PDA

View Full Version : Motorcycle vs Car...



stam2
24/03/2016, 15:56
Ποιός θυμάται αυτό το συγκριτικό....?
https://www.youtube.com/watch?v=RAqXIU46DlE


Αν και έχει συζητηθεί αρκετά το θέμα με τα υπερ και κατά της μοτοσυκλέτας είδα ένα αφιέρωμα στον Guy Martin και τον David Coulthard που μου άρεσε πολύ...

https://www.youtube.com/watch?v=l8MSlBXgvXc

είναι καλά γυρισμένο, με χιούμορ και ενδιαφέρον!

Ζεύκας
24/03/2016, 16:23
η F1 δεν είναι αμάξι.

έχει καταντήσει αηδία πια αυτού του είδους τα συγκριτικά.

devil's animal
24/03/2016, 19:15
ενταξει, αναμενομενα ολα...

αν και το bmw του Martin δεν συγκρινεται με την παγκοσμια κλαση του red bull του Coulthard...το αντιστοιχο θα ηταν ενα motogp...

αν και παλι δεν νομιζω να ειχε αλλο αποτελεσμα το test...ισως στο drag race...στα αλλα...:wave2:

doctoras
24/03/2016, 21:39
Στα drug race σλάλομ θα υπερτερούσε σίγουρα ενα motogp στο τεστ των φρενών θα ηταν πιο κοντά αλλα στο γύρο θα έχανε πάλι με μεγαλη διαφορα οχι τοσο οσο του guy αλλα μεγαλη

Ο guy και μαμω τα τυπάκια, ο άλλος λιγο κρυοκωλος, και γενικά το συγκριτικό έφερνε λιγο πλούσιος με το φτωχαδάκι

BLiTzER
25/03/2016, 19:39
Στα drug race σλάλομ

Δε νομίζω ότι θα έμεναν πολλές κορίνες όρθιες.

devil's animal
25/03/2016, 20:18
Δε νομίζω ότι θα έμεναν πολλές κορίνες όρθιες.

εξαρταται τι drug θα επαιρναν..γιατι με λιγη καθαρη colombiana, θα ειχαν εξαιρετικη αποδοση...:p

omega
25/03/2016, 22:46
Για τα αγωνιστικά ζητήματα δεν έχω να γράψω κάτι.Το είδα όλο και υπήρχε υλικό να μου κρατήσει το ενδιαφέρον.
Αυτό που βγήκε από το τεστ για εμένα είναι ότι ο Guy είναι παιδί.Το παιδί της γειτονιάς,ο κολλητός της διπλανής πόρτας.Στην υγεία του.. :beer:

stam2
26/03/2016, 07:19
Για τα αγωνιστικά ζητήματα δεν έχω να γράψω κάτι.Το είδα όλο και υπήρχε υλικό να μου κρατήσει το ενδιαφέρον.
Αυτό που βγήκε από το τεστ για εμένα είναι ότι ο Guy είναι παιδί.Το παιδί της γειτονιάς,ο κολλητός της διπλανής πόρτας.Στην υγεία του.. :beer:

:beer:

έτσι ακριβώς! είχε πολύ χαβαλέ και ενδιαφέρον και ας ήταν σίγουρο το αποτέλεσμα! ο Guy είναι πολύ ωράιος τύπος...!
και η σύγκριση ήταν κομματάκι "λευκός ιπποτης" vs "παιδί της πιάτσας"... :p