PDA

View Full Version : Κλήρωση κασετίνας εργαλείων NANO της FACOM από τη FACOM Βράττης



Σελίδες : [1] 2 3

FACOM Βράττης
29/10/2015, 20:02
Καλησπέρα στα μέλη του φόρουμ.

Με αφορμή την πρόθεση του κ. Ηλία Βράττη, Σπύρου Πάτση 3 στο Βοτανικό, εξουσιοδοτημένου εισαγωγέα των εργαλείων FACOM 30 χρόνια τώρα και ιδιοκτήτη της μοναδικής στη χώρα μας boutique FACOM, καταστήματος δηλαδή που εμπορεύεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εργαλεία FACOM, να γίνει ευρύτερα το κατάστημά του γνωστό μέσω στοχευμένων προωθήσεων, πήρα την πρωτοβουλία (ως φίλος του και διαχειριστής της σελίδας του στο Facebook (https://www.facebook.com/Facom.Vrattis/) και του blog του (http://facom-vrattis.blogspot.gr/)) να απευθυνθώ στο moto.gr γενικά και στους "μαστροχαλαστές" ειδικά προσβλέποντας σε αμοιβαίο όφελος.

Σαν ξεκίνημα θα κληρωθεί μια κασετίνα NANO της Facom, τον κωδικό RL.NANO1PB, αξίας 150 Ευρώ (χωρίς το Φ.Π.Α.) σε έναν τυχερό/ή από το φόρουμ. Παράληλλα η αγορά κασετίνας της σειράς NΑΝΟ από το κατάστημα, θα τύχει τιμής έκπληξης για όσους δηλώσουν την ιδιότητα μέλους του moto.gr.

Στόχος της Facom Βράττης είναι να αυξηθούν τα "Like" και "Share" στην καταχώρηση του εν λόγω προϊόντος στο Facebook (https://www.facebook.com/Facom.Vrattis/photos/a.114353155334760.11244.113554392081303/623554557747948/?type=3&theater) από όσους επιθυμούν και διαθέτουν Facebook.

Για να μην αδικηθούν όσοι δεν έχουν Facebook, μοναδική προϋπόθεση συμμετοχής στην κλήρωση, είναι να κάνουν κλίκ στο Vroom! (οπως το like ειναι) κατω αριστερα στο τελος του μηνύματος και από τη λίστα όσων το κάνουν μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας 30 Νοεμβρίου 2015 που λήγει η προθεσμία, θα ακολουθήσει η κλήρωση απο τους υπεύθυνους του φόρουμ.

Αυτονόητο είναι πως όσο περισσότερα τα "Like" και "Share" στο Facebook τόσο καλύτερα ως κίνητρο περαιτέρω κληρώσεων αλλά και η ανταπόκριση με επίσκεψη στο κατάστημα ακόμη καλύτερη! Άλλωστε το κατάστημα εκτός από την εγγύηση εφόρου ζωής που προσφέρει η FACOM για τα περισσότερα των εργαλείων της είναι γνωστό στους μυημένους για την "εξυπηρέτηση με πρόσωπο".

Και αυτό μόνο μια επίσκεψη θα σας το δείξει.

Σας περιμένουμε...

[B]Γιά οσους μπαίνουν εδω πρώτη φορά,υπάρχει στο λινκ http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=147062 νεο θεμα με κληρωση και οχι μονον...


343859

343860

343861

McGyver
29/10/2015, 21:36
Αφού ευχαριστήσουμε τον κ. Βράττη, αλλά και το Δημήτρη για την προσφορά τους στα μέλη του moto.gr, ορισμένα διαδικαστικά θέματα για την αποφυγή παρεξηγήσεων.

Όπως αναφέρεται και παραπάνω, αρκεί ένα Vroom! στο post (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146897&p=2652731&viewfull=1#post2652731) για τη συμμετοχή σας στην κλήρωση.
Η κλήρωση θα γίνει ηλεκτρονικά και θα επιλεγεί τυχαία το user ID ενός μέλους που θα έχει κάνει Vroom! στο παραπάνω post (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146897&p=2652731&viewfull=1#post2652731) μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας, 30/11/2015.
Το "Like" ή/και "Share" στη σελίδα στο Facebook (https://www.facebook.com/Facom.Vrattis/photos/a.114353155334760.11244.113554392081303/623554557747948/?type=3&theater) θα βοηθήσει να έχουμε το κατάστημα και μελλοντικά μαζί μας.

Από την κλήρωση εξαιρούνται τα user IDs όλων των μελών της Ομάδας Διαχείρισης και Συντονισμού.

Ο/Η τυχερός/ή της κλήρωσης θα κληθεί να δώσει το ονοματεπώνυμό του/της και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας σε εμένα μέσω προσωπικού μηνύματος προκειμένου να διαβιβαστεί στο κατάστημα του κ. Βράττη για την παραλαβή του δώρου. Πέραν αυτού, όπως επιτάσσει ο κανονισμός λειτουργίας του moto.gr, κανένα άλλο στοιχείο μέλους δεν κοινοποιείται.

Ευχαριστούμε και πάλι τον κ. Βράττη και το Δημήτρη για την ευκαιρία που δίνεται στα μέλη του moto.gr και ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους/ες!

Ομάδα Διαχείρισης και Συντονισμού moto.gr

George_M.
29/10/2015, 21:40
περαν απο την εξαιρετικη κινηση οφειλουμε να πουμε ενα μεγαλο μπραβο κ για την κινηση των παιδων της διαχειρησης που αποφασισαν να
εξαιρούνται τα user IDs όλων των μελών της Ομάδας Διαχείρισης και Συντονισμού.

:beer:

Anritsu
29/10/2015, 22:00
βρουμ πως κάνουμε σύντροφοι ? έλειπα όταν προστέθηκε στις λειτουργίες

McGyver
29/10/2015, 22:05
βρουμ πως κάνουμε σύντροφοι ? έλειπα όταν προστέθηκε στις λειτουργίες

343881

George_Sp
29/10/2015, 22:10
Ευχαριστούμε για την κλήρωση και τα δωράκια παρότι οι καιροί είναι δύσκολοι. Μπράβο και στις 2 πλευρές :beer:

mikes
29/10/2015, 22:12
ευχαριστούμε,
αντε και καλη μας επιτυχια..

:beer: :beer:

BoSS_Man*
29/10/2015, 22:15
Καλή επιτυχία!!!

leris2
29/10/2015, 22:38
Καλη επιτυχία παιδιά!

tasosbob
29/10/2015, 22:38
:beer:

tasosbob
29/10/2015, 22:40
Πολλα μπραβο για την κινηση.....

S16
29/10/2015, 22:54
Πολλά μπράβο για την προσφορά και την προσπάθεια του moto!

macdeath_s
29/10/2015, 23:27
Ευχαριστούμε και την εταιρεία και το φόρουμ. Να προσθέσω ότι το μαγαζί (αν και λίγο μακρυά) έχει πολύ καλές τιμές και ποικιλία σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες εργαλείων. Πολύ καλύ εξυπηρέτηση επίσης.

vaska
29/10/2015, 23:43
Μπράβο για την κίνηση του κ. Βράττη να κληρώσει εξαιρετικής ποιότητας εργαλεία της Facom μπράβο και στο moto .gr που φιλοξενεί την κλήρωση. Μακάρι να πάνε σε χέρια που θα τα αξιοποιήσουν.



υ.γ.

Τώρα το μόνο που μένει είναι να βγει ο Daz και να μας πει 2 λόγια για την εν λόγω σειρά

:D

PetranGR
29/10/2015, 23:46
Πολλά μπράβο ,έκανα και like & share και στο facebook :)

CustomBoy
29/10/2015, 23:51
Εξαιρετικότατο,και πολυ καλη κινηση! ευχαριστουμε

omega
30/10/2015, 00:19
Ευχαριστώ κι εγώ για την προσφορά τον κύριο Βράττη!!

Θεωρώ ότι θα έπρεπε οι συντονιστές να ήταν εντός κληρώσεως.Κατανοώ το σκεπτικό αλλά πιστεύω αδικεί πραγματικά τα παιδιά.

Το αδιάβλητο της κληρώσεως είναι δεδομένο για εμένα.Γιατί όσοι δίνουν από τον χρόνο τους(κι όχι μόνο ίσως) για να περνάμε καλά τόσος κόσμος να έχουν στην συγκεκριμένη προσφορά λιγότερα δικαιώματα από εμένα;

Ελπίζω να μην θεωρηθεί spam.Δεν έχω πρόβλημα να σβηστεί σε αντίθετη περίπτωση.

mondo 52
30/10/2015, 00:43
Καλή επιτυχία!!!

FACOM Βράττης
30/10/2015, 00:53
Αφού ευχαριστήσω όλους όσους έκαναν την αρχή στην συμμετοχή στην συζήτηση να δώσω και κάποιες πληροφορίες ακόμα και θα επανέρχομαι όποτε χρειαστεί,αρκεί να μην ενοχλώ...
Η σειρά NANO διατίθεται και με άλλου τύπου καστανιες οπότε όποιος κερδίσει στην κλήρωση μπορεί να επιλέξει όποια από τις πιο κάτω επιθυμεί και όχι απαραίτητα την εικονιζόμενη της αρχικής καταχώρησης(εδώ είναι η μεσαία).
Από την πρώτη της τριάδας που είναι σαν την αρχική αλλά με κλείδωμα μέχρι την επαναστατική 360 μοιρών περιστρεφόμενης λαβής που δουλεύει και "σημειωτόν" ακόμη,δηλαδή δεν μετακινούμε το σώμα της εφόσον δεν έχουμε χώρο,αλλά περιστρέφουμε το σώμα γύρω από τον άξονα του και ασχέτως αν είναι δεξιά η αριστερή η περιστροφή η εναλλασσόμενη το καρυδάκι γυρίζει πάντα προς την φορά που έχουμε επιλέξει,βίδωμα η ξεβίδωμα ...δείτε το και πιστέψτε το https://youtu.be/shshxr2whqQ
Υπάρχει ακόμη και μια εκδοχη καστάνιας οπως αυτη που φαίνεται στο βίντεο στο κανάλι μας στο https://www.youtube.com/watch?v=76mXg9sBRtk
343900

giannis113
30/10/2015, 01:10
Mπράβο.!

daz
30/10/2015, 03:33
Μπράβο για την κίνηση του κ. Βράττη να κληρώσει εξαιρετικής ποιότητας εργαλεία της Facom μπράβο και στο moto .gr που φιλοξενεί την κλήρωση. Μακάρι να πάνε σε χέρια που θα τα αξιοποιήσουν.



υ.γ.

Τώρα το μόνο που μένει είναι να βγει ο Daz και να μας πει 2 λόγια για την εν λόγω σειρά

:D

Ο daz δεν έχει να πει τίποτα. Η κασετινούλα είναι πολύ καλή ακόμα και γι' αυτούς που θα την πληρώσουν με κανονική τιμή. Χαίρομαι να βλέπω τέτοιες κινήσεις από επαγγελματίες και θεωρώ ότι είναι ο καλύτερος τρόπος προώθησης, γνωριμίας και διαφήμισης.

Άλλο ένα μπράβο από μένα σε τέτοιου είδους δραστηριότητες, τόσο στους επαγγελματίες του χώρου όσο και στο φόρουμ.


+1 στην άποψη του omega.

amyroukai
30/10/2015, 07:31
Ωραία κίνηση, όντως και δεν έχουμε συνηθίσει σε τέτοια, πλην πίτας. Και ωραία διαφήμιση.
Άντε σε καλό σπίτι να πάει, να δουλευτεί.

+1 για τον omega.

vaska
30/10/2015, 08:19
Αφού ευχαριστήσω όλους όσους έκαναν την αρχή στην συμμετοχή στην συζήτηση να δώσω και κάποιες πληροφορίες ακόμα και θα επανέρχομαι όποτε χρειαστεί,αρκεί να μην ενοχλώ...
Η σειρά NANO διατίθεται και με άλλου τύπου καστανιες οπότε όποιος κερδίσει στην κλήρωση μπορεί να επιλέξει όποια από τις πιο κάτω επιθυμεί και όχι απαραίτητα την εικονιζόμενη της αρχικής καταχώρησης(εδώ είναι η μεσαία).
Από την πρώτη της τριάδας που είναι σαν την αρχική αλλά με κλείδωμα μέχρι την επαναστατική 360 μοιρών περιστρεφόμενης λαβής που δουλεύει και "σημειωτόν" ακόμη,δηλαδή δεν μετακινούμε το σώμα της εφόσον δεν έχουμε χώρο,αλλά περιστρέφουμε το σώμα γύρω από τον άξονα του και ασχέτως αν είναι δεξιά η αριστερή η περιστροφή η εναλλασσόμενη το καρυδάκι γυρίζει πάντα προς την φορά που έχουμε επιλέξει,βίδωμα η ξεβίδωμα ...δείτε το και πιστέψτε το https://youtu.be/shshxr2whqQ
Υπάρχει ακόμη και μια εκδοχη καστάνιας οπως αυτη που φαίνεται στο βίντεο στο κανάλι μας στο https://www.youtube.com/watch?v=76mXg9sBRtk
343900


ΟΚ λίγα έχουμε χώσει για εργαλεία μέχρι τώρα, βάλτε μας κι εσείς φιτιλιές κε Βράττη με τις καστάνιες 360 μοιρών και με τα βίντεα στο σουλήνα. Κοίτα που θέλει η π...ανα ν' αγιάσει και δεν την αφήνουν.

Συντάσσομαι κι εγώ με την άποψη του omega. Δεν θα έπρεπε να εξαιρεθεί η διαχειριστική ομάδα από την κλήρωση.

byron
30/10/2015, 08:39
Με την ευκαιρία, και μιας και τα έχουμε χώσει επίσης στη Facom, θα ήθελα να ρωτήσω και αν το κατάστημα του κ.Βράττη κάνει και επισκευές στα εργαλεία. Εχω ένα πρόβλημα με μια καστάνια facom που είχε αγοραστεί από το κατάστημα της Συγγρού. Sorry για το off topic αλλά μιας και βρήκαμε παπά...:lol:

Συμφωνώ με omega, vaska, κλπ για την διαχειριστική ομάδα. Αμαρτία να την κερδίσει ο sniper βέβαια :a07: που δεν θα ξέρει που είναι το μπρος και το πίσω, αλλά για λόγους ισότητας και μόνο το δίκαιο θα ήταν να συμμετέχουν και αυτοί.

:beer: στον κ.Βράττη για την κίνηση, :beer: και στα παιδιά του moto.gr

devil's animal
30/10/2015, 08:49
πολυ καλη κινηση και πολυ αξιολογο δωρο!!!
:beer::beer::beer:

spyrakos35
30/10/2015, 08:52
Μπραβο σε ολους

Μπειτε ρε μοδιστρες μεσα να κερδισετε να δειτε μετα θεματαρες που θα ανοιξουν :lol:

:beer: μπραβο και παλι

GIXXERAKIAS
30/10/2015, 09:06
Πολύ καλή κίνηση!Ευχαριστούμε!:beer:

vaska
30/10/2015, 09:16
Πάντως σε μένα η διαφήμιση έπιασε τόπο κι επειδή ξέρω ότι δεν πρόκειται να κερδίσω τπτ (δεν έχω κερδίσει τπτ 47 χρόνια, τώρα θα αλλάξει η τύχη μου??) τσίμπησα την καστάνια R.360 και στην μικρή και στην μεγάλη της έκδοση. Οι τιμές να πω ήταν έκπτωση πάνω στην τιμή της προσφοράς και η κα Βράττη που μίλησα μαζί της στο τηλέφωνο εξυπηρετικότατη και γνώστης.
Τέτοιες εταιρίες πρέπει να υπάρχουν.

Αυτά

:wave2::wave2:

tzeronymo
30/10/2015, 09:17
Eνα μεγαλο μπραβο και στο moto gr αλλα και στον καλο επαγγελματια !!!

H.A.Balafoutre
30/10/2015, 09:20
Καλή κίνηση, μπράβο.

killbill
30/10/2015, 09:24
Μπράβο, στο μαγαζί και στο Forum!

FACOM Βράττης
30/10/2015, 09:25
Με την ευκαιρία, και μιας και τα έχουμε χώσει επίσης στη Facom, θα ήθελα να ρωτήσω και αν το κατάστημα του κ.Βράττη κάνει και επισκευές στα εργαλεία. Εχω ένα πρόβλημα με μια καστάνια facom που είχε αγοραστεί από το κατάστημα της Συγγρού. Sorry για το off topic αλλά μιας και βρήκαμε παπά...:lol:

Συμφωνώ με omega, vaska, κλπ για την διαχειριστική ομάδα. Αμαρτία να την κερδίσει ο sniper βέβαια :a07: που δεν θα ξέρει που είναι το μπρος και το πίσω, αλλά για λόγους ισότητας και μόνο το δίκαιο θα ήταν να συμμετέχουν και αυτοί.

:beer: στον κ.Βράττη για την κίνηση, :beer: και στα παιδιά του moto.gr

Απο οπουδήποτε κι αν εχουν αγοραστεί τα εργαλεία,η επισκευή η αλλαγή μιας και εχουν εφορου ζωής εγγυηση γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Facom,αλλά τιμή μας να σας εχουμε μαζί μας ακόμη και για αλλαγή είτε είσαστε πελάτης μας είτε αγοράζετε απο αλλού.
Γιά μας ειναι μιά ακόμα ευκαιρία να αποδεικνύουμε καθημερινά την εξειδικευμένη τεχνογνωσία μας ως αποκλειστικά κατάστημα Facom,το μοναδικό στήν χώρα μας και την φιλική,άμεση και "με πρόσωπο" εξυπηρέτηση.
Ελάτε χωρίς δισταγμό και χαρά μας θάναι εσείς και οποιος άλλος ερθει απο το φόρουμ να μας το λεει κιόλας...

GFawkes
30/10/2015, 09:40
Μπράβο για την κίνηση του κ. Βράττη μπράβο και στο moto .gr που φιλοξενεί την κλήρωση.
Ωραία κίνηση, και ωραία διαφήμιση.

:beer:

Υ.Γ.

εχω πολλα εργαλεια της εταιριας και ειναι πραγματι εξαιρετικα!

teogtp
30/10/2015, 10:15
Μπράβο στο κατάστημα για την κίνηση του!
:beer:





Και τώρα δυο λογια για την διαχείριση. .....
Δηλαδή εσείς έχετε τα πιο αξιόπιστα μηχανάκια και εξαιρειτε τον εαυτο σας απο την κλήρωση;

:tooth:

noodles
30/10/2015, 11:01
μπραβο στο καταστημα! :)

byron
30/10/2015, 11:12
Απο οπουδήποτε κι αν εχουν αγοραστεί τα εργαλεία,η επισκευή η αλλαγή μιας και εχουν εφορου ζωής εγγυηση γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Facom,αλλά τιμή μας να σας εχουμε μαζί μας ακόμη και για αλλαγή είτε είσαστε πελάτης μας είτε αγοράζετε απο αλλού.
Γιά μας ειναι μιά ακόμα ευκαιρία να αποδεικνύουμε καθημερινά την εξειδικευμένη τεχνογνωσία μας ως αποκλειστικά κατάστημα Facom,το μοναδικό στήν χώρα μας και την φιλική,άμεση και "με πρόσωπο" εξυπηρέτηση.
Ελάτε χωρίς δισταγμό και χαρά μας θάναι εσείς και οποιος άλλος ερθει απο το φόρουμ να μας το λεει κιόλας...

Σας ευχαριστώ πολύ.

McGyver
30/10/2015, 11:15
Επειδή το moto.gr είναι πανελλαδικής εμβέλειας και προκειμένου να μην καταχραστούμε την προσφορά του κ. Βράττη με διαδικασίες αποστολών, σε περίπτωση που ο τυχερός/ή είναι εκτός Αθηνών προτείνω να παραλάβω εγώ το δώρο και να το στείλω με ΕΛ.ΤΑ....

Το κόστος αποστολής είναι μικρό και θα το καλύψω εγώ, δεν τίθεται θέμα.

