PDA

View Full Version : Ζητείται σκύλος .....



Ασωτος
13/09/2015, 13:03
Αδιαφορώ για ράτσα, μέγεθος, χρώμα ......

Το μόνο που χρειάζεται είναι να αντιπαθεί τις γάτες .......

Πεντάλεπτη (το πολύ) εργασία ......

Περιοχή Μπότσαρη με Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη, ώρες : ότι θέλει

Αμοιβή εξαιρετική (μπριζολάκια, σουβλάκια, friskies, ότι μου ζητήσει ....Ο / η συνοδός δικαιούται από καφέ μέχρι μπύρα και ποτό (με συνοδευτικά)




1. Ναι

Ξαναμπήκε γάτα στο γκαράζ

Οι ευγενικές προσπάθειες (ξουτ ξουτ, whiskas στην είσοδο κλπ) δεν απέδωσαν, οπότε πάμε σε μεγάλα μέσα ....

Δεχόμεθα Π.Μ.


2. Αγαπάω υπερβολικά όλα τα ζώα (εκτός από φίδια και γάτες) ....

panavour
13/09/2015, 13:07
αυτο σου κανει???
https://www.youtube.com/watch?v=n_lMmqUNiag

Ασωτος
13/09/2015, 13:09
Μια χαρά είναι - να έρθω να σας πάρω με το αυτοκίνητο ;

panavour
13/09/2015, 13:22
:bawl::bawl::bawl:

congate7
13/09/2015, 13:30
Απωθητικό από pet shop σε υγρή μορφή που θα το απλώσεις γύρω γύρω από το γκαράζ και θα λυθεί το πρόβλημα νομίζω.
Κρίμα το γατί

skylaros
13/09/2015, 13:35
Θέλω να πιστεύω πως δε θέλεις σκύλο για να σκοτώσεις τη γάτα, θα το είχες κάνει και με άλλο τρόπο. Προσπάθησε να δεις από που μπαίνει (δες αν έχει μωρά μέσα) και μετά αν υπάρχει τρύπα απλά κλείσε τη αν πάλι μπαίνει από τη γκαραζόπορτα ρίξε κάποιου είδους απωθητικό, έχει και φυσικούς τρόπους αλλά και σκευάσματα έτοιμα.




ps: Δε μπορείς να φανταστείς τι υπέροχα πλάσματα είναι

wthanasis
13/09/2015, 13:43
Αδιαφορώ για ράτσα, μέγεθος, χρώμα ......

Το μόνο που χρειάζεται είναι να αντιπαθεί τις γάτες .......

Πεντάλεπτη (το πολύ) εργασία ......

Περιοχή Μπότσαρη με Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη, ώρες : ότι θέλει

Αμοιβή εξαιρετική (μπριζολάκια, σουβλάκια, friskies, ότι μου ζητήσει ....Ο / η συνοδός δικαιούται από καφέ μέχρι μπύρα και ποτό (με συνοδευτικά)




1. Ναι

Ξαναμπήκε γάτα στο γκαράζ

Οι ευγενικές προσπάθειες (ξουτ ξουτ, whiskas στην είσοδο κλπ) δεν απέδωσαν, οπότε πάμε σε μεγάλα μέσα ....

Δεχόμεθα Π.Μ.


2. Αγαπάω υπερβολικά όλα τα ζώα (εκτός από φίδια και γάτες) ....

Γείτονα, όσο την τρομάζεις τόσο θα κρύβεται η γάτα.
Άφησε της αν γίνεται κάποια μικρή διέξοδο φεύυγοντας και κάποια στιγμή θα βγεί μόνη της, εκτός κι αν όπως ανέφεραν έχει τα μικρά της εκεί.

Αν τη βλέπεις πάντως μπορείς να την κυνηγήσεις και με λιγάκι νερό που είναι ακίνδυνο.

Bob_o_mastoras
13/09/2015, 14:08
Εγω θα την αφηνα στο γκαραζ να κυνηγαει κανα εντομο και κανα ποντικι.
Βαλ'της ενα μπολ νερο, ενα μπολ ξηρα τροφη και λεκανιτσα με αμμο να κανει τα κακα της. :D

υ.γ. Προσοχη, εχουν την ταση να την πεφτουν πανω στις σελες απο τα μεκανακια.

