PDA

View Full Version : tsss... ma pia eimai telospantwn!



monstermind
05/11/2005, 09:10
Φοράω το κρανάκι μου (στον καλόγερο στην είσοδο του διαμερίσματος), αφήνω λιτά τα πλούσια μαλλιά μου, που παίζουν με τον αέρα και αντανακλούν της ακτίνες του ηλίου, καβαλάω την υπερ-μοτοσικλετάρα μου, και δεν έχω λόγο να μην έχω τους ώμους ορθούς.

Κοίτα καλέ πως ταιριάζει το κίτρινο των μαλλιών μου με το κίτρινο στα αυτοκόλλητα! Δεν είναι χάρμα? Τώρα θα βάλω και τα γυαλιά ηλίου και θα είμαι σαν εξώφυλλο δίσκου μια σύγχρονης έκδοσης των rock-girls (εκείνου του πετυχημένου συγκροτήματος που στις συναυλίες μοίραζε κουπόνια και πέντε τυχεροί κέρδιζαν ένα στοματικό επί σκηνής.)

Αυτή η μοτοσικλέτα έχει φτιάξει και την οσφρηντική μου ικανότητα. Ξαφνικά διακρίνω πολύ εύκολα τι μαγειρεύει η κάθε μαμά και θεία, αν και δυσκολεύομαι όταν βρίσκονται σε ισόγειο, ή πρώτο, ή δεύτερο, ή στα πόδια μου.

Καλά ε! είμαι και πολύ μωρό.
Απίθανη, καταπληκτική, αδιανόητη και σούπερ.
Σίγουρα το άπιαστο όνειρο κάθε άντρα, και είδωλο πόσων γυναικών….




Σιγά μωρή πατσαβούρα. Πάρτο ίσα μην σκοντάψεις.

Γυναίκες σε δυο ρόδες… δωδεκάχρονα σε παπί.

johnpagr
05/11/2005, 21:37
Anaferese apo oti katalava malon gia tis gynekes (genika h' sou eftiakse thn hmera kapoia??)



:D :D

Pantos gia ta dwdekaxrona exeis dikio .... ta vlepw kai egw kai frikarw idikotera otan einai ksekranota !!!

el_hymador
05/11/2005, 22:07
καλα το ιδιο θα μπορουσε να γραφτει και για μερικους απο εμας.....mucho συμπεριφορα και ξεχειλη τεστοστερονη....


.....το συγκροτημα που λες (rock girls) διαλυθηκαν ? αν οχι θα κανουν καμια περιοδεια και απο εδω??:D

ktm640lc4
07/11/2005, 09:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


.....το συγκροτημα που λες (rock girls) διαλυθηκαν ? αν οχι θα κανουν καμια περιοδεια και απο εδω??:D




:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

afrotwin
07/11/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
Φοράω το κρανάκι μου (στον καλόγερο στην είσοδο του διαμερίσματος), αφήνω λιτά τα πλούσια μαλλιά μου, που παίζουν με τον αέρα και αντανακλούν της ακτίνες του ηλίου, καβαλάω την υπερ-μοτοσικλετάρα μου, και δεν έχω λόγο να μην έχω τους ώμους ορθούς.

Κοίτα καλέ πως ταιριάζει το κίτρινο των μαλλιών μου με το κίτρινο στα αυτοκόλλητα! Δεν είναι χάρμα? Τώρα θα βάλω και τα γυαλιά ηλίου και θα είμαι σαν εξώφυλλο δίσκου μια σύγχρονης έκδοσης των rock-girls (εκείνου του πετυχημένου συγκροτήματος που στις συναυλίες μοίραζε κουπόνια και πέντε τυχεροί κέρδιζαν ένα στοματικό επί σκηνής.)

Αυτή η μοτοσικλέτα έχει φτιάξει και την οσφρηντική μου ικανότητα. Ξαφνικά διακρίνω πολύ εύκολα τι μαγειρεύει η κάθε μαμά και θεία, αν και δυσκολεύομαι όταν βρίσκονται σε ισόγειο, ή πρώτο, ή δεύτερο, ή στα πόδια μου.

Καλά ε! είμαι και πολύ μωρό.
Απίθανη, καταπληκτική, αδιανόητη και σούπερ.
Σίγουρα το άπιαστο όνειρο κάθε άντρα, και είδωλο πόσων γυναικών….




Σιγά μωρή πατσαβούρα. Πάρτο ίσα μην σκοντάψεις.

Γυναίκες σε δυο ρόδες… δωδεκάχρονα σε παπί.

re marino den afinis tin saxlamara aftou tou kosmou stin isixia tis
ke kita na paris kamia mixani mpas ke er8is sta isia sou...
:lol: :lol:

GST
07/11/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
Φοράω το κρανάκι μου (στον καλόγερο στην είσοδο του διαμερίσματος), αφήνω λιτά τα πλούσια μαλλιά μου, που παίζουν με τον αέρα και αντανακλούν της ακτίνες του ηλίου, καβαλάω την υπερ-μοτοσικλετάρα μου, και δεν έχω λόγο να μην έχω τους ώμους ορθούς.

Κοίτα καλέ πως ταιριάζει το κίτρινο των μαλλιών μου με το κίτρινο στα αυτοκόλλητα! Δεν είναι χάρμα? Τώρα θα βάλω και τα γυαλιά ηλίου και θα είμαι σαν εξώφυλλο δίσκου μια σύγχρονης έκδοσης των rock-girls (εκείνου του πετυχημένου συγκροτήματος που στις συναυλίες μοίραζε κουπόνια και πέντε τυχεροί κέρδιζαν ένα στοματικό επί σκηνής.)

Αυτή η μοτοσικλέτα έχει φτιάξει και την οσφρηντική μου ικανότητα. Ξαφνικά διακρίνω πολύ εύκολα τι μαγειρεύει η κάθε μαμά και θεία, αν και δυσκολεύομαι όταν βρίσκονται σε ισόγειο, ή πρώτο, ή δεύτερο, ή στα πόδια μου.

Καλά ε! είμαι και πολύ μωρό.
Απίθανη, καταπληκτική, αδιανόητη και σούπερ.
Σίγουρα το άπιαστο όνειρο κάθε άντρα, και είδωλο πόσων γυναικών….




Σιγά μωρή πατσαβούρα. Πάρτο ίσα μην σκοντάψεις.

Γυναίκες σε δυο ρόδες… δωδεκάχρονα σε παπί.

φωτογραφιζεις καποια;;;;;

η εφαγες χειλοπιτα απο καμια ξυπασμενη στο δρομο ...κυκλοφορουν πολλες τελευταια με μεγαλη επιτυχια :lol: :wave2: με τοσα λιγουρια να ξερεις ποσες ακομα θα δουν τα ματια μας:lol:

startengine
07/11/2005, 13:28
"φωτογραφιζεις καποια;;;;;

η εφαγες χειλοπιτα απο καμια ξυπασμενη στο δρομο ...κυκλοφορουν πολλες τελευταια με μεγαλη επιτυχια με τοσα λιγουρια να ξερεις ποσες ακομα θα δουν τα ματια μας "


+1000000000

Μιλάμε για μεγάλο πρόβλημα!!!!!!
:lol: :rotflmao: :lol:

monstermind
08/11/2005, 07:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re marino den afinis tin saxlamara aftou tou kosmou stin isixia tis
ke kita na paris kamia mixani mpas ke er8is sta isia sou...
:lol: :lol:

mpa... tha argisw kialo...
paw gia mikronevroxeirourgiki sto xeri...

skeftomai pandws enan afrikano gia arxi, ekei me 3-4 xiliarika, giati exw valei kai mia porche 944 filou sto mati, pou tha mou kanei tin tsepi kefalotiri.

afrotwin
08/11/2005, 08:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
mpa... tha argisw kialo...
paw gia mikronevroxeirourgiki sto xeri...

skeftomai pandws enan afrikano gia arxi, ekei me 3-4 xiliarika, giati exw valei kai mia porche 944 filou sto mati, pou tha mou kanei tin tsepi kefalotiri.

entaksi re marino na tin paris ala ma 8eli service re si ti 8a kanis?
ke den sizitame na 8es antalaktiko...:rotflmao: :rotflmao:

diladi iremise ligo

nikiase mia na ksedosis ke pare kana punto na kanis tin doulia sou ke mia mixani na odigas...

gtsiros
08/11/2005, 14:47
ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑΣ


ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΞΕΙΣ;

monstermind
08/11/2005, 18:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
φωτογραφιζεις καποια;;;;;

η εφαγες χειλοπιτα απο καμια ξυπασμενη στο δρομο ...κυκλοφορουν πολλες τελευταια με μεγαλη επιτυχια :lol: :wave2: με τοσα λιγουρια να ξερεις ποσες ακομα θα δουν τα ματια μας:lol:

Με τον κακό λόγο στο στόμα είστε μερικοί. δλδ πρέπει να με έκανε σκουπίδι αυτή για να την σχολιάσω?

όσο για την πόρσε... για να μου ζητάει λεφτά θα πρέπει να την κυκλοφορώ, είπα εγώ τίποτα τέτοιο?

Alx 84
13/11/2005, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpagr

idikotera otan einai ksekranota !!!

πόσο με μπριζώνει αυτό!!!!!
:mad: :mad: :mad: :mad:

gtsiros
19/11/2005, 00:40
Εγώ περιμένω τα μπουτάκια πάντως... δε ξέρω για ποιό πράμα σεις μιλάτε...

GST
21/11/2005, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
Με τον κακό λόγο στο στόμα είστε μερικοί. δλδ πρέπει να με έκανε σκουπίδι αυτή για να την σχολιάσω?

όσο για την πόρσε... για να μου ζητάει λεφτά θα πρέπει να την κυκλοφορώ, είπα εγώ τίποτα τέτοιο?

παρατησες τα μηχανακια και μου εγινες παραξηγιαρης μου φαινεται:lol: ..αστειευομουν αλλα δεν το καταλαβες:D