Sapadak
30/10/2015, 11:22
Και τώρα δυο λογια για την διαχείριση. .....
Δηλαδή εσείς έχετε τα πιο αξιόπιστα μηχανάκια και εξαιρειτε τον εαυτο σας απο την κλήρωση;

:tooth:


Οχι τα πουλήσαμε και ησυχάσαμε :bawl:

FACOM Βράττης
30/10/2015, 11:31
Πάντως σε μένα η διαφήμιση έπιασε τόπο κι επειδή ξέρω ότι δεν πρόκειται να κερδίσω τπτ (δεν έχω κερδίσει τπτ 47 χρόνια, τώρα θα αλλάξει η τύχη μου??) τσίμπησα την καστάνια R.360 και στην μικρή και στην μεγάλη της έκδοση. Οι τιμές να πω ήταν έκπτωση πάνω στην τιμή της προσφοράς και η κα Βράττη που μίλησα μαζί της στο τηλέφωνο εξυπηρετικότατη και γνώστης.
Τέτοιες εταιρίες πρέπει να υπάρχουν.

Αυτά

:wave2::wave2:

Δεν θα σας αφήσουμε να έχετε μισή χαρά αν κερδίσετε στην κλήρωση αγαπητέ!
Απλά θα σας στείλουμε το δώρο ΧΩΡΙΣ τήν καστάνια,μιας και τήν τσιμπήσατε ηδη και θα σας επιστρέψουμε την αξια της σε μετρητά.
Αν και προσωπικά αμφιβάλλω αν θα θελήσετε κάτι τέτοιο εφοσον ηδη θα την εχετε γευτει και ειτε θα την κρατήσετε ειτε θα ζητήσετε μια απο τις αλλες εκδοχές...εν κατακλείδει ακόμα και αυτη εδω,η πρώτη "zoom" καστάνια που για την ωρα βγαίνει μόνο σε 1/2 ιντσα καρε μπορει μεχρι τοτε ναχει κυκλοφορήσει σε μικροτερο καρε


343907

FACOM Βράττης
30/10/2015, 11:42
Επειδή το moto.gr είναι πανελλαδικής εμβέλειας και προκειμένου να μην καταχραστούμε την προσφορά του κ. Βράττη με διαδικασίες αποστολών, σε περίπτωση που ο τυχερός/ή είναι εκτός Αθηνών προτείνω να παραλάβω εγώ το δώρο και να το στείλω με ΕΛ.ΤΑ....

Το κόστος αποστολής είναι μικρό και θα το καλύψω εγώ, δεν τίθεται θέμα.


Δέν υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτο αποδεκτο αλλα ειμαστε ευγνωμονες για την προταση σας.
Και για να "ρεφάρουμε" δηλώνουμε πώς θα αναλάβουμε το κόστος αποστολής σε οποιοδήποτε σημείο οχι μονο της Ελλάδας μας αλλά και του πλανήτη Γή.
Οπότε άφοβα τυχόν μέλη που ζουν εκτός Ελλάδας (σίγουρα θα έχετε) μπορουν να συμμετάσχουν στην κλήρωση.
Η Facom Βράττης δεν εχει ορια στήν εξυπηρέτηση...

yannis24
30/10/2015, 11:52
Vroom!
Vroom!

κανε μου λιγακι Vroom! !!!
και εγω αμεσως θα σου κανω Vroom! !!!
χαχαχαχα
:lol::lol::lol::lol:

bleach
30/10/2015, 11:53
Συγχαρητήρια για την τοποθέτησή σας στο χώρο και από μένα! :beer:
Μακάρι κι άλλοι έμποροι-συνάδελφοί σας να είχαν παρόμοιο σκεπτικό... :sun:

Hayate
30/10/2015, 11:58
Μόνο συγχαρητήρια αξίζουν για τον κο.Ηλία...όποιος έχει πάει στο μαγαζί του ξέρει τι επαγγελματισμός τον διακατέχει.Ειδικά σε τέτοιες εποχές τέτοιες κινήσεις δείχνουν λίγο παραπάνω το ποιόν κάποιων πραγματικών "επαγγελματιών".


υ.γ.Επειδή τον άνθρωπο τυγχάνει να τον γνωρίζω προσωπικά θέλω να οι μόντς με αφαιρέσουν κ εμένα απο τους υποψήφιους για την κλήρωση.

devil's animal
30/10/2015, 12:00
ενταξει ειναι αστειο απο την στιγμη που κερδισει καποιος εκτος Αθηνων ή εκτος Ελλαδας να επιβαρυνει με τα εξοδα αποστολης ειτε το καταστημα που κανει την κινηση, ειτε την ομαδα διαχειρισης...
το δωρο ειναι ηδη πολυ αξιολογο και ακριβο, οποτε προτεινω στην περιπτωση αυτη τα εξοδα να "βαρυνουν" τον τυχερο...ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!!

και το λεω 100% υπευθυνα μιας και εγω ειμαι αρκετα μακρυα...

BLiTzER
30/10/2015, 12:19
Πολλά συγχαρητήρια στο κατάστημα, όχι μόνο για την αρχική προσφορά, αλλά και για τις υπόλοιπες απαντήσεις εδώ.

Επίσης μπράβο στους διαχειριστές μας και όλους τους εμπλεκόμενους. Συμφωνώ, φυσικά, ότι θα έπρεπε να έχουν τη δυνατότητα συμμετοχής στον διαγωνισμό, αλλά από την άλλη, κατανοείστε τη θέση τους. Φανταστείτε τι θα γινόταν αν μεθαύριο έβγαινε ανακοίνωση με τον McGyver νικητή :lol:

GFawkes
30/10/2015, 12:25
O McGyver δεν εχει αναγκη εργαλεια...




τα φτιαχνει ολα με ενα σουγια!!!
:rolleyes::bawl:

FACOM Βράττης
30/10/2015, 12:41
ενταξει ειναι αστειο απο την στιγμη που κερδισει καποιος εκτος Αθηνων ή εκτος Ελλαδας να επιβαρυνει με τα εξοδα αποστολης ειτε το καταστημα που κανει την κινηση, ειτε την ομαδα διαχειρισης...
το δωρο ειναι ηδη πολυ αξιολογο και ακριβο, οποτε προτεινω στην περιπτωση αυτη τα εξοδα να "βαρυνουν" τον τυχερο...ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ!!

και το λεω 100% υπευθυνα μιας και εγω ειμαι αρκετα μακρυα...


Μην αγχώνεστε με το θέμα ταχυδρομικά,εχει λυθεί μέχρι τα ορια του πλανήτη Γή...
Αν προκύψει μέλος από τον Αρη ναι μεν δεν αναλαμβάνουμε τα ταχυδρομικά ως εκεί,αλλά προτιθέμεθα να στείλουμε την εκδοση την αεροδιαστημική...
και για να μη θεωρηθεί οτι κανουμε κατάχρηση του χωρου για την προβολή της Facom Βράττης ,οποιοσδήποτε χρειαζεται επιπλέον πληροφορίες σε υλικό εντυπο,καταλογους κλπ ας μας το ζητήσει με προσωπικό μήνυμα και θα το στείλουμε ...αμεσα οπως πάντα!

