PDA

View Full Version : Cb 750 cafe



giannis113
25/08/2015, 13:57
Εχω δει πολλα παρα πολλα σε ολα ομως κατι θα αλλαζα

Τουτο εδω ειναι αλλο πραμα και ειπα να το μοιραστω μαζι σας

Απο τη σελιδα cafe racer

giannis113
25/08/2015, 13:58
339950
339952
339953

giannis113
25/08/2015, 13:59
339954
339955

7Tolis
26/08/2015, 13:55
Πολύ άσχημη δουλειά στο ντεπόζιτο αριστερά χαμηλά όπως και στο number plate αριστερά.

amyroukai
26/08/2015, 15:49
Ναι μωρέ σιχαμερό δείχνει αλλά νταξ για μια βόλτα καλό είναι... :bawl:

Από τα ελάχιστα που μου αρέσουν..

dimmie_72
26/08/2015, 16:37
το μηχανάκι ειδικά στις πρώτες φωτογραφίες φαίνεται παραδόξως μακρύ σαν να προέρχεται η να προορίζεται για dragster CB750... :(

μου θυμίζει κάτι CB750F με μπικίνι η μισό που λέει και ο byron που είναι και της εποχής. :rolleyes:

πάω στοίχημα ότι στρίβει στα σφιχτά σε 2 κομμάτια, κάτι σαν το Africa ας πούμε. :D

theofilos888
26/08/2015, 16:58
Φανταζομαι πως προερχεται απο cb sevenfifty το οποιο ειναι μακρυ. Δεν πειραξαν τη γεωμετρια κ κατα τη γνωμη μου ειναι απλως ενα μετριο μηχανακι μακρια απο το πνευμα του cafe racer.

Bob_o_mastoras
26/08/2015, 17:04
Ναι αλλα αν μη τι αλλο, ειναι πανεμορφο. Αμα ειχε και το φτερο στο ρεζερβουαρ αντι για το σημα της Audi (?) θα ηταν κ@@@υλα!!!

dimmie_72
26/08/2015, 17:23
Φανταζομαι πως προερχεται απο cb sevenfifty το οποιο ειναι μακρυ. Δεν πειραξαν τη γεωμετρια κ κατα τη γνωμη μου ειναι απλως ενα μετριο μηχανακι μακρια απο το πνευμα του cafe racer.

ακριβώς αυτό ;)

amyroukai
26/08/2015, 17:43
Φανταζομαι πως προερχεται απο cb sevenfifty το οποιο ειναι μακρυ. Δεν πειραξαν τη γεωμετρια κ κατα τη γνωμη μου ειναι απλως ενα μετριο μηχανακι μακρια απο το πνευμα του cafe racer.
Φαντάζομαι πως εννοείς ότι ήταν μέτριο στην εποχή του σαν στριτ σε σχέση με το cb750 ή τον λοιπό άμεσο ανταγωνισμό και άρα η μετριότητα θα μείνει και σαν μηχανάκι "μετατροπή";
Με το δικό μου σκεπτικό, όλα τα εν λόγω "μαστροΜητσάρας ντιζάινς" είναι αντιεργονομικά 'ρδέλα, κανένα δεν προορίζεται για χρήση όπως εσύ και εγώ την εννοούμε και ως εκ τούτου είναι συλλήβδην τουπεταματού. Αυτό τουλάχιστον δεν είναι κρεββάτι του προκρούστη και δείχνει με αναβάτη επάνω "άνετο", σαν να μπορεί να πάει λίγο πιο μακριά από το χίπστερ καφέ au lait. Με ένα λίγο πιο ψηλό τιμονάκι δηλαδής, να πλησιάσει λίιιιγο το σκράμπλερ λουκ και το σύγχρονο στριτ εργονομικό τρίγωνο θα είναι ακόμα καλύτερο...
Και ας είναι "μέτριο". θα σε πάει όπως πάμε χωρίς να γίνεις πελάτης του τρούπη, που δεν είναι και εδώ κιόλας :)

dimmie_72
26/08/2015, 17:55
άντε να το πούμε απλά να το καταλάβετε όλοι.

αν το είχε φέρει στο ace cafe Κυριακή απόγευμα, η βδομάδα στο Λονδίνο θα ξεκινούσε με γέλια για τους θαμώνες... :lol:

amyroukai
26/08/2015, 18:06
Τι να σου πω βρε παιδί. Το να γελάνε οι χίΨτερ με μηχανάκι....

Μόνο καλό μπορεί να είναι.

Πότε ξεκινάει η επόμενη μόδα να πάνε όλοι οι δαύτοι στο διάλο επιτέλους;


*επίσης αν σημαίνει ότι μπορούμε να το πάρουμε σε τιμή που δεν θα είναι μόνο "για γνώστες και συλλέκτες" δεν με χαλάει ντιπ :)
de gustibus κλπ κλπ

theofilos888
26/08/2015, 18:41
Η ενσταση μου αφορα το racer. Και εξηγουμαι. Τα μηχανακια αυτα φτιαχτηκαν-κανιβαλιστηκαν ετσι ωστε απο αργες καρεκλες και μαουνες με ψηλα τιμονια και σελες απο μεντια στρωμ, να γινουν ελαφρια και γρηγορα και ΣΤΡΙΦΤΕΡΑ. Το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι μακρια απο αυτο το πνευμα. Εκει εγκειται η ενσταση μου. Τη βολτα μας γιαννη θα την κανω με το καραβι που εχω τωρα χωρις υποχωρησεις. Δεν ειμαι μοδατος χιπστερ ουτε τσιχλας ρεισονης για να μπορω να παω ταξιδι με τετοια κατασκευη. Για μια γκαζια φτιαχτηκαν και για να ειναι φτηνα. Τα υπολοιπα να χαμε να λεγαμε!

Bob_o_mastoras
26/08/2015, 18:44
άντε να το πούμε απλά να το καταλάβετε όλοι.

αν το είχε φέρει στο ace cafe Κυριακή απόγευμα, η βδομάδα στο Λονδίνο θα ξεκινούσε με γέλια για τους θαμώνες... :lol:

Kαι τι ειναι αυτοι στο ace cafe;; Μαγκες;;
Αντε μη παω τωρα Λονδινο και τους ταραξω στη σφαλιαρα! :smokin::smokin:



υ.γ. ωρες-ωρες σκεφτομαι οτι πρεπει να κατουραω και λιγο.. :lol::lol:

amyroukai
26/08/2015, 19:14
ζήτω το ιματζ και η δηθενιά λέμε.

και φακ γιορ στοκ μπαϊκ. μη σε δω χωρίς μούσι και καιρό πουκάμισο την Κυριακή που ΤΑΧΑ δεν είσαι χιπστερ. είσαι τσίχλας μπιγκ μπαμπολ. πουλμουρακο με το χίλια που τα έχεις τα εφταμιση και τα λες και αργά και έχεις και αποπση περί αισθητικης...

Ζεύκας
26/08/2015, 19:34
Απλά για την ιστορία, το Ace Cafe London είναι τόπος συναρθροισης μοτοσυκλετιστών δεκαετίες τώρα.

Το στέκι ξεκίνησε τη λειτουργία του 80 χρόνια πίσω.

Εάν ήμουν θαμώνας του θα θεωρούσα προσβολή να το λένε χιπστερομάγαζο και μόδα.

Ζεύκας
26/08/2015, 19:38
Όσο αφορά το μηχανάκι του θρεντ είναι απλά πανέμορφο και έχει πέσει σοβαρή δουλειά..
Μακάρι να είχα λεφτά για ξόδεμα να ήταν ένα καφέ ρέισερ το τεταρτοπεμπτο μηχανάκι στο
γκαράζ μου να το πηγαίνω καμιά βόλτα τριγύρω από την Αθήνα στο χαλαρό.

βαριά και άστριφτα μηχανάκια. μόνο για ομορφιά κάνουν

catmaster
26/08/2015, 21:24
Η βάση του πάντως (απλά για την ενημέρωση) είναι RC17 (cbx750 είναι ο κινητήρας με το αλτερνέϊτορ και τις ρυθμιζόμενες βαλβίδες)

και όντως θα έχει τον άστριφτο αλλά δεν νομίζω να το έπαιρνε κανείς για ζμπίστα

thunder ace
26/08/2015, 21:41
Η βάση του πάντως (απλά για την ενημέρωση) είναι RC17 (cbx750 είναι ο κινητήρας με το αλτερνέϊτορ και τις ρυθμιζόμενες βαλβίδες)

και όντως θα έχει τον άστριφτο αλλά δεν νομίζω να το έπαιρνε κανείς για ζμπίστα

ΜΕ προλαβες αρχηγε.Μολις ειδα τον κινητηρα ειπα :CBX 750F ΤΟ ΕΙΧΑ απο το 88 εως το 2002.Ασπαστος κινητηρας και αξιοπρεπεστατο κρατημα.

theofilos888
26/08/2015, 21:41
Η βάση του πάντως (απλά για την ενημέρωση) είναι RC17 (cbx750 είναι ο κινητήρας με το αλτερνέϊτορ και τις ρυθμιζόμενες βαλβίδες)

και όντως θα έχει τον άστριφτο αλλά δεν νομίζω να το έπαιρνε κανείς για ζμπίστα

Στα λογια μου ερχεσαι..... Δεν ειναι cafe racer!

catmaster
26/08/2015, 21:49
ΜΕ προλαβες αρχηγε.Μολις ειδα τον κινητηρα ειπα :CBX 750F ΤΟ ΕΙΧΑ απο το 88 εως το 2002.Ασπαστος κινητηρας και αξιοπρεπεστατο κρατημα.

είχες Cbx 750 και το έδωσες ρε αρχηγέ ;; :( (μιλάμε ψάχνω καιρό να βρω αλλά έχουν εξαφανιστεί όλα ... )


Στα λογια μου ερχεσαι..... Δεν ειναι cafe racer!

όχι με την αυστηρή έννοια του όρου ... ας πούμε ότι είναι ένα καλό custom

giannis113
26/08/2015, 23:18
340014

Η φοτο ειναι δικη τους οχι δικη μου φωτοσουπα

Φτιαγμενο απο την maccomotors

Το ωραιο ειναι οτι δεν εχει αλλαξει καθολου η γεωμετρια του. Ισα ισα βελτιωθηκε.

Αν προσεξετς το τεποζιτο εχει αλαχτει.

Απο τι φοραει ομως;

Bob_o_mastoras
26/08/2015, 23:28
Αν προσεξετς το τεποζιτο εχει αλαχτει.

Απο τι φοραει ομως;

750 παλιο;;; Πιθανον..

Ζεύκας
26/08/2015, 23:30
340014

Η φοτο ειναι δικη τους οχι δικη μου φωτοσουπα

Φτιαγμενο απο την maccomotors

Το ωραιο ειναι οτι δεν εχει αλλαξει καθολου η γεωμετρια του. Ισα ισα βελτιωθηκε.

Αν προσεξετς το τεποζιτο εχει αλαχτει.

Απο τι φοραει ομως;

πω πω μπήκα στο σάιτ τους και είναι όλα άψογες δουλειές. μπράβο στα παιδιά.

έτσι μου έρχεται να πάρω κ δεύτερο τουόνο να το κάνω καφέ ρέισερ!

giannis113
26/08/2015, 23:31
Και να προσθεσω και γω δεν ειναι cafe racer απλα ειναι μια ωραια μετατροπη σε κλασικο στυλ

340015

Ζεύκας
26/08/2015, 23:45
δεν είναι το honda του θρεντ cafe racer;

-στρογγυλοφάναρο
-κλιπόν
-τεπόζιτο "δάκρυ"
-σέλα ευθεία συνέχεια του τεποζίτου
-διπλά αμόρτισέρ πίσω

γιατί όχι;

giannis113
26/08/2015, 23:48
Τωρα που το λες ναι ειναι αλλα υπαρχουν και πιο γνησιες μετατροπες ισως αυτο να εννοουν οι απο πανω..

DoctoR_k6
26/08/2015, 23:48
Απλά για την ιστορία, το Ace Cafe London είναι τόπος συναρθροισης μοτοσυκλετιστών δεκαετίες τώρα.

Το στέκι ξεκίνησε τη λειτουργία του 80 χρόνια πίσω.

Εάν ήμουν θαμώνας του θα θεωρούσα προσβολή να το λένε χιπστερομάγαζο και μόδα.

Κ που να ξερανε οτι ενας απο τους 3 ιδιοκτητες-συνεταιρους ειναι Ελληνας κ γαμω τα ατομα...
Εγω παντως χιπστερ δεν θα τους ελεγα.

Ζεύκας
26/08/2015, 23:57
Κ που να ξερανε οτι ενας απο τους 3 ιδιοκτητες-συνεταιρους ειναι Ελληνας κ γαμω τα ατομα...
Εγω παντως χιπστερ δεν θα τους ελεγα.

στο Ace Cafe σκάνε όλες οι φυλές διτρόχων της Αγγλίας.

από καυλωμένους πιτσιρικάδες με τα 50άρια σκούτερ έως τους 1000άριδες σουπερσπορτάδες.

από αντβέντσουρ τυπάδες που έχουν γυρίσει το κόσμο μέχρι παππούδες με μπιμπελό μηχανάκια μισού αιώνα

Bob_o_mastoras
27/08/2015, 00:00
Κ που να ξερανε οτι ενας απο τους 3 ιδιοκτητες-συνεταιρους ειναι Ελληνας κ γαμω τα ατομα...
Εγω παντως χιπστερ δεν θα τους ελεγα.

Δεν ξες εσυ... :a38::smokin:

Αμα τον δεις πες του οτι τον ψαχνει ο Bob και ο Amyrou να τον δειρουν.. Και οτι θα ανεβουν Λονδινο (με εντελως stock μηχανακια) και θα του το καψουν το μαγαζακι..
:boxing: :boxing:
:cool::cool:

S16
27/08/2015, 00:16
Φανταζομαι πως προερχεται απο cb sevenfifty το οποιο ειναι μακρυ. Δεν πειραξαν τη γεωμετρια κ κατα τη γνωμη μου ειναι απλως ενα μετριο μηχανακι μακρια απο το πνευμα του cafe racer.
Και για να μαθαίνουμε και εμεις που απλά "χαζεύουμε" αυτά τα μηχανάκια χωρίς να γνωρίζουμε πολλά, ποιο ειναι το κατάλληλο CB (χρονολογία, κυβικά) για να μετατραπεί σε cafe racer?

giannis113
27/08/2015, 00:18
Αυτο ειναι σχετικα ευκολο και ωραιες γραμμες για τα γουστα μου τουλαχιστον

amyroukai
27/08/2015, 00:54
βρε τι μαθαίνω βραδιάτικα, αν πίνεις μπύρες σε ένα στέκι γίνεσαι τρου μπαϊκερ σπιριτ κιετς...

Για τα λοιπά αστειεύομαι.

Και εμμενω στο ότι αισθητικά με φτιάχνει πολύ κ ας είναι το χρεπι το ίδιο.

Bob_o_mastoras
27/08/2015, 01:10
βρε τι μαθαίνω βραδιάτικα, αν πίνεις μπύρες σε ένα στέκι γίνεσαι τρου μπαϊκερ σπιριτ κιετς...

Για τα λοιπά αστειεύομαι.

Και εμμενω στο ότι αισθητικά με φτιάχνει πολύ κ ας είναι το χρεπι το ίδιο.

Θα παμε Λονδινο να δωσουμε φαπες τελικα;; :smokin:

Bob_o_mastoras
27/08/2015, 01:22
Και εμμενω στο ότι αισθητικά με φτιάχνει πολύ κ ας είναι το χρεπι το ίδιο.

Και για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα (μην μας σκιστει κανα καλσον και τρεχουμε :lol:) αυτο ακριβως ειναι που μετραει σε αυτα τα μηχανακια.

Θα το παρει κανενας αυτο να κυνηγαει χρονους σε πιστα ή να κανιβαλιζει με σουζες, εντο και μπαντιλικια μες την πολη;; Οχι.
Ειναι ενα εργο μηχανολογικης τεχνης. Ενα παντρεμα αισθητικης με τη μηχανολογια. Ενα γλυπτο ως μεσο μεταφορας γι'αυτους που τους αρεσουν οι μηχανες και θα εκτιμησουν κατι κλασσικο και ομορφο σε ενα οχημα.
Και το συγκεκριμενο ειναι πολυ ομορφο. Εχει και εναν ασπαστο αεροψυκτο ρετρο κινητηρα με αρκετουτσικη δυναμη. Μια χαρα το βρισκω.
Ευχαριστως θα το αγοραζα αν ειχα την δυνατοτητα και θα απολαμβανα τρελα να το κοιταω παρκαρισμενο εξω απο την καφετερια που θα επινα το τσαϊ μου οπως θα απολαμβανα και τη ηρεμη διαδρομη μου μεχρι εκει.

Αν ηθελα να πηγαινω μαλιοκουβαρα προφανως θα επερνα κατι αλλο. Δεν θα ταλαιπωρουσα αυτο. Ειναι κριμα πραγματικα..

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται να κραζετε τις επιδοσεις ενος τετοιου οχηματος;; Τι νοημα εχουν;; Σαν να λεμε πηρα τρακτερ και απογοητευτηκα απο την τελικη του.. :lol:

Bob_o_mastoras
27/08/2015, 01:34
Και μου κανει εντυπωση διοτι ειστε ανθρωποι που γνωριζεται απο οχηματα και τα αγαπατε (τουλαχιστον τα μηχανακια) και που θα εκτιμουσατε ή τελωσπαντων δεν θα σας αφηνε αδιαφορους η μορφη σε αυτα.
Οποτε θα καταλαβαινα αν σχολιαζατε αρνητικα την εμφανιση του για τον α ή β λογο, πραγμα πολυ φυσικο μιας και ειναι ενα θεμα υποκειμενικο (πχ δεν μου αρεσουν τα ρετρο, δεν μου αρεσουν τα Ι4, δεν μου αρεσουν τα cafe ή οτιδηποτε αλλο..) αλλα ειναι λιγο ατοπο να σχολιαζουμε τις επιδοσεις του. Ή να το απορριπτουμε λογω αυτων.
Ε;

:)

thunder ace
27/08/2015, 12:05
[QUOTE=catmaster;2625943]είχες Cbx 750 και το έδωσες ρε αρχηγέ ;; :( (μιλάμε ψάχνω καιρό να βρω αλλά έχουν εξαφανιστεί όλα ... )


το ειχα και με δευτερο κινητηρα σε ανταλλακτικο,αλλα το ΠΕΤΑΞΑ.Μεγαλη ιστορια,ας την πουμε αλλη φορα.

buckley
27/08/2015, 13:06
ΜΕ προλαβες αρχηγε.Μολις ειδα τον κινητηρα ειπα :CBX 750F ΤΟ ΕΙΧΑ απο το 88 εως το 2002.Ασπαστος κινητηρας και αξιοπρεπεστατο κρατημα.

Για το από κάτω δεν μιλάτε ?

340018

Ενδιαφέρον αυτό που λέτε γιατί ενώ μου άρεσε οπτικά είχα εδώ και 30 χρόνια την εντύπωση ότι είχε ένα πολύ προβληματικό κινητήρα ,διαβάζοντας το τεστ των 25000 χλμ του Μότοραντ.

byron
27/08/2015, 13:13
Για το από κάτω δεν μιλάτε ?

340018

Ενδιαφέρον αυτό που λέτε γιατί ενώ μου άρεσε οπτικά είχα εδώ και 30 χρόνια την εντύπωση ότι είχε ένα πολύ προβληματικό κινητήρα ,διαβάζοντας το τεστ των 25000 χλμ του Μότοραντ.

Εχω την εντύπωση πως το έχω το τεύχος, και έχεις δίκιο, είχε αρκετή φθορά για τα 25.000. Ακη, υπάρχει (ή υπήρχε) ένα παρατημένο στη γειτονιά μου μέχρι πρόσφατα, αν θέλεις να πάω να κοιτάξω.

buckley
27/08/2015, 13:17
Σχετικά πάντως με το θέμα των cafe αν μου έλεγαν ότι ένα από τα ομορφότερα ever δεν θα είχε ούτε διπλά αμορτισέρ ούτε συμβατικά πηρούνια θα τους έλεγα ότι απλά έχουν έλλειψη γούστου ,πριν δω το κάτωθι βεβαίως...

340019

http://big-diesel.blogspot.gr/2010/10/bretling-cafe-racer-by-santiago-chopper.html

CIRUS
27/08/2015, 18:16
me like very much!!!

Συγνώμη αλλά τα cafe racer δεν φτιάχνονται για να είναι εύχρηστα. Δεν το παίρνεις για πρώτο μηχανάκι. Αν είχα 4 και πάνω σίγουρα θα είχα και ένα τέτοιο, τώρα μαρέσει απλά να τα χαζεύω και το συγκεκριμένο είναι πολύ όμορφο αλλά έχω δει και ομορφότερα!!

Η ομορφιά όμως είναι υποκειμενική. Τα ποιο όμορφα πάντως cafe racer φτιάχνονται από τους ίδιους τους ιδιοκτήτες τους και ανεξαρτήτως πως φαίνονται στους άλλους, για τους ίδιους που έχουν βάλει και την ψυχή τους να τα μεταμορφώσουν είναι τα ομορφότερα στον κόσμο. Το σέβομαι αυτό ακόμα και όταν βλέπω πανάσχημες (custom) τσόπερ.

giannis113
27/08/2015, 21:21
Ετσι ακριβως. Συνηθως αυτος που κανει την μετατροπη εχει αλλαξει και καποιες μοτο. Σε μια τετοιου ειδους μετατροπη μπορεις να βαλεις τα παντα. Και θα ειναι μοναδικο.

buckley
28/08/2015, 13:43
είχες Cbx 750 και το έδωσες ρε αρχηγέ ;; :( (μιλάμε ψάχνω καιρό να βρω αλλά έχουν εξαφανιστεί όλα ... )



όχι με την αυστηρή έννοια του όρου ... ας πούμε ότι είναι ένα καλό custom

Που ψάχνεις ρε μάστορα ?
ΥΓ Μέχρι και εξατμίσεις μαμά έχει λέμε...

340075

http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/6431746/

catmaster
28/08/2015, 15:11
Που ψάχνεις ρε μάστορα ?
ΥΓ Μέχρι και εξατμίσεις μαμά έχει λέμε...

340075

http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/6431746/

Το έχω δει ... φαίνεται καθαρό , αλλά ψάχνω με συμβατικές πινακίδες για να κυκλοφορώ όποτε θέλω εγώ και όχι όποτε μου ορίζει η λέσχη ... :)

:wave2::beer:

buckley
31/08/2015, 10:04
Εχω την εντύπωση πως το έχω το τεύχος, και έχεις δίκιο, είχε αρκετή φθορά για τα 25.000. Ακη, υπάρχει (ή υπήρχε) ένα παρατημένο στη γειτονιά μου μέχρι πρόσφατα, αν θέλεις να πάω να κοιτάξω.

RC 17 (Motorrad) no 21

340215

340216

340217

buckley
31/08/2015, 10:06
340218

340219

giannis113
01/09/2015, 19:03
340298

Και κατι ακομα μπομπεριζη λιγο αλλα ωραιο και dualshock

Bob_o_mastoras
01/09/2015, 19:08
Πολυ oμορφο!
Αν εχει διατηρησει βεβαια την γεωμετρια του Virago... :rotflmao:

Τωρα να δω τι θα πουν αυτοι που κραζαν το cb επειδη δεν στριβει... :lol::bawl:

giannis113
01/09/2015, 20:09
Πολυ oμορφο!
Αν εχει διατηρησει βεβαια την γεωμετρια του Virago... :rotflmao:

Τωρα να δω τι θα πουν αυτοι που κραζαν το cb επειδη δεν στριβει... :lol::bawl:
Εχει σηκωθει πιο ψηλα η σελα και εχει αλλαχτει το μπροστινο.. Θα το προτιμουσα με συμβατικο μπροστινο μαυρο με φισουνες μαυρες.

Παντως σιγουυρα στριβει καλυτερα απο το μαμα βιραγκο..

giannis113
01/09/2015, 20:09
Απο την hagenmoto

dimmie_72
01/09/2015, 20:31
απ όσα βλέπω, καταλήγω ότι μάλλον πρέπει μα ιδρυθεί μια cafe racer police κατά το fashion police.

στο εξής όποιος προτίθεται να προβεί σε ανάλογο project διεθνώς, να περνάει 1 τεστ ερωτήσεων που να περιλαμβάνει την ιστορία τους, το σκοπό που δημιουργήθηκαν κλπ. προκειμένου να παίρνουν ένα minimum πιστοποιητικό επάρκειας. :cry:

theofilos888
01/09/2015, 20:55
Πολυ oμορφο!
Αν εχει διατηρησει βεβαια την γεωμετρια του Virago... :rotflmao:

Τωρα να δω τι θα πουν αυτοι που κραζαν το cb επειδη δεν στριβει... :lol::bawl:
Επαναληψη μητηρ πας μαθησεως...... :p

dimmie_72
01/09/2015, 21:26
Εχει σηκωθει πιο ψηλα η σελα και εχει αλλαχτει το μπροστινο.. Θα το προτιμουσα με συμβατικο μπροστινο μαυρο με φισουνες μαυρες.

Παντως σιγουυρα στριβει καλυτερα απο το μαμα βιραγκο..

δεν είναι το USD το κριτήριο.

το παρακάτω έχει USD αλλά πληρεί τις προδιαγραφές για να είναι πλήρως επιτυχημένο project. ;)

340302