PDA

View Full Version : Δεν μ αφηνει η γυναικα μου



thunder ace
19/02/2016, 11:53
Γεια σας ρεμαλια.Προχθες συζηταγα με την γυναικα μου:λοιπον γυναικα(λεω)σκεφτωμαι να πουλησω τη μηχανη,ξερω δεν θα πιασει πολλα,αλλα ενα παπακι θα το αγορασω, να βολευτω και οταν ορθοποδησουμε(Οικονομικα) περνουμε αλλο.Μη τολμησεις μου λεει,αστην εκει που ειναι,η μηχανη δεν πουλιεται.Τοχετε ξανακουσει;

kostas777
19/02/2016, 11:55
Ναι, φίλη μου για τον άντρα της, που τον παρακινεί να πάει και για track day.

GFawkes
19/02/2016, 11:56
Ειναι εξυπνη γυναικα


καταλαβε οτι θα την γ@#$$σεις στη γκρινια μετα.....

''ΤΟ ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΕΙΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙΝ''

Tycho Moon
19/02/2016, 11:57
Ευτυχώς, ναι! :D

spyrakos35
19/02/2016, 11:58
Ειναι εξυπνη γυναικα


καταλαβε οτι θα την γ@#$$σεις στη γκρινια μετα.....

''ΤΟ ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΕΙΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ ΘΕΡΑΠΕΥΕΙΝ''

ή απλα γκρινιαζει γιατι πρεπει να γκρινιαξει

:lol:

mariza
19/02/2016, 12:01
+1000 :beer: :beer: στην γυναίκα σου !!!!

daz
19/02/2016, 12:07
Γιατί σου φαίνεται περίεργο? Αντιδρά με τον ίδιο τρόπο που θα αντιδρούσε αν της έλεγες "θα πουλήσω τη μηχανή και θα πάρω άλλη".
Απλά βλέπει λίγο πιο μπροστά!

devil's animal
19/02/2016, 12:10
Γεια σας ρεμαλια.Προχθες συζηταγα με την γυναικα μου:λοιπον γυναικα(λεω)σκεφτωμαι να πουλησω τη μηχανη,ξερω δεν θα πιασει πολλα,αλλα ενα παπακι θα το αγορασω, να βολευτω και οταν ορθοποδησουμε(Οικονομικα) περνουμε αλλο.Μη τολμησεις μου λεει,αστην εκει που ειναι,η μηχανη δεν πουλιεται.Τοχετε ξανακουσει;


το'χει παιξει στοιχημα με τον γειτονα και δεν θελει να χασει το χρημα...:lol:

:beer:



Ναι, φίλη μου για τον άντρα της, που τον παρακινεί να πάει και για track day.


ειναι λιγο υποπτο το οτι θελει να τον διωξει απ'το σπιτι και να λειπει για καμποσες ωρες...:a13:

RaGe_Raptor
19/02/2016, 12:15
Είστε μαλάκες :rotflmao:

Bladerunner
19/02/2016, 12:16
Έχω και μάρτυρες για το παρακάτω περιστατικό...

Η πεθερά μου στην πίστα των Σερρών, μου λέει:

"Σε αυτή τη στροφή, (εννοούσε την Κ10), γιατί κόβεις τόσο πολύ;

Η ίδια, σε οικογενειακό τραπέζι όταν μου την πέσανε οι συγγενείς ότι δεν είναι χόμπι αυτό για οικογενειάρχες ανθρώπους.

"Μια χαρά χόμπι είναι. Θα ήταν καλύτερα αν ήταν χαρτοπαίκτης ή του ποδόγυρου;"

Η κόρη της, και γυναίκα μου, στον κάμπο της Λάρισας κατεβαίνοντας με το R1 από Σέρρες στην Αθήνα.

"Δεν το ανοίγεις λίγο; Πότε θα φτάσουμε;" (Είχα κόψει στα 170-180 γιατί είχε παραπονεθεί ότι κουνάει το κράνος της στα πολλά)

Έχω σταθεί πολύ τυχερός και έχουμε ευχαριστηθεί μηχανάκι με την Σούλα.

Πολλές-πολλές ιστορίες...

kostas777
19/02/2016, 12:17
ειναι λιγο υποπτο το οτι θελει να τον διωξει απ'το σπιτι και να λειπει για καμποσες ωρες...:a13:

Υπάρχουν γυναίκες που είναι πιο μηχανόβιες από μερικούς από εμάς, όσο κι αν σας φαίνεται απίστευτο κάτι τέτοιο. ;)

devil's animal
19/02/2016, 12:19
Υπάρχουν γυναίκες που είναι πιο μηχανόβιες από μερικούς από εμάς, όσο κι αν σας φαίνεται απίστευτο κάτι τέτοιο. ;)

ναι ρε μαν, πλακα εκανα...
:beer::beer:

thunder ace
19/02/2016, 12:20
Έχω και μάρτυρες για το παρακάτω περιστατικό...

Η πεθερά μου στην πίστα των Σερρών, μου λέει:

"Σε αυτή τη στροφή, (εννοούσε την Κ10), γιατί κόβεις τόσο πολύ;

Η ίδια, σε οικογενειακό τραπέζι όταν μου την πέσανε οι συγγενείς ότι δεν είναι χόμπι αυτό για οικογενειάρχες ανθρώπους.

"Μια χαρά χόμπι είναι. Θα ήταν καλύτερα αν ήταν χαρτοπαίκτης ή του ποδόγυρου;"

Η κόρη της, και γυναίκα μου, στον κάμπο της Λάρισας κατεβαίνοντας με το R1 από Σέρρες στην Αθήνα.

"Δεν το ανοίγεις λίγο; Πότε θα φτάσουμε;" (Είχα κόψει στα 170-180 γιατί είχε παραπονεθεί ότι κουνάει το κράνος της στα πολλά)

Έχω σταθεί πολύ τυχερός και έχουμε ευχαριστηθεί μηχανάκι με την Σούλα.

Πολλές-πολλές ιστορίες...
Με το R1 απο Σερρες Αθηνα;σε αγαπαει.

RaGe_Raptor
19/02/2016, 12:21
Η γυναίκα μου:
"Πούλα το GSXR να πάρουμε βεστρόμ να το χαιρόμαστε και οι 2"
Εγώ:
"Πας καλά !!!!;;;; :a21:"

Είναι λίγο ψηλή για ss κι από τότε που ήρθε η κόρη μας δεν έχει ξανά ανέβει :a25:

byron
19/02/2016, 12:22
Η πεθερά μου στην πίστα των Σερρών, μου λέει:

"Σε αυτή τη στροφή, (εννοούσε την Κ10), γιατί κόβεις τόσο πολύ;



Νταξ...ευγενέστατη η πεθερά.
Κουλό μας βγήκε το παιδί, και πως θα του το πούμε θα σκέφτηκε. :lol:

teogtp
19/02/2016, 12:23
Η γυναίκα μου:
"Πούλα το GSXR να πάρουμε βεστρόμ να το χαιρόμαστε και οι 2"
Εγώ:
"Πας καλά !!!!;;;; :a21:"

Είναι λίγο ψηλή για ss κι από τότε που ήρθε η κόρη μας δεν έχει ξανά ανέβει :a25:

Ντιν ντιν ντιν ......
Για ποιόν χτυπάει η καμπανα;
:D

LogOutGoRide
19/02/2016, 12:28
Η δικιά μου. Παρόλες της δυσκολίες, ποτέ μα ποτέ δεν τόλμησε να πει κουβέντα για την μηχανή. Τα μόνα που λέει είναι, "πάλι για την μηχανή;" και "εγώ πότε θα ανέβω για βόλτα;"
Ξέρει κατά βάθος ότι αν χρειαστεί να πουληθεί, θα βρω άλλη γυναίκα σύντομα.

RaGe_Raptor
19/02/2016, 12:29
Ντιν ντιν ντιν ......
Για ποιόν χτυπάει η καμπανα;
:D

Για ποιον ρε;

Αυτά έχουν ξεκαθαριστεί και δε σηκώνουν περαιτέρω συζήτηση. :D

thunder ace
19/02/2016, 12:33
ΕΔΩ ειναι η πουστια(αν υπαρχη πουστια):αν πουλησω το thunderace ,ξερει οτι εχω τρελλα και γουσταρω καποιο ακομα πιο sport.Aς πουμε GSXR.Τρελη ειναι να αφησει την σελαρα του thunder για το τουβλακι του GSXR;Αλλα η αληθεια ειναι πικρη:ξερει οτι τα οικονομικα δεν επιτρεπουν αγορα SS ,οποτε κατσε με το thunder γιατι σε βλεπω να μαραζωνεις.Αυτα.

LogOutGoRide
19/02/2016, 12:34
Να την ακούς και να την αγαπάς

DrEvil
19/02/2016, 12:46
Μπουνταλαδες ρπστμ....

Σου δινει λιγο λασκο στο χαλιναρι, απλα.
:p



(Να τις χαιρεστε κι να τις αγαπατε. Κι μονο οτι σας θελουν να περνατε καλα με το μηχανακι σας, ειναι αποδειξη της δικης τους αγαπης προς εσας.)

mariza
19/02/2016, 13:09
Συζήτηση με τον άντρα μου...
-Αύριο έχει track day στα μέγαρα,πάμε?
-Τιιιιι track day?? Πωωω έχω ραντεβού κομμωτήριο το πρωι! (Σηκώνω τηλ. και παίρνω την κομμώτρια) Ελα,αύριο δεν μπορώ να έρθω μου έτυχε κάτι σοβαρο!
-Γιατί το ακύρωσες, δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα συμμετάσχω
-Αυριο πάμε Μέγαρα τέλος!!!Θα κάνεις track day!!

Κάθε φορά που ο άντρας μου κάνει track day πάντα είμαι μαζι του γιατι απολαμβάνω αυτές τις μέρες σαν μικρό παιδι!
Είμαι εκεί για να τον φροντίζω,να τον βοηθάω στην ετοιμασία και φυσικά για να φροντίζω κάθε φορά πριν μπει να είναι ολα στην εντέλεια!
Εχω εξοικειωθεί μετά απο τόσα χρόνια τόσο πολυ που μια μέρα πρίν πάμε πίστα το μόνο που χρειάζεται να κάνει ο άντρας μου είναι να φορτώσει την μηχανή στο τρέιλερ,όλα τα υπόλοιπα τα ετοιμάζω εγω.
Να διευκρινίσω πως είμαι στο πλευρο του γιατι ειναι κάτι που μου αρέσει,λατρεύω τις μηχανές (και φυσικά ειναι ο άνθρωπος που με έκανε να τις λατρέψω) και με χαροποιεί απίστευτα κάθε φορά που παμε σε track day πόσο χαρούμενος είναι.
Και αυτο που με χαροποιει ακόμα περισσότερο ειναι πως όταν του είπα οτι θέλω και εγω μηχανη και να κάνω και εγω κάποια στιγμή έστω ενα ολόδικό μου track day έκανε και συνεχίζει να κάνει τα αδύνατα - δυνατά για να πραγματοποιηθεί το όνειρό μου!
Η πλάκα είναι οτι ολα τα παιδιά που ειναι εκεί και γνωρίζουμε κατά καιρους απορουν πώς μια κοπέλα αντέχει τόσες ώρες στην πίστα,χωρίς να παραπονιέται και να της αρέσει κ όλας.

Μικe777
19/02/2016, 13:13
Να την ακούς και να την αγαπάς
+1000 κι αυτην και το thunder..
εισαι ευλογημενος..;)

spyrakos35
19/02/2016, 13:15
Συζήτηση με τον άντρα μου...
-Αύριο έχει track day στα μέγαρα,πάμε?
-Τιιιιι track day?? Πωωω έχω ραντεβού κομμωτήριο το πρωι! (Σηκώνω τηλ. και παίρνω την κομμώτρια) Ελα,αύριο δεν μπορώ να έρθω μου έτυχε κάτι σοβαρο!
-Γιατί το ακύρωσες, δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα συμμετάσχω
-Αυριο πάμε Μέγαρα τέλος!!!Θα κάνεις track day!!

Κάθε φορά που ο άντρας μου κάνει track day πάντα είμαι μαζι του γιατι απολαμβάνω αυτές τις μέρες σαν μικρό παιδι!
Είμαι εκεί για να τον φροντίζω,να τον βοηθάω στην ετοιμασία και φυσικά για να φροντίζω κάθε φορά πριν μπει να είναι ολα στην εντέλεια!
Εχω εξοικειωθεί μετά απο τόσα χρόνια τόσο πολυ που μια μέρα πρίν πάμε πίστα το μόνο που χρειάζεται να κάνει ο άντρας μου είναι να φορτώσει την μηχανή στο τρέιλερ,όλα τα υπόλοιπα τα ετοιμάζω εγω.
Να διευκρινίσω πως είμαι στο πλευρο του γιατι ειναι κάτι που μου αρέσει,λατρεύω τις μηχανές (και φυσικά ειναι ο άνθρωπος που με έκανε να τις λατρέψω) και με χαροποιεί απίστευτα κάθε φορά που παμε σε track day πόσο χαρούμενος είναι.
Και αυτο που με χαροποιει ακόμα περισσότερο ειναι πως όταν του είπα οτι θέλω και εγω μηχανη και να κάνω και εγω κάποια στιγμή έστω ενα ολόδικό μου track day έκανε και συνεχίζει να κάνει τα αδύνατα - δυνατά για να πραγματοποιηθεί το όνειρό μου!
Η πλάκα είναι οτι ολα τα παιδιά που ειναι εκεί και γνωρίζουμε κατά καιρους απορουν πώς μια κοπέλα αντέχει τόσες ώρες στην πίστα,χωρίς να παραπονιέται και να της αρέσει κ όλας.

Andrianna & Cassey Stoner, Greek Edition

:lol:

mariza
19/02/2016, 13:19
Andrianna & Cassey Stoner, Greek Edition

:lol:




:lol::beer:

DoctoR_k6
19/02/2016, 13:24
ΕΔΩ ειναι η πουστια(αν υπαρχη πουστια):αν πουλησω το thunderace ,ξερει οτι εχω τρελλα και γουσταρω καποιο ακομα πιο sport.Aς πουμε GSXR.Τρελη ειναι να αφησει την σελαρα του thunder για το τουβλακι του GSXR;Αλλα η αληθεια ειναι πικρη:ξερει οτι τα οικονομικα δεν επιτρεπουν αγορα SS ,οποτε κατσε με το thunder γιατι σε βλεπω να μαραζωνεις.Αυτα.

Βαλτην για ενα βολτακι σε ενα gixxer κ θα το θελει ακομα περισσοτερο το thunderace...(Θα σου πει ασε μην κανει καμια μ@λακια).

Εμενα το gixχer πλεον δε βλεπω να το ξανακαβαλει(Αρκετα ταξιδια Αθηνα-Γιαννενα)...μονο ο δικος μου κωλος!!
Παμε για κανα ληστη πλεον ωστε να μετακινουμαστε καλυτερα σε μαγαλυτερες βολτες...

gior-gos
19/02/2016, 13:41
Πισω απο καθε μεγαλο ανδρα κρυβεται μια σπουδαια γυναικα

Πισω απο καθε μεγαλο μηχανοβιο κρυβεται μια μηχανοβια γυναικα :a024:

:lol:

thunder ace
19/02/2016, 13:43
Πισω απο καθε μεγαλο μηχανοβιο κρυβεται μια μηχανοβια γυναικα :a024:

:lol:

Αρχηγε τι ειπες τωρα!!!!!!!!ΕΓΡΑΨΕΣ(με συμφερει κιολας)

HelenKoR
19/02/2016, 13:44
Πισω απο καθε μεγαλο μηχανοβιο κρυβεται μια μηχανοβια γυναικα :a024:

:lol:

...και του κάνει νόημα να πάνε πιο γρήγορα :lol:

mariza
19/02/2016, 13:58
...και του κάνει νόημα να πάνε πιο γρήγορα :lol:


:beer::vroum:

bulmont
19/02/2016, 13:58
Kι' εμείς με την γυναίκα μου όταν ταξιδεύουμε μαζί, με την
μοτοσυκλέττα ..........................................

















































.....πηγαίνω εγώ, κι' αυτή ακολουθεί με το αυτοκίνητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teogtp
19/02/2016, 14:04
Kι' εμείς με την γυναίκα μου όταν ταξιδεύουμε μαζί, με την
μοτοσυκλέττα ..........................................

















































.....πηγαίνω εγώ, κι' αυτή ακολουθεί με το αυτοκίνητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εφόσον σε φτάνει, εισαι κουλο σαλιγκάρι. ......

GFawkes
19/02/2016, 14:06
Συζήτηση με τον άντρα μου...
-Αύριο έχει track day στα μέγαρα,πάμε?
-Τιιιιι track day?? Πωωω έχω ραντεβού κομμωτήριο το πρωι! (Σηκώνω τηλ. και παίρνω την κομμώτρια) Ελα,αύριο δεν μπορώ να έρθω μου έτυχε κάτι σοβαρο!
-Γιατί το ακύρωσες, δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα συμμετάσχω
-Αυριο πάμε Μέγαρα τέλος!!!Θα κάνεις track day!!

Κάθε φορά που ο άντρας μου κάνει track day πάντα είμαι μαζι του γιατι απολαμβάνω αυτές τις μέρες σαν μικρό παιδι!
Είμαι εκεί για να τον φροντίζω,να τον βοηθάω στην ετοιμασία και φυσικά για να φροντίζω κάθε φορά πριν μπει να είναι ολα στην εντέλεια!
Εχω εξοικειωθεί μετά απο τόσα χρόνια τόσο πολυ που μια μέρα πρίν πάμε πίστα το μόνο που χρειάζεται να κάνει ο άντρας μου είναι να φορτώσει την μηχανή στο τρέιλερ,όλα τα υπόλοιπα τα ετοιμάζω εγω.
Να διευκρινίσω πως είμαι στο πλευρο του γιατι ειναι κάτι που μου αρέσει,λατρεύω τις μηχανές (και φυσικά ειναι ο άνθρωπος που με έκανε να τις λατρέψω) και με χαροποιεί απίστευτα κάθε φορά που παμε σε track day πόσο χαρούμενος είναι.
Και αυτο που με χαροποιει ακόμα περισσότερο ειναι πως όταν του είπα οτι θέλω και εγω μηχανη και να κάνω και εγω κάποια στιγμή έστω ενα ολόδικό μου track day έκανε και συνεχίζει να κάνει τα αδύνατα - δυνατά για να πραγματοποιηθεί το όνειρό μου!
Η πλάκα είναι οτι ολα τα παιδιά που ειναι εκεί και γνωρίζουμε κατά καιρους απορουν πώς μια κοπέλα αντέχει τόσες ώρες στην πίστα,χωρίς να παραπονιέται και να της αρέσει κ όλας.

μηπως εχεις αδερφη ή σχετικες φιλες;
κατα προτιμηση κ 90-60-90
:a18:

SHOOTER045
19/02/2016, 14:06
Πολλές :beer: στην συμβία του θαντερ

mariza
19/02/2016, 14:10
μηπως εχεις αδερφη ή σχετικες φιλες;
κατα προτιμηση κ 90-60-90
:a18:


Λυπάμαι αλλα οχι :rotflmao::rotflmao:
:beer::beer:

GFawkes
19/02/2016, 14:11
Λυπάμαι αλλα οχι :rotflmao::rotflmao:
:beer::beer:
150/160/200
ολες δλδ....

μαντρα κανονικη δλδ!!

Bladerunner
19/02/2016, 14:12
Kι' εμείς με την γυναίκα μου όταν ταξιδεύουμε μαζί, με την
μοτοσυκλέττα ..........................................

.....πηγαίνω εγώ, κι' αυτή ακολουθεί με το αυτοκίνητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Αν της ανοίγεις δρόμο αναγκάζοντας τις αριστερές κορίνες να μαζευτούν...
Αν έχεις το νου σου για μπλόκα με ραντάρ και την ειδοποιείς...
Αν όταν σταματάς για βενζίνη χρειάζεται μετά να πηγαίνεις με 250+ για να την προλάβεις...

Μια χαρά πιάνεται!

thunder ace
19/02/2016, 14:12
ευχαριστω 0ΛΟΥΣ και ΟΛΕς για τα καλα σας λογια(παντως αν ειχα φραγκα GSXR θα επερνα:evil:)

thunder ace
19/02/2016, 14:14
ρεμαλια ...παω για υπνο....τα λεμε το απογευμα.

GFawkes
19/02/2016, 14:15
ευχαριστω 0ΛΟΥΣ και ΟΛΕς για τα καλα σας λογια(παντως αν ειχα φραγκα GSXR θα επερνα:evil:)

Εγω -αν υπηρχαν- θα επαιρνα τις φιλες της Μαριζας....
;)

mariza
19/02/2016, 14:16
150/160/200
ολες δλδ....

μαντρα κανονικη δλδ!!



Ουυυυ και λίγα λές..... :a2::giggle:

mariza
19/02/2016, 14:19
Εγω -αν υπηρχαν- θα επαιρνα τις φιλες της Μαριζας....
;)



Αυτές τις ρώτησες?????? :lol:

GFawkes
19/02/2016, 14:20
Αυτές τις ρώτησες?????? :lol:

Με 150/160/200 ΔΕΝ ΘΕΛΩ :uplate:

Ζεύκας
19/02/2016, 14:22
Η γυναίκα μου:
"Πούλα το GSXR να πάρουμε βεστρόμ να το χαιρόμαστε και οι 2"
Εγώ:
"Πας καλά !!!!;;;; :a21:"

Είναι λίγο ψηλή για ss κι από τότε που ήρθε η κόρη μας δεν έχει ξανά ανέβει :a25:

αρχηγός :beer:

Ζεύκας
19/02/2016, 14:23
Συζήτηση με τον άντρα μου...
-Αύριο έχει track day στα μέγαρα,πάμε?
-Τιιιιι track day?? Πωωω έχω ραντεβού κομμωτήριο το πρωι! (Σηκώνω τηλ. και παίρνω την κομμώτρια) Ελα,αύριο δεν μπορώ να έρθω μου έτυχε κάτι σοβαρο!
-Γιατί το ακύρωσες, δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα συμμετάσχω
-Αυριο πάμε Μέγαρα τέλος!!!Θα κάνεις track day!!

Κάθε φορά που ο άντρας μου κάνει track day πάντα είμαι μαζι του γιατι απολαμβάνω αυτές τις μέρες σαν μικρό παιδι!
Είμαι εκεί για να τον φροντίζω,να τον βοηθάω στην ετοιμασία και φυσικά για να φροντίζω κάθε φορά πριν μπει να είναι ολα στην εντέλεια!
Εχω εξοικειωθεί μετά απο τόσα χρόνια τόσο πολυ που μια μέρα πρίν πάμε πίστα το μόνο που χρειάζεται να κάνει ο άντρας μου είναι να φορτώσει την μηχανή στο τρέιλερ,όλα τα υπόλοιπα τα ετοιμάζω εγω.
Να διευκρινίσω πως είμαι στο πλευρο του γιατι ειναι κάτι που μου αρέσει,λατρεύω τις μηχανές (και φυσικά ειναι ο άνθρωπος που με έκανε να τις λατρέψω) και με χαροποιεί απίστευτα κάθε φορά που παμε σε track day πόσο χαρούμενος είναι.
Και αυτο που με χαροποιει ακόμα περισσότερο ειναι πως όταν του είπα οτι θέλω και εγω μηχανη και να κάνω και εγω κάποια στιγμή έστω ενα ολόδικό μου track day έκανε και συνεχίζει να κάνει τα αδύνατα - δυνατά για να πραγματοποιηθεί το όνειρό μου!
Η πλάκα είναι οτι ολα τα παιδιά που ειναι εκεί και γνωρίζουμε κατά καιρους απορουν πώς μια κοπέλα αντέχει τόσες ώρες στην πίστα,χωρίς να παραπονιέται και να της αρέσει κ όλας.

Μπράβο σου που το χαίρεσαι και το ζεις. Τυχερό το παλικάρι :beer:

mariza
19/02/2016, 14:23
Με 150/160/200 ΔΕΝ ΘΕΛΩ :uplate:


:rotflmao::rotflmao:

teogtp
19/02/2016, 14:23
Με 150/160/200 ΔΕΝ ΘΕΛΩ :uplate:

Εσυ ρε δεν παραπονιέσαι για το απαράδεκτο γηπεδο που επαιξες μπαλα;
Ε....παιξε "μπαλα" σε καινούργιο. .....
:D

gior-gos
19/02/2016, 14:23
...και του κάνει νόημα να πάνε πιο γρήγορα :lol:

Αυτη η βελτιωμενη version μ αρεσει καλυτερα! :beer:

GFawkes
19/02/2016, 14:25
Εσυ ρε δεν παραπονιέσαι για το απαράδεκτο γηπεδο που επαιξες μπαλα;
Ε....παιξε "μπαλα" σε καινούργιο. .....
:D

της στραβης η τριχες της φταινε.....

μια χαρα ηταν το γηπεδο......για φυτεμα
\

Υ.Γ.

Αλλο να "παιξω" σε αλλο γηπεδο και αλλο να "μπαζωσω" ρε καφετζη....

mariza
19/02/2016, 14:37
της στραβης η τριχες της φταινε.....

μια χαρα ηταν το γηπεδο......για φυτεμα
\

Υ.Γ.


Αλλο να "παιξω" σε αλλο γηπεδο και αλλο να "μπαζωσω" ρε καφετζη....



Εντάξει ρε φίλε χοντρές είναι,οχι άσχημες...
Θα κανουνε λίγο διατροφούλα,θα πάνε και κανα γυμναστήριο θα στις κάνω εγω στυλάκι!!
Μην παραομορφύνουνε μετα και δεν σε θέλουνε φοβάμαι :smokin:

Μανολης67
19/02/2016, 14:37
Γεια σας ρεμαλια.Προχθες συζηταγα με την γυναικα μου:λοιπον γυναικα(λεω)σκεφτωμαι να πουλησω τη μηχανη,ξερω δεν θα πιασει πολλα,αλλα ενα παπακι θα το αγορασω, να βολευτω και οταν ορθοποδησουμε(Οικονομικα) περνουμε αλλο.Μη τολμησεις μου λεει,αστην εκει που ειναι,η μηχανη δεν πουλιεται.Τοχετε ξανακουσει;

Εγω από την ανάποδη,
Δηλαδή μην τολμήσεις της αλλαξομηχανές
Χωρια που θέλω και δευτερο μηχανακι, για μονοπάτια.

GFawkes
19/02/2016, 14:48
Εντάξει ρε φίλε χοντρές είναι,οχι άσχημες...
Θα κανουνε λίγο διατροφούλα,θα πάνε και κανα γυμναστήριο θα στις κάνω εγω στυλάκι!!
Μην παραομορφύνουνε μετα και δεν σε θέλουνε φοβάμαι :smokin:

Eτσι οπως τα ακουω....


στο αμπελαλε θα με ψαχνουν!!!
:wave2:

teogtp
19/02/2016, 14:51
:owned::owned:
Εντάξει ρε φίλε χοντρές είναι,οχι άσχημες...
Θα κανουνε λίγο διατροφούλα,θα πάνε και κανα γυμναστήριο θα στις κάνω εγω στυλάκι!!
Μην παραομορφύνουνε μετα και δεν σε θέλουνε φοβάμαι :smokin:


Ωωωωωω!!!!!:owned:

SHOOTER045
19/02/2016, 14:59
Εντάξει ρε φίλε χοντρές είναι,οχι άσχημες...
Θα κανουνε λίγο διατροφούλα,θα πάνε και κανα γυμναστήριο θα στις κάνω εγω στυλάκι!!
Μην παραομορφύνουνε μετα και δεν σε θέλουνε φοβάμαι :smokin:

Ιιιιιιιιιιιιιι
Τι είπεεεεεεεεεε

GFawkes
19/02/2016, 15:07
Ωωωωωω!!!!!:owned:
Προσοχη στην πολλαπλη χρηση του ΘΑ....
...
Θα κανουνε λίγο διατροφούλα,θα πάνε και κανα γυμναστήριο θα στις κάνω εγω στυλάκι!!


μεχρι να γινουν αυτα λοιπον Θα τις παραχωρησω στον φιλο Τεο, που ΘΑ κανει αυτο που πρεπει και ΘΑ γινει κομμαντο!!
:D

theofilos888
19/02/2016, 16:34
Εμενα η γυναικα μου, μου τη λεει οταν παμε αργα. Κ οχι δε με αφηνει να πουλησω το 1000. Τα αλλα δεν την ενδιαφερουν.

aldel
19/02/2016, 18:09
Εμένα η δικιά μου που δένεται συναισθηματικά με τα οχήματα;

Το fazer το βάπτισε Φαίη και το αμάξι Ντινάκι. :plaf: (Καλά το Φαίη μου το κόλλησε κι εμένα, μου αρέσει :rolleyes:)

Κάθε φορά που πάμε βόλτα με το μηχανάκι το χαϊδεύει και του μιλάει, με εμένα σε φάση "καβάλα μωρή να φύγουμε" :mad:

Μου βάζει και κάτι κωλόχερα αν αφήσω το μηχανάκι άπλυτο για καιρό, "δεν ντρέπεσαι ρε, πως το κατάντησες έτσι το κορίτσι μας;". :pantofla:

Και δεν το συζητάμε έστω και να σκεφτούμε να αλλάξουμε 15 χρονών μηχανάκι με κάτι πιο φρέσκο, έτσι; Αιτία διαζυγίου λέμε, "μας έχει πάει σε τόσα μέρη χωρίς να παραπονεθεί, κι εσύ θες να την ξεφορτωθείς;" :pantofla:

Άσε μπλέξαμε... :cry: :tooth:

Pan (dvs)
19/02/2016, 18:50
Γεια σας ρεμαλια.Προχθες συζηταγα με την γυναικα μου:λοιπον γυναικα(λεω)σκεφτωμαι να πουλησω τη μηχανη,ξερω δεν θα πιασει πολλα,αλλα ενα παπακι θα το αγορασω, να βολευτω και οταν ορθοποδησουμε(Οικονομικα) περνουμε αλλο.Μη τολμησεις μου λεει,αστην εκει που ειναι,η μηχανη δεν πουλιεται.Τοχετε ξανακουσει;

Ναι καθε φορα αυτο ακουω.Μετα βλεπει την καινουργια και ερχεται στα ισα της.

ionized
19/02/2016, 19:31
θεωρω τον εαυτο που τυχερο σε αυτο το θεμα.Ποτε δεν γκρινιαξε για τιποτα,ουτε για αγορες μοτο ουτε για σολο βολτες οταν με πιανουν τασεις φυγης
Μονη της απαιτηση να προσεχω
Μια φορα ακουσα εξαψαλμο μονο οταν με καρφωσε οικογενιακος φιλος που με ειδε να τρεχω κατα την δικια του κριση παντα :p

vaska
20/02/2016, 08:06
Εδώ παντρολογιόνται καλές μηχανόβιες με χεράδες?

DrBig
20/02/2016, 08:29
Εδώ παντρολογιονται καλές μοιχα νοβιες με χεραδες?

Πήρα το θαρρος να κάνω μια μικρή βελτίωση.

amyroukai
20/02/2016, 10:05
Ναι καθε φορα αυτο ακουω.Μετα βλεπει την καινουργια και ερχεται στα ισα της.

Την καινούργια γυναίκα; σσσσσσωραιοςςςς

spyrakos35
20/02/2016, 10:32
Την καινούργια γυναίκα; σσσσσσωραιοςςςς

Ειναι αντρας απ τους λιγους ο Παναής

STOYBI
20/02/2016, 11:00
ΕΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ....


Γιατι εν ετη 2016.... πρεπει να μας κανει εντυπωση και να μας εκπλησει κι ολας, οτι σε μια γυναικα αρεσουν οι μηχανες.....?


Δοξα το θεο υπαρχουν γυναικες σημερα ( και μιλαω και για ελληνιδες ) που εχουν τοση εμπειρια ( αγωνιστικη και μη ) απο μοτοσυκλετα οση δεν εχουν το 70%+ ολων εμας που γραφουν εδω μεσα και οχι μονο....!

Φιλικα..!:wave2:

spyrakos35
20/02/2016, 11:22
ΕΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ....


Γιατι εν ετη 2016.... πρεπει να μας κανει εντυπωση και να μας εκπλησει κι ολας, οτι σε μια γυναικα αρεσουν οι μηχανες.....?


Δοξα το θεο υπαρχουν γυναικες σημερα ( και μιλαω και για ελληνιδες ) που εχουν τοση εμπειρια ( αγωνιστικη και μη ) απο μοτοσυκλετα οση δεν εχουν το 70%+ ολων εμας που γραφουν εδω μεσα και οχι μονο....!

Φιλικα..!:wave2:

Μας εκπλησσει θετικα σιγουρα και αυτο γιατι συνηθως οι γυναικες θελουν τα κομφορ τους...

Γεγονος ειναι παντως οτι βλεπω ολο και πιο πολλες κοπελες σε μοτοσυκλετες

teogtp
20/02/2016, 11:32
Ειναι αντρας απ τους λιγους ο Παναής

Η βολτα στην Πίνδο σε "σημαδεψε" βλεπω......:a13:

spyrakos35
20/02/2016, 12:24
Η βολτα στην Πίνδο σε "σημαδεψε" βλεπω......:a13:

ανεξίτηλα.... η καρδιά μου εκεί είναι ακόμα.....

GiorgosLa
20/02/2016, 13:59
ανεξίτηλα.... η καρδιά μου εκεί είναι ακόμα.....

Εμ δεν θα σου μείνει? Εδώ έμεινε ανεξίτηλο σε μας. Τόσες σελίδες γράφτηκαν. Εγώ νομίζω σε ξέρω χρόνια, μετά απο κείνο το ταξίδι. ;) :)

vaska
20/02/2016, 14:19
Έχω και μάρτυρες για το παρακάτω περιστατικό...

Η πεθερά μου στην πίστα των Σερρών, μου λέει:

"Σε αυτή τη στροφή, (εννοούσε την Κ10), γιατί κόβεις τόσο πολύ;

Η ίδια, σε οικογενειακό τραπέζι όταν μου την πέσανε οι συγγενείς ότι δεν είναι χόμπι αυτό για οικογενειάρχες ανθρώπους.

"Μια χαρά χόμπι είναι. Θα ήταν καλύτερα αν ήταν χαρτοπαίκτης ή του ποδόγυρου;"

Η κόρη της, και γυναίκα μου, στον κάμπο της Λάρισας κατεβαίνοντας με το R1 από Σέρρες στην Αθήνα.

"Δεν το ανοίγεις λίγο; Πότε θα φτάσουμε;" (Είχα κόψει στα 170-180 γιατί είχε παραπονεθεί ότι κουνάει το κράνος της στα πολλά)

Έχω σταθεί πολύ τυχερός και έχουμε ευχαριστηθεί μηχανάκι με την Σούλα.

Πολλές-πολλές ιστορίες...


Κοίτα,μέχρι εδώ είναι οκ, να σε δω τι θα κάνεις όταν η Πεθερά σου πάρει το μηχανάκι σου και στην "στροφή αυτή" πάει πιο σβέλτα από σένα, εκεί να σε δω.

teogtp
20/02/2016, 14:36
Εμ δεν θα σου μείνει? Εδώ έμεινε ανεξίτηλο σε μας. Τόσες σελίδες γράφτηκαν. Εγώ νομίζω σε ξέρω χρόνια, μετά απο κείνο το ταξίδι. ;) :)

Ναι αλλα εσυ τον γλυτωσες τον κωλο σου........
:lol:

leo1964
20/02/2016, 15:04
Υπάρχουν γυναίκες που είναι πιο μηχανόβιες από μερικούς από εμάς, όσο κι αν σας φαίνεται απίστευτο κάτι τέτοιο. ;)

Είναι μεγάλη αλήθεια,γνωρίζω αρκετές και είναι και γκαζόβιες!!

omega
20/02/2016, 17:45
Σε μια εποχη που η τεχνολογια τρεχει με 1000(δινοντας ενα καρο βοηθηματα στα μηχανακια κανοντας πολλους "πιλοτους")ειναι ζηλευτο για εμενα να εχεις ενα γαματο καρμπυρατερατο μηχανακι σαν το αρχοντικο YZF1000 Thunderace στο γκαραζ σου.
Φιλε να χαιρεσαι την οικογενεια σου,respect στην συζυγο.

mikes
20/02/2016, 17:59
εγω αυτά τα προβλήματα τα εχω λυμενα... κανω ότι θελω, παω οπου θελω και όπως θελω, και η δικια μου δε μου λεει το παραμικρο, γιατι πολύ απλα....




































....δεν εχω γυναικα... :lol: :lol:

Nikol1979
20/02/2016, 18:04
Η βολτα στην Πίνδο σε "σημαδεψε" βλεπω......:a13:


ανεξίτηλα.... η καρδιά μου εκεί είναι ακόμα.....

..κανα λινκ να μαθουμε κι εμεις τι εγινε?
Ή οτι γινεται στην Πινδο, ΜΕΝΕΙ στην Πινδο...??

thunder ace
20/02/2016, 18:19
Σε μια εποχη που η τεχνολογια τρεχει με 1000(δινοντας ενα καρο βοηθηματα στα μηχανακια κανοντας πολλους "πιλοτους")ειναι ζηλευτο για εμενα να εχεις ενα γαματο καρμπυρατερατο μηχανακι σαν το αρχοντικο YZF1000 Thunderace στο γκαραζ σου.
Φιλε να χαιρεσαι την οικογενεια σου,respect στην συζυγο.

να εισαι καλα ρε φιλε,ευχαριστω.

SHOOTER045
20/02/2016, 18:27
..κανα λινκ να μαθουμε κι εμεις τι εγινε?
Ή οτι γινεται στην Πινδο, ΜΕΝΕΙ στην Πινδο...??

The secret of brockback mountain κι ετς ενα πράμα :a25::a25::a25:

spyrakos35
20/02/2016, 19:31
..κανα λινκ να μαθουμε κι εμεις τι εγινε?
Ή οτι γινεται στην Πινδο, ΜΕΝΕΙ στην Πινδο...??
https://youtu.be/iw-3ZHyYPw0

amyroukai
20/02/2016, 21:04
Πιο πολύ για αυτό το κόβω. Έπεφτε και η γιαούρτη βροχή για δυνάμεις...

https://m.youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ

sugariasgeorge
21/02/2016, 03:28
..κανα λινκ να μαθουμε κι εμεις τι εγινε?
Ή οτι γινεται στην Πινδο, ΜΕΝΕΙ στην Πινδο...??
πιο πολυ σαν ''Πηδω'' ακουγεται.... παρα σαν Πινδο:lol::lol::lol:.....:rolleyes:

dimmie_72
21/02/2016, 08:33
οι απόγονοι του αρχαίου κράτους τον Αθηνών συνεχίζουν να μεταφέρουν "πολιτισμό" στις κτήσεις τους... :lol:

ZauZ
18/04/2016, 10:15
Α και εγώ δεν έχω παράπονο. Η γυναίκα μου λατρεύει τις μηχανές τόσο πολύ που ακούω μέρα παρά μέρα :

1. Μα τι τις θες δύο μηχανές ;
2. Να τις πουλήσεις και τις δύο. Σήμερα, αύριο , εχθές έπρεπε να τις έχεις πουλήσει.
3. Είναι επικίνδυνες, έχεις παιδί και μπλά μπλά
4. Τιιι;;; Μα καλά σοβαρά τώρα θα πας στην άλλη άκρη της Κρήτης για να περάσεις ΚΤΕΟ τη μηχανή ; Δεν έχουμε εδώ δίπλα στα 2.5km ΚΤΕΟ να πας ; Μα καλά θα βγεις σε ανοικτό δρόμο ;
5. Να τις πουλήσεις.
6. Να τις πουλήσεις.

Κατά τα άλλα όταν τη γνώρισα γούσταρε τις βόλτες…

mariza
18/04/2016, 10:22
Α και εγώ δεν έχω παράπονο. Η γυναίκα μου λατρεύει τις μηχανές τόσο πολύ που ακούω μέρα παρά μέρα :

1. Μα τι τις θες δύο μηχανές ;
2. Να τις πουλήσεις και τις δύο. Σήμερα, αύριο , εχθές έπρεπε να τις έχεις πουλήσει.
3. Είναι επικίνδυνες, έχεις παιδί και μπλά μπλά
4. Τιιι;;; Μα καλά σοβαρά τώρα θα πας στην άλλη άκρη της Κρήτης για να περάσεις ΚΤΕΟ τη μηχανή ; Δεν έχουμε εδώ δίπλα στα 2.5km ΚΤΕΟ να πας ; Μα καλά θα βγεις σε ανοικτό δρόμο ;
5. Να τις πουλήσεις.
6. Να τις πουλήσεις.

Κατά τα άλλα όταν τη γνώρισα γούσταρε τις βόλτες…


:bawl: :bawl:

teogtp
18/04/2016, 10:30
Α και εγώ δεν έχω παράπονο. Η γυναίκα μου λατρεύει τις μηχανές τόσο πολύ που ακούω μέρα παρά μέρα :

1. Μα τι τις θες δύο μηχανές ;
2. Να τις πουλήσεις και τις δύο. Σήμερα, αύριο , εχθές έπρεπε να τις έχεις πουλήσει.
3. Είναι επικίνδυνες, έχεις παιδί και μπλά μπλά
4. Τιιι;;; Μα καλά σοβαρά τώρα θα πας στην άλλη άκρη της Κρήτης για να περάσεις ΚΤΕΟ τη μηχανή ; Δεν έχουμε εδώ δίπλα στα 2.5km ΚΤΕΟ να πας ; Μα καλά θα βγεις σε ανοικτό δρόμο ;
5. Να τις πουλήσεις.
6. Να τις πουλήσεις.

Κατά τα άλλα όταν τη γνώρισα γούσταρε τις βόλτες…

Εδω η δικια μου ηταν" διτροχη" οταν την γνώρισα και τωρα ουτε σε τραμπαλα δεν ανεβαίνει. ....

LogOutGoRide
18/04/2016, 10:33
@ZauZ να σε προβληματίσει αν σου λέει, "δεν θα πας βόλτα σήμερα γλυκέ μου;;;"
:lol:
Μία χαρά φυσιολογικά στα λέει!

Panos76
18/04/2016, 10:35
Εγώ προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα να την πείσω να πάρω κανά Χrάκι ή Χτάκι :D

αλλά τίποτις. Φταίω εγώ να ακολουθήσω την πεπατημένη; (το εμφανίζω κατόπιν εορτής :pantofla:)

teogtp
18/04/2016, 10:37
Εγώ προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα να την πείσω να πάρω κανά Χrάκι ή Χτάκι :D

αλλά τίποτις. Φταίω εγώ να ακολουθήσω την πεπατημένη; (το εμφανίζω κατόπιν εορτής :pantofla:)

"Κοιτα αγαπη μου! Καποιος παρατησε ενα ΧΤ στην αυλη μας!!!!"
:D

vardis
18/04/2016, 10:39
Δεν έχω σκεφτεί να την πουλήσω, αλλά και η δικιά μου γυναίκα μια απ' τα ίδια. Ξέρει ότι χέζομαι στ' αεροπλάνα και δεν μπαίνω και σου λέει πώς θα κάνουμε κανένα ταξιδάκι αν δεν υπάρχει μηχανή;

Panos76
18/04/2016, 10:40
"Κοιτα αγαπη μου! Καποιος παρατησε ενα ΧΤ στην αυλη μας!!!!"
:D

Κοντά έπεσες, ξέρεις πόσα μηχανάκια μου έχουν χαρίσει ή αφήσει σε τιμή πλάκας, φίλοι, γνωστοί, κλπ;! :lol:

GiorgosLa
18/04/2016, 12:58
Εδω η δικια μου ηταν" διτροχη" οταν την γνώρισα και τωρα ουτε σε τραμπαλα δεν ανεβαίνει. ....

Δεν έχει και τόση σημασία πια γυναίκα θα παντρευτείς. Έτσι κι αλλιώς, την επομένη του γάμου, θα είναι μια άλλη. (Κανόνας με ελάχιστες εξαιρέσεις) ;)

teogtp
18/04/2016, 13:01
Δεν έχει και τόση σημασία πια γυναίκα θα παντρευτείς. Έτσι κι αλλιώς, την επομένη του γάμου, θα είναι μια άλλη. (Κανόνας με ελάχιστες εξαιρέσεις) ;)

Τα εχει πει ο θεος......
http://www.dailymotion.com/video/x1m4s4_benny-hill-marriage_fun

duke200
18/04/2016, 13:03
εγω με μηχανη τη γνωρισα, με μηχανή είμαι ακόμα, δικαβαλιές όταν τη γνωρισα, το ίδιο και τώρα μετα απο 10 χρόνια.

Μανολης67
18/04/2016, 14:42
εγω με μηχανη τη γνωρισα, με μηχανή είμαι ακόμα, δικαβαλιές όταν τη γνωρισα, το ίδιο και τώρα μετα απο 10 χρόνια.


Τα ιδια και εγω.......μάλιστα η συμβία γνωριζει, και το ξέρει οτι το ξερω, ότι μεταξύ αυτήν και μοτοσυκλέτας.........
Πριν παντρευτώ τα χάλασα με κοπελα (και καλή......:evil:) επειδή δεν ανέβαινε σε μοτοσυκλέτα..της είπα εγώ κυρία μου ΜΟΝΟ με αμάξι δεν την παλεύω...
Οσο αφορά την συμβία, της αρέσουν οι μοτοσυκλέτες, γουστάρει βόλτες αλλα θελει να μείνουμε στο 660...δεν δεχεται αλλάγή κατηγορίας για οικονομικούς λόγους....
Αν ημουν ελευθερος η ...χωρισμένος θα είχα δυό μηχανάκια, λεω για BMW F 700 gs για εκδρομουλες βόλτες -πόλη και ενα καθαρό Enduro h Trail για της δύσκολες ώρες!

Panos76
18/04/2016, 14:48
Αν ημουν ελευθερος η ...χωρισμένος θα είχα δυό μηχανάκια, λεω για BMW F 700 gs για εκδρομουλες βόλτες -πόλη και ενα καθαρό για της δύσκολες ώρες!

Κάτι τέτοια σκέφτομαι και εγώ, αλλά η πραγματικότητα σε προσγειώνει μιας και το 30% + του εισοδήματος θα πηγαίνει σε (http://www.ethemis.gr/ipodigmata/ikogeniako-dikeo/agogon-diatrofis-epimelias-teknon/)

leris2
18/04/2016, 16:50
Γεια σας ρεμαλια.Προχθες συζηταγα με την γυναικα μου:λοιπον γυναικα(λεω)σκεφτωμαι να πουλησω τη μηχανη,ξερω δεν θα πιασει πολλα,αλλα ενα παπακι θα το αγορασω, να βολευτω και οταν ορθοποδησουμε(Οικονομικα) περνουμε αλλο.Μη τολμησεις μου λεει,αστην εκει που ειναι,η μηχανη δεν πουλιεται.Τοχετε ξανακουσει;
Μου συνέβει προχτες..
Μάλιστα προσφέρθηκε να μου την αγοράσει κιόλας..
Και να φανταστεις ήταν αρνητική όταν την αγορασα..

virus
18/04/2016, 17:24
δεν βγαζεις ακρη δηλαδη :tooth:

mikes
18/04/2016, 22:36
για εμενα παντως, ιδανικη συζυγος είναι αυτή που δεν ανεβαινει ποτε δικαβαλο στη μηχανη σου, αλλα σε ακολουθει παντου...
... με τη δικη της!!
ειδα 5-6 τετοια ζευγάρια (τουρίστες) το καλοκαιρι περισυ στη λευκαδα και πολύ τα ζηλεψα.. δυο μαλιστα ειχαν και τα πιτσιρικια μαζι τους.. ο μπαμπα το ένα η μαμα το άλλο..



και για να ευθυμήσουμε λιγάκι να αναφερω ένα "ανεκδοτο" που ειχε γραψει ο γνωστος λυκος..

σκαει ο τυπος σπιτι με τη καινουρια μηχανη, σουπερσπορτ μονοσελο
βγαινει εξω η συζυγος τη παρατηρει και ρωτάει:
- κι εγω που θα καθομαι?
ο τυπος με μια απαθεια..
- σπιτι!!

Eversman
18/04/2016, 22:38
-"Αγάπη μου, σκέφτομαι να δώσω αυτή που έχω, να βάλω μία μικρή δόση και να πάρω μία πιο καινούργια"
-"Άσε μας καημένε! Μία χαρά είσαι με αυτή που έχεις! Εξάλλου καλύτερα να ξεχρεωσεις ΤΕΒΕ, εφορία, ρεύμα!"
-" Ε τότε να πάρω μία μικρή 125αρα, για εδώ μέσα και πουθενά κοντά, τριγύρω! "
-" Μα είσαι σοβαρός? Δύο μοτό δηλαδή? Ποιός νομίζεις ότι είσαι? Καλύτερα να ξεχρεωσεις ΤΕΒΕ, εφορία, ρεύμα! " .........

(Εγώ από μέσα μου) :a52:

-"Αγάπη μου, σκέφτομαι να βγάλω αεροπορικα εισητήρια και να κλεισω ενα καλο ξενοδοχειο, για να πάμε μία βδομάδα στη Ρώμη "

-"ΜΑ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!"

(Από μέσα μου) ... :a52: ......... :evil::evil::evil: :cool:

teogtp
18/04/2016, 23:24
-"Αγάπη μου, σκέφτομαι να δώσω αυτή που έχω, να βάλω μία μικρή δόση και να πάρω μία πιο καινούργια"
-"Άσε μας καημένε! Μία χαρά είσαι με αυτή που έχεις! Εξάλλου καλύτερα να ξεχρεωσεις ΤΕΒΕ, εφορία, ρεύμα!"
-" Ε τότε να πάρω μία μικρή 125αρα, για εδώ μέσα και πουθενά κοντά, τριγύρω! "
-" Μα είσαι σοβαρός? Δύο μοτό δηλαδή? Ποιός νομίζεις ότι είσαι? Καλύτερα να ξεχρεωσεις ΤΕΒΕ, εφορία, ρεύμα! " .........

(Εγώ από μέσα μου) :a52:

-"Αγάπη μου, σκέφτομαι να βγάλω αεροπορικα εισητήρια και να κλεισω ενα καλο ξενοδοχειο, για να πάμε μία βδομάδα στη Ρώμη "

-"ΜΑ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!!"

(Από μέσα μου) ... :a52: ......... :evil::evil::evil: :cool:

Και στα καπάκια λες ενα....
-Για να δω ενα μηχανάκι που βρηκα. ....

:D

skylos mauros
18/04/2016, 23:55
Κουμπαρος: μωρο μου θελω να παρω μια μηχανη.....
κουμπαρα :δεν ξερω ,δεν εχω καβαλησει ποτε....
μετα απο διακοπες με μοτο αλλα και την γεννηση της μικρης...
κουμπαρος: να δωσω τη μηχανη να παρω σκουτερ...
κουμπαρα: να αφησει ησυχη τη μηχανη! Να μεγαλωσει η μικρη να την αφσουμε στη μανα μου και να παμε καμμια βολτα!