PDA

View Full Version : Naked suzuki gladius (Διαθεσιμοτητα ανταλακτικ'ων)



vasdark
19/12/2015, 14:30
Καλησπέρα παιδεία είναι η πρώτη φορά που ανοίγω καποιο τοπικ εχω μπει σε ένα τριπακι που λέτε να αγοράσω μηχανή μεταχειρισμενο( για την ακρίβεια naked )ειναι αρκετό το ψάξιμο που εχω κανει και εχω βγαλει αρκετά συμπεράσματα απο διάφορα μοντέλα (yamaha honda suzuki etc) kai ετσι σαν επίλογο αφού ενα απο τα μοντέλα που κοιτάω ειναι και το gladius τις suzuki θα ήθελα να ξερω αν υπαρχει διαθεσιμοτητα για ανταλλακτικά, γιατι ξερω ειναι ενα μοντελο που δεν κυκλοφόρησε και πολύ σε δικό μου μηχανικό που ρώτησα μου ειπε πολυ δύσκολα αφού για παραδειγμα για ενα ψυγείο εκανε 2 μηνες να το βρει.. τι λετε ευχαριστω για τον χρονο σας.:confused::confused:

Μανολης67
19/12/2015, 15:40
Καλή μοτοσυκλέτα, εχει το μοτερ του V strom kai SV αρα λογικά από μοτέρ θα εχει ανταλλακτικά, για τα υπόλοιπα , επειδή δεν ειχα ποτε SUZUKI....

theofilos888
19/12/2015, 15:41
Ακου πως εχουν τα πραγματα. Ανταλλακτικα υπαρχουν. Αλλα ο αντιπροσωπος αργει να τα φερει παααααρα πολυ.

amyroukai
19/12/2015, 18:04
Αν εννοεί μεταχειρισμένα, προφανώς και δεν υπάρχουν σε αφθονία.

vasdark
19/12/2015, 19:36
Ευχαριστω για τον χρονο και τις απαντησεις σας και εγω αυτο ακουσα και ηθελα κατα καποιον τροπο να το διασταυρωσω και να παρω και αλλες γνωμες ιδωμεν επομένως :D ΑΝ εχουμε και καποια αλλη γνωμη καλοδεχουμενη