PDA

View Full Version : Μετατροπή φρένων για F650 BMW 99'



Ιωσηφ
07/09/2015, 12:02
Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να μου πείτε κάποιον που να ασχολείται με δύσκολες μετατροπές φρένων, για να πάω να του δείξω τι έχω κάνει μέχρι τώρα κ να μου βρει μια λύση, γιατί όλοι ειδικοί το παίζουν από το τηλέφωνο κ όταν πάω από κοντά...σφίγγονται.

Σας ευχαριστώ!

Bowleno
07/09/2015, 12:28
Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να μου πείτε κάποιον που να ασχολείται με δύσκολες μετατροπές φρένων, για να πάω να του δείξω τι έχω κάνει μέχρι τώρα κ να μου βρει μια λύση, γιατί όλοι ειδικοί το παίζουν από το τηλέφωνο κ όταν πάω από κοντά...σφίγγονται.

Σας ευχαριστώ!

Περισσότερες πληροφορίες για το τι ακριβώς έχεις κάνει, τι πρόβλημα σου παρουσιάζει καθώς και μερικές φωτό θα βοηθούσαν περισσότερο, δεν νομίζεις; έτσι θα σε κατευθύνουν καλύτερα :)

GFawkes
07/09/2015, 13:14
Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να μου πείτε κάποιον που να ασχολείται με δύσκολες μετατροπές φρένων, για να πάω να του δείξω τι έχω κάνει μέχρι τώρα κ να μου βρει μια λύση, γιατί όλοι ειδικοί το παίζουν από το τηλέφωνο κ όταν πάω από κοντά...σφίγγονται.

Σας ευχαριστώ!

Μαζι με το μηχανακι απο κοντα να τους πας και συκα.
Βοηθανε.

toyar
07/09/2015, 13:18
αν πας σε μαστορα να σου προσαρμοσει-διορθωσει δικια σου δουλεια θα στη βγαλει αχρηστη
τους βολευει να ασχολουνται με εργοστασιακα ή custom δοκιμασμενα

Pan (dvs)
07/09/2015, 13:35
Καλησπέρα παιδιά,
Θα ήθελα να μου πείτε κάποιον που να ασχολείται με δύσκολες μετατροπές φρένων, για να πάω να του δείξω τι έχω κάνει μέχρι τώρα κ να μου βρει μια λύση, γιατί όλοι ειδικοί το παίζουν από το τηλέφωνο κ όταν πάω από κοντά...σφίγγονται.

Σας ευχαριστώ!

Μηπως τους εχεις βγαλει τα ματια και προτιμουνε να μην αναλαβουνε την ευθυνη?

Γιατι το φρενο τρεις παπαριες εχει.Δεν χρειαζεται να ειναι ο αλλος διανοια για να κανει δουλεια.

Ισως μια φωτο θα μας βοηθουσε.