PDA

View Full Version : Track-days στα Μέγαρα και προβλήματα



fazerakis
05/02/2016, 09:25
Προσοχή στο θέμα του κοστους θελει το θέμα με το ρεύμα αν χρησιμοποιειτε κουβέρτες.

Εχει επικρατήσει τελευταια να κλεινουν το ρεύμα στις πριζες της πιστας (και καλά εχει προβλημα) και να έρχεται "κουμπαρος" με φορτηγο και γεννητρια και να το πουλαει €15 επιπλέον της συμμετοχής.
Καλο θα ήταν να το διευκρινίζετε με τον διοργανωτή πριν πατε.

TokTok
17/02/2016, 14:04
Προσοχή στο θέμα του κοστους θελει το θέμα με το ρεύμα αν χρησιμοποιειτε κουβέρτες.

Εχει επικρατήσει τελευταια να κλεινουν το ρεύμα στις πριζες της πιστας (και καλά εχει προβλημα) και να έρχεται "κουμπαρος" με φορτηγο και γεννητρια και να το πουλαει €15 επιπλέον της συμμετοχής.
Καλο θα ήταν να το διευκρινίζετε με τον διοργανωτή πριν πατε.

...υπάρχει άτομο που θα έδινε χρήματα για τέτοια περίπτωση?? .....

Όταν δεν δουλεύει η πρίζα το αναφέρεις στον διοργανωτή και είναι υπεύθυνος να αποκαταστήσει την παροχή. Να πάει να τραβήξει ρεύμα απο τον υποσταθμό...προβλημά του..

fazerakis
19/02/2016, 08:22
...υπάρχει άτομο που θα έδινε χρήματα για τέτοια περίπτωση?? .....

Όταν δεν δουλεύει η πρίζα το αναφέρεις στον διοργανωτή και είναι υπεύθυνος να αποκαταστήσει την παροχή. Να πάει να τραβήξει ρεύμα απο τον υποσταθμό...προβλημά του..

Οχι απλα πληρώσαμε, εμεις και πολλοί άλλοι, αλλά η παροχή ρευματος δεν ήταν καν καλη, με διακοπές και χαμηλη τάση, με αποτέλεσμα φιλος να πεσει στον πρώτο γύρο απο μπροστινο (ακα κρύο λαστιχο).

Αλλα οπως ειπε ο Blade αυτή η κουβέντα παει αλλου... απλα δεν βρισκω το πού!

Dant3
19/02/2016, 10:49
Παιδια συγνωμη αλλα βρισκουν και τα κανουν.
Γιατι δε πατε ολοι μαζι να τους βρισετε εκει στη γραμματεια?
Η φερτε μια μπαλαντεζα και τραβηχτε κατευθειαν απο μεσα και αστο κουμπαρο να ψαχνεται.
Ειναι απαραδεκτοι σε πολλα επιπεδα...

sapila racing
19/02/2016, 11:16
Η πίστα δεν έχει ρεύμα ικανό να σηκώσει κουβέρτες, απ οτι ξέρω δανεικό ρεύμα έχει με οτι αυτό συνεπάγεται. ;)

Οποιος θέλει ανέσεις παει Σέρρες παίρνει και πιτς και ειναι άρχοντας.

panos_zip
19/02/2016, 11:42
Στεο τελευταίο μου τρακντει πήραμε μπαλαντέζα από τον κουμπάρο με 5 ευρώ μετά από παζάρι.
Δεν είναι λύση, αλλά από τα 15 είναι καλύτερα.

fazerakis
19/02/2016, 13:06
Παιδια συγνωμη αλλα βρισκουν και τα κανουν.
Γιατι δε πατε ολοι μαζι να τους βρισετε εκει στη γραμματεια?
Η φερτε μια μπαλαντεζα και τραβηχτε κατευθειαν απο μεσα και αστο κουμπαρο να ψαχνεται.
Ειναι απαραδεκτοι σε πολλα επιπεδα...

Το ειχαμε κανει μια φορά αυτο και βρήκαμε την πριζα βγαλμενη σε ανύποπτο χρόνο


Στεο τελευταίο μου τρακντει πήραμε μπαλαντέζα από τον κουμπάρο με 5 ευρώ μετά από παζάρι.
Δεν είναι λύση, αλλά από τα 15 είναι καλύτερα.

Το παζαρι παιζει στανταρ. Εμεις μεχρι τα 10 το κατεβασαμε. Εσεις μαγκιά

Παντως αυτο δεν αλλάζει το γεγονος οτι ειναι μεγαλο προβλημα για οσους κατεβαινουν οργανωμενα για TD.

Παλια μια χαρά τις σηκωνε το συστημα τις κουβέρτες. Ειδικά τωρα που οι καινουριες κουβέρτες ειναι χαμηλοτερων watt θα επρεπε να ειναι καλυτερα.

Αποψη μου ειναι οτι κατεβαινει ο γενικος γιατι καποιος δεν θέλει πια να πληρώνει τον λογαριασμο και πέρασε το εξοδο στον χρήστη... απλά πραγματα.