PDA

View Full Version : TD 21/11/15 - Μέγαρα - BAFP*



Σελίδες : [1] 2

byron
21/11/2015, 21:29
(*) ως γνωστόν, Brakes Are For Pussies. Αλλά μιλάμε κυριολεκτικά. :lol:

345975


Τέλεια ήταν. :beer:

amyroukai
21/11/2015, 21:41
Το 'βγαλες μην το φας στην ασφαλτο;

byron
21/11/2015, 22:19
Το 'βγαλες μην το φας στην ασφαλτο;

Oxi, αποφάσισε να ελαφρωθεί μόνο του το SRX...:tooth:

Κολασμένες κwλόγριες, stay tuned...:p

345979

Ζεύκας
22/11/2015, 10:51
(*) ως γνωστόν, Brakes Are For Pussies. Αλλά μιλάμε κυριολεκτικά. :lol:

345975


Τέλεια ήταν. :beer:

πρέπει να έχω ένα διακοσμητικό πατητηράκι στο τουόνο. να στο δώσω; ποτέ δεν δούλεψε.

sapila racing
22/11/2015, 11:39
Oxi, αποφάσισε να ελαφρωθεί μόνο του το SRX...:tooth:

Κολασμένες κwλόγριες, stay tuned...:p

345979

Καλά το SRX την κάνει σιγα σιγα, πρεπει να βαλεις μερικά tie wraps ακόμα! :lol:

Δυστυχώς τα δικά μου video ειναι πολύ κουνημένα αυτη τη φορά, η βεντούζα δεν κάνει για τα Μεγαρα...

Περάσαμε φανταστικά!!!

Eδώ το Pantah μου δίπλα στο transit του binis_racing και ο Byron που παλι κατι μαστορεύει. :D

byron
22/11/2015, 12:25
Καλά το SRX την κάνει σιγα σιγα, πρεπει να βαλεις μερικά tie wraps ακόμα! :lol:

Δυστυχώς τα δικά μου video ειναι πολύ κουνημένα αυτη τη φορά, η βεντούζα δεν κάνει για τα Μεγαρα...

Περάσαμε φανταστικά!!!

Eδώ το Pantah μου δίπλα στο transit του binis_racing και ο Byron που παλι κατι μαστορεύει. :D

Είσαι προπέτης και εγκάθετος.
Απ'οτι βλέπω, προσπαθώ να στηρίξω την κάμερα για το τελευταίο session, μιας και το φρένο ήδη έχει εγκαταλείψει το μάταιο τούτο κόσμο.
Πολύ κραδασμος ρπμ...το τελευταίο session που ήταν το καλύτερο και πιο γρήγορο, δεν έχει βγει καλό μιας και ξεσφιξαν οι βίδες της βάσης της κάμερας + ένα έντομο που έσκασε πάνω στον φακό.
Υπάρχουν δύο που βλέπονται όμως...:smokin:

@Ζευκα, tnx re man, αλλά είχα δοκιμάσει τα δικά μου και δεν μπαίνουν. Έχω παραγγείλει ήδη κάποια που είναι κομπλέ με ποδοφρενο και λεβιέ ταχυτήτων.

bulmont
22/11/2015, 12:34
...... Έχω παραγγείλει ήδη κάποια που είναι κομπλέ με ποδοφρενο και λεβιέ ταχυτήτων.




Δεν παραγγέλνεις και τίποτα μαρσπιέδες, καμμιά μανέτα, κάνα φανάρι, μιά σκάρα κλπ
γιατί ποτέ δεν ξέρεις, τι άλλο θα βαρεθεί από ανία και θα αποδημήσει............



:bawl::bawl:


ΥΓ. Πάντα τέτοια και καλά να περνάτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

McGyver
22/11/2015, 12:48
Βύρωνα, αν κρίνω από τη φωτό που έβαλε ο Άρης, πρέπει να έχεις γίνει πολύ γρήγορος στο να ξανασυναρμολογείς το SRX ανάμεσα στα sessions.
Ούτε ο φακός δε σε προλαβαίνει και βγαίνεις θολός...

:rotflmao:

:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

sapila racing
22/11/2015, 13:03
binis_racing με Ducati Pantah 600.

sapila racing
22/11/2015, 13:04
κι ο γνωστός μας byron με το SRX που μπουμπούναγε και σκόρπαγε ανταλλακτικά αλλά και φλόγες απο την εξάτμιση. :eek:

McGyver
22/11/2015, 13:07
Και δε μΕ λέτε ρε μπαρμπάδια...

1 Νοέμβρη κάνατε το track day, 20 μέρες σας πήρε να συνέλθετε και να ανεβάσετε φωτογραφίες;

:lol:

sapila racing
22/11/2015, 13:09
Και δε μΕ λέτε ρε μπαρμπάδια...

1 Νοέμβρη κάνατε το track day, 20 μέρες σας πήρε να συνέλθετε και να ανεβάσετε φωτογραφίες;

:lol:

Μπα, χτες ηταν αλλά ο byron εκαψε και κατι τσιπακια. :beer:

byron
22/11/2015, 13:10
φλόγες απο την εξάτμιση. :eek:

Worthless without pics...

Re mod τς συμφοράς...πόσο καιρό θα σου πάρει να μάθεις να βάζεις φωτό? Πως διάλο το κάνεις και μπαινει ως συνημμένο και δεν χωράει στην οθόνη? :confused:

McGyver
22/11/2015, 13:13
Μπα, χτες ηταν αλλά ο byron εκαψε και κατι τσιπακια. :beer:

Fixed.

byron
22/11/2015, 13:35
Κάποια στιγμή, που δυστυχώς δεν την έχω σε video μιας και έμεινε από μπαταρία, ο Αρης με περνάει στα φρένα της ευθείας εκμεταλλευόμενος την υπεροχή του Dulapi στον τομέα. :tooth:
Στον επόμενο γύρο, όπως ήμασταν στην ευθεία, λέω κάτσε να δω που θα φρενάρει για να τσιμπήσω λίιιγο παρακάτω και θα τον περάσω σουβλάκι...
Περιμένω, περιμένω, περιμένω...τίποτα. :uplate:
Κοιτάζω την ευθεία που τελείωνε και αυτός στρίβει !!

Γαμωτ, γαμωτ, γαμωτ...πάω παραλία στην 6 και στρίβω με το ζόρι. Η μαλακία του δεν είχε πίσω φως :moutza: :moutza:



Και ένα close call. Δεν κατάλαβα τι ήθελε να κάνει ο ποιητής με το gsxr, αλλά ήρθε από πίσω, με χτυπάει στον αγκώνα, περνάει και κόβει. :rolleyes:
Η κάμερα είναι στο φανάρι του srx.

346026

Aνεμος
22/11/2015, 14:06
γαμάτοι ειστε !:beer:
Βύρωνα το στιγμιοτυπο με το gsxr:eyepop:μου θυμιζει onboard rossi marqez μαλαισια:tooth:

sapila racing
22/11/2015, 14:13
Κάποια στιγμή, που δυστυχώς δεν την έχω σε video μιας και έμεινε από μπαταρία, ο Αρης με περνάει στα φρένα της ευθείας εκμεταλλευόμενος την υπεροχή του Dulapi στον τομέα. :tooth:
Στον επόμενο γύρο, όπως ήμασταν στην ευθεία, λέω κάτσε να δω που θα φρενάρει για να τσιμπήσω λίιιγο παρακάτω και θα τον περάσω σουβλάκι...
Περιμένω, περιμένω, περιμένω...τίποτα. :uplate:
Κοιτάζω την ευθεία που τελείωνε και αυτός στρίβει !!

Γαμωτ, γαμωτ, γαμωτ...πάω παραλία στην 6 και στρίβω με το ζόρι. Η μαλακία του δεν είχε πίσω φως :moutza: :moutza:



Και ένα close call. Δεν κατάλαβα τι ήθελε να κάνει ο ποιητής με το gsxr, αλλά ήρθε από πίσω, με χτυπάει στον αγκώνα, περνάει και κόβει. :rolleyes:
Η κάμερα είναι στο φανάρι του srx.

346026

Η κάμερα τον έπιασε τελεια τον GSXRάκια, απίστευτο το πόσο κοντα σου ήρθε! Κανονικά ειναι για black flag ο τυπος.
Και η πλάκα ηταν μετα που σου έλεγε οτι εσύ τον ακούμπησες ενω εσύ ήσουν μπροστά κι αυτός ήρθε απο πίσω να σε περάσει. :rolleyes:

Το πισω στοπ στο Pantah δουλεύει αλλά μόνο με το πίσω φρένο το οποίο δεν χρησιμοποιώ καθόλου στην πίστα. :D

Μου αρέσει που λες για πίσω φως ενω εσένα δεν δουλέυει καν το πίσω πορείας! :lol:

Bladerunner
22/11/2015, 14:15
(*) ως γνωστόν, Brakes Are For Pussies. Αλλά μιλάμε κυριολεκτικά. :lol:

346027




Θα έπρεπε να υπάρχει κάτι συγκεκριμένο εκεί; Που τώρα λείπει; :D

sapila racing
22/11/2015, 14:20
Θα έπρεπε να υπάρχει κάτι συγκεκριμένο εκεί; Που τώρα λείπει; :D

:lol:
Δεν λες που με το που βαζουμε μπρός για να μπούμε στο τελευταίο session κανει ετσι μια και πατάει το πενταλ ο byron να μας δείξει οτι δεν πιάνει πλέον το πίσω φρένο και αυτό κρεμάει όλο και φεύγει απ το μηχανάκι. :bawl: Είχε κοπεί απ την βαση του.
Ετσι το ξήλωσε και επιασε και οτι απέμεινε με tie wrap και ολα καλά. Αλλιώς θα έφευγε μεσα στην πίστα. :look:

RaGe_Raptor
22/11/2015, 14:21
Κάποια στιγμή, που δυστυχώς δεν την έχω σε video μιας και έμεινε από μπαταρία, ο Αρης με περνάει στα φρένα της ευθείας εκμεταλλευόμενος την υπεροχή του Dulapi στον τομέα. :tooth:
Στον επόμενο γύρο, όπως ήμασταν στην ευθεία, λέω κάτσε να δω που θα φρενάρει για να τσιμπήσω λίιιγο παρακάτω και θα τον περάσω σουβλάκι...
Περιμένω, περιμένω, περιμένω...τίποτα. :uplate:
Κοιτάζω την ευθεία που τελείωνε και αυτός στρίβει !!

Γαμωτ, γαμωτ, γαμωτ...πάω παραλία στην 6 και στρίβω με το ζόρι. Η μαλακία του δεν είχε πίσω φως :moutza: :moutza:



Και ένα close call. Δεν κατάλαβα τι ήθελε να κάνει ο ποιητής με το gsxr, αλλά ήρθε από πίσω, με χτυπάει στον αγκώνα, περνάει και κόβει. :rolleyes:
Η κάμερα είναι στο φανάρι του srx.

346026

είστε παγκόΖμιοι λέμε...:beer:

όσο για το gsxr ,Κ5 ήταν με μια κλοτσιά το έκοβες στη μέση... :tooth:

byron
22/11/2015, 14:29
Θα έπρεπε να υπάρχει κάτι συγκεκριμένο εκεί; Που τώρα λείπει; :D

Nαι, υπάρχει ένα ματσούκι που στο srx λειτουργεί ως stop της μανιβέλλας :tooth:

Η πλάκα είναι πως στο τελευταίο session που δεν είχε κόσμο (εγώ φρένο, ο Αρης μπαταρία και κάτι ψιλα :tooth:) ήταν και το πιο γρήγορο, μάλλον επειδή ελάφρωσε κατα 2 κιλά που ζυγίζει το φρένο του Srx. :lol:

Γυρίσαμε λίγο κάτω από 1:13 ΒAFP !! :lol:



Μου αρέσει που λες για πίσω φως ενω εσένα δεν δουλέυει καν το πίσω πορείας! :lol:

Βασικά, δεν υπάρχει καν φρένο για να ανάψει κάτι :tooth:

byron
22/11/2015, 14:37
όσο για το gsxr ,Κ5 ήταν με μια κλοτσιά το έκοβες στη μέση... :tooth:

Μήπως ήρθε να ζητήσει δεματικά τότε ρε ΄συ και τον παρεξήγησα. :lol:

omega
22/11/2015, 14:42
Δεν κατάλαβα τι ήθελε να κάνει ο ποιητής με το gsxr, αλλά ήρθε από πίσω, με χτυπάει στον αγκώνα, περνάει και κόβει. :rolleyes:
Η κάμερα είναι στο φανάρι του srx.

346026Να του πάρουμε,λόγω στενότητας οικονομικής άλλη ξύστρα μήπως;; :lol:

Σκέψη.. μπορεί και λάθος.
Δεν ξέρω αν κάποιοι "γρήγοροι"(βάση μηχανής) νιώθουν κάπως όταν είναι εντός πίστας με μηχανάκια μικρότερης δυναμικότητας.

Το σίγουρο είναι ότι υπάρχουν χεράδες/ψυχάρες με μικρά ή όχι ss μηχανάκια και θα έπρεπε να τους σεβόμαστε..

Πάντα όρθιοι παιδιά και με δυνατότητα για ανάλογες δράσεις.. :beer:

byron
22/11/2015, 18:00
Για ποιότητα κλπ, τα γνωστά. Δεν έχω subscribers, άρα δεν έχω bitrate κλπ.
Θα φτιάξω αργότερα άλλο ένα, που νομίζω πως θα είναι καλύτερο. Gang bang ξύλο με τα dulapia-gsxr-rc8 και λοιπά παρτάλια. :lol:


https://www.youtube.com/watch?v=KNiNJ8qVYaI

sapila racing
22/11/2015, 18:44
Για ποιότητα κλπ, τα γνωστά. Δεν έχω subscribers, άρα δεν έχω bitrate κλπ.
Θα φτιάξω αργότερα άλλο ένα, που νομίζω πως θα είναι καλύτερο. Gang bang ξύλο με τα dulapia-gsxr-rc8 και λοιπά παρτάλια. :lol:


https://www.youtube.com/watch?v=KNiNJ8qVYaI

Δεν ξερω τιποτα για bit rate, στο pc παίζει καλά δηλαδή?
Παντως είναι ωραίο video, αν κι καμερα ηθελε μαλλον να δίχνει λίγο πιο πανω. Το SRX λυσσάει! :eek:

Μ%$#κία έκανες πάντως, έπρεπε να κάνεις slip streaming στο Hayabusa στην ευθεία να μην σε προλάβω στα φρένα της 6. :lol:

spyrakos35
22/11/2015, 18:54
στο 1,16 γυρνάς?

οι άλλοι ήταν λίγο κουλοί ή μου φαινεται?

spyrakos35
22/11/2015, 19:00
Κάποια στιγμή, που δυστυχώς δεν την έχω σε video μιας και έμεινε από μπαταρία, ο Αρης με περνάει στα φρένα της ευθείας εκμεταλλευόμενος την υπεροχή του Dulapi στον τομέα. :tooth:
Στον επόμενο γύρο, όπως ήμασταν στην ευθεία, λέω κάτσε να δω που θα φρενάρει για να τσιμπήσω λίιιγο παρακάτω και θα τον περάσω σουβλάκι...
Περιμένω, περιμένω, περιμένω...τίποτα. :uplate:
Κοιτάζω την ευθεία που τελείωνε και αυτός στρίβει !!

Γαμωτ, γαμωτ, γαμωτ...πάω παραλία στην 6 και στρίβω με το ζόρι. Η μαλακία του δεν είχε πίσω φως :moutza: :moutza:



δλδ για να καταλάβω....

εσύ περίμενες να δεις από το φανάρι του σαπίλα πότε θα πατήσει φρένα ευελπιστώντας να πατήσεις πιο αργά να τον περάσεις

αλλά αυτός ήδη πάταγε....

πώς το είχε πει ο στόνερ να δεις

:lol:

byron
22/11/2015, 19:08
δλδ για να καταλάβω....

εσύ περίμενες να δεις από το φανάρι του σαπίλα πότε θα πατήσει φρένα ευελπιστώντας να πατήσεις πιο αργά να τον περάσεις

αλλά αυτός ήδη πάταγε....

πώς το είχε πει ο στόνερ να δεις

:lol:

Κάτσε, περίμενε...την βρήκα την φάση. :lol:
Οι περισσότεροι γύροι ήταν στο 1:14-1:16, εκτός από το τέλος που είμαστε άνετα και είδα δύο γύρους στο 1:12.9 και 1:13:2

Ο Άρης και ο Δημήτρης πρέπει να γύρναγαν λίγο πιο κάτω μιας και κάθε γύρο μου άνοιγαν λίγο.
Not bad για μηχανάκια 30+ ετών.

sapila racing
22/11/2015, 19:48
Κάτσε, περίμενε...την βρήκα την φάση. :lol:
Οι περισσότεροι γύροι ήταν στο 1:14-1:16, εκτός από το τέλος που είμαστε άνετα και είδα δύο γύρους στο 1:12.9 και 1:13:2

Ο Άρης και ο Δημήτρης πρέπει να γύρναγαν λίγο πιο κάτω μιας και κάθε γύρο μου άνοιγαν λίγο.
Not bad για μηχανάκια 30+ ετών.

Δεν νομίζω να πηγαίναμε κάτω απο 1.16 αντε 1.15 Βυρωνα, τουλάχιστον απο τα video που είδα.
Μαλλον το απλικεισιο ειναι σαν το αλλο το Ιταλικό!

sapila racing
22/11/2015, 19:55
δλδ για να καταλάβω....

εσύ περίμενες να δεις από το φανάρι του σαπίλα πότε θα πατήσει φρένα ευελπιστώντας να πατήσεις πιο αργά να τον περάσεις

αλλά αυτός ήδη πάταγε....

πώς το είχε πει ο στόνερ να δεις

:lol:


Να δείς που σε καποια φαση αργησε στα φρένα κι εβγαζε και καπνούς το πίσω λάστιχο. :lol:
Ε μετα ξηλωθηκε το πίσω εντελώς κι ετσι πήγαινε πιο γρήγορα. :bawl:

byron
22/11/2015, 21:14
δλδ για να καταλάβω....

εσύ περίμενες να δεις από το φανάρι του σαπίλα πότε θα πατήσει φρένα ευελπιστώντας να πατήσεις πιο αργά να τον περάσεις

αλλά αυτός ήδη πάταγε....

πώς το είχε πει ο στόνερ να δεις

:lol:

Εδώ είμαστε :tooth: :tooth:


https://www.youtube.com/watch?v=uEG4LxlqyVw&feature=youtu.be

Είναι δύο γύροι κουκουρούκου στην αρχή του TD και ένα παρολίγο σουβλάκι στον sapila racing, και κάτι λίγο απ΄το τέλος που μου άρεσαν τα χρώματα (ρομαντική ψυχή :lol:)

Αρη, θα τσεκάρω ρε. 8ος γύρος του τελευταίου session λέει. Θα το μετρήσω έτσι από περιέργεια να δώ τι ψάρια πιάνει το RaceCrono απλικεσιο.

buckley
22/11/2015, 21:29
Ωραίοι.

MG-KTiNoS
22/11/2015, 22:01
γαμάτοι...

amyroukai
22/11/2015, 22:17
μάιστα, δεν έχω το μόνο μονκύλινδρο που σκορπάει... :bawl:

ΝIKOLTSOS
22/11/2015, 22:27
Και γαμώ τις παρέες και γαμώ τα μηχανάκια!!!
Πάντα τέτοια!!!!!

υ.γ. τα φρένα είναι πολυτέλεια...

:beer:

byron
22/11/2015, 22:34
μάιστα, δεν έχω το μόνο μονκύλινδρο που σκορπάει... :bawl:

Κάθε άλλο...μισό πακέτο δεματικά χρησιμοποίησα για να τελειώσει το track day...:smokin:

pipe_smoker
23/11/2015, 07:58
Κάθε άλλο...μισό πακέτο δεματικά χρησιμοποίησα για να τελειώσει το track day...:smokin:


Σου το φάγανε οι κακές οι γλώσσες, επειδης εισαι τραπεζίτης να'ουμε και τρως τα λεφτά του κοΖμακη:lol:


Ωραίοι ρε παιδες!:beer:

Bowleno
23/11/2015, 08:22
Βύρων και Άρη....Απολαυστικοί όσο δεν παίρνει, να είστε καλά να κάνετε πάντα τέτοια! :beer:

GFawkes
23/11/2015, 09:05
Πηρα και εγω το μεηλ του CSS αλλα χτες...δεν...

μπραβο στα παιδια,....


χρειαζεται και λιγο "εξω" να χαλαρωνουμε που και που...

filipp0s
23/11/2015, 09:43
Κάθε άλλο...μισό πακέτο δεματικά χρησιμοποίησα για να τελειώσει το track day...:smokin:

αυτο το srx μια ταλαιπωρια ρε μαν :lol:

Σουπερ παιδες! Πολυ σας χαρηκα :beer::beer: :beer::beer:

sapila racing
23/11/2015, 10:38
Βυρωνα τελικά αντί να βαζεις στο SRX καρμπυρατερ, πηρούνια, φρενα, ψαλιδια, φαρδια λαστιχα κλπ καλύτερα να του εβαζες αλλον ενα κύλινδρο! :lol:

Μαγκες ηταν απολαυστικό το τρακντει, με αυτα τα μηχανακια πας τερμα ανετα και το φχαριστιέσαι πολύ κι ας μην πας και τόσο γρήγορα.
Βεβαια εχεις το πρόβλημα οτι σε περνανε στις ευθείες και ξανακολλας πισω απ τους ίδιους που εχεις περασει, αλλά δεν μπορείς να τα εχεις ολα.
Τωρα περιμενουμε ανταπόκριση κι απ τον binis_racing!

:beer:

Johny the Fox
23/11/2015, 10:49
παντως στο βιντεο δινεται οπτικα αλλα κυριως ηχητικα η εντυπωση πως γυριζει καποιο GP
Την γουσταρω πολυ αυτη την καμερα...

GFawkes
23/11/2015, 10:57
παντως στο βιντεο δινεται οπτικα αλλα κυριως ηχητικα η εντυπωση πως γυριζει καποιο GP
Την γουσταρω πολυ αυτη την καμερα...

Eχει περισσεψει μια απο την ομαδικη παραγγελια αν σε ενδιαφερει!!!!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=145497&p=2646298&viewfull=1#post2646298
:D

byron
23/11/2015, 11:02
παντως στο βιντεο δινεται οπτικα αλλα κυριως ηχητικα η εντυπωση πως γυριζει καποιο GP
Την γουσταρω πολυ αυτη την καμερα...

Στο 2ο video, στο 2:37 για κάποιον άγνωστο λόγο :lol: πέταξε ταχύτητα (και ο ποταπός dulapacias το εκμεταλλεύτηκε :evil:) ανεβάζοντας 9.090 (!). Ταυτόχρονα βγήκε και ένα φάσκελο πάνω στο οργανάκι...

Είχε πλάκα το πως ακουγόμασταν απ΄έξω. Τα περισσότερα μηχανάκια δούλευαν ήσυχα, και όταν περνάγαμε και οι τρείς μαζί ακουγόταν ένα γκρααααουυυυυ να πλησιάζει. :tooth:


Αρη, είναι άλλο ένα να ανεβάσω που είναι απ΄το session με το ξύλο, gang bang, έφαγα αλλά μου ρίξανε και άλλα όμορφα. Της πόπης γίνεται σε εκείνο το video...

spyrakos35
23/11/2015, 11:19
Αρη, είναι άλλο ένα να ανεβάσω που είναι απ΄το session με το ξύλο, gang bang, έφαγα αλλά μου ρίξανε και άλλα όμορφα. Της πόπης γίνεται σε εκείνο το video...

εισαι τελικά βιτσιόζικο αγόρι

:lol:

harris_x
23/11/2015, 11:48
Ωραίοι!!!

:beer::beer::beer:

7Tolis
23/11/2015, 14:01
Στο 3:07 νόμισα πως πέρασε ο spiderman απο δεξιά σου.

346117

sapila racing
23/11/2015, 14:03
Στο 3:07 νόμισα πως πέρασε ο spiderman απο δεξιά σου.

Μεσα είσαι. Ο spiderman ήταν! :D

byron
23/11/2015, 14:15
Μεσα είσαι. Ο spiderman ήταν! :D

Δεν έχεις καμμιά φωτό το 916?

spyrakos35
23/11/2015, 14:20
Μεσα είσαι. Ο spiderman ήταν! :D

για spiderbinis μου κάνει εμένα

:bawl:

taisteal
23/11/2015, 14:29
Ωραιοι.

:beer::beer::beer:

vaska
23/11/2015, 14:32
Τέρμα απολαυστικό το παρεάκι. Πρέπει να περάσατε σούπερ!!
Και στα επόμενα.

@filipp0s
και κάθε φορά υποφέρει σε διαφορετικό σημείο. Την μία τα ηλεκτρικά την άλλη το σύστημα πέδησης. Πως να μη γίνεις μάστορας
:lol:

binisracing
23/11/2015, 16:07
πολύ καλά περάσαμε! είχα ένα θέμα με το traction και το κιβώτιο ταχυτήτων (κάηκε το shifter)
μιά χαρά ήταν, έχω και βιδεο με καράτε srx/gsxr346127

byron
23/11/2015, 20:11
Τέρμα απολαυστικό το παρεάκι. Πρέπει να περάσατε σούπερ!!
Και στα επόμενα.

@filipp0s
και κάθε φορά υποφέρει σε διαφορετικό σημείο. Την μία τα ηλεκτρικά την άλλη το σύστημα πέδησης. Πως να μη γίνεις μάστορας
:lol:

Τι ότι και οι δυο καβαλάτε βαυαρεζικες μπουρουχες, είναι ενδεικτικό του γούστου σας...

Το srx είναι σαν μια milfa-ρα, που της έφυγε ένας πόντος απ'τις ζαρτιέρες. Προσέξτε μέγεθος, προσέξτε χάρη...

Σαν να καβαλάς σιδηροτροχιά είναι η milf-άρα μου.:lol:
346141

virus
23/11/2015, 20:15
αρη βυρωνα και μπινις παντα τετοια :beer::beer:

byron
23/11/2015, 23:12
Τελευταίο video από εμένα (σας τα ΄πρηξα sorry).
Μάλλον το 4ο session του μπλέ γκρουπ είναι, που μαζί με το επόμενο που δεν έγραψα, είχε τον περισσότερο χαβαλέ.
Ξύλο, gixxer και karate :lol:. Ανάμεσα στις milf, παίζουν monster 1200, RC-8, gixxer, R3, CBR, R6 κλπ.

Το video (και το session) τελειώνει λίγο απότομα λόγω πτώσης ενός ΚΤΜ 390 στην έξωτερική της Κ8, ευτυχώς χωρίς δυσάρεστα.
Ελπίζω να είναι όλα καλά με το παιδί που είχε το ασπρο-μπλέ Gixxer που έπεσε στην Κ1, μάλλον από high αν κρίνω απ΄την κατάσταση του 1000.

Περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...10-15 αλογάκια μόνο μας έλειπαν :tooth:


https://www.youtube.com/watch?v=Z0uVFgzg6KM&feature=youtu.be

:beer:

ΝIKOLTSOS
23/11/2015, 23:23
Καλό χαβαλέ τους κάνετε με τις milf....

:beer:

sapila racing
24/11/2015, 09:48
Τελευταίο video από εμένα (σας τα ΄πρηξα sorry).
Μάλλον το 4ο session του μπλέ γκρουπ είναι, που μαζί με το επόμενο που δεν έγραψα, είχε τον περισσότερο χαβαλέ.
Ξύλο, gixxer και karate :lol:. Ανάμεσα στις milf, παίζουν monster 1200, RC-8, gixxer, R3, CBR, R6 κλπ.

Το video (και το session) τελειώνει λίγο απότομα λόγω πτώσης ενός ΚΤΜ 390 στην έξωτερική της Κ8, ευτυχώς χωρίς δυσάρεστα.
Ελπίζω να είναι όλα καλά με το παιδί που είχε το ασπρο-μπλέ Gixxer που έπεσε στην Κ1, μάλλον από high αν κρίνω απ΄την κατάσταση του 1000.

Περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...10-15 αλογάκια μόνο μας έλειπαν :tooth:


https://www.youtube.com/watch?v=Z0uVFgzg6KM&feature=youtu.be

:beer:

Πολύ action ρε φίλε!
Σε ταλαιπωρησε αυτό το GSXR. :lol:

:beer:

byron
24/11/2015, 10:24
Πολύ action ρε φίλε!
Σε ταλαιπωρησε αυτό το GSXR. :lol:

:beer:

Μπα...άλλος με είχε κάνει πελάτη στα φρένα της 6...:a29:

sapila racing
24/11/2015, 10:31
Μπα...άλλος με είχε κάνει πελάτη στα φρένα της 6...:a29:

Ποιός, ποιός? :lol:
Μου άρεσε που εκεί που με ακολουθούσες, περναγα εγω στην 8, απο πίσω κι εσύ με τη μια! :beer:

feelgoodr1
25/11/2015, 09:49
Τύφλα να έχουνε τα moto3...

Τι πόλεμος ήταν αυτός ρε.

Απολαυστικό βιντεάκι Βύρωνα.

byron
25/11/2015, 10:02
Τύφλα να έχουνε τα moto3...

Τι πόλεμος ήταν αυτός ρε.

Απολαυστικό βιντεάκι Βύρωνα.


Στο επόμενο που θα φύγει και το υποπλαίσιο να δεις τι έχει να γίνει...
Με -20 κιλά θα τους βγάζω μούρη :tooth:

:beer:

sapila racing
25/11/2015, 11:12
Στο επόμενο που θα φύγει και το υποπλαίσιο να δεις τι έχει να γίνει...
Με -20 κιλά θα τους βγάζω μούρη :tooth:

:beer:

:lol: :lol: Να σε δω που θα καθεσαι μετα ρε!

Μια που λες για ελαφρώματα ετσι και το ελαφρώσω λιγο το Pantah θα με βλέπεις μονο στα πιτς πλέον. :D
185 κιλά άδειο είναι....

byron
25/11/2015, 11:15
:lol: :lol: Να σε δω που θα καθεσαι μετα ρε!

Μια που λες για ελαφρώματα ετσι και το ελαφρώσω λιγο το Pantah θα με βλέπεις μονο στα πιτς πλέον. :D
185 κιλά άδειο είναι....

Και 57 αλόγαTα, μην βάζεις τα μισά specs...#natalemeafta# :D

sapila racing
25/11/2015, 11:19
Και 57 αλόγαTα, μην βάζεις τα μισά specs...#natalemeafta# :D

Ε ναι ετσι λέει τουλάχιστον.
Τωρα που το σκέφτομαι την γεννητρια δεν την χρειάζομαι τελικά, αν την βγαλω θα παρω 1 ίππο περίπου!
Αμα βγαλω και την μίζα θα ελαφρύνει και 1-2 κιλά.
Αφού ετσι κι αλλιώς total loss ειναι το συστημα!
:p

sniper
25/11/2015, 12:20
Ε ναι ετσι λέει τουλάχιστον.
Τωρα που το σκέφτομαι την γεννητρια δεν την χρειάζομαι τελικά, αν την βγαλω θα παρω 1 ίππο περίπου!
Αμα βγαλω και την μίζα θα ελαφρύνει και 1-2 κιλά.
Αφού ετσι κι αλλιώς total loss ειναι το συστημα!
:p

Tι του μιλάς του τύπου; Ακόμα να μάθει να παίρνει την 9.... :cry:

:beer:

sapila racing
25/11/2015, 12:30
Tι του μιλάς του τύπου; Ακόμα να μάθει να παίρνει την 9.... :cry:

:beer:

Τι να κανω, φιλαρακι είναι!
Παντως έπρεπε να ησουν απο μια μεριά να βλέπεις. Είχε πολύ γέλιο η φάση!
:beer:

vaska
25/11/2015, 12:49
Τελευταίο video από εμένα (σας τα ΄πρηξα sorry).
Μάλλον το 4ο session του μπλέ γκρουπ είναι, που μαζί με το επόμενο που δεν έγραψα, είχε τον περισσότερο χαβαλέ.
Ξύλο, gixxer και karate :lol:. Ανάμεσα στις milf, παίζουν monster 1200, RC-8, gixxer, R3, CBR, R6 κλπ.

Το video (και το session) τελειώνει λίγο απότομα λόγω πτώσης ενός ΚΤΜ 390 στην έξωτερική της Κ8, ευτυχώς χωρίς δυσάρεστα.
Ελπίζω να είναι όλα καλά με το παιδί που είχε το ασπρο-μπλέ Gixxer που έπεσε στην Κ1, μάλλον από high αν κρίνω απ΄την κατάσταση του 1000.

Περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...10-15 αλογάκια μόνο μας έλειπαν :tooth:


:beer:


χαχαχα κλαίω μλκ κλαίω. Κάποια στιγμή που πλησιάζεις πολύ τον Άρη από την δεξιά μεριά δεν ξέρω τι φλασιά έφαγα και σκέφτηκα... "κάτσε να δεις τώρα θ' απλώσει τον Μπόδα του να τονε πάει πατάκι μέχρι τον τερματισμό" :bawl:

nice pics

sniper
25/11/2015, 12:53
Τι να κανω, φιλαρακι είναι!
Παντως έπρεπε να ησουν απο μια μεριά να βλέπεις. Είχε πολύ γέλιο η φάση!
:beer:

Έπρεπε να είμαι μέσα εννοείς.... :rolleyes:

pipe_smoker
25/11/2015, 12:59
Τι να κανω, φιλαρακι είναι!
Παντως έπρεπε να ησουν απο μια μεριά να βλέπεις. Είχε πολύ γέλιο η φάση!
:beer:


Έπρεπε να είμαι μέσα εννοείς.... :rolleyes:


Εμένα κι απ'έξω να'μαι δε με χαλάει:lol:

Σφυρίχτε ρε όταν ξαναπάτε άμα έχετε όρεξη:beer:

Bladerunner
25/11/2015, 13:05
Πολύ ωραίο παιχνίδι παιδιά! :beer:

noodles
25/11/2015, 13:45
:beer::beer::beer: ωραια περασατε. ο gixxerakias μπηκε επικυνδινα στο παιχνιδι παντως.:p οι περισσοτεροι εκει μεσα με τα 1000αρια ss καλυτερα να εχουν κομπολοϊ μαζι τους την επομενη φορα. γιατι πετανε τα λεφτα τους αδικα, αφου βολτα κανουν στην πιστα...

byron
25/11/2015, 13:57
χαχαχα κλαίω μλκ κλαίω. Κάποια στιγμή που πλησιάζεις πολύ τον Άρη από την δεξιά μεριά δεν ξέρω τι φλασιά έφαγα και σκέφτηκα... "κάτσε να δεις τώρα θ' απλώσει τον Μπόδα του να τονε πάει πατάκι μέχρι τον τερματισμό" :bawl:

nice pics

Πως μου ξέφυγε αυτό? Από μακριά τον είχα συνέχεια, μην μου ρθει τίποτα στο κεφάλι απ΄όσα σκόρπαγε στην πίστα. :tooth:


Tι του μιλάς του τύπου; Ακόμα να μάθει να παίρνει την 9.... :cry:

:beer:

E, ξέρεις τι λένε...once a vrodakas in K9, always a vrodakas :tooth:
Κάποια στιγμή που ήταν μέσα το γρήγορο group, λέω να δω ποιά είναι τα σημεία εισόδου της. Ε, είδα...όταν οδηγούσα δεν τα έβλεπα...:lol:
Άλλα ντ΄άλλων και δεν gameis...τον sapila να περάσω ήταν το θέμα, αλλά η κουφάλα μου έριχνε με το αγωνιστικό που κατέβασε. Μέχρι ρεύμα απ΄το φορτηγάκι έβαζε για να boostάρει το ντουλάπι. :D


Έπρεπε να είμαι μέσα εννοείς.... :rolleyes:

Τι να κάνεις? Οδηγάς ακόμα μηχανάκι? :confused:

sapila racing
25/11/2015, 14:01
χαχαχα κλαίω μλκ κλαίω. Κάποια στιγμή που πλησιάζεις πολύ τον Άρη από την δεξιά μεριά δεν ξέρω τι φλασιά έφαγα και σκέφτηκα... "κάτσε να δεις τώρα θ' απλώσει τον Μπόδα του να τονε πάει πατάκι μέχρι τον τερματισμό" :bawl:

nice pics
Αχχαααχχ :lol: Θυμάσαι?



Έπρεπε να είμαι μέσα εννοείς.... :rolleyes:

Επρεπε!


Εμένα κι απ'έξω να'μαι δε με χαλάει:lol:

Σφυρίχτε ρε όταν ξαναπάτε άμα έχετε όρεξη:beer:

ΟΚ μαν!


Πολύ ωραίο παιχνίδι παιδιά! :beer:

Οντως Δημήτρη! :beer:


:beer::beer::beer: ωραια περασατε. ο gixxerakias μπηκε επικυνδινα στο παιχνιδι παντως.:p οι περισσοτεροι εκει μεσα με τα 1000αρια ss καλυτερα να εχουν κομπολοϊ μαζι τους την επομενη φορα. γιατι πετανε τα λεφτα τους αδικα, αφου βολτα κανουν στην πιστα...

Ο καθενας οτι μπορεί. Στο μεσαίο group ηταν.
Η πλάκα ηταν που στην αρχή μπήκαμε ενα session στους αρχαριους γιατί πιστευαμε οτι θα ενοχλούσαμε με αυτα τα μηχανακια στους μεσαίους.
Η εμπειρία στους αρχαριους ηταν τραγική κι ετσι πήγαμε στους μεσαίους και παλι είχαμε ψιλοπρόβλημα όπως φαίνεται και στα video! :lol:

byron
25/11/2015, 14:06
:beer::beer::beer: ωραια περασατε. ο gixxerakias μπηκε επικυνδινα στο παιχνιδι παντως.:p οι περισσοτεροι εκει μεσα με τα 1000αρια ss καλυτερα να εχουν κομπολοϊ μαζι τους την επομενη φορα. γιατι πετανε τα λεφτα τους αδικα, αφου βολτα κανουν στην πιστα...

Νταξ, δεν είναι ακριβώς έτσι. Υπήρχαν κάποιοι πολύ γρήγοροι που πέρναγαν αέρα, υπήρχαν κάποιοι που δεν έπρεπε αν είναι στο group, υπήρχαν κάποιοι που πιθανόν να δούλευαν πράγματα κλπ. Όπως του βγαίνει του καθένα.
Δεν ήταν σκοπός μας να πάμε να κοντράρουμε κανέναν. Την πλάκα μας πήγαμε να κάνουμε (και την κάναμε με τον καλύτερο τρόπο), και γιαυτό πήγαμε με τα μικρά. Αρχικά μάλιστα μπήκαμε στο group των αρχάριων για να μην είμαστε σαν κορίνες μεταξύ των SS, αλλά το συγκεκριμένο group ήταν πολύ αργό και δεν μπορούσαμε να παίξουμε και ζητήσαμε να αλλάξουμε στους ενδιάμεσους.
Μεταξύ μας ήταν ο σκοπός να μαλλιοτραβηχτούμε, απλά ήταν και άλλοι στην πίστα. :lol:

:beer:

byron
25/11/2015, 14:08
Αχχαααχχ :lol: Θυμάσαι?



Ααααααα....:τώρα κατάλαβα τι εννούσε ο Bill, την φάση στα βουνά που πήγα πατάκι το srx εννοεί. :tooth: :tooth: :tooth:


YΓ. Τα ίδια γράφουμε ρε?

sniper
25/11/2015, 14:11
....
Τι να κάνεις? Οδηγάς ακόμα μηχανάκι? :confused:

:moutza:

byron
25/11/2015, 14:17
:moutza:

:whiteflag:
Ομπρελοκοπελίτσο μου εσύ...:a07:

sapila racing
25/11/2015, 14:20
Πως μου ξέφυγε αυτό? Από μακριά τον είχα συνέχεια, μην μου ρθει τίποτα στο κεφάλι απ΄όσα σκόρπαγε στην πίστα. :tooth:



E, ξέρεις τι λένε...once a vrodakas in K9, always a vrodakas :tooth:
Κάποια στιγμή που ήταν μέσα το γρήγορο group, λέω να δω ποιά είναι τα σημεία εισόδου της. Ε, είδα...όταν οδηγούσα δεν τα έβλεπα...:lol:
Άλλα ντ΄άλλων και δεν gameis...τον sapila να περάσω ήταν το θέμα, αλλά η κουφάλα μου έριχνε με το αγωνιστικό που κατέβασε. Μέχρι ρεύμα απ΄το φορτηγάκι έβαζε για να boostάρει το ντουλάπι. :D

Kαι μετα εμένα λες κακεντρεχή ε?
Απ το δικό μου μηχανακι δεν έφυγε τίποτα, απ το δικό σου όμως? :p
Αγωνιστικό το Pantah ρε? Που είναι 100% original εκτός τρόμπας φρένου? Το SRX σου υπολογίζω οτι είναι καπου 25% original. :moutza:
Καλά αμα δεν ηταν το Transit θα βλέπαμε αν δουλεύουν τα Pantah χωρίς μπαταρία.
Ξερεις τι μάρκα είναι ο ανορθωτής? Ducati Elettrotecnica :bawl: :cry:

Kαλά να παθω που κορόιδευα τόσα χρόνια. :look:
Ενταξει μια χαρα ηταν το Pantah, ενα σπρωξιματάκι μόνο ήθελε να παρει μπρός! :D

sniper
25/11/2015, 14:30
:whiteflag:
Ομπρελοκοπελίτσο μου εσύ...:a07:

Λέγε... την επόμενη φορά ρύθμισε την κάμερα να τραβάει κανονικά κι όχι σε slow motion

:smokin:

P.S. 25% το srx; :bawl:

Bowleno
25/11/2015, 14:33
Μήπως αν βρίσκατε κανένα δωμάτιο τα δυο σας να σας ερχόταν πιο φτηνά; :bawl:

Απόλαυση να σας διαβάζω να περνάτε τόσο καλά, άντε και σύντομα το επόμενο επεισόδιο Βύρων vs Sapila :beer:

byron
25/11/2015, 14:35
Καλά αμα δεν ηταν το Transit θα βλέπαμε αν δουλεύουν τα Pantah χωρίς μπαταρία.
Ξερεις τι μάρκα είναι ο ανορθωτής? Ducati Elettrotecnica :bawl: :cry:

Kαλά να παθω που κορόιδευα τόσα χρόνια. :look:
Ενταξει μια χαρα ηταν το Pantah, ενα σπρωξιματάκι μόνο ήθελε να παρει μπρός! :D

Μλκ,όλα εδώ πληρώνονται :tooth: :tooth:
Τόσα που έχεις σούρει τόσα χρόνια στα ντουλάπια, θα τα λουστείς και θα πιείς και το ποτήρι μέχρι τέλους :bawl:



P.S. 25% το srx; :bawl:

Εννοεί αυτό που απέμεινε μετά το TD :tooth:


Λέγε... την επόμενη φορά ρύθμισε την κάμερα να τραβάει κανονικά κι όχι σε slow motion

:smokin:


Ελα εσύ, και θα την βάλω και στο κεφάλι με βραχίονες να κάνω το ελικοπτεράκι. :beer:

byron
25/11/2015, 14:39
άντε και σύντομα το επόμενο επεισόδιο Βύρων vs Sapila :beer:

Τον ψήνω να κατεβάσει το άλλο υπερωκεάνιο το bimota,...να τον γλεντήσω με το srx. Δεν βρίσκει λέει γραμματέα γιατί για να στρίψει θέλει χαρτόσημο με αίτηση. :tooth:

vaska
25/11/2015, 14:41
Ααααααα....:τώρα κατάλαβα τι εννούσε ο Bill, την φάση στα βουνά που πήγα πατάκι το srx εννοεί. :tooth: :tooth: :tooth:


YΓ. Τα ίδια γράφουμε ρε?


Νταξ, απλό πατάκι δεν το λες αυτό που έκανες στον Φιλ και στο srx στο "Μαυροβούνιο χαχαχα".

"Σε πάω μάνα μ' εγώ πατάκι, πατάκι γ@μητό" έπρεπε να πεις, ποιο κοντά στην αλήθεια θα ήταν.

:bawl:

byron
25/11/2015, 14:46
Νταξ, απλό πατάκι δεν το λες αυτό που έκανες στον Φιλ και στο srx στο "Μαυροβούνιο χαχαχα".

"Σε πάω μάνα μ' εγώ πατάκι, πατάκι γ@μητό" έπρεπε να πεις, ποιο κοντά στην αλήθεια θα ήταν.

:bawl:

O Φίλιππος μετά το Βlackrock SRX Pushers® ακούει πατάκι και πετάγεται σαν τον αποκάτω :bawl:


https://www.youtube.com/watch?v=kleoinBTNqo

sapila racing
25/11/2015, 14:50
Τον ψήνω να κατεβάσει το άλλο υπερωκεάνιο το bimota,...να τον γλεντήσω με το srx. Δεν βρίσκει λέει γραμματέα γιατί για να στρίψει θέλει χαρτόσημο με αίτηση. :tooth:

Καλά εχεις αποθρασυνθεί, οσο πας χειροτερεύεις.
Μετρα τον χρόνο με το bimota και δες αν σε παίρνει.... με το Tuono. :D
Εδω ειναι
http://www.youtube.com/watch?v=2g-PZZMwUoc&feature=g-upl

byron
25/11/2015, 19:06
Καλά εχεις αποθρασυνθεί, οσο πας χειροτερεύεις.
Μετρα τον χρόνο με το bimota και δες αν σε παίρνει.... με το Tuono. :D
Εδω ειναι
http://www.youtube.com/watch?v=2g-PZZMwUoc&feature=g-upl

346259

spyrakos35
25/11/2015, 19:27
Ο μπινης ειναι με το 916;

byron
25/11/2015, 19:52
Ο μπινης ειναι με το 916;

ναι

devil's animal
25/11/2015, 20:10
:a18::a18::a20::a20:
ωραια γουστα βγαλατε...
:beer:

filipp0s
25/11/2015, 20:20
Ε ναι ετσι λέει τουλάχιστον.
Τωρα που το σκέφτομαι την γεννητρια δεν την χρειάζομαι τελικά, αν την βγαλω θα παρω 1 ίππο περίπου!
Αμα βγαλω και την μίζα θα ελαφρύνει και 1-2 κιλά.
Αφού ετσι κι αλλιώς total loss ειναι το συστημα!
:p

Tι γεννητρια και μιζες ρε μαν, τα φλας να βγαλεις 10 κιλα κατω θα εισαι :lol:

spyrakos35
25/11/2015, 20:25
ναι

Πως τον αδειασε ετσι το σαπιλα το ρημαδι ρπστμ.....

amyroukai
25/11/2015, 21:11
Εντυπωσιακά νωρίς το άνοιγμα στο γκάζι. Το δοκίμασα στον Πήγασο, λόγω της χαμηλής ευστροφίας και δύναμης έχει πλάκα, ελπίζω να το συνηθίσω σιγά σιγά. Με το fazer είχε τρόμο...

byron
25/11/2015, 21:41
Εντυπωσιακά νωρίς το άνοιγμα στο γκάζι. Το δοκίμασα στον Πήγασο, λόγω της χαμηλής ευστροφίας και δύναμης έχει πλάκα, ελπίζω να το συνηθίσω σιγά σιγά. Με το fazer είχε τρόμο...

Για το srx εννοείς;

sapila racing
25/11/2015, 22:00
Tι γεννητρια και μιζες ρε μαν, τα φλας να βγαλεις 10 κιλα κατω θα εισαι :lol:

Αντε παλι με τα φλας! :lol:

:beer:

sapila racing
25/11/2015, 22:04
Πως τον αδειασε ετσι το σαπιλα το ρημαδι ρπστμ.....

Αυτό το 916 δεν ειναι σαν τα αλλα. ;)
Επίσης το bimοta εκει μεσα παει ολη την πιστα 2α, εκτός της ευθείας που παίρνει και 3η.

amyroukai
25/11/2015, 22:32
Για το srx εννοείς;Ναι.

byron
25/11/2015, 22:45
Ναι.

Τα μικρά στην πίστα, είναι το απόλυτο traction control. Οχι πως δεν μπορείς να φας βρόντο, αλλά δεν θα είναι από γκάζι γιατί δεν μπορούν.
Θα είναι από αναρτήσεις (κυρίως) και σκελετό. Το srx φοράει michelin power one 160/17 και έχει 44 άλογα. Πως να το διώξει?

amyroukai
25/11/2015, 22:47
Τα μικρά στην πίστα, είναι το απόλυτο traction control. Οχι πως δεν μπορείς να φας βρόντο, αλλά δεν θα είναι από γκάζι γιατί δεν μπορούν.
Θα είναι από αναρτήσεις (κυρίως) και σκελετό. Το srx φοράει michelin power one 160/17 και έχει 44 άλογα. Πως να το διώξει?
Καλά τα λες, εγώ ακόμα προσαρμόζομαι...

byron
25/11/2015, 22:53
Καλά τα λες, εγώ ακόμα προσαρμόζομαι...

Καλά κάνεις, θα το συνηθίσεις όμως γρήγορα. Απλά τα on-offαδικα λάστιχα, όσο τα θυμάμαι απ΄τα ΧΤ που είχα, δεν έχουν καμμία σχέση με τα λάστιχα στα street ιδίως στην πίστα.