PDA

View Full Version : Super Motard Πάτρα( δημιουργία ομάδας)



G.Alo97
09/04/2016, 11:07
Καλησπέρα σε όλους,ονομάζομαι Γιώργος και είμαι νεος στο site. Ψάχνω αρκετό καιρό μήπως υπάρχουν ομάδες supermotard στην Πάτρα αλλα μέχρι στιγμής δεν έχω βρεί τίποτα.Οπότε σκέφτηκα πως θα ήταν καλή ιδέα να ρώτησω αν υπάχουν άτομα στο forum που κατοικούν και αυτοί στην Πάτρα και θέλουν να να δημιουργήσουμε μια ομαδούλα(περισσότερο για βόλτες,καφέδες,κτλπ). Ευχαριστω.

akis_trevor
09/04/2016, 11:55
Καλως μας ηρθες φιλε.παντα ορθιος.
Ειμαστε καμποσοι νοματαιοι εδω πατρινα καρναβαλια.βεβαια μοταρντ δεν θυμαμαι να εχει κανεις,αν παιζει ρολο..
Πιστευω μεσα στον μηνα να γινει καμια μαζωξη για μπυρα.

BLiTzER
09/04/2016, 11:58
Όταν λέει "βόλτες,καφέδες,κτλπ", εννοεί "σούζες, μπάντες και τσαντιές". Δε βολεύεις με το vstrom.

akis_trevor
09/04/2016, 12:10
Όταν λέει "βόλτες,καφέδες,κτλπ", εννοεί "σούζες, μπάντες και τσαντιές". Δε βολεύεις με το vstrom.

teach me master!!!:bawl::bawl:
ασε φιλε,εμεις εδω ειμαστε καλα παιδια..οχι αλητες τεντυμποηδες!!!:p

BLiTzER
09/04/2016, 12:14
Δεν ξέρω εγώ από αυτά. Υπέθεσα, εφόσον ψάχνει "ομάδα" με motard.

Τον καταλαβαίνω, βέβαια. Ούτε εγώ θα έκανα παρέα βεστρομάδες.

bros400pgm
09/04/2016, 12:15
Το sm εχει πεθανει εδω και καιρο.
Καποτε εκανα λιγο, μετα παντρευτηκα :lol:

Πριν 2 χρονια πηρα ενα SXV και ανεβαινα μια φορα το μηνα στην kartmania μαζι με ενα διλο, εως οτου τσακιστηκε ο φιλος στον δρομο και το παρατησε το αθλημα. Μοιραια, βαρεθηκα να πηγαινω και το τρωνε οι αραχνες τo μηχανακι.

BLiTzER
09/04/2016, 12:17
μαζι με ενα διλο, εως οτου τσακιστηκε ο φιλος στον δρομο και το παρατησε το αθλημα.

Λογικό. Τα motard δεν είναι για διλούς.

akis_trevor
09/04/2016, 12:24
Δεν ξέρω εγώ από αυτά. Υπέθεσα, εφόσον ψάχνει "ομάδα" με motard.

Τον καταλαβαίνω, βέβαια. Ούτε εγώ θα έκανα παρέα βεστρομάδες.

γιατι;;ζηλευεις που δεν ειναι λας μπανιερας το μηχανακι σου σαν και το δικο μου;;;:cry:

G.Alo97
09/04/2016, 13:01
Περισσότερο για μπύρες και καφέδες παρα σούζες(εχουμε ενα θεματακι με αυτο χεχε). Αν ψήνεστε μπορούμε να κανονίσουμε καμια βόλτα. Μου είχε πει ενα φιλαράκι πως κάποτε ειχε δει 2-3 supermotard να κανουν διάφορα στην καρτμανια,είχε αναφέρει και ενα sxv. Εσύ είσουν? :P

bros400pgm
09/04/2016, 13:21
Μου είχε πει ενα φιλαράκι πως κάποτε ειχε δει 2-3 supermotard να κανουν διάφορα στην καρτμανια,είχε αναφέρει και ενα sxv. Εσύ είσουν? :P


Ναι, ο χοντρός με το sxv ήμουν εγώ.

Tedvj23
09/04/2016, 13:30
Βρηκες νεα παρεα bros βουρ στον πατσα με το sxv-tdr..:bawl: