PDA

View Full Version : Autocad 04



rsp
08/11/2005, 08:26
εχει κανεις το users manual??

sonic22
08/11/2005, 08:56
exw to workshop manual to thes? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

to enxiridio litourgias tou autocad einai ena vivlio 700 selidwn (san egiklopedia) xwris to arxitektoniko sxedio...

kalitera agorase to...

pandos gia apla sxedia (mixanologika) boreis na agoraseis palioteris ekdosis "manual" (p.x tou autocad 2000) poli ftinotera

stin vasiki domi tous einai idia ara an thes na matheis sxedio sto autocad einai oti prepei

den jerw an voithisa..

:wave2: :beer: :beer: :wave2:

rsp
08/11/2005, 09:04
to workshop manual μπορω να το κανω download??

ναι βοηθησες ευχαριστω

Conos
08/11/2005, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
to workshop manual μπορω να το κανω download??

ναι βοηθησες ευχαριστω

Πόσο το βιάζεσαι ρε συ? Αν περιμένεις μέχρι το ΣΚ θα σου στείλω με το Νίκο που έρχεται κατα δώ ένα τόμο σα το κεφάλι σου! Τζάμπα θα τα σκάσεις αλλιώς?? :nono: :nono:

rsp
08/11/2005, 11:02
Nαι ρε βλαμμενε αν μπορεις στειλτο με το παπαρα, το θελει η μικρη και σου υποσχομαι να σου δινω το μηχανακι οσο θελεις!!

stavrogin
08/11/2005, 11:03
Aπο εμπειρια να σου πω πως το βιβλιο δυσκολα ειναι αξιοποιησιμο,λογο του ογκου του και του οτι πλατιαζει.
Η καλητερη λυση θα ηταν να σου δειξει καποιος,τα βασικα.Στο Αυτοcad υπαρχει και ενα εκτενεστατο help.

rsp
08/11/2005, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Aπο εμπειρια να σου πω πως το βιβλιο δυσκολα ειναι αξιοποιησιμο,λογο του ογκου του και του οτι πλατιαζει.
Η καλητερη λυση θα ηταν να σου δειξει καποιος,τα βασικα.Στο Αυτοcad υπαρχει και ενα εκτενεστατο help.

Ευχαριστω φιλε μου αλλα ειναι για την κοπελα μου, που ειναι επαγγελματιας στο χωρο.Το θελει για κατι λεπτομερειες..:confused: :confused:

Εγω δεν σκαμπαζει απο τετοια προγραμματα!:eyepop:

tifoefs
08/11/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ευχαριστω φιλε μου αλλα ειναι για την κοπελα μου, που ειναι επαγγελματιας στο χωρο.Το θελει για κατι λεπτομερειες..:confused: :confused:

Εγω δεν σκαμπαζει απο τετοια προγραμματα!:eyepop:

Κομπιουτεροαναλφαβητε !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

rsp
08/11/2005, 12:11
Εγω δεσει και λυσει μηχανακι, εγω οχι δεσει λυσει κομπιουτεριστικα που δεν δουλευει...ΟΥΓΚ:alien:

StarSailor
08/11/2005, 12:20
Υπάρχουν πολλά ebooks σχετικά με τη χρήση του Autocad (ηλεκτρονικές εκδόσεις βιβλίων που πουλιούνται στα βιβλιοπωλεία, ίδιο περιεχόμενο ακριβώς αλλά σε pdf μορφή) που μπορείς να κατεβάσεις τζαμπέ. Από emule, με torrents κτλ. Το κακό είναι ότι πρέπει να τα διαβάσεις στην οθόνη, το καλό ότι είναι τζάμπα (οκ κλεμμένα είναι :blush: ), δεν πιάνουν χώρο και ένα pdf μπορείς να το έχεις σε όσους υπολογιστές χρησιμοποιείς autocad χωρίς να χρειάζεται να κουβαλάς το βιβλίο των 1000+σελίδων μαζί σου

Conos
08/11/2005, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Nαι ρε βλαμμενε αν μπορεις στειλτο με το παπαρα, το θελει η μικρη και σου υποσχομαι να σου δινω το μηχανακι οσο θελεις!!

Είπα και γω...Θα σχεδιάσει τελάρα αυτός πρωινιάτικα??:hypnotize:uplate:

Έγινε θα στο στείλω!!
Όσο για το μηχανάκι δε μου παίρνεις κάνα καινούργιο γιατί με δανεικές βόλτες δε καλύπτομαι!





Επιτέλους το ξεφορτώθηκα!!:rotflmao::wave2:

Nik0s
08/11/2005, 12:42
Κάποιος υπολογίζει χωρίς τον ξενοδόχο μου
φαίνεται....

Δεν ξέρω αν μπορώ να το κουβαλήσω..

αν ψωνίσω ?? :smokin: :evil:

Εγώ τι κερδίζω ??

rsp
11/11/2005, 08:06
εσυ μικρε Νικολακη να κανεις αυτο που σου λενε...αλλιως θα σε αφηνουμε πισω οποτε τρως τα μουτρα σου στο χωμα...:lol: :lol: :lol: :lol: