PDA

View Full Version : Καλημερα!



nimbus
05/03/2004, 15:34
Σε παρακαλώ μην παίρνεις τόσο απότομα τις στροφές οδηγέ , ζαλίζομαι , -Οδηγός μη στενοχωριέσαι φίλε , κάνε ότι κάνω εγώ , όταν στρίβω κλείνε τα μάτια σου.

ΦΕΥΓΩΩΩΩΩ ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

almalibera
05/03/2004, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
Σε παρακαλώ μην παίρνεις τόσο απότομα τις στροφές οδηγέ , ζαλίζομαι , -Οδηγός μη στενοχωριέσαι φίλε , κάνε ότι κάνω εγώ , όταν στρίβω κλείνε τα μάτια σου.

ΦΕΥΓΩΩΩΩΩ ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!


:wave2:








χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!:evil:

bikersonly
05/03/2004, 15:38
Πολύ καλό!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! Πωπω θα απολυθώ!!! χαχαχαχαχαχαχαχα!!!! :mad:

Έλα μου ,πλάκα κάνω μην μου βάλεις πάλι τα κλάμματα!! Καλό ήταν!! :winka: Από τα άλλα τουλάχιστον καλύτερα! :lol: Και το καλύτερο ότι ήταν σύντομο!!!χαχαχα! :lol: :lol: :evil:

almalibera
05/03/2004, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Και το καλύτερο ότι ήταν σύντομο!!!χαχαχα! :lol: :lol: :evil:


Βασικα ναι...το καλο ειναι οτι ειναι συντομα και δεν καθεσαι να διαβάαααααζεις ωστε μετα να πεις ...." Τι βλακεια..."



αχχαχχαχαχαχαχαχα!!!!!!!! :lol: :lol:

ωχ, θα με βρίσει τώρα.... :rolleyes:

nimbus
05/03/2004, 16:27
:) :) :)
NO WORRIES:wacko: ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΒΓΗΚΑ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ:sick: ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΒΡΕΓΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΜΠΑΣ ΚΙ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΘΕΣΗ. ΜΠΑΦΙΑΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ:sad:

almalibera
05/03/2004, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
:) :) :)
ΜΠΑΦΙΑΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ:sad:


ΑΑΑΑΑΑΑαααα:bawl::bawl: :bawl: ......αλλοι καθονται στο σπιτάκι τους και αλλοι σκωτόνονται στην δουλεια:bigcry: :rolleyes: :D :look: !!!!!!!!!!

DUKASII
05/03/2004, 16:38
AX RE KOPELIA..NA HMOYNA KAI EGO SPITAKI MOY TORA...NA MPAFIAZA...:smokin: :look: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

nimbus
05/03/2004, 17:09
ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ, ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ....ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΕΛΙΚΑ....ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ. ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ, ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΛΑΒΩ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΛΕΙΣΤΙΚΑ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΟΥΜΑΙ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!:wacko: :wacko: :wacko: ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΤΑ:lol: