PDA

View Full Version : προβληματάκι?



ronin1
04/11/2005, 20:06
παίδες αρχίζει το εικονιζόμενο μότόρι (μη του ....) να κάνει κάτι χαζά και να μην πάίρνει μπροστά, παρα μετά από πολλές μιζιές .

το κάνει κάπου κάπου όχι πάντα , ας πούμε τα πρώινα παίρνει με τη μία!

κάθε μέρα μπορεί να το κάνει μια φορά βαριά δύο .Μου τα σπάει κανα λεπτ'ό και μετά κυριλέ.Ας πούμε παίρνει κανονικά, το σβήνω και δεν παίρνει μετά αμέσως , ε ξαναπαίρνει και 'ότι να ναι!!!

Πιστεύω ότι δεν είναι μηχανολογικό γιατι λογικά θα το έκανε συνέχεια.

Μυρίζομαι ρεύμα!Δεν δίνει πάντα σωστά.Η μπαταρία είναι κυριλέ

Ο μάστορας τηλεφωνικά μου είπε και αυτός ρεύμα, και θα το πάω σε κάποια φάση να το ψάξουμε.

Καμιά ιδέα ? Καμιά παρόμοια εμπειρία?

:confused: :cry:

SF
05/11/2005, 00:17
Ανορθωτή έχεις αλλάξει? :D

ronin1
05/11/2005, 01:00
ναι έχω αλλάξει ανορθωτη, έχω περάσει και την γρίπη των καρμπυρατέρ με τα μουσκεμένα μπουζί, τα πλέον στάνταρ των cb.

δεν περίμενα αυτό τώρα , με το που πιάσαν τα κρύα και η υγρασία αμέσως,

δεν ξέρω γιατί αλλά κάιτ μου λέει ηλεκρονική..................????:confused:

τί λετε?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ronin1
05/11/2005, 10:37
θα με χαζέψει τε΄λείως αυτό το μηχανάκι!!!!!:eyepop:

χτές όλη μέρα δεν έφερε την παραμικρή αντίρρηση!

Και μόλις φτάνω σπίτι το βράδυ το βάζω στην αυλή ξεκαβαλάωνα βγάλω κράνος κτλ και ενώ το είχα στο ρελαντί, ΣΒΗΝΕΙ.

Ε λέω οκ έτυχε.Το βάζω μπρος δουλεύει 30δευτερ, και σβήνει όπως σαν να πατούσα το OFF!Σαν να το έβγαζα απότη πρίζα.Μετά δεν ξανάπαιρνε!Το παρατάω και γω:evil:

Σήμερα το πρωί πήρε μια χαρά πάλι!!!:a21: :a21: :a21: :a21: :a21: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

OZRICrazy
05/11/2005, 23:06
Τα ιδια σχεδον κουλα μου εκανε και το NSR.Ηταν ηλεκτρονικη.Οταν κανουν οτι να,νε και σε διαφορετικα διαστηματα καθε φορα ως σινηθως φταιει αυτη.
Ευχομαι ναναι κατι πιο απλο.