PDA

View Full Version : Marc Márquez



Σελίδες : [1] 2 3

ΟΚΤΑΝΙΟ
17/03/2016, 11:55
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

byron
17/03/2016, 11:58
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

Οχι

Bladerunner
17/03/2016, 12:00
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

Όχι.

alex14
17/03/2016, 12:02
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

οχι

RaGe_Raptor
17/03/2016, 12:02
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

Όχι

GIOTIS750
17/03/2016, 12:03
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

οχι

Sapadak
17/03/2016, 12:04
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

Ναι

alex14
17/03/2016, 12:20
Ναι

Ε εισαι πνευμα αντιλογιας :p



:beer:

Ζεύκας
17/03/2016, 12:20
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

όχι

Vice
17/03/2016, 12:24
Το θέμα είναι σου γύριζε τα άντερα και πριν το σκηνικό με τον Ρόσσι ή μόνο μετά;

Ζεύκας
17/03/2016, 12:24
Το θέμα είναι σου γύριζε τα άντερα και πριν το σκηνικό με τον Ρόσσι ή μόνο μετά;

πριν

BLiTzER
17/03/2016, 12:25
Η φάτσα του (με το μόνιμο χαμόγελο α λα Τζόκερ) ήταν πάντα εκνευριστική, αλλά δε μπορούσε κάποιος να μην παραδεχθεί ότι είναι μεγάλο τιμόνι. Μετά το σκηνικό με τον Ρόσσι, αρκετοί προσπέρασαν το τελευταίο.

due
17/03/2016, 12:25
Όχι

sniper
17/03/2016, 12:27
Όχι

lmb990
17/03/2016, 12:29
ημαρτον... ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕΕΕ...

Sapadak
17/03/2016, 12:30
Ε εισαι πνευμα αντιλογιας :p



:beer:

Οχι ρε συ.
Δεν ειναι ο μοναδικός που έχει μαλακιστεί σφόδρα, και σίγουρα what goes around comes around οποτε θα τα βρει με τον έναν ή αλλον τρόπο μπροστά του

lonerider
17/03/2016, 12:34
Ναι......... ένα μυστήριο πράγμα εγώ να είμαι από τους λίγους που δεν πάνε τον ροσσι.....Καλά εγώ γενικά δεν πάω τους ιταλους:)

amyroukai
17/03/2016, 12:36
Nope.

Vice
17/03/2016, 12:36
Για πολλούς ο Μαρκέζ ήταν "καλό παιδί" , "ανερχόμενος μεγάλος οδηγός" και "τιμόνι" όσο ήταν και οπαδός του Ρόσσι (βλέπε φωτογραφίες του όταν ήταν πιτσιρικάς μαζί με τον Ρόσσι μέσα στην χαρά, δηλώσεις οτι τον είχε αφίσα στο δωμάτιο του κτλ). Μετά το...σκηνικό και το παρασκήνιο έγινε "κωλοπαιδαράς" "παρτάκιας" και άλλα κοσμητικά επίθετα.

Σε αυτήν την περίπτωση παίζει η αναγούλα αυτή να οφείλεται και στο οτι είσαι/είστε λιγο...Ροσσικοί!

Λογικό ομως, δεν αντιλέγω... :D

chillipf
17/03/2016, 12:41
Όχι.

due
17/03/2016, 12:42
Για εμένα μιλώντας (και θεωρώ και τους περισσότερους) δεν έπαιξε κανένα μα κανένα ρόλο. Να στο πω αλλιώς. Αν οι ρόλοι ήταν αντίστροφοι, θα έλεγα ότι ο Ρόσι "πέθανε" το 2015 αγωνιστικά και καλό θα ήταν να αποσυρθεί. Τα ύστερα τιμούν τα πρώτα.... Μπορεί και για τον μαλ... εεε Marquez να ισχύσει αυτό, δεν το αποκλείω.

DoctoR_k6
17/03/2016, 12:48
Οχι...

nikos_XT600
17/03/2016, 12:56
Οχι..

OptimusPrime
17/03/2016, 13:09
Οχι...

SHOOTER045
17/03/2016, 13:11
Το θέμα είναι σου γύριζε τα άντερα και πριν το σκηνικό με τον Ρόσσι ή μόνο μετά;

Μωρέ και πριν γεννηθεί ακόμα μου τα γύριζε
Αρα ΟΧΙ

lonerider
17/03/2016, 13:21
Το θέμα αγαπητοί ροσσικοι είναι ότι τα άντερα δεν σας τα γυρίζει ο μάρκεθ μόνο σας τα γυρίζει και ο λορεντζο. ...κοκ...Επίσης πρωταθλητη τον ροσσι με τους σημερινούς οδηγούς δεν τον ξανά χαίρεστε. .:D

Nostradamus
17/03/2016, 13:32
πλεον οχι

SHOOTER045
17/03/2016, 13:38
Το θέμα αγαπητοί ροσσικοι είναι ότι τα άντερα δεν σας τα γυρίζει ο μάρκεθ μόνο σας τα γυρίζει και ο λορεντζο. ...κοκ...Επίσης πρωταθλητη τον ροσσι με τους σημερινούς οδηγούς δεν τον ξανά χαίρεστε. .:D

Ε ναι
Αν κανουν αλαξοκωλιες τις θέσεις
Αν ο ένας κλείνει καθυστερει και ο άλλος περνάει
Αν ο ένας σιγονταρει τον άλλο εναλλάξ
Αν στο σπίτι το πάνε μια βδομάδα ο ένας κύρης και ο άλλος κυρά



ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΑΛΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΤΑ GP ΠΛΗΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ

chillipf
17/03/2016, 13:39
Το θέμα αγαπητοί ροσσικοι είναι ότι τα άντερα δεν σας τα γυρίζει ο μάρκεθ μόνο σας τα γυρίζει και ο λορεντζο. ...κοκ...Επίσης πρωταθλητη τον ροσσι με τους σημερινούς οδηγούς δεν τον ξανά χαίρεστε. .:D

Ποτέ δεν ξέρεις :a014:

thunder ace
17/03/2016, 13:39
Δεν εχω κανενα προβλημα με την φατσα του, τα δοντια, τα μαλλια του κλπ.Αντιθετως λεω οτι ειναι οδηγαρα(μαλλον αυτη τη στιγμη ο καλητερος).....ΑΛΛΑ ,ειναι και πολυ μεγαλος τσογλανος,με την κακη εννοια.Να μη τα ξαναγραφω......αλλα μερικα μαθηματα -παθηματα θελω να τα παρει.Και ο μονος που μπορει να του τα δωσει ειναι ο Ροσσι και σε δευτερη μοιρα ο Ιαννονε.Οι αλλοι δυο που μπορουν .απλα δεν θελουν(πατριωτακια)

spyro
17/03/2016, 13:49
Οχι

αλλά νομίζω οτι όλοι οι οδηγοί που κέρδισαν πολλά πρωταθλήματα στα μηχανοκίνητα ήταν περίεργοι σαν χαρακτήρες. ειδικά στο ξεκίνημα της καριέρας τους. άσχετα αν με τον καιρό αποδεχθείκαμε και ισως αγαπήσαμε κάποιους απο αυτούς. στα πολύ γρήγορα σκέφτομαι τον Ρόσσι, τον Σένα, τον Σουμάχερ. Εξαίρεση θα έλεγα αποτελεί ο Λεμπ που απο την αρχή έως το τέλος μου ήταν συμπαθής.

RaGe_Raptor
17/03/2016, 14:00
Το θέμα αγαπητοί ροσσικοι είναι ότι τα άντερα δεν σας τα γυρίζει ο μάρκεθ μόνο σας τα γυρίζει και ο λορεντζο. ...κοκ...Επίσης πρωταθλητη τον ροσσι με τους σημερινούς οδηγούς δεν τον ξανά χαίρεστε. .:D

εμένα πάντως μου αρκεί που το παλεύει ακόμα.με τόσα πιστόλια εκεί μέσα και πάλι έπρεπε να παίξει ισπανική παράγκα για να του το πάρουν.:D

thunder ace
17/03/2016, 14:06
Ναι ρε γαμωτο,εγινε Ισπανικη μαλακια.

sapila racing
17/03/2016, 14:09
Το θέμα αγαπητοί ροσσικοι είναι ότι τα άντερα δεν σας τα γυρίζει ο μάρκεθ μόνο σας τα γυρίζει και ο λορεντζο. ...κοκ...Επίσης πρωταθλητη τον ροσσι με τους σημερινούς οδηγούς δεν τον ξανά χαίρεστε. .:D

Ναι και ο Marquez και ο Lorenzo μου είναι αντιπαθείς. Αυτοί οι 2 μονο, δεν έχει κοκ.
Κι οι 2 είναι οδηγάρες αλλά αντιπαθείς.

Οσο για τους σημερινούς οδηγούς κλπ νομίζω οτι απλά και μόνο το οτι ο Rossi εχασε το πρωτάθηλημα στον τελευταίο αγώνα και μαλιστα με αμφισβητούμενες πρακτικές μιλάει απο μόνο του.
Βασικά θα έπρεπε να ντρέπονται οι υπόλοιποι που δεν μπορούν να περάσουν τον μπαρμπα εδω που τα λέμε. ;)

stam2
17/03/2016, 14:14
μου είναι αδιάφορο... ούτε συμπαθής ούτε αντιπαθής.
Άτυχος είναι που βρέθηκε στο δρόμο ενός ανθρώπου που ξέρει να χειρίζεται τα μίντια όσο κανείς άλλος εκεί μέσα...

FotisFz1
17/03/2016, 14:20
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:

και εμενα εοισης

Billymuse
17/03/2016, 14:24
Εμένα μου γυρνάνε τα άντερα οι φανατικοί του κάθε είδους Ροσσικοί - Αντι Ροσσικοί αλλα τι να κάνουμε πρέπει να σας τρώμε στη μάπα εμεις οι υπόλοιποι που γουστάρουμε το άθλημα.(και όχι μονο τα πρόσωπα)

7Tolis
17/03/2016, 14:26
μονο εγω βλεπω το μαρκζ και μου γυριζουν τα αντερα? :confused:
ισως.Ειναι οδηγάρα όμως.Η θα γράψει ιστορία ή θα σκοτωθεί νωρίς.

thunder ace
17/03/2016, 14:26
Εμένα μου γυρνάνε τα άντερα οι φανατικοί του κάθε είδους Ροσσικοί - Αντι Ροσσικοί αλλα τι να κάνουμε πρέπει να σας τρώμε στη μάπα εμεις οι υπόλοιποι που γουστάρουμε το άθλημα.(και όχι μονο τα πρόσωπα)
αμαν τι ειπες.......ετοιμασου για μεσαιωνικα βασανιστηρια

Vice
17/03/2016, 14:26
Όποιο πειράξει Ρόσσι....ΜΑΚΑΙΡΩΣΕΙ!!

thunder ace
17/03/2016, 14:28
Όποιο πειράξει Ρόσσι....ΜΑΚΑΙΡΩΣΕΙ!!

MAKAIROSSI......

7Tolis
17/03/2016, 14:29
Μαρκαιροσσι :a6:

slzr
17/03/2016, 14:54
Nope..

lonerider
17/03/2016, 15:41
Ε ναι
Αν κανουν αλαξοκωλιες τις θέσεις
Αν ο ένας κλείνει καθυστερει και ο άλλος περνάει
Αν ο ένας σιγονταρει τον άλλο εναλλάξ
Αν στο σπίτι το πάνε μια βδομάδα ο ένας κύρης και ο άλλος κυρά



ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΑΛΛΟΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΣΤΑ GP ΠΛΗΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΔΥΟ

Καλά πως το θέλετε το πρωταθλημα,μήπως να τρέχει μόνος του? Ή μήπως να ξανάγυρίσουν ο καπιροσσι και ο μπιατζιο και να τρέχει με αυτούς? :D

lonerider
17/03/2016, 15:49
Ναι και ο Marquez και ο Lorenzo μου είναι αντιπαθείς. Αυτοί οι 2 μονο, δεν έχει κοκ.
Κι οι 2 είναι οδηγάρες αλλά αντιπαθείς.

Οσο για τους σημερινούς οδηγούς κλπ νομίζω οτι απλά και μόνο το οτι ο Rossi εχασε το πρωτάθηλημα στον τελευταίο αγώνα και μαλιστα με αμφισβητούμενες πρακτικές μιλάει απο μόνο του.
Βασικά θα έπρεπε να ντρέπονται οι υπόλοιποι που δεν μπορούν να περάσουν τον μπαρμπα εδω που τα λέμε. ;)

Άσε μην έμενε εκτός ο πεντροσα για 3-4 αγώνες λόγω χειρουργειου,και μετά θα έβλεπες που θα τερμάτιζε ο ροσσι ....

DoctoR_k6
17/03/2016, 16:02
Άσε μην έμενε εκτός o Λορεντζος λόγω πτωσης, βλαβης ο,τι αλλο θες και μετά θα έβλεπες που θα τερμάτιζε ο ροσσι ....

Αρεσει δεν αρεσει 37 ετων οδηγος κ να κανει τετοια πραγματα(Διεκδικηση τιτλου) δεν υπαρχει...οσο κ να θελετε να αποδειξετε πως πηρε τα κυπελλακια του επειδη ηταν μιντιακος!! :lol:

SHOOTER045
17/03/2016, 16:11
Καλά πως το θέλετε το πρωταθλημα,μήπως να τρέχει μόνος του? Ή μήπως να ξανάγυρίσουν ο καπιροσσι και ο μπιατζιο και να τρέχει με αυτούς? :D

Χαλάρωσε λίγο.
Θυμισου δυο τρεις αγώνες πριν το τέλος τι παίχτηκε.
Χιλιοειπωμενο αλλά δες τα γεγονότα.
Το είχα πει και τοτε σε παρόμοια ερώτηση.
Ας τρέξουν τον αγώνα τους ΜΟΝΟΙ τους.
Αλλά οι haters τα ξεχνάτε αυτά.
Μην λέμε μαλακιες εντάξει .
Η ιστορια δεν ξανά γράφεται, ουτε και οι <πέτσινοι> τίτλοι γίνονται κανονικοί

LogOutGoRide
17/03/2016, 16:29
Αυτός που μου γυρνάει τα έντερα είναι ο Φενάτι.
Λες και ψάχνουμε γαμπρό

el_hymador
17/03/2016, 16:34
Πάντως έτσι που είναι τα άντερα, θυμίζουν τρελή χάραξη πίστας... οπότε με σουρεαλιστική διάθεση θα πω ότι και εμένα μου γυρνάει τα άντερα ο Marquez, γύρω στο 1:20.567 με 1:21.110 αναλόγως του τι έχω φάει.

355018

LogOutGoRide
17/03/2016, 16:39
Σαν πίστα καρτ είναι.
Εκεί που λέει colon είναι για supermoto;

el_hymador
17/03/2016, 16:43
Σαν πίστα καρτ είναι.
Εκεί που λέει colon είναι για supermoto;

Εκεί είναι πολύ κλειστή στροφή μετά από μεγάλη "τέρμα γκάζι" ευθεία, και γίνονται όλοι colon...

alex14
17/03/2016, 16:51
Εκεί είναι πολύ κλειστή στροφή μετά από μεγάλη "τέρμα γκάζι" ευθεία, και γίνονται όλοι colon...

βαλε ρε συ και την "εξοδο" στα "pits" να ειναι κομπλε ;) :lol:

el_hymador
17/03/2016, 16:54
βαλε ρε συ και την "εξοδο" στα "pits" να ειναι κομπλε ;) :lol:

στα "prits" είναι το σωστό! :lol:

devil's animal
17/03/2016, 17:00
οταν επαιρνε ο marquez τις κουπες στα μεγαλα και ειχε και σαν ινδαλμα τον rossi ηταν φοβερος, χαμογελαστος, ευδιαθετος, ακομπλεξαριστος...καποιοι ειχαν μιλησει οτι εμμεσως πλην σαφως ο rossi τον χριζει διαδοχο του και αλλα τετοια ομορφα...:D

τωρα ειναι αχωνευτος, κωλοπαιδι, μ0υναπανο, σας γυριζει τ'αντερα και πολλα αλλα..γιατι? γιατι, απλα, δεν εκατσε να κανει το π0υτανακι του rossi....

γενικοτερα οποιος παει κοντρα στον γιατρο ειναι ο αχωνευτος, το κωλοπαιδο, ο γκρινιαρης... ο κακος του εργου με λιγα λογια...λες και βλεπουμε Stalone και Schwarzenegger...:rolleyes:

ξεκιναμε με Biaggi, Gibernau, Stoner, Lorenzo και τωρα Marquez...ολοι ομως αυτοι...:rolleyes:


355019

chillipf
17/03/2016, 17:06
Άντε πάλι :cry: :a014:

lonerider
17/03/2016, 17:13
Χαλάρωσε λίγο.
Θυμισου δυο τρεις αγώνες πριν το τέλος τι παίχτηκε.
Χιλιοειπωμενο αλλά δες τα γεγονότα.
Το είχα πει και τοτε σε παρόμοια ερώτηση.
Ας τρέξουν τον αγώνα τους ΜΟΝΟΙ τους.
Αλλά οι haters τα ξεχνάτε αυτά.
Μην λέμε μαλακιες εντάξει .
Η ιστορια δεν ξανά γράφεται, ουτε και οι <πέτσινοι> τίτλοι γίνονται κανονικοί

Άσε τι παίχτηκε τίποτα δεν παίχτηκε. ...το μόνο που παίχτηκε ήταν η κλωτσιά στην μάνετα του μαρκεζ . ...από τότε έγινα hater ...πριν απλά δεν τον γούσταρα γιατί είναι Ιταλός. ...

lonerider
17/03/2016, 17:20
οταν επαιρνε ο marquez τις κουπες στα μεγαλα και ειχε και σαν ινδαλμα τον rossi ηταν φοβερος, χαμογελαστος, ευδιαθετος, ακομπλεξαριστος...καποιοι ειχαν μιλησει οτι εμμεσως πλην σαφως ο rossi τον χριζει διαδοχο του και αλλα τετοια ομορφα...:D

τωρα ειναι αχωνευτος, κωλοπαιδι, μ0υναπανο, σας γυριζει τ'αντερα και πολλα αλλα..γιατι? γιατι, απλα, δεν εκατσε να κανει το π0υτανακι του rossi....

γενικοτερα οποιος παει κοντρα στον γιατρο ειναι ο αχωνευτος, το κωλοπαιδο, ο γκρινιαρης... ο κακος του εργου με λιγα λογια...λες και βλεπουμε Stalone και Schwarzenegger...:rolleyes:

ξεκιναμε με Biaggi, Gibernau, Stoner, Lorenzo και τωρα Marquez...ολοι ομως αυτοι...:rolleyes:


355019
Έτσι είναι τυπε μου,ότι τους πλασάρει το μάρκετινγκ. ...ροναλνινοιους μπαρτσελονες τατουάζ σκυλάκια, φρέντο εσπρέσο, μούσια, gs με travel pack.....και πάει λέγοντας. ...ότι τους πούνε. ..

el_hymador
17/03/2016, 17:21
πω πω ρε σεις με αυτό τo politicallly correct και το αβαβά, νισάφι!

έχει και σκακιστικούς αγώνες αν θέλετε να παρακολουθήσετε...

DoctoR_k6
17/03/2016, 17:28
οταν επαιρνε ο marquez τις κουπες στα μεγαλα και ειχε και σαν ινδαλμα τον rossi ηταν φοβερος, χαμογελαστος, ευδιαθετος, ακομπλεξαριστος...καποιοι ειχαν μιλησει οτι εμμεσως πλην σαφως ο rossi τον χριζει διαδοχο του και αλλα τετοια ομορφα...:D

τωρα ειναι αχωνευτος, κωλοπαιδι, μ0υναπανο, σας γυριζει τ'αντερα και πολλα αλλα..γιατι? γιατι, απλα, δεν εκατσε να κανει το π0υτανακι του rossi....

γενικοτερα οποιος παει κοντρα στον γιατρο ειναι ο αχωνευτος, το κωλοπαιδο, ο γκρινιαρης... ο κακος του εργου με λιγα λογια...λες και βλεπουμε Stalone και Schwarzenegger...:rolleyes:

ξεκιναμε με Biaggi, Gibernau, Stoner, Lorenzo και τωρα Marquez...ολοι ομως αυτοι...:rolleyes:


355019

Κ εγινε το πουτανακι του Λορεντζο...
Αλλα καποιοιυ επρεπε να γινει δηλαδης??

Τα στοιχεια μιλανε απο μονα τους οτι χρωμα γυαλια κ να φορεσει ο καθενας μας...

Ζεύκας
17/03/2016, 17:28
οταν επαιρνε ο marquez τις κουπες στα μεγαλα και ειχε και σαν ινδαλμα τον rossi ηταν φοβερος, χαμογελαστος, ευδιαθετος, ακομπλεξαριστος...καποιοι ειχαν μιλησει οτι εμμεσως πλην σαφως ο rossi τον χριζει διαδοχο του και αλλα τετοια ομορφα...:D

τωρα ειναι αχωνευτος, κωλοπαιδι, μ0υναπανο, σας γυριζει τ'αντερα και πολλα αλλα..γιατι? γιατι, απλα, δεν εκατσε να κανει το π0υτανακι του rossi....

γενικοτερα οποιος παει κοντρα στον γιατρο ειναι ο αχωνευτος, το κωλοπαιδο, ο γκρινιαρης... ο κακος του εργου με λιγα λογια...λες και βλεπουμε Stalone και Schwarzenegger...:rolleyes:

ξεκιναμε με Biaggi, Gibernau, Stoner, Lorenzo και τωρα Marquez...ολοι ομως αυτοι...:rolleyes:


355019

έχεις κοντή μνήμη. κάποιοι τον λέγαμε κωλοπαίδι πριν ανέβει στη μεγάλη κατηγορία.
κάποιοι κράζαμε τη ντόρνα που άλλαξε τους κανονισμούς για να ευνοήσει τη χόντα και
την άνοδο του μαρκέζ.

όσο ο μαρκέζ είχε μηχανή για τίτλο ήταν ΟΚ, πέρισυ όμως που αλλού ήταν το πλαίσιο
αλλού το μπροστινό αλλού το μοτέρ έβγαλε το παλιό του κόμπλεξ, το κωλοπαιδάκι που
καταπίεσε. το μουνόπανο που είχαμε δει πριν γίνει αυτός που γνώρισαν οι περισσότεροι.

thunder ace
17/03/2016, 17:34
στα "prits" είναι το σωστό! :lol:με πεθανες:rotflmao:

thunder ace
17/03/2016, 17:36
έχεις κοντή μνήμη. κάποιοι τον λέγαμε κωλοπαίδι πριν ανέβει στη μεγάλη κατηγορία.
κάποιοι κράζαμε τη ντόρνα που άλλαξε τους κανονισμούς για να ευνοήσει τη χόντα και
την άνοδο του μαρκέζ.

όσο ο μαρκέζ είχε μηχανή για τίτλο ήταν ΟΚ, πέρισυ όμως που αλλού ήταν το πλαίσιο
αλλού το μπροστινό αλλού το μοτέρ έβγαλε το παλιό του κόμπλεξ, το κωλοπαιδάκι που
καταπίεσε. το μουνόπανο που είχαμε δει πριν γίνει αυτός που γνώρισαν οι περισσότεροι.
πεστα ρε συντροφε.,

lonerider
17/03/2016, 17:37
Δεν πήρε τίτλο ο ροσσι....φταίει ο μαρκεζ φταίει ο λορεντζο είναι όλοι κωλοπαιδα που δεν άφησαν το ροσσι να πάρει τιτλο....

ΟΚΤΑΝΙΟ
17/03/2016, 17:49
... εμεις οι υπόλοιποι που γουστάρουμε το άθλημα.....




το αθλημα γ@μηθηκε :(

SHOOTER045
17/03/2016, 17:52
Δεν πήρε τίτλο ο ροσσι....φταίει ο μαρκεζ φταίει ο λορεντζο είναι όλοι κωλοπαιδα που δεν άφησαν το ροσσι να πάρει τιτλο....

Για να μην παραθεσω παλι την ανάλυση του ζευκα.
Η μνημη σου πρέπει να αρχίζει στον τερματισμό του τελευταίου αγώνα,και να τελειώνει στα πανηγύρια του.
1)στον τελευταίο αγώνα ποιος κάλυπτε τον Λόρε?
Ποιος καθόταν υποτονικά πίσω του και όταν ο pendrosa ερχόταν αέρα ξύπνησε του έδειξε οτι η κάθεσαι εκεί η πας για βρουβες.
Θες και ποιό πίσω?

RaGe_Raptor
17/03/2016, 17:54
έχεις κοντή μνήμη. κάποιοι τον λέγαμε κωλοπαίδι πριν ανέβει στη μεγάλη κατηγορία.
κάποιοι κράζαμε τη ντόρνα που άλλαξε τους κανονισμούς για να ευνοήσει τη χόντα και
την άνοδο του μαρκέζ.

όσο ο μαρκέζ είχε μηχανή για τίτλο ήταν ΟΚ, πέρισυ όμως που αλλού ήταν το πλαίσιο
αλλού το μπροστινό αλλού το μοτέρ έβγαλε το παλιό του κόμπλεξ, το κωλοπαιδάκι που
καταπίεσε. το μουνόπανο που είχαμε δει πριν γίνει αυτός που γνώρισαν οι περισσότεροι.

+όσα σύντροχε!

κι εμένα μου είχανε λείψει οι αγώνες με "δράση" όσο ο Ρόσσις ήταν στη Ντουκάτι και γούσταρα όταν ανέβηκε ο Μαρκ το τρελό τιμόνι και δεν το είχα κρύψει κιόΛα.... αλλά όταν το πράγμα στράβωσε ο Μαρκ έδειξε τί είναι.Στα καλά όλοι καλοί είμαστε όταν στραβώνουν τα πράγματα βγαίνει ο πραγματικός μας χαραΧτήρας.Ισχύει και για ΜπαγκόΖμιους πρωταθλητές.

mario27
17/03/2016, 17:55
Δεν μου εκανε τιποτα το παλικαρι για να συμβαινει κατι τετοιο.Ουτε ναι , ουτε οχι , ουτε αδιαφορος.

RaGe_Raptor
17/03/2016, 17:55
Για να μην παραθεσω παλι την ανάλυση του ζευκα.
Η μνημη σου πρέπει να αρχίζει στον τερματισμό του τελευταίου αγώνα,και να τελειώνει στα πανηγύρια του.
1)στον τελευταίο αγώνα ποιος κάλυπτε τον Λόρε?
Ποιος καθόταν υποτονικά πίσω του και όταν ο pendrosa ερχόταν αέρα ξύπνησε του έδειξε οτι η κάθεσαι εκεί η πας για βρουβες.
Θες και ποιό πίσω?

τι απάντηση περιμένεις?ε? :lol:

δε μιλάμε με τρολλ

lonerider
17/03/2016, 18:11
Για να μην παραθεσω παλι την ανάλυση του ζευκα.
Η μνημη σου πρέπει να αρχίζει στον τερματισμό του τελευταίου αγώνα,και να τελειώνει στα πανηγύρια του.
1)στον τελευταίο αγώνα ποιος κάλυπτε τον Λόρε?
Ποιος καθόταν υποτονικά πίσω του και όταν ο pendrosa ερχόταν αέρα ξύπνησε του έδειξε οτι η κάθεσαι εκεί η πας για βρουβες.
Θες και ποιό πίσω?

Οταν είσαι οπαδός του ροσσι μπορείς βλέποντας έναν αγώνα να φτιάξεις διάφορα σενάρια μέσα στο κεφάλι σου για να δικαιολογίες την ήτα,ο ροσσι έχασε γιατί δεν αντέχει στην πίεση όταν πιέζετε το χάνει με αποτέλεσμα την κλωτσιά στον μαρκεζ......πότε δεν είχε νιώσει πραγματική πίεση όταν έπαιρνε τα πρωταθλήματα.
Διαφορετικά άσε το μαρκεζ το πεντροσα το λορεντζο να κάνουν ότι συνομοσια θέλουν. ...και κάνε εσύ ροσσι αυτό που πρέπει να κάνεις ....Όταν χάνεις δεν σου φταίει κανένας πέρα από τον εαυτό σου....όλα τα άλλα είχαμε να λέγαμε :beer:

devil's animal
17/03/2016, 18:13
έχεις κοντή μνήμη. κάποιοι τον λέγαμε κωλοπαίδι πριν ανέβει στη μεγάλη κατηγορία.
κάποιοι κράζαμε τη ντόρνα που άλλαξε τους κανονισμούς για να ευνοήσει τη χόντα και
την άνοδο του μαρκέζ.

όσο ο μαρκέζ είχε μηχανή για τίτλο ήταν ΟΚ, πέρισυ όμως που αλλού ήταν το πλαίσιο
αλλού το μπροστινό αλλού το μοτέρ έβγαλε το παλιό του κόμπλεξ, το κωλοπαιδάκι που
καταπίεσε. το μουνόπανο που είχαμε δει πριν γίνει αυτός που γνώρισαν οι περισσότεροι.



η επιθετικοτητα του στο στυλ οδηγησης, ηταν, ειναι και (λογικα) θα ειναι μια παγκοσμια σταθερα...
οταν επαιζε μπαλα μονος του δεν ενοχλουσε κανεναν και τι καλος που ειναι και ποσο ψυχραιμα το εχει παρει ο γιατρος και αλλα τετοια...
οταν ξεκινησε να παιζει ο γιατρος δυνατα και "κατεβηκε" ο marquez επιπεδο λογω μηχανης, ξεκινησαν τα πανηγυρια...
το οτι ο lorenzo ειναι σταθερα πιο γρηγορος απο τον γιατρο τοοοοσα χρονια τωρα, σε πολλους καθεται στο στομαχι ΜΟΝΟ γι'αυτο...

αν αρχισει να τον περναει ο pedrosa, θα πεσουν και γι'αυτον καταρες...αλλα περισυ ηταν ο συμπαθεστατος κοντουλης που κρατησε χαρακτηρα στο μαλλιοτραβηγμα..

τα παιχνιδια που παιζει η ντορνα ειναι ακριβως αυτο! παιχνιδια για να κινειται το αθλημα...τα ιδια εκανε και με rossi οταν εκανε "πλακα" στους τοτε παλιους...


ολοι το παιχνιδι τους παιζουν, αλλα ο γιατρος το παιζει καλυτερα...(το μιντιακο παιχνδι)...


το δυστυχες ειναι οτι δεν μπορουμε να δουμε αντικειμενικα τους οδηγους...παντα καποιος θα ειναι ο ηρωας και καποιος ο κακος...λες και βλεπουμε ταινια hollywood οπως προειπα...

ΟΚΤΑΝΙΟ
17/03/2016, 18:13
Να σταθω λιγο παραπανω στο ποστ του billymouse οχι γιατι εχω κατι μαζι του, απεναντιας τΟνε βρισκω συμπαθη ως μελος


αλλα τι να κάνουμε πρέπει να σας τρώμε στη μάπα εμεις οι υπόλοιποι που γουστάρουμε το άθλημα.(και όχι μονο τα πρόσωπα)

Γενικη ερωτηση προς ολους
Ποιοι ειναι αυτοι που γουσταρουν το αθλημα και γιατι εμεις οι αλλοι δε το γουσταρουμε?

Εγω βλεπω τζιπι απο οταν ο Ρεινυ περπατουσε (γκουγκλαρει τωρα ο μαριος27 να μαθει ποιος ειναι ο Ρεινυ* )
Ο thunder ace παιζει και να εχει προλαβει Aγκοστινι live

Επειδη ομως μας αρεσει ο ροσσι (και οχι τωρα, εδω και μια 20ετια σχεδον) δεν ημαστε λατρεις του αθληματος? Ελεος ρε παιδια


(*Μαριε27 μη μου παρεξηγηθεις, μη το παρεις σοβαρα, χιΟΥμορ κανουμε ;) :beer: )

SHOOTER045
17/03/2016, 18:17
Τι οδηγησε στην κλωτσιά?
Ο Μαρκ στον συγκεκριμένο αγώνα είχε την ταχύτητα, είχε το μηχανάκι και <επαιζε >τον γιατρό.
Ειτε περνώντας και κλείνοντας ειτε κλείνοντας και βραδυποροντας.
Δηλαδή πρέπει να είσαι βαμμένος οπαδός του rossi για να τα δεις αυτά?
Οκ έχασε την υπομονή του και μαζί και μαζί την ευκαιρία να διεκδικήσει επι ίσοις όροις.
Δεν έχασε κανέναν τίτλο ο rossi.
Ο τιτλος χαρίστηκε

Bladerunner
17/03/2016, 18:20
Αφήστε ρε ΄σεις να ευχαριστηθούμε αγώνες! Γίναμε όλοι αναλυτές μοτο-τζιπιολόγοι... Από το τουίτερ και πίσω από μια οθόνη...

Πάντα νικάει το καλύτερο πακέτο. Κανόνας. Οι εξαιρέσεις ελάχιστες.

Πάντως, πιο φανατικοί είναι αυτοί που δεν χωνεύουν τον Rossi παρά οι άλλοι.

Ζεύκας
17/03/2016, 18:36
η επιθετικοτητα του στο στυλ οδηγησης, ηταν, ειναι και (λογικα) θα ειναι μια παγκοσμια σταθερα...
οταν επαιζε μπαλα μονος του δεν ενοχλουσε κανεναν και τι καλος που ειναι και ποσο ψυχραιμα το εχει παρει ο γιατρος και αλλα τετοια...
οταν ξεκινησε να παιζει ο γιατρος δυνατα και "κατεβηκε" ο marquez επιπεδο λογω μηχανης, ξεκινησαν τα πανηγυρια...
το οτι ο lorenzo ειναι σταθερα πιο γρηγορος απο τον γιατρο τοοοοσα χρονια τωρα, σε πολλους καθεται στο στομαχι ΜΟΝΟ γι'αυτο...

αν αρχισει να τον περναει ο pedrosa, θα πεσουν και γι'αυτον καταρες...αλλα περισυ ηταν ο συμπαθεστατος κοντουλης που κρατησε χαρακτηρα στο μαλλιοτραβηγμα..

τα παιχνιδια που παιζει η ντορνα ειναι ακριβως αυτο! παιχνιδια για να κινειται το αθλημα...τα ιδια εκανε και με rossi οταν εκανε "πλακα" στους τοτε παλιους...


ολοι το παιχνιδι τους παιζουν, αλλα ο γιατρος το παιζει καλυτερα...(το μιντιακο παιχνδι)...


το δυστυχες ειναι οτι δεν μπορουμε να δουμε αντικειμενικα τους οδηγους...παντα καποιος θα ειναι ο ηρωας και καποιος ο κακος...λες και βλεπουμε ταινια hollywood οπως προειπα...

μπάλα μόνος του έπαιξε στη μοτο2 που είχε τουπέ ήταν επικίνδυνος και γενικά έκανε ότι
του καυλώσει με τη ντόρνα να τον χαϊδεύει ουσιαστικά. και το 2014 που ήταν ήσυχος.

πάντα λες οκ οι μικροί είναι θερμοκέφαλοι αλλά αυτός είναι ο μοναδικός που όχι μόνο δεν
έβαλε μυαλό αλλά έκανε ένα μεγάλο μέρος των φίλων των motogp να τον μισήσει.

και ο Ρόσσι έκανε εμπρηστικές δηλώσεις όταν ήταν πιτσιρικάς και προκαλούσε το Μπιάτζι που
μέχρι εκείνη τη στιγμή όλη η Ιταλία τον είχε για αυτοκράτορα.
αλλά ο Ρόσσι ποτέ δεν έθεσε σε κίνδυνο τους λοιπούς αναβάτες με ακραία και αλαζονική συμπεριφορά.

εάν κάποιος θα μπορούσε να συγκριθει σε επικινδυνότητα με τον ΜΜ αυτός θα ήταν ο μακαρίτης ο Σίμος

lonerider
17/03/2016, 18:37
Τι οδηγησε στην κλωτσιά?
Ο Μαρκ στον συγκεκριμένο αγώνα είχε την ταχύτητα, είχε το μηχανάκι και <επαιζε >τον γιατρό.
Ειτε περνώντας και κλείνοντας ειτε κλείνοντας και βραδυποροντας.
Δηλαδή πρέπει να είσαι βαμμένος οπαδός του rossi για να τα δεις αυτά?
Οκ έχασε την υπομονή του και μαζί και μαζί την ευκαιρία να διεκδικήσει επι ίσοις όροις.
Δεν έχασε κανέναν τίτλο ο rossi.
Ο τιτλος χαρίστηκε

Οταν κάνεις φάουλ και τρως κόκκινη και χάνεις δεν λες το χάρισα το παιχνίδι. ..γιατί έτσι βολεύει και γιατί δεν παραδέχεσαι την μαλακια σου.....
Μάλλον διαφορετικό αγώνα είδαμε γιατί εγώ είδα τον ροσσι να νομίζει ότι θα τρέχει μόνο αυτός με τον λορεντζο τον αγώνα και οι υπόλοιποι θα κάνουν την πουτα να του,και όταν είδε ότι ο μαρκεζ έτρεχε τον αγώνα του τα έκανε μπουρδελλο . ...Τεσπα ο καθενας το βλέπει με τα δικά του κριτήρια. ...αλίμονο αν όλοι το βλέπαμε το ίδιο

alex k8
17/03/2016, 18:42
βαρεθηκα να διαβαζω για τον ροσσι το καλο παιδι, τον λορενθο λακαμα και τον μαρκ π0υ^@/@(ι.
παιδια ο μαρκεζ προσφερει τρελο θεαμα με τον τροπο που οδηγαει, ο ροσσι και αυτος κλασικη αξια στις προσπερασεις της τελευταιας στιγμης και σε πολλα αλλα, πηγε το αθλημα πολλα σκαλοπατια πιο ψηλα
οταν βλεπω gp θελω να ειναι καρφωμενη η καμερα πανω στο πιτσιρικα.
τωρα ολα τα αλλα ουτε καν με νοιαζουν
μου θυμιζεται την εκπομπη του τακη, ο ανθρωπος αγαπαει τον ολυμπιακο και οχι το ποδοσφαιρο.
οσοι αγαπαμε τη μοτοσυκλετα δεν μας νοιαζει το ποιος θα παρει το πρωταθλημα, μας νοιαζει σε πια στροφη θα περασει ο ροσι στα φρενα τον πιτσιρικο

lonerider
17/03/2016, 18:45
Αφήστε ρε ΄σεις να ευχαριστηθούμε αγώνες! Γίναμε όλοι αναλυτές μοτο-τζιπιολόγοι... Από το τουίτερ και πίσω από μια οθόνη...

Πάντα νικάει το καλύτερο πακέτο. Κανόνας. Οι εξαιρέσεις ελάχιστες.

Πάντως, πιο φανατικοί είναι αυτοί που δεν χωνεύουν τον Rossi παρά οι άλλοι.

Τυπε μου τον αγώνα να τον δεις και να τον ευχαριστηθείς. ...εμείς τι σε ενοχλούσε? Δηλαδή τι μας λες?να βλέπουμε τον αγώνα και να λέμε αααα τι ώρα τι καλα...τα σπορ έτσι είναι σε όλο τον κόσμο ο ένας υποστηρίζει τον έναν ο άλλος τον άλλο διαφωνίες και στο τελος:beer: έτσι έχει νόημα. ...να ανάβουν τα αιματα

Ζεύκας
17/03/2016, 18:47
Οταν κάνεις φάουλ και τρως κόκκινη και χάνεις δεν λες το χάρισα το παιχνίδι. ..γιατί έτσι βολεύει και γιατί δεν παραδέχεσαι την μαλακια σου.....
Μάλλον διαφορετικό αγώνα είδαμε γιατί εγώ είδα τον ροσσι να νομίζει ότι θα τρέχει μόνο αυτός με τον λορεντζο τον αγώνα και οι υπόλοιποι θα κάνουν την πουτα να του,και όταν είδε ότι ο μαρκεζ έτρεχε τον αγώνα του τα έκανε μπουρδελλο . ...Τεσπα ο καθενας το βλέπει με τα δικά του κριτήρια. ...αλίμονο αν όλοι το βλέπαμε το ίδιο


εάν μας τρολλάρεις το καταλαβαίνω. ο καθένας με τη μούρλια του.

εάν μιλάς σοβαρά προσπάθησε να βρείς τα γυρολόγια των ΜΜ κ Ρόσσι και θα δείς ότι
ενώ ο ΜΜ σε εκείνη τη φάση του αγώνα έχει γρηγορότερο ρυθμό από το Ρόσσι, κάθεται
και μπλέκει σε κοκορομαχία μόνο και μόνο για να εμποδίσει το Γιατρό και να πάρει ο Λορένθο
τη νίκη.

Τη νίκη που προστάτεψε ο ΜΜ ξεδιάντροπα και στον τελευταίο αγώνα της σεζόν όταν
εμπόδισε το Πεντρόσα να διεκδικήσει τη νίκη από τον Λορένθο.

FotisFz1
17/03/2016, 18:53
Να σταθω λιγο παραπανω στο ποστ του billymouse οχι γιατι εχω κατι μαζι του, απεναντιας τΟνε βρισκω συμπαθη ως μελος



Γενικη ερωτηση προς ολους
Ποιοι ειναι αυτοι που γουσταρουν το αθλημα και γιατι εμεις οι αλλοι δε το γουσταρουμε?

Εγω βλεπω τζιπι απο οταν ο Ρεινυ περπατουσε (γκουγκλαρει τωρα ο μαριος27 να μαθει ποιος ειναι ο Ρεινυ* )
Ο thunder ace παιζει και να εχει προλαβει Aγκοστινι live

Επειδη ομως μας αρεσει ο ροσσι (και οχι τωρα, εδω και μια 20ετια σχεδον) δεν ημαστε λατρεις του αθληματος? Ελεος ρε παιδια


(*Μαριε27 μη μου παρεξηγηθεις, μη το παρεις σοβαρα, χιΟΥμορ κανουμε ;) :beer: )

πεστα χρυσοστομε...
οσο γραφικοι και αν ακουγομαστε εμεις που υποστηριζουμε φανατικα καποιον(46 εγω)
πιστεψε με εσεις οι δηθεν αντικειμενικοι και οι υπερανω και οι απολυτοι γνωστες του αθληματος
γινεστε κατα πολυ γραφικοτεροι
και ομως ειμαστε αναγκασμενοι να σας υποστουμε οπως ειπε κ πριν ο billymuse

el_hymador
17/03/2016, 18:55
Έτσι είναι τυπε μου,ότι τους πλασάρει το μάρκετινγκ. ...ροναλνινοιους μπαρτσελονες τατουάζ σκυλάκια, φρέντο εσπρέσο, μούσια, gs με travel pack.....και πάει λέγοντας. ...ότι τους πούνε. ..

συμπάθα με αλλά έχεις μπερδέψει τον μαρκέζ με την βούρτσα σε χρώμα μπεζ ....

thunder ace
17/03/2016, 18:59
Να σταθω λιγο παραπανω στο ποστ του billymouse οχι γιατι εχω κατι μαζι του, απεναντιας τΟνε βρισκω συμπαθη ως μελος



Γενικη ερωτηση προς ολους
Ποιοι ειναι αυτοι που γουσταρουν το αθλημα και γιατι εμεις οι αλλοι δε το γουσταρουμε?

Εγω βλεπω τζιπι απο οταν ο Ρεινυ περπατουσε (γκουγκλαρει τωρα ο μαριος27 να μαθει ποιος ειναι ο Ρεινυ* )
Ο thunder ace παιζει και να εχει προλαβει Aγκοστινι live

Επειδη ομως μας αρεσει ο ροσσι (και οχι τωρα, εδω και μια 20ετια σχεδον) δεν ημαστε λατρεις του αθληματος? Ελεος ρε παιδια


(*Μαριε27 μη μου παρεξηγηθεις, μη το παρεις σοβαρα, χιΟΥμορ κανουμε ;) :beer: )

οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.

ΟΚΤΑΝΙΟ
17/03/2016, 19:18
οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.



Ποιον λες? Αυτον που ειχε ενα τετρακυλινδρο διχρονο γιαμαχα 750 κυβικων? Που μονο στο ρελαντι δε σπινιαρε? Που στο τελος του αγωνα οι ακτινες της πισω ζαντας ειχα στρεβλωθει απο τη δυναμη? Που τοτε κυριαρχουσαν τα HarleyDavidson XR750 και ο "βασιλιας" τους εκανε πλακα?
Ολα αυτα μηπως εγιναν το '75? τοτενες που γεννηθηκα?

Βρε ποιος ειναι, ποιος ειναι :D

SHOOTER045
17/03/2016, 19:19
Μάλλον διαφορετικό αγώνα είδαμε γιατί εγώ είδα τον ροσσι να νομίζει ότι θα τρέχει μόνο αυτός με τον λορεντζο τον αγώνα και οι υπόλοιποι θα κάνουν την πουτα να του,και όταν είδε ότι ο μαρκεζ έτρεχε τον αγώνα του τα έκανε μπουρδελλο






Σίγουρα ειδαμε διαφορετικό αγώνα.
Η μάλλον ειδες οτι θες και σε βολευει-αρεσει.
Δεν έτρεχε ο ROSSI εναντιον του Λόρε.
Έτρεχε ο ROSSI εναντιον Λόρε και Μαρκ.
Και ηταν εξοφθαλμο οτι ο Μαρκ και είχε την ταχύτητα και μπορούσε να φύγει(οι διαδοχικές πεοσπερασεις το αποδυκνειουν)
Και νομιζω πως όχι μονο μπορούσε να φύγει αλλά να χτυπήσει και πρωτιά.
Ο αγώνας του όπως λες είχε αυτοσκοπό να κρατήσει τον ROSSI πίσω.
Αρα δεν έκανε τον αγώνα τού όπως λες.
Εύχομαι αυτή η<συντεχνία> να μην κρατήσει, να μην δουλέψει και φέτος.
Και απλα να κερδίσει ο καλύτερος χωρίς εξωτερικές βοήθειες

SHOOTER045
17/03/2016, 19:21
οχι....εδω επαιξες και εχασες.Ξεκινησα να παρακολουθω το αθλημα με την πρωτη χρονια του "βασιλια".Aν ξερεις τον KING ,τοτε ξερεις ποτε αρχισα.

KING KENNY

vangelis 64
17/03/2016, 19:24
Δε μπα να πάρει ο βρόντακας όλα τα πρωταθλήματα από δω και μπρος; Μπράβο του και ζήτω του.

Σάς αρέσει το θέαμα που προσφέρει,έστω και αν έπειξε τόσο πούστικα περσι;ΟΚ

Στη δική μου μνήμη θα μείνει το πουστάκι τού motogp.Φυσικά και παίζει το ρόλο του το γεγονός ότι έκανε την πουστιά πάνω στον Ρόσι,τού οποίου είμαι κι εγώ οπαδός,
και από τον οποίο στέρησε κοτζάμ πρωτάθλημα,
αλλά οποιοσδήποτε κι αν ήταν στη θέση τού Ρόσι,η γνώμη μου παραμένει ίδια.Marc the cunt.

devil's animal
17/03/2016, 19:32
ετσουξε τελικα πολυ το πρωταθλημα...:sweat:

μεχρι τωρα ειχαμε τον hayden το 2006 και τωρα θα εχουμε την "συντεχνια" του 2015...

παει, το εχασε, χαθηκε, δεν το πηρε, δεν το κερδισε, δεν του το εδωσαν..ξεκολλατε...σε λιγο θα γινει παλι ξανθοπουλικο το thread...

το οτι συνεχιζει να τρεχει σε ανταγωνιστικο επιπεδο ειναι διαφημιση για το αθλημα...δε χρειαζεται να παιρνει και ΠΠ...:lol:

lonerider
17/03/2016, 19:33
Σίγουρα ειδαμε διαφορετικό αγώνα.
Η μάλλον ειδες οτι θες και σε βολευει-αρεσει.
Δεν έτρεχε ο ROSSI εναντιον του Λόρε.
Έτρεχε ο ROSSI εναντιον Λόρε και Μαρκ.
Και ηταν εξοφθαλμο οτι ο Μαρκ και είχε την ταχύτητα και μπορούσε να φύγει(οι διαδοχικές πεοσπερασεις το αποδυκνειουν)
Και νομιζω πως όχι μονο μπορούσε να φύγει αλλά να χτυπήσει και πρωτιά.
Ο αγώνας του όπως λες είχε αυτοσκοπό να κρατήσει τον ROSSI πίσω.
Αρα δεν έκανε τον αγώνα τού όπως λες.
Εύχομαι αυτή η<συντεχνία> να μην κρατήσει, να μην δουλέψει και φέτος.
Και απλα να κερδίσει ο καλύτερος χωρίς εξωτερικές βοήθειες

Νομίζεις όπως λες.....Οι διαδοχικές προσπεράσεις για κάποιον άλλον μπορεί να ερμηνευθουν ως μάχη μεταξύ των δύο. ...και ο ποιο μάγκας αντέχει. Τεσπα και πέρυσι ο καλύτερος κερδισε:D

vangelis 64
17/03/2016, 19:39
ετσουξε τελικα πολυ το πρωταθλημα...:sweat:

μεχρι τωρα ειχαμε τον hayden το 2006 και τωρα θα εχουμε την "συντεχνια" του 2015...

παει, το εχασε, χαθηκε, δεν το πηρε, δεν το κερδισε, δεν του το εδωσαν..ξεκολλατε...σε λιγο θα γινει παλι ξανθοπουλικο το thread...

το οτι συνεχιζει να τρεχει σε ανταγωνιστικο επιπεδο ειναι διαφημιση για το αθλημα...δε χρειαζεται να παιρνει και ΠΠ...:lol:

Σταύρο,η πουστιά είναι πουστιά.Τέλος.Αξίζει να τον κράζουνε εσαεί.Όχι για τον Ρόσι,για την πουστιά.

lonerider
17/03/2016, 19:42
Και όταν κόβεις γυρνοντας το κεφάλι και περιμένεις τον συναγωνιστή σου για να τον κλωτσιές αυτό είναι μεγαλύτερη πουστια ανανδρη. ...

devil's animal
17/03/2016, 19:45
Σταύρο,η πουστιά είναι πουστιά.Τέλος.Αξίζει να τον κράζουνε εσαεί.Όχι για τον Ρόσι,για την πουστιά.

Βαγγελη, εγω δεν ειδα καμια πουστια, οπως δεν ειδαν και οι αγωνοδικες...αντιθετως την αντιαθλητικη συμπεριφορα την χρεωσαν (και καλως) στον rossi...
αλλα για να διευκολυνω την συζητηση, θα το δεχτω οτι εκανε πουστια "μη ανιχνευσιμη" και οντως επαιξε για τον lorenzo...

βρες μου εναν που δεν εκανε πουστιες...ΠΟΤΕ...

αμα δεν μπορουμε να δουμε οτι ΟΛΟΙ κανουν πουστιες, δεν βλεπουμε τιποτα...
δλδ ο rossi ΔΕΝ εκανε καμια πουστια ποτε στην καριερα του? επαιζε παντα fair play?
ο biaggi? o rainey? o schwantz? o spencer?

ολους πρεπει να τους κραζουμε εσαει για τις πουστιες τους?

alex14
17/03/2016, 19:47
Και όταν κόβεις γυρνοντας το κεφάλι και περιμένεις τον συναγωνιστή σου για να τον κλωτσιές αυτό είναι μεγαλύτερη πουστια ανανδρη. ...

Στα καλα καθουμενα εγινε ? Αυτα που του εκανε ο μαρκεζ στις προηγουμενες στροφες τα ξεχναμε? Ασε που δεν ηταν κλωτσια.

SHOOTER045
17/03/2016, 19:48
Νομίζεις όπως λες.....Οι διαδοχικές προσπεράσεις για κάποιον άλλον μπορεί να ερμηνευθουν ως μάχη μεταξύ των δύο. ...και ο ποιο μάγκας αντέχει. Τεσπα και πέρυσι ο καλύτερος κερδισε:D

Εμμέσως πλην σαφώς παραδέχεται δηλαδή οτι ο Μαρκ με μαγκια καθόταν εμπρός και παρεμπόδιζε.
Αλλά απ οτι φαίνεται διακαής πόθος απο τα γραφόμενα σου είναι να χασει-χανει ο ROSSI .
Την μια μας λες οτι ο Μαρκ έκανε τον αγώνα τού, και μετα οτι κέρδισε ο καλύτερος.
Παραδεξου οτι δεν τον γουσταρεις είναι ποιο τίμιο.

RaGe_Raptor
17/03/2016, 19:52
με όρεξη αρχίσαμε, έτσι? :D

υπομονή ρε μέσα στη χρονιά θα έχει πράμα για debate!!!:beer:

πάντως ο "Μαρκ δε κάν-τ" :giggle: θα τρώει το κράξιμο της αρκούδας κάθε ευκαιρίας δοθείσης.

ΟΚΤΑΝΙΟ
17/03/2016, 19:53
ετσουξε τελικα πολυ το πρωταθλημα...:sweat:



Ειδες ποσο κοντοφθαλμος εισαι?

Το προβλημα πιστευεις ειναι το οτι εχασε το πρωταθλημα?
Αν ηθελε πρωταθλημα, ας εβγαινε ΟΤΑΝ επρεπε στο Μιζανο. Τοτε (κατ'εμε) το εχασε, και απο τοτε το ειχα πει
Και στη τελικη, ξερεις εσυ αν ξεκινουσε στη Βαλενθια 2ος, 3ος, 4ος οτι θα επαιρνε το πρωταθλημα? Γιατι εγω δε το ξερω. Περισσοτερες πιθανοτητες ναι, αλλα ουι θα το επαιρνε κιολας, το ξερεις απο που? Για θυμισου το '06 ποιος ηταν μπροστα, ποιος ηταν το φαβορι και στο τελος ποιος το πηρε

Το προβλημα ειναι οτι το πηρε ΠΑΝΑΞΙΑ οδηγικα ο Λορενθο? Που εκανε αλανθαστους (εκτος απο εναν) αγωνες? Που ηταν ο πιο γρηγορος οδηγος τις περισσοτερες φορες περισυ?
.
.
.
.
.
Το προβλημα ειναι αλλο, και ΔΥΣΤΥΧΩΣ ολοι ΕΣΕΙΣ οι αντιροσσικοι που βλεπετε αγωνες μονο και μονο για να τον μειωνετε, παρολο που ειδατε περισυ στους τελευταιους αγωνες μια μπουρδΕλο κατασταση, και το ΞΕΡΕΤΕ, απλα αδυνατειτε να το παραδχτειτε δημοσια μηπως και σας πεσει η υποληψη .

Ποιοι ειναι οι κολημενοι?
Ποιοι ειναι οι κομπλεξικοι?
Ποιοι φορανε κατι παρωπιδες ΝΑ?

vangelis 64
17/03/2016, 19:54
Βαγγελη, εγω δεν ειδα καμια πουστια, οπως δεν ειδαν και οι αγωνοδικες...αντιθετως την αντιαθλητικη συμπεριφορα την χρεωσαν (και καλως) στον rossi...
αλλα για να διευκολυνω την συζητηση, θα το δεχτω οτι εκανε πουστια "μη ανιχνευσιμη" και οντως επαιξε για τον lorenzo...

βρες μου εναν που δεν εκανε πουστιες...ΠΟΤΕ...

αμα δεν μπορουμε να δουμε οτι ΟΛΟΙ κανουν πουστιες, δεν βλεπουμε τιποτα...
δλδ ο rossi ΔΕΝ εκανε καμια πουστια ποτε στην καριερα του? επαιζε παντα fair play?
ο biaggi? o rainey? o schwantz? o spencer?

ολους πρεπει να τους κραζουμε εσαει για τις πουστιες τους?

Δεν μπορώ να συγκρίνω την αγκωνιά τού Μπιάτζι,το χώσιμο στον Γιμπερνάου ή τον κατινισμό κάποιες φορές τού Ρόσι και τών υπολοίπων,
με την "μη ανιχνεύσιμη αντιαθλητική συμπεριφορά" τού βρόντακα.Γι' αυτό είναι και πουστιά άλλωστε.

Οι άλλοι παίζανε και μπουνιές άμα λάχαινε αλλά κράταγαν και μια αξιοπρέπεια ρε παιδί μου,όσο και να τούς τρέλλαινε η χασούρα.

Η κυλότα με το 93 δεν έχει καμμιά σχέση μ' αυτούς.

SHOOTER045
17/03/2016, 19:54
Βαγγελη, εγω δεν ειδα καμια πουστια, οπως δεν ειδαν και οι αγωνοδικες...αντιθετως την αντιαθλητικη συμπεριφορα την χρεωσαν (και καλως) στον rossi...
αλλα για να διευκολυνω την συζητηση, θα το δεχτω οτι εκανε πουστια "μη ανιχνευσιμη" και οντως επαιξε για τον lorenzo...

βρες μου εναν που δεν εκανε πουστιες...ΠΟΤΕ...

αμα δεν μπορουμε να δουμε οτι ΟΛΟΙ κανουν πουστιες, δεν βλεπουμε τιποτα...
δλδ ο rossi ΔΕΝ εκανε καμια πουστια ποτε στην καριερα του? επαιζε παντα fair play?
ο biaggi? o rainey? o schwantz? o spencer?

ολους πρεπει να τους κραζουμε εσαει για τις πουστιες τους?

Έκανε
Κσι φυσικά έκανε
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΟΣΤΑΥΛΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ
ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΤΟΝ biagi,ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΤΟΝ sete ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

lonerider
17/03/2016, 19:57
Εμμέσως πλην σαφώς παραδέχεται δηλαδή οτι ο Μαρκ με μαγκια καθόταν εμπρός και παρεμπόδιζε.
Αλλά απ οτι φαίνεται διακαής πόθος απο τα γραφόμενα σου είναι να χασει-χανει ο ROSSI .
Την μια μας λες οτι ο Μαρκ έκανε τον αγώνα τού, και μετα οτι κέρδισε ο καλύτερος.
Παραδεξου οτι δεν τον γουσταρεις είναι ποιο τίμιο.

Δεν τον γουστάρω για αυτό που έκανε στον μαρκεζ ,χωρίς να υπολογίσει τι συνέπεια θα μπορούσε να είχε η πτώση του μαρκεζ ...:beer:

RaGe_Raptor
17/03/2016, 19:57
Έκανε
Κσι φυσικά έκανε
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΟΣΤΑΥΛΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ
ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΤΟΝ biagi,ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΤΟΝ sete ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ

και για ψάρεμα τον Στόνερ...να τα λέμε αυτά..!!!:lipssealed::lipssealed::lipssealed::lipssealed::lipssealed:















































:tooth::tooth::tooth: νταξ ρε Στονερίτσες πλάκα κάνω....

RaGe_Raptor
17/03/2016, 19:58
Δεν τον γουστάρω για αυτό που έκανε στον μαρκεζ ,χωρίς να υπολογίσει τι συνέπεια θα μπορούσε να είχε η πτώση του μαρκεζ ...:beer:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

thunder ace
17/03/2016, 19:59
Ποιον λες? Αυτον που ειχε ενα τετρακυλινδρο διχρονο γιαμαχα 750 κυβικων? Που μονο στο ρελαντι δε σπινιαρε? Που στο τελος του αγωνα οι ακτινες της πισω ζαντας ειχα στρεβλωθει απο τη δυναμη? Που τοτε κυριαρχουσαν τα HarleyDavidson XR750 και ο "βασιλιας" τους εκανε πλακα?
Ολα αυτα μηπως εγιναν το '75? τοτενες που γεννηθηκα?

Βρε ποιος ειναι, ποιος ειναι :D
Το 75 γεννηθηκες; φυγε παραπερα πιτσιρικο με τα κουβαδακια σου:pipila:παντως κοντα επεσες:το 78 ξεκινησα.:a024: