PDA

View Full Version : MOTO GP ROUND 17 23/25-10 SHELL MALAYSIA MOTORCYCLE GRAND PRIX



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

DoctoR_k6
25/10/2015, 10:02
Ο ΜΜ κατεστρεψε το πρωταθλημα με την ζηλια του...
Θα τον ποναγε πολυ ο 10ος τιτλος κ δεν ηθελε να τον παρει ο Ροσι.
Μικρος οδηγος τελικα...

LogOutGoRide
25/10/2015, 10:02
@blackbusa. Δηλαδή; Τι πρέπει να κάνει κατά την άποψη σου;
Δεν πιστεύω να εννοείς να τον αφήσει απλά να περάσει γιατί....... έτσι ρε παιδί μου, τι να κάνουμε τώρα;

Aνεμος
25/10/2015, 10:05
Αλλο δεν τον αφηνω να περάσει, αλλο κάνω οτι μπορω να τον ρίξω...

akaposto
25/10/2015, 10:05
@blackbusa. Δηλαδή; Τι πρέπει να κάνει κατά την άποψη σου;
Δεν πιστεύω να εννοείς να τον αφήσει απλά να περάσει γιατί....... έτσι ρε παιδί μου, τι να κάνουμε τώρα;

Αφού δεν πάει για τίτλο, γιατί να μην κάνει άκρη; Βασικά γιατί να κατέβουν οι υπόλοιποι στην πίστα.

Το ότι έφαγε τα μούτρα του νι φορές γιατί κυνηγούσε λυσσαλέα τον VR το θυμάται κανείς;

GIOTIS750
25/10/2015, 10:08
Αγωνιστικά νέα
(102 βλέπουν)

cityfly
25/10/2015, 10:08
@blackbusa. Δηλαδή; Τι πρέπει να κάνει κατά την άποψη σου;
Δεν πιστεύω να εννοείς να τον αφήσει απλά να περάσει γιατί....... έτσι ρε παιδί μου, τι να κάνουμε τώρα;

Να προσπαθήσει να τον περάσει στα ίσα κι αθλητικά, όπως έγινε πχ στις προσπεράσεις στον προηγούμενο αγώνα όχι αυτό που είδαμε σήμερα

foogr01
25/10/2015, 10:09
Από του χρόνου νέος main sponsor του Λόρε:

343518

Είναι και στα χρώματά του :lol:

blackbusa
25/10/2015, 10:10
Συν πολλά, αλλά δεν έπρεπε να πάει έτσι η φάση, ουσιαστικά έχασε το δίκιο του.

proswpiki apopsi...den eimai apolyta sigouros an i kinisi tou podiou prokalese tin ptwsi...vlepontasto live amesws skeftika oti ekane malakia o Vale....me ta replay den pistevw oti i ptwsi proilthe apo ayto...

i fasi tha eprepe na einai polemame gia mia thesi kai oxi prospathw na se riksw..ta idia ekane o MM kai prin apo kapoious agwnes pou telika epese monos tou xwris na parei ton Vale mazi tou....an ayto gia esas einai racing egw den tha parw....goustarw Vale me ta 1000 alla prin 2 xronia elega oti o MM tha afisei istoria giati einai pilotara...kai goustarw tin epithitiki tou odigisi...alla na min berdevoume tin epithitiki me tin epikindyna vlammeni....poso mallon otan den exeis proswpiko ofelos...den lew na ton afiseis na perasei (opws faneike oti ekane me Lorenzo) alla oxi kai na perneis grammes oti nanai mono kai mono gia na eisai brosta...poso mallon otan eisai stin arxi tou agwna...

en telei respect ontws ston kontopoutano....den afise kammia amfivollia...perimenw na vgalei kapoios to videaki (ligo prin tin vravefsi) opou o Vale leei ston Pedrosa ti malakies ekane o MM kai apantaei o allos "sovara?"....

SHOOTER045
25/10/2015, 10:15
Ποιοι είναι οι άλλοι; Πες τον πρώτο.

Σου δείχνω το φεγγάρι και κοιτάς το δάχτυλο

LogOutGoRide
25/10/2015, 10:16
Δεν εμφανίστηκε ούτε στην press conferenc , γάιδαρος με τα όλα του. Κανένας σεβασμός ούτε στους οπαδούς του.
Μήπως να σταματήσουν να τρέχουν και οι υπόλοιποι γιατί δυσκολεύεται;
Ωραίοι αγώνες.

cityfly
25/10/2015, 10:17
proswpiki apopsi...den eimai apolyta sigouros an i kinisi tou podiou prokalese tin ptwsi...vlepontasto live amesws skeftika oti ekane malakia o Vale....me ta replay den pistevw oti i ptwsi proilthe apo ayto...

i fasi tha eprepe na einai polemame gia mia thesi kai oxi prospathw na se riksw..ta idia ekane o MM kai prin apo kapoious agwnes pou telika epese monos tou xwris na parei ton Vale mazi tou....an ayto gia esas einai racing egw den tha parw....goustarw Vale me ta 1000 alla prin 2 xronia elega oti o MM tha afisei istoria giati einai pilotara...kai goustarw tin epithitiki tou odigisi...alla na min berdevoume tin epithitiki me tin epikindyna vlammeni....poso mallon otan den exeis proswpiko ofelos...den lew na ton afiseis na perasei (opws faneike oti ekane me Lorenzo) alla oxi kai na perneis grammes oti nanai mono kai mono gia na eisai brosta...poso mallon otan eisai stin arxi tou agwna...

en telei respect ontws ston kontopoutano....den afise kammia amfivollia...perimenw na vgalei kapoios to videaki (ligo prin tin vravefsi) opou o Vale leei ston Pedrosa ti malakies ekane o MM kai apantaei o allos "sovara?"....

Κοίτα να δεις, δεν ξέρω αν η κίνηση με το γόνατο ήταν αυτή που τον έριξε, έτσι όμως μοιάζει, και το "να χάσει κάποιος το δίκιο του" έχει να κάνει σε μεγάλο βαθμό και με τις εντυπώσεις. Στην ίδια ακριβώς φάση χωρίς το γόνατο σχεδόν κανείς δε θα λεγε τον έριξε ο γιατρός, οι περισσότεροι θα λέγανε έπεσε πάνω του ο μάρκεζ κι έπεσε. Μερικοί θα λέγανε ότι τον περίμενε αλλά αυτό είναι κλείσιμο γραμμής, μέχρι εκείνη τη στιγμή το λέγανε αμυντική γραμμή, τώρα γιατί ξαφνικά άλλαξε;

7Tolis
25/10/2015, 10:18
Ισπανική παράγκα.

DoctoR_k6
25/10/2015, 10:18
proswpiki apopsi...den eimai apolyta sigouros an i kinisi tou podiou prokalese tin ptwsi...vlepontasto live amesws skeftika oti ekane malakia o Vale....me ta replay den pistevw oti i ptwsi proilthe apo ayto...

i fasi tha eprepe na einai polemame gia mia thesi kai oxi prospathw na se riksw..ta idia ekane o MM kai prin apo kapoious agwnes pou telika epese monos tou xwris na parei ton Vale mazi tou....an ayto gia esas einai racing egw den tha parw....goustarw Vale me ta 1000 alla prin 2 xronia elega oti o MM tha afisei istoria giati einai pilotara...kai goustarw tin epithitiki tou odigisi...alla na min berdevoume tin epithitiki me tin epikindyna vlammeni....poso mallon otan den exeis proswpiko ofelos...den lew na ton afiseis na perasei (opws faneike oti ekane me Lorenzo) alla oxi kai na perneis grammes oti nanai mono kai mono gia na eisai brosta...poso mallon otan eisai stin arxi tou agwna...

en telei respect ontws ston kontopoutano....den afise kammia amfivollia...perimenw na vgalei kapoios to videaki (ligo prin tin vravefsi) opou o Vale leei ston Pedrosa ti malakies ekane o MM kai apantaei o allos "sovara?"....

+1000

GIOTIS750
25/10/2015, 10:18
Δω δες...

@MotoRaceFeed: Report that Lorenzo interrupted the race direction meeting where ROS & MAQ were, demanding Rossi to be disqualified. https://t.co/5x7gZWElgA

Το προβλημα του λορενζο ποιο ειναι δεν καταλαβα τελικα θιχτηκε για πιο λογο ???

spyrakos35
25/10/2015, 10:18
Όταν θα ξαναδείς τον αγώνα να βγάλεις τα κίτρινα γυαλιά.
Αν είναι πιο γρήγορος να ανοίξει γκάζι και να φύγει.
Άναψε τα αίματα με τις δηλώσεις του και τι περίμενε;
Μετά οποίον δεν μπορούμε, απλά τον κλωτσάμε.
Και όλα αυτά γιατί; Γιατί όλοι πρέπει να αφήσουν τον VR46 να κερδίσει, μπα;

Αν ηταν μαγκας ο ΜΜ θα εκανε τον αγωνα του και οχι κατ επιλογη αγωνα.....

;)

cityfly
25/10/2015, 10:19
Race Direction have awarded @ValeYellow46 three penalty points which will see him start last at the #ValenciaGP. #SepangClash

Από το motogp.com

alex14
25/10/2015, 10:20
Τελικα ο μονος Ισπανος που σταθηκε στο υψος του ειναι ο pedrosa.
Ειχε δικιο ο vale, μεγαλο @@ ο MM. Μολις γμσε το πρωταθλημα.
Για τον lorenzo .....τυφλα να εχει η Μαρθα Βουρτση:yuck:

blackbusa
25/10/2015, 10:20
@blackbusa. Δηλαδή; Τι πρέπει να κάνει κατά την άποψη σου;
Δεν πιστεύω να εννοείς να τον αφήσει απλά να περάσει γιατί....... έτσι ρε παιδί μου, τι να κάνουμε τώρα;

to egrapsa prin ligo...psakse to post apantisi ston cityfly....
otan ksanadeis ton agwna, tha deis oti sxedon oles oi prosperaseis tou Rossi ston MM den proerxontai apo xwsimo/frena alla apo lathos agwnistiks grammis tou MM pou ton vgazei ektos poreias...ti perimena???otan ton perase o Lorenzo (apo lathos tou) na anoige to gkazi terma kai na ton kynigisei....etsi akrivws ekane me ton Rossi otan pali apo lathos tou anoixtike, ton perase o Vale, kai stin epomeni strofi beike me ola....

an, lew an,stin Valencia o MM emvolisei ton Rossi elpizw na min mou grapseis "thats racing"...

p.s. an thymase bounies eixame apo ton Stoner...oxi ston agwna vevea (gia na se prolavw) alla kai pali to motogp den einai mono 40 lepta tis kyriakis...:wave2:

Antonisss
25/10/2015, 10:21
Δεν εμφανίστηκε ούτε στην press conferenc , γάιδαρος με τα όλα του. Κανένας σεβασμός ούτε στους οπαδούς του.
Μήπως να σταματήσουν να τρέχουν και οι υπόλοιποι γιατί δυσκολεύεται;
Ωραίοι αγώνες.

Ποιος?

Antonisss
25/10/2015, 10:23
Διαβάζω στο twitter ότι ο Lorenzo προσπέρασε τον Rossi στην 1η στροφή υπό καθεστώς κίτρινης, το λέει τόσο ο Andrew Pitt όσο και ο Ian Wheeler

GIOTIS750
25/10/2015, 10:24
Race Direction have awarded @ValeYellow46 three penalty points which will see him start last at the #ValenciaGP. #SepangClash

Από το motogp.com

:a29::a29::a29::a016::a016::a015::a015:93και 99:a02::a02::a02::a52::a52::a52:

akaposto
25/10/2015, 10:25
Μπορούμε να ξεκολήσουμε λίγο απο το να εξετάζουμε αν έκανε ότι έκανε ο ΜΜ;
Έστω ότι τα έκανε όλα επίτηδες. Σε ποιά διαστρεβλωμένη διάσταση παρακολουθείτε το άθλημα και δίνεται δίκιο στον VR;


Το θέμα είναι κατά πολύ σοβαρότερο απο 2-3 πόντους ποινής και εκκίνηση απο το τέλος. Δεν είναι τοπικό πρωταθληματάκι, δεν είναι τριτοκλασσάτοι αναβάτες.


Το ζήτημα κατά πολλές τάξης μεγέθους σοβαρότερο

Η πρώτη μου εντύπωση είναι ότι πάει για σκέπασμα -και αυτή- η υπόθεση.

Φετός ενώ ήταν απο τα δυνατότερα πρωταθλήματα, δύο απο τους γρηγορότερους αναβάτες,
με την απόλυτη ανοχή της διοργάνωσης, το ξεφτυλίσανε.

DoctoR_k6
25/10/2015, 10:25
Θα έρθει ή ώρα που θα χει φύγει ο Ρόσι απο τα Gp κ εκεί μετά να δείτε ξεμαλλιασμα οι σπανιολες...τωρα τακιμια!!
Θα βλέπουμε.μετά τα παιδάκια να τρέχουν στα gp γιατί πολύ απλά οι αντρες θα χουν φυγει(με τελευταίο τον Ρόσι).
Θα δειτε τι εστι μετά MotoGp κ την απήχηση της JLo κ του ΜΜ.

ptc
25/10/2015, 10:26
Αυτο που μου μενει εμενα ειναι μια πικρη γευση. Οπως και να'χει ειναι κριμα να κρινονται πρωταθληματα απο τετοιες ''κατινιες''. Δε θελω να παρω θεση, αλλα ειναι κριμα εδω που φτασαμε να περιμενω να μου πει ο race director για το ποιος θα στεφτει πρωταθλητης. Ας ελπισουμε ο επομενος αγωνας να κριθει στην ασφαλτο και οχι στα γραφεια.

FotisFz1
25/10/2015, 10:27
δηλαδη ο Λορενθο το πηρε στα χαρτια σαν τον γαυρο ενα πραγμα???
:D:p

MikeG
25/10/2015, 10:28
Ενώ όλοι γνωρίζετε πως ο φανατισμός δε βοηθάει σε τίποτα, βλέπω ένα μεγάλο φανατισμό από τους υποστηρικτές του "Γιατρού". Τα αυτάκια γιατί γιατρός ήταν στο να κλέβει και την εφορία ε..

Προσωπικά το μόνο που γουστάρω να βλέπω είναι ωραίους αγώνες, μάχες, προσπεράσματα και τίποτα περισσότερο. Μου είναι αδιάφορο για το ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα. Ας γινόταν να κερδίζει κάθε αγώνα άλλος. Και τολμώ να γράψω ότι ως ένα βαθμό με χαλάει πάρα πάρα πολύ αυτός ο φανατισμός σε σημείο που θυμίζει αηδιασμένο κλοτσοσκούφι.

Και για να κλείσω, έπρεπε κατά την άποψη μου, και οι 2 να πάρουν το πούλο.

7Tolis
25/10/2015, 10:29
Πότε είναι ο αγώνας ο τελευταίος;

paramedic
25/10/2015, 10:31
Σε 2 εβδομάδες.

FotisFz1
25/10/2015, 10:32
Αυτος ηταν ο τελευταιος αγωνας...παει το παραμυθακι τελειωσε
Δεν εχει νοημα ο επομενος αγωνας

McTalas
25/10/2015, 10:35
ρε θα βγει απο τελευταιος μια θεση μπροστα απο τον λορενθο και θα τη σηκωσει την κουπα!!
αντε μην πω οτι θα βγει πρωτος απο τελευταιος και σας μουρλανω ολους!!!

g_m900
25/10/2015, 10:35
Πλακα θα χει να κολλησουν επιτηδες ολοι οι αλλοι στην εκκινηση της Βαλενθια ωστε να παει 4ος ο Γιατρος.
Εμπρος Maniac Joe ριξε κατω τον Λορενθο να παρει μια γευση απο το φαρμακο του.
Σιχτηρ πια με τα κλαψομουνια τους Ισπανους. Εξαιρειται φυσικα ο Πεντροσα που ειναι απλα Κυριος !!!

bulmont
25/10/2015, 10:45
ΜΕ ΚΛΟΤΣΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ




ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ χρειάζεται και η διαιτησία....................................

ακόμα και οι ολυμπιακάκηδες το ξέρουν αυτό...................

tuonino
25/10/2015, 10:45
H press conference


https://www.facebook.com/devino.class/videos/1506228569675226/

LogOutGoRide
25/10/2015, 10:47
Ο κύριος, αν ακούσατε, τα έχωσε με το γάντι και χωρίς αυτό, στον "γιατρό".

cityfly
25/10/2015, 10:47
Το πρόβλημα δεν είναι ότι τιμωρήθηκε ο Ρόσσι, το θέμα είναι ότι ο Μάρκεζ φαίνεται να θεωρείται αθώος.
Δεν ξέρω αν θα βγει αναλυτική ανακοίνωση, αλλά αν βγει και δεν περιλαμβάνει κάποια αναφορά στην οδήγηση του Μάρκεζ (κι ας καταλήγει έστω ότι η πτώση είναι η "ποινή") τότε θα πρόκειται για αδικία.

GIOTIS750
25/10/2015, 10:49
Πλακα θα χει να κολλησουν επιτηδες ολοι οι αλλοι στην εκκινηση της Βαλενθια ωστε να παει 4ος ο Γιατρος.
Εμπρος Maniac Joe ριξε κατω τον Λορενθο να παρει μια γευση απο το φαρμακο του.
Σιχτηρ πια με τα κλαψομουνια τους Ισπανους. Εξαιρειται φυσικα ο Πεντροσα που ειναι απλα Κυριος !!!

:beer::beer:

McTalas
:beer::beer:

H.A.Balafoutre
25/10/2015, 10:49
Σημασία έχει πως το race direction έβγαλε απόφαση πως έφταιγε ο Ρόσσι ΤΕΛΟΣ....το ότι το πρωτάθλημα έφτασε να παίζεται με κομπιουτεράκια...κι όχι με νίκες και τις καλήτερες επιδόσεις στον αγώνα....είναι εκνευριστικό. Κατά τα άλλα....ΚΟΛΑΣΗ!

Πάλι καλά που πήραμε των κατασκευαστών απο την Αυστραλία...και στο τέλος κάποιος από τους 2 αναβάτες της Yamaha θα το πάρει, οπότε....ας το πάρει ο καλύτερος.

GIOTIS750
25/10/2015, 10:50
Το πρόβλημα δεν είναι ότι τιμωρήθηκε ο Ρόσσι, το θέμα είναι ότι ο Μάρκεζ φαίνεται να θεωρείται αθώος.
Δεν ξέρω αν θα βγει αναλυτική ανακοίνωση, αλλά αν βγει και δεν περιλαμβάνει κάποια αναφορά στην οδήγηση του Μάρκεζ (κι ας καταλήγει έστω ότι η πτώση είναι η "ποινή") τότε θα πρόκειται για αδικία.

Συνφωνω

ripseventh
25/10/2015, 10:51
Διαβάζω στο twitter ότι ο Lorenzo προσπέρασε τον Rossi στην 1η στροφή υπό καθεστώς κίτρινης, το λέει τόσο ο Andrew Pitt όσο και ο Ian WheelerΗ κιτρινη σηκωθηκε μετα την προσπεραση,για το προβλημα που ειχε ο ιαννονε και ειχε κοψει στην ευθεια πριν την στροφη

Antonisss
25/10/2015, 10:53
Το πρόβλημα δεν είναι ότι τιμωρήθηκε ο Ρόσσι, το θέμα είναι ότι ο Μάρκεζ φαίνεται να θεωρείται αθώος.
Δεν ξέρω αν θα βγει αναλυτική ανακοίνωση, αλλά αν βγει και δεν περιλαμβάνει κάποια αναφορά στην οδήγηση του Μάρκεζ (κι ας καταλήγει έστω ότι η πτώση είναι η "ποινή") τότε θα πρόκειται για αδικία.

Σε 40 λεπτά λέει έχει συνέντευξη ο MM... Είμαι σίγουρος ότι θα ναι και ο Suppo δίπλα για υποβολέας, να μην ξεχάσει το παραμύθι του ο Marc

akaposto
25/10/2015, 10:58
Κοίτα τι θυμήθηκα τώρα

εδώ τα ριφλέξ του ρόσσι δεν είναι τόσο καλά ώστε να ανοίξει το γόνατο. Μεγαλώνοντας βέβαια φτιάχνεις το στύλ.


https://www.youtube.com/watch?v=TvxR8Y6NgNU

cityfly
25/10/2015, 11:04
Ο κύριος, αν ακούσατε, τα έχωσε με το γάντι και χωρίς αυτό, στον "γιατρό".

Αυτό άκουσες; Εγώ τον άκουσα να λέει ότι "όταν έχεις την εσωτερική μπορείς να πας όσο ανοικτά θες γιατι ο οδηγός από την εςωτερική έχει την επιλογή και κανονικά ο οδηγός από την εξωτερική πρέπει να κόψει, αλλά μπορώ να δω ότι όμως η ταχύτητα εκείνη τη στιγμή ήταν ήδη πολύ χαμηλή και ο μάρκεζ το κατάλαβε και έκλεισε τελείως το γκάζι περιμένοντας το βαλεντίνο να στρίψει και τοπτε βλέπω ότι υπάρχει μια στιγμή που ο ρόσσι φεύγει και δεν ξέρω θα ήθελα να δω κι άλλες φορές τις εικόνες από αυτή τη στιγμή αλλά βλέπω τον βαλεντίνο να κινείται ελαφρώς και τον μαρκ να πέφτει. Δεν ξέρω θέλω να ξαναδώ τις εικόνες αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί κάνει εκεί την κίνησή του και γιατί ο μαρκ πέφτει"

Βασικά μίλησε διπλωματικότατα.

spyrakos35
25/10/2015, 11:05
Κοίτα τι θυμήθηκα τώρα

εδώ τα ριφλέξ του ρόσσι δεν είναι τόσο καλά ώστε να ανοίξει το γόνατο. Μεγαλώνοντας βέβαια φτιάχνεις το στύλ.


https://www.youtube.com/watch?v=TvxR8Y6NgNU

ναι μωρέ νταξ

LogOutGoRide
25/10/2015, 11:06
Αυτό άκουσες; Εγώ τον άκουσα να λέει ότι "όταν έχεις την εσωτερική μπορείς να πας όσο ανοικτά θες γιατι ο οδηγός από την εςωτερική έχει την επιλογή και κανονικά ο οδηγός από την εξωτερική πρέπει να κόψει, αλλά μπορώ να δω ότι όμως η ταχύτητα εκείνη τη στιγμή ήταν ήδη πολύ χαμηλή και ο μάρκεζ το κατάλαβε και έκλεισε τελείως το γκάζι περιμένοντας το βαλεντίνο να στρίψει και τοπτε βλέπω ότι υπάρχει μια στιγμή που ο ρόσσι φεύγει και δεν ξέρω θα ήθελα να δω κι άλλες φορές τις εικόνες από αυτή τη στιγμή αλλά βλέπω τον βαλεντίνο να κινείται ελαφρώς και τον μαρκ να πέφτει. Δεν ξέρω θέλω να ξαναδώ τις εικόνες αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί κάνει εκεί την κίνησή του και γιατί ο μαρκ πέφτει"

Βασικά μίλησε διπλωματικότατα.

Άρα έπρεπε να ανοίξει το γκάζι ο μέσα στην στροφή γιατί τα χιλιόμετρα ήταν ούτως ή άλλως πολύ λίγα.
Και επίσης, θα έπρεπε να είναι εδώ για να μας πει τι έγινε.
Τα είπε αυτά;

cityfly
25/10/2015, 11:10
Άρα έπρεπε να ανοίξει το γκάζι ο μέσα στην στροφή γιατί τα χιλιόμετρα ήταν ούτως ή άλλως πολύ λίγα.
Και επίσης, θα έπρεπε να είναι εδώ για να μας πει τι έγινε.
Τα είπε αυτά;
Είμαι ακόμα στο πρώτο μέρος της συνέντευξης όπου περιέγραψε το περιστατικό. Αν του την είπε για τη συνέντευξη θα το δω σε λίγο. Το περιστατικό είναι η ουσία κι εκεί σίγουρα δεν του την είπε χωρίς γάντι

Ο Λορένθο ναι, όχι μόνο χωρίς γάντι του τη λέει, λέει στα ίςα ότι δεν συμφωνεί με την απόφαση θα έπρεπε να μηδενιστεί. Κι ότιμτη "γλύτωσε" λόγο του ονόματός του

Ο πεντρόσα του τη λέει που δεν είναι εκεί και λέει ότι αντιφάσκει ως προς το τι είναι αγωνιστικό και τι όχι.

Εγώ πάντως βλέπω έναν πεντρόσα κύριο κι αξιοπρεπέστατο κι έναν λορένθο το εντελώς αντίθετο

Τον ρώτησαν για την κίτρινη σημαία και λέει δεν ξέρω και έχει σημασία; Αν έχει σημασία για σας συγχαρητήρια... γελοίος

spyrakos35
25/10/2015, 11:10
Άρα έπρεπε να ανοίξει το γκάζι ο μέσα στην στροφή γιατί τα χιλιόμετρα ήταν ούτως ή άλλως πολύ λίγα.
Και επίσης, θα έπρεπε να είναι εδώ για να μας πει τι έγινε.
Τα είπε αυτά;

Αφου δεν ξερει, γιατι πηγε στους αγωνοδικες;

Οεο;

g_m900
25/10/2015, 11:20
Εφεση δεν εχει δικαιωμα να κανει ο Ροσσι?
Συγχαρητηρια στον ΜΜ που καταφερε να γινει ο πιο αντιπαθητικος κι απο τον Λορενθο και Στονερ.

Ζεύκας
25/10/2015, 11:20
Αφου δεν ξερει, γιατι πηγε στους αγωνοδικες;

Οεο;


είναι σαν την Εύη Βατίδου που ακολουθούσε τον Κούγια όταν έκανε εισβολή στο Άλτερ

H.A.Balafoutre
25/10/2015, 11:21
Αυτό που στην πραγματικότητα συμβαίνει, είναι πως η χονδα βρήκε επιτέλους (διότι ο Στόνερ δεν ήτανε Μαρκέζ) τον κατάλληλο αναβάτη για να πληρώσει με το ίδιο ακριβώς νόμισμα, την ασέβεια που έδειξε ο Ρόσσι μερικά χρόνια πρίν.

Ζεύκας
25/10/2015, 11:22
Αυτό που στην πραγματικότητα συμβαίνει, είναι πως η χονδα βρήκε επιτέλους (διότι ο Στόνερ δεν ήτανε Μαρκέζ) τον κατάλληλο αναβάτη για να πληρώσει με το ίδιο ακριβώς νόμισμα, την ασέβεια που έδειξε ο Ρόσσι μερικά χρόνια πρίν.

ποιά ασέβεια;

MikeG
25/10/2015, 11:22
Όποιος πάει να συναγωνιστεί το "Γιατρό" πρέπει πάντα να τη πίνει και να γίνεται και αντιπαθής; Μήπως να τη κάνουν όλοι από το GP να μείνει μόνο ο Ντόκτορ και οι φίλοι του; Μήπως δικοί του οδηγοί (της σχολής του) σε μικρές κατηγορίες κάνουν καρατιές; Μήπως έχει καβαλήσει το καλάμι;

:beer: :beer:

p.s Δεν είμαι αντιΡοσσικός ούτε τίποτα βασικά, αλλά όλο αυτό το πάθος για την υποστήριξη του δε μοιάζει ωραίο ρε μάγκες.

Aνεμος
25/10/2015, 11:26
ο φενατι -οδηγος του-ναι, ειναι αντιπαθεστατος μαλακας και κανει παπαριες χοντρες.Σημερα ομως τις παπαριες τις εκανε ο Μαρκεθ και παρουσιαζεται ως θυμα.Ο Λορενθο ειναι απλα αηδιαστικος.

blackbusa
25/10/2015, 11:29
twra poly sovara...eisai den eisai Rossikos...me poia logiki pas kai rixneis koutoulia stin ksystra borei na mou eksigisei kaneis???

FotisFz1
25/10/2015, 11:30
Ηταν ανεκαθεν φαν του Ζιζου

spyrakos35
25/10/2015, 11:30
twra poly sovara...eisai den eisai Rossikos...me poia logiki pas kai rixneis koutoulia stin ksystra borei na mou eksigisei kaneis???

Shoei vs Alpinestars

H.A.Balafoutre
25/10/2015, 11:31
ποιά ασέβεια;

Το ότι τόλμησε να αποδείξει πως μετράει ο αναβάτης έναντι της μηχανής και ειδικά έναντι της παντοδύναμης χόνδα και το κατάφερε το 2004 και 2005 πάνω σε Yamaha.

blackbusa
25/10/2015, 11:31
ποιά ασέβεια;


ayti....:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=To5usAzBcDw

nikos_XT600
25/10/2015, 11:32
Εγω αναρωτιεμαι αν υπαρχει εστω και ενας που να μην καταλαβε οτι ο μαρκεθ βοηθαει τον λορενθο..
Δεν θελουν να παρει 10ο για να ειναι πιο ευκολο να τον περασουν.
Τραγελαφικος λορενθο, πολυ χαμηλο επιπεδο..
Απορω πως οι αγωνοδικες τιμωρισαν τον ροσσι ενω φαινεται οτι ο μαρκεθ κανει την μπαμια..

tomy
25/10/2015, 11:34
Αυτό άκουσες; Εγώ τον άκουσα να λέει ότι "όταν έχεις την εσωτερική μπορείς να πας όσο ανοικτά θες γιατι ο οδηγός από την εςωτερική έχει την επιλογή και κανονικά ο οδηγός από την εξωτερική πρέπει να κόψει, αλλά μπορώ να δω ότι όμως η ταχύτητα εκείνη τη στιγμή ήταν ήδη πολύ χαμηλή και ο μάρκεζ το κατάλαβε και έκλεισε τελείως το γκάζι περιμένοντας το βαλεντίνο να στρίψει και τοπτε βλέπω ότι υπάρχει μια στιγμή που ο ρόσσι φεύγει και δεν ξέρω θα ήθελα να δω κι άλλες φορές τις εικόνες από αυτή τη στιγμή αλλά βλέπω τον βαλεντίνο να κινείται ελαφρώς και τον μαρκ να πέφτει. Δεν ξέρω θέλω να ξαναδώ τις εικόνες αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί κάνει εκεί την κίνησή του και γιατί ο μαρκ πέφτει"

Βασικά μίλησε διπλωματικότατα.

"Ξέχασες" να πεις πως κάνει αναφορά στο πόδι του Rossi που κανονικά δεν έπρεπε να κινείται και ταυτόχρονα εκείνη την στιγμή ο Marquez πέφτει..
Επίσης μίλησε για την αντίφαση του Rossi που ενώ παλιότερα υπερασπιζόταν την "επιθετική" οδήγηση τώρα πλέον δεν την επιθυμεί και αποζητά "ήσυχους" αγώνες..

Η απουσία και μόνο του Rossi απο την συνέντευξη τύπου "δηλώνει" πολλά, αν νιώθεις αθώος ή έστω θιγμένος είσαι εκεί και υπερασπίζεσαι την όποια στάση σου..

byron
25/10/2015, 11:36
Οι αγωνοδίκες κατάλαβαν ότι εσκεμμένα χάλαγε τον αγώνα του VR, αλλά δεν μπορούν να το αποδείξουν. Οπότε η ποινή πάει μόνο στον Ροσσι.

We caught up with MotoGP Race Director Mike Webb in the Sepang paddock to discuss the three penalty points handed to world championship leader Valentino Rossi for taking down Marc Marquez in Sunday's Malaysian Grand Prix.

“I'm not going to quote what the riders said in the healing but I can give you a general idea,” Webb began. “So from what we saw it would appear to be a deliberate move on Rossi's part to push Marquez off the track, or push him wide.

“We heard from both riders. Marquez told us that he was just riding his normal race and minding his own business, making passes on Valentino without contact. Which is true. And that he had no intention of disturbing Valentino.

“Valentino on the other side said it was clear to him that Marc was deliberately slowing down the pace and making it difficult for Valentino to race. That he deliberately ran wide in the turn in order to give himself an advantage in order to get away from Marquez.

“Finally, we actually believe there is fault on both sides. Despite what Marquez said we think he was deliberately trying to affect the pace of Valentino. However he didn't actually break any rules. Whatever we think about the spirit of the championship, according to the rule book he didn't make contact. His passes were clean. He rode within the rules.

“Valentino reacted to what he saw as provocation from Marquez and unfortunately his reaction was a manoeuvre that was against the rules. It's irresponsible riding causing a crash. We believe the contact was deliberate. He says he did not want Marquez to crash, but he did want to run him wide.”

No decision was taken during the actual race as Webb wanted to speak to both riders and watching the video replays at length.

Asked about Rossi appearing to kick-out at Marquez, causing him to fall, Webb replied:

“Rossi's evidence is that his foot came off the foot peg as a result of the contact. From all the video evidence there is no clear shot that definitely shows that his foot slipped off the footrest because of contact or that he deliberately kicked. I don't have that as a smoking gun if you like.”

Because Rossi, who went on to finish third, already has one penalty point he will be forced to start the Valencia season finale from the back of the grid.

MG-KTiNoS
25/10/2015, 11:37
Μάγκες τα λέμε σε καμμια 5άρα χρόνια...εγώ παραιτούμαι απο τα πόστ του GP....Όποιος θελει να δεί κλωτσομπουνίδια στην πίστα και στις προσπεράσεις ας πάει να παίξει ενα road rush στο playstation να του περάσει...δεν ειναι Kick boxing είναι πρωτάθλημα αγώνων ταχύτητας μη το ξεχνάτε..και το πόδι στην κάμερα απο το ελικόπτερο φαίνεται ξεκάθαρα παρατεταμένο και το μαζεύει στην πουστιά...τύφλα να χει ο ανατολάκης...

3 χρόνια που ο ΜΜ ρίχνει στούκος εδώ κι εκεί δεν σε είδα να λες κατί όμως....
Γιατί να μη βάλουν και στο γιατρό πόντους στο δίπλωμα τώρα?
Θέλουν οι Ισπανοί ΠΠ οκ δικό τους αλλά αυτό που έκανε ο ΜΜ είναι πουστιά.
Τον προκάλεσε και τον ήπιε. Από εκεί που μπήκε δεν μπορούσε να περάσει έτσι κι αλλιώς.
Θες μια γνώμη καλά του έκανε !
(κι έπρεπε να χάσει και 2 3 αγώνες όπως ο Πετρογκαζακης τότε που τον στούκαρε να δει τη γλύκα)
Ας το πάρει λοιπόν στα χαρτιά ο Λόρε με πολύ βοήθεια από τους συμπατριώτες
και κάπου εδώ κλείνει και την καριέρα του όμως γιατί οι Γιαμάχα δεν θα ξεχάσει τις μαλακίες
που έλεγε για τον τιμ μέιτ.
Σόρι κορίτσια αλλά εγώ έτσι το βλέπω.
Τα ΠΠ τα χτυπάς στη μπίστα κι όχι στα χαρτιά.
:wave2:



υγ
μαλακία έκανε ο Ροσσι αλλά Ο ΜΜ έχει κάνει πολύ πιο πολλές...
καταλάθος όμως...
Άσε ρε με Ισπανική... συνΤεχνία
:moutza:

MikeG
25/10/2015, 11:40
Οι αγωνοδίκες κατάλαβαν ότι εσκεμμένα χάλαγε τον αγώνα του VR, αλλά δεν μπορούν να το αποδείξουν. Οπότε η ποινή πάει μόνο στον Ροσσι.

We caught up with MotoGP Race Director Mike Webb in the Sepang paddock to discuss the three penalty points handed to world championship leader Valentino Rossi for taking down Marc Marquez in Sunday's Malaysian Grand Prix.

“I'm not going to quote what the riders said in the healing but I can give you a general idea,” Webb began. “So from what we saw it would appear to be a deliberate move on Rossi's part to push Marquez off the track, or push him wide.

“We heard from both riders. Marquez told us that he was just riding his normal race and minding his own business, making passes on Valentino without contact. Which is true. And that he had no intention of disturbing Valentino.

“Valentino on the other side said it was clear to him that Marc was deliberately slowing down the pace and making it difficult for Valentino to race. That he deliberately ran wide in the turn in order to give himself an advantage in order to get away from Marquez.

“Finally, we actually believe there is fault on both sides. Despite what Marquez said we think he was deliberately trying to affect the pace of Valentino. However he didn't actually break any rules. Whatever we think about the spirit of the championship, according to the rule book he didn't make contact. His passes were clean. He rode within the rules.

“Valentino reacted to what he saw as provocation from Marquez and unfortunately his reaction was a manoeuvre that was against the rules. It's irresponsible riding causing a crash. We believe the contact was deliberate. He says he did not want Marquez to crash, but he did want to run him wide.”

No decision was taken during the actual race as Webb wanted to speak to both riders and watching the video replays at length.

Asked about Rossi appearing to kick-out at Marquez, causing him to fall, Webb replied:

“Rossi's evidence is that his foot came off the foot peg as a result of the contact. From all the video evidence there is no clear shot that definitely shows that his foot slipped off the footrest because of contact or that he deliberately kicked. I don't have that as a smoking gun if you like.”

Because Rossi, who went on to finish third, already has one penalty point he will be forced to start the Valencia season finale from the back of the grid.


Νομίζω ότι καλά τα λέει.

MG-KTiNoS
25/10/2015, 11:42
Μέσα στο χαμό ο πεντρόσα έκανε έναν εξαιρετικό αγώνα και κέρδισε

Γιατί σε κάθε αγώνα υπάρχει και ένας που κερδίζει και αξίζει
Ίσως ο Πετρογκαζάκης κερδίζει 1 ακόμα χρόνο στη Χοντα

blackbusa
25/10/2015, 11:43
gia na kanoume kai ligo plaka...min parakseneftite an o MM den paei kala sta qualifiers stin Valencia kai ksekinisei apo tin proteleytaia thesi...:bawl::bawl::bawl:

Ζεύκας
25/10/2015, 11:44
Το ότι τόλμησε να αποδείξει πως μετράει ο αναβάτης έναντι της μηχανής και ειδικά έναντι της παντοδύναμης χόνδα και το κατάφερε το 2004 και 2005 πάνω σε Yamaha.

δεν νομίζω ότι μετά από μια δεκαετία η στρατηγική του HRC είναι να αποκαθηλώσει το Ρόσσι...

spyrakos35
25/10/2015, 11:45
gia na kanoume kai ligo plaka...min parakseneftite an o MM den paei kala sta qualifiers stin Valencia kai ksekinisei apo tin proteleytaia thesi...:bawl::bawl::bawl:

Εγω θελω να πεσει ο χορχες και μετα να μπει ο βαλε στα πιτ κατευθειαν οντας πρωταθλητης....

tomy
25/10/2015, 11:46
343520

cityfly
25/10/2015, 11:47
"Ξέχασες" να πεις πως κάνει αναφορά στο πόδι του Rossi που κανονικά δεν έπρεπε να κινείται και ταυτόχρονα εκείνη την στιγμή ο Marquez πέφτει..
Επίσης μίλησε για την αντίφαση του Rossi που ενώ παλιότερα υπερασπιζόταν την "επιθετική" οδήγηση τώρα πλέον δεν την επιθυμεί και αποζητά "ήσυχους" αγώνες..

Η απουσία και μόνο του Rossi απο την συνέντευξη τύπου "δηλώνει" πολλά, αν νιώθεις αθώος ή έστω θιγμένος είσαι εκεί και υπερασπίζεσαι την όποια στάση σου..

Το έγγραψα. "Να κινείται ελαφρώς" έτσι το είπε έτσι το άφησα
Και τα άλλα τα έγγραψα παρακάτω αυτό το σχόλιο αφορούσε την αρχική τοποθέτησή του όχι τις απαντήσεις στις ερωτήσεις

akaposto
25/10/2015, 11:48
“Rossi's evidence is that his foot came off the foot peg as a result of the contact. From all the video evidence there is no clear shot that definitely shows that his foot slipped off the footrest because of contact or that he deliberately kicked. I don't have that as a smoking gun if you like.”

Να δουλευόμαστε και μεταξύ μας τώρα;

Η πλέον "ειλικρινής" (μη δασκαλεμένη αλλά ταυτόχρονα political correct όπως θέλετε πείτε το) απάντηση είναι του Pedrosa στην συνέντευξη.
Κουνιέται πόδι, πέφτει Μάρκες, περίεργο.

Να ξεκολήσουμε λίγο. Το πόδι αν το βαρέσεις δε θα ανοίξει σε αυτή την διεύθυνση.
Δεν είναι αντανακλαστική κίνηση ένα δεύτερο μετά.
Εκτός και αν κάποιος πιστεύει ότι έχουν αυτά τα ριφλέξ και οδηγούν όπως οδηγούν...

spyrakos35
25/10/2015, 11:49
343520

Για τον φογκυ δεν ξερω αλλα για τον πσαρα περιμενες να πει κατι αλλο;

MG-KTiNoS
25/10/2015, 11:50
343520

μάθανε πως γ... πλακώσανε κι οι γύφτοι...
:lol:

Τελικά θα τους αφίσει όλους ψυχολογικά ο ντοτόρε.
Ο Χόρχε λέει ούρλιαζε στην επιτροπη ! ! !
:lol:

akaposto
25/10/2015, 11:51
Επίσης, για όποιον εμένει σε αυτή την γλειώδη θεωρία του race dictator,
να εξηγήσει γιατί στις δεκάδες (αν όχι εκατοντάδες)
επαφές που έχουμε δεί και έχουμε βίντεο, και τα πάμε slow motion,
ποτέ μα ποτέ δεν ανοίγει το πόδι, το χέρι, το μάτι, το οτιδήποτε.
Τζαζάρονται "συνεχώς" και το ξέρουμε. Εκτός και αν βλέπουμε πρώτη φορά GP.

foogr01
25/10/2015, 11:53
H press conference


https://www.facebook.com/devino.class/videos/1506228569675226/

Thx για το link.

Τους άκουσα με την ησυχία μου. Ο Λόρε κλασικός. Ειλικρινά δεν περίμενα κάτι άλλο από αυτόν. Έλεος όμως, πιο αχώνευτος... δε γίνεται! Του χρόνου που θα του κάνει τα ίδια ο ΜΜ ; Κλάψα κλάψα κλάψα.

:a012: στο Ντάνο για τις δηλώσεις του, νομίζω τα είπε σωστά όλα!

Που είναι ο Βάλε οεο; Έπρεπε να είναι εκεί .&- Κρίμα. Δεν μπορείς να περάσεις με τα όσα σου κάνει, ναι, εσκεμμένα για μένα, το τσογλάνι. Κόψε και τερμάτισε 4ος. Και στη Valencia έχει ο Θεός. Βλέπει όλος ο κόσμος τι γίνεται. Τελειώνεις Κύριος το πρωτάθλημα στον τελευταίο αγώνα, το παίρνει ο Λόρε και τους λες "πάρτε τα 3 μου και να το χαρείτε, εγώ αυτό μπορούσα να κάνω αυτό έκανα, και όποιος πιστεύει ότι μπορεί να κάνει καλύτερα όταν με φτάσει μπράβο του". Με αυτόν τον τρόπο θα ήθελα να τελειώσει ενδεχομένως την καριέρα του αφού δε θα έπαιρνε το 10ο. Άνθρωπος βέβαια είναι κι αυτός. Αλλά όχι έτσι.

Ζεύκας
25/10/2015, 11:54
αυτό που καταλαβαίνω μετά τα γραφόμενα της αγωνιστικής διεύθυνσης είναι
πως ο ΜΜ έπαιξε βρώμικα αλλά πάντα στο πνεύμα των νόμων και δυστυχώς
ο Ρόσσι ψάρωσε. σιχαινόμουν τη μπάλα, τώρα τα τρώω και στα τζιπι.

η Μαλαισία 2016 θα στιγματίσει τον Βαλεντίνο.

για ποιό λόγο μπήκε σε αυτή τη διαδικασία το μουνάκι ποτέ δεν θα καταλάβω.

blackbusa
25/10/2015, 11:58
koritsia kammia gnwmi gia ayto???

https://www.youtube.com/watch?v=M-GCyvTJ0aI

spyrakos35
25/10/2015, 12:02
η Μαλαισία 2016 θα στιγματίσει τον Βαλεντίνο.

Επειδη τα μουνοπανα και οι κλαψες δεν αλλαζουν, θα δεις οτι σε βαθος χρονου (του χρονου δλδ) θα δικαιωθει.....

LogOutGoRide
25/10/2015, 12:02
koritsia kammia gnwmi gia ayto???

https://www.youtube.com/watch?v=M-GCyvTJ0aI
Ποινή στον Lorenzo, ποιό είναι το πρόβλημα;
Γιατί όμως όχι ποινή στον Rossi;

cityfly
25/10/2015, 12:03
koritsia kammia gnwmi gia ayto???

https://www.youtube.com/watch?v=M-GCyvTJ0aI

Α μα σου χρειάζονται και σένα τα συγχαρητήρια του λορέντζο, όπως στο δημοσιογράφο που τόλμησε να τον ρωτήσει :p

cityfly
25/10/2015, 12:03
Ποινή στον Lorenzo, ποιό είναι το πρόβλημα;
Γιατί όμως όχι ποινή στον Rossi;

Είδες πουθενά να τρώει ποινή ο lorenzo;

LogOutGoRide
25/10/2015, 12:04
Είδες πουθενά να τρώει ποινή ο lorenzo;
Γιατί είδες εσύ ποινή στον Rossi;
Κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε;

g_m900
25/10/2015, 12:05
Κατι μου λεει οτι στη Βαλε#46#νθια ...θα εχουμε δραματα.

MG-KTiNoS
25/10/2015, 12:08
αυτό που καταλαβαίνω μετά τα γραφόμενα της αγωνιστικής διεύθυνσης είναι
πως ο ΜΜ έπαιξε βρώμικα αλλά πάντα στο πνεύμα των νόμων και δυστυχώς
ο Ρόσσι ψάρωσε. σιχαινόμουν τη μπάλα, τώρα τα τρώω και στα τζιπι.

η Μαλαισία 2016 θα στιγματίσει τον Βαλεντίνο.

για ποιό λόγο μπήκε σε αυτή τη διαδικασία το μουνάκι ποτέ δεν θα καταλάβω.

Γιατί θέλουν Ισπανό ΠΠ και του είπαν τι να κάνει.

Aνεμος
25/10/2015, 12:09
https://twitter.com/MotoGP

cityfly
25/10/2015, 12:10
Γιατί είδες εσύ ποινή στον Rossi;
Κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε;

Ναι είδα, έκριναν ότι έπρεπε να τη δώσουν στο τέλος μεν αλλά την έδωσαν. Είδες εσύ να το ελέγχουν το συγκεκριμένο με το λορένθο έστω και στο τέλος;

LogOutGoRide
25/10/2015, 12:10
Θυμάστε τι είχε κάνει και είχε πει για τον Elias κάποτε ο χαιβαντοτορε;
Τώρα κοιτούσε και με απορία τον MM. Ίσως γιατί τόλμησε να του σταθεί εμπόδιο είτε γιατί είδε πως δεν έχει την ταχύτητα να φύγει.
Να φύγει ή μαφία του Rossi, να έρθει επιτέλους αυτή των ισπανών.
Όλοι φταίνε.

Aνεμος
25/10/2015, 12:11
MotoGP™ ‏@MotoGP (https://twitter.com/MotoGP) 11 mins11 minutes ago (https://twitter.com/MotoGP/status/658236276693446656)
"His handlebar touched my foot and my foot slipped off, a bike can't crash only with a touch" - @ValeYellow46 (https://twitter.com/ValeYellow46) explains the #SepangClash (https://twitter.com/hashtag/SepangClash?src=hash)



https://pbs.twimg.com/profile_images/466637052885217280/sVktQhxZ_bigger.pngMotoGP™ ‏@MotoGP (https://twitter.com/MotoGP) 13 mins13 minutes ago (https://twitter.com/MotoGP/status/658235994429399040)
"Marquez wins his fight, he made me to lose the championship" - @ValeYellow46 (https://twitter.com/ValeYellow46) during his #MotoGP (https://twitter.com/hashtag/MotoGP?src=hash) press debrief. #MalaysianGP (https://twitter.com/hashtag/MalaysianGP?src=hash)

akaposto
25/10/2015, 12:16
Ρε τον κουτό, πάλι μόνος του έπεσε.
Και στην Αργεντινή δεν έπεσε μοναχός του;

explain this:
Αν ήθελε σώνει και ντε ο ΜΜ να το πάρει ο JL, γιατί δεν άραξε δεύτερος στην Παστραλία;

blackbusa
25/10/2015, 12:19
Ποινή στον Lorenzo, ποιό είναι το πρόβλημα;
Γιατί όμως όχι ποινή στον Rossi;
e?????
o Vale peire poini (asxeta an den sou arese i afstirotita) kai ksekinaei apo tin teleytaia thesi...o Lorenzo oxi...

kai vevea kala pou den peirei poini o Lore gia tin kitrini simaia, apla ithela na dw pws einai na vlepeis ta pragmata xwris kitrina gyalia....:lol:

MG-KTiNoS
25/10/2015, 12:19
Ρε τον κουτό, πάλι μόνος του έπεσε.
Και στην Αργεντινή δεν έπεσε μοναχός του;

explain this:
Αν ήθελε σώνει και ντε ο ΜΜ να το πάρει ο JL, γιατί δεν άραξε δεύτερος στην Παστραλία;


γιατί απλά οι συμβουλές ήρθαν μετά....

και το τραγικό ξέρεις ποιό είναι?
Ότι τον πληρώνει η Χόντα που έχει ένα πολύ κακό βίτσιο οπως και η Γιαμάχα.
Δεν ξεχνά ποτέ κανέναν.
-----------

Τόσα χρόνια ο ΜΜ τσουγκράει εδώ κι εκεί και το πιο πολύ που ετου έκαναν ήταν οι πόντοι στο δίπλωμα
Γελοία άτομα που χαλάν τους αγώνες.

akaposto
25/10/2015, 12:25
Τόσα χρόνια ο ΜΜ τσουγκράει εδώ κι εκεί και το πιο πολύ που ετου έκαναν ήταν οι πόντοι στο δίπλωμα
Γελοία άτομα που χαλάν τους αγώνες.

Στο κομμάτι που βλέπω -γιατί τα προηγούμενα δεν τα γνωρίζω- συμφωνώ.
Pedrosa και JL τα λένε. Εκείνος που δεν τα έλεγε, γιατί τα έκανε, είναι ο χειρότερος και απο αυτόν έμαθε και ο ΜΜ.

LogOutGoRide
25/10/2015, 12:26
Παραιτούμαι :beer:

Sapadak
25/10/2015, 12:31
MotoGP™ ‏@MotoGP 24 λεπτάΠριν από 24 λεπτά

"I don't think this incident will change the race in Valencia. I will try to win." - @marcmarquez93 with clear intentions going forward.

MG-KTiNoS
25/10/2015, 12:37
Εγώ σας τα έχω πει αλλά δε μ ακούτε...
ΠΕΤΡΟΥΤΣΙ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΟΝΕ


:lol:



υγ
από ΠΠτης τσιράκι του εΖμπελέτα.....
και εις ανώτερα !

akaposto
25/10/2015, 12:40
Bytheway, δεν είναι άποψη μοναχά του JL ότι
οποισδήποτε άλλος θα έτρωγε με την μία μαύρη.

Ο Bayliss έγραψε χαρούμενος που έγινε ότι έγινε με μικρή ταχύτητα...

κεντάει ο κεντάκης :bawl:

343529

Billymuse
25/10/2015, 12:40
Mιας και όπως ειναι λογικό όλοι έχουμε ξενερώσει, ο καθένας για τον δικό του λόγο πάνω σε αυτα που γίνανε στον αγώνα..
ας κάνουμε ενα brake και ας δούμε ένα αστειο βίδεο


https://vimeo.com/143007289

spyrakos35
25/10/2015, 12:41
MotoGP™ ‏@MotoGP 24 λεπτάΠριν από 24 λεπτά

"I don't think this incident will change the race in Valencia. I will try to win." - @marcmarquez93 with clear intentions going forward.
Προσεχε μην πεσεις με τον χορχε.....

cityfly
25/10/2015, 12:44
κεντάει ο κεντάκης :bawl:

343529

Καλά αυτός τσαντίστηκε που δεν πήρε ούτε ένα πλάνο

cityfly
25/10/2015, 12:45
Προσεχε μην πεσεις με τον χορχε.....

Λες να φύγει μπροστά ο πεντρόσα να είναι δεύτερος ο ιαννόνε και να σφαχτούνε για την τρίτη θέση μάρκεζ λορένθο; :lol:

ripseventh
25/10/2015, 12:46
...η βροχη και ο γιανονε θα σωσουν την παρτιδα για τον γιατρο,ρε λες ναστειλουμε και τον κουγια προς ισπανια εκει στη δορνα..χαχα

Arxagelos
25/10/2015, 12:46
Δεν πιστευω να ξενερωσε κανεις??? :lol:

343530

That's racing niggas!!!!!