PDA

View Full Version : ena efxaristo ston afroliko



afrotwin
07/11/2005, 10:05
file kosta se efxaristo ke apo edo
pou ekanes oli aftin tin kinisi gia mas ke exoume afto pou epi8imisame
ena oreo 8ermometro ladiou
(tora 8a vlepoume pote ta ladia mas exoun pireto..:lol: )

se efxaristo file na ise kala ke panta paron
:wave2: :wave2:

afrolykos
07/11/2005, 13:50
:blush:

το σημαντικο ειναι οτι αρχισε και τελειωσε κατι που μας ωφελησε ολους, κερδισαμε ολοι απο ενα αντικιμενο σε προσιτη τιμη και το σπουδεοτερο,,,,,,,,,,,,,,,,

(συνεργαστηκαμε) :)

gmak
08/11/2005, 00:34
και εγώ πρεπει να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον afroliko...γιατι μπήκε στον κόπο να κάνει ότι έκανε, αποκτήσαμε ενα ωραίο θερμομετρο..και ιδιως εγώ πρεπει να του πω πολλα ευχαριστω για 2 λογους..πρωτον γιατι ανελαβε και να μου στειλει ταχυδρομικως το θερμομετρο..και δευτερον(και επι την ευκαιρια να ρωτησω κιολας) σταθηκε αφορμη να τσεκαρω τα λαδια υστερα απο 3800κμ απο την τελευταια αλλαγη..εκπληκτος διαπίστωσα οτι μονο στο κατω μερος του δεικτη ειχε λαδι...(bellray 20-50)..και λεω εκπληκτος διοτι πριν απο 1300 κμ το ειχα τσεκαρει και ηταν ολα οκ..δεν ξερω αν εχει κανει ζημια..αυριο παω να τα αλλαξω..αν μπορει κανενασ να μου πει ποσο λαδι εχει χασει..και αν ειναι επικινδυνο.....:confused:
και παλι σε ευχαριστω αφρολυκε:winka:

ο καφες για πατρα παντα ισχυει..να το θυμασε οταν κατεβεις:cool:

afrolykos
08/11/2005, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
και εγώ πρεπει να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον afroliko...γιατι μπήκε στον κόπο να κάνει ότι έκανε, αποκτήσαμε ενα ωραίο θερμομετρο..και ιδιως εγώ πρεπει να του πω πολλα ευχαριστω για 2 λογους..πρωτον γιατι ανελαβε και να μου στειλει ταχυδρομικως το θερμομετρο..και δευτερον(και επι την ευκαιρια να ρωτησω κιολας) σταθηκε αφορμη να τσεκαρω τα λαδια υστερα απο 3800κμ απο την τελευταια αλλαγη..εκπληκτος διαπίστωσα οτι μονο στο κατω μερος του δεικτη ειχε λαδι...(bellray 20-50)..και λεω εκπληκτος διοτι πριν απο 1300 κμ το ειχα τσεκαρει και ηταν ολα οκ..δεν ξερω αν εχει κανει ζημια..αυριο παω να τα αλλαξω..αν μπορει κανενασ να μου πει ποσο λαδι εχει χασει..και αν ειναι επικινδυνο.....:confused:
και παλι σε ευχαριστω αφρολυκε:winka:

ο καφες για πατρα παντα ισχυει..να το θυμασε οταν κατεβεις:cool:


:blush:

ευχαριστω καλες συνεχειες να εχουμε αν κατεβω πατρα θα τα πουμε σιγουρα

africanos31
14/11/2005, 15:29
Και γω ευχαριστω