PDA

View Full Version : suzuki address 125 injection



alekos ctam
21/11/2015, 12:10
παιδια εχω το suzuki address 125 injection μου παρουσιασε ενα προβλημα οτις πιο πολλες φορες οταν ειμαι με καπιοια χιλιομετρα μολισ αφηνω το γκαζι δινει μονο του γκαζι σαν να ανεβαζει στροφες απο μονο του το σταματαω βαζω νεκρα και δινει στροφες μονο δηλαδη δινει γκαζι χωρις να δινω εγω αν ξερει καπιος ας με βοηθησει

theofilos888
21/11/2015, 13:16
Τον ψεκασμο να κοιταξεις. Ποναγανε εκει αυτα.

AUFGEBRACHT
21/11/2015, 14:17
Τον ψεκασμο να κοιταξεις. Ποναγανε εκει αυτα.

Να πονάγανε μόνο εκεί... πολύ συχνά έβγαζαν πρόβλημα και με γρανάζι, πάντως η διαφήμιση "παπί-σκυλί" της Suzuki δεν ισχύει.

theofilos888
21/11/2015, 16:08
Να πονάγανε μόνο εκεί... πολύ συχνά έβγαζαν πρόβλημα και με γρανάζι, πάντως η διαφήμιση "παπί-σκυλί" της Suzuki δεν ισχύει.

Ειχα ενα τετοιο απο καινουργιο και αλλαξα στην εγγυηση τα παντα. Ψεκασμο, κιβωτιο, μπαταρια, παλι κιβωτιο, καλαμια και μετα το πουλησα. ΑΑΑ εσπασε κιολας. Και μου το φτιαξανε. Σκυλος μαυρος σου λεω.

alex14
21/11/2015, 17:40
Ειχα ενα τετοιο απο καινουργιο και αλλαξα στην εγγυηση τα παντα. Ψεκασμο, κιβωτιο, μπαταρια, παλι κιβωτιο, καλαμια και μετα το πουλησα. ΑΑΑ εσπασε κιολας. Και μου το φτιαξανε. Σκυλος μαυρος σου λεω.

Εγω παλι ειχα ενα τετοιο απο καινουργιο, του εκανα καμια 40αρια χιλ χιλιομετρα και δεν εβγαλε το παραμικρο. Ισα ισα που μου εκανε εντυπωση η πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης :confused:

alekos ctam
29/11/2015, 10:29
παιδια δεν ξερω παντως μου ειναι ενα μηνα ετσι και δεν εχω βγαλει ακρη ακομα τι μπορει να φταει?