PDA

View Full Version : ΤΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;;;;;!!!!!!!!!!!



The Martian
07/11/2005, 14:49
Σήμερα, μετά απο 3 μήνες, πήγα πήρα την πινακίδα της μηχανής μου. Τι είναι αυτό το αίσχος ρε παίδια;;; Η πινακίδα είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!!! Χαλάει όλη η ομορφία της μηχανής με αυτο το πράγμα! Μπορούσε να γίνει ποίο μικρή, αλλά να έχει το ίδιο μέγεθος γραμμάτων! Πιστεύω οτι είναι και επικίνδυνη, ιδιαίτερα σε super sport μηχανάκια, η αντίσταση στον αέρα θα είναι πάρα πολύ μεγάλη και θα υπάρχει κίνδυνος να κοπεί και να προκαλέσει ατύχημα σε αυτον που ακολουθεί!!!

McGyver
07/11/2005, 14:52
Δεν πιστεύω να μη σου έδωσαν το βιβλιαράκι της Βέφας με συνταγές για ψητά του φούρνου!

Είναι ό,τι ακριβώς μας χρειαζόταν με τέτοια ταψιά...

Γ@μώ τα υπουργεία μου, γ@μώ!

el_hymador
07/11/2005, 16:04
AΙΣΧΟΣ!!! σε λιγο θα μας ζητανε και διπλωμα skipper για το πανι που θα εχουμε ως πινακιδα....αναλογικα θα επρεπε και στα αυτοκινητα να ειναι κανα μισο τετραγωνικο σε εμβαδον , να δουμε αν θα τους αρεσε...

ΙΠΠΕΑΣ
07/11/2005, 18:06
ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠAIΡΝΕΤΕ ΛΥΓΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ. :mad: :mad: :mad:


ΙΔΟΥ ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΠΑΝΩ ΣΕ "ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ" INNOVA 125cc με flaps και αερόφρενα. :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :cry:

Εκτος από χαπακωμένοι, είστε και γκαβοί εκεί στο υπουργείο :eyepop: :eyepop: :eyepop:

Η γραμματοσειρά των νέων πινακίδων, είναι σχεδόν διπλάσιου μεγέθους από τις γραμματοσειρές των υφιστάμενων πινακίδων. Κοιτάξτε το Χ στη πινακίδα, είναι μεγαλύτερο στο ύψος και από το πίσω φανάρι του innova.


:hypnotize


27629

manos426f
07/11/2005, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΠAIΡΝΕΤΕ ΛΥΓΜΕΝΑ ΧΑΠΙΑ. :mad: :mad: :mad:


ΙΔΟΥ ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΠΑΝΩ ΣΕ "ΑΕΡΟΣΚΑΦΟΣ" INNOVA 125cc με flaps και αερόφρενα. :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :cry:

Εκτος από χαπακωμένοι, είστε και γκαβοί εκεί στο υπουργείο :eyepop: :eyepop: :eyepop:


Ωρε χαλι,ελπιζω να μην τους ερθει καμια φαεινη ιδεα να αντικατασταθουν ΟΛΕΣ οι πινακιδες σταδιακα γιατι τη γαμ...με ολοι μαζι...!!!

Η γραμματοσειρά των νέων πινακίδων, είναι σχεδόν διπλάσιου μεγέθους από τις γραμματοσειρές των υφιστάμενων πινακίδων. Κοιτάξτε το Χ στη πινακίδα, είναι μεγαλύτερο στο ύψος και από το πίσω φανάρι του innova.


:hypnotize

AFTER
07/11/2005, 18:19
Οπως εχω ηδη γραψει σε αυτο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=13743&highlight=%F4%E1%F8%E9%E1) το θρεντ, η κατασταση ειναι γελοια!

Θα μπορουσε καλιστα αυτο το GR και το σημα του υπουργιου να πανε απο κατω απο τα γραμματα ωστε να εχει μικροτερο πλατος!

Τελικα θα ηθελα να ηξερα για τι ακριβως τους εχουμε να μας κυβερνανε(χεστηκα εαν ο νομος ειναι Ευρωπαικος)!
Για ποιον φτιαχνουμε τον κοσμο μας ετσι

''ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ''

ΙΠΠΕΑΣ
07/11/2005, 19:03
Σβήστε το παρακαλώ.

Kostas NL
07/11/2005, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Οπως εχω ηδη γραψει σε αυτο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=13743&highlight=%F4%E1%F8%E9%E1) το θρεντ, η κατασταση ειναι γελοια!

Θα μπορουσε καλιστα αυτο το GR και το σημα του υπουργιου να πανε απο κατω απο τα γραμματα ωστε να εχει μικροτερο πλατος!

Τελικα θα ηθελα να ηξερα για τι ακριβως τους εχουμε να μας κυβερνανε(χεστηκα εαν ο νομος ειναι Ευρωπαικος)!
Για ποιον φτιαχνουμε τον κοσμο μας ετσι

''ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ''

Συνάδελφοι...

Ο νόμος μπορεί να είναι Ευρωπαικός, αλλά εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον οι πινακίδες είναι οι μισές σε μέγεθος.

AFTER
07/11/2005, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Kostas NL
Συνάδελφοι...

Ο νόμος μπορεί να είναι Ευρωπαικός, αλλά εδώ στην Ολλανδία τουλάχιστον οι πινακίδες είναι οι μισές σε μέγεθος.


Ασ'τα φιλε, εχουμε γινει η πουτ@ν@ της Ευρωπης εδω!
Οτι πει η Ευρωπη εμεις πρεπει σαν μαστουρωμενοι να το κανουμε!
Σαν τα σκυλια που τρεχουμε να μαζεψουμε τα ψιχουλα!

Στην Ιταλια που εμενα εχουνε και εκει ανθρωπινες πινακιδες!

Ειδα παλι αποψε ενα 1200gs με μια πινακιδα τερας, εμοιαζε σαν κοινουμενη πινακιδα που εγραφε περιοχες δημων.

Και παλι:ηθελα να'ξερα για ποιον φτιαχνεται ο κοσμος γυρω μας, για τους Αρειανους? :mad:
ΑΙΣΧΟΣ ΓΑΜΩΤΙ ΜΟΥ, ΑΙΣΧΟΣ!! :mad: :mad:

periklisk
07/11/2005, 23:29
τρεις τον κλαίγανε καβάλα σε μια βέσπα:eyepop: