PDA

View Full Version : Η νοσος των αμυγδαλων....



el_hymador
05/11/2005, 21:22
Κοιτα να δεις και ελεγα οτι χρονια εχω να αρρωστησω....αφου οι συναδελφοι στο γραφειο πεσαν ενας προς ενας , εγω κρατουσα τα σκηπτρα του αμολυντου.....π@π@ρι@ μαντολες...απο τις πρωτες πρωινες ωρες της Παρασκευης το ανοσοποιητικο μου συστημα δέχτετε ανελεητη επίθεση απο τον ιο.Με 39,5 πυρετο βυθιζεσε σε ενα συννεφο ψυχεδελειας , ακους υψισυχνους αλλα και sub ηχους και βλεπεις αστρακια συνεχως....:dizzy: οσοι φαγαν το πακετο μου λενε οτι η ιωση κανει τον κυκλο σε μια εβδομαδα....ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ , ΕΓΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΔΕΝ
ΠΑΙΡΝΩ!!!!

...προσεξτε το οσο μπορειτε , μιλαμε για ιο-τσαμπουκα:wave2:

johnpagr
05/11/2005, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Κοιτα να δεις και ελεγα οτι χρονια εχω να αρρωστησω....αφου οι συναδελφοι στο γραφειο πεσαν ενας προς ενας , εγω κρατουσα τα σκηπτρα του αμολυντου.....π@π@ρι@ μαντολες...απο τις πρωτες πρωινες ωρες της Παρασκευης το ανοσοποιητικο μου συστημα δέχτετε ανελεητη επίθεση απο τον ιο.Με 39,5 πυρετο βυθιζεσε σε ενα συννεφο ψυχεδελειας , ακους υψισυχνους αλλα και sub ηχους και βλεπεις αστρακια συνεχως....:dizzy: οσοι φαγαν το πακετο μου λενε οτι η ιωση κανει τον κυκλο σε μια εβδομαδα....ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ , ΕΓΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΔΕΝ
ΠΑΙΡΝΩ!!!!

...προσεξτε το οσο μπορειτε , μιλαμε για ιο-τσαμπουκα:wave2:


Perastika kai ontos makria apo DOP !!

:wave2:

nimbus
05/11/2005, 22:12
περαστικά σου...:wave2:

LanosXR125
06/11/2005, 00:28
perastika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stavrogin
06/11/2005, 00:46
Ως προεδρος της bayer σου κανω μυνηση για δισφυμηση,δεν νοηται τη σημερηνη εποχη να υπαρχει ανθρωπος που αρνειτε να παρει τα αντιβιοτικα μας.
Το καλο που σου θελω πηγαινε παρε αντιβιωση γιατι αλλιως θα στηλουμε τους μπραβους μας και θα την παρεις με το ζορι:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σιγα την κραση
Εμενα με τριγυριζει μια βδομαδα τωρα και δε λεει να ξεσπασει,μαλλον θα την σκαμπουλαρω

manos426f
06/11/2005, 01:39
Περαστικα!!!

Alx 84
06/11/2005, 01:52
Περαστικά. Άλλαξε απότομα ο καιρός και πολλοί την πατήσανε. Βέβαια όπως φαίνεται το μετάνιωσε και ξανακάνει ζέστη ώρες ώρες...

Έτσι μπράβο. Όχι ασπηρίνες, χάπια και αντιβιώσεις!!!

lampros_fazer
06/11/2005, 01:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Κοιτα να δεις και ελεγα οτι χρονια εχω να αρρωστησω....

Και εγώ έχω χρόοονια να αρρωστήσω..λες να μου χτυπήσει και μένα την πόρτα?
Ξουξου μακριά αποδώ!

Καλή ανάρρωση :wave2:

athandim
06/11/2005, 09:04
Γιατρός: Κύριε Δόγκανε, φοβάμαι οτι σας επισκεύθηκε ο ιός της γρίππης...

Δόγκανος (μυξοκλαίγοντας): Γιατί εμένα... μαζί τον κάναμε;;;

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

Περαστικά σου φίλε..:wave2: