PDA

View Full Version : προσφορές



RaGe_Raptor
27/12/2015, 18:31
βρήκα αυτό και είπα να ποστάρω μήπως και ψήνεται κάποιος για κράνος
(http://www.helmetcity.co.uk/shoei-nxr-permutation-tc-1-jeans-offer/)
και βασικά σε αυτό το θεματάκι λέω να βάζω ότι προσφορές τυγχάνει να βρίσκω

RaGe_Raptor
27/12/2015, 18:39
επίσης με δωρεάν μεταφορικά (https://www.motocard.com/en/motorcycle-road-gear/agv?p=1&o=4) όπως και το προηγούμενο.. και το helmetcity και το motocard εγγυημένα ιντερνετομάγαζα

Nik0s_Dk
27/12/2015, 19:15
Και προς πληροφόρηση επειδή ήμουν επίδοξος αγοραστής. Μόνο με ξένη κάρτα ή με τραπεζικό εμβασμα (όπερ σημαίνει προμήθεια στην τράπεζα από 12 έως 20 ευρώ) και μόνο σε λίρες (σημαίνει αγοράζεις λίρες στην τιμή που πουλάει η τράπεζα συν την προμήθεια της τράπεζας) (έτσι μου είπε η Αλφα). ΔΕΝ γινεται με paypal ή απευθείας με οποιαδήποτε ελληνική κάρτα (εκτός και αν άλλαξε κάτι απο την προηγούμενη παρασκευή).

edit: Μετά απο επικοινωνία με το κατάστημα μου εξήγησαν για το λόγο που κάποια κράνη είναι τόσο φτηνά. Σύμφωνα με ότι είπαν λοιπόν η Shoei δεν ξαναβγάζει ορισμένες αερογραφίες οπότε το μαγαζί πουλάει αυτές που έχει ως στοκ σε χαμηλότερη τιμή ΚΑΙ ως χριστουγεννιάτικες προσφορες. Δεν είναι παλιά κράνη ή οτιδήποτε άλλο. Επισης δεν είναι το μονο το μοντέλο που δείχνει ο φίλος είναι και κάποια ακόμη. http://www.helmetcity.co.uk/shoei-nxr-clearance/

spyrakos35
27/12/2015, 20:43
Παιδες, το nxr ειναι πολυ πολυ καλυτερο απο το xr1100 και η τιμη του ειναι τσαμπα.....

Ευγε Γιωργο

:beer:

amyroukai
27/12/2015, 22:40
Αχ, αυτό το πονεμένο ζήτημα του "ξεστοκαρω τα παλιά" που ο εμπορος στην Γραικία δεν γνωρίζει.

basilis_k6
27/12/2015, 23:04
πωπω... ειχα μεινει στην εποχη που το μοτοκαρντ ηταν φρι πανω απο 300ευρω!

μονο 60?!?!

@αμυρουκαι
γιατι το λες αυτο? υπάρχει ενα φανταστικο μπαζαρ στην πετρου ράλλυ που ξεστοκάρει. χαχαχαχαχααχαχα

foogr01
27/12/2015, 23:45
Πω πω τρελές τιμές, πιο φτηνά κι απ' όσο είχα πάρει το XR1100 μου...

Ένα Dunlop το χτύπαγα άνετα. Που είναι τα λεφτά όμως, οέο;

Όποιος πάντως έχει υπόψη του να δώσει ένα τέτοιο ποσό αυτές τις μέρες για κράνος, πρέπει να το λάβει υπόψη του ΠΟΛΥ σοβαρά !


Ευχαριστούμε Γιώργο :beer:

takisdemi
28/12/2015, 16:39
Παιδιά το NXR είναι ο διάδοχος του XR1100;

spyrakos35
28/12/2015, 16:46
Ναι

byron
28/12/2015, 21:13
βρήκα αυτό και είπα να ποστάρω μήπως και ψήνεται κάποιος για κράνος
(http://www.helmetcity.co.uk/shoei-nxr-permutation-tc-1-jeans-offer/)
και βασικά σε αυτό το θεματάκι λέω να βάζω ότι προσφορές τυγχάνει να βρίσκω

Ακόμα καλύτερη τιμή...

http://www.lidsdirect.co.uk/helmets/full-face-helmets/shoei-nxr-plain-13741

virus
28/12/2015, 21:32
μαρεσει που λεει ο ενας απο 650 ευρω κι ο αλλος απο 400 λιρες :p

RaGe_Raptor
29/12/2015, 17:04
flash deal (https://www.motocard.com/en/offer/AGV_Flash_Deal/motorcycle-road-gear/helmets?p=1&utm_campaign=AGV_Flash_Deal&utm_source=newsletter&utm_medium=mail_290)

byron
02/04/2016, 14:49
-25% στις προσφορές μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής.

http://www.lidsdirect.co.uk/sale/sale-helmets

356015

o_gavros
02/04/2016, 21:13
Και προς πληροφόρηση επειδή ήμουν επίδοξος αγοραστής. Μόνο με ξένη κάρτα ή με τραπεζικό εμβασμα (όπερ σημαίνει προμήθεια στην τράπεζα από 12 έως 20 ευρώ) και μόνο σε λίρες (σημαίνει αγοράζεις λίρες στην τιμή που πουλάει η τράπεζα συν την προμήθεια της τράπεζας) (έτσι μου είπε η Αλφα). ΔΕΝ γινεται με paypal ή απευθείας με οποιαδήποτε ελληνική κάρτα (εκτός και αν άλλαξε κάτι απο την προηγούμενη παρασκευή).

Εγω πήρα το Γενάρη απο εκεί ΝΧΡ με κάρτα της Εθνικής μέσω πεηπαλ χωρις κανενα απολύτως πρόβλημα.
Μάλιστα επικοινώνησα κιολας μαζι τους πρωτύτερα ρωτώντας αν ξέρουν περί προβλημάτων στις αγορές απο το σάνυ Γκρις ελέω c.c.
Νο προμπλεμ μου ειπαν και το διαπίστωσα αγοράζοντας το δικό μου.


εδιτ: μολις είδα την ημερομηνία...
καταραμένε εφτατολη τυμβωρύχε

amyroukai
03/04/2016, 19:32
-25% στις προσφορές μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής.356015

Είχα πει ότι δεν θα ξαναπάρω μαύρο κράνος... Αλλά στα 180 (περίπου) ευρώ το HJC R-PHA10+ να πεις όχι....; Δεν λες... Με 'γειά μου και με το καλό να έρθει.

Πάρα πολλά ευχαριστώ, Βύρωνα.


(υπήρχε και το Cyper σε... λευκό/ροζ αλλά είπα πως δεν είμαι ΤΟΣΟ ανοιχτόμυαλος. Σε μπλουζάκι ΟΚ, στο κράνος μου κάθεται κάπως...)
Αν είχε πιο υψηλό όριο η κάρτα θα το έπαιρνα για το έτερον ρε γμτ. Τεσπα, να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν.

Μικe777
03/04/2016, 21:05
Είχα πει ότι δεν θα ξαναπάρω μαύρο κράνος... Αλλά στα 180 (περίπου) ευρώ το HJC R-PHA10+ να πεις όχι....; Δεν λες... Με 'γειά μου και με το καλό να έρθει.

Πάρα πολλά ευχαριστώ, Βύρωνα.


(υπήρχε και το Cyper σε... λευκό/ροζ αλλά είπα πως δεν είμαι ΤΟΣΟ ανοιχτόμυαλος. Σε μπλουζάκι ΟΚ, στο κράνος μου κάθεται κάπως...)
Αν είχε πιο υψηλό όριο η κάρτα θα το έπαιρνα για το έτερον ρε γμτ. Τεσπα, να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν.

πολυ καλες τιμες εχει!μεγειες και καλοριζικα!!

Ζεύκας
03/04/2016, 22:57
Είχα πει ότι δεν θα ξαναπάρω μαύρο κράνος... Αλλά στα 180 (περίπου) ευρώ το HJC R-PHA10+ να πεις όχι....; Δεν λες... Με 'γειά μου και με το καλό να έρθει.

Πάρα πολλά ευχαριστώ, Βύρωνα.


(υπήρχε και το Cyper σε... λευκό/ροζ αλλά είπα πως δεν είμαι ΤΟΣΟ ανοιχτόμυαλος. Σε μπλουζάκι ΟΚ, στο κράνος μου κάθεται κάπως...)
Αν είχε πιο υψηλό όριο η κάρτα θα το έπαιρνα για το έτερον ρε γμτ. Τεσπα, να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν.

μεγειές. αγρατζούνιστο :beer:

Jo.Da.
04/04/2016, 18:14
Στέλνει με αντικαταβολή το lidsdirect?

zannisvel
05/04/2016, 09:33
Είχα πει ότι δεν θα ξαναπάρω μαύρο κράνος... Αλλά στα 180 (περίπου) ευρώ το HJC R-PHA10+ να πεις όχι....; Δεν λες... Με 'γειά μου και με το καλό να έρθει.

Πάρα πολλά ευχαριστώ, Βύρωνα.


(υπήρχε και το Cyper σε... λευκό/ροζ αλλά είπα πως δεν είμαι ΤΟΣΟ ανοιχτόμυαλος. Σε μπλουζάκι ΟΚ, στο κράνος μου κάθεται κάπως...)
Αν είχε πιο υψηλό όριο η κάρτα θα το έπαιρνα για το έτερον ρε γμτ. Τεσπα, να είμαστε καλά και όλα θα γίνουν.
Με γεια, αν το ειχα δει νωριτερα θα ειχ παρει και γω ενα που ολο το αναβαλω.

amyroukai
05/04/2016, 10:38
Ζαννή και η "κανονική" τιμή είναι στο 30% κάτω από την ελλαδα, αν σου αρέσουν τα σχέδια που έχει.

zannisvel
05/04/2016, 11:11
Ζαννή και η "κανονική" τιμή είναι στο 30% κάτω από την ελλαδα, αν σου αρέσουν τα σχέδια που έχει.

Μια χαρα ειναι αυτα που εχει. H HJC γενικα ειναι πολυ συντηρητική με τα σχεδια της. To Murano κοιταζω να σου πω την αληθεια. αλλα δεν ειμαι σιγουρος για L - XL μιας και ειμαι στη μεση και το L που εχω δοκιμασει μου φανηκε στενο.

zannisvel
06/04/2016, 12:48
Εχω αρχισει και κοιταζω και το καινουριο κρανος της Nolan το N87
Κοστιζει περιπου 200€ το μονοχρωμο και φαινεται να ανταγωνιζεται πολλα κρανη της κατηγοριας αυτης.
Γνωριζει καποιος κατι παραπανω?

Μιλαμε για αυτο εδω:
http://www.fc-moto.de/Nolan-N87-Special-Plus-N-Com-Full-Face-Helmet
BTW Το βρισκω πιο φθηνα Ελλαδα απο οτι εξωτερικο.
356318

BLiTzER
11/04/2016, 19:42
Coupon code "NEC2015" is not valid.

Δε ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις τον κόσμο;!

byron
11/04/2016, 20:09
Coupon code "NEC2015" is not valid.

Δε ντρέπεσαι να κοροϊδεύεις τον κόσμο;!

Sorry τότε.
Μάλλον ήταν μοναδικός κωδικός και τον ακύρωσε μόλις έβαλα την παραγγελία πριν λίγο.

amyroukai
12/04/2016, 14:03
Μόλις παρέλαβα.

Ο κωδικός δεν είναι μοναδικός, το ίδιο γράφει και στο διαφημιστικό στο δικό μου κουτί.

Το κουτί έφτασε ελαφρώς κοπανημένο (φωτό σε λίγο) αλλά το κράνος σούπερ... :)


356614


356615





A και 1226 έναντι 1345 γραμμαρίων...

BLiTzER
12/04/2016, 14:09
NEC2015. Σίγουρα δεν είναι μοναδικός. Ίσως ισχύει σε συγκεκριμένα προϊόντα ή κάτι.

Ωραίο κρανάκι. Αν προλάβαινα την προσφορά, θα έπαιρνα ένα. Μεγειές ^^

byron
12/04/2016, 15:43
Μόλις παρέλαβα.




Μεγειές και καλοφόρετο. Γράψε όταν το δοκιμάσεις εντυπώσεις από το HJC.

akis_trevor
12/04/2016, 15:45
Γιαννη,μεγεια ρε φιλε και αχρειαστο να ναι...
Ειναι πολυ καλο κρανακι και παναλαφρο.με σοει δεν μπορω να συγκρινω μιας και δεν ειχα ποτε αλλα για τα λεφτα του ειναι ζζζζζουπερ!!

DoctoR_k6
12/04/2016, 15:53
Ωραιος!! Καλα χιλιομετρα κ περιμενουμε review...

virus
12/04/2016, 16:24
ειμαι περιεργος να δω αν θα ειπωθει κατι για την ζελατινα :D

7Tolis
12/04/2016, 17:11
Hjc πήρες... Του πρωταθλητή το κράνος
:tooth: :tooth:
Και του Τζαννή

amyroukai
14/04/2016, 15:20
Flash sales

ως τις 17 του μήνα, στο Motocard. (https://www.motocard.com/en/flash-deal?p=1&utm_campaign=Motorbike_Gear_Bargains_11_4&utm_source=newsletter&utm_medium=mail_326)





Eν τω μεταξύ, στέλνω ένα email στο lidsdirect και τους λέω πως όταν στέλνουν κράνη καλό θα ήταν να γράφουν ένα fragile κλπ απ' έξω γιατί το κουτί φαινόταν ότι πέρασε ταλαιπώρΓια στην μεταφορά και... η απάντηση ήταν "όλα έτσι είναι" για το αφρολεξάκι που δείχνει συμπιεσμένο και "καλύτερα να απευθύνεστε στην τοπική αγορά αν σας ενοχλεί το ζήτημα του κούριερ". Και να πω ότι δεν ξέρω και καλά αγγλικά... Τέλος πάντων.

byron
14/04/2016, 15:28
Flash sales

"καλύτερα να απευθύνεστε στην τοπική αγορά αν σας ενοχλεί το ζήτημα του κούριερ"

Σου έγραψαν τέτοια μαλακία? :confused:

amyroukai
14/04/2016, 15:44
Σου έγραψαν τέτοια μαλακία? :confused:

if the fact the item is couriered worries you it may be prudent to try and find a dealer in which you can go and collect the helmet in person, bear in mind however it will be sent to that dealer from the manufacturer in the exact same manner in which we have forwarded your helmet on to you.


και το κείμενο που έστειλα (το κομμάτι που αφορά την μεταφορά)


I do have a complaint though. Helmets are supposed to be beaten, squeezed and crushed when we crash, not during transport. You will see in the photos below, the box didn't have an easy life travelling here and impact/crush/skid marks are evident on the cardboard and the foam bit protecting the rear spoiler. There doesn't seem to be any dislodging of the spoiler or broken paint on the surface but I was displeased, to put it mildly, to see damage reaching the interior of the box. There should be "fragile, handle with care, do not stack" stickers all over the box. It's our head, it's a major safety issue, there are enough dangers on the road as it is, we shouldn't have to be concerned about a potential compromise in structural rigidity because of mishandling of the parcel.

BLiTzER
14/04/2016, 15:48
Ναι, βλέποντας το δικό σου κείμενο, μπορώ να καταλάβω γιατί σου απάντησαν με τέτοιο τρόπο.

Sapadak
14/04/2016, 15:51
if the fact the item is couriered worries you it may be prudent to try and find a dealer in which you can go and collect the helmet in person, bear in mind however it will be sent to that dealer from the manufacturer in the exact same manner in which we have forwarded your helmet on to you.


και το κείμενο που έστειλα (το κομμάτι που αφορά την μεταφορά)


I do have a complaint though. Helmets are supposed to be beaten, squeezed and crushed when we crash, not during transport. You will see in the photos below, the box didn't have an easy life travelling here and impact/crush/skid marks are evident on the cardboard and the foam bit protecting the rear spoiler. There doesn't seem to be any dislodging of the spoiler or broken paint on the surface but I was displeased, to put it mildly, to see damage reaching the interior of the box. There should be "fragile, handle with care, do not stack" stickers all over the box. It's our head, it's a major safety issue, there are enough dangers on the road as it is, we shouldn't have to be concerned about a potential compromise in structural rigidity because of mishandling of the parcel.


Νταξ δε στο έγραψαν ακριβώς έτσι....να πας στον Ιτ....ο εσυ να ψωνίσεις :lol:

amyroukai
14/04/2016, 15:53
Ναι, βλέποντας το δικό σου κείμενο, μπορώ να καταλάβω γιατί σου απάντησαν με τέτοιο τρόπο.

Ε ναι. Έπρεπε να του πω, σ'ευχαριστώ καλέ μου Αγγλάκο που επειδή είσαι πολύ τσίπης για να βάλεις ένα fragile απ'έξω άφησες τον κάθε μεταφορέα να κάνει ότι τον βόλευε και ως γνήσιος θαυμαστής των βρεττανών από τον λόρδο έλγιν και ένθεν ευχαριστώ που πήρες τα λεφτά μου...
Τέλος πάντων. Πέρα από την όποια τσαντίλα μπορεί να είχα εγώ εκείνη την ώρα, πόσο παράλογο είναι το να βάλουν ένα στικεράκι για ένα όντως ευαίσθητο αντικείμενο;

*(Και συγκρίνω με συσκευασία από Motocard για αντικείμενα που και να τα λιώσεις δεν θα πάθουν ζημιά)

BLiTzER
14/04/2016, 15:55
Δεν είναι. Έχεις δίκιο. Αλλά μπορούσες να είσαι ευγενικός και να σε λάβουν περισσότερο υπόψη. Και με "περισσότερο" εννοώ "περισσότερο από καθόλου", όπως τώρα :p



I do have a complaint though. Helmets are supposed to be beaten, squeezed and crushed when we crash, not during transport. You will see in the photos below, the box didn't have an easy life travelling here and impact/crush/skid marks are evident on the cardboard and the foam bit protecting the rear spoiler. There doesn't seem to be any dislodging of the spoiler or broken paint on the surface but I was displeased, to put it mildly, to see damage reaching the interior of the box. There should be "fragile, handle with care, do not stack" stickers all over the box. It's our head, it's a major safety issue, there are enough dangers on the road as it is, we shouldn't have to be concerned about a potential compromise in structural rigidity because of mishandling of the parcel.

Μμ πίστεψέ με, είναι αρκετά αγενές για αρχική επικοινωνία. Υπογραμμίζω 3 σημεία, τα οποία θα έπρεπε να αλλάξεις, έτσι με μια γρήγορη ματιά. Αν λάμβανα τέτοια ειρωνεία και υποδείξεις για τη δουλειά μου, θα απαντούσα με ακριβώς τον ίδιο τρόπο.

Αλλά εγώ θα έβαζα περισσότερα κόμματα.

Επί της ουσίας, έχεις δίκιο, πάντως. Αλλά μεγάλο μερίδιο ευθύνης φέρει και ο μεταφορέας. Με αυτοκόλλητα ή χωρίς.

EDIT: Πρόσθεσα σε αυτό, για να μην το παρακάνουμε με τα οφφτόπικ.

amyroukai
14/04/2016, 15:59
Εμ... Ναι οκ. Η ουσία του πράγματος δεν αλλάζει. Δεν νομίζω ότι ήμουν ιδιαίτερα αγενής. Ίσως λίγο υπερβολικός; Ίσως. Αλλά δεν χάρηκα ντιπ με το πως έδειχνε το εξωτερικό χαρτόκουτο.


EDIT: Πρόσθεσα σε αυτό, για να μην το παρακάνουμε με τα οφφτόπικ.


εδιτ στο μπλιτσέριο εδιτ: ναι μετά που το έστειλα κατάλαβα ότι ήταν λίγο κάπως αλλά... δε γαμιέται. Εκείνη την ώρα είχα παρτοκράνα (πάντοτε κακός σύμβουλος). Έχω πολύ καιρό να γράψω "σοβαρή" επικοινωνία σε εταιρικό επίπεδο.

DoctoR_k6
14/04/2016, 16:10
Δηλαδη ρε Π@π@ρα Αγγλε αν εσυ το ειχες λαβει σπαμενο(απο τον manufacturer/dealer) θα το εστελνες ετσι??
Αυτο θελει ο μλκς που πουλαει κ πνευμα.
Καλα εκανες κ μην σου πω πως να του χωσεις κ αλλα χεστηριο μηνυμα!!!

Edit: Κ ευχαριστω που μου λες να βρω αλλο dealer να ψωνισω γιατι εσυ εισαι μλκς!! :lol:

sapila racing
14/04/2016, 16:15
Εμ... Ναι οκ. Η ουσία του πράγματος δεν αλλάζει. Δεν νομίζω ότι ήμουν ιδιαίτερα αγενής. Ίσως λίγο υπερβολικός; Ίσως. Αλλά δεν χάρηκα ντιπ με το πως έδειχνε το εξωτερικό χαρτόκουτο.

Αν εβλεπες πως εφτασε η κούτα που εστειλα προσφάτως USA και το είχα γεμίσει με Fragile, Handle with Care, ποτηρακια κλπ αυτοκολλητα θα καταλάβαινες οτι δεν τα κοιτανε καν.
Και ναι, το carbon φτερό έφτασε στον προορισμό του ραγισμένο.... :mad:

amyroukai
14/04/2016, 16:18
Γμτ ωραία συζήτηση αλλά ξεφεύγει.

Ζημιά δεν είχε το κράνος, το κοίταξα πανταχόθεν ψάχνοντας για οτιδήποτε "κακό" (και προφανώς δεν μιλάμε για τέτοια περίπτωση χτυπητού σφάλματος).




Θυμίζω γιατί χάθηκε στην συζήτηση, Εκπτώσεις στο Motocard ως τις 17 Απριλίου (https://www.motocard.com/en/flash-deal?p=1&utm_campaign=Motorbike_Gear_Bargains_11_4&utm_source=newsletter&utm_medium=mail_326)

byron
14/04/2016, 18:58
Μάλλον την ίδια απάντηση με των Άγγλων θα έστελνα πάντως...:lol:

amyroukai
14/04/2016, 19:30
Μάλλον την ίδια απάντηση με των Άγγλων θα έστελνα πάντως...:lol:
Λολ ρε.


Ξαναεπικοινωνήσαμε. Όλα καλά. Ουδεμία παρεξήγησις.

7Tolis
14/04/2016, 19:32
Με αγχώνετε κύριοι... :a35:

sakis81
17/04/2016, 11:58
Μεγαλη προσφορα.κριμα που λόγω ιατρικών εξόδων δεν παίζει μια...
fc-moto.de/epages/fcm.mobile/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Blauer-Force-One-Black-USA/SubProducts/Blauer-Force-One-Black-USA-0002&ClassicView=1

amyroukai
23/04/2016, 10:22
Προσφορά fcmoto.de
From 24.04. till 26.04.2016 you'll get 10% on all stuff in our onlineshop. Already discounted stuff too.

Enter this code in discount field during the online order.
FCMOTO2




Και το MOTOCARD για όσους ψωνίσουν με paypal ως την Κυριακή, με κωδικό PAYPAL5 έχετε ένα έξτρα 5%.

akis_trevor
25/11/2016, 14:44
hobbi.gr
προσφορες σε ειδη καμπινγκ κλπ μονο για σημερα.μερικες ειναι πραγματικα καλες.
καποια αλλα site που παρακολουθω με το αντικειμενο,δεν ειδα να εχουν τιποτα για σημερα.:wave2:

nickald
25/11/2016, 15:01
ο lidsrirect στο black Friday το ξεφτίλισε σήμερα.

Ενδεικτικα

Arai chaser-V 99 λιρες (XL)
Shoei quest 99 λιρεσ (XL)
x-spirit 2 199 λιρες (XL)

Γενικα τα νουμερα είναι σπασμένα και λιγα οποτε δεν ξερω και τι εμεινε....

RaGe_Raptor
09/01/2017, 19:38
ετούτος κάνει 35% έκπτωση και δίνει κι ένα ίδιο δώρο! μόνο στο kabuto ff-5v (πρώην ogk). από usa οπότε κάντε τα κουμάντα σας για αποστολές κτλ. στο sales@hustlehardracing.com

kabuto ff-5v (https://hustlehardracing.com/?s=kabuto+ff-5v)

macdeath_s
09/01/2017, 21:00
kai αυτό εδώ επίσης είναι σε περίοδο που λιώνει τιμές

https://www.motocard.com/

RaGe_Raptor
09/01/2017, 21:16
kai αυτό εδώ επίσης είναι σε περίοδο που λιώνει τιμές

https://www.motocard.com/

Ναι, ειδικά τα agv τα έχει σε πολύ καλές προσφορές . Veloce GT & Corsa αξίζουν,μισή τιμή