343910

bulmont
30/10/2015, 13:43
Μην αγχώνεστε με το θέμα ταχυδρομικά,εχει λυθεί μέχρι τα ορια του πλανήτη Γή................




Γουστάρωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(μένει τώρα να είμαι ο τυχερός της κλήρωσης)

vaska
30/10/2015, 14:17
Γουστάρωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(μένει τώρα να είμαι ο τυχερός της κλήρωσης)

Θα παραλάβω εγώ για σένα Μουχάμεντ και θα στα δώκω όταν έρθεις. Μπορώ όμως να τα πάω και να τα αφήσω στην αποθήκη. Ότι θες.

veloujr
30/10/2015, 14:51
Μπραβο παιδια !!καλη επιτυχια σε ολους!!

FACOM Βράττης
30/10/2015, 14:52
Aφού εκφράσουμε την ικανοποίηση μας για την ανταπόκριση μέχρι τώρα στο φόρουμ,να υπενθυμίσω πως στο Facebook αν θέλετε εκτος απο κλικ στο "μου αρέσει" κοινοποιήστε και οτι σας αρέσει,ειναι σημαντικό για μάς...

dimmie_72
30/10/2015, 15:07
Αμαρτία να την κερδίσει ο sniper βέβαια :a07: που δεν θα ξέρει που είναι το μπρος και το πίσω

Συμφωνώ. :cool:

αλλά όπως έχει πει και αλλού ο daz......















































υπάρχουν και οι "συλλέκτες". :bawl:

7Tolis
30/10/2015, 15:48
Σας ευχαριστούμε πολύ εσάς και το moto.gr

nikos_abel
30/10/2015, 15:58
Μην αγχώνεστε με το θέμα ταχυδρομικά,εχει λυθεί μέχρι τα ορια του πλανήτη Γή...
Αν προκύψει μέλος από τον Αρη ναι μεν δεν αναλαμβάνουμε τα ταχυδρομικά ως εκεί,αλλά προτιθέμεθα να στείλουμε την εκδοση την αεροδιαστημική...

Αααααα, εδώ μας τα χαλάτε τώρα αγαπητέ, εμείς τα εξωγήινα μέλη δηλαδή στην απέξω.

Επιφυλάσσομαι να σας ανοίξω σκουληκότρυπα ώστε να μπορέσω να παραλάβω όταν κερδίσω,
αλλά αυτό θα το κάνω μόνο για μια φορά.

Στις επόμενες κληρώσεις που θα κερδίσω θα σας χρεώνω 1Ε ανά έτος φωτός.

dimmie_72
30/10/2015, 16:04
Επιφυλάσσομαι να σας ανοίξω σκουληκότρυπα ώστε να μπορέσω να παραλάβω όταν κερδίσω,
αλλά αυτό θα το κάνω μόνο για μια φορά.



τώρα που μας προειδοποίησες επιφυλάσσομαι να δημιουργήσω αντιβαρυτικό πεδίο στη σκουληκότρυπα μόνο για να τα γυαλίζω. :D

kostas.
30/10/2015, 16:07
ευχαριστούμε,

NikosRR
30/10/2015, 16:29
Ευχαριστούμε για την κλήρωση, για την εποχή που επιλέγετε να κάνετε κάτι τέτοιο λόγω των δυσκολιών, εννοείται οτι στην επόμενη αγορά θα σας τιμήσω και εύχομαι καλές δουλειές σε αυτές τις δύσκολες εποχές.

FACOM Βράττης
30/10/2015, 16:36
Αααααα, εδώ μας τα χαλάτε τώρα αγαπητέ, εμείς τα εξωγήινα μέλη δηλαδή στην απέξω.

Επιφυλάσσομαι να σας ανοίξω σκουληκότρυπα ώστε να μπορέσω να παραλάβω όταν κερδίσω,
αλλά αυτό θα το κάνω μόνο για μια φορά.

Στις επόμενες κληρώσεις που θα κερδίσω θα σας χρεώνω 1Ε ανά έτος φωτός.

Τέλεια...και να υπενθυμίσω οτι η εγγύηση εφ'ορου ζωής ισχύει και εκτος του πλανητη Γη...

KernelPanic
30/10/2015, 16:55
Σας ευχαριστουμε και εσας και το moto.gr :beer:

Ελπίζω καποια στιγμη που θα ερθω προς Αθήνα να επισκευθω το κατάστημα και απο κοντα...

daculas
30/10/2015, 17:02
Eυχαριστούμε και συγχαρητήρια για την κίνηση αυτή!!:a18::a18:

FACOM Βράττης
30/10/2015, 17:39
Σας ευχαριστουμε και εσας και το moto.gr :beer:

Ελπίζω καποια στιγμη που θα ερθω προς Αθήνα να επισκευθω το κατάστημα και απο κοντα...
Μετά χαράς,ολοι εισαστε ευπρόσδεκτοι και για να εχετε μια εικονα απο το κατάστημα εξωτερικά

https://www.google.gr/maps/@37.9861139,23.7110405,3a,75y,149.35h,98.56t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-Iq0pY-BttDxtfv5j4DVcg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

και εσωτερικά...αν και εκείνο που δεν φαίνεται στίς φωτό ειναι η εξυπηρέτηση καθώς και η φιλική ατμόσφαιρα.


343960

Spyrious
30/10/2015, 20:25
Μπράβο και καλή επιτυχία!

Nostradamus
30/10/2015, 21:32
μπραβο στο καταστημα για την κινηση... :beer::beer:

ομοιως και στο μοτο.

Grafton 505
30/10/2015, 23:51
:beer:

papg
31/10/2015, 08:37
Μπράβο! καλή κίνηση την σημερινή εποχή.

Desperado
31/10/2015, 12:06
Συγχαρητήρια για την κίνηση σας και ευχαριστούμε πολύ. Κάποια στιγμή θα περάσω από το μαγαζί σας να τα πούμε από κοντά αλλά και για "οφθαλμόλουτρο" :beer:

Απελλής
31/10/2015, 13:18
καλή επιτυχία!

FACOM Βράττης
31/10/2015, 15:19
Συγχαρητήρια για την κίνηση σας και ευχαριστούμε πολύ. Κάποια στιγμή θα περάσω από το μαγαζί σας να τα πούμε από κοντά αλλά και για "οφθαλμόλουτρο" :beer:

To οποίο οφθαλμόλουτρο αρχίζει απο εξω...

344016

foogr01
31/10/2015, 15:54
To οποίο οφθαλμόλουτρο αρχίζει απο εξω...



Πολύ καλό :beer:

Pan (dvs)
31/10/2015, 19:17
Παρακαλω να κλειδωθει το θεμα.Εχω κανει Vroom απο χθες.

Με δεδομενη την καλοφαρδια μου με δερνει,σταματηστε να το παλευετε.

devil's animal
31/10/2015, 19:22
To οποίο οφθαλμόλουτρο αρχίζει απο εξω...

344016



εμπνευσμενο το χερουλι...
:beer::beer:

εχει φαει ηλεκτροκολληση για να στεκεται, γιατι δεν φαινεται κατι...:confused:

FACOM Βράττης
31/10/2015, 19:45
εμπνευσμενο το χερουλι...
:beer::beer:

εχει φαει ηλεκτροκολληση για να στεκεται, γιατι δεν φαινεται κατι...:confused:

Με ηλεκτροκόλληση απο μεσα μερια...

devil's animal
31/10/2015, 19:47
Με ηλεκτροκόλληση απο μεσα μερια...

nice...καθαρη δουλεια...απ'εξω δεν φαινεται τιποτα...:a013:

:beer::beer:

FACOM Βράττης
31/10/2015, 19:53
Παρακαλω να κλειδωθει το θεμα.Εχω κανει Vroom απο χθες.

Με δεδομενη την καλοφαρδια μου με δερνει,σταματηστε να το παλευετε.

Επειδή βλέπω πολύ θερμή υποδοχή απο το φόρουμ θα θεωρήσω δεδομένο οτι θα υπάρξει συνέχεια με νεα κλήρωση αφου λήξει αυτη και περιθώριο μεχρι το πολύ τα Χριστούγεννα για την οποία εχω κάποιες ιδέες και δέχομαι και ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ απο τα μέλη,αλλά και το κυριώτερο και με κάποια παροχή ΧΩΡΙΣ κλήρωση για οσους την χρειαστούν...μείνετε συντονισμένοι που λέν και οι ερτζιανοί.

Dimos35
31/10/2015, 20:08
Πολύ ωραία κίνηση. Καλές δουλειές.

MISKIN
31/10/2015, 20:10
Συγχαρητήρια για τη κίνηση! Να ρωτήσω αν διαθέτετε και άλλες μάρκες εκτός από Facom στο κατάστημα; Επίσης έχετε και παλιές σειρές εργαλείων της Facom; Κυρίως κατσαβιδιών. Αν και έχω Facom κατσαβίδια με τη νέα λαβή, προτιμώ τη παλιά όπως η παρακάτω, αλλά μου λείπουν τα pozidriv.
344021

nikos_abel
31/10/2015, 20:18
Επειδή βλέπω πολύ θερμή υποδοχή απο το φόρουμ θα θεωρήσω δεδομένο οτι θα υπάρξει συνέχεια με νεα κλήρωση αφου λήξει αυτη και περιθώριο μεχρι το πολύ τα Χριστούγεννα για την οποία εχω κάποιες ιδέες και δέχομαι και ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ απο τα μέλη,αλλά και το κυριώτερο και με κάποια παροχή ΧΩΡΙΣ κλήρωση για οσους την χρειαστούν...μείνετε συντονισμένοι που λέν και οι ερτζιανοί.

Ωχ, σε βλέπω να μπαίνεις μέσα.

duke200
31/10/2015, 20:36
απο λιγο που κοιταξα το γαλλικό site, η FaCOM έχει τεράστια γκάμα για ότι θέλει ένα συνεργείο απο κομπρεσερόμετρα μέχρι εξολκείς και μικρόμετρα. Μέχρι και καστάνια με μοιρες έχει (για τα μοτερ που χουν κιλά και μοίρες στο σφίξιμο). ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΟΛΑ!:D

FACOM Βράττης
31/10/2015, 20:47
Συγχαρητήρια για τη κίνηση! Να ρωτήσω αν διαθέτετε και άλλες μάρκες εκτός από Facom στο κατάστημα; Επίσης έχετε και παλιές σειρές εργαλείων της Facom; Κυρίως κατσαβιδιών. Αν και έχω Facom κατσαβίδια με τη νέα λαβή, προτιμώ τη παλιά όπως η παρακάτω, αλλά μου λείπουν τα pozidriv.
344021

Δεδομένης της με υπερηφάνεια αποκλειστικής ενασχόλησης με την FACOM που επιλέχτηκε ως η κορυφαία ευρωπαική κατασκευάστρια εργαλείων και με βασικο οπλο την εγγύηση εφ ορου ζωής λογικό ειναι να μήν διαθέτει το κατάστημα ανταγωνιστικές μάρκες για λογους τυπικούς και δέσμευσης απο την Γαλλικη μητρική εταιρεία μεχρι πρόσφατα οχι,δεν υπήρχε κατι αλλο,με εξαίρεση στούς τομείς που δεν εχει η Facom προιοντα οπότε οι πελάτες ζητούσαν λυσεις απο το κατάστημα αντίστοιχου επιπέδου,καλομαθημένοι οντες...
Οπότε μπορείτε να βρείτε απο π.χ. Milwaukee ηλεκτρικα εργαλεία και μπαταριας (κορυφαία αυτή την στιγμή)μεχρι οτιδήποτε που περνάει τα στάνταρντς ποιότητας του καταστήματος και πάντα σε τιμές σούπερ.
Ακόμη απο την στιγμή που η Expert βρέθηκε στόν ιδιο ομιλο εταιρειών με την Facom,εχουμε διαθέσιμα αρκετα απο τα εργαλεία της και με παραγγελία ολα.
Και συγγνώμη,τωρα το ειδα,υπάρχουν αρκετά και απο παλιότερη σειρά αλλά συγκεκριμένα ποια,απο Δευτέρα τηλεφωνείτε στό 210-5239729 ,επικαλείστε το φόρουμ και μαθαίνετε.

FACOM Βράττης
31/10/2015, 20:51
Ωχ, σε βλέπω να μπαίνεις μέσα.

Δεν λειτουργούν ολοι οι επαγγελματίες με τον ιδιο τρόπο και κάθε γνωριμία ειναι θετική για μας,ψωνίσει η οχι κάποιος...

FACOM Βράττης
31/10/2015, 21:21
απο λιγο που κοιταξα το γαλλικό site, η FaCOM έχει τεράστια γκάμα για ότι θέλει ένα συνεργείο απο κομπρεσερόμετρα μέχρι εξολκείς και μικρόμετρα. Μέχρι και καστάνια με μοιρες έχει (για τα μοτερ που χουν κιλά και μοίρες στο σφίξιμο). ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΟΛΑ!:D

Εννοείται οτι εχει τεράστια γκάμα μιας και εχει περιπου 9800 κωδικους προιόντων...
Αν θες με ενα σου email προσωπικο,μπορω να σου στειλω τον κατάλογο σε λινκ για κατέβασμα,είτε τον ελληνικό του 2008 ομως μιας και δεν εχει εκτοτε επανεκδοθεί,είτε του 2013 τον αγγλικο είτε τίς προσφορές του 2015 και για μιά ιδέα δές...

344029

andreastwin
31/10/2015, 23:11
:vroum:
Καλησπέρα στα μέλη του φόρουμ.

Με αφορμή την πρόθεση του κ. Ηλία Βράττη, Σπύρου Πάτση 3 στο Βοτανικό, εξουσιοδοτημένου εισαγωγέα των εργαλείων FACOM 30 χρόνια τώρα και ιδιοκτήτη της μοναδικής στη χώρα μας boutique FACOM, καταστήματος δηλαδή που εμπορεύεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εργαλεία FACOM, να γίνει ευρύτερα το κατάστημά του γνωστό μέσω στοχευμένων προωθήσεων, πήρα την πρωτοβουλία (ως φίλος του και διαχειριστής της σελίδας του στο Facebook (https://www.facebook.com/Facom.Vrattis/) και του blog του (http://facom-vrattis.blogspot.gr/)) να απευθυνθώ στο moto.gr γενικά και στους "μαστροχαλαστές" ειδικά προσβλέποντας σε αμοιβαίο όφελος.

Σαν ξεκίνημα θα κληρωθεί μια κασετίνα NANO της Facom, τον κωδικό RL.NANO1PB, αξίας 150 Ευρώ (χωρίς το Φ.Π.Α.) σε έναν τυχερό/ή από το φόρουμ. Παράληλλα η αγορά κασετίνας της σειράς NΑΝΟ από το κατάστημα, θα τύχει τιμής έκπληξης για όσους δηλώσουν την ιδιότητα μέλους του moto.gr.

Στόχος της Facom Βράττης είναι να αυξηθούν τα "Like" και "Share" στην καταχώρηση του εν λόγω προϊόντος στο Facebook (https://www.facebook.com/Facom.Vrattis/photos/a.114353155334760.11244.113554392081303/623554557747948/?type=3&theater) από όσους επιθυμούν και διαθέτουν Facebook.

Για να μην αδικηθούν όσοι δεν έχουν Facebook, μοναδική προϋπόθεση συμμετοχής στην κλήρωση, είναι να κάνουν Vroom! στην καταχώρηση στο moto.gr (σε αυτό το post) και από τη λίστα όσων το κάνουν μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας 30 Νοεμβρίου 2015 που λήγει η προθεσμία, θα ακολουθήσει η κλήρωση απο τους υπεύθυνους του φόρουμ.

Αυτονόητο είναι πως όσο περισσότερα τα "Like" και "Share" στο Facebook τόσο καλύτερα ως κίνητρο περαιτέρω κληρώσεων αλλά και η ανταπόκριση με επίσκεψη στο κατάστημα ακόμη καλύτερη! Άλλωστε το κατάστημα εκτός από την εγγύηση εφόρου ζωής που προσφέρει η FACOM για τα περισσότερα των εργαλείων της είναι γνωστό στους μυημένους για την "εξυπηρέτηση με πρόσωπο".

Και αυτό μόνο μια επίσκεψη θα σας το δείξει.

Σας περιμένουμε...

343859

343860

343861

vaska
31/10/2015, 23:40
Θα μας ενδιέφερε να δούμε και τα ηλεκτρικά σας κύριε Facom. Αν μπορείτε δώστε λινκ για να μη σας κουράζουμε. Επίσης να υπογραμμίσω ότι κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματος "Δεν λειτουργούν ολοι οι επαγγελματίες με τον ιδιο τρόπο και κάθε γνωριμία ειναι θετική για μας,ψωνίσει η οχι κάποιος...".

Σημαντικότατο να μην νιώθεις ως πελάτης ότι ο έμπορος σε βλέπει μόνο σαν τσέπη.

FACOM Βράττης
31/10/2015, 23:44
Θα μας ενδιέφερε να δούμε και τα ηλεκτρικά σας κύριε Facom. Αν μπορείτε δώστε λινκ για να μη σας κουράζουμε. Επίσης να υπογραμμίσω ότι κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματος "Δεν λειτουργούν ολοι οι επαγγελματίες με τον ιδιο τρόπο και κάθε γνωριμία ειναι θετική για μας,ψωνίσει η οχι κάποιος...".

Σημαντικότατο να μην νιώθεις ως πελάτης ότι ο έμπορος σε βλέπει μόνο σαν τσέπη.

Ευχαριστω,δεν υπαρχει κούραση,υπάρχει καλή διάθεση στο φόρουμ και αυτο βοηθάει.Ηλεκτρικα οταν λεμε?Κατσαβιδια ηλεκτρολογου η κατι αλλο?

Allst@rf
31/10/2015, 23:45
Ειχα να μπω καιρο...

Λεω δε μπαίνω να δω τι κάνουν...

Βλέπω αυτο...

Και "βρουμ"...

Καλη μου επιτυχια...


Του βασκα μη του δωσετε εχει πολλές... :p

FACOM Βράττης
31/10/2015, 23:47
Ειχα να μπω καιρο...

Λεω δε μπαίνω να δω τι κάνουν...

Βλέπω αυτο...

Και "βρουμ"...

Καλη μου επιτυχια...


Του βασκα μη του δωσετε εχει πολλές... :p

Θα φροντίσουμε ναχετε και συχνότερα λόγους επίσκεψης...

Pan (dvs)
01/11/2015, 00:01
Ευχαριστω,δεν υπαρχει κούραση,υπάρχει καλή διάθεση στο φόρουμ και αυτο βοηθάει.Ηλεκτρικα οταν λεμε?Κατσαβιδια ηλεκτρολογου η κατι αλλο?

Και κατσαβιδια ηλεκτρικα.

FACOM Βράττης
01/11/2015, 00:02
Και κατσαβιδια ηλεκτρικα.

Υπενθυμίζω αυτό που εγραψα πριν
"Αν θες με ενα σου email προσωπικο,μπορω να σου στειλω τον κατάλογο σε λινκ για κατέβασμα,είτε τον ελληνικό του 2008 ομως μιας και δεν εχει εκτοτε επανεκδοθεί,είτε του 2013 τον αγγλικο είτε τίς προσφορές του 2015"
Ισχυει για ολους φυσικά.

FACOM Βράττης
01/11/2015, 00:06
Θα μας ενδιέφερε να δούμε και τα ηλεκτρικά σας κύριε Facom. Αν μπορείτε δώστε λινκ για να μη σας κουράζουμε. Επίσης να υπογραμμίσω ότι κινούμαστε στο ίδιο μήκος κύματος "Δεν λειτουργούν ολοι οι επαγγελματίες με τον ιδιο τρόπο και κάθε γνωριμία ειναι θετική για μας,ψωνίσει η οχι κάποιος...".

Σημαντικότατο να μην νιώθεις ως πελάτης ότι ο έμπορος σε βλέπει μόνο σαν τσέπη.

Υπενθυμιζω οτι οπως ξαναγραψα "Αν θες με ενα σου email προσωπικο,μπορω να σου στειλω τον κατάλογο σε λινκ για κατέβασμα,είτε τον ελληνικό του 2008 ομως μιας και δεν εχει εκτοτε επανεκδοθεί,είτε του 2013 τον αγγλικο είτε τίς προσφορές του 2015"

Costas KLE
01/11/2015, 05:00
και vroum και like και share και καλές δουλειές να έχετε :beer:

duke200
01/11/2015, 08:40
Εννοείται οτι εχει τεράστια γκάμα μιας και εχει περιπου 9800 κωδικους προιόντων...
Αν θες με ενα σου email προσωπικο,μπορω να σου στειλω τον κατάλογο σε λινκ για κατέβασμα,είτε τον ελληνικό του 2008 ομως μιας και δεν εχει εκτοτε επανεκδοθεί,είτε του 2013 τον αγγλικο είτε τίς προσφορές του 2015 και για μιά ιδέα δές...



σ΄ευχαριστω πολύ. δεν θα χρειαστεί τα γαλλικα μου είναι βελτιωμένα :lol:

σας εύχομαι καλές δουλειες και ότι χρειάστω θα τα μαζέψω όλα μαζί για όταν θα περάσω απο αθήνα (θα πάρω και ένα τηλέφωνο απο πρίν να σιγουρευτώ οτι τα χουμε όλα). Σίγουρα χρειάζομαι ένα καλό μηχάνημα για εξαγωγή βαλβίδων, ένα τρίφτη βαλβίδων, ένα μικρόμετρο, ένα καλό αερόκλειδο και ένα σετ σπρευ-διαγνωστικό για ρωγμές στα καπάκια.

FACOM Βράττης
01/11/2015, 08:51
σ΄ευχαριστω πολύ. δεν θα χρειαστεί τα γαλλικα μου είναι βελτιωμένα :lol:

σας εύχομαι καλές δουλειες και ότι χρειάστω θα τα μαζέψω όλα μαζί για όταν θα περάσω απο αθήνα (θα πάρω και ένα τηλέφωνο απο πρίν να σιγουρευτώ οτι τα χουμε όλα). Σίγουρα χρειάζομαι ένα καλό μηχάνημα για εξαγωγή βαλβίδων, ένα τρίφτη βαλβίδων, ένα μικρόμετρο, ένα καλό αερόκλειδο και ένα σετ σπρευ-διαγνωστικό για ρωγμές στα καπάκια.
Ευχαριστώ πολύ και οπωσδήποτε τηλέφωνο πιο πρίν γιατί λόγω capital controls εχει καθυστερήσεις στήν εισαγωγή προιόντων.

nikos_abel
01/11/2015, 10:15
Δεν λειτουργούν ολοι οι επαγγελματίες με τον ιδιο τρόπο και κάθε γνωριμία ειναι θετική για μας,ψωνίσει η οχι κάποιος...

Κε Φακομά, κάνω χιούμορ, φυσικά και αναγνωρίζω την κίνηση, εύχομαι όλοι οι επαγγελματίες να κινούνται έτσι.










Και να έχουν χιούμορ.

FACOM Βράττης
01/11/2015, 10:22
Κε Φακομά, κάνω χιούμορ, φυσικά και αναγνωρίζω την κίνηση, εύχομαι όλοι οι επαγγελματίες να κινούνται έτσι.










Και να έχουν χιούμορ.

Kι εγώ με χιούμορ απάντησα μιας και είναι δεδομένο οτι ασχέτως επαγγέλματος η χώρου το δια ταύτα είναι η ατμόσφαιρα που βρίσκει κανείς στο κατάστημα μας εχει στοιχεία που σπανίως τα βρίσκει αλλού,του χιούμορ συμπεριλαμβανομένου...
Ελάτε ενα Σάββατο που ε΄ναι συνήθως χαλαρότερα και θα δείτε τι εννοώ...

nikos_abel
01/11/2015, 11:19
Kι εγώ με χιούμορ απάντησα μιας και είναι δεδομένο οτι ασχέτως επαγγέλματος η χώρου το δια ταύτα είναι η ατμόσφαιρα που βρίσκει κανείς στο κατάστημα μας εχει στοιχεία που σπανίως τα βρίσκει αλλού,του χιούμορ συμπεριλαμβανομένου...
Ελάτε ενα Σάββατο που ε΄ναι συνήθως χαλαρότερα και θα δείτε τι εννοώ...

Φοβάμαι να έρθω διότι είναι πιθανό φεύγοντας να έχω καταναλώσει και το μπάτζετ φαγητού της οικογένειας κανα 2 ετών.

Τα εργαλεία είναι εθισμός :lol:

FACOM Βράττης
01/11/2015, 11:23
Φοβάμαι να έρθω διότι είναι πιθανό φεύγοντας να έχω καταναλώσει και το μπάτζετ φαγητού της οικογένειας κανα 2 ετών.

Τα εργαλεία είναι εθισμός :lol:
Αφου λεφτα ΔΕΝ υπάρχουν,υπάρχει τρόπος.
Ελάτε χωρίς λεφτά και θα αποτοξινωθείτε...

FACOM Βράττης
01/11/2015, 12:54
Θα ήθελα να μάθω τόν αριθμό των συντονιστών-διαχειριστών οσων αυτοεξαιρέθηκαν απο την κλήρωση,για να βρούμε τρόπο να αποκαταστήσουμε την αδικία που προκύπτει και που οπως με χαρα διαπίστωσα πολλοι επισήμαναν...

mikes
01/11/2015, 13:02
Θα ήθελα να μάθω τόν αριθμό των συντονιστών-διαχειριστών οσων αυτοεξαιρέθηκαν απο την κλήρωση,για να βρούμε τρόπο να αποκαταστήσουμε την αδικία που προκύπτει και που οπως με χαρα διαπίστωσα πολλοι επισήμαναν...
:wave2: :wave2:

http://www.moto.gr/forums/showgroups.php

FACOM Βράττης
01/11/2015, 13:13
:wave2: :wave2:

http://www.moto.gr/forums/showgroups.php

23 δηλαδή,οπότε πιστεύω να μήν εχουν αντιρηση τα μέλη του φόρουμ αν επιβραβεύσουμε με μια υποδεέστερης αξίας κλήρωση μόνο για αυτούς την προσφορά τους γενικά στό φόρουμ αλλά και για να μην είναι "ριγμένοι" κιόλας σε σύγκριση με τα απλά μέλη.
Περιμένω τα σχόλια σας

byron
01/11/2015, 13:19
23 δηλαδή,οπότε πιστεύω να μήν εχουν αντιρηση τα μέλη του φόρουμ αν επιβραβεύσουμε με μια υποδεέστερης αξίας κλήρωση μόνο για αυτούς την προσφορά τους γενικά στό φόρουμ αλλά και για να μην είναι "ριγμένοι" κιόλας σε σύγκριση με τα απλά μέλη.
Περιμένω τα σχόλια σας

Θεωρώ πως δεν υπάρχει αντίρρηση, αλλά καλύτερα να μιλήσεις με τον McGyver για να σου πει λεπτομέρειες. Ο αριθμός της ομάδας συντονισμού είναι μικρότερος. :wave2: