μυτη !:a13:


Είχανε τίποτε "εκκρεμότητες" με παραγγελίες ??


Υ.Γ.
Μάγκες, μην διανοηθείτε να περάσετε από την ευρύτερη εκλογική περιφέρεια της Έδεσσας ΧΩΡΙΣ αυτοκόλλητο του moto.gr, γιατί θα δείτε τα μηχανάκια σας να ποστάρουν στις αγγελίες του Dodok !!!

(Σιβαρά μιλάω !!!)

dukeandthecity
01/11/2005, 11:24
Και πως θα γινει ρε OLD αφου ακόμα η Νικολούλη και Μάκης ψάχνουν τι έγινε με τα αυτοκόλλητα...:D :D :D :D

Dodok edessa
01/11/2005, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είχανε τίποτε "εκκρεμότητες" με παραγγελίες ??


Υ.Γ.
Μάγκες, μην διανοηθείτε να περάσετε από την ευρύτερη εκλογική περιφέρεια της Έδεσσας ΧΩΡΙΣ αυτοκόλλητο του moto.gr, γιατί θα δείτε τα μηχανάκια σας να ποστάρουν στις αγγελίες του Dodok !!!

(Σιβαρά μιλάω !!!)



:mad: E ΨΙΤΤΤΤ!!!:mad:
Τετοιες μαλακιες λέγατε και εκεινο το αναρχοκομουνι avarxia μου εβγαλε το ονομα οτι ειμαι συνεταιρος με εκεινον που εκλεβε μηχανακια απο την λαρισα βολο δεν ξερω και εγω απο που:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

απλα ηρθε ο βοηθος μου και με λεει ..αφεντικο ηρθε νεα παρτιδα,να παω να πάρω δειγμα .....??? κατι fazer κατι freewind gsxrrrrrrrrr....
:lol::rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
αλλα μόλις μου ειπε οτι ενα μπλε fazer ειχε αυτοκολλητο μοτο.γρ του ειπα :nono: :nono:

Dodok edessa
01/11/2005, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Και πως θα γινει ρε OLD αφου ακόμα η Νικολούλη και Μάκης ψάχνουν τι έγινε με τα αυτοκόλλητα...:D :D :D :D



τι χρωμα ειπες οτι ειναι ο δουκας σου ???:confused:
εχω παραγγελιά ενα φυστικί :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
μην τους ακους ...κατα βαθος ειμαι πολυυυυυυυ καλοοοοο παιδιιιιιιιιι:blush: :blush:

angels_gr
01/11/2005, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ασε ρε κώτσο !:( ποια βουνα και λάγκάδια? :mad:
ειχα κατι τρεχαματα και δεκαπέντε μερες δεν εχω κατσει .την ημερα που ηρθατε ημουν στην κλινικη γιαυτο το ειχα κλειστό...αλλα τα αλάνια μου το σφυριξανε οτι σκασατε μυτη !:a13:
Με το cagiva ουτε ασχολήθηκα.:bawl:

Φίλε μου το ήξερα πως είχες τρεξίματα και ελπίζω να τελείωσαν όλα. Όταν φτάσαμε εκεί βρήκαμε και μια παρέα από Κοζάνη. Τα παλικάρια κάνανε βόλτες στα όμορφα βουνά μας.
:)

angels_gr
01/11/2005, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa

.........................
απλα ηρθε ο βοηθος μου και με λεει ..αφεντικο ηρθε νεα παρτιδα,να παω να πάρω δειγμα .....??? κατι fazer κατι freewind gsxrrrrrrrrr....
:lol::rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
αλλα μόλις μου ειπε οτι ενα μπλε fazer ειχε αυτοκολλητο μοτο.γρ του ειπα :nono: :nono:


Χαχαχα έχω τον παράνομο νόμο με το μέρος μου. Προσέχετε λοιπόν γιατί έχω την Dodoc Security!!!

:rotflmao:

dukeandthecity
01/11/2005, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Χαχαχα έχω τον παράνομο νόμο με το μέρος μου. Προσέχετε λοιπόν γιατί έχω την Dodoc Security!!!

:rotflmao:


Αχα!!!! Γιαυτο κουφαλίτσα καθόσουν τελευταίος στην βόλτα και μας έδειχνες σε κάτι μυστηριους τύπους στο βουνό.

Οσο για τον Dodok και την παραγγελία που έχει για duke σε φυστηκι έχω να του πώ ένα πράμα........



ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Dodok edessa
01/11/2005, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Αχα!!!! Γιαυτο κουφαλίτσα καθόσουν τελευταίος στην βόλτα και μας έδειχνες σε κάτι μυστηριους τύπους στο βουνό.

Οσο για τον Dodok και την παραγγελία που έχει για duke σε φυστηκι έχω να του πώ ένα πράμα........



ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D



ενα εχω να σου πω και εγω:evil: ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ Η ΜΠΙΕΛΑ ΡΕ :evil: :evil:
:lol:


27219

dukeandthecity
01/11/2005, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ενα εχω να σου πω και εγω:evil: ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ Η ΜΠΙΕΛΑ ΡΕ :evil: :evil:
:lol:

Εγω είμαι γνωστός στην πιάτσα ως ο Κώτσος ο στραβομπιελάτος.....

Εσυ που θα γινεις γνωστος ως Τεο ο τριτεθνικάτος, τι έχεις να πεις ????:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

Dodok edessa
01/11/2005, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
Χαχαχα έχω τον παράνομο νόμο με το μέρος μου. Προσέχετε λοιπόν γιατί έχω την Dodoc Security!!!

:rotflmao:

Ήσουνα ο ΠΡΩΤΟΣ που γνώρισα στην ΠΡΩΤΗ συνάντηση βορείων ,και είσαι ο ΠΡΩΤΟΣ χιλιομετρικά σε μένα οπότε δικαιούσαι να είσαι το πνευματικό μου τέκνο:a9:
Άντε ρε να τα πούμε απο κοντά γιατί είμαι λίγο σκασμένος αυτόν το καιρό:a01:


27220

Dodok edessa
01/11/2005, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Εγω είμαι γνωστός στην πιάτσα ως ο Κώτσος ο στραβομπιελάτος.....

Εσυ που θα γινεις γνωστος ως Τεο ο τριτεθνικάτος, τι έχεις να πεις ????:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:



αχα !!!! στο σχολειο δεν σου εμαθαν να μη μιλας για πραγματα που αλλος φερει πανω του σαν ψυχολογικα τραυματα :mad:
κανεις δεν ειναι τέλειος ...Γινε Αρης να γουσταρεις
που θα παει θα πέσεις στα χεράκια μου ....δεν θα πέσεις ???:lol:


27222

tamis
02/11/2005, 15:35
Dr dodok kai Mr Angel simiwse alles 3 simetoxes ek eme gia paraskeui!!! ade tsoglanakia mazeutiteee reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tha deite kai to toumpano cbr 1000 rr replika movistar apo ta MOTO GP!!!

osoi den erthete tha xasete ilikrina!

angels_gr
02/11/2005, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tamis
Dr dodok kai Mr Angel simiwse alles 3 simetoxes ek eme gia paraskeui!!! ade tsoglanakia mazeutiteee reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tha deite kai to toumpano cbr 1000 rr replika movistar apo ta MOTO GP!!!

osoi den erthete tha xasete ilikrina!


Ποιανού είναι το εργαλείο βρε Tami??? Του επιστήμονα ή του άλλου του φίλου σου που είχε το Hornet??? Άντε και η παρέα μεγαλώνει!!!

:wave2: :beer: :wave2:

tamis
02/11/2005, 15:46
tou paidiou me to toumpanismeno hornet! :D

ade na blepw simetoxes

nemethon
02/11/2005, 16:29
ρε tami μονο άλλα δυο άτομα θα φέρεις; που είναι τα αδέρφια με τα fazer; :rotflmao:

:beer:

tamis
02/11/2005, 16:31
e kala autoi tha eidopoihthoun apo konta opote upologiste kai kana 7-8 atoma sigoura akoma!!! :D :D :D :D :D :D

Barchman
02/11/2005, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
...κατι freewind...
Κοντά τα χέρια σου από το υπερ-μηχάνημα...:nono:


Ρε 'σεις...

...

...

...

...θα έρθω...:p

nemethon
02/11/2005, 16:57
ρε Βarchman θα πάμε με τα υπερ-μηχανήματα στο trackday του ανέμου;:wave2:

angels_gr
03/11/2005, 08:19
Η παρέα μεγάλωσε αλλά ρε παιδιά, ο Zan_Prisol που είναι??? Αισθητή η απουσία του!!! Ρε Zan που είσαι??? Άλλες απουσίες έχουμε???

Dodok edessa
03/11/2005, 08:44
δεν εχει ανάγκη αυτός !zan ο τίγρης .ή με καμμια γκόμενα θα ειναι η σε κανα ζαχαροπλαστειο θα ειναι:lol: :rotflmao: :wave2:

angels_gr
03/11/2005, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
δεν εχει ανάγκη αυτός !zan ο τίγρης .ή με καμμια γκόμενα θα ειναι η σε κανα ζαχαροπλαστειο θα ειναι:lol: :rotflmao: :wave2:


Πατρίδα εσύ θα έρθεις??? Τίμησε μας με την παρουσία σου!!!

:sun:

Zan_Prizol
03/11/2005, 09:17
Mέσα και εγώ παιδιά...Άργησα λίγο βέβαια...

Ντόντοκ...πολύ σαλιάρισμα πέφτει ρε...
Έμαθες ότι τότε στην Έδεσσα είχα φέρει και ρίγανη για να σε σιγοψήσω και να σε μασουλήσω,κουφαλίτσα,και προσπαθείς να την βγάλεις μέλι εεεεε;;;;;:lol: :lol: :lol:

Dodok edessa
03/11/2005, 09:27
ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ????ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΣΚΑ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ :D ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟΝ PEGASO ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ. :confused: ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ

angels_gr
03/11/2005, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ????ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΣΚΑ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ :D ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟΝ PEGASO ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ. :confused: ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ

Ρε πατρίδα, έλα με το αυτοκίνητο μέχρι τον ΟΣΕ και μετά πάμε δικάβαλο μαζί!!!
:sun:

Dodok edessa
03/11/2005, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zan_Prizol
Mέσα και εγώ παιδιά...Άργησα λίγο βέβαια...

Ντόντοκ...πολύ σαλιάρισμα πέφτει ρε...
Έμαθες ότι τότε στην Έδεσσα είχα φέρει και ρίγανη για να σε σιγοψήσω και να σε μασουλήσω,κουφαλίτσα,και προσπαθείς να την βγάλεις μέλι εεεεε;;;;;:lol: :lol: :lol:



ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΖΑΝΝΝΝΝ:wave2: :wave2: :lol: :lol: :wave2:
ΕΓΩ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΦΑΓΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΡΙΓΑΝΗ.:wave2: :wave2: :beer:

nemethon
03/11/2005, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ????ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΛΕΕΙ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΣΚΑ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ :D ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟΝ PEGASO ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ. :confused: ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ

αντε ρε Dodok έλα,γιατί όλοι σε έχουν γνωρίσει εκτός απο μένα και όλοι μα όλοι λένε οτι είσαι και γ@μω τα παιδιά

αν δεν βρείς μέσο θα πεταχτώ εγώ να σε πάρω αλλα μάλλον δεν θα μπορέσω να σε γυρίσω πίσω αν και πιστεύω οτι ο angels θα ήταν διατεθειμένος να γυρίσετε μαζί

Barchman
04/11/2005, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemethon

αν δεν βρείς μέσο θα πεταχτώ εγώ να σε πάρω αλλα μάλλον δεν θα μπορέσω να σε γυρίσω πίσω αν και πιστεύω οτι ο angels θα ήταν διατεθειμένος να γυρίσετε μαζί
Κωστή, αν μΕ δανείσεις το παρταλο-μηχανάκι σου, τον επιστρέφω εγώ...

...αλλά, μετά, φεύγω για Σέρρες...:D

Dodok edessa
04/11/2005, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemethon
αντε ρε Dodok έλα,γιατί όλοι σε έχουν γνωρίσει εκτός απο μένα και όλοι μα όλοι λένε οτι είσαι και γ@μω τα παιδιά

αν δεν βρείς μέσο θα πεταχτώ εγώ να σε πάρω αλλα μάλλον δεν θα μπορέσω να σε γυρίσω πίσω αν και πιστεύω οτι ο angels θα ήταν διατεθειμένος να γυρίσετε μαζί



:blush: :blush: :blush: :blush: αστο καλό σου :blush: :blush:
μη τα πιστευεις τα καθάρματα!μονο ο old λεει την αλήθεια.
πραγματικα θα το προσπαθησω:beer:

Dodok edessa
04/11/2005, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Barchman
Κωστή, αν μΕ δανείσεις το παρταλο-μηχανάκι σου, τον επιστρέφω εγώ...

...αλλά, μετά, φεύγω για Σέρρες...:D


ααααααα!!!!!παλι καλα!!!
με το gsxr Εννοείς να με γυρίσεις .γιατί αν περίμενα να με φέρεις πίσω με το freewind έπρεπε να ξεκινήσουμε τώρα για να φτάσουμε την Κυριακή:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

angels_gr
04/11/2005, 08:57
Παιδιά έχουμε άλλη μια απουσία. Ο estranged λείπει και θα μας στεναχωρήσει αν δεν μας τιμήσει με την παρουσία του. Που είσαι βρε Τζώνη!!!!

:sun:

city
04/11/2005, 09:10
Αλήθεια, προς τα που θα πάμε? Any ideas?

Επίσης, guest star εμφάνιση από ixnilatis και vezouvios..
:beer:

angels_gr
04/11/2005, 09:15
Πιστεύω πως αυτή την φορά θα έχουμε πολύ μεγάλη συμμετοχή. Ο μόνος που μας αποφεύγει συστηματικά είναι ο OldMan. Πρέπει όμως να του κάνουμε μια επίσκεψη όλοι μαζι στην δουλειά του αλλιώς αποκλείεται να τον γνωρίσουμε.

Dodok edessa
04/11/2005, 09:26
που ειναι ο old οεο !!!!!:D
ρε old παρε και τον κωστα και τον βασιλη και ελατε ολοι μαζί..
ΜΑΚΟΥΣ ΡΕ Η ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ !!!!!:a54: :a54:

city αν μπορεσω να ερθω θα παρω και φωτογραφικη μηχανη μαζι μου.παρε τα μέτρα σου!!!

:a13: :a13:


27370

dukeandthecity
04/11/2005, 10:25
Κοριτσια, δεν ξέρω που θα πάμε για τα δέοντα αλλα εγω θα ερθω με το super-douper τιγκα εργαλειο μου και αν ειναι για μακρια να με υπολογιζετε για συνεπιβάτη :D :D :D :D

city
04/11/2005, 10:35
Dodok θα ποζάρω σε όποια στάση θέλεις αρκεί να μην μπει καμιά φωτογραφία της μηχανής στον κατάλογο που έχεις στην Έδεσσα με τα "προς πώληση" μηχανάκια!(καλύτερα να σου βγει το μάτι...)
:p

duke ζήτα μου ξεκάθαρα να σε πάρω να νιώσεις τί σημαίνει DL και άσε τα υπόλοιπα...:wacko: :smokin:

angels_gr
04/11/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Κοριτσια, δεν ξέρω που θα πάμε για τα δέοντα αλλα εγω θα ερθω με το super-douper τιγκα εργαλειο μου και αν ειναι για μακρια να με υπολογιζετε για συνεπιβάτη :D :D :D :D


Όχι βρε, εντός νομού θα μείνουμε. Κάπου που να χωράμε βέβαια γιατί σήμερα θα ειμαστε πολλοί!!!
:sun:

OldMan
04/11/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
που ειναι ο old οεο !!!!!:D
ρε old παρε και τον κωστα και τον βασιλη και ελατε ολοι μαζί..
ΜΑΚΟΥΣ ΡΕ Η ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ !!!!!

:mad: :D :mad:

ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ !!!
Γ@μώτ... το καντήλι μου ....

Ο Βασίλης "τσίμπησε" το 950 ADVENTURE και δεν απαντάει ούτε στα τηλέφωνα .....

Επειδή θα πίνουμε κάτι ρακές με τον Κώστα εκεί κοντά, μπορεί να περάσουμε για ένα "Γειά" (αν καταφέρουμε να βάλουμε μπροστά το Ducati ...).

:wave2: :beer: :wave2:

angels_gr
04/11/2005, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από city

duke ζήτα μου ξεκάθαρα να σε πάρω να νιώσεις τί σημαίνει DL και άσε τα υπόλοιπα...:wacko: :smokin:

:rotflmao: Ωραίος, ωραίος!!! :rotflmao:

Barchman
04/11/2005, 10:38
Δεν ανεβαίνουμε προς Πυλαία ή Πανόραμα...

...μιας και...

...μετά...

...θα...

...έχω...

...εκεί...

...δουλειά;:D

dukeandthecity
04/11/2005, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από city
duke ζήτα μου ξεκάθαρα να σε πάρω να νιώσεις τί σημαίνει DL και άσε τα υπόλοιπα...:wacko: :smokin:

Ακόμα έχω το αυτοκολλητο του Vstorm club.....:a22: :a22: :a22: :a22:

Dodok edessa
04/11/2005, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από city
Dodok θα ποζάρω σε όποια στάση θέλεις αρκεί να μην μπει καμιά φωτογραφία της μηχανής στον κατάλογο που έχεις στην Έδεσσα με τα "προς πώληση" μηχανάκια!(καλύτερα να σου βγει το μάτι...)
:p

duke ζήτα μου ξεκάθαρα να σε πάρω να νιώσεις τί σημαίνει DL και άσε τα υπόλοιπα...:wacko: :smokin:


Καλα αν ποζαρεις εσυ σε καυτες στασεις μπορει να πουλησω εσενα και οxi την suzuki σου:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:
καλα τωρα χωρις πλάκα ....θα παρεις συνοδηγό τον παοκτζη???:lol:

angels_gr
04/11/2005, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:mad: :D :mad:

ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ !!!
Γ@μώτ... το καντήλι μου ....

Ο Βασίλης "τσίμπησε" το 950 ADVENTURE και δεν απαντάει ούτε στα τηλέφωνα .....

Επειδή θα πίνουμε κάτι ρακές με τον Κώστα εκεί κοντά, μπορεί να περάσουμε για ένα "Γειά" (αν καταφέρουμε να βάλουμε μπροστά το Ducati ...).

:wave2: :beer: :wave2:

Έστω και ένα γεια είναι μια καλή αρχή!!!
:wave2: :beer: :wave2:

Dodok edessa
04/11/2005, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:mad: :D :mad:

ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ !!!
Γ@μώτ... το καντήλι μου ....

Ο Βασίλης "τσίμπησε" το 950 ADVENTURE και δεν απαντάει ούτε στα τηλέφωνα .....

Επειδή θα πίνουμε κάτι ρακές με τον Κώστα εκεί κοντά, μπορεί να περάσουμε για ένα "Γειά" (αν καταφέρουμε να βάλουμε μπροστά το Ducati ...).

:wave2: :beer: :wave2:


ΤΙ ΕΙΠΕΣ ????:a29: ΜΠΟΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ??????:a29: :a29: :a29: :a02: :a015: ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ .ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ:a37: :a37:

city
04/11/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Ακόμα έχω το αυτοκολλητο του Vstorm club.....:a22: :a22: :a22: :a22:

Πού είναι το αυτοκόλλητο οεο?
Είσαι κρυφόVstromακιας καλά κατάλαβα εγώ.
Σίγουρα το έχεις κολλήσει κάτω από τη σέλα σου..
Αν όχι ξέρεις που να το βάλεις,ε??! <sensored> :smokin:


Α,και που σαι? Για να σε πάρω θα πρέπει να μου απαντήσεις σε ένα quiz:"Πόσες 4άρες έχει μαζέψει ο π@οκ από τον ΑΡΗ στο πρόσφατο παρελθόν?" Ο Ε Ο

Uriah Heep
04/11/2005, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:mad: :D :mad:

ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ !!!
Γ@μώτ... το καντήλι μου ....

Ο Βασίλης "τσίμπησε" το 950 ADVENTURE και δεν απαντάει ούτε στα τηλέφωνα .....

Επειδή θα πίνουμε κάτι ρακές με τον Κώστα εκεί κοντά, μπορεί να περάσουμε για ένα "Γειά" (αν καταφέρουμε να βάλουμε μπροστά το Ducati ...).

:wave2: :beer: :wave2:

Τα τηλέφωνα είναι πάντα ανοιχτά. Ιδίως όταν πρόκειται για ρακές, μοτο-τσάρκες, μοτοκαταστάσεις κλπ...

Ρίχτε τηλέφωνο αν κάτσει συνάντηση!


:beer: :beer: :beer: :

:wave2:

Dodok edessa
04/11/2005, 15:23
βασιλη να εισαι εσο ετοιμος με τον ολντ και τον κωτσο.


κουφαλες κανονιστε να μην εχει κοσμο!!
ακυρωσα το ραντεβου της γυναικας μου με τον γιατρο της ,:a44: αν το μαθει βρειτε μου μέρος να κιοιμηθω:uplate: :rolleyes:
ξεκιναω σε λιγο.τα λεμε απο κοντα ...:wave2: :wave2:


27395

dukeandthecity
04/11/2005, 15:56
Παιζει να πάρουμε κανα αυτοκολλητακι moto.gr ??????????????


Γκερεκου-Βοσκοπουλος : Αυτοκολλητακι μου :a022: :a022:

ixnilatis
05/11/2005, 07:01
Η συνάντηση έγινε!!!

Και μάλιστα αρίθμησε 17 μοτοσικλετιστές!!!

Πάρτε μια φώτο με όλη τη τσακαλοπαρέα! ;)


27463

ixnilatis
05/11/2005, 07:02
;) 2η


27464

ixnilatis
05/11/2005, 07:03
3η :D


27465

ixnilatis
05/11/2005, 07:04
4η :)


27466

ixnilatis
05/11/2005, 07:05
5η;)


27467

ixnilatis
05/11/2005, 07:07
6η :wave2:


27468

ixnilatis
05/11/2005, 07:08
tamis & Dodok edessa ALL THE MONEY!!! :) :) :)

Θοδωρή τι του λες ρε συ? :eek:


27469

ixnilatis
05/11/2005, 07:11


Ο salaco είχε τη τιμητική του!
Λίγες ώρες πριν την συνάντηση πήρε στα χέρια του oloκαίνουργια την Yamaha FJR

Γιάννη καλορίζικη, καλοτάξιδι με άπειρα ασφαλή χιλιόμετρα!!!


27470

ixnilatis
05/11/2005, 07:12
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer:


27471

ixnilatis
05/11/2005, 07:14
tamis and...... :rolleyes: sorry δεν θυμάμαι... τέλως πάντων το παιδί με την κόκκινη μπλούζα :winka:


27472

ixnilatis
05/11/2005, 07:16
Γιώργος και Κώστας!!!

''Οι ήρεμες δυνάμεις'' :smokin:


27473

ixnilatis
05/11/2005, 07:17
Το FJR έγινε αντικείμενο θαυμασμού από όλους! :)


27474

ixnilatis
05/11/2005, 07:18
Άλλη μία και τελευταία!

Ραντεβού (πρώτα ο Θεός) την Κυριακή στη βόλτα μας! :beer:


27475

Dodok edessa
05/11/2005, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
tamis & Dodok edessa ALL THE MONEY!!! :) :) :)

Θοδωρή τι του λες ρε συ? :eek:


Μα τον εξηγούσα πως μπορεί να φέρει σε οργασμό μια γυναίκα τρεις φορές σε διάστημα μισής ώρας:lol: :rotflmao:

ηταν ενα πολυ ομορφο διαλειμα σε σ αυτό το κώλο διάστημα που περνάω .Όλα τέλεια.

Τώρα να βρεθούμε σε Κανά τραπέζι να ΦΑΜΕ ρε παιδιά τίποτα..
ΡΕ ΣΕΙΣ ,…τα παιδία που γνώρισα χθες για πρώτη φορά ,ήταν λες και είχαμε κάνη μαζί φαντάροι…είμαι σοβαρά γιατρέ μου ?
Ιχνιλάτη ,χρωστάς σεμινάρια φωτο στο επόμενο ραντεβού, εγώ βάζω τα μοντέλα
δούκα (παοκτση).καλό παιδί ρε αλλά με το μεγαλύτερο κουσούρι .παοκτζσης
nemethon είσαι φοβερός .ποτέ είπες θα πάρω το 1000 μια βολτιτσα ?
Τζωνη χάρηκα ρε πατρίδα !!αν και ήσουν μακριά μου !
vezouvios .αψογος αλλα εχει το ιδιο κουσουρι με τον Δούκα
Ρε σεις ! κανένας δεν είχε το φιλότιμο ,να μας συστήσει τον salaco.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !!!!

οσο για τους υπολοιπους που ηδη γνωριζα.
ρε σεις ομορφύνατε

:lol: :rotflmao: :wave2:

Dodok edessa
05/11/2005, 09:40
ενταξ...οι δικες μου ειναι απο τηλεφωνο .στην παρεα αλλος ειναι ο επαγγελματιας


27477

Dodok edessa
05/11/2005, 09:41
:DΑπό αριστερά προς δεξιά τζωνης ιχνηλάτης σιτυ (είχε δίωρη άδεια από την γυναίκα),ο χάροντας αντζελ. βεζουβιος ,και το ένα μάτι του dukeandcity :lol:


27478

Dodok edessa
05/11/2005, 09:42
ταμις - svs :beer:


27479

Dodok edessa
05/11/2005, 09:44
αυτο δεν ειναι παιδι .ειναι ενα θαυμα .κυριες ο tamis:uplate:


27481

Dodok edessa
05/11/2005, 09:47
uriah heep-old-και διπλα του ο κωστας που δεν ειναι την στιγμη της φωτο,γιατι ξεσκιστηκε στο κατουρημα.:lol: :rotflmao:
προστατη εχει αυτο το παιδι?:lol: :bawl: :lol: :wave2:
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.:D


27483

Dodok edessa
05/11/2005, 09:50
εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος :a13: :a2:


27484

Dodok edessa
05/11/2005, 09:53
και μια Καλλιτεχνική απο τον tami


27485

dukeandthecity
05/11/2005, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
:DΑπό αριστερά προς δεξιά τζωνης ιχνηλάτης σιτυ (είχε δίωρη άδεια από την γυναίκα),ο χάροντας αντζελ. βεζουβιος ,και το ένα μάτι του dukeandcity :lol:


Ενα ματι αλλα ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ !!!!!:D :D :D :D

Καταρχην Καλοταξειδο το εργαλειο του sallako.

Δευτερον ειναι αληθεια οτι ο dodok ειναι μέγας απατεωνας.

Καλη μαζωξη και καλη παρέα. Την επομενη φορά με ΜΑΣΑ......

Multijohn
05/11/2005, 15:53
Γειά σου ρε DODOK!!!!!:beer: :beer: :beer:
Ξεκινάω απεργία πείνας μέχρι την μέρα που θα μαζευτούμε για μάσα!!!!(Τζώνης)

nemethon
05/11/2005, 17:15
άκουγα τα παιδιά να λένε οτι ο Dodok ειναι και γ@μω τα άτομα,κορυφή και κτλ.Οταν τον είδα απο κοντά ξέρετε τι κατάλαβα;;
οτι τα παιδιά..... και λίγα έλεγαν

:beer:

Vezouvios
05/11/2005, 21:02
Τελικα ρε παιδια ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ οτι εισαστε ολοι καλα παιδια,βεβαια εχετε ενα μειονεκτημα μερικοι ποιοι ειναι αυτο???
Αυτοι που ειναι αρειανοι (που πηγαμε και τους βρηκαμε??
Χαθηκαν παιδια που να ειναι παναχαικη η κρυα βρυση η καΠΟΙΑ ΠΙΟ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΟΜΑΔΑ οπως ειναι Ο ΑΕΤΟΣ σκυδρας,,,Α ρε κουφαλες που θα παιξετε και στους ομιλους του χρονου.....ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Εμεις παλι οι παοκτσηδες παλι ουφακι κλαψ....
Απο την στεναχωρια μου θα πιω στην υγεια σας μια πορτοκαλαδιτσα χωρις πανθρακικο γιατι παχαινει..

2 συμπερασμα,,,,
Ρε σεις πως ειστε ετσι????
Τελικα ειμαι ο πιο ωραιος της παρεας,Ασε που ειμαι και ο πιο γρηγορος,,,,Δεν χωραει αμφιβολια..ΤΟ VSTROM SKIZEI...
Αφου ανακοινωθηκε (ραδιο αρβυλα)αλλα το εχω διΑσταυρωσει οτι ο ROSSI ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ Την νεα χρονια με SUZUKI DL-650,,,,
Απιστευτο??????????
:rotflmao:
Δεν θελω γελια....



ΡΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕ ΣΑΝ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙς ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.....
ΑΣΕ ΑΛΛΑΞΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ .ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙς ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΣΤΟ ΜΟΤΟ GP ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΟΜΑ......


Αντε τελικα καλα περασαμε και χαρηκα που γνωριστηκαμε παιδια αντε θα σας κανω παρεα παροτι την ασχημια που θα με περιβαλει σε καθε συναντηση :lol: :lol:

p.s 70HP eee πλακα κανω.......
ΑΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ VSTROMATA

sallako
05/11/2005, 21:20
Ευχαριστω για τις ευχες σας.Και καταλαβα οτι πραγματικα τις ειπατε μεσα απο την καρδια σας και αυτο με ικανοποιησε πιο πολυ απο ολα.Γιατι οταν ο αλλος δεν το εννοει για διαφορους λογους, γινετε αντιληπτο..Πραγματικα χαιρομαι που γνωρισα και οσους δεν ειχα συναντησει την αλλη φορα. Και επιτελους να παμε να φαμε και τιποτα καποια στιγμη.ΑΑΑ και θα συστηθω μονος μου την επομενη.
Αυριο φευγω για Πελλοπονησο οποτε εντυπωσεις απο ολα και φωτο την αλλη εβδομαδα.

Dodok edessa
06/11/2005, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity


Δευτερον ειναι αληθεια οτι ο dodok ειναι μέγας απατεωνας.




:a22: μα εγω, ενας αγνός εφηβος ειμαι μόνο! :a5: :a54: :a22:


27540

Dodok edessa
06/11/2005, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
Γειά σου ρε DODOK!!!!!:beer: :beer: :beer:
Ξεκινάω απεργία πείνας μέχρι την μέρα που θα μαζευτούμε για μάσα!!!!(Τζώνης)

για την οργανωση της κρασοπαιδακισουβλακοντοσουβλοκοκορετσο συναντησης θα απευθυνθείς στον αρμόδιο ,εναν και μοναδικό,zan mprizol.
:lol:
φυσικα εγω ειμαι μέσα.μαλ@@κας ειμαι να την χάσω!:a13: :a13:

Dodok edessa
06/11/2005, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemethon
άκουγα τα παιδιά να λένε οτι ο Dodok ειναι και γ@μω τα άτομα,κορυφή και κτλ.Οταν τον είδα απο κοντά ξέρετε τι κατάλαβα;;
οτι τα παιδιά..... και λίγα έλεγαν

:beer:



ποιος το λεει αυτο να του φαω το λαρυγγι:D
ετσι ειπανε και την γυναικα μου και εδω και 12 χρονια με τρωει στην μάπα.
thanks βρε μπαγασα.Αντε κερδισες.θα το κανω βολτα το κ5...
καλα καλα αφου επιμένεις θα το κρατήσω δυο εβδομάδες:eyepop: :lol: :lol: :lol: :wave2:


27541

Dodok edessa
06/11/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios



Αντε τελικα καλα περασαμε και χαρηκα που γνωριστηκαμε παιδια αντε θα σας κανω παρεα παροτι την ασχημια που θα με περιβαλει σε καθε συναντηση :lol: :lol:

p.s 70HP eee πλακα κανω.......
ΑΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ VSTROMATA


σε πεντε γραμμές εγραψες πενηντα δυο ψέματα!!:lol: :rotflmao: :wave2:
Δυστυχώς η μόνη αλήθεια είναι ότι είσαι παοκτσης :( :lol: :wave2:


27547

ixnilatis
06/11/2005, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ποιος το λεει αυτο να του φαω το λαρυγγι:D
ετσι ειπανε και την γυναικα μου και εδω και 12 χρονια με τρωει στην μάπα.
thanks βρε μπαγασα.Αντε κερδισες.θα το κανω βολτα το κ5...
καλα καλα αφου επιμένεις θα το κρατήσω δυο εβδομάδες:eyepop: :lol: :lol: :lol: :wave2:



Θοδωρή άσε ρε τα σάπια! Από το λίγο που σε είδα κατάλαβα πολλά.
Άσε που και λόγω της δουλειάς μου τόσα χρόνια έχω φτάσει σε σημείο να είμαι ''φυσιογνωμιστής'' :lol:

Τελικά ούτε εγώ κατάφερα να πάω στην βόλτα στη Σιθωνία.
Ελπίζω να οργανωθεί για την ερχόμενη Κυριακή, να είσαι κι εσύ παρών και να τα πούμε καλύτερα....
σου χρωστάω κι εκείνο το σεμινάριο φωτογραφίας.. ;)

Dodok edessa
06/11/2005, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Θοδωρή άσε ρε τα σάπια! Από το λίγο που σε είδα κατάλαβα πολλά.
Άσε που και λόγω της δουλειάς μου τόσα χρόνια έχω φτάσει σε σημείο να είμαι ''φυσιογνωμιστής'' :lol:

Τελικά ούτε εγώ κατάφερα να πάω στην βόλτα στη Σιθωνία.
Ελπίζω να οργανωθεί για την ερχόμενη Κυριακή, να είσαι κι εσύ παρών και να τα πούμε καλύτερα....
σου χρωστάω κι εκείνο το σεμινάριο φωτογραφίας.. ;)


καλημερα ιχνηλάτη!:wave2:
την επομενη Κυριακη θα εχω κανη το cagiva και θα πάμε ολοι μαζι.
οχι μακρια ,γιατι ιταλιδα μου δεν μπορει τα πολλα χιλιομετρα:lol: :wave2: ειναι κρυωμένη

tifoefs
06/11/2005, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
καλημερα ιχνηλάτη!:wave2:
την επομενη Κυριακη θα εχω κανη το cagiva και θα πάμε ολοι μαζι.
οχι μακρια ,γιατι ιταλιδα μου δεν μπορει τα πολλα χιλιομετρα:lol: :wave2: ειναι κρυωμένη

Ο σκουληκας και η σκουληκαντερα του !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
06/11/2005, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Ο σκουληκας και η σκουληκαντερα του !!

::



γεια σου ρε τυφο με το βυτιο σου:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl:

city
06/11/2005, 20:42
Θοδωρή σε ευχαριστούμε που έκανες τόσο δρόμο για να μας δεις ρε φίλε,και αν και δεν προλάβαμε να σε χαρούμε όλοι, το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα χαθούμε!

Ευχαριστούμε sallaco για τις μπύρες που μας κέρασες όλους! Στην υγειά σου την ήπιαμε! :beer: :beer: :beer:
Καλοτάξιδη για άλλη μια φορά!


Επαγγελματικές υποχρεώσεις θα με κρατήσουν μακρυά από συναντήσεις μέσα στο Νοέμβρη άρα καλή αντάμωση από Δεκέμβρη ξανά!
(Άντε αφήστε και εσείς τις βόλτες!Ξεκουραστείτε και κανένα μήνα!)

Dodok edessa
07/11/2005, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από city
Θοδωρή σε ευχαριστούμε που έκανες τόσο δρόμο για να μας δεις ρε φίλε,και αν και δεν προλάβαμε να σε χαρούμε όλοι, το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα χαθούμε!

(Άντε αφήστε και εσείς τις βόλτες!Ξεκουραστείτε και κανένα μήνα!)

ναι ρε γαμώτο.ηρθες και χωρις την γυναικα.Ητανν ευκαιρια να σου κανω σεμιναριο για τον γάμο.μακρυαααααααα!!!!:nono: γιατι πολυ ετοιμο σε ειδα:lol: :lol: :wave2:

ixnilatis
07/11/2005, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ναι ρε γαμώτο.ηρθες και χωρις την γυναικα.Ητανν ευκαιρια να σου κανω σεμιναριο για τον γάμο.μακρυαααααααα!!!!:nono: γιατι πολυ ετοιμο σε ειδα:lol: :lol: :wave2:


Πες τα πες του τα ρε Θοδωρή γιατί ούτε εμένα ακούει.
Του έκανα πλύση εγκεφάλου το προηγούμενο Σαββατόβραδο...αλλά δεν τον είδα να τον πιάνει... :D

Dodok edessa
07/11/2005, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
Πες τα πες του τα ρε Θοδωρή γιατί ούτε εμένα ακούει.
Του έκανα πλύση εγκεφάλου το προηγούμενο Σαββατόβραδο...αλλά δεν τον είδα να τον πιάνει... :D



:a013: αλλος ενας παθών:a13:να κανουμε ενα site katakaimeni.gr:lol: :rotflmao:

city
07/11/2005, 08:00
Με ματιάξατε,μόνο αυτό θα πω... :(

No more comments όσο καθόμαστε πάνω από 1 τετραγωνικό μέτρο μακρυά από Μαλαματίνα... :sad: