PDA

View Full Version : rapid bike-power commancer-shifter



stelios_kavala
11/11/2015, 12:08
παιδιά γεια σας..έχει περίπου 2 μήνες τώρα που ξεκίνησα και ψάχνομαι για διάφορα περί χαρτογραφήσεων προγραμμάτων παράλληλων εγκεφάλων κτλ..θα ήθελα αν γίνετε κάποιος με εμπειρία και όρεξη να με βοηθήσει φυσικά αν έχει τον χρόνο και την υπομονή να μου απαντήσει σε κάποιες απορίες μου εδώ είτε σε pm..παρακάτω λοιπόν θα γράψω τις απορίες που "μάζεψα" μέσα από την προσωπική μου διαδικτυακή αναζήτηση:
*καταρχάς ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ pc3 και pc5 και ποιος ο τρόπος σύνδεσης ενός pc πάνω σε μια μηχανή..είναι ίδιος ο τρόπος για όλα τα μοντέλα; (σε ποια φύσα δηλαδή συνδέονται και αν το pc3 με το pc5 έχουν ίδιο τρόπο σύνδεσης)
*ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ pc και rb; και στον τρόπο σύνδεσης αλλά και στις δυνατότητες που σου παρέχει το καθένα
*επίσης πως ακριβώς συνδέουμε ένα shifter πάνω σε έναν παράλληλο εγκέφαλο; είναι απαραίτητο να έχουμε κάποιο παράλληλο εγκέφαλο για να συνδέσουμε το swifter ή μπορεί να συνδεθεί και σκέτο πάνω σε μια μηχανή και με ποιον τρόπο;\
Να πω εδώ ότι έχω κατεβάσει το πρόγραμμα της dynojet για τα pc οπότε έχω κάποια γνώση για το τι αποτελεί έναν χάρτη εγκεφάλου και το πως ρυθμίζετε οπότε μπορώ να κατανοήσω και πιο ειδικευμένες οδηγίες-πληροφορίες

Για αρχή αυτά θα με κάλυπταν ώστε να καταλάβω τις βασικές λειτουργεί ες..προς αποφυγή κακόβουλων οι ερωτήσεις μου είναι καθαρά για δικές μου απορίες χωρίς κανένα κερδοσκοπικό σκοπό..σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων για τυχών συμβουλές ή βοήθεια :)