PDA

View Full Version : Μη βροντοχτυπάς τις χάντρες τα γυμνά κάνουν τους άντρες!



Σελίδες : [1] 2 3

irinia
16/08/2015, 13:20
Ρε παιδειά αφού πιάσαμε και τα streetakia μετά απο ποσα χλμ/ωρα πορεία χρειάζεσαι τη ζελατίνα μέχρι 130-140 να πηγαίνεις πορεία θες ζελατίνα, τι ζητάει ο σβέρκος ?




ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ....ΟΛΟΙ ΣΒΑΡΤΣΕΝΕΓΚΕΡ ΕΓΙΝΑΝ





Για να πας ταξιδάκι, ΘΕΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ,η μεγαλύτερη μαλακία είναι να πάρεις μηχανάκι
χωρίς ζελατίνα και να το βγάζεις έστω περιφερειακό...!!!
Δεν είναι μόνο ο αέρας,είναι ΠΟΛΛΑ..!!
Τα γυμνά που πιθανόν έχεις στο μυαλό σου είναι μόνο για φιγούρα,πόλη και στυλάκι.
Δεν είναι λειτουργικές μοτό.Ή αποφασίζεις με γνώμονα την πιθανή κάλυψη,
σε πολλά πράμματα που σε ενδιαφέρουν,ταξίδια,βόλτες μικρές ,μεγάλες ,ορεινές διαδρομές κ.λ.π.
ή παίρνεις ένα μηχανάκι για καφετέρια ,σπίτι,σινεμά και ψώνια σαν παπί δηλαδή.
Εκεί όμως τι τα θες τα κυβικά..?? Για έξοδα..??
Αν θες γυμνό για να βγαίνεις βόλτες των 100-200 χλμ.,είσαι λίγο ψιλομαζόχα,όμως..........
περί ορέξεως.......???Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα,
και σε περίπτωση βροχής θα γίνεσαι παπί.Πόδια,γόνατα θα παγώνουν όταν ο καιρός είναι κρύος,
θα θες πιο χοντρό μπουφάν από νωρίς τον χειμώνα,τα ρούχα σου θα τα πλένεις πολύ πιο συχνά γιατί
θα έρχεσαι σαν χάρτης από τη βόλτα ,δεν θα πρέπει να έχεις ανοιχτόχρωμο μπουφάν γιατί θα
γίνεται μουν.....σε κάθε βόλτα όπου θα φαίνεσαι βρωμιάρης μηχανόβιος...!!!Άνεση και ησυχία ξέχασε την,
όταν έχει ζέστη δε θα μπορείς να ανοίξεις το κράνος γιατί θα φοβάσαι μη φας τίποτε στη μάπα,
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...???
Αν νομίζεις ότι όλα αυτά και άλλα περισσότερα αξίξει να τα υπομένεις για το λουκ,το στυλ, κ.λ.π.....
τότε ........είπαμε περί ορέξεως...!!!


υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???

Bob_o_mastoras
16/08/2015, 13:38
Ελα ρε Τερενς! Εισαι υπερβολικος!!
Μονο οτι δεν θα του ξανασηκωθει δεν του ειπες του ανθρωπου..

robber
16/08/2015, 13:58
ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ....ΟΛΟΙ ΣΒΑΡΤΣΕΝΕΓΚΕΡ ΕΓΙΝΑΝ





Για να πας ταξιδάκι, ΘΕΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ,η μεγαλύτερη μαλακία είναι να πάρεις μηχανάκι
χωρίς ζελατίνα και να το βγάζεις έστω περιφερειακό...!!!
Δεν είναι μόνο ο αέρας,είναι ΠΟΛΛΑ..!!
Τα γυμνά που πιθανόν έχεις στο μυαλό σου είναι μόνο για φιγούρα,πόλη και στυλάκι.
Δεν είναι λειτουργικές μοτό.Ή αποφασίζεις με γνώμονα την πιθανή κάλυψη,
σε πολλά πράμματα που σε ενδιαφέρουν,ταξίδια,βόλτες μικρές ,μεγάλες ,ορεινές διαδρομές κ.λ.π.
ή παίρνεις ένα μηχανάκι για καφετέρια ,σπίτι,σινεμά και ψώνια σαν παπί δηλαδή.
Εκεί όμως τι τα θες τα κυβικά..?? Για έξοδα..??
Αν θες γυμνό για να βγαίνεις βόλτες των 100-200 χλμ.,είσαι λίγο ψιλομαζόχα,όμως..........
περί ορέξεως.......???Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα,
και σε περίπτωση βροχής θα γίνεσαι παπί.Πόδια,γόνατα θα παγώνουν όταν ο καιρός είναι κρύος,
θα θες πιο χοντρό μπουφάν από νωρίς τον χειμώνα,τα ρούχα σου θα τα πλένεις πολύ πιο συχνά γιατί
θα έρχεσαι σαν χάρτης από τη βόλτα ,δεν θα πρέπει να έχεις ανοιχτόχρωμο μπουφάν γιατί θα
γίνεται μουν.....σε κάθε βόλτα όπου θα φαίνεσαι βρωμιάρης μηχανόβιος...!!!Άνεση και ησυχία ξέχασε την,
όταν έχει ζέστη δε θα μπορείς να ανοίξεις το κράνος γιατί θα φοβάσαι μη φας τίποτε στη μάπα,
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...???
Αν νομίζεις ότι όλα αυτά και άλλα περισσότερα αξίξει να τα υπομένεις για το λουκ,το στυλ, κ.λ.π.....
τότε ........είπαμε περί ορέξεως...!!!


υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???

Οταν είμασταν 22 χρονών είχε ένας κολητός ένα Ζ750 μετά τα 180-200 αν δεν φοραγες κράνος των 500 ευρώ γύριζε το κεφάλι σου.
Γενικά τότε είχαμε άλλες αντοχές, είμασταν πιο αδύνατοι και πηγαίναμε δικάβαλο ταξίδι με 160-200 χλμ/ωρα.

devil's animal
16/08/2015, 14:14
ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ....ΟΛΟΙ ΣΒΑΡΤΣΕΝΕΓΚΕΡ ΕΓΙΝΑΝ





Για να πας ταξιδάκι, ΘΕΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ,η μεγαλύτερη μαλακία είναι να πάρεις μηχανάκι
χωρίς ζελατίνα και να το βγάζεις έστω περιφερειακό...!!!
Δεν είναι μόνο ο αέρας,είναι ΠΟΛΛΑ..!!
Τα γυμνά που πιθανόν έχεις στο μυαλό σου είναι μόνο για φιγούρα,πόλη και στυλάκι.
Δεν είναι λειτουργικές μοτό.Ή αποφασίζεις με γνώμονα την πιθανή κάλυψη,
σε πολλά πράμματα που σε ενδιαφέρουν,ταξίδια,βόλτες μικρές ,μεγάλες ,ορεινές διαδρομές κ.λ.π.
ή παίρνεις ένα μηχανάκι για καφετέρια ,σπίτι,σινεμά και ψώνια σαν παπί δηλαδή.
Εκεί όμως τι τα θες τα κυβικά..?? Για έξοδα..??
Αν θες γυμνό για να βγαίνεις βόλτες των 100-200 χλμ.,είσαι λίγο ψιλομαζόχα,όμως..........
περί ορέξεως.......???Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα,
και σε περίπτωση βροχής θα γίνεσαι παπί.Πόδια,γόνατα θα παγώνουν όταν ο καιρός είναι κρύος,
θα θες πιο χοντρό μπουφάν από νωρίς τον χειμώνα,τα ρούχα σου θα τα πλένεις πολύ πιο συχνά γιατί
θα έρχεσαι σαν χάρτης από τη βόλτα ,δεν θα πρέπει να έχεις ανοιχτόχρωμο μπουφάν γιατί θα
γίνεται μουν.....σε κάθε βόλτα όπου θα φαίνεσαι βρωμιάρης μηχανόβιος...!!!Άνεση και ησυχία ξέχασε την,
όταν έχει ζέστη δε θα μπορείς να ανοίξεις το κράνος γιατί θα φοβάσαι μη φας τίποτε στη μάπα,
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...???
Αν νομίζεις ότι όλα αυτά και άλλα περισσότερα αξίξει να τα υπομένεις για το λουκ,το στυλ, κ.λ.π.....
τότε ........είπαμε περί ορέξεως...!!!


υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???


μετα απ'ολα αυτα, μονο με αμαξι εισαι καλυμμενος...:whiteflag:

foogr01
16/08/2015, 15:14
μετα απ'ολα αυτα, μονο με αμαξι εισαι καλυμμενος...:whiteflag:

Κι όχι ότι αμάξι να 'ναι :

339580

irinia
16/08/2015, 16:15
μετα απ'ολα αυτα, μονο με αμαξι εισαι καλυμμενος...:whiteflag:




ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΠΑΝΤΩΣ............




Δεν πάω με μηχανάκι για να νοιώσω ΑΝΤΡΑΣΣΣΣΣΣΣ......!!!!

wthanasis
16/08/2015, 16:28
Ελα ρε Τερενς! Εισαι υπερβολικος!!
Μονο οτι δεν θα του ξανασηκωθει δεν του ειπες του ανθρωπου..

:eek: Θες να πεις οτι εσάς που φοράτε ζελατίνες σας σηκώνεται ακόμη ??? Αυτό ρε είναι το μυστικό τελικά ???

:plaf: Πάλι τελευταίος τα μαθαίνω όλα ρε πστμ !!! :cry:

:bawl:

Bob_o_mastoras
16/08/2015, 18:50
:eek: Θες να πεις οτι εσάς που φοράτε ζελατίνες σας σηκώνεται ακόμη ??? Αυτό ρε είναι το μυστικό τελικά ???

:plaf: Πάλι τελευταίος τα μαθαίνω όλα ρε πστμ !!! :cry:

:bawl:

Δε φοραω ζελατινα.. :sad::bigcry:

gior-gos
16/08/2015, 20:07
:eek: Θες να πεις οτι εσάς που φοράτε ζελατίνες σας σηκώνεται ακόμη ??? Αυτό ρε είναι το μυστικό τελικά ???

:plaf: Πάλι τελευταίος τα μαθαίνω όλα ρε πστμ !!! :cry:

:bawl:

Αααα δε τα μαθες;;;

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/657597/adras-minuei-tin-bmw-gia-modelo-pou-tou-harise-stusi-20-minon

:winka:

amyroukai
16/08/2015, 20:24
Έτσι. είναι kayla το μπεμπέ λέμε. Καλά, όχι το εν λόγω, γενικά.

wthanasis
16/08/2015, 20:26
Αααα δε τα μαθες;;;

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/657597/adras-minuei-tin-bmw-gia-modelo-pou-tou-harise-stusi-20-minon

:winka:

:bawl:

Σκέτη κ@@@ οι BMW !!! :bawl:



Με πρόλαβε ο αμυρου.... Κι εσύ παθών ? :lol:

gior-gos
16/08/2015, 21:17
Κι εσύ παθών ? :lol:

Άσε.. με σφυρι την κοπαναω :a11: και δεν πεφτει με τιποτα λεμε :lol:

wthanasis
16/08/2015, 21:19
Άσε.. με σφυρι την κοπαναω :a11: και δεν πεφτει με τιποτα λεμε :lol:\

Η κ@@@ είναι να μην την πετυχαίνεις ρε.......... :lol:

Bob_o_mastoras
16/08/2015, 21:20
Άσε.. με σφυρι την κοπαναω :a11: και δεν πεφτει με τιποτα λεμε :lol:

Κανε βολτα με ενα naked και θα σου πω εγω για ποτε θα πεσει! :p

gior-gos
16/08/2015, 21:25
Κανε βολτα με ενα naked και θα σου πω εγω για ποτε θα πεσει! :p

Θα τη βγαλω στο πλαϊ να ανεμιζει σα γραβατα :smokin: και να τη βαραει ο αγερας μπας και γινει δουλεια :bawl:

dimmie_72
16/08/2015, 22:19
στις διηθήσεις άμα λάχει μοιράζεις και κάνα π@τσ0σκάμπιλο... :bawl:

dimmie_72
16/08/2015, 22:50
υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???

της δίνεις και κάτι, νάχει ν΄ασχολείται... :rolleyes:

irinia
17/08/2015, 06:49
ΑΧ...ΑΧ



Όλα τα παιδιά με τα δυνατά μπράτσα εδώ μαζευτήκατε..??

wthanasis
17/08/2015, 09:55
ΑΧ...ΑΧ



Όλα τα παιδιά με τα δυνατά μπράτσα εδώ μαζευτήκατε..??

:lol::lol::lol:

pipe_smoker
17/08/2015, 14:54
ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ....ΟΛΟΙ ΣΒΑΡΤΣΕΝΕΓΚΕΡ ΕΓΙΝΑΝ





Για να πας ταξιδάκι, ΘΕΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ,η μεγαλύτερη μαλακία είναι να πάρεις μηχανάκι
χωρίς ζελατίνα και να το βγάζεις έστω περιφερειακό...!!!
Δεν είναι μόνο ο αέρας,είναι ΠΟΛΛΑ..!!
Τα γυμνά που πιθανόν έχεις στο μυαλό σου είναι μόνο για φιγούρα,πόλη και στυλάκι.
Δεν είναι λειτουργικές μοτό.Ή αποφασίζεις με γνώμονα την πιθανή κάλυψη,
σε πολλά πράμματα που σε ενδιαφέρουν,ταξίδια,βόλτες μικρές ,μεγάλες ,ορεινές διαδρομές κ.λ.π.
ή παίρνεις ένα μηχανάκι για καφετέρια ,σπίτι,σινεμά και ψώνια σαν παπί δηλαδή.
Εκεί όμως τι τα θες τα κυβικά..?? Για έξοδα..??
Αν θες γυμνό για να βγαίνεις βόλτες των 100-200 χλμ.,είσαι λίγο ψιλομαζόχα,όμως..........
περί ορέξεως.......???Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα,
και σε περίπτωση βροχής θα γίνεσαι παπί.Πόδια,γόνατα θα παγώνουν όταν ο καιρός είναι κρύος,
θα θες πιο χοντρό μπουφάν από νωρίς τον χειμώνα,τα ρούχα σου θα τα πλένεις πολύ πιο συχνά γιατί
θα έρχεσαι σαν χάρτης από τη βόλτα ,δεν θα πρέπει να έχεις ανοιχτόχρωμο μπουφάν γιατί θα
γίνεται μουν.....σε κάθε βόλτα όπου θα φαίνεσαι βρωμιάρης μηχανόβιος...!!!Άνεση και ησυχία ξέχασε την,
όταν έχει ζέστη δε θα μπορείς να ανοίξεις το κράνος γιατί θα φοβάσαι μη φας τίποτε στη μάπα,
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...???
Αν νομίζεις ότι όλα αυτά και άλλα περισσότερα αξίξει να τα υπομένεις για το λουκ,το στυλ, κ.λ.π.....
τότε ........είπαμε περί ορέξεως...!!!


υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???


Ρε τί'σαι συ ρε?

Μετά από αυτό, πάω να διαβάσω και τα τρία μνημόνια μονοκορδωσά να μου φτιάξει λίγο η διάθεση.

Να ακούσω και κανά ρέκβιεμ μπας κι έρθω στο κέφι.

Να πάω σε κανά μνημόσυνο βρε αδερφέ να βγω λίγο έξω να δω κανάν άνθρωπο.





Συνέλθετε λέμε ρεεεεεεεεεε!!!!!!

Στο κρύο η βρύση και το κεφάλι από κάτω για 1' τουλάχιστον 5 φορές τη μέρα:beer:

theofilos888
17/08/2015, 16:36
Μεγαλε παιπ!!!!!

Μπας κ ξερεις τιποτα απο γυμνα, να με πεις κ μενα;;;; :p

devil's animal
17/08/2015, 19:08
ΟΤΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΠΑΝΤΩΣ............




Δεν πάω με μηχανάκι για να νοιώσω ΑΝΤΡΑΣΣΣΣΣΣΣ......!!!!



και εγω που παω με μηχανακι σε χιονια και βροχες...μην νομιζεις, κρυβεται τοσο πολυ ο αντρισμος μου με τα συμπραγκαλα του, που δεν νοιωθω και τοσο αντρας τελικα...:lipssealed:

pipe_smoker
17/08/2015, 19:20
Μεγαλε παιπ!!!!!

Μπας κ ξερεις τιποτα απο γυμνα, να με πεις κ μενα;;;; :p


Ναι αμέ.

Για ψώνια, και σινεμά καλά είναι.

Παραέξω μη βγεις.
Θα σου την πέσουνε μέλισσες, βατράχια, ζβιρλίγκια, αρογαλούδες, πουτσκάβουρες, τση πτάνας θα γίνει σ'λέω!:lol:

AristidisZ
17/08/2015, 19:35
Ναι αμέ.

Για ψώνια, και σινεμά καλά είναι.


τι ψώνια ρε συ, ούτε μια 6άδα μπύρες δε μπορείς να κουβαλήσεις...

pipe_smoker
17/08/2015, 19:40
τι ψώνια ρε συ, ούτε μια 6άδα μπύρες δε μπορείς να κουβαλήσεις...

Έπρεπε να το έχω βγάλει φωτογραφία μια μέρα που γυρνούσα από το σουπερ μάρκετ.

Τρου αντβέντσουρ και λίγο σου λέω.

Έτσι κι έχανα το δρόμο για το σπίτι είχα τρόφιμα για κανά μήνα:lol:

AristidisZ
17/08/2015, 19:42
Έπρεπε να το έχω βγάλει φωτογραφία μια μέρα που γυρνούσα από το σουπερ μάρκετ.

Τρου αντβέντσουρ και λίγο σου λέω.

Έτσι κι έχανα το δρόμο για το σπίτι είχα τρόφιμα για κανά μήνα:lol:

Εσύ ρε μάζευες μακαρόνια και κονσέρβες παραμονές του δημοψηφίσματος ;
Καλά τα λεγε ο ΣΚΑΙ... :p

taisteal
17/08/2015, 19:53
και εγω που παω με μηχανακι σε χιονια και βροχες...μην νομιζεις, κρυβεται τοσο πολυ ο αντρισμος μου με τα συμπραγκαλα του, που δεν νοιωθω και τοσο αντρας τελικα...:lipssealed:

:bawl::bawl::bawl:

AUFGEBRACHT
17/08/2015, 20:08
Οταν είμασταν 22 χρονών είχε ένας κολητός ένα Ζ750 μετά τα 180-200 αν δεν φοραγες κράνος των 500 ευρώ γύριζε το κεφάλι σου.

Tώρα εξηγείται πως έκαναν τη σκηνή με το γυρισμένο κεφάλι στον "Εξορκιστή"...

byron
17/08/2015, 20:08
ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ....ΟΛΟΙ ΣΒΑΡΤΣΕΝΕΓΚΕΡ ΕΓΙΝΑΝ





Για να πας ταξιδάκι, ΘΕΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑ,η μεγαλύτερη μαλακία είναι να πάρεις μηχανάκι
χωρίς ζελατίνα και να το βγάζεις έστω περιφερειακό...!!!
Δεν είναι μόνο ο αέρας,είναι ΠΟΛΛΑ..!!
Τα γυμνά που πιθανόν έχεις στο μυαλό σου είναι μόνο για φιγούρα,πόλη και στυλάκι.
Δεν είναι λειτουργικές μοτό.Ή αποφασίζεις με γνώμονα την πιθανή κάλυψη,
σε πολλά πράμματα που σε ενδιαφέρουν,ταξίδια,βόλτες μικρές ,μεγάλες ,ορεινές διαδρομές κ.λ.π.
ή παίρνεις ένα μηχανάκι για καφετέρια ,σπίτι,σινεμά και ψώνια σαν παπί δηλαδή.
Εκεί όμως τι τα θες τα κυβικά..?? Για έξοδα..??
Αν θες γυμνό για να βγαίνεις βόλτες των 100-200 χλμ.,είσαι λίγο ψιλομαζόχα,όμως..........
περί ορέξεως.......???Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα,
και σε περίπτωση βροχής θα γίνεσαι παπί.Πόδια,γόνατα θα παγώνουν όταν ο καιρός είναι κρύος,
θα θες πιο χοντρό μπουφάν από νωρίς τον χειμώνα,τα ρούχα σου θα τα πλένεις πολύ πιο συχνά γιατί
θα έρχεσαι σαν χάρτης από τη βόλτα ,δεν θα πρέπει να έχεις ανοιχτόχρωμο μπουφάν γιατί θα
γίνεται μουν.....σε κάθε βόλτα όπου θα φαίνεσαι βρωμιάρης μηχανόβιος...!!!Άνεση και ησυχία ξέχασε την,
όταν έχει ζέστη δε θα μπορείς να ανοίξεις το κράνος γιατί θα φοβάσαι μη φας τίποτε στη μάπα,
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...???
Αν νομίζεις ότι όλα αυτά και άλλα περισσότερα αξίξει να τα υπομένεις για το λουκ,το στυλ, κ.λ.π.....
τότε ........είπαμε περί ορέξεως...!!!


υγ. Κι άμα κουβαλάς και τη γυναίκα σου...???

Μλκ μου...σκιάχτηκα. Σαν να διαβάζω επιστολή που πρέπει να αντιγράψω και να την στείλω σε 10 γνωστούς μου με γυμνά, πριν με βρει μεγάλο κακό.

AUFGEBRACHT
17/08/2015, 20:14
Θα τρως αέρα με όσα πας,ακόμα και με 100-120,μύγες,μέλισσες,όλα τα έντομα

Θα έπρεπε να το δίνουν δώρο με την αγορά naked μοτοσυκλέτας...

339605

foogr01
17/08/2015, 20:33
κλαίω :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:













Το κάψαμε όμως το θέμα...

amyroukai
17/08/2015, 20:38
Μλκ μου...σκιάχτηκα. Σαν να διαβάζω επιστολή που πρέπει να αντιγράψω και να την στείλω σε 10 γνωστούς μου με γυμνά, πριν με βρει μεγάλο κακό.

Ένας με γυμνό δεν το έκανε και την επόμενη μέρα ξύπνησε με φουλ φέρινγκ. Ξεκίνα το γράψιμο...

byron
17/08/2015, 22:24
Ένας με γυμνό δεν το έκανε και την επόμενη μέρα ξύπνησε με φουλ φέρινγκ. Ξεκίνα το γράψιμο...

Μη τα γελάς αυτά...
Γνωστός με Tuono, ξύπνησε σε μπανιέρα με παγάκια και του έλειπε ένα νεφρό...

devil's animal
17/08/2015, 22:40
Μη τα γελάς αυτά...
Γνωστός με Tuono, ξύπνησε σε μπανιέρα με παγάκια και του έλειπε ένα νεφρό...

την ξερω την περιπτωση...
του επιτεθηκαν τοσα ζουζουνια στον δρομο επειδη δεν ειχε ζελατινα, τον επιασαν αιχμαλωτο και του εβγαλαν το ενα νεφρο να το φανε...
τον ιδιον τον εβαλαν στο παγο για να διατηρηθει και να τον φανε φρεσκο την επομενη μερα που ειχαν γαμο...

irinia
18/08/2015, 06:32
και εγω που παω με μηχανακι σε χιονια και βροχες...μην νομιζεις, κρυβεται τοσο πολυ ο αντρισμος μου με τα συμπραγκαλα του, που δεν νοιωθω και τοσο αντρας τελικα...:lipssealed:





ΩΠΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ




Εσύ πριν από λίγο καιρό μας μίλαγες για υγραεριοκίνηση..........
δε μας τα λες καλά....!!!!

irinia
18/08/2015, 06:49
ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ




Άντε τυχεροί ευκαιρία ψάχνατε να εκδηλωθείτε.........πέστε και ένα ευχαριστώ.
Ε ρε τι κάνει ο Έλληνας για το λουκ...!!!
Εμ γιαυτό βγήκαμε δεύτεροι σε όλη την Ευρώπη στα καγιέν.....!!!!!!!!
Η πλάκα είναι ότι τα αγοράζετε ΞΕΒΡΑΚΩΤΑ και μετά ψάχνεστε στα after market
και χώνετε τα ευρώ να προσαρμόσετε επάνω στους αραμπάδες σας κανένα φεριγκάκι,
καμμιά ζελατινίτσα,που τις βάζεις επάνω και είναι όπως του γείτονα μου του ντελιβερά
με το ΠΑΡΜΠΡΙΖ που έχει στο παπάκι του....!!!!
Τα γυμνά ρε είναι για τους ρετρό τύπους,για του πορτιέρηδες στις ντίσκο και τα κωλόμπαρα,
για τους μπρατσερούς με τα αμάνικα μπλουζάκια που φαίνονται καλά οι δικέφαλοι,και για σπίτι, καφέ,
ντριφτάρισμα και life style.Οι υπόλοιποι αν δεν συμπεριλαμβάνεστε στις ανωτέρω κατηγορίες,ανήκετε
στην κατηγορία.............ΜΑΖΟΧΕΣ,εν έτει 2015:rotflmao:




Άντε κορίτσια...........περιμένω.

bulmont
18/08/2015, 07:09
Άντε κορίτσια...........περιμένω.





Τι περιμένεις ρε Τέρενς;;;;;;;;;

Σκατόπαιδα όλα τους 'δώ μέσα......................

Κανένας σεβασμός στα τιμημένα γηρατειά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σάλα, τραπεζαρία, όλα ένα

theofilos888
18/08/2015, 07:44
Λοιπον, δεν ξερω αν το παλικαρι, που ανοιξε το θεμα, παρει τελικα γυμνο, αλλα πραγματικα χαρηκα που ο τερενς μου θυμισε γιατι πηρα γυμνο!!!! Μονο που θα ηθελα να κανω μια προσθηκη στα λεγομενα του. Γυμνο παιρνει κανεις ακομη και αν ειναι χοντρος! Βολευει πολυ να πετας την κοιλια στο τεποζιτο. Μετα δε σε ενοχλει ο αερας, γιατι εισαι βραχος! Ωραια πραματα!!!!! :evil: :bawl:

devil's animal
18/08/2015, 08:37
ΩΠΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ




Εσύ πριν από λίγο καιρό μας μίλαγες για υγραεριοκίνηση..........
δε μας τα λες καλά....!!!!



δεν σε εννοω ρε μαστορα...
τι σχεση εχει το ενα με το αλλο??:confused:

teogtp
18/08/2015, 09:16
δεν σε εννοω ρε μαστορα...
τι σχεση εχει το ενα με το αλλο??:confused:

Είναι της λογικής
-Έχεις ενυδρείο;
-Οχι
-Τοτε εισαι πουστης!
:rolleyes:

devil's animal
18/08/2015, 09:30
Είναι της λογικής
-Έχεις ενυδρείο;
-Οχι
-Τοτε εισαι πουστης!
:rolleyes:



ααα...οκ...

Bowleno
18/08/2015, 10:07
Είχα 4 μέρες να μπω (διακοπευω και με κυνηγάει το αίσθημα Αλλά το μοτό....) μπαίνω εδώ και πάνε 10 λεπτά που κλαίω από τα γέλια, αλήτες, και με υποπτεύεται το αίσθημα (που στον π@τσ@ είναι τα εμοτικονς στο κινητό; μπαίνω με dolphin)

pipe_smoker
18/08/2015, 10:30
δεν σε εννοω ρε μαστορα...
τι σχεση εχει το ενα με το αλλο??:confused:

Γιατί όοοοοοοοοολα τα άλλα που έγραψε έχουν κάποια σχέση με την πραγματικότητα ας πούμε, και κόλλησες σε αυτό εσύ:lol:


Σφουγγάρισμα παίδες.
Να καθαρίσει και το θρεντ του παιδιού, να μαζευτούν και τα επικά αυτά ποστάκια σε θρεντάκιον κατά πως τους πρέπει.
Ζούμε μεγάλες στιγμές.
Μετά τα supersport πλέον ΚΑΙ τα γυμνά δεν έχουν λόγο ύπαρξης.

Διάλειμμα για διαφημίσεις.
Σε λίγο και πάλι χαζοί.

pipe_smoker
18/08/2015, 10:42
:smokin:

wthanasis
18/08/2015, 10:55
Το προσέξατε κύριοι,
ότι το πλησιέστερο θεματολογικά θέμα με το παρόν, είναι ΑΥΤΟ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=76380&p=1390461&viewfull=1#post1390461) ε ?

Τυχαίο ? Δε νομίζω......

:bawl: :bawl: :bawl:

kostas777
18/08/2015, 11:05
Η πλάκα είναι ότι τα αγοράζετε ΞΕΒΡΑΚΩΤΑ και μετά ψάχνεστε στα after market
και χώνετε τα ευρώ να προσαρμόσετε επάνω στους αραμπάδες σας κανένα φεριγκάκι,

Με το CB-1 μπορώ να σε έχω και στις ευθείες, χωρίς ζελατίνα (μπλιαχ) και παπαριές. Για τα στροφιλίκια δεν το συζητώ, ό,τι μαούνα κι αν καβαλάς θα πιείς τσάι.

Απλά οδηγείς σαν άντρας (:p), όλο το στήθος και το κράνος να ακουμπάνε ντεπόζιτο (δεν κουνιέται καθόλου, τα όργανα κόβουν τον αέρα σε αυτή τη θέση) και τα κλειδιά στο στόμα. Μπορώ να πηγαίνω έτσι με 190χ/ω όλη μέρα, αλλά είπαμε, CB-1 είναι αυτό, είναι μηχανή παλιατζούρα 27 ετών και πολύ μικρή για τα γούστα σου. Κλασσικά θα το παίξεις σνομπ, θα πεις «μια γκαζιά σε έχω» και θα συνεχίσεις καμαρωτός το «ταξιδάκι» σου σαν τσολιάς-πραγματικός μοτοσυκλετιστής.

poldo
18/08/2015, 11:20
Το bros γυμνο είναι,πανω από 120 δε το πάω γιατί δεν είναι εμπιστοσηνης, αλλά στο χωριο μαζευει τα ζουζούνια για πλάκα,ιδικα την ώρα που πάει να πέσει ο ήλιος.

teogtp
18/08/2015, 11:41
Το bros γυμνο είναι,πανω από 120 δε το πάω γιατί δεν είναι εμπιστοσηνης, αλλά στο χωριο μαζευει τα ζουζούνια για πλάκα,ιδικα την ώρα που πάει να πέσει ο ήλιος.

Λογικό, αν εχεις γεμίσει ζουμιά από τα σουβλάκια. ......

theofilos888
18/08/2015, 11:52
Λογικό, αν εχεις γεμίσει ζουμιά από τα σουβλάκια. ......

Μπα το χαμογελο στα δοντια θα φταιει, που μαζευονται τα μυγακια.... χαχχαχχαχα

byron
18/08/2015, 11:58
Το bros γυμνο είναι,πανω από 120 δε το πάω γιατί δεν είναι εμπιστοσηνης, αλλά στο χωριο μαζευει τα ζουζούνια για πλάκα,ιδικα την ώρα που πάει να πέσει ο ήλιος.

Με δύο μπλε λάμπες από χασάπικο κάτω από το μοτέρ, και θα τα τζιτζιριζεις, και Μπουρνάζι look αποκτάς.

nicksior
18/08/2015, 12:01
Εγώ μπήκα να δω τα "γυμνά" ...

Τζίφος!

Bob_o_mastoras
18/08/2015, 12:21
:bawl::bawl::bawl:

:a46::a014:

Αμφίσημος
18/08/2015, 12:26
Συμφωνώ, το θέλω το φέρινγκ μου αλλά έπεσα προχθές σε αυτό το παρκαρισμένο στο Θησείο και δεν μπορώ να πω πως δεν ζήλεψα...339623

teogtp
18/08/2015, 12:29
Συμφωνώ, το θέλω το φέρινγκ μου αλλά έπεσα προχθές σε αυτό το παρκαρισμένο στο Θησείο και δεν μπορώ να πω πως δεν ζήλεψα...339623

Ετσι είναι φίλος. ......
Εμείς οι νταβατζήδες σε κωλομπαρα καβαλαμε όμορφα μοτορια ναουμ.....

poldo
18/08/2015, 12:33
Τέτοια λαμπα είχε δίπλα του στο γλέντι γιατί εκεί είχαμε και τις σκάρες για το ψήσιμο κάνουν δουλειά αληθια. Όμως μυριζει τσικνα το μοτορι και θα το πληνω μάλλον.

Bob_o_mastoras
18/08/2015, 12:34
Εμεις με τα ον-οφ σε ποια κατηγορια να ανηκωμεν αραγες;;; Υπ'οψιν, ον-οφ χωρις φερινγ, ζελατινες και λοιπες ομοφυλοφιλικες συνηθειες!

Μικe777
18/08/2015, 12:41
Με το CB-1 μπορώ να σε έχω και στις ευθείες, χωρίς ζελατίνα (μπλιαχ) και παπαριές. Για τα στροφιλίκια δεν το συζητώ, ό,τι μαούνα κι αν καβαλάς θα πιείς τσάι.

Απλά οδηγείς σαν άντρας (:p), όλο το στήθος και το κράνος να ακουμπάνε ντεπόζιτο (δεν κουνιέται καθόλου, τα όργανα κόβουν τον αέρα σε αυτή τη θέση) και τα κλειδιά στο στόμα. Μπορώ να πηγαίνω έτσι με 190χ/ω όλη μέρα, αλλά είπαμε, CB-1 είναι αυτό, είναι μηχανή παλιατζούρα 27 ετών και πολύ μικρή για τα γούστα σου. Κλασσικά θα το παίξεις σνομπ, θα πεις «μια γκαζιά σε έχω» και θα συνεχίσεις καμαρωτός το «ταξιδάκι» σου σαν τσολιάς-πραγματικός μοτοσυκλετιστής.

Με το CB-1 με 190χ/ω:eek:
ενταξει ωραιο μηχανακι το CB-1 Αλλα με γυμνο
μεχρι 150-160 πας το πολυ ειχα κι εγω και ξερω
για τις ευθειες
στις στροφες ειναι ομως κ@υλ@..:D

Bob_o_mastoras
18/08/2015, 12:47
339624

theofilos888
18/08/2015, 13:11
Το κανελονετε το ρυζογαλο.......

amyroukai
18/08/2015, 13:30
ανακεφαλαίωση.
οι γυμνοί είναι άντρακλες.
οι ντυμένοι αδερφές.


εμείς με τα μπικίνι φερινγκ είμαστε bi(kini)???

kostas777
18/08/2015, 14:00
Με το CB-1 με 190χ/ω:eek:
ενταξει ωραιο μηχανακι το CB-1 Αλλα με γυμνο
μεχρι 150-160 πας το πολυ ειχα κι εγω και ξερω
για τις ευθειες
στις στροφες ειναι ομως κ@υλ@..:D

Άνετα πας, αρκεί να βάλεις κεφάλι κάτω και να έχεις καλό κράνος.

devil's animal
18/08/2015, 14:52
Με το CB-1 με 190χ/ω:eek:
ενταξει ωραιο μηχανακι το CB-1 Αλλα με γυμνο
μεχρι 150-160 πας το πολυ ειχα κι εγω και ξερω
για τις ευθειες
στις στροφες ειναι ομως κ@υλ@..:D

παει...παει...
και 200αριζει κιολας...
:smokin:

foogr01
18/08/2015, 14:55
:a014:

theofilos888
18/08/2015, 15:05
Νατα τα επομενα βεστρωμ. Τα γυμνα πανε πολλα χιλιομετρα..... πανω απο 200..... τσσσσσσ μιλαμε η συζητηση γινεται αμιγως αντρικη..... μυριζει ποδαριλα!!!!!!! :evil:

kostas777
18/08/2015, 15:09
Νατα τα επομενα βεστρωμ.

Μου αρέσει πολύ που δεν το πιστεύει κανείς. Αυτό σημαίνει ότι τα καινούργια naked είναι όλα ΓΤΠΚ. :D

dimmie_72
18/08/2015, 15:37
Νατα τα επομενα βεστρωμ. Τα γυμνα πανε πολλα χιλιομετρα..... πανω απο 200..... τσσσσσσ μιλαμε η συζητηση γινεται αμιγως αντρικη..... μυριζει ποδαριλα!!!!!!! :evil:

είναι κι ένα ΚΤΜ που πάει άνετα κάνα 270άρι για πάνω από 10' μπορώ να σου πω... :rolleyes:

mikes
18/08/2015, 17:00
ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ...

bulmont
18/08/2015, 17:02
ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΟΥΣ...




.......μια μπουκιά.........................................

irinia
18/08/2015, 17:21
Με το CB-1 μπορώ να σε έχω και στις ευθείες, χωρίς ζελατίνα (μπλιαχ) και παπαριές. Για τα στροφιλίκια δεν το συζητώ, ό,τι μαούνα κι αν καβαλάς θα πιείς τσάι.

Απλά οδηγείς σαν άντρας (:p), όλο το στήθος και το κράνος να ακουμπάνε ντεπόζιτο (δεν κουνιέται καθόλου, τα όργανα κόβουν τον αέρα σε αυτή τη θέση) και τα κλειδιά στο στόμα. Μπορώ να πηγαίνω έτσι με 190χ/ω όλη μέρα, αλλά είπαμε, CB-1 είναι αυτό, είναι μηχανή παλιατζούρα 27 ετών και πολύ μικρή για τα γούστα σου. Κλασσικά θα το παίξεις σνομπ, θα πεις «μια γκαζιά σε έχω» και θα συνεχίσεις καμαρωτός το «ταξιδάκι» σου σαν τσολιάς-πραγματικός μοτοσυκλετιστής.




ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΛΜ.



Με GSX-E 1100 γιά να πω ένα παράδειγμα και ήθελε μπράτσο και λαιμό...!!!
Στα 200 το έχανες αναρτήσεις 1980 βλέπεις..!!
Οι καιροί όμως άλλαξαν και σήμερα αν πας να αγοράσεις δε λες δώσε αεροδυναμική 30ετίας.
Άλλωστε δεν υπάρχει και κανένας λόγος εκτός από όλα αυτά που αναφέρουν
τα παλικάρια με τα δυνατά μπράτσα...!!!

theofilos888
18/08/2015, 17:39
είναι κι ένα ΚΤΜ που πάει άνετα κάνα 270άρι για πάνω από 10' μπορώ να σου πω... :rolleyes:

Και το δικο μου το γυμνουλι παει πανω απο 250 αλλα δε το κανω θεμα. Και δεν ειναι και κτμας.

dimmie_72
18/08/2015, 17:42
δε λες δώσε αεροδυναμική 30ετίας

να λες δώσε μπράτσα 1980 και θα το απολαύσεις... :D

Bob_o_mastoras
18/08/2015, 17:55
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΛΜ.



Με GSX-E 1100 γιά να πω ένα παράδειγμα και ήθελε μπράτσο και λαιμό...!!!
Στα 200 το έχανες αναρτήσεις 1980 βλέπεις..!!
Οι καιροί όμως άλλαξαν και σήμερα αν πας να αγοράσεις δε λες δώσε αεροδυναμική 30ετίας.
Άλλωστε δεν υπάρχει και κανένας λόγος εκτός από όλα αυτά που αναφέρουν
τα παλικάρια με τα δυνατά μπράτσα...!!!

Nαι αλλα πχ και εγω, που λιγουρευομαι κατι στρογγυλοφαναρα naked, δεν θελω να πηγαινω πορεια με 200. Θελω να εχω ενα μηχανακι που να με φτιαχνει αισθητικα οταν το κοιταω και οταν ταξιδευω ας πηγαινω με 130. Μια χαρα! :)
Αρα γιατι να μην αγορασω ενα naked?? Ποτε δεν με ενοχλησε ο αερας στα 130 χλμ/ωρα.

teogtp
18/08/2015, 18:00
Nαι αλλα πχ και εγω, που λιγουρευομαι κατι στρογγυλοφαναρα naked, δεν θελω να πηγαινω πορεια με 200. Θελω να εχω ενα μηχανακι που να με φτιαχνει αισθητικα οταν το κοιταω και οταν ταξιδευω ας πηγαινω με 130. Μια χαρα! :)
Αρα γιατι να μην αγορασω ενα naked?? Ποτε δεν με ενοχλησε ο αερας στα 130 χλμ/ωρα.

Στειλε φωτο, να σου πω αν κανεις για γυμνο.......

Bob_o_mastoras
18/08/2015, 18:04
Στειλε φωτο, να σου πω αν κανεις για γυμνο.......

339642

dimmie_72
18/08/2015, 18:04
Στειλε φωτο, να σου πω αν κανεις για γυμνο.......

μπες μες το καμπριολέ,
πάμε για κάνα καφέ... ;)

dimmie_72
18/08/2015, 18:09
το παλικάρι στη φωτό παραπάνω πρέπει να έτυχε σε διήθηση του gior-gos :rolleyes:

theofilos888
18/08/2015, 18:17
Μπομπ δεν εχεις κοιλια. Απορριπτεσαι

pipe_smoker
18/08/2015, 19:25
Μπομπ δεν εχεις κοιλια. Απορριπτεσαι

Εσύ το έχεις παραχεσει!

Πες τα όλα ρε.
Μυστικό για μυστικό δεν αφήσεις.

Πες τους κι ο,τι ο λόγος που οι χοντροί παίρνουμε γυμνά ειναι για να κολατσίζουμε ζουζούνια σε όλη τη διαδρομή, ώστε όταν φτάνουμε στον προορισμό χορτατοι να το παίζουμε "Παιδιά εγω ενα καφεδάκι μόνο. Κάνω διατροφή, είμαι στον όγκο αυτη την περίοδο, και δε θέλω να τη χαλασω"

robber
18/08/2015, 19:49
Θα έπρεπε να το δίνουν δώρο με την αγορά naked μοτοσυκλέτας...

339605

ΟΧΙ ΟΧΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ !!!!

ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ !!!

wthanasis
18/08/2015, 20:05
339642

ΚΑΛΕ ΣΥΥΥ !!! Ναι εσύ με το λιλά το ''κολω-φέριγκ'' !

Αντέχει ο σβέρκος σου στα τσιμπ....... εεεεεε στα 150χλμ την ώρα ήθελα να πω ....... ???

:bawl::bawl::bawl:





*** Πανάθεμα σε, έλιωσα με τη φωτογραφία λέμε !!! :bawl:

irinia
18/08/2015, 22:02
KAT'ΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΙΠΑ............ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ


Του να με βάλει επικεφαλή της κουβέντας αν και εγώ έθιξα απλά τα μειονεκτήματα του θέματος ενώ παράλληλα
πολλά σκληρά αγόρια μας περιέγραφαν πως γυμνάζουν το κορμί τους σε μηχανάκια χωρίς ζελατίνα διακοσαρίζοντας,ατέλειωτα
σαν σεξ χωρίς τελείωμα.
Εν πάσει περιπτώσει αισθανόμενος πολυ μειονεκτικά απέναντι σας αγόρια μου το ομολογώ πως αποφάσισα να βγάλω τις ζελατίνες από
βεστρόμ και χαγιαμπούζα για να νοιώσω και εγώ ΑΝΤΡΑΣ..!!Τριακοσαρίζω άνετα και τρικάβαλος..!!!
Έχω όμως ένα πρόβλημα κύριε ΠΙΠΑ ΜΟΥ..!!Επειδή νοιώθω και στέρηση ταυτόχρονα ζητώ τη συμβουλή σας ,ποια ζελατίνα να βάλω
από τις δύο στο ΠΑΠΙ μου, του χάγια ή εκείνη τη διπλή της mra από το βεστρομάκι,διότι έχω και μια στέρηση..!!
ΟΥΦ τώρα που σας τα είπα ξαλάφρωσα.....άντρας και εγώ πια επιτέλους.

Pan (dvs)
18/08/2015, 22:03
gsx 750,πριν απο αρκετουτσικα χρονια.

Το μονο που μου εκοβε τον αερα ητανε το φαναρι.Οταν ταξιδευα,σπανια ετρωγα.Ητανε τοσα τα ζουζουνια που καταπινα που την εβγαζα με καμμια σοδα.

Για τη βροχη και το κρυο δεν το συζητω.Μου αφησανε κανα δυο κουσουρια,αλλα δεν βαριεσαι.

Φυσικα τοτε ημουνα 18 χρονων και δεν μασουσα (με εξαιρεση τα ζουζουνια).Τωρα καλομαθα με τα θερμαινομενα grips και ψαχνω για κλιματιστικο μηχανης.

Τερενς τα χρονια κανουν τη διαφορα,ολα τα αλλα ειναι για να χαμε να λεγαμε.

spyrakos35
18/08/2015, 22:15
Φυσικα τοτε ημουνα 18 χρονων και δεν μασουσα (με εξαιρεση τα ζουζουνια).Τωρα καλομαθα με τα θερμαινομενα grips και ψαχνω για κλιματιστικο μηχανης.

Oem?

:lol:

catmaster
18/08/2015, 23:16
Ρε Terens απορώ πως δεν έχεις πάρει κάνα πούλμαν με μεγάλο υαλοκαθαριστήρα να κόβει κρύο βροχή και μαμούνια ...

339652

nightraider
19/08/2015, 00:28
KAT'ΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΙΠΑ............ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ


Του να με βάλει επικεφαλή της κουβέντας αν και εγώ έθιξα απλά τα μειονεκτήματα του θέματος ενώ παράλληλα
πολλά σκληρά αγόρια μας περιέγραφαν πως γυμνάζουν το κορμί τους σε μηχανάκια χωρίς ζελατίνα διακοσαρίζοντας,ατέλειωτα
σαν σεξ χωρίς τελείωμα.
Εν πάσει περιπτώσει αισθανόμενος πολυ μειονεκτικά απέναντι σας αγόρια μου το ομολογώ πως αποφάσισα να βγάλω τις ζελατίνες από
βεστρόμ και χαγιαμπούζα για να νοιώσω και εγώ ΑΝΤΡΑΣ..!!Τριακοσαρίζω άνετα και τρικάβαλος..!!!
Έχω όμως ένα πρόβλημα κύριε ΠΙΠΑ ΜΟΥ..!!Επειδή νοιώθω και στέρηση ταυτόχρονα ζητώ τη συμβουλή σας ,ποια ζελατίνα να βάλω
από τις δύο στο ΠΑΠΙ μου, του χάγια ή εκείνη τη διπλή της mra από το βεστρομάκι,διότι έχω και μια στέρηση..!!
ΟΥΦ τώρα που σας τα είπα ξαλάφρωσα.....άντρας και εγώ πια επιτέλους.


βγάλε (ή βαλε μια τέτοια: http://www.revzilla.com/product_images/0040/4076/moose_racing_adventure_windscreen_suzuki_v_strom_dl650_dl1000_detail.jpg ) την ζελατίνα απο το vstrom, πήγαινε μια βόλτα σε στενούς επαρχιακούς με ταχύτητες 30-130, και θα θυμηθείς πώς ήταν κάποτε τα νιάτα...

pipe_smoker
19/08/2015, 01:02
KAT'ΑΡΧΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΙΠΑ............ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ


Του να με βάλει επικεφαλή της κουβέντας αν και εγώ έθιξα απλά τα μειονεκτήματα του θέματος ενώ παράλληλα
πολλά σκληρά αγόρια μας περιέγραφαν πως γυμνάζουν το κορμί τους σε μηχανάκια χωρίς ζελατίνα διακοσαρίζοντας,ατέλειωτα
σαν σεξ χωρίς τελείωμα.
Εν πάσει περιπτώσει αισθανόμενος πολυ μειονεκτικά απέναντι σας αγόρια μου το ομολογώ πως αποφάσισα να βγάλω τις ζελατίνες από
βεστρόμ και χαγιαμπούζα για να νοιώσω και εγώ ΑΝΤΡΑΣ..!!Τριακοσαρίζω άνετα και τρικάβαλος..!!!
Έχω όμως ένα πρόβλημα κύριε ΠΙΠΑ ΜΟΥ..!!Επειδή νοιώθω και στέρηση ταυτόχρονα ζητώ τη συμβουλή σας ,ποια ζελατίνα να βάλω
από τις δύο στο ΠΑΠΙ μου, του χάγια ή εκείνη τη διπλή της mra από το βεστρομάκι,διότι έχω και μια στέρηση..!!
ΟΥΦ τώρα που σας τα είπα ξαλάφρωσα.....άντρας και εγώ πια επιτέλους.

Απλα μετέφερα τα πόστ για να μείνει καθαρό το θρεντ του παιδιού που έψαχνε μηχανάκι κι έτυχε το πρώτο πόστ να ειναι το δικό σου.

Ούτε επικεφαλής εισαι, ούτε κάτι τέτοιο.

Αν δε σηκώνεις το χαβαλέ, να μη γράφεις σα να σκαλίζεις τις 10 εντολές σε πέτρα.
Όταν εισαι τόσο υπερβολικός κι απόλυτος σε αυτά που γράφεις, θα γίνει και πλάκα.

Στο παπι βάλε ο,τι σε βολεύει.

spyrakos35
19/08/2015, 06:23
Το διαβαζα χτες στην αιωρα οσο ξεκουραζομουν......

Ο,τι επρεπε για χαλαρωση....

Συνεχιστε ρε σεις, και σημερα θα ειναι δυσκολη η μερα....

:beer:

irinia
19/08/2015, 07:30
gsx 750,πριν απο αρκετουτσικα χρονια.

Το μονο που μου εκοβε τον αερα ητανε το φαναρι.Οταν ταξιδευα,σπανια ετρωγα.Ητανε τοσα τα ζουζουνια που καταπινα που την εβγαζα με καμμια σοδα.

Για τη βροχη και το κρυο δεν το συζητω.Μου αφησανε κανα δυο κουσουρια,αλλα δεν βαριεσαι.

Φυσικα τοτε ημουνα 18 χρονων και δεν μασουσα (με εξαιρεση τα ζουζουνια).Τωρα καλομαθα με τα θερμαινομενα grips και ψαχνω για κλιματιστικο μηχανης.

Τερενς τα χρονια κανουν τη διαφορα,ολα τα αλλα ειναι για να χαμε να λεγαμε.




ΒΡΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..........



Μην ξεχνάς όμως ότι πάμε μπροστά,ο κόσμος αλλάζει και οι νέοι δεν είναι όπως εμείς.
Μαλακοί,μαλθακοί,καλοπερασάκηδες,φλορούμπες γενικά...!!!
Στα 30 ξεκινάνε δουλειά γιατί μέχρι τότε κάνουν 10 μεταπτυχιακά κ.λ.π....κ.λ.π...
Μέχρι και το στρατό τους τον έκαναν 9 μήνες γιατί ζορίζονταν τα πουλάκια μου...!!!
Μαζί προχωράει και η τεχνολογία όμως και πες μου εσύ πόσες μοτό χωρίς ζελατίνα
βγαίνουν σήμερα και πόσες από αυτές πουλιούνται..???
Ναι στα 18 μας επιλέγαμε με το κάτω κεφάλι και δεν μας ένοιαζε τίποτε...!!!
Όμως ήταν και άλλες εποχές.Άλλες αντοχές ,σύμφωνοι.
Τα ΧΤ και τα XL δεν είχαν ζελατίνα το 80 ,ένα νυχάκι μικρό μπροστά,τώρα όμως..??
Βλέπεις τα τέστ..?? Όλοι σου γράφουν ,ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ από καιρό,από αέρα,ΑΝΕΣΗ κ.λ.π..
Μπορείς αυτά να τα αγνοήσεις ακόμα και 18 να είσαι..??
Γιατί μήπως είχαμε κράνη..?? Μπουφάν..??
Περνούσα το Μπράλο Χριστούγεννα επειδή δούλευα Πελοπόννησο και ερχόμουν Θεσσαλονίκη,
εκείνον τον παλιό Μπράλο όχι τον σημερινό που πάνε και ακουμπάνε γόνατα,με χιονόνερο και παγωνιά
και είχα από μέσα εφημερίδες για να μην ξεραθώ....!!!
Δηλαδή σήμερα οι 18άρηδες δεν φοράνε τον εξοπλισμό που βοηθάει τόσο πολύ...??
Αντίστοιχα και με τα μηχανάκια,υπάρχουν και ξεβράκωτα αλλά πόσα είναι και πόσο πουλάνε..??
Και για ποια χρήση κάνουν..?? Εντάξει το ξέρουμε,και το Λάντα πάει Αθήνα - Θεσσαλονίκη και η bmw.
Αλλά πως πάει το ένα και πως το άλλο.Εκεί αναφέρομαι,όμως φαίνεται πως έπεσα σε πολύ .......
ΑΝΤΡΟΥΑ ΦΟΡΟΥΜ,όλα τα σκληρά αγόρια εδώ μαζεύτηκαν...!!!

irinia
19/08/2015, 07:37
Απλα μετέφερα τα πόστ για να μείνει καθαρό το θρεντ του παιδιού που έψαχνε μηχανάκι κι έτυχε το πρώτο πόστ να ειναι το δικό σου.

Ούτε επικεφαλής εισαι, ούτε κάτι τέτοιο.

Αν δε σηκώνεις το χαβαλέ, να μη γράφεις σα να σκαλίζεις τις 10 εντολές σε πέτρα.
Όταν εισαι τόσο υπερβολικός κι απόλυτος σε αυτά που γράφεις, θα γίνει και πλάκα.

Στο παπι βάλε ο,τι σε βολεύει.





ΣΤΟ ΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ



Το έχω δείξει πολύ πριν μπεις εσύ στο φόρουμ,οι παλιοί ξέρουν ότι για να με πετύχουν ΣΟΒΑΡΟ,
είναι σπάνια περίπτωση.Αφού σου απαντώ στο ίδιο ύφος προς τι η δυσφορία..??
Τι να κάνω ,μετά από κάθε γραπτό να λέω υστερόγραφο αυτό είναι χαβαλέ ή σοβαρό..??
Εξάλλου πως να θυμώσω μαζί σας,αφού τους περισσότερους σας θεωρώ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...!!
Μην ξεχνάς το κοντέρ γράφει 60 και κυκλοφορώντας εδώ μέσα παίρνω ζωή από τα νιάτα σας.
:beer:

Pan (dvs)
19/08/2015, 07:38
Oem?

:lol:

Απο Yamaha,τα εχουν και σε καλες τιμες.

irinia
19/08/2015, 07:39
Το διαβαζα χτες στην αιωρα οσο ξεκουραζομουν......

Ο,τι επρεπε για χαλαρωση....

Συνεχιστε ρε σεις, και σημερα θα ειναι δυσκολη η μερα....

:beer:





ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ





Την άποψη σου σαν τζόβενο που είσαι...???
Θα έχει ενδιαφέρον λέμε.....

bulmont
19/08/2015, 07:40
Περνούσα το Μπράλο Χριστούγεννα ......εκείνον τον παλιό Μπράλο όχι τον σημερινό που πάνε και ακουμπάνε γόνατα,με χιονόνερο και παγωνιά
και είχα από μέσα εφημερίδες για να μην ξεραθώ....!!



Ε, μην κλέβεις κύριος.............


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=129777

irinia
19/08/2015, 07:44
Ε, μην κλέβεις κύριος.............


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=129777







ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΣ............




Μπράλος το 80 με ΧΤ-500 το Αγγλικό αν σου λέει κάτι με το άσπρο τεπόζιτο με τα κόκκινα γράμματα.
Όχι το άσχημο Γιαπωνέζικο με την ασημί γραμμή...!!!
Αγορασμένο από Μουρελάτο Αθήνα...!!!
Αγωνιζόμενο τότε ακόμα.
Και μετά το 81 συνέχεια με Γιαμάχα Σέγκα 750 πρωτοποριακό μηχανάκι με διαφορικό.
Μιλάμε θάνατος ο Μπράλος,φωτό απαγορεύεται δεν βάζουμε...!!!

7Tolis
19/08/2015, 07:55
Μέχρι και τη διαδρομή έχομεν κύριοι.
339654

byron
19/08/2015, 08:29
Επειδή νοιώθω και στέρηση ταυτόχρονα ζητώ τη συμβουλή σας ,ποια ζελατίνα να βάλω
από τις δύο στο ΠΑΠΙ μου, του χάγια ή εκείνη τη διπλή της mra από το βεστρομάκι,διότι έχω και μια στέρηση.

Αγαπάμε Terens...

339657

pipe_smoker
19/08/2015, 09:55
ΣΤΟ ΑΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ



Το έχω δείξει πολύ πριν μπεις εσύ στο φόρουμ,οι παλιοί ξέρουν ότι για να με πετύχουν ΣΟΒΑΡΟ,
είναι σπάνια περίπτωση.Αφού σου απαντώ στο ίδιο ύφος προς τι η δυσφορία..??
Τι να κάνω ,μετά από κάθε γραπτό να λέω υστερόγραφο αυτό είναι χαβαλέ ή σοβαρό..??
Εξάλλου πως να θυμώσω μαζί σας,αφού τους περισσότερους σας θεωρώ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...!!
Μην ξεχνάς το κοντέρ γράφει 60 και κυκλοφορώντας εδώ μέσα παίρνω ζωή από τα νιάτα σας.
:beer:


Ναι βρε παλούκαρε.

Λες να έχω προσωπικά μαζί σου και να μην το ξέρω?

Απάντησα στην ερώτησή σου, "γιατί σε έβαλα επικεφαλής στο παρόν θρεντ", εξηγώντας σου ότι έφερα εδώ τα ποστ για να πούμε τα χαζά μας με την ησυχία μας και να μη "λερώνουμε" εκεί που ο άλλος ψάχνει μηχανάκι.

Τώρα όταν λες ότι τα γυμνά είναι μόνο για τους μπρατσωμένους και για τη μόστρα, ε τί να σε πω?
Για να το είπες και στο παιδί που ψάχνει μηχανάκι μάλλον το εννοείς.
Μπορεί βέβαια και να εκανες πλάκα.

Δε θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας:beer:

pipe_smoker
19/08/2015, 09:58
ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ





Την άποψη σου σαν τζόβενο που είσαι...???
Θα έχει ενδιαφέρον λέμε.....


Βρήκες άνθρωπο....

Αυτουνού το μηχανάκι έχει περισσότερες ζελατίνες και πλαστικά από το πράκτικερ και το λιρόι μερλιν μαζί, και κάλυψη, προστασία κι άνεση καλύτερη κι από τις σερβιέτες με φτερά:lol:

spyrakos35
19/08/2015, 10:24
ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ





Την άποψη σου σαν τζόβενο που είσαι...???
Θα έχει ενδιαφέρον λέμε.....

Το τζοβενο εχει ηλεκτρικα ρυθμιζομενη ζελατινα και θερμαινομενα γκριπ oem.....

Κοινως, σας γ@μαει ολους.....

:bawl:

teogtp
19/08/2015, 10:35
Το τζοβενο εχει ηλεκτρικα ρυθμιζομενη ζελατινα και θερμαινομενα γκριπ oem.....

Κοινως, σας γ@μαει ολους.....

:bawl:

Εσυ εισαι φλωρακι...............
Δες εμας τους μπρατσομενους ...............:D

mikes
19/08/2015, 10:41
Εγω παντως οταν εβαλα ζελατινα στο γυμνο μηχανακι μου, ετρωγα δεκαπλασιο ξυλο απο τον αερα απ'οτι χωρις....