PDA

View Full Version : ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΑΣ........



ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
07/11/2005, 10:22
ΠΑΠΙ ΡΕΚΤΙΦΙΕ 72 cc, 17 ΑΡΙ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ, ZEBRING ΕΞΑΤΜΙΣΗ,
ΒΟΛΤΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ,

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ, ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ.
ΣΟΥΖΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.

ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ

Η ΠΟΥΡΕΨΑΜΕ, Η ΚΟΤΕΨΑΜΕ

ΙΠΠΕΑΣ
07/11/2005, 10:26
Και τα δύο !! Και με το δίκιο μας γιατί αν δεν έχεις συναίσθηση του κινδύνου δεν υπάρχει ανάγκη για να πέρνεις τις προφυλάξεις που λες παραπάνω.

nimbus
07/11/2005, 11:53
η κάθε εποχή, εχει την χάρη της:winka:

$py
07/11/2005, 14:04
Pourokotepsate :D

:beer:

OldMan
07/11/2005, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
..ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ.

:look: :look: :look:

Και παραπονιέσαι (τυχερέ άνθρωπε..) ???

Εδώ για να βγάλουμε το θώρακα και τις επιγονατιδοαγκωνίδες χρειαζόμαστε χειρουργική επέμβαση ...!!!

:sad: :sad: :sad:

afrotwin
07/11/2005, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:look: :look: :look:

Και παραπονιέσαι (τυχερέ άνθρωπε..) ???

Εδώ για να βγάλουμε το θώρακα και τις επιγονατιδοαγκωνίδες χρειαζόμαστε χειρουργική επέμβαση ...!!!

:

re robocob ta niata mas leei o an8ropos oxi tora ti kanis pou ise 300 xronon..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mikros re pou ixes dinami 8elisi gia zoi re protou arxisi i akratia ke ta a8ritika...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

johnpagr
08/11/2005, 02:33
kai na einai to 72ri 6volto mamhsio , na tou vazeis ss karbirater bas kai paei pio grhgora kai meta agrio ekentroforo , spring eksatmish kai na perneis tis plathnes sto xeri kai to ftero to pisw 8eostravo.

Ti mou 8hmhses twra ...

me phges pisw sthn epoxh tou 89


:bigcry:







:wave2:

SF
08/11/2005, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.

Η ΠΟΥΡΕΨΑΜΕ, Η ΚΟΤΕΨΑΜΕ


Και πουρέψαμε και κοτέψαμε, και είναι και γαμώ!!!!! :winka:

ela ela
15/11/2005, 22:52
Εγω πιστευω οτι ωριμασαμε σαν το παλιο καλο κρασι...

Runner Ducati
15/11/2005, 23:09
εγω παλι παω αναποδα... κανω τωρα αυτα που θα "επρεπε" να κανω στα 20 χρονια μου, μιας και τοτε, απο 15 χρονων παιδακι για βιοποριστικους λογους αρχισα να ταξιδευω στους ωκεανους ανα τον κοσμο για τα προς το ζην....

καλα ναμαστε και ποτε δεν ειναι αργα για ολα... υγεια μονο...............

ευτυχως ουτε πουρεψαμε ουτε κοτεψαμε ακομα... μονο που μειναμε παιδια...

:beer: :beer: :beer:


28147

GST
16/11/2005, 08:29
παντως υπαρχει χαοδες διαφορα μεταξυ του να κρυβεις ενα παιδι μεσα σου με ολη την ενεργεια που σου προσδιδει αυτο και αλλο ο παλιμπαιδισμος :) το πρωτο μαλλον εχει θετικα αποτελεσματα εσωτερικα και εξωτερικα ...στο δευτερο μονο αρνητικα βρισκω..

Runner Ducati
16/11/2005, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
παντως υπαρχει χαοδες διαφορα μεταξυ του να κρυβεις ενα παιδι μεσα σου με ολη την ενεργεια που σου προσδιδει αυτο και αλλο ο παλιμπαιδισμος :) το πρωτο μαλλον εχει θετικα αποτελεσματα εσωτερικα και εξωτερικα ...στο δευτερο μονο αρνητικα βρισκω..

αν και ισως "ασχετο" με το θεμα συμφωνω ως ενος σημειου... βεβαια εχει να κανει και με τα βιωματα και διαδρομη ζωης του καθενος, που και πως μεγαλωσε, και σιγουρα αλλιως τα εχεις μεσα στο μυαλο εσυ τα παραπανω, αλλιως εγω, αλλιως ο παραδιπλα, και αλλιως 5 δισ ανθρωποι στον κοσμο με διαφορετικες κιολας κουλτουρες... οκ μια βαση υπαρχει... αλλα να μην μπαινουμε και σε καλουπια... απο εκει και περα... οπως αγαπα ο καθενας την ζωη............

καλες βολτες...
εχουμε και τρακατρακαντει σημερα...






:beer:

Gandalf dr685sm
16/11/2005, 14:18
Εσύ Πάνο....

Έχεις αρχίσει και χρηματοδοτείς φίλε μου , την επέκταση του Μπακάκου , με τα οικόπεδα που έχεις αγοράσει πρόσφατα, ...γερός να είσαι...:lol:

Μακάρι ρε παίδες, να είχα λίγο χρόνο να έβαζα και τα δερμάτινα και να την έκανα ενα Σ/Κ με μηχανή ,αλλά οι ευθύνες (και οχι η εργασία) αφήνει μηδαμινό χρόνο για αυτό.... σε σημείο να έχω να πάω εκδρομή με την μηχανή απο την άνοιξη... τι να λέμε τώρα...

Αίντε να δούμε τον Δεκέμβρη που ο τομέας , χαλαρώνει λίγο μπας και χαλαρώσει ο καιρός και πάμε καμιά βολτούλα σε καμιά ωραία τοποθεσία..

Gandalf

tai
16/11/2005, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Μακάρι ρε παίδες, να είχα λίγο χρόνο να έβαζα και τα δερμάτινα και να την έκανα ενα Σ/Κ με μηχανή ,αλλά οι ευθύνες (και οχι η εργασία) αφήνει μηδαμινό χρόνο για αυτό.... σε σημείο να έχω να πάω εκδρομή με την μηχανή απο την άνοιξη... τι να λέμε τώρα...

Αίντε να δούμε τον Δεκέμβρη που ο τομέας , χαλαρώνει λίγο μπας και χαλαρώσει ο καιρός και πάμε καμιά βολτούλα σε καμιά ωραία τοποθεσία..

Gandalf
Να δούμε τι θα κάνεις τόσα λεφτά?
Αλλά ξέχασα
Για την δόξα πασχίζεις ε?
:lol: :lol:

Runner Ducati
16/11/2005, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Εσύ Πάνο....

Έχεις αρχίσει και χρηματοδοτείς φίλε μου , την επέκταση του Μπακάκου , με τα οικόπεδα που έχεις αγοράσει πρόσφατα, ...γερός να είσαι...:lol:

Gandalf

Οτι θες λες ρε φιλε.... ποια οικοπεδα??? εγω δεν εχω πεσει ακομα :lol: με μοτοσυκλετα... μμπρρρρρρ............

:beer:

STOYBI
16/11/2005, 20:02
Βραδυ Σαββατου συνηθως με το παπι μου καπου το 86-87 να τρεχω με λυσσα να προλαβω να δω στο Διαζωμα στην παραλιακη να λιωνουν τα RD 350 και εκεινο το ζευγαρι με το GSX το 750 Σουζα ολη την ευθεια πανω -- κατω λαο -- λαο να δουν τα ματια σας και να πλακωνουν οι μπατσοι με τα VOLVO με τα τεραστια καρουμπαλα και εμεις κρυμενοι εκει απο κατω στην ταβερνα να τους κανουμε πλακα..:rolleyes: Αληθεια την ΑΥΡΑ την θυμαται κανεις ???:wave2:

slaybas
17/11/2005, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Και πουρέψαμε και κοτέψαμε, και είναι και γαμώ!!!!! :winka:

εετσιι...!!!!!

Gandalf dr685sm
17/11/2005, 12:48
Τι λες ρε tai...μακάρι να μου μένε και κανά φράγκο.... πως φεύγουν τα γ..μενα έτσι;

Εδώ σου λέω θέλω λάστιχα, αλυσογράναζα, μπαταρία, και λάστιχο τσιμουχα στο μπροστά δεξί καλάμι και τα πάω πίσω , για να μαζέψω το 400-500αρι που προβλέπεται...

άστα...

Δόξα;.... τι είναι αυτό;... i do not know this word...

Gandalf

tai
17/11/2005, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Τι λες ρε tai...μακάρι να μου μένε και κανά φράγκο.... πως φεύγουν τα γ..μενα έτσι; σε έχουν φάει τα χαβιάρια και οι σαμπάνιες. :rotflmao:

Εδώ σου λέω θέλω λάστιχα, αλυσογράναζα, μπαταρία, και λάστιχο τσιμουχα στο μπροστά δεξί καλάμι και τα πάω πίσω , για να μαζέψω το 400-500αρι που προβλέπεται...

έλα ρε ! μισό νοίκι είναι, απο ένα διαμέρισμα! Τόσες πολυκατοικίες νοικιάζεις :rotflmao:
άστα...

Δόξα;.... τι είναι αυτό;... i do not know this word...

Gandalf αγάντα και κοντέβει το τέλος.( ότι τέλος προλάβουμε):rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
21/11/2005, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
ΠΑΠΙ ΡΕΚΤΙΦΙΕ 72 cc, 17 ΑΡΙ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ, ZEBRING ΕΞΑΤΜΙΣΗ,
ΒΟΛΤΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ,

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ, ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ.
ΣΟΥΖΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.

ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ

Η ΠΟΥΡΕΨΑΜΕ, Η ΚΟΤΕΨΑΜΕ



Η' ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ ΙΣΩΣ?

Tropeas
21/11/2005, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
ΠΑΠΙ ΡΕΚΤΙΦΙΕ 72 cc, 17 ΑΡΙ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ, ZEBRING ΕΞΑΤΜΙΣΗ,
ΒΟΛΤΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ,

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ, ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ.
ΣΟΥΖΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.

ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ

Η ΠΟΥΡΕΨΑΜΕ, Η ΚΟΤΕΨΑΜΕ


ΡΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ!!!

άιντε , εδω λέμε και φοράμε και εξοπλισμό και πηγαίνουμε προσεκτικά και , και , και ...

και πάλι είμαστε απροστατευτοι!

Να ευχαριστείτε τον Θεό , και την τύχη σας, και να μην νοσταλγείτε τις τότε εποχες για το μυαλό που δεν είχατε!!! :a019: :a41: :a56:

STOYBI
22/11/2005, 14:41
zoropatra
Η' ΒΑΛΑΤΕ ΜΥΑΛΟ ΙΣΩΣ?


Και απο κατω η υπογραφη σου...


zoropatra

[QUOTE]

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ 200 ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΟΥΖΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ........
[/QUOTE :eyepop: :eyepop:

Μπορει να βαλαμε μυαλο ( εσυ δεν ξερω τι μπορει να εκανες στα 15 σου )

Αλλα και σε εσενα η υπογραφη σου αλλα μου δινει να καταλαβω...

:rolleyes:

caesarsk
22/11/2005, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.
ΠΑΠΙ ΡΕΚΤΙΦΙΕ 72 cc, 17 ΑΡΙ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ, ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ, ZEBRING ΕΞΑΤΜΙΣΗ,
ΒΟΛΤΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ,

ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ, ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ.
ΣΟΥΖΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ.

ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ

ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΤΑ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΧΑΖΙ ΤΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ

Η ΠΟΥΡΕΨΑΜΕ, Η ΚΟΤΕΨΑΜΕ

Με ένα τέτοιο αλλά με κράνος (της πλάκας μην νομίζεις τίποτε σοβαρό ταξίδεψα το 89 ΑΘΗΝΑ - ΠΥΡΓΟ - ΑΘΗΝΑ, Σάββατο μεσήμερί εώς Κυριακή βράδυ επιστροφή (ναι ταξίδεψα βράδυ με εξάβολτο στην ΕΘΝΙΚΗ), ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΕΙ