PDA

View Full Version : αν τις τρωγατε, τι θα κανατε? εγω τις εφαγα παντως



konnos01
09/11/2005, 03:07
καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...

στο επομενο φαναρι στα 300μετρα πιο κατω με ποιανει κοκκινο ε και σαν μηχανακι κ γω ειμαι πρωτος.

ο τυπος με το αμαξι λοιπον, εχει κανει αναστροφη, εχει σταματησει 3 αυτοκηνιτα πιο πισω απο μενα, κατεβαινει και συνεχιζει με τα ποδια, και μου ριχνει ενα μπουνιδι απο πισω στο κεφαλι, τα ειδα ολα. φυσικα επεσα. σηκωνομαι, με πεταει πανω σε ενα αμαξι, και συνεχιζει τωρα να με δερνει... μεχρι που ηρθαν και τον πηραν απο πανω μου οι αλλοι οδηγοι...

παιρνω λοιπον το κινητο στα χερια και με το που βλεπει αυτο ο τυπος, μπαινει στ αμαξι και εξαφανιζεται

φυσικα τα στοιχεια του αυτοκινητου τα πηρα ολα, και εχω κανα 2 μαρτυρες.

Θάνος
09/11/2005, 03:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...

στο επομενο φαναρι στα 300μετρα πιο κατω με ποιανει κοκκινο ε και σαν μηχανακι κ γω ειμαι πρωτος.

ο τυπος με το αμαξι λοιπον, εχει κανει αναστροφη, εχει σταματησει 3 αυτοκηνιτα πιο πισω απο μενα, κατεβαινει και συνεχιζει με τα ποδια, και μου ριχνει ενα μπουνιδι απο πισω στο κεφαλι, τα ειδα ολα. φυσικα επεσα. σηκωνομαι, με πεταει πανω σε ενα αμαξι, και συνεχιζει τωρα να με δερνει... μεχρι που ηρθαν και τον πηραν απο πανω μου οι αλλοι οδηγοι...

παιρνω λοιπον το κινητο στα χερια και με το που βλεπει αυτο ο τυπος, μπαινει στ αμαξι και εξαφανιζεται

φυσικα τα στοιχεια του αυτοκινητου τα πηρα ολα, και εχω κανα 2 μαρτυρες.

Πωπω φίλε μου τσαντίστηκα! :a29: :a023:

Εγώ τι θα έκανα; Θα πήγαινα ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ στην αστυνομία με τα στοιχεία του και τους μάρτυρες και θα υπέβαλα μήνυση. Αυτό θα έκανα! Έιναι πανεύκολο να το κάνεις και αν δεν το κάνεις, θα σου μείνει απωθημένο!

konnos01
09/11/2005, 04:10
φιλε μου αυτο εκανα. πηγα στο πρωτο α.τ. (Θεσ/νικη) και εκανα μυνηση. και μου εκοψαν και ενα χαρτι για να παω στον ιατροδικαστη επειδη ποναει ο αυχενας μου μεσα.

και μου λεν δυο φιλοι μου... και τι θα γινει δηλαδη? τιποτα....

ρε γμτ... αν δε καταφερω τιποτα, εστω την πιο μικρη παραδειγματκη τιμωρια απο το δικαστηριο, τι σκατα φορους πληρωνουμε ολοι για την αστυνομια, την ταξη και την ασφαλεια σε αυτην τη χωρα. αν ειναι δυνατον δηλαδη. :confused: :confused:

Θάνος
09/11/2005, 04:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
φιλε μου αυτο εκανα. πηγα στο πρωτο α.τ. (Θεσ/νικη) και εκανα μυνηση. και μου εκοψαν και ενα χαρτι για να παω στον ιατροδικαστη επειδη ποναει ο αυχενας μου μεσα.

και μου λεν δυο φιλοι μου... και τι θα γινει δηλαδη? τιποτα....

ρε γμτ... αν δε καταφερω τιποτα, εστω την πιο μικρη παραδειγματκη τιμωρια απο το δικαστηριο, τι σκατα φορους πληρωνουμε ολοι για την αστυνομια, την ταξη και την ασφαλεια σε αυτην τη χωρα. αν ειναι δυνατον δηλαδη. :confused: :confused:

Τι θα γίνει; Κάνε υπομονή, βρες ένα δικηγόρο να ασχοληθεί και την ώρα ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΚΑΥΛΙ στο δικαστήριο θα δεις τι θα γίνει.

Άει σιχτήρ αλητεία έχει γεμίσει ο τόπος! :a023: :a023:

Πωπω ρε φίλε τσαντίστηκα λέμε!

gcrook
09/11/2005, 04:37
:eek:

Καλα εχω δει και εχω ακουσει ΤΑ απιστευτα, αλλα τετοιο θρασος δεν το περιμενα.
Κοιτα ρε κατι τομαρια, στηνουν και καρτερι τωρα.
Η κατηγορια του ξυλοδαρμου και μονο ειναι αρκετα σοβαρη, εδω γινονται μηνυσεις για απλες υβρεις.
Οτι θα δικαιωθεις δεν το συζηταω, δεν ξερω βεβαια αν θα εχεις οικονομικο οφελος, αλλα οπως και να εχει καντο για το γαμωτο ρε αδερφε.
Ασχετο, η μοτοσυκλετα σου επαθε ζημια με την πτωση;

Tropeas
09/11/2005, 08:11
ΥΠΟΜΟΝΗ ....

advice from mister : "be patient my son" μέλος του original club BWMF-> Be water my son.... :D ;)

alx_gr
09/11/2005, 09:14
Φιλε μου η αντιδραση σου ηταν η καλυτερη. Θα σου πω τωρα με την μυνηση πως θα τρεχει και δεν θα φτανει, η αδερφουλα.
Να σου πω την αληθεια το πιο αηδιαστικο στην συμπεριφορα του τυπου ηταν οτι δεν ηρθε στα ισια να σου την πει παρα σαν γυναικουλα σε χτυπησε πισωπλατα και μεχρι να καταλαβεις τι εγινε και να αντιδρασεις σε ειχε ηδη στο 'χερι' .

Παντως να αλλος ενας λογος να φοραμε παντα κρανος και γαντακια με ενισχυσεις carbon...

zanny
09/11/2005, 09:35
Να πας οπωσδήποτε και σε νοσοκομείο με διάφορους πόνους (κεφάλι, μέση) που δεν ανιχνεύονται και εύκολα, ώστε να υπάρχει και τραυματισμός στο κατηγορητήριο. Είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει κατηγορία πρόκλησης σωματικής βλάβης γιατί ο ξυλοδαρμός από μόνος του δεν αρκεί. Ο τύπος μπορεί να φέρει και 2 μάρτυρες και να ισχυριστεί ότι του βρισες τη μάνα και όλα τα έκανε εν βρασμό ψυχής κτλ. και να έχει ελαφρυντικά σε περίπτωση που κατηγορείται μόνο για ξυλοδαρμό. Ενώ αν υπάρχουν και βλάβες το πράγμα αλλάζει. Μπορείς να πεις διάφορα του στυλ: Δεν μπορώ να δουλέψω, να συγκεντρωθώ κτλ. Αυτά όμως θα στα πει καλύτερα ένας δικηγόρος..

620
09/11/2005, 09:49
Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.

Δίκυκλος
09/11/2005, 10:10
Ειλικρινά δεν ξέρω πως συγκρατείστε... Αν δε σε χτύπησε άσχημα ή δεν ήταν τεράστιος απορώ πως δεν τον έσπασες στο ξύλο. Εγώ και τα παραπάνω να ισχύουν πάλι θα ορμούσα. Και ειδικά με αυτό το τίποτα που του είπες; Αααα ήθελε τρελό ξύλο ο κ........ς.

Για αυτό σας λέω ρε παιδιά το διαβατήριο ΠΑΝΤΑ μαζί...

angels_gr
09/11/2005, 10:18
Την ώρα της οδήγησης μέσα σε κίνηση τα νεύρα μας είναι συνήθως τσιτωμένα και μπορεί κάποιος να πει και μια κουβέντα παραπάνω. Αλλά να φτάσεις στο σημείο να χτυπήσεις των άλλων και με τρόπο ύπουλου το κάνουν μόνο κάποια ανθρωπάκια. Μην του την χαρίσεις, μήνυση και υπομονή.

:sun:

alex14
09/11/2005, 10:18
Προχωρα οπως ακριβως σου λεει ο Zanny. Κανε τα νοσοκομεια δευτερο σπιτι σου και ξεζουμισε του οτι μπορεις του μπασταρδου. Εαν πληρωσει καποια χιλιαρικα ευρα δεν θα το ξανακανει.

:mad:

idi
09/11/2005, 10:26
η γνωμάτευση του ιατροδικαστή ειναι καλύτερο ‘χαρτι’ απο τον καλύτερο δικηγόρο του κοσμου ...

ακου που σΕ λεω....

konnos01
09/11/2005, 10:27
γμτ... πρεπει να ειναι πολυ καφρος καποιος, και δε ξερω πως αλλιωσ να το πω για να ερθει και να σε βαρεσει πισωπλατα.ρε φιλε δε το κανεις αυτο με τιποτα. θα μπορουσα και γω να αρχισω τις γρηγορες αλλα υπερισχυσε η λογικη.

βεβαια, αν δε μεινω ικανοποιημενος απο το δικαστηριο, εχω ολα τα στοιχεια του. βρηκα ποιος ειναι και ολα τα συναφη...

ημαρτον πια:confused:

afrotwin
09/11/2005, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.

afto ine poli oreo ala meta to dikastirio
kalitero ine na vris ton tipo ke na tou kapsis prota to amaksi meta to dikastirio tou spas ke merika plevra
prota omos na exi plirosi me apofasi dikastiriou
ke fisika ola afta xoris na kseri pios ise ke na min mpori na apodiksi oti ise esi
episis iparxoun ke ala pou mporis na tou kanis enan enorxistromeno psixologiko polemo na kataliksi me xapia o tipos
:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
09/11/2005, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...



filaraki edo den imaste i mama sou na mas les oti 8es ke na se xaidevoume sto kefali
ke den se plakoni kapios giati tou ipes ante re megale telione...

kati alo exi proigi8i ektos apo kapio simvan kolopedias ke kapia ala ivristika logia pou ipate

ke den kseroume ti egine ke ti tou ipes
an ton evrises poli asxima protou tou pis afto
opos kana mamo to pipi tis mamas sou ke ala tetia..

ke liga sou ekane

lipon gia pes mas olo to simvan giati ke emis ston dromo imaste ke kseroume den milas me tis 8iades sou...

Gandalf dr685sm
09/11/2005, 11:55
No1 λάθος...

Δεν φόραγες κράνος...

Με το κράνος και να χτύπαγε, το χέρι του θα πονούσε.

Νο2 λάθος.. ή παράλειψη...

Αδυνατώ να πιστέψω όπως είπε και ο Λεωνίδας οτι με ενα "μεγάλε τελείωνε" ο άλλος τα πήρε κρανίο...
Επίσης τι έγινε και είπες αντε τελείωνε.

Οι λεπτομέρειες κάνουν την διαφορά.

Απο εκεί και πέρα, πάντως οτι και να ειπώθηκε/έγινε, η σψστή λύση είναι να τον πας δικαστικά...

Με απόδειξη σωματικής βλάβης, μην νομίζεις οτι θα την γλυτώσει.. Τουναντίον, θα την έχει πολύ άσχημα , πόσο μάλλον επειδή την έκανε με "ελαφρά" και σε άφησε εκεί τραυματισμένο/χτυπημένο.

Μην κολλήσεις πουθενά... Με δικηγόρο και σκίστον κανονικά...


Α και που είσαι... κράνος πάντα...


Gandalf

stavrogin
09/11/2005, 13:54
Δυσκολο αλλα δεν αποκλειεται να φαει κανεις ξυλο χωρις ουσιαστικη αιτια,συμβαινει.

χαρτι νοσοκομειου γρηγορα

Οσο για το ξυλο μετα την καταδικη στο δικαστηριο,το εχει κανει φιλος μου και το φχαριστηθικε παρα πολυ,εχει ακομα και το λεει.Ο αλλος ειδε ποιος τον βαρεσε αλλα ειχε πλεων ισοπεδωθει και δεν μπορεσε να ανταποδοσει.

konnos01
09/11/2005, 14:44
τον εχω μπροστα μου για 100μετρα με αναμμενο το δεξι φλας. ε, περιμενω να στριψει. με το που αδειαζει λιγο απο δεξια παω να φυγω. καπακι ο τυπος κανει και αυτος δεξια. ξανα εγω απο πισω και περιμενω να καταληξη καπου. αφου αποφασιζει να κανει αναστροφη, εκεινη την ωρα του φωναζω απο πισω, αντε ρε μεγαλε τελειονε. φευγω ισια εγω και ο τυπος πιστευα θα εκανε το ιδιο. εγω με τα λοιπον, φτανω στο φαναρι μου 300μετρα πιο κατω και περιμενω το πρασινο. ο τυπος ομως ξανακανει αναστροφη μονο και μονο για να με πετυχει. ε και τα πραγματα εχουν οπως ειχα γραψει στην αρχη.

konnos01
09/11/2005, 14:47
ειναι εκφραση που δε τι λεει καποιος για να βρισει τον συνομιλιτη του. δεν θεωρειται με τιποτα προσβολη. ολοι εχουμε πει κατι τετοιο ή ακομα και χειροτερα και η φαση εχει ληξει εκει.

devil's animal
09/11/2005, 15:09
μηνυσουλα, αγωγη...... και ολα αυτα τα ωραια πραγματα..(δεν ξερω αν μπορεις να κανεις και ασφαλιστικα μετρα για να του τα παρεις πολυ ΧΟΝΤΡΑ!!!)
..
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
και δεν χρειαζεται απαραιτητα να πας να τον χτυπησεις(ποτε δεν ξερεις, τι ξερει ο αλλος και τι κουβαλαει πανω του)
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
πας και του σπας το αμαξι, του ριχνεις πισσα και πουπουλα....:lol: :lol:

μπορει βρε αδερφε να σου ερθει χεσιμο εξω απ'την πορτα του σπιτιου του και μετα να βρεθει εκει κοντα και το αμαξι του που το μπαρμπριζ θελει λιγο απ'το μιγμα...:lol: :lol: :bigcry: :lol:

konnos01
09/11/2005, 15:30
αρα λοιπον, εκτος απο ολα τα αλλα καλα που προσφερει ενα κρανος,

το φοραμε και για να μη τρωμε ξυλο:a24: :a9:

SAM46
09/11/2005, 16:03
Βγαλε τα στοιχεια του στο ιντερνετ

Cpt. Haddock
09/11/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46
Βγαλε τα στοιχεια του στο ιντερνετ

:nono: :nono:

Μη γράφετε (και προπαντώς μην κάνετε) τέτοια ελαφρά τη καρδία, ειδικά όταν είναι σε εκκρεμότητα δικαστήριο.

Υπάρχουν και νομοθεσίες περι προσωπικών δεδομένων και μπορεί να βρείτε το μπελά σας (και να χάσετε και το δίκιο)

Προσοχή.

:smokin:

Tropeas
09/11/2005, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:nono: :nono:

Μη γράφετε (και προπαντώς μην κάνετε) τέτοια ελαφρά τη καρδία, ειδικά όταν είναι σε εκκρεμότητα δικαστήριο.

Υπάρχουν και νομοθεσίες περι προσωπικών δεδομένων και μπορεί να βρείτε το μπελά σας (και να χάσετε και το δίκιο)

Προσοχή.

:smokin:
Ακριβως να είσαστε προσεκτικοί γιατί θα βρειτε τον μπελά σας εκεί που θα έχετε δίκιο....

Μόνο όταν έχετε αποδεικτικά έγραφα που δεν μπορούν να διαψευτούν μπορείτε να λέτε κάτι και να το γράφετε δημόσια, και καλό έιναι να μην γράφετε εν βρασμό ψυχής που μπορεί να ξεφύγουν χαρακτηρισμοί και υπερβολές που μπορεί να δώσουν πάτημα για δυσφημίσεις μέχρι και διαφυγόντα κέρδη λόγω δυσφημίσεων κλπ κλπ....

Προσεκτικοί σε αυτά.... ;)

rsp
09/11/2005, 18:21
Για αρχη μου φενεται τρελος λογος για να δειρεις καποιον αυτος..αλλα βλαμενοι υπαρχουν πολλοι...
Τωρα απλα να πω οτι επειδη εχω βρεθει σε δικαστηριο σε παρομοια φαση..δεν τιμωρειτε κανεις οσο ευκολα νομιζετε, 360 ευρο για μια φορα και 700 για μια δευτερη..και χαρτια γιατρου υπηρχαν και διαφορα αλλα, αν ομως δεν ειναι ξεκαθαρω το ποιος εφταιγε ή ο δικαστης κρινει οτι υπηρξε προκληση τοτε δυσκολα τα πραγματα

konnos01
09/11/2005, 18:40
αν ο δικαστης πει οτι ο τυποσ με εδειρε δικαιολογημενα θα παω μετα εγω να δειρω τον δικαστη

βεβαια θα μου πεισ οτι αυτα ειναι ψιλα γραμματα απο τη στιγμη που αποφυλακιζονται αλλοι που εχουν σκοτωσει.

αλλα για το γαμωτο εχω θα τον παω δικαστικα.

adam_tsouk
09/11/2005, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46
Βγαλε τα στοιχεια του στο ιντερνετ

Τι άκυρο είναι πάλι αυτό; :uplate:

m1ke
10/11/2005, 01:24
Συνάδελφος μου αντιμετώπισε το ίδιο περιστατικό και έχοντας τα στοιχεία του αυτοκινήτου του, έβαλε τον δικηγόρο του να πάρει τηλέφωνο για να ψαρώσει τον μάγκα των δρόμων. Ο δικηγόρος του ζητήσε 1500? για να μην τον πάει δικαστήριο, αφού πρώτα του περιέγραψε τι θα γινόταν εάν δεν πλήρωνε. Ο συνάδελφος τελικά πήρε τα 1500? και δεν του έκανε μήνυση. Και εγώ τό ίδιο θα έκανα. Τα 1500? σίγουρα τον έτσουξαν τον νταή, θα το ξανασκεφτεί δύο φορές την επόμενη φορά πριν απλώσει χέρι.

konnos01
10/11/2005, 01:33
γνωστοι μου στην τροχαια παντως μου ειπαν οτι ο τυπος θα με παρακαλει να αποσυρω την μηνυση.
θα τον π..... τον που...

$py
10/11/2005, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Δίκυκλος
Ειλικρινά δεν ξέρω πως συγκρατείστε... Αν δε σε χτύπησε άσχημα ή δεν ήταν τεράστιος απορώ πως δεν τον έσπασες στο ξύλο. Εγώ και τα παραπάνω να ισχύουν πάλι θα ορμούσα. Και ειδικά με αυτό το τίποτα που του είπες; Αααα ήθελε τρελό ξύλο ο κ........ς.

Για αυτό σας λέω ρε παιδιά το διαβατήριο ΠΑΝΤΑ μαζί...


Oso terastios kai an einai o allos an foras to kranaki sou, to mpoufanaki sou kai ta gantakia sou me to carbonaki aston na dernei, tha deirei, tha deirei mexri na kourastei kai molis pesei arxizeis esy :D

nikos force
10/11/2005, 11:40
τραβηξε το θεμα δικαστικα στα ακρα ,κοινως σκιστον,τα λεφτα θα τα δωσει μια φορα και θα τα ξεχασει,το θεμα ειναι να μαυρισεις το ποινικο του μητρωο και ετσι θα το ξανασκεφτει αλλη φορα πριν αρχισει τις ''μαγκιες''. τωρα οσον αφορα την μετεπειτα σταση σου καλο θα ηταν να καταπιει τα δοντια του ο τυπος αλλα μη ξεπεσεις στο επιπεδο θρασυδειλιας που διακρινει τετιοους ανθρωπους,θα την βρει απο αλλου ο μαγκας

afrotwin
10/11/2005, 11:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
ειναι εκφραση που δε τι λεει καποιος για να βρισει τον συνομιλιτη του. δεν θεωρειται με τιποτα προσβολη. ολοι εχουμε πει κατι τετοιο ή ακομα και χειροτερα και η φαση εχει ληξει εκει.

tespa an ine etsi opos ta les ke o tipos xaramise olokliri manouvra gia to tipota ke eftase ke se simio na katevi na se xtipisi gia to tipota toulaxiston prepi na ton pas dikastika ke na ton pane ke aftoforo na tou skisis ta kolomagoula mpas ke pari ton dromo tou 8eou...:rotflmao: :rotflmao:

ego den 8a agnoousa ena kalo xeri ksilo me merikous filous meta to dikastirio

ti na mou kani to dikastirio mono...
akoma ke tin mera tis kriseos 8a se rotisi o 8eos giati den antedrases mipos ise dilos? itopa8is?

ti 8a tou pis tote?

vangelis 64
10/11/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
καλημερα σε ολους. γραφω πολυ λιγο εδω αλλα μπαινω συνεχεια. ακουστε, ή μαλλον διαβαστε τι έπαθα, και συμβουλεψτε.

δε μπαινω σε λεπτομερειες και το θεμα εχει ως εξης.
ειπα σε καποιον <<αντε ρε μεγαλε τελειωνε>> ε και μετα φυγαμε...

στο επομενο φαναρι στα 300μετρα πιο κατω με ποιανει κοκκινο ε και σαν μηχανακι κ γω ειμαι πρωτος.

ο τυπος με το αμαξι λοιπον, εχει κανει αναστροφη, εχει σταματησει 3 αυτοκηνιτα πιο πισω απο μενα, κατεβαινει και συνεχιζει με τα ποδια, και μου ριχνει ενα μπουνιδι απο πισω στο κεφαλι, τα ειδα ολα. φυσικα επεσα. σηκωνομαι, με πεταει πανω σε ενα αμαξι, και συνεχιζει τωρα να με δερνει... μεχρι που ηρθαν και τον πηραν απο πανω μου οι αλλοι οδηγοι...

παιρνω λοιπον το κινητο στα χερια και με το που βλεπει αυτο ο τυπος, μπαινει στ αμαξι και εξαφανιζεται

φυσικα τα στοιχεια του αυτοκινητου τα πηρα ολα, και εχω κανα 2 μαρτυρες.

Lazio
10/11/2005, 12:48
αφου εχεις τα στοιχεια του η πας και του την στηνεις και του κανεις τα μουτρα πατσα η πας δικαστικα.....διαλεξε και παρε....ερε διλημματα που εχει η ζωη... :wave2:

Akefalos
11/11/2005, 05:19
Re file apla einai ta pragmata...Anti na piaseis to kinito eprepe na piaseis kana kranos...Opote kai na fygei trexontas(ma toso antras itan telos panton...) tou to petas kai sti xeiroteri periptosi to troei sto kefali,stin kalyteri tou kaneis lakouvitsa sto aftokinito!!!!

Pera ap'tis vlakeies tora exeis dyo epiloges...

A)an exeis martyres toy travas minisoula kai to efxaristiesai

B)pas omonoia dineis 20 evropoula se 2 metanastes agnostou ethnikotitos mazi me ti diefthinsi kai aftoi meta exoun 3 epiloges.......

1)ton sapizoun sto ksilo
2)tou spane to amaksi
3)tou klevoun to amaksi

(Kalytera kane minisi giati ta metanastakia mallon tha sou fane ta lefta kai tha eksafanistoun...)

ronin1
11/11/2005, 10:28
αν έβρισε και τα ''θεία'', κοινως χρ.....γίες, δικάζεται αυτεπάγγελτα με ποινή φυλάκισης

ΣΚΙΣΤΟΝ ΦΙΛΕ Γ!@@#$ΣΕ ΤΟΝ ΤΟ Μ*!@$&*%^!$ΝΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΑστηριο σπαστου και το ντουντου!!!

gcrook
12/11/2005, 03:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
αν έβρισε και τα ''θεία'', κοινως χρ.....γίες, δικάζεται αυτεπάγγελτα με ποινή φυλάκισης

ΣΚΙΣΤΟΝ ΦΙΛΕ Γ!@@#$ΣΕ ΤΟΝ ΤΟ Μ*!@$&*%^!$ΝΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΤΑΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΑστηριο σπαστου και το ντουντου!!!

Και μην ξεχασεις να βιασεις επανειλλημενως και παρα φυσην την χηρα του, αφου πρωτα σακατεψεις με ενα λοσταρι το εξαχρονο κοριτσακι του.:yuck: :yuck:

Ρε τι γραφετε, που νομιζετε οτι ειστε, στο γηπεδο;
Και ποτε δεν ξερεις ποιος παρακολουθει το φορουμ, και τι μπορει να χρησιμοποιησει εναντιον σου, τα εχουμε ξαναπει αυτα, αλλα τα αγνοειτε.

bonepeeler
12/11/2005, 04:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Και μην ξεχασεις να βιασεις επανειλλημενως και παρα φυσην την χηρα του, αφου πρωτα σακατεψεις με ενα λοσταρι το εξαχρονο κοριτσακι του.:yuck: :yuck:

Ρε τι γραφετε, που νομιζετε οτι ειστε, στο γηπεδο;
Και ποτε δεν ξερεις ποιος παρακολουθει το φορουμ, και τι μπορει να χρησιμοποιησει εναντιον σου, τα εχουμε ξαναπει αυτα, αλλα τα αγνοειτε.


+1

konnos01
12/11/2005, 19:44
δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.
:beer:

Alx 84
13/11/2005, 14:33
ένας ακόμα λόγος να γοράμε full εξάρτηση. Του σκάς 2 μπουκέτα με τα γαντάκια με την ωραία σου ενισχυσούλα, και όταν πέσει κάτω παίρνουν σειρά οι μπότες. με ηρεμιά όμως γιατί μπορείς άνετα να τον σκοτώσεις. Ε, μετά του τραβάς και μια μήνυση(αν έχεις μάρτυρες) και λες ότι ήσουν σε άμυνα.

Ξεζουμισέ τον λέμε. παρτου ότι έχει και δεν έχει. το ξανακάνει μετα; δεν νομίζω...

nassosxlvbros
14/11/2005, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.
:beer:

δε μας ειπες....τι αυτοκινητο ειχε;μηπως ενα μαυρο πουντο gt?

konnos01
14/11/2005, 23:50
δε θα ηθελα να πω κανενα χαρακτηριστικο ουτε αυτου, ουτε του αυτοκινητου. για ευννοειτους λογους:)

δε το θεωρω και τοσο σωστο. οχι οτι αυτο που εκανε αυτος ηταν πρεπων, αλλα ειπαμε... πολιτισμος. (λεμε τωρα..):a13:

nemethon
15/11/2005, 01:13
ρε κωστή επαθες τέτοιο σκηνικό και δεν είπες τίποτα!!!! :mad: :mad: :mad: :mad:

nimbus
15/11/2005, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
+1


+2:wave2:

PPPPPAV
16/11/2005, 12:52
Filaraki mou , oti ekseliksi exi to thema parakalo na mas enimerosis na mathoum kai emis telika ti egine......

zolotas
22/11/2005, 00:18
σε εναν γνωστο μου του εβγαλαν οπλο στην τσιμισκη-θεσσαλονικη για παρομοια περιπτωση
και επισης σε μενα μου κατεβηκαν 4 ατομα νταμαρια στο φαναρι επειδη τους εκανα σινιαλο με τα φωτα να πανε δεξια, 4 με 1 δε λεει οποτε την κοπανησα ,μαλακας ειμαι??
σε αλλο παιδι του εκανε σινιαλο με τα φωτα στην περιφεριακη να παει δεξια και αυτος φρεναρε ...επεσε με την χχ πανω του και την κοπανησε μετα.....ευτηχως του πηραν στοιχεια αλλοι και τωρα παει δικαστικα.........αλλα εσπασε χερι και μωλωπες και η μηχανη χαλια τι να το κανεις??????

zolotas
22/11/2005, 00:29
το ατομο ειναι σιγουρα παλαβο και για να το κανει δεν τον ενδιαφερουν οι συνεπειες.

stavrouliasp
25/02/2006, 08:51
3erw oti exei perasei arketos kairos, alla re kwsta pes mas telika ti egina me to 8ema...?

Jo.Da.
07/03/2006, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Egw san oligon ti trampoukos pou eimai tha ekana to eksis sthn thesi sou,tha ebriska ta stoixeia tou tha estina karteri me kana 2 filarakia (episis trampoukoi) kai tha ton kaname topi sto ksylo.
Episis symbouli otan thn "les" se kapoion sto dromo kai eisai me to motori kai stamatas sto fanari kai aytos einai pios pisw apo esena,katebazeis to stand kai exeis to blema ston kathrefti sou gia na mhn patheis ayto pou epathes.
Oso gia thn dikastiki odo kalh einai alla trabhgma kai kati tetoioi malakes den mathenoun apo dikastiria para mono apo koko.

Ετσι.Μαζί σου!!!:a015: :a016:

costas81
03/04/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Συνάδελφος μου αντιμετώπισε το ίδιο περιστατικό και έχοντας τα στοιχεία του αυτοκινήτου του, έβαλε τον δικηγόρο του να πάρει τηλέφωνο για να ψαρώσει τον μάγκα των δρόμων. Ο δικηγόρος του ζητήσε 1500? για να μην τον πάει δικαστήριο, αφού πρώτα του περιέγραψε τι θα γινόταν εάν δεν πλήρωνε. Ο συνάδελφος τελικά πήρε τα 1500? και δεν του έκανε μήνυση. Και εγώ τό ίδιο θα έκανα. Τα 1500? σίγουρα τον έτσουξαν τον νταή, θα το ξανασκεφτεί δύο φορές την επόμενη φορά πριν απλώσει χέρι.

Ποτε δεν παιρνουμε λεφτα σε τετοια περιπτωση γιατι μπορει να κατηγορηθουμε για εκβιασμο και απο κει που παμε για μαλλι να μας πηδηξουν απο τον κ@λο!

costas81
03/04/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.
:beer:


Ο μ@@κας ο ανθρωπος ειναι μ@@@κας ειτε ειναι με αμαξι ειτε ειναι με μηχανη ειτε στο τελος με τα ποδια!Δεν εχει σχεση το οτι ειναι με κουτακι!Καλα και συ σταματας στο φαναρι και δεν κοιτας τους καφρεπτες σου να δεις τι γινετε πισω?Εγω παντα οταν σταματαω σε φαναρι κοιταω καθρεπτες φοβουμενος μην ερθει κανενας μαλ@@@κας φρεναριστος και μου την κοπανισει (τρακαρει εννοω)
Μηπως εισαι και συ λιγο κλαστης ομως?
Θα τον ειχα παρει απο πισω με την μηχανη στα καπακια και στο πρωτο σταματημα θα του ειχα βαλει το αμαξι στο Κ%λο!Δε πανα ηταν και ο σουπερμαν!

Βαγγελας
08/04/2006, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από konnos01
δε θελω να προσβαλω κανεναν ουτε να κατακρινω.Εννοειται πως κανουμε και χιουμορ φυσικα ωρες ωρες.
επειδη μαλλον ξεφυγε λιγο το ζητημα προς χουλιγκανισμο, υπενθυμιζω πως ηθελα μονο τις συμβουλες σας και γενικοτερα σαν δικυκλιστες ολοι μας, να ξερουμε τι αμαξακιδες κυκλοφορουν.

πραξεις βιας και γενικοτερα βανδαλισμου απο εμας, εστω και απο εναν μονο, σκιαζει πολυ την καλη εικονα που θελουμε να δειξουμε στους υπολοιπους και (αν και ματαια) θελουμε να τους μεταδωσουμε.

ανθρωποι ειμαστε στον 21ο αιωνα. αν ειναι αλλιως ας κυκλοφορουμε τοτε με ενα ροπαλο στο χερι και να σερνουμε την γυναικα απο τα μαλλια σε καμια σπηλια.
:beer:


Γεια χαρα σε ολους σας Παιδια !!!

απο Αμβουργο σας γραφω ....

Φιλε ΚΟΝΟΣ διαβασα αυτα που σου συνεβησαν .....
κανε τις μυνησεις σου κανε τις επισκεψεις στα Νοσοκομεια να διαγνωσουν οτι εχεις ενοχλησεις στο σβερκο η στο κεφαλι .......
βρες ΚΑΛΟ δικηγορο βρες ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ Μαρτυρες για τη Δικη που θα γινει και θα κερδισεις !!!!!!!!!

......φυσικα τα χουλιγκανικα δεν αρμοζουν σε σωστους αναβατες !!!! :)