PDA

View Full Version : Η μεγάλη μας αγάπη!!!



The Martian
05/11/2005, 22:53
Πιστεύω οτι για πολούς απο μας, η μηχανή είναι ένα απο τα σημαντικότερα πράγματα. Δεν είναι απλά ένα άψυχο κατασκέβασμα, αλλά κάτι που δενόμαστε, κάτι που μας ομορφαίνει την ζωη!!! Κάτι που δεν μας ταξιδεύει μόνο στο δρόμο, αλλά και στο μυαλό.
Δεν έχει σημασία εαν είσαι γρήγορος ή όχι, αν έχεις ακριβή μηχανή η όχι...Όλοι είμαστε ένα!!!!

LanosXR125
06/11/2005, 00:22
exeis dikio

stavrogin
06/11/2005, 00:48
Ε οχι να τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλι
Σε λιγο θα μας πεις οτι και οι χοντακιδες ειναι αδερφες ψυχες.:hypnotize

manos426f
06/11/2005, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από The Martian
Πιστεύω οτι για πολούς απο μας, η μηχανή είναι ένα απο τα σημαντικότερα πράγματα. Δεν είναι απλά ένα άψυχο κατασκέβασμα, αλλά κάτι που δενόμαστε, κάτι που μας ομορφαίνει την ζωη!!! Κάτι που δεν μας ταξιδεύει μόνο στο δρόμο, αλλά και στο μυαλό.
Δεν έχει σημασία εαν είσαι γρήγορος ή όχι, αν έχεις ακριβή μηχανή η όχι...Όλοι είμαστε ένα!!!!



+1000:a18: :a18: :a20: :a19:

Alx 84
06/11/2005, 02:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Ε οχι να τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλι
Σε λιγο θα μας πεις οτι και οι χοντακιδες ειναι αδερφες ψυχες.:hypnotize


Z 750, ε; Γιατί δεν εκπλήσομαι... Ρε μήπως την έχετε φάει από κανένα Hornet και τα βρίζετε για να ξεσπάτε;;:a029: :a029:


Martian πολύ σωστά αυτά που λές, αλλά δυστυχώς διακρίσεις θα γίνονται πάντα.

stavrogin
06/11/2005, 04:06
Μεσα στην πολη εχω χασει απο αρκετα μηχανακια ,αλλα απο Hornet ποτε,κι ουτε προκειτε,συμφωνω οτι διακρισεις θα γινονται παντα και μεσω αστειου αυτο προσπαθησα να υποδειξω στο ποιο πανω μυνημα.Οσο για το οτι εχω Ζ ,δεν σημενει τιποτα.Ειχα επι 16χρονια Honda απο 18ετων
cb250rs,bros650 ,2τεμαχια και cbr1000f tou 88'

Και με τα honda δεν εχω τιποτα,με τον σαρακακη εχω πολλα,και σου ευχομαι να μη χρειαστει να εχεις πολλα,πολλα μαζι του.

Alx 84
06/11/2005, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Μεσα στην πολη εχω χασει απο αρκετα μηχανακια ,αλλα απο Hornet ποτε,κι ουτε προκειτε,συμφωνω οτι διακρισεις θα γινονται παντα και μεσω αστειου αυτο προσπαθησα να υποδειξω στο ποιο πανω μυνημα.Οσο για το οτι εχω Ζ ,δεν σημενει τιποτα.Ειχα επι 16χρονια Honda απο 18ετων
cb250rs,bros650 ,2τεμαχια και cbr1000f tou 88'

Και με τα honda δεν εχω τιποτα,με τον σαρακακη εχω πολλα,και σου ευχομαι να μη χρειαστει να εχεις πολλα,πολλα μαζι του.

Ναι ρε man. Πλάκα κάνουμε!!! όσο για τον σαρακάκη είπαμε ότι είναι πικρή ιστορία (εμπειρία βέβαια δεν έχω,αλλά με τόσα που έχω ακούσει...)