MG-KTiNoS
13/09/2015, 16:06
θα της κλάσει μια μάντρα ο σκύλος τη γάτας.....
:D

pipe_smoker
13/09/2015, 16:12
θα της κλάσει μια μάντρα ο σκύλος τη γάτας.....
:D

Εγω είμαι με τη γατα:lol:

MG-KTiNoS
13/09/2015, 16:15
Εγω είμαι με τη γατα:lol:

κι εγώ....

;)

κοίτα το νέο μοντέλο που έχω στην αυλή..... (έφαγε πόρτα κι αυτός ο φουκαράς...)
341015

Bob_o_mastoras
13/09/2015, 16:21
κι εγώ....

;)

κοίτα το νέο μοντέλο που έχω στην αυλή.....

Αυτο με τον ψεκασμο δεν ειναι;;

giannis21
13/09/2015, 17:11
Περιοχή Μπότσαρη με Ιπποκράτειο, Θεσσαλονίκη, ώρες : ότι θέλει





μεγαλο προβλημα στην περιοχη με τα γατια.Δουλευα εκει κοντα για 6 χρονια και οποτε αφηναμε μοτο δεν υπηρχε περιπτωση να μη βρουμε γατι στη σελα..ακομα και μια αλοιφη που ειχαμε βαλει κατω απο τη σελα για να τις αποθει δεν εκανε δουλεια.

Ασωτος
14/09/2015, 13:57
Τελικά, χθες το βράδυ, περιμένοντας ένα φίλο με το σκύλο του, τα κατάφερα - η γάτα βγήκε μόνη της έξω ....

Άνοιξα την γκαραζόπορτα, έκλεισα τα φώτα και κάθησα στο καφενείο δίπλα, βλέποντας την είσοδο. Στη δεύτερη μπύρα, την είδα να βγαίνει νωχελικά ....Περίμενα να φτάσει σε απόσταση ασφαλείας και έκλεισα την γκαραζόπορτα... Τέλος.

Συνέχισα τις μπύρες με το φίλο μου - ο σκύλος τσίμπησε δύο σουβλάκια ....

George_Sp
14/09/2015, 14:10
και η γάτα ολάκερη και ο σκύλος χορτάτος :lol:

vaska
14/09/2015, 14:46
και η γάτα ολάκερη και ο σκύλος χορτάτος :lol:


:bawl::bawl:

MG-KTiNoS
14/09/2015, 15:33
ρε δε μασάνε οι γάτες από σκύλους....

Δίπλα έχει ένα ντόμπερμαν για γάτος το δουλεύει κανονικά όλη μέρα.
Πάει την αράζει δίπλα από την πόρτα, ορμάει το ντόμπερμαν να τον φάει και τελευταίο
δευτερόλεπτο ο γάτος την κάνει από κάτω και βγαίνει έξω.
Το ντόμπερμαν σκάει στην πόρτα και κάι κάι κάι...
:lol:

Bowleno
14/09/2015, 15:37
ο σκύλος τσίμπησε δύο σουβλάκια ....

Έβγαλε μεροκάματο χωρίς να το δουλέψει :bawl:

spyro
14/09/2015, 15:45
ρε δε μασάνε οι γάτες από σκύλους....

Δίπλα έχει ένα ντόμπερμαν για γάτος το δουλεύει κανονικά όλη μέρα.
Πάει την αράζει δίπλα από την πόρτα, ορμάει το ντόμπερμαν να τον φάει και τελευταίο
δευτερόλεπτο ο γάτος την κάνει από κάτω και βγαίνει έξω.
Το ντόμπερμαν σκάει στην πόρτα και κάι κάι κάι...
:lol:

:lol:

οι γάτες είναι ανώτερα ζώα

κρίμα που δεν έχουμε όλοι περισσότερες. κρατούν τον περιβάλλοντα χώρο του σπιτιού σου στη πένα απο όλων των ειδών τα ανεπιθύμητα ερπετά.

μια παλιότερη γάτα που είχα, έκανε μέχρι και πλάκα με τις μύγες στο σπίτι! βαριόταν απο το πόσο ευκολες ήταν.

στο χωριό φέτος το καλοκαίρι γνώρισα μια του γείτονα που είχε καθαρίσει 7 φίδια και καμια 20αρια αρουραίους το 2015 μόνο σε κάτι διπλανα χωράφια. βραδάκια που καθόμασταν στην αυλή την ακούγαμε να πολεμάει μέσα στα χόρτα. στο τέλος του τα πήγαινε του γείτονα στη πόρτα να τα δει. εάν δεν ήταν η γάτα θα χαμε το νού μας για τα μικρά μη τα δαγκώσει τίποτα περίεργο. με τη γάτα παρέα μας είχε φύγει ο φόβος.

ανώτερα ζώα λέμε. το τελειότερο μυϊκό σύστημα απο όλα συμπεριλαμβανομένου και του ανθρώπου.

BLiTzER
14/09/2015, 15:49
Στις πόλεις, ωστόσο, που δεν έχουμε μύγες, φίδια και ποντίκια, είναι απλά ενοχλητικές.

byron
14/09/2015, 15:56
Στις πόλεις, ωστόσο, που δεν έχουμε μύγες, φίδια και ποντίκια, είναι απλά ενοχλητικές.

Και οι αγέλες σκύλων ακόμα πιο ενοχλητικές. εχεις δεί ποτέ αγέλη γατών πχ να την πέφτουν σε οδηγό ?

byron
14/09/2015, 15:57
:lol:

οι γάτες είναι ανώτερα ζώα

Δεν είναι τυχαία τα αιλουροειδή στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας...:lol:

7Tolis
14/09/2015, 15:58
Και οι αγέλες σκύλων ακόμα πιο ενοχλητικές. εχεις δεί ποτέ αγέλη γατών πχ να την πέφτουν σε οδηγό ?

Στο σύνταγμα, ποτέ. :beer:

BLiTzER
14/09/2015, 16:07
Και οι αγέλες σκύλων ακόμα πιο ενοχλητικές. εχεις δεί ποτέ αγέλη γατών πχ να την πέφτουν σε οδηγό ?

Όχι. Επίσης δεν έχω δει αγέλη σκύλων πάνω στο μηχανάκι μου ή στο αμάξι μου, με ό,τι βρώμα και γρατζουνιά συνεπάγεται.

spyro
14/09/2015, 16:09
Στις πόλεις, ωστόσο, που δεν έχουμε μύγες, φίδια και ποντίκια, είναι απλά ενοχλητικές.

:bawl:

τι δεν έχουμε? κατσαρίδες και ποντίκια τον έχουν πάρει το πόλεμο με τους ανθρώπους προ πολού


....εχεις δεί ποτέ αγέλη γατών πχ να την πέφτουν σε οδηγό ?

εκεί ακριβώς φαίνεται και η ανωτερότητα της νοημοσύνης της γάτας έναντι του σκύλου. δε θα δείς ποτέ γάτα να κυνηγάει ένα αυτοκίνητο ή ένα μηχανάκι

byron
14/09/2015, 16:10
Όχι. Επίσης δεν έχω δει αγέλη σκύλων πάνω στο μηχανάκι μου ή στο αμάξι μου, με ό,τι βρώμα και γρατζουνιά συνεπάγεται.

Αντίστοιχα και εγώ δεν έχω δει γάτο να έρχεται και να μου κατουράει τις ρόδες με ότι βρώμα και πιτσίλισμα συνεπάγεται.

tsompanis
14/09/2015, 16:13
Στις πόλεις, ωστόσο, που δεν έχουμε μύγες, φίδια και ποντίκια, είναι απλά ενοχλητικές.
Έχετε όμως ποντίκια και αυτά είναι χειρότερα από τα φίδια με τις αρρώστιες που κουβαλάνε:lol:

Στον στάβλο έχω 8. Λειτουργούν κανονικά σαν αγέλη. Έχουν αρχηγό και τέτοια. Ωραία φάση να τις βλέπεις να κυνηγάνε

BLiTzER
14/09/2015, 16:13
Μας βγήκε crazy cat lady o Βύρωνας :P

Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω δει ποντίκι σε σπίτι μου ή τριγύρω. Εκτός αν ζεις Εκάλη ή Κηφισιά. Ή σε υπόγειο :P

Κατσαρίδες, ναι, το δέχομαι.

Billymuse
14/09/2015, 16:13
Το καλύτερο ήταν οταν τα γατια ειχαν μπει (οχι μονο μια φορά) στο jeep του πατέρα μου και επειδή υπήρχε χόρος..φτάνανε και κοιμόντουσαν πάνω η απτη μπαταρία
η κάποιο άλλο σημείο στον κινητήρα. Εκτος οτι είχαν κόψει νομιζω το κολάρο του καλοριφερ η κατι τετοιο τεσπα..έχεζαν κιολας μέσα ωπου βρουν..
Μια φορα πάει ο πατέρας μου να τσεκάρει τα λάδια και οπως ανοιγει το καπο..πετάγεται το μαλακισμένο πάνω στον πατέρα μου..ακομα γελαω με το σκηνικό :bawl:

Billymuse
14/09/2015, 16:15
Bυρωνα για σενα ρε φίλε αφιερωμένο.. (https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4)

byron
14/09/2015, 16:16
Μας βγήκε crazy cat lady o Βύρωνας :P

Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω δει ποντίκι σε σπίτι μου ή τριγύρω. Εκτός αν ζεις Εκάλη ή Κηφισιά. Ή σε υπόγειο :P

Κατσαρίδες, ναι, το δέχομαι.

Ρε μλκ Γιώργο....ΤΙ λες? Στον Πειραιά και δεν έχεις δει ποντίκια και αρουραίους??? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

BLiTzER
14/09/2015, 16:19
Κορυδαλλό :P Ποτέ. Ούτε μια φορά. Έχω δει γενικά να κυκλοφορούν σε δρόμους, σκουπίδια (όχι στην περιοχή μου), αλλά ποτέ σε σπίτι. Νομίζω οι κατσαρίδες ευδοκιμούν σε αστικό κύκλο, τα ποντίκια θέλουν και λίγη εξοχή :P

byron
14/09/2015, 16:20
Bυρωνα για σενα ρε φίλε αφιερωμένο.. (https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4)

Ευχαριστώ πολύ που μου θυμίζεις την ηλικία μου, μιας και είχα πάει στην πρεμιέρα της ταινίας με την Nastazia...τι κόμματος ρπμ..


Πάρε και ένα ωραίο cat vs dog http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1094977/Cat-saves-boy-vicious-dog-attack-California.html

BLiTzER
14/09/2015, 16:21
Τέλος πάντων, στο θέμα μας. Εντός πόλης, οι γάτες είναι πολύ πιο ενοχλητικές και ζημιάρικες (για τα οχήματά μας) από οποιοδήποτε σκύλο ή αλλο ζώο.

byron
14/09/2015, 16:26
Κορυδαλλό :P Ποτέ. Ούτε μια φορά. Έχω δει γενικά να κυκλοφορούν σε δρόμους, σκουπίδια (όχι στην περιοχή μου), αλλά ποτέ σε σπίτι. Νομίζω οι κατσαρίδες ευδοκιμούν σε αστικό κύκλο, τα ποντίκια θέλουν και λίγη εξοχή :P

Ναι οκ τραγούδα....Αν τύχει και γκρεμίσουν κανένα παλιό σπίτι κοντά σου, ρώτα τους γείτονες τι πλακάρα θα πάθουν με τους αρουραίους που κυκλοφορούν.

BLiTzER
14/09/2015, 16:27
Μακάρι, μήπως βρουν καμιά ασχολία οι αργόσχολες γάτες της γειτονιάς, αντί να αράζουν στη σέλα μου!

skylaros
14/09/2015, 16:29
Και οι γάτες και οι σκύλοι είναι υπέροχα πλάσματα, δε μπορώ να καταλάβω πως μπορεί κάποιος να το βλέπει ανταγωνιστικά...

Σε ότι αφορά τις ζημιές, τι να πω ρε παιδιά, οχήματα είναι που κυλούν στο δρόμο και πατάνε σκατά, έντομα λάσπες και ότι π@παριά βρεθεί στο διάβα τους. Βρέχονται, σκουριάζουν, πέφτουν στραπατσάρονται κλπ και κάθεται και ασχολείται κανείς με το αν του κατούρησαν το λάστιχο ή αν κάθισε γατί στη σέλα του ή είδε πατουσοπατημασιές στο αυτοκίνητο του ... Το ότι είναι πλάσματα που προσπαθούν να επιβιώσουν σε ένα καθαρά εχθρικό για αυτά περιβάλλον ... Μου θυμίζει τη Lihgt εκδοχή κάποιων που έχουν πρόβλημα με τους άστεγους γιατί κοιμούνται στις εισόδους τους! Χαλαρώστε ρε μια φορά ζει κανείς ζώο ή άνθρωπος και το φίδι και η σαύρα και η γάτα και ο σκύλος το σαρκίο τους μεταφέρουν και αυτά σαν εμάς στον πλανήτη.

byron
14/09/2015, 16:32
Μακάρι, μήπως βρουν καμιά ασχολία οι αργόσχολες γάτες της γειτονιάς, αντί να αράζουν στη σέλα μου!

Μπορείς να κατουρήσεις τη σέλα σου για να μην πηγαίνουν :tooth: :tooth:

BLiTzER
14/09/2015, 16:34
H αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει ούτε μία από τότε που πήρα το Suzuki. Στο KTM άραζαν συνέχεια, μέχρι που αγόρασα κουκούλα και δεν το άφηνα ποτέ έτσι. Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό.

@skylaros aka Ξανθόπουλος: Δεν είναι ιδιαίτερα εχθρικό το γκαράζ μου :P

el-Gatto
14/09/2015, 16:35
Και οι γάτες και οι σκύλοι είναι υπέροχα πλάσματα, δε μπορώ να καταλάβω πως μπορεί κάποιος να το βλέπει ανταγωνιστικά...

Σε ότι αφορά τις ζημιές, τι να πω ρε παιδιά, οχήματα είναι που κυλούν στο δρόμο και πατάνε σκατά, έντομα λάσπες και ότι π@παριά βρεθεί στο διάβα τους. Βρέχονται, σκουριάζουν, πέφτουν στραπατσάρονται κλπ και κάθεται και ασχολείται κανείς με το αν του κατούρησαν το λάστιχο ή αν κάθισε γατί στη σέλα του ή είδε πατουσοπατημασιές στο αυτοκίνητο του ... Το ότι είναι πλάσματα που προσπαθούν να επιβιώσουν σε ένα καθαρά εχθρικό για αυτά περιβάλλον ... Μου θυμίζει τη Lihgt εκδοχή κάποιων που έχουν πρόβλημα με τους άστεγους γιατί κοιμούνται στις εισόδους τους! Χαλαρώστε ρε μια φορά ζει κανείς ζώο ή άνθρωπος και το φίδι και η σαύρα και η γάτα και ο σκύλος το σαρκίο τους μεταφέρουν και αυτά σαν εμάς στον πλανήτη.
Συμφωνώ απολύτως με τον από πάν'... :)
Κι ας είν' και "skylaros" :lol:
Niarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr . . . . ;)

byron
14/09/2015, 16:36
H αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει ούτε μία από τότε που πήρα το Suzuki. Στο KTM άραζαν συνέχεια, μέχρι που αγόρασα κουκούλα και δεν το άφηνα ποτέ έτσι. Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό.


Αν αλλάξουν γνώμη, μπορείς να βάλεις αποθητικές ακίδες περιστεριών στη σέλα. Δεν νομίζω να δεις και καμμιά διαφορά στην οδήγηση.

lykourgi
14/09/2015, 16:50
Δεν είναι τυχαία τα αιλουροειδή στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας...:lol:

Πράγματι.

http://www.naftemporiki.gr/story/980331/australia-sxedio-thanatosis-duo-ekatommurion-agrion-gaton-gia-tin-prostasia-apeiloumenon-eidon

el-Gatto
14/09/2015, 16:52
H αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει ούτε μία από τότε που πήρα το Suzuki. Στο KTM άραζαν συνέχεια, μέχρι που αγόρασα κουκούλα και δεν το άφηνα ποτέ έτσι. Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό.
Τώρα που το λές αυτό ,συνειδητοποιώ οτι κ σε μένα το ίδιο έχει συμβεί.
Σε όλα τα ΚΤΜ μου (950ADV-950SM-EXC250F) έψαχνα να βρώ τρόπους (ήπιους) να τις απομακρύνω απο τις σέλες τους.
Ακόμα κι όταν τα κουκούλωνα ,έμπαιναν κι άραζαν στη σέλα κάτω απο την κουκούλα.:p
Στο τέλος ,είχα κοψει ένα μεγάλο κομμάτι αφρολέξ ,το 'δενα κατα μήκος πάνω στη μοτό ,και άραζαν χλιδάτα πάνω σε δαύτο.:lol:
Μυστήριο...ίσως επειδή οι γάτες είναι παιχνιδιάρες κ γουστάρουν τα PlayBikes.:D

Σε όσα Χόνδα κ' Γιαμάπα έχω αλλάξει ,τίποτα ,πλήρης αδιαφορία.
Ακόμα κ τώρα ,που'χω 2 Γιαμάπα στο Γκαράζ ,παρεά με 2 γάτες ,ούτε να τα φτύσουν.
Μυρίζουν λίγο τα λάστιχα κάθε που γυρνάω απο βόλτα ,κ τέλος.

Για Σουτζούκι δεν γνωρίζω ,γιατί δεν έχω πάρει ποτέ στην μέχρι τώρα ζωή μου.
Θα πάρω μιά και καλή ΒεΣτρώμμμμ όταν μεγαλώσω.:tooth:

foogr01
14/09/2015, 16:58
H αλήθεια είναι ότι δεν έχω βρει ούτε μία από τότε που πήρα το Suzuki. Στο KTM άραζαν συνέχεια, μέχρι που αγόρασα κουκούλα και δεν το άφηνα ποτέ έτσι. Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό.

@skylaros aka Ξανθόπουλος: Δεν είναι ιδιαίτερα εχθρικό το γκαράζ μου :P

Και οι γάτες έχουν γούστο ! Το ίδιο σε μένα από την ανάποδη. Όταν είχα το μονοκύλινδρο δεν το καταδεχότανε καμία. Τώρα στο F8 αν δεν το έχω σκεπασμένο έχω "κατάληψη".

vaska
14/09/2015, 17:07
Ευχαριστώ πολύ που μου θυμίζεις την ηλικία μου, μιας και είχα πάει στην πρεμιέρα της ταινίας με την Nastazia...τι κόμματος ρπμ..


Πάρε και ένα ωραίο cat vs dog http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1094977/Cat-saves-boy-vicious-dog-attack-California.html

Και ι Ναστάζια κόμματος και η μουσική κομματάρα.
2σε1 αυτή ταινία βρε παιδί μου
:beer:

OldMan
16/09/2015, 12:52
Ευαγγελε, αν δεν βολευτείς με σκύλο, σφύρα..

(εχω φλόμπερ..)

el_hymador
16/09/2015, 15:33
Έχω σκύλο Killer, βλέπει γάτα και την κόβει στα δύο, δολοφόνος κανονικός, αδίστακτος, αιμοδιψής...

Εδώ τον βλέπεις επί το έργω:

341215

George_Sp
16/09/2015, 15:57
βασικά ο γάτος είναι ο κίλερ και το έργο το έκανε λίγο τσ0ντα ή μου φαίνεται? :lol:

Ζεύκας
16/09/2015, 16:01
Και οι σκύλοι και οι γάτες έχουν τα καλά και τα κακά τους.

Κυνόφιλος είμαι,αλλά γάτα έχω, και τη λατρεύω. Αυτό που θαυμάζω στις γάτες είναι ότι δεν χαμπαριάζουν το χριστό τους.
μαχίμια που δεν ξέρουν τι σημαίνει "υψώνω λευκή σημαία".

καμιά φορά παίζω μαζί της και τη στριμώχνω άσχημα και όχι μόνο δεν παραδίνεται αλλά ξεφεύγει και μου κάνει αττάκ.
Σεβασμός.

σε λίγους μήνες που θα φέρω και μια σκύλα στο σπίτι δεν θέλω να ξέρω πως θα γυρνάω από τη δουλειά και τι θα
βλέπω όταν θα ανοίγω τη πόρτα. :sick:

spyrakos35
16/09/2015, 18:50
Έχω σκύλο Killer, βλέπει γάτα και την κόβει στα δύο, δολοφόνος κανονικός, αδίστακτος, αιμοδιψής...

Εδώ τον βλέπεις επί το έργω:

341215

ουτε καν να τον παίξει δεν ξέρει ο κίλερ

:bawl:

congate7
16/09/2015, 18:56
Και οι σκύλοι και οι γάτες έχουν τα καλά και τα κακά τους.

Κυνόφιλος είμαι,αλλά γάτα έχω, και τη λατρεύω. Αυτό που θαυμάζω στις γάτες είναι ότι δεν χαμπαριάζουν το χριστό τους.
μαχίμια που δεν ξέρουν τι σημαίνει "υψώνω λευκή σημαία".

καμιά φορά παίζω μαζί της και τη στριμώχνω άσχημα και όχι μόνο δεν παραδίνεται αλλά ξεφεύγει και μου κάνει αττάκ.
Σεβασμός.

σε λίγους μήνες που θα φέρω και μια σκύλα στο σπίτι δεν θέλω να ξέρω πως θα γυρνάω από τη δουλειά και τι θα
βλέπω όταν θα ανοίγω τη πόρτα. :sick:

Δε θα έχεις προβλήματα καθώς οι γάτες δεν παίζουν. Η σκύλα μόνη της ότι κάνει, αλλά είναι αρκετά αυτά που θα κάνει.

Το παρακάτω βίδεο θα σε βοηθήσει πάντως https://www.youtube.com/watch?v=GbycvPwr1Wg

Pan (dvs)
16/09/2015, 19:43
Έχω σκύλο Killer, βλέπει γάτα και την κόβει στα δύο, δολοφόνος κανονικός, αδίστακτος, αιμοδιψής...

Εδώ τον βλέπεις επί το έργω:

341215

Δωστον ρε και κανα φαναρακι,να κανει κατι χρησιμο.

Ζεύκας
16/09/2015, 19:47
Έχω σκύλο Killer, βλέπει γάτα και την κόβει στα δύο, δολοφόνος κανονικός, αδίστακτος, αιμοδιψής...

Εδώ τον βλέπεις επί το έργω:

341215


αυτόν στον Πύργο τον λέμε μαλακοκαύλη πάντως

buckley
16/09/2015, 20:33
Χωρίς λόγια.

341217

bulmont
16/09/2015, 20:44
ουτε καν να τον παίξει δεν ξέρει ο κίλερ

:bawl:



Δεν πετάγεσαι, να του κάνεις κάνα ιδιαίτερο μάθημα ρε προφέσορα..........:bawl:

lykourgi
16/09/2015, 20:48
Δεν πετάγεσαι, να του κάνεις κάνα ιδιαίτερο μάθημα ρε προφέσορα..........:bawl:
:lol:

spyrakos35
16/09/2015, 20:49
Δεν πετάγεσαι, να του κάνεις κάνα ιδιαίτερο μάθημα ρε προφέσορα..........:bawl:

Εσυ ξερεις ή θες να ερθεις;

bulmont
16/09/2015, 20:57
Εσυ ξερεις ή θες να ερθεις;


Εδώ κάτω στην ερημιά έχω γίνει εξπέρ